Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Megann, lehet ám, hogy Léna is félteni fogja a játékokat ha már nagyobb lesz. Roli is félti, de csak a SAJÁTJÁT. De én nem bánom, mert védje meg a saját dolgait, különben majd mindent elszednek tőle...

Ayse, nekem az OEP küldi és amikor kiküldtek papírt az elszámolásról abban az elején (jan, február) a TGYÁS volt feltüntetve és utána a GYED.

Én már be is vallottam, sőt már küldtek is levelet hogy miket rontottunk el. Szóval most 30 napot megint várhatok a pízre.

Sziasztok.
K-

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ayse
Igen, lehet!!! :D

Hurrá főszerep!!!
Liliszáj :lol: hihetetlen dumája van, nagyon birom!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Képeeek 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 

 
 

Szóval Apukámmal, meg elbúcsúzott fürdés előtt a Lego-tól, meg kidobta a pelust, meg a szennyesbe rakta a rucikat! 8)

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

A jó hír, hogy Zsuzsa jobban van! Nem hány és nincs láza. Hasmenés még van,d e a doki bácsi azt mondta, az húzódhat el a legtovább. És már eszik is valamennyit. Hálistennek tudok neki anyatejet adni, úgy örülök hogy azt legalább megitta a betegsége alatt!!!

Viszont lenne egy SOS jellegű kérdésem!

Én sajnos elkaptam tőle, lázas vagyok, stb. Tudja még valami milyen lázcsillapítót lehet szoptatás mellett szedni? OLyat ami nem vényköteles??? :P

Paracetamol (Tylenol) van itthon, abból vettem be, de nem vitte le a lázam. Algopyrin is van, azt szabad? Ha nem muszáj, nem mennék patikába...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica!
A paracetamolt lehet elméletileg (nekem a rubophen azért szokott használni), az algo nem, DE egy-egy bika fejfájásnál én bizony bevettem.... :oops: :oops: :oops:

juci!
Olyan szép kisfiad van! :P
A szennyeskosarunk meg ugyanolan, csak a mienken már látszik a 15 év...ha az a szennyeskosár mesélni tudna..... :lol:


Kész a térkövezés!!!! És szuper jó lett!!!
3 nap múlva már rá is lehet állni a kocsival (az út és a térkő között még szárad a beton).
Majd rakok fel képeket, de még holnap egyszer végig kell söpörnöm kétszerrostált sóderral (figelitek, miket tudok :lol: ).

ayse
 
 


Juci bocsi :oops:

ayse
 
 


Ayse!

Újfent köszi! Akkor már megvárom azt a 4 órát és beveszek még paracetamolt.


Juci!

Kontrasztnak felrakhatnám hogy nálunk hogy néz ki a családi idill, de nagyon szégyenletes lenne a nálatok uralkodó rend mellett!!! :) Marci nagyon ügyes! Nemcsakhogy latin szerető, de még rendszerető is! Igazán jó kapás lesz majd egy lánynak!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


hű lehet, hogy nem egyértelműt írtam,
szóval az algot elméletileg nem szabad, de gyakorlatilag néha bevettem

ayse
 
 


SZUPERSEXI MARCIPOPÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Rókica!

Ez szörnyűűűűű, ha terhes leszek..kezdhetek mindent tanulni mégegyszer.. :shock: :shock: :shock: mindent elfelejtettem hogy mit lehet és mit nem :shock: :shock: :shock: :shock:
Sajnos most ebben nem tudok segiteni...

(azaz népi gyógymód:mézes dió....mártogass diót mézbe és hammmmmmmmm)

Ayse!

Főszereplő Lili :P :P
Térkő :P :P

MI:Léna kb 2,5 órája alszik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem tudom volt e már ilyen valaha????????????????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Csibb!

Gratula az új lakáshoz, és hajrá-hajrá gyors költözés!! :lol: :lol: :lol:

Ayse!

Nekem is csak a GYED-ről küldtek kimautatást, viszont a TGYÁS-t is be kell vallani. Én úgy csináltam, hogy fogtam szépen a számlakivonataimat, azon részletesen rajta van, hogy mennyi összegeket utaltak (bruttó-nettó, jogosultsági időszak stb. - legalábbis az OTP-s számlakivonaton rajta van), és az alapján csinálta a könyvelő...

Juci!

Végre képek Marciról!! Annyira helyes fiú, és olyan nagy legény már!! És olyan jó látni ezt a sok-sok nevetős képet!!

Róki!

Örülök, hogy Zsuzsa jól van, annak viszont nem, hogy Te is elkaptad! Jobbulást neked!!

Kép
kuha
 
 


Ayse,Kuha!

Én meg csak a Tgyásrók kaptam és a GYED-ről nem...
Betelefonáltam a 288-51-69-re és kértem másolatot az "állitolag kiküldött" összesitőről..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha/Megann!
Köszi, akkor majd kiokoskodok valamit. Nekünk is otp van.

ayse
 
 


Ayse, latod, Te aztan konnyeden megtalaltad az utat az ovinenihez, egy kis tablo, es Lili a kedvenc :D ugyes vagy!

Rokica :)
szuper, hogy Zsuzsa javul!! en is ugy tudom, hogy paracetamol de van egy lista a neten, hogy mit szabad es mit nem.. csak most nem talalom sehol.. valaki?

Juci!
Szuperek a kepek!nagyon helyes Marci! nalunk is hasonlo a rituale a furdes elott, csak a szennyesbedobas helyett meg az van, hogy o veszi le a ruhakat.. persze teljesen egyedul csak a zokni megy.. :D

Csibb! Hajrá koltozes! :) Mi is nemsokara koltozunk innen, de fura, mert nem is haza, hanem ujbol egy ket eves atmeneti lakasba.. persze orulok neki, mire hazakoltozunk tok profi leszek :9 es nem lesz semmi folos cuccunk, mert mindig lomtalanitunk :D

huu nekem ez a tgyas-gyes tokre kinai, en meg csak most fogom majd David utan ujraigenyelni nyartol. mert amiatt hogy kulfoldon vagyok es nem Eu-ban, nekem semmi nem jart eddig, sot fizethetem magam utana a tb-t es a nyugdijjarulekot.. persze ez hulyeseg ugy ahogy van, foleg mivel a kovetseg a magyar allam terulete, dehat ez van.

Bodza, And, Duda!! Boldog nevnapot utolag is!!!

Kép

Kép
ppanna
 
 


Hú, lányok, ez a Marci :roll: :roll: :shock: :shock: :oops: :oops:
Reszkessen az a lánygeneráció, akiknek ő fogja csapni a szelet.

Ayse, éljen a főszerep :) De mit csinál egy pünkösdi rózsa????

Julcsi ma is lázas volt :( , de estére már csak hőemelkedése volt.

És képzeljétek: ma viccelődött velem. Először nap közben, a kecskéjére mondta, hogy kutya, meg cica (apja szokott igy viccelődni vele és már veszi a lapot, ellentmond és nevet, először csak csodálkozott). Aztán este lefekvéskor: forditva vette a cumit a szájába (a fogókáját a szájába, a latex meg lógott kifelé), és vigyorgott rám. Kérte, hogy énekeljek (Illetve parancsolta: Anya énekel!), rákezdtem, de olyan hamis volt, hogy nevetnem kellett, mire ő is kacagni kezdett, alig birtuk abbahagyni.
Ja, és előtte meg nézte a cicimet ("Abból eszik Anna tejet"), és mutatta a balt, hogy "Annáé", a jobbot, hogy "Julcsié". Egyszóval ma majdnem felfaltam, olyan édes volt. Ja, és Annával játszott :)

Annát beutaltál könnycsatorna mosásra, mert sokszor váladékozik a szeme. Szivem szerint nem vinném, hátha elmúlik magától. Volt valakinek ilyen csecsemőkorában? (Itt a babákra gondolok, nem az anyukák csecsemőkori emlékeire :D ) Azt mondta a doktornéni, ettől is lehet a nátha. Hát nem tudom, kicsit furcsának tűnik.

KépKép

KépKép
majola
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


tegnap írtam egy tök bazi hossút végre és TOTKA NEKED IS ÍRTAM PÜ-t és ELSZÁLLLT!!!!! :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil:

ez a babanet egy DÖG!!!!!!és minden egyéb! :evil: :evil: :evil:

hulla vagyok,ne utáljatok nagyon kérlek!!!! :oops: :( :oops: :(
holnap ha belegebedek is írok,reggel megyünk IKEA-ba,ha megjöttünk ideülök,ha törik ha szakad..........
annamami
 
 


Sziasztok!

Hú, de le vagyok maradva, de nagyon sok dolgom volt az elmúlt napokban......
Kedden ünnepeltük Nolcsi szülinapját, majd teszek fel képeket, nagyon jól sikerült. Ezt csak négyesben ünnepeltük, a nagy családi majd vasárnap lesz a telken.
Ma az ikea-ba rohangáltam, mert az új ágy ágydeszkája egy kalap sz..r, éjszaka beszakadt "akciózás " közben :lol: :lol:
Ma vettem egy jobbat, remélem ez tartósabb lesz......ugráltam rajta és meg se mozdult, ha engem elbír, akkor örök darab :wink:
Szóval ma szereltem, takarítottam, stb.
Nem is tudok reagálni, csak erre az oldalra..... :oops:

Ayse!
A képek nagyon szépek, arra emlékszem, főleg a cseresznyevirágra :wink: :P
Lili pontosan mit fog csinálni, mint pünkösdi rózsa? :roll:

Juci!
Húúúúúúúú, de szexi Marcipopó :P :P :D :D
Nagyon helyes kiskrapek és milyen rendszerető :wink:

Róki!
Örülök, hogy Zsuzsa jobban van, én nem vittem volna kórházba, ha eleget iszik és pisil.
De látom, ezen már túl is vagytok szerencsére.
Szilvi képére azért emlékszem, nagyon hasonlít a másodikon Zsuzsára. :D

Megann!
Babakonyhát nem akarsz Lénának venni? Azzal biztosan eljátszana, meg a benti játszótér is jó ötlet.
Miért nem viszed el játszóházba, ott meglátnád, mi az, amivel szeret játszani.

Zsuzsa!
Jobbulást Julcsinak, remélem hamar túl lesz rajta. :(
Nagyon értelmeseket mond már, eszméletlen milyen kis okos! :D

Prüntyi!
Tüncsi kész mondata se semmi, nagyon szépen beszél már ő is! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Majola!

Hát tényleg zabálni való ez a Julcsilány.. :D :D :D
Továbbra sem fér a fejembe, hogy egyidős Lénával...és hogy hogy a fenébe lehet ekkora különbség beszédben..
Én Lénával próbálom folyamatosan mondatni a szavakat..de minden amiben magas magánhangzó van..azaz e,é,i.(ü,ö-t már nem is emlitve)..nos azokkal már nem is próbálkozik....
Ezér mi pl nem tudjuk kimondani a cicát, a nénit, és stb.. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Szerinted mi a titok nyitja???
Pedig én dumálok neki folyton.....

Egyébként valami volt ma a levegőben..Julcsi angyal volt, Léna meg ördög :twisted: :twisted:
Apja is kiakadt rajta, amikor bevittem az irodába.....ördögien felhúzott orrokkal röhögve szórt szét egy tál vadiúj potpurit... :twisted: :twisted: :twisted: és közben sátánian vigyorgott :D és hasonló nyalánkságokkal szórakoztatta őt meg a titkárcsajszit..(miután délelőtt ugye már engem kiakasztott)

2 gyerekes anyukák!!!!

.figyi....már nem emlékszem... :oops: :oops: de volt vágyatok amikor vártátok ketteskét....hogy kisfiú legyen-e vagy kislány....

...........mert én csak morfondirozok morfondirozok....mert én szivem mélyén nagyon nagyon nagyon kislányt szeretnék majd másodikra is...és ezmiatt már jóelőre lelkiisemeretfurdalásom van......és ez szörnyű érzés...pedig még terhes sem vagyok....
Hogy lehet ezt leküzdeni???????????????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Zsuzsa!

A lényeg!

Leonnak nagyon sokáig, 4-5 hónapos koráig váladékozott a szeme, de én is kivártam, míg elmúlik, nem vittem el átmosásra.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Megann!

Én sírtam, amikor megtudtam, hogy Nolcsi fiú......... :oops: :oops: Annyira kislányt szerettem volna, csak lányneveket nézegettem, meg rózsaszín ruhákat.....
Most meg el nem cserélném 100 lányra se!
Ha kisfiú lesz, majd mire megszületik, Te se cserélnéd el lányra, hidd el! :wink:
Főleg, hogy egy kisfiú az szerelem :oops:
Egy lány soha nem néz úgy rád és nem simogat olyan szeretettel, mint egy fiú. Pl. Noel rendszeresen odajön és szerelmes szemekkel néz rám, megsimogat, megfogja az arcomat, megpuszilgat és mondja: Anya, én téged nagyon szeretlek! Hát ilyenkor bőgni tudnék, olyan megható.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Köszi Lányok a szép szavakat, megjegyeztük.
Én nem vagyok mérvadó, mert ugye roppant elfogult vagyok, de megzabálom a popókáját(is :lol: ) olyan cuki!

Majola
Julcsi hogy van? Azt nem láttam, hogy írtad volna...
Elképesztő kiscsaj :wink: MÉg a humora is jó!

Prüntyi
Tüncsi is nagyon ügyes kislány! Lassan szavalni fog!

Ancsi
TEjberízs milyen lett?
Örülök, hogy anyósod jobban van!

Rokica
De jó, hogy Zsuzsa is jobban van!
A rendre ne irigykedjél túlságosan, mániákus vagyok :oops:
Árpit az őrületbe kergetem! És még Marcit is erre nevelem :twisted: :twisted: :twisted:
A gyógyszerekről én csak annyit tudok, hogy jobb ha nem veszed be, esetleg algo, és antibigyóból én augmentint szedtem többször is.

Ayse
Ez az oviban tényleg így megy? Tényleg ezért kapta meg a főszerepet? Nem inkább azért mert olyan ügyes és okos? :P

Panna
Hányszor költöztetek? Én is sokszor költöztem. Mi Danival :lol: már a hatodik helyen lakunk! BAjban lenne, ha a házhoz ragaszkodna és nem hozzám :lol: :lol:

Csibb
Hajrá költözés? Ti hová? Mikor? ésatöbbi?

BArbi
Isten éltesse Nolcsikát sokáig!
És a boltban a leszakadás körülményeit is elmesélted? :oops:


Benianyu??????

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Tényleg
Totka
Panni nagyon aranyos lehetett, hogy így megpuszilgatott Téged!!

Majola
Marcinak is csúnyán váladékozott pár hétig a szeme.
Mennyire váladékozik? Azt írtuk a múltkor, asszem Rokinak, hogy meg kell nyomni a belső szemzugot. VAgy Neked írtuk? És akkor kijön a dugulás.

Megann
A beszéd is csak olyan, mint más. Jön majd mindenkinek a maga tempójában. :wink:
Kisfiú-kislány. Csatlakozom Barbihoz. Amikor megtudtam, hogy babát várok lányra tippeltem és csalódott voltam pisit a kuki láttán az uh-n. De egy kisfiú tényleg szerelem. A legigazibb, legcsodálatosabb és legörökebb!!!! Nem tudom, hogy milyen ha az embernek lánya van, de én Marci iránt olyan mindent elsöprő szerelmet érzek, hogy amikor átölelem úgy érzem csak ketten vagyunk a világon. :oops:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


picit voltam csalódott és nem pisit :lol: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Barbi
Nolcsi elképesztően édes kisfiú!
szeretem :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


A pünkösdi rózsa középen áll és őt táncolják körül a többi virágok és neki RÓZSASZÍN ruhája van Ennyit értettem, az ünnepségen majd fotózok.

Megann!
Természetesen lányt vártam, mi mást? :lol:
(irígykedem is kicsit a két lányos anyukákra).
Mondták is többen többször - orvos, szonográfus - hogy lány. Aztán a 24. (!) héten mondta a doki, hogy kinőtt a fütyije. És felhívta a férjemet, hogy van egy kis probléma...a kolléganők állítólag úgy mosták fel :lol: (az örömtől)
Egy szó, mint száz, mostmár én is nagyon örülök, hogy fiú, mert teljesen más dolgokat művelek vele. Például egy óriási pókot csavartam ki a kezéből, amit a fűben talált - próbáltam nem sikítani - és egy fadarabbal fogtam meg, hogy nézegessük.
És ma megint van egy új szava:
- Édese (m), mondja és szalad és bújik...ez igazi szerelem.
És persze a kislányos barbis pünkösdi rózsás életérzés is folyamatos :P


Majola!
Nagy huncut lesz ez a Julcsi lány! :P
Ma mi is óriásit viccekődtünk Lilivel, de nyomdafestéjet nem tűr a dolog, mert a legviccesebb témák a korosztályában a pisi, kaki, puki...

Egyik ismerősöm kislányának csinálták ezt az átmosást, túléltek.

ayse
 
 


Juci!
Nem tört el maga a léc, csak beesett középre......szóval csak annyit mondtam, hogy ez nem jó, mert középről leesik.
Elfogadták, nem az első reklamáció lehetett.......

Na akkor a szülinapi képek:)

Mi van ott?
Kép

Húúú, torta Tigrissel!
Kép
Kép

Thomasos óra
Kép

Thomasos bukósisak....
Kép

zászló.....
Kép

és roller :P :oops:
Kép

A legjobb, amikor összevesztek a rolleren........
Az az enyém, nem adom, üvölti Noel, Leon meg csak bőg, teli torokból :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!

Áhhháááá értem....
Mellékesen megjegyzem és mondtam is már..ha nekem fiam lesz azt szeretném olyan legyen mint Nolcsi... :P :P :P
Olyan mérhetetlen kedvesség van abban a kisfiúban amilyet ritkán látni :wink:
Ok elfogadom a válaszod...de hogyan küzdötted le magadban a lelkiismeretfurdalásodat??????hogy ugye még sirtál is...és emiatt biztos őrülten bánkódtál is...meg vádoltad magad, hogy hogy lehetsz ilyen....hogy nem örülsz..
szóval ezt hogyan lehet leküzdeni???????

Ágydeszka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Juci!

Hát igen..talán ezért praktikus ha fiú is lány is van..mert az ember különbséget tud tenni szeretet és szeretet között.....

Kinél is van igy...?????????,

Ja igen...AYSE, BODZA..

Ti hogy vagytok ezzel?????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Barbi, Juci, én a lányaimba vagyok szerelmes :oops: :oops:

Megann, én azt hittem, a második baba fiú lesz, de inkább csak azért, mert az olyan szép kispolgári idill, egy lány, egy fiú. Na nem mintha két lány olyan rendhagyó dolog lenne, de mégis...Közben pedig éreztem, hogy én könnyebben tudok egy kislányt nevelgetni, illetve félnék egy kisfiútól. Szóval nagyon boldog voltam, hogy lány lett. De biztos akkor is boldog lettem volna, ha fiú lesz.

Barbi, Juci, most elbizonytalanitottatok. Épp kiokositottam magam a neten és arra jutottam, hogy elviszem Annát könnycsatorna átmosásra, mert ha később vinném, esetleg többször kell majd megcsinálni. Most mit tegyek?????

KépKép

KépKép
majola
 
 


Juci!
Szerintem is ügyes Lili, de eddig sohasem kapott olyan szerepet, ami nem a 23. alabárdos lett volna, pedig idén már ők a nagyok a vegyescsoportban. (A legnagyobb fájdalom, hogy nem ő volt Mária, Jézus anyja).
Írtam már erről, hogy elég sokmindent próbáltam, hogy egy kicsit megkedveljenek az ovónők (nem extra pozíciókat akartam Lilinek, csak úgy éreztem nem igazán vagyok szimpi). Lili a 3 év alatt egyszer sem választhatott mesét a délutáni elalvás előtt, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor játszhatott a kakaóbiztos számítógépen (amit nem bánok), és hasonlók. Valamint és ez a fontosabb, kevés a hely az oviban, kevesebb, mint a gyerek és nekem még van egy gyerek raktáron. Ezt a mostani helyzetet nem tudom véletlen egybeesésnek tekinteni.

Megann!
Bizony nagyon aggresszív gyerekek vannak és az ember szíve elszorul, hogy ebbe a hordába adjam az enyémet???? De hát ez végül is az életre nevel és a hasznára válik.
Sajnos az ovi és a suli teljesen leképezi, hogy milyen viszonyok uralkodnak a tásadalomban... :evil: :evil: :evil:

ayse
 
 


Ayse!

Húúú látom már ki is előztél :) :) :)

Pók :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát ha lehet kihagynám az életemből a pókfogdosást..igy is úgy kell visszafognom magam amikor Léna bodobácsot (azt a piros fekete szinű napimádó kis bogárkát) akar gyűjteni :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Na hát leszek kiváncsi....

Azért az a 24. hét nem piskóta :twisted: :twisted: , nekem 14-15 héttől mondta a doki hogy lány...én meg mindig rettegve mentem a következő uh-ra, hogy csak nem nőtt ki a fütyije :roll: :roll:
Hát nem, nem nőtt ki :lol: :lol: :lol:

Nálunk férj is lánypárti..ezért is félek annyira....hogy hogy viszonyulna, ha fiú lenne a második...
Mondjuk szerintem olyan 10 éves korától..amikor már vihetné magával az éjszakai focikra, akkor már biztos nem lenne ellenvetése :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Barbi!

Hát a rollerért üvöltős kép :lol: :lol: :lol: :lol:
Haláli ahogy mind a ketten reménykedve néznek fölfelé....hogy majd anya neki itéli a rollert és nem a tesónak.. :oops: :oops:
Nem lehet egyszerű igazságot tenni :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Hamar elmúlt ez a rossz érzés, mivel Noel nagyon-nagyon várt baba volt, így igazából az volt a lényeg, hogy legyen és egészséges legyen! Akkor úgy gondoltam, hogy majd a második....... :P , ami nem jött be ugye......
Most úgy vagyok vele, majd a harmadik lány lesz........... :lol: :lol:

Zsuzsa!
Nem tudom :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Megann!
Hogy lehet leküzdeni, átélni, megélni?
Erre van az a jó kis közhely, hogy az idő mindent megold! Amikor meglátod, tökmindegy lesz, hogy mit vívódtál, ő lesz a legcsodálatosabb! :P

Barbi!
Hű de vagány roller-felszerelés! És az a torta hmmmm.... (átkozott fogyókúra :evil: ).
Látom Leonnál is nagy sikere van a járgánynak! Ő megpróbált menni vele?

ayse
 
 


Majola!

Megsúgom hogy RETTEGEK A FIÚGYERKEKTŐL...
Pedig a szomszéd srácok az anyukájuk szerint "szerelmesek belém"..3 napig azt hajtották az anyukának hogy mikor jöhetnek meglocsolni engem..... :oops: :oops: :oops: meg Lénát :oops: :oops: ....
Anyukának már majdnem kihullott a haja... :lol: :lol: :lol:

Na szóval lehet hogy az a baj...hogy a környezetünkben lévő kisfiúk mind olyan égetnivalóak....kezelhetetlenek, stb.....

Még a keresztfiam is,...aki visszafogott...szóval ezerszer kell rászólni, hogy a játszótéren ne "kukázzon", mert ő most 8 éves...és összegyűjt minden vasat, drótot, csavart...és arról mesél nekem hogy a nagyapa szerszámaival(apám, aki 15 éve halott :shock: :shock: )..fog most rádiót csinálni....
szóval nem tudom hogy én mennyire lennék alkalmas csavarozni, fúrni-faragni... :roll: :roll:
kicsit még "visszataszitónak is érzem" pl keresztfiam ilyen irányú tevékenységét..(gondolok itt inkább a kukázásra)
(hozzá kell tennem hogy szegénynek nem is volt igazán apukája, anyum és nővérem nevelték születésétől fogva..)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Majola
Ehhez tudni kell szerintem, hogy mióta és mennyire váladékozik Anna szeme. De bízzál a megítélésedben szerintem.

Barbi
Rolleres kép nekem is nagyon tetszik. Annyira elkapta a pillanatot :lol: :lol:

Ayse
Értem. Ez nagyon szívszorító. Már az, hogy ilyen megkülönböztetések mennek annak alapján, hogy a szülő szimpatikus e :cry:

Megann, Ayse
Hozzánk berepült egy lódarázs és én elkezdtem sikítozni meg ugrándozni. Marci csak lesett, hogy most anyával mi vaaaan?? :lol:
Botokat hajlandó vagyok gyűjtögetni meg bukfencezek, sikítósat játszom, kergetőzök stb. De nem merem megfogni az ilyen furaságokat.
Megann szerintem kimondhatjuk, hogy mind1 fiú e vagy lány. Életed értelme lesz az összes gyereked. Ne tartsál ettől. Úgyis általában ember tervez.... Ott fent nem véletlenül küldik majd hozzád akit küldeni fognak. :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


A pók nem zavart annyira, mert régebben nagyon szerettem volna biológus lenni. De várom már, hogy csocsózzunk, focizzunk meg amit még kell.
Nekem így jó, hogy kiélhetem mindkét oldalt. Meg tulajdonképpen ők is.

Az egyneműeknél meg az a jó, hogy sokmindenben megtalálják a közös hangot, a közös érdeklődést. A tesóimmal a mai napig vannak csajos programjaink: kozmetikus, vásálás, pletyizés stbatbatb...és ez is olyan jó.

ayse
 
 


Ayse!

Hmmmmmmm.....ovi, suli és társadalmi viszonyok :(
Tényleg gáz...és félek/féltem tőle az én Lénámat..de tudom hogy csak úgy tudom kompenzálni ha itthon rend van és törődés, odafigyelés, és rengeteg rengeteg beszélgetés.. :roll: :roll:

Ovihelyzet illetve szimpi-nem szimpi helyzet.....
Teljesen átérzem a helyzetedet.....ugye nekünk az ovi még messze, de sajna nekem is előre kell gondolkozni....és már be is inditottam a hadműveletet(amiről nyilt fórumon nem is szivesen........) hogy Lénának legyen helye az oviban.. :oops: :oops: :shock: :shock: :shock:
Undoritó ez az állapot és magamért soha nem folyamodnék semmilyen alantas eszközhöz..de Lénáért bármire hajlandó vagyok.......

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!
Nem, csak tolja, márha Nolcsi szem elől téveszti egy-két percre :lol:
Egyébként a közelébe se mehet, de meg is értette, pedig nem szóltunk rájuk, maguk kzött intézték el......
Noel viszont egy nap alatt megtanult vele menni, nagyon jól megy már neki.

Megann!
Az, hogy egy fiúgyerek milyen lesz, nagyban függ a neveléstől is.
Nekem mind a két fiam nagyon jó gyerek, nem hiszem, hogy ez mind genetika lenne........

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


vásárlás, a vásálás (pálócosán) az önállóan végezhető hobbim :oops:

ayse
 
 


Aranyosak vagyotok hogy ennyire próbáltok segiteni a lelki nyavalyáimon :oops: :oops: :oops: :oops:

És most, tekintettel arra hogy megint szentnap van(azaz férj focizik)...nyugodalmas jóécccccakát kivánok Nektek..elvonulok kielemzem a heti szakirodalmat(Nők Lapja :lol: :lol: )..

Pussz mindenkinek:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


És szerintem nyugodtan vágyódjál lelkiismeretfurdalás nélkül kislányra! Ha nem lány lesz, akkor majd elég lesz ezen morfondíroznod. Amúgy, igen, általában a fiúk nehezebben kezelhetőek és elvenebbek(nem találok jobb szót rá), mint a lányok. Hangosabbak, durvábbak, szófogadatlanabbak tudnak lenni.De ez nem baj. Én is megvívom a csatákat Marcival, de legalább végre egy pasi igazán ellent mond nekem :wink: :lol: :lol: Néha jobban is mint kéne...

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Megann, kezdesz gyanús lenni a kérdéseiddel :wink:

Barbi, a képek nagyon jók, a rolleres viszi tényleg a pálmát.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Muszáj az 1000. hsz.-omat megírni!!! :lol: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


És egyben nyugodalmas jó éjt kívánok mindenkinek! :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


De azért azt még leírom :lol: hogy én úgy érzem a 2. gyerek olyan mint az első abból a szempontból, hogy minden idő alkalmas rá, illetve mindig lehet ellenérveket is felsorakoztatni.
Én mondjuk az első előtt ezzel nem szembesültem. Belecsaptunk a közepébe. Rendkívül forrófejű voltam Marci előtt.
Most viszont morfondírozok én is rendesen :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Köszi csajok, hogy velem örültök! :D

Juci
Nem költözünk messze, maradunk ezen a környéken, ahol eddig laktunk, csak sokkal nagyobb lesz a lakás!!! :)
ma írtuk alá a szerződést, és nemsokára költözhetünk, szerintem kb. 1 hónap múlva, de mivel a szomszédok még felújítanak kicsit, ami hangos, lehet, hogy azt megvárjuk Fanni miatt, és csak utána.
Nálunk csak festeni kell, mert ordenáré szine van most a falnak. Amerikai volt a tulaj, hát a falszínből egyből megmondtam volna, ha tippelni kellett volna... :lol: majd teszek fel képet

ja, és Marci tényleg írtó szexi, nagyon megy a pózolás!!! :lol:

Julcsinak, Zsuzsának, Rókicának jobbulást!!!
remélem, más nem beteg!

Nolcsinak pedig boldog szülinapot!!!

Hát én is szerelmes vagyok a lányomba... :oops:
de nem is tudom, hogy mit szeretnék másodiknak, talán lányt...
én elsőre fiút szerettem volna, úgyhogy lehet, hogy kipróbálnám, de annyira jó most, hogy lány, hogy azt sem bánnám, sőt, abban már legalább van rutinom.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Majola!

Zsuzsának is volt ilyen váladékozás, kb 2-3 hónapos korától 5 hónapos koráig. Én elvittem szemészetre mikor a gyerek doki nénink már beutalt miatta egy könnycsatorna átmosásra, mert el akartam kerülni. Magyarul inkább szakorvoshoz fordultam előbb. A szemész doki bácsi azt javasolta, nyomogassam a szemzugát hogy kijöjjön a trutyi, és úgy csöpögtessek, ha csöpögtetek valamit, mert különben nem ér semmit a szemcsepp ha a csatorna tele van trutyival és nem jut be a gyógyszer. Ez nekünk bevált, Zsuzsa 4-5 hónapos korára magától kinőtte. A kamillás mosogatást ellenjavasolta azzal hogy szárít, és a váladékból szilánkos csipát csinál. Ő a forralt, lehűtött vizes vattás törölgetést javasolta.

Szilvit már a kórházból úgy hoztam haza hogy szörnyű állapotban voltak a szemei, NAGYON sokat váladékozott, csúnya volt, és annyit kellett törölgetni, hogy már attól piros és duzzadt lett a szeme hogy állandóan törölgettem. :( Újra elmentünk ugyanahhoz a doktor bácsihoz, aki első ránézésre adott neki szteroidos szemcseppet (Zsuzsával ez fel se merült), és egy beutalót könnycsatorna átmosásra ha ettől sem javulna 3 héten belül, pedig Szilvi ekkor volt néhány hetes. Tehát klasszisokkal rosszabb volt mint Zsuzsánál. A szteroidos szemcsepp (Garason) bevált, attól kitisztult a szeme és az orra is! Mivel 3 hét alatt sem múlt el a váladékozás, és én is úgy láttam, mikor abbahagyom a szemcseppezést, akkor az orrára is rávonul a trutyi, nehezen szopik és szörcsög ,akkor felhívtam a kórházat ahova beutalt időpontot kérni. Ott viszont azt mondták, 2 hónapos korig nem csinálják ezt az átfújást. :( Úgyhogy várni kellett. Tegnap lett volna az időpontunk de lemondtam végül. Főleg mert beteg vagyok, de azért is mert ugyan nem múlt el a váladékozás, de sokkal jobb mint volt. Nyomkodom naponta a szeméből a trutyit, száraz zsebkendővel törlöm (mert a vizes vattától kipirosodik), és már szemcsepp is ritkán kell. Tkp már van olyan napunk is hogy ha nem nyomom a szemét, akkor nem jön belőle ez a váladék és tiszta a szeme. Azért nyomkodásra vagy sírásra általában jön még a szeméből a cucc.

Szóval szerintem ha téged nem zavar, akkor várj vele. Esetleg vidd el tényleg gyerekszemészeti szakrendelésre, hogy szemész is mondjon róla véleményt. Nekem a szemész doki bácsi azt mondta még mikor Zsuzsát vittem be, hogy jobb elkerülni az átmosást mert egy igen kellemetlen dolog a babának.

Julcsi olyan elképesztően okos! :) Mindig ámulok, hogy már mennyi mindent, tud, ért! :)

Zsuzsa engem azzal lepett meg pár napja, hogy először láttam rajta, hogy ilyen képzelősdit játszik! Ült a homokozóban, töltögette a homokot egy üres Activiás dobozba, majd odanyújtotta nekem "milk!" felkiáltással és nagyon tetszett neki mikor én úgy csináltam mintha megittam volna a "tejet" a dobozból és visszaadtam neki.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Megann!
Még a tegnapihoz...
annyira de annyira nem tudtam elképzelni a fiút, hiszen a baba az lány! De hidd el ugyanolyan puha, aranyos, kedves, szeretetteli kis gombóc, ugyanúgy bújik, puszil....mert elsősorban baba és kisgyerek.
Kiváncsi vagyok nagyon, mi lesz Veletek!


Rokica!
Én se semmi időpontokban írok ( a gyerekek alszanak, a vaslás helyett vonzóbb a net), na de Te!!!! :shock: :shock:
(jó, tudom, hogy éjszakázol, de hogy még írni is erőd van!)

ayse
 
 


Sziasztok!
Megint el vagyok havazva! A költözéssel járó ügyintézés minden időmet elveszi. Most is csak bekukkantottam, láttam, hogy hogy kis dumaparti volt este, de nem tudtam visszaolvasni. A képeket láttam. :)
Nolcsi Thomasos rollere és bukója nagyon ütős! :)
És Marci meg nagyon édes! :)
Most mennem kell.
Remélem, hétvégén többet tudok jönni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jó reggelt!

Majola!

Isten bizony nincs turpiszság a dologban, csak ugye "unatkozó kismama" lévén mindig kattog az agyam valamin....most pont a lány gyerek-fiú gyerek téma a vesszőparipám...

Ma megyünk anyumhoz úgyhogy csak hellyel közzel leszek....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Megann!

Mi férjel elsőre lányt szerettünk volna, úgy tűnt az is lesz, még a 17. heti uh-on is azt mondta a doki, hogy lány. A 28.- héten mentünk 3d-re, mikor mondta a szonográfus, hogy egyértelmű kisfiú, úgy néztünk egymásra apával, hogy haát az nem lehet, eddig lány volt :lol: :lol: :lol: . De nagyon nagyon jó, hogy Peti Peti lett, mert én is teljesen szerelmes vagyok belé és most annyira úgy állok a 2. baba kérdéshez, hogy jöjjön, akinek jönnie kell! :D (csak jöjjön már és egészséges legyen :wink: ) Szívem mélyén szeretnék egy kislányt is, de még egy kisördögöt is (ez meg kivitelezhetetlen, mert apát már a 2. babára is én dumáltam rá, így a 3. tuti kizárt) tehát vagy még egy fiam, vagy egy lányom lesz, de most teljesen úgy érzem, hogy tök mindegy! Ne aggódj ezen, lényeg, hogy egészséges legyen, a többi meg úgyis magától megoldódik majd.! :)

Zsuzsának, Julcsinak, Rókicának jobbulást! (remélem más nem beteg?)

Képek nagyon szupik, de hát ez mindig így van :wink:

Peti ma is egész nap esik-kel, nem tudom, mit lehetne vele csinálni, mindenhová felmászik vagánykodik ugrál, majd persze le is esik! Ti hogy bírjátok ezt? Én már falra mászok és agyon aggódom magam, meg mindig elmagyarázom neki, hogy mit miért nem szabad, meg hogy így fog járni legközelebb is, mint most, de semmit nem ér 3 perc múlva már újra mászik!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Csibb, Benianyu!
Gratula a költözéshez! Remélem minden simán megy majd!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?