Új privát üzeneted érkezett!

Mi is voltunk egyszer ügyeleten kullancs miatt. Mi nem mertük kiszedni, nehogy beszakítsuk. Borzasztó volt. A doktornő nem engedte, hogy mi fogjuk, pedig még csak 7-8 hónapos volt. Helyette odahívta Lacikát. Szegény Lacika egy többszörösen sérült 30 év körüli férfi volt. Nagyon sajnálom Lacikát is és támogatom az ötletet, hogy vonjuk be őt is a társadalmi életbe, ő is dolgozhasson a maga módján, de nem hiszem, hogy a gyerek ügyeleten van a legjobb helyen. Akárhogy is nézzük nem túl megbízható és a gyerekek még meg is ijednek, amikor számukra furcsa, beteg embert látnak, aki ráadásul azon ügyködik, hogy lefogja őket. A nagynéném is Downos és a nagymamám mindig megsértődött, hogy a gyerekek megnézik és kérdezik, hogy ő miért ilyen, de szerintem ez teljesen természetes.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szaisztok Lányok

Én is megjöttem, először is üdv az ujjaknak.

Nekem is sikerült utolérnem egy kicsit magam, látom irtatok egy keveset azóta amióta nem voltam. Velem annyi hogy a hőm nem akart az istennek se leesni amióta megjött, ma volt először 36,6 amúgy meg 37 körül mozgott.
Ha minden úgy lesz mint az elmúlt hónapokban, akkor még van 11 napom a PÉ-ig, arra edzünk, és ha most babás lennék ugyan úgy január 15- re lennék kiírva mint Bálintkámmal.
A házat úgy néz ki megvesszük, ha az Államkincstár is enygedélyezi, mert kell a beleegyezésük.

A hétvége nekünk is sűrű volt és amúgy is igyekszünk annyit a szabadban tölteni amennyit csak lehet. A kisfiam lefejelte a nyársalót és most van egy nagy seb a homlokán, de nem igen foglalkozott vele.
Netünk is lesz otthon, csak még meg kell csináltatnom a gépet, mert az alaplap túlfeszültséget kapott és bemondta az unalamasat. Úgyhogy egyenlőre marad a hugomnál netezés.

Felteszem a jó kis görbémet:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Végre beengedett ez a szar Babanet. Már nagyon felidegesített. Mi van akkor szerintetek, ha tegnap szinte teljes volt a szárazság az egyszeri kis eggwhite kívételével, ma pedig újra creamy? Akkor tegnap volt? Vagy nem volt? Vagy mi van? Kellett lennie, érzem. Ugyanúgy görcsöltem és amúgy is úgy érzem.

KépKép

KépKép
lnd
 
 

 
 

Ind,
Akkor lehet tegnap volt.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Én is vagyok ám, csak mire ideértem besz@rt a babanet! Azt hittem szétrobbanok!
Lassan összeszedem magam és holnap már újra képes leszek jelentkezni! (Ha a technika engedi)
Addig is sok puszi mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok

Úgy látom ma nagyon el vagytok veszve nem is csodálom olyan szép idő van vétek bent maradni a lakásban.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Lányok ez szörnyű!!!
Ébresztő!
Már jól van a lelkem és jönnék is gyakrabban, de sajnos a babanet folyamatosan rosszalkodik!
Andi!
Mind a ketten a 8. napon vagyunk!! :shock: :lol:

Lányok, ha ez így halad egyszerűen bevárjuk egymást! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!
Egy ismerősömnek kellene gyors segítség. Van 3 fia és ugyan mindenképpen szeretne még babát minél hamarabb, de nagyon örülne, ha a 4. kislány lenne. Én mondtam neki azt az ecetes vízes hüvelyöblögetést, de azt már nem tudtam elmondani neki, hogy kb mennyivel és, hogy kell csinálni. DE a legfontosabb kérdés az lenne, hogy ezzel az öblögetéssel akkor még peteérés napján is eséllyel pályázhat lányra? Ha tudtok róla vmt, írjatok!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


A hőm més összevissza ugrál, de nem is vagyok meglepve, tegnap lement 36.2re, ma meg 36.1re 36.3-ról. ez kicsit elgondolkodtatott pé. ügyileg, de minden jel vasárnapra utal, úh nem hiszem, hogy azért ment volna le. Szimplán csak nagyok nekem az ingadozások. Állítólag a tejmirigyek teltségétől függően ingadozik a hő. Azért arra az esetre is számítva, hogy esetleg ma van pé. , este azért elkapom apát. Szólok is neki, hogy siessen haza! :oops: 8) :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


De apé-kori leesés hirtelenebb és alacsonyabbra megy a normálhoz képest, nem igaz?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


A jobb átláthatóság érdekében inkább felrakom.


Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éva, örülök, hogy jól vagy, remélem ezután többet hallok felőled. Mikor is mész Radványikoz? Te is bejelentkeztél hozzá, úgye?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind!
Sajnos a gyerek nemének befolyásolásához nem tudok hozzászólni, de telán nem néznék hülyének az ismerősödet, ha elmenne a Bolgárkerék utcai családtervezőbe.
Nálad sajnos, ahogy már mások is írták nem sok segítség a szoptatás miatt a hőmérőzés. Szerintem a biztos, ha 2 naponként vagytok együtt a pároddal! :lol:
A hőesés valóban peteérést jelenthet, de igazából csak akkor biztos, ha utána emelkedik is a hő, mert a progeszteron megemeli az alaphőmérsékletet. Az előző havi görbéden kb. mikor volt pé?

Éva

Kép
balimama
 
 


Basszus, most látom, hogy 2 nap is kimaradt! :shock: :shock:
Remélewm nem ma van pém, hanem már volt. Pont vasárnapra kellett tenni apa egyetemi öregfiúk buliját. :evil: :evil:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


A görbém alapján 4 hete csütörtökön volt, de én 100%ra tudom, hogy hétfőn, mert akkor volt egy kis vérzés és utána már abbamaradt a görcsölés. Most nem volt semmi pecsét, de az korábban se volt még soha az életemben, viszont ugyanúgy görcsöltem vasárnapig. Ezért gondolom, hogy már volt, meg az eggwhiteból és nyitottságból.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Arról nem beszélve, hogy utána pont 2 héttel megjött.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Különben, amkor anno terhes lettem Benivel, nem emelkedett a hőm pé. után, aztán is csak nagyon keveset. A 37-et soha nem érte el.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind!

savas öblögetés: 1 liter vízhez 1 evőkanál ecet!

Bocs,hogy így berontottam! :oops:
Vendég
 


Little!
A segítség mindig jól jön! Köszönjük! :wink:

Ind!
Szerintem a méhszáj nyitottsága és a tojásfehérje elég jó támpont!
A hőnek nem kell feltétlenül elérnie a 37 fokot. Szájban nem is nagyon szokta. Nekem óriási különbségek voltak szájban és hüvelyben. Volt, hogy szájban 36,5 volt, teljesen kétségbe estem, hogy nem emelkedik a hőm, hüvelyben pedig 37,8!

Éva

Kép
balimama
 
 


Köszönöm Little! Továbbítom. Úristem 1 teljes litert be kell nyomni valahogy? az jó sokáig fog kifolyni... :oops: És azt nem tudod, hogy a peteérés napján is hatásos lehet?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éva! Most nem szájban mérem. De nincs is túl nagy különbség, csak 0.3.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem is mondtam. iszonyú peches hétvégém volt. Szombaton letört az egyik hátsó fogamból egy darab csak úgy, nem haraptam rá semmi keményre. Olyan éles maradt fogyam, nem tudtam se beszélni, se nyelni (szinte). Tegnap szerencsére lecsiszolta a fogorvos. Jövő héten rendbe rakja. Beni is kipróbálta, hogy lehet liftezni a fogorvosi székben. Vasárnap pedig kimostam a mobilom, lement egy teljes programon, úh természetesen használhatatlan. Alig mertem elmondani a férjemnek. Végülis nem nagyon volt ideges. Azért sokkal inkább, hogy este tejbegrizt csináltam és baromi sűrű lett, pedig ő folyosan szereit. Mondta is, hogy emiatt sokkal mérgesebb, mint a mobil miatt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Szerintem nem kell egy egész litert benyomni. Csak így kell összekeverni, és ezt több napig is lehet használni!
Hát állítólag hatásos a pé napján is /én még soha nem próbáltam/ mivel az Y kromoszómák nem bírják a savas közeget, így azok elpusztulnak, és szabad az út az X-eknek!
De legrosszabb esetben is 50-50% az esély! :lol:
Vendég
 


Ez megnyugtató.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Az a legőrjítőbb, hogy alig alig ír vissza vk, én meg még így is inkább itt ülök, ahelyett, hogy tanulnék. Pedig holnapután vizsga, nincs mese. Tb és szociális jogból.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!
Tegnap idegbajt kaptam, mert nem tudtam jönni. Ma végre beengedett a babanet.
A hétvégém nekem is zűrös volt. Szombaton, mi is voltunk egy esküvőn, de én nem éreztem magam annyira jól, mint Ildi.
Vasárnap a villanyszerelőt vártuk a házunkhoz, de nem egyszerű pasi. Jobban kiidegelt, mit tegnap a babanet. :twisted:
Mondtam is a férjecskémnek, hogy kérdezze meg tőle, hogy mennyiért vállalja a szerelést és ha sokat mond, vagy valamit még beszól, küldjük el a fenébe és kérjünk meg valaki mást.
A hőm is kesze-kusza, úgyhogy én már nem is értem magam...

Kép
Vendég
 


Ti jól eltüntetek. Nézzétek meg a www.babatervezo.hu-t, olyanom van nekem is.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok már, csak hétfőn nem engedett be a babanet, tegnap meg szarakodott agép, ma is vagy ezredjére sikerült belépnem, ráadásul van valami vírus a gépen ami a netet hátráltatja, és apa csak a hétvégén irtja ki.
Úgyhogy sík ideg vagyok már .
Tiszta elvonási tüneteim vannak.

Éva! De jó hogy jöttél! Mikor is mész dokihoz???

Ind! Eseleg a barátnődék kipróbálhatnák a Jónás módszert! Van olyan topik.

Többiek hol vagytok mi van veletek???


Én most így állok:
Kép

Puszi Mindenkinek!!
Vendég
 


Handi!
Nagyon Boldog Névnapot!!!

Kép
Vendég
 


Judy!

Nekünk a legkisebb Chello Light somag van és teljesen jó!
Vendég
 


Bocsi nem ide akartam ezt írni.
Vendég
 


Lányok!
Itt megállt az élet? :shock:

Andi!
Nagyon boldog névnapot kívánok!!!
Kép

Tudom, hogy gyönyörű idő van és tudom, hogy én is eltűntem, de ez így nem mehet tovább! :twisted:

Krisztinka!
Szerintem holnap elkezd emelkedni a hőd! :lol: Azért a mai napot még ne hagyjátok ki!

Mo!
Te legalább már a villanyszerelővel küszködsz, én még az ingatlan közvetítővel! :twisted: :twisted:
Elmondtuk neki, hogy 1 szintes, 110-120 nm-es házat szeretnénk, kb. milyen árban és hol. Persze azt is elmondtuk, hogy hol nem és emeleteset meg semmi képpen nem, erre 1000 címet küldött, mind ott van, ahová nem akarunk költözni, mind emeletes és legalább kétszer annyiba kerül, mint amennyit gondoltunk rá!
Nézem a görbédet és legörbül a szám! (szerinted nem kellene orvoshoz menned?)
Egyébként merénylet készül ellened! :lol: :lol: :lol:
Mire észbe kapsz már késő lesz!!! :lol: :lol: :lol:

Ind!
Most nagyon koncentrálj a vizsgára!!! Szorítok!!!!
Egyébként én mindig próbálok írni, de mire sikerül eltűnik a babanet! :twisted:

Éva

Kép
balimama
 
 


Kedves többiek!!!
Hahó!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Én itt vagyok!
CSak nekem a vírus miatt szarakodik a gépem!
Tudod nekünk ez a hónap védekezős, de azért este elkapjuk egymást apával jóó???

Nem is baj, ha egy kicsit lenyugszik az agyam babaügyben.

Te még azért hőmérőzöl???
Vendég
 


Én is itt vagyok! Sziasztok. Egy kicsit merengősen, várakozósan és viszonylag nyugodtan. Nem aggódok. Várom a ciklusom végét, ami szerintem még 152986455878965777 nap. Ma vettem egy adag cickafarkot, mivel a hőm is elég alacsony nekifogok és nagy csészékkel iszogatom majd.
Tényleg, alig jöttök. Mi van veletek Csajok?!
Éva! Miféle merényletre készültök????? :shock: :shock: :shock:
Csak nem Krisz süt nekem valami giga-mega kalácsot és belekever valamit??? :lol: :lol:
Esetleg eljöttök hozzám és orvoshoz visztek??? Jaajj, most betojtam. :shock: :shock: Mi a csuda lesz??? Kérlek, áruld el!!!!
Krisz! Hogy van a férjecskéd lába? Teljesen helyrejött?
Panda! Nagyon megy a drukk! Ez a néhány nap már gyorsan elrepül velünk. :wink:
Sheila! Sajnálom, hogy rosszul alakult a hétvégéd. Ugye jobban van már a párod?
Molli! Hova tűntél?? Mi van veled??? Mesélj!!!
Ildi! Szerintem is innentől kezd el lent mérni a hődet. Én ma reggel mindkét helyen megmértem és 4 tized volt az eltérés. Én is váltani fogok.
Zora!!! Gyere és írj!!! Te is benne vagy a merénylet tervezésében??? Miféle tervet szövögettek??? Tiszta ideges lettem. Jaj, úgy izgulok!!!! Ugye nem fog fájni????
Ind! Hogy haladsz a tanulással? Mikor is lesz a vizsgád? Bocsáss meg, egy kicsit most lemaradtam. :oops:
Zora! Éva! Mikor mentek a doktornőhöz?

Andi! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!
Vendég
 


Szia Mo! Nagyon örülök neked! Hát egy kicsit le vagyok ülve, úgy értem nincs rossz hangulatom, vagy ilyesmi, csak fogalmam sincs. Időről időre van ilyen szerintem, amikor kicsit megfeneklenek a dolgok, mindenki csak éli a dolgait és nem érzem, hogy segíteni tudnék. Valójában mindenkinek van egy nagyon határozott elképzelése, mit hogyan kéne csinálnia, tekeri a maga kis mókuskerekét, és valahogy fárasztó ehhez asszisztálni néha. Főleg úgy, hogy Te mondjuk másképp csinálnád. Persze tudom, mindenki más, két egyforma sors, megoldás nem létezik és én ezt mélyen tiszteletben tartom, csak én mindig szem előtt tartom, hogy ezek az emberek életet akarnak adni, legnagyobb vágyuk ez, aztán a tettek, a gondolkodásmód másról szól. Talán a veszteségeim hatására én nyugtalanabb vagyok, nem értem néha másnak miért fontos az, amivel én már rég nem foglalkozom és ehhoz hozzászólni valahogy nem tudok. Kicsit előjött az is, hogy még mindig nem sikerült és bár azt mondtam , én nem fogok görcsösen erőlködni, ha nem jön a baba, lassan már bármit megtennék. Nehéz ez az egész, bocs...

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként itt a görbém, ma már volt egy kis maszatom is. :( Holnap megyek egy helyi dokihoz, aki végigcsinálja velem a Clostyt, elég rendesnek tűnik és elérhető mindig.

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép girbe-görbe

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Egy kicsit most értetelenül állok itt minden felett. Csak olvaslak és nem értem. Aztán nekifogok újra és ismét csak értelmezgetem az olvasottakat. Úgy tűnik, hogy ez a nagy babásodás az agyunkra ment. :roll:
Az egyikőnk tiszta kedvetlen, a másikunk elégedetlen, van aki csak szépen elhalkul vagy a munkájába temetkezik.. és még sorolhatnám.
Ne akarj mindenáron babát!!! Miért kellene asszisztálni??!! Hogyan is tudhatnánk segíteni egymásnak????
Szerintem egy jó szó vagy egy-egy humorkodás, receptcsere sokkal többet ér.... bennünk egy a közös: vagy lesz babánk vagy van már. Összejöttünk és jókat dumcsizunk, mint egy klubban. Persze, hogy mások vagyunk!!!! Ez a jó benne... és ettől izgis az egész!
Minden segítséget köszönök nektek, de nem minden tanácsot és "receptet" próbálok ki magamon. Ennyi!
Sajnálom, ha így érzed a dolgokat. Úgy érzem, hogy ez az üzenet egy kicsit nekem szólt. Igen, szeretnék babát, de szeretnék egy nyugis fészket is ami most még álom. Szeretnék a férjemmel együtt lakni és ez is csak álom még.... Sok-sok megoldatlan dolog van még az életemben... és talán ezért nem izgulok annyira és talán ezért nem vagyok úgy elkeseredve sem.
Vendég
 


Á, Mo. egyáltalán nem erre gondoltam. Teljesen értem a gondolatmenetedet, semmi bajom vele. Eszedbe ne jusson ezt így értelmezni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Bocs, de rohanok, holnap vizsgázok és még egész éjjel tanulni fogok.
Mo! Zora írása nekem szólt, amiért segítéget kértem egy ismerősnek, hogy 4.-relánya lehessen. Zora , ne haragudj, hogy pont a mi akármilyen babára vágyók csoportunkat zaragattam ezzel a kérdássel, de neki is segíteni akartam. én is úgy vagyok vele, hogy az a legeslegfontosabb, hogy minden rendben legyen, annyi szörnyűséget hall vagy él át az ember, a baba neme részletkérdés, az egészség a lényeg. Szerintem különben nem lehet befolyásolni amúgy sem. Ugyan és is nagyon szteretnék egyszer egy kislányt, de emiatt nem görcsölök, ha az 6. is fiú lesz, majd örökbefogadok egyet. :lol:
Most rohanok tanulni és fürdetni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


vizsgázom

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Oké, oké, azért megbocsájthatjátok, ha rossz napom van és kicsit érzékenyebben vagy éppen érzéketlenebbül reagálok. Ez is hozzám tartozik, elnézést, ha furán hangzott. Semmi bántás nem akart benne lenni.

Zora
Kép
zora7
 
 


Lassan idetalálhatnának az elveszett báránykák is, nem! Mi van veletek csajok?
Krisz, ha a mai estét megkockáztatod, még könnyen elronthatod a karácsony estédet! :lol: :lol: :lol: Azért én örülnék!
Sheila! Mi van veled? Hogy alakultak a dolgaid?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Én értem hogy miről beszélsz amúgy csak már csendben vagyok...
Vendég
 


Hát igen, Pandácska, hiányollak is! Mi ez a nagy csend? Beindult már az álló idő?

Zora
Kép
zora7
 
 


De, jó hogy itt vagytok!!!
Zora! Áááá, én már nem értek semmit. Mindenki elhalkult, eltűnt, másfelé jár, és valamiben settenkedik.... én most gyanakvó lettem. Kezdek félni tőletek. Figyelj, csak! Te tudsz valami merényletről??..Éva bogarat ültetett a fülembe. Hé!? Mit terveztek, mondjátok!!! Zora! Ha tudsz valamit, ki vele!!!!

Ind!!!! NAGY KALAPPAL A VIZSGÁHOZ!!!!! Szorítunk Neked!!! Holnap tessék mesélni!!!!! Kérem a képeket az ötösökről!! :wink: Jó tanulást kívánok!!
Krisz! Mit szólnál egy holnapi ünneplős sütihez?? Este buli lesz. Ind vizsgájának a végét ünnepeljük. Valami finomságal meglephetnél bennünket!! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Pontosan mi fog történni hérfőn? Meséld el kérlek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Az az igazság hogy nincs miről írnom mert nem történik ugye semmi és kicsit depis is voltam két napig na jó nem kicsit és ide mindig a mély dolgaimat szoktam írni azt meg most nem tudom.
Vendég
 


Na mi van Mo? Mégsem haraptam le a fejedet? Azért bízhatnál bennem ennyire!

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?