Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap akartam már írni, de ez a fránya babanet nem működött! :twisted:

Carpediem! Üdvözöllek köztünk! Láttad milyen szép táblánk van? Írd meg az adataidat és Betsy betesz téged is!

Hát Ági nem gondoltam volna, hogy a műszereket is neked kell megvenni! Azért ez baromi felháborító! És a minap pont azzal foglalkoztak, hogy milyen kevés gyerek születik. De könyörgöm hova, miből???? Aki meg szülne, az elé meg ilyen akadályokat gördítenek!

Kriszta! Jó, hogy jöttél! Már éppen írni akartam neked, mivel megtaláltalak egy másik babás fórumon! :lol: Úgyhogy onnan tudom, hogy házat vesztek! Nagyon jó döntés! 6 évig laktunk a férjemmel mi is panelba, de nagyon nehezen viseltük, de akkor nem volt más megoldás. SZerencsére Bence már az új családi házunkba született.

Betsy! Jól vagy? Tünetek?

Sajna most csak ennyire futotta, majd még jövök!
Vendég
 


Szilvia!
Üdv köztünk! Beírtalak a táblába, ha valamivel ki szeretnéd egészíteni, írd meg! Hogy hívják a kisfiadat?

Ági!
Ez tényleg felháborító! Én sem értem, mire fizetjük a TB-t!

Kriszta!
Örülök, hogy hallunk Rólad! Remélem, sikerül megtalálnotok álmaitok otthonát! :lol:

Márti!
Neked írtam mailt!

Ildi!
Hányinger van erőteljesen, de egyelőre még nem hánytam. Wiw-es meghívót akkor nem kéred?



Kép
Vendég
 


Jaj Betsy a meghívó! Mindig elfelejtem! :oops:
Ha gondolod, add oda másnak. Most,hogy egyenlőre vissza kellett vennem a gépezésből, arra már úgy se lenne időm, úgy meg nem sok értelme van. Maradok egyenlőre a babanetnél! :wink:

Adj egy kis hányingert, bevállalom, ha ez azzal jár, hogy a pocimba legyen valaki! :lol: Mondom ezt most, aztán ha végre ott fogok tartani, majd panaszkodom, hogy milyen szarul vagyok! :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Koszonom a szíves fogadást!

A táblázat feltoltéséhez: - Ciklusaim hoszza: 30-32
- kisfiam neve Ádám

Lehet, hogy bénának tunok :oops: , de kérlek írjátok meg, hogy kell feltenni a vonalzót, ugyanis nekem is van.

Puszi Mindenkinek.

Bocsi, még egy kicsit vissza kell olvasnom, hogy betudjak kapcsolódni a beszélgetésekbe.
Vendég
 


Szilvi!

A vonalzód kódját be kell másolnod a profilodba.

Itt a lap tetején találsz olyat, hogy Társalgás, meg Segédletek stb. a "segédletek" sort lenyitott és kiválasztod azt, hogy "profil". Itt megkeresed az aláírás sort és oda másolod a kódot. Majd nézd meg, hogy a "mindig csatolja az aláírásomat" sorban az "igen" be van e jelölve, ha nincs jelöld be. Majd az "elküld" gomb, és akkor kiírja, hogy a profilod megváltozott, és ha jól csináltad a hozzászólásaid végére mindig beteszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Koszi szépen a segítséget. Végre sikerult. Délután majd benézek, most mennem kell.

Szép napot mindenkinek! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok már, csak hétfőn nem engedett be a babanet, tegnap meg szarakodott agép, ma is vagy ezredjére sikerült belépnem, ráadásul van valami vírus a gépen ami a netet hátráltatja, és apa csak a hétvégén irtja ki.
Úgyhogy sík ideg vagyok már . :twisted: :twisted: :twisted:
Tiszta elvonási tüneteim vannak.


Kriszta! De jó, hogy jelentkeztél! Remélem megtaláljátok hamarosan a kis fészketeket??!!!

Betty! Láttad a másik szavazósban leállították a szavazást, mert sok volt a csalás, majd valamikor újrakezdik, még nem néztem tüzetesen.
Én is szavaztam Petire az új szavazóson, de én már nem tudtam regisztrálni Manót.

Azt hiszem nekem mostanában volt vagy van a pé-m, mert 2-3 napja van tojásfehérjém, úgyhogy már számolom a napokat, mikor jön meg megint végre!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Krisztinka,druszám!
Örülök,hogy örülsz!Sajnos nem olyan egyszerű ez a házvásárlás,de nagyon igyekszünk a legjobbat,a legolcsóbban megvenni.
Még mindig nem jött meg piri,már 4 napja késik,de ma reggel óta olyan iszonyúan fáj a hasam,hogy már a 3. nospa-nál tartok.Biztos még ma "elpirulok".Sebaj,most nyugi van,másra figyelünk inkább,bár a fiam mindig figyelmeztet,hogy még mindig nincs tesó!Édes pofa!

Falom a citromos Milka-t,úúúúgy iiimááádooom!Pedig fogyni kellene 5-6 kg-ot.
Vendég
 


Sziasztok,

Kriszta,

4 nap késés??? Lehet, hogy mégiscsak babó lesz ott?? :wink: :wink: :wink:

Carpediem,

Nagyon édi Ádám baba, ha a 3. babám is fiú lesz, akkor ő is Ádám lesz. :lol:

Krisztinka,

Remélem akkor belehúztatok akció terén? :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kriszta!

Holnap csinálj tesztet, mert markostul a nospa... hát, akkor legalább nyugodt lesz a lelkiismereted, ha nincs baba, és talán piri is beállít, és nem kínoz a premens. Persze azért én titkon... :-)

tjuca
 
 


Á nem húztunk bele, mert most szünet van ebben a hónapban, vagyis védekezős, majd májusban, mert mi vagyunk azok, akik nem akarunk megint decemberi babát.

JucaT De jó, hogy jöttél, mi van veled? Megvolt a pé?
Ha tudsz gyere gyakrabban!
Vendég
 


Krisztinka,

Akkor májusban egyszerre leszünk babásak. :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csatlakozom én is!Májusban én is babás lennék szívesen.Talán addig letudjuk a költözést,meglesz apa új mhelye,szóval reméljük nyugi lesz és akkor jön a gólyabácsi erre is!

Áááá,nem tesztelek most,mert nagyon érzem,hogy meg fog jönni.Persze azért jól rám ijesztettetek és már nem vettem be több nospát,pedig fáj még a hasam nagyon.
Vendég
 


Sziasztok!

Krisztinka, mi most akkor hasonló helyzetben vagyunk. Hajrá :lol:

Kriszta hogy bírod ki, hogy nem csinálsz tesztet?
Bárcsak nekem késne :roll:
Kicsit írok magamról, hogy tobbet tudjatok rólam is. Voltam "érdekes" hónapjaim. Szeptemberben késett két hetet/általában pontos/, de a teszt - mutatott. Aztán aznap, mikor mentem volna dokihoz, megjott :cry:
Szilveszter elott is teszteltem egyet, bár nem késett, de teljesen olyan tuneteim voltak, mintha babás lennék. A teszt nagyon halványan ugyan, de + lett. Aztán 2 nap múlva megismételtem, akkor megint +. Aznap mikorra vártam iszonyú gorcseim voltak. Felhívtam a dokit, hogy mit csináljak, mert nem mertem bevenni semmit. Behívott vérvételre, nem voltam terhes. :cry:
Márciusban voltam nála ismét, UH-kra jártam , nézte van e pé-m. Akkor minden rendben volt. Mégsem estem teherbe. Ha most sem sikeru, májusban újra kell mennem, eloszor megint engem fog figyelni, majd elkuldi a férjemet vizsgálatra.

Bocsi a hosszú hsz-ért.
Vendég
 


Kriszta!

Én is nagyon éreztem, hogy meg fog jönni, aha 18 hónappal később meg is jött. :-)

Krisztinka!

pé, izé nem tudom, szerintem nem. Minden esetre ma reggel Kofa elvitte a gumishoz az autót, és mivel nem rohant a vonathoz "lustálkodtunk" egy kicsit. De mivel ez olyan nem hétköznapi volt, meg éppen agyoncsiklandozott, én meg jól visszacsiklandoztam, így éppen rossz időben repültünk, azaz kb. egy méterre egymástól. :-) Ilyennek is kell lenni :wink: Szóval ha így nézem mi is védekeztünk ma.
Mint már említettem mi nem rohanunk. Viszont Kinga tegnap sem és ma sem szopizott. Evvan. Eddig tartott, most már uncsi neki a tej.

Amúgy kb. egy évig vártuk a babát, egy vetéléssel, így szerintem most sem fog egyből jönni, de akkor is sikerült viszonylag görcs nélkül várni. Bár azért a hőmérés, meg ferti... rontott sokat, így most csak úgy, amikor kedvünk tartja szeretgetjük egymást. Nem nézek pét, és nem intek pát, csak lazán. :-)

Pár hónap múlva valaki majd idézze be nekem ezeket a soraimat, amikor rámjön a nekemmérnemjönmánösszeababaroham. :twisted:

Valaki tud segíteni, hol találok egy Jónást? Megnézném, hogy mit mond nekem.

Csajszik!

A blogban megpengettem a felvilágosítósdit/házasélet a gyerek után témát. Ha valakinek van tapasztalata nagyobb gyerkőccel, rokonnal plíz írjon nékem kommentet :-) Szerintem ez egy roppant izgis téma, csak olyanok vagyunk, mint a jólszituált strucc

tjuca
 
 


Juca! Én 8 hónapos koráig szoptattam Manót!
Szerintem nem baj, hamár nem lóg cicin, van egy csomó fincsi kaja amit ehet.

Ja Lányok nem kell valakinek iwiw meghívó??
Vendég
 


Juca nézd meg ezeket, én is innént szedtem magamnak naptárt

www.lunarium.co.uk/jonas.php

www.astro.com/cgi/genchart.cgi
Vendég
 


Betty, mennyit vártatok a gólyára?
Amúgy nagyon irigyellek /pozitív értelemben/ :P
Vendég
 


Szilvi! Nem tudod, hogy nem elég csak a gólyát várni???? :roll: :lol: :lol: :lol:
Apa is kéne hozzá!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

krisz!
Ezt az előbbit kinek írtad?Bocsi,szőke nem vagyok,de fáradt igen.

tjuca!
Asszem nekem is lenne bőven ilyen később ideidézendő írásom. :oops:
De most nagy fogadkozások vannak és eddig minden rendben,teljes nyugi van.Tegnap kaptam egy gólyát,vagyis csak egy matricagólyát,nem szeretgethető plüsst,de ezt a fiamtól,úgyhogy most már társát várja! :wink:
Vendég
 


húúúúúú :lol: , akkor azért nem vagyok még babás!!! :x Este szólok is az Apucinak. Koszi a tippet! :D :D :D :D :D
Vendég
 


Szóval te vagy a megfejtés,carpediem!
Bocsi! :oops: :oops:
Vendég
 


Krisztinka!
Láttam, hogy leállították a szavazást, nem tudtam az okát. Nemsokára újra indul. Azt hiszem hétfőn. A másikra, ahol Peti fent van, lehet regisztrálni a következőre, ami június 1-én indul.
Nyári Babafotópályázat
Nevezés: 2007.06.01-20-ig
Szavazás indul: 2007.06.21.
Zárul: 2007.08.30.

Kriszta!
Remélem, nem jött meg azóta sem. Nekem is voltak pár napig mensis tüneteim, mintha meg akarna jönni, aztán mégsem jött. És szurkálás is volt egy ideig.. Szerintem van rá esély, hogy pocaklakó legyen. Szokott amúgy késni?

Juca!
Ha nem boldogulsz a Jónással, szólj, szívesen segítek!

Szilvia!
Peti a 3.próbálkozós hónapban jött össze, de nála mindennap próbálkoztunk :oops: (ez volt a baj..) Most január óta próbálkoztunk, de januárban csak 1 nap (Jónás nap), februárban csak 2 nap, és márciusban már több nap (csak lányos napokon). Kislányt szeretnék, azért "játszottam" számolósdit, de mindegy már mi lesz :)
Vendég
 


Szia Betty kismami!

Nagyon rég volt már,hogy nem jött meg 28 napra.Most ez még csak a 32. nap.És semmi tünetem nincs sajnos.
:(
Vendég
 


Kriszta!
Nem kell lenni tünetnek sem. Petinél nekem 8 hetesen volt csak tünet, és csak hányinger. Ezért volt fura nekem, hogy most már korábban voltak jóval tünetek. Már 4 napja késik, ez nagyon biztató! Szerintem, ha hétfőig nem jön meg, tesztelj!
Vendég
 


Kriszta
Szerintem is van esély pocaklakóra! :wink:
Jók az idegeid. Én már rég teszteltem volna.

Betty
Mi eddig a termékeny idoszakban 2 naponta szerettuk egymást /ez kb. 1 hét/
most csak a Jónás szerint. De én nem értem azt , hogy mikor van fius és lányos nap. :shock: Ezt hol mutatja a naptár? Mi is kislányt szeretnénk, de már úgy vagyok vele, hogy mindegy, csak jojjon.
Vendég
 


Hát ha hétfőig nem jön meg... Igen,akkor azért biztos tesztelek.
Legutóbb mondta az orvosom,hogy első gyereknél azért vannak később a tünetek,mert akkor még nem görcsölünk úgy rá a dologra,nem figyelünk semmi kis jelre.A másodiknál jellemzőbb az,hogy a nők hőmérőznek,ovu-tesztelnek,stb,stb.És hát ebben sztem igaza van.Nálam is így van,és ahogy itt a neten olvasgatok,másnál is.

Lassan már nem merek wc-re menni,nehogy megjöjjön,pedig érzem,tudom,hogy nincs manó a pocakban,de vhogy mégis rossz lesz,ha megjön.
Vendég
 


Kriszta!
Biztos igaza van a dokinak! Bár én most sem görcsöltem rá, nem hőmérőztem, nem ovuteszteztem, csak a lányos napokra koncentráltam.. ;) Azért én drukkolok Neked. Amúgy mi lett apa katona eredménye végül? Vagy megírtad közben, csak én nem láttam?
:oops:
Vendég
 


Jó lett az eredmény! Elvileg tökéletes lenne az inszemhez,de most lemondtuk az orvost,mert ez a költözés teljesen lestresszel engem(ezért késik biztos),és inkább majd egy hónappal később legyen,de akkor talán biztosabb.

Most derült ki,hogy közel 300e ft-ot kell fizessek az ingatlanirodának,ezen jót bőgtem,szóval még késleltetem rendesen pirit.
Vendég
 


Betty!

Régebben volt egy oldal ami Jónást kombinált holddal. Na ezt nem találom. A lényeg, hogy Kinga akkor Fogant, mikor Jónás esélyt sem adott neki. Azaz egy évvel kéeőbb igen, akkor napra pontosan. :twisted:
Én csak kivi vagyok. 1978.09.11 8,45 Hatvan uccsó menstruáció ápr. 4 (Felszab mi? :twisted: :twisted: :twisted: ) ált 30-32 napos ciklustájm. Kinga 2005. szept 1-2 körül lett, és az u.m. 2005 aug. 14. Asszem minden adatot elmondta. Csak, akkor, ha időd engedi!!!! Engem az érdekelne, hogy a Hold szerintmikor vagyok fogékony. Mindegy, hogy fiúra vagy lányra. És ezt Te könyvbőlnézed??? Ha van oldal megnézném.

Carpediem!

Köszi, bár, mint mondtam a luminaros nem lett túl egzakt, a másikon meg eltévedtem :-( Kiadta a horoszkópom egy kört a fényszögekkel, trigonokkal... de semmi duma. Innen nem tudtam továbbmenni, nagyon béna vagyok mi?

Kriszta!

Majd akkor legyél biztos, ha megjön. Addig pedig küldöm a piriűző, babatapasztó vudut.
Ja ja most még nagy a szám.... :lol:

tjuca
 
 


Csépelnivalóan gépeltem bocs :evil:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Örülök, hogy segítettem!!! :lol: :lol: :lol: Kép
Látom azt hitted az első babát is gólya hozza!!! :lol: De sikeres volt a várakozás, mert ott van Ádám!
Jaj nagyon vicces vagyok ma.

Betty! Köszi az infókat! A leállított szavazásról nekem küldtek mailt.
Hogy vagy? Kisróka kerülget még?

Kriszti! Drukkolok neked!!!!! REmélem nem akar megjönni!!!

Egyébként én olyan szarul vagyok, éjjel arra ébredtem, hogy alig bírok nyelni,m eg fáztam mint a fene. Aztán reggel is alig bírtam felkelni, olyan fáj mindenem érzésem bvan és irtó hányingerem volt, nem tudtam apa mellett ülni az asztalnál mikor reggelizett. Meg most is fázom. Remélem nem szedtünk össze valami nyavaját, mert Manó orra is folyik.

Képzeljétek este apa azt mondta, hogy most nem védekeznénk akkor is decemberi baba lenne, mondtam neki, szerintem most van a pé-m , meg egy kicsit ecseteltem neki a váladékokat és végül is a védekezés mellett döntöttünk.
NAgyon remélem, hogy máj. 1 körül megjön, aztán mindent bele lesz.
Ja ésa zt mondta biztos spermahiányom van, azért vagyok olyan bajos (mármint olyan mint a mosogatórongy).

Ja ma reggel felment a hőm 36,5-ről 36,8-ra. úgyhogy ténylg meglehetett a pé.

Szép Napot Mindenkinek!
Vendég
 


Juca!
Én ugyanonnan nézem, mint amit Szilvia is leírt, a netről. Itt vannak a táblázatok. ----> jónás
Mindkettő ugyanaz, csak a második oldalon óra perccel írja, és azelőtt, de még 24 órán belül kell akciózni. Neked most pont egybeesnek a piros és zöld napok, így elvileg nagyon esélyes (szinte 100%). Április 22-25-ig vannak a Jónás napok, az utolsó Jónás nap 25-én 15:55, tehát április 24-én este mindenképp próbálkozzatok! Szerintem 22-én is! Amit írtál, hogy Kinga 2005.szeptember 1-2 körül jött össze, akkor próbálkoztatok, vagy akkor volt tutira peteérés? Mert nem mindegy. Csak ha biztosra tudod, akkor van értelme megnézni.

Krisztinka!
Nem vagyok jobban, ugyanúgy van hányinger. Hányni még nem hánytam. Neked is jobbulást! Akkor ezek szerint a 19.napon volt péd. Jövő hónapban a 17.napon akcióztok, és máris lesz egy kisleány a pocakodban :lol:

Szilvia!
A Lunar-osnál a G=lány, a B=fiú. Ahol kérdőjel van, ott pont határeset. Az astro.com-osnál a piros napok végén jelzi a nemet.
Vendég
 


Sziasztok!

Na túl vagyunka diétán a Viktorral és a gombák eltüntetek a bélrendszeréből de még egy kis bőrgombája van azt még kezelnio kell.
Most per pillanat nemsokára megyek a Gergővel az orvoshoz mert ma kapta volna meg a 15 hónapos oltást de ezen a héten is elmarad mert mikore indultunk volna délbe felment a láza 39-re Jómi? Kiváncsi vagyok mibaja van a gyereknek?

Betty!
Te holnap mész a dokidhoz ugye? Írd majd le mit mond!!
Na nekem 18-án este éreztem tojásfehérjés váladékot tehát akkor elkezdődött a pé-m. A 21-én van az akciónk ez nem befolyásolja hogy már van pé-m és lehet hogy fiú lesz? vagy biztassam magam hogy lány lesz?, akkor májusba pé előtt két nappal lesz akció.ASz úgy jó? Vagy ott is legyen a holdállás lányjegyben??? Megnéznéd nekem a májusi lányos napokat. Betty! Hol kell az ujabb babafotó pályázatot keresni mert beszavaznám a gyerekeket? Köszi?

Judy és a többiek lehet hogy csak május lesz a mi hónapunk , egyszer csak oda kerülünk Betty alá a táblázatba.

Na megyek és indulok lassan a dokihoz ahogy fel kel a Gergő.

Legyetek jók és vigyázzatok magatokra és a gyerköceitekre.
márti80
 
 


Betty!
Koszi, én is így tippeltem, most éppen lányos napjaim voltak.

Kriszta!
Az csak jó, ha jó a kedved. Addig minden rendben, amíg nem veszítjuk el a humorérzékunket. :D :D :D :D :D

Juca!
Én is megnéztem a Jónást, hogy állt , mikor a fiam megfogant. Véletlenul sem voltak termékeny napjaim, és lányt jósolt. :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Bocsi, elfelejtettem kivenni az aláhúzást.

Tegnap 36,4 volt a hom, ma reggelre felment 36,9-re. Ez jó jel, ugye?
Vendég
 


Betty!

Köszi, hát én nem ide jutottam, maradjunk ennyiben. Lehet valami csillagászati elemzést csinált a gép. :-) Kingával akkor volt pé, mert nálam a ciklusokban csak egy tuti van, az pedig a 14 napos luteális fázis, és én is így számoltam, az orvos is. Progeszteront kaptam, tehát sokszor számolgattunk, mert a fertin is jelölgetnem kellett. Végülis nem az a lényeg, hogy Jónás mit mondott, hanem, hogy megfogant a bébi. Hát majd meglátjuk a huncutkodást, mennyire leszünk ráhangolva éppen akkor. :-)

Hányinger :cry: :cry: :cry:

Krisztinka!

Én pl. sokáig nem jöttem rá miért nincs baba, kiderült, hogy mindketten szűzek vagyunk. :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Márti!
Örülök, hogy Viktorral túl vagytok a nehezén. Kíváncsi vagyok, miőtl lehet Gergőnek a láz. Más baja nincs, csak a láz? Torka nem piros, eszik rendesen? Szerintem 21-ét próbáljátok meg mindenképp, hisz ha tegnap volt peteérésed, akkor főleg nagyon esélyes, mert addig már több mint 2 nap telik el(remélhetőleg lesznek még életképes spermiumok). Bízz benne, hogy kislány lesz.

Szilvia!
Azt a napot nézted meg, amikor fogant Ádám, hogy miben állt a hold? Mert nem csak a Jónás napokon lehet teherbeesni, és a többi napra is meg van, hogy mikor mire van esély. Ha felment a hőd, akkor valószínűleg tegnap volt peteérésed. Hőgörbét nem csinálsz? Ott elvileg jelzi a peteérés napját.
Vendég
 


Hello!

Betty!
A láz oka a torok gyulladás és kaptunk rá antibiotikumot 1840.-Ft-ért Jó hogy lehet kapni. De a láza az még tegnap egész este és egész nap 39 volt. De közbe jön a foga is majd Kedden kell vissza menni a dokinőhöz. Na jó akkor szombat akció bízok benne hogy jó lesz majd a tamponos joghurtot is megpróbáljuk, az ecetes az miolyen ????

Na mennem kell mert a Viktor ovijába 1/2 11-től közös virágültetés lesz és addigra meg akarok főzni is. Majd este vissza olvaslak benneteket vagy még délután. De úgy látom most senki sincs a topikban rajtam kívűl.
márti80
 
 


Szia Márti!

Én vagyok!
Nálunk is volt anno az oviban ilyen virágültetés,mindig a Föld napján.Most nálatok is gondolom ehhez kapcsolódik,hisz már csak két nap.
Jobbulást a kismanódnak!! :)

Még ma sem jött meg.De ma már tutti,hogy jön piri,mert majd' legszakad a derekam,visszajött a görcsölés,megint egy nospa lement már.
Ebben a hónapban,mint írtam is itt,sajnos nem volt pé,így ezért van,hogy ilyenkor így megbolondul a ciklusom.Volt már ilyen régen,de rendbejött,most úgy látszik megint kezdi.
Ma délután,egész estig a gyerek sulijában leszek,mert KI-MIT-TUD? lesz,remélem ott még nem jön meg.

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Betty!
Hogorbét csinálok a ciklus.hu-n, de nem vettem észre, hogy jelezné a pét.

Segítsetek!!!!
Nem értek valamit, és nagyon aggaszt a dolog.
Szóval: szerdán még 36,4 volt a hom. Csutortokon felment 36,9-re , ahogy ezt írtam is. Este volt akcio is. Egyébként erre a napra számoltam a pével. Ma reggel megint lement 36,4-re. Eddig ha felugrott, fenn is maradt egészen mensiig. Olvastam valahol, hogy a pé-nél leesik a ho, de ezt a nok tobbsége nem veszi észre, mert csak 1-2 órán keresztul van lenn, aztán felugrik. Elvileg elképzelheto, hogy én éppen "elkaptam az a pillanatot, amikor lemegy, de akkor tegnap miért volt olyan magasan :? :? :? :? :?
Ez már kifog rajtam. :wink:
Vendég
 


Márti!
Jobbulást Gergőnek! Az ecetesnél 1:10 a higítási arány (ecet:víz), és azzal kell öblögetni, ha jól tudom.

Kriszta!
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy meg fog e jönni Neked. Valahogy én úgy érzem, nem.. ;)

Szilvia!
Sajna én a görbékhez nem értek, egy másik topikban (Babanet Társalgó - Fogamzás - ***Babaproject 2007***) pandácska* nagyon ért a görbékhez, esetleg tőle megkérdezheted. Én annyit tudok, hogy peteérés után felmegy, és mensiig ott is marad.
Vendég
 


Betty!

Neked legyen igazad! De félek,sajnos jön a piros látogatóm...

Lehetne egy kérésem,lányok?

Bence fent van a Bastiano-n,a Lurkó kategóriában,most még a 3. oldalon,Bence,Budapest néven. El kell mennem,és csak este 6 után jövök haza,addig néha szavaznátok rá?Még most majd egyet tudok nyomni,de aztán futok.

Jaj,sajnos úgy néz ki,hogy mégsem lesz meg a mézeskalács-házikónk!Aki vette volna a lakásunkat,most hívott és visszalépett.Már jól kisírtam magam.Semmi sem akar összejönni nekem!

Köszönöm előre is a szavazatokat!

Puszi,szép napot nektek!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatok???? Annyira megörültem nektek, mert én a 2006. tavaszi babásoknál írogatok, de ott nagyon kevesen terveznek kistesót és eléggé magamra maradtam a gondolataimmal. :roll:

Nagyon megnyugodtam, amikor olvastam, hogy nem én vagyok a becsavarodott, amikor osztok szorzok, táblázatot elemzek. :lol:

Szóval rólunk: Kislányunk (amúgy Eszter, de már a pocakomban Pötyike lett) 2006 április 1-én született. Nagyon gyors és könnyű szülésem volt, az Uzsokiban szültem. Eléggé sokat vártunk rá, csak nem jött, csak nem jött, de nekem amúgy is gyanús volt, hogy valami bajom van, olyan fájdalmaim voltak mensi alatt, előtt, stb... Végül 2006 májusában megműtöttek laparoszkópiával, ahol is kiderült nekem lett igazam, és endometriózis miatt nem jött össze a baba. Két hónapra rá már pocakos voltam. Most spontán próbálkozunk, bár ez a betegség visszajöhet sajna és egyetlen ellenszere a babásodás, mert ilyenkor leáll a ciklusunk, ugyebár. Szóval reménykedem, hogy hamar összejön a kistesó. Februárban vágtunk bele. 33 éves leszek nyáron. :roll: Ja és 3-at szeretnénk, szóval ezért ilyen kicsi a korkülönbség (mindenki le akar beszélni).

Na uff, egyszerre ennyi! Kérdezzetek nyugodtan, remélem segíthetek majd én is másnak. Igazából én nem szedek semmit, de annyira biztató volt, amit az E vitaminról írtatok, hogy ma beszerzek belőle. Nekem 30 napos a ciklusom és azon ritka estetek közé tartozom, akik majd belehalnak a peteérésbe, így hallál pontosan ki tudom számítani (még sem ezen múlik, mint láthatjátok...). Ami furi, hogy a 13. napon van mindig peteérésem és utána még vagy 2 napig fáj az egész alhasam, petefészkeim, stb. Valaki kérdezte, hogy lehet-e, hát igen.... :lol: De nem is ez a furi, hanem hogy mégis 30 napos a ciklusom (és most csak a vonalzóm miatt gabalyodtam össze, mert ott meg az ovulációt a mensitől számolja vissza, 14 nappal. MOst akkor hogy van ez???

Én is kiszámoltam anno a Jónás napomat, de közel sem értek annyira hozzá, mint Betty!! Mikor esik egybe a zöld és piros??? És mit jelent ez? Nekem most vasárnap volt peteérésem, de a Jónás napomat újhold után 4 nappal írja, az most vasárnap, asszem. Nekünk tök mindegy, hogy milyen nemű, így nem is nézem.

Na jó bő lére eresztettem, lőjetek le nyugodtan!
Nagyon örülnék, ha én is bekerülhetnék ebbe a csoda táblázatba!
Ja és hadd gratuláljak az első kistesó projektesünknek!!! :lol:

Mellékelek egy képet Pötyiről is.
Szeretettel:

Bartika

Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Szia Bartika!

Üdv közöttünk! Mihamarabbi babásodást! Nagy szép a kislányod!!!
Én nem beszéllek le a kis korkülömbségről, mert én is azt akartam ugyanis szeptember óta próbálkozunk és akkor Manó még csak 9 hónapos volt. Én kicsi agyacskámmal arra gondoltam akkor, hogy elsőre sikerülni fog és akkor már most májusban szülhetnék. Közbe meg már annak is örülnék most, ha májusban sikerülne, mert ebben a hónapban most védekezünk, mert nem szeretnénk decemberi babát. Mi kislányt szeretnénk. De ha majd fiú jön össze, akkor sem fogok összeroppani. Már nagyon várom, hogy sorban kövessük Betty kismaminkat!

Na most lépek vasalni, hogy nagyobb a kupac nálam.
Vendég
 


Bartika!
Udvozollek koztunk. Még én sem vagyok régi csapattag, de olyan jó érzés, hogy a lányok ilyen szeretettel fogadtak és fogadnak téged is. A jónáshoz én is csak annyit értek, hogy megtudjam mikor vannak termékeny napjaim. De fogalmam sincs róla, mit jelent a zold és piros napok egybeesése. Betty majd felvilágosít minket. Sok sikert ! :wink:


Kriszta
Azt mondta az orvosom, hogy teljesen egészséges noknél is /akiknek van rendese pé-juk/ elofordulhat hogy évente 1x max 2x nincs pé. :?

Kriszti!
Én is épp azt számolgattam, hogy ha az elso próbálkozásunknál sikerrel jártunk volna, már a szulésre készulnék. Hát , ez mégsem úgy van, ahogy elképzeljuk. De fogunk gombolyodni!!! :wink: :wink: :P
Vendég
 


sziasztok!
Nem igazán ide tartozik,de nem találtam megfelelő topicot.reménykedem benne, hogy tud valaki segíteni.Röviden felvázolom a tényeket: 2005. dec. 15-én hagytam abba a fogigátlót.azota nem sikerült teherbe esnem.rendszeresen jártam ( magán) dokihoz.tavaly jul.clostival sem jött össze.aztán vártunk és vártunk....
Nemrég lett kész a hormonvizsgálat eredménye és kiderült , hogy nincs peteérésem.a dokim norculut-tot(lehet.hogy nem helyesen írtam)+ clost-it írt fel.közben megbeszéltük a férjemmel, hogy várunk még .a kérdésem az lenne hogyha nem szedem be a felírt gyógyszert ,később helyreállhat-e a peteérésem vagy minnél tovább húzom a dolgot , annál rosszabb lessz?
Légyszí írjatok!!!!

Bocsika elég hosszúra sikerült!!!!!
s.csilla
 
 


Sziasztok!
Csilla gyere a 2007 babaprojectbe.
Vendég
 


Szia Csilla!
Sajnos én ehhez nem tudok hozzászólni, de azért szorítok nektek. :wink:
Vendég
 


köszi, csajok!!! sikeres babásodást nektek!!
s.csilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?