Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tiza :)
Gratula a fittségedhez! Csini vagy! Vigyázz magatokra!

Szilva :)
Már jó nagy rend lehet Nálatok :lol:

GTünde :)
Már csak két hét, s költözhettek! Kitartás!

Susy :)
Holnap ultrahangon biztos megnyugszol! Mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen! Pihenj sokat, lehet, hogy kimerített Párizs!

Rólunk: voltunk szombaton dokinál, minden rendben van, a kis Mütyür 2 mm hosszú, s december 13-ra mondta a szülés várható időpontját. Már nem vérezgetek, de továbbra is utrogestant írt fel.
Család, s közeli barátok már tudják, mindenki nagyon örült. Nagy kő esett le a szívemről, hogy a fiam is jól fogadta. Eddig sokat mondta, hogy kistestvért szeretne, de azért féltem a reakciótól. Először kereste a kandi kamerát, hogy biztos nem igaz, majd szépen lassan felfogta, s örül neki.

Kipróbálok egy vonalzót, remélem, hogy még nem sietem el :roll:

Kép
szilvia72
 
 


Tiza :D
Szuper képek! Mi is imádunk túrázni! Most már semmi hegymászást nem vállalok, de sima terepen 2 órát mi is szoktunk menni hétvégenként.

Szilvia :D
Édes kis gumimacit láthattatok! Én odáig voltam meg vissza mikor 1,8 mm esként megpillantottam a babát

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szilvi :)
Örülök, hogy minden rendben és láthattad a kis mütyűrt. Én mindig imádom az uh-kat, habár előtte be vagyok szarva, hogy minden rendben menjen. Legközelebb jövő kedden megyek 4D-re. Úgy volt, hogy most csütörtökön, de a férjemnek közbejött valami, ezért le kellett mondanom.

Emma :)
Én is gyalogolok minden nap 5 km-t és utána tornázom 40 percet. A belvárosban dolgozom és onnan mindenhova gyalog megyek, ami néhány km-en belül elérhető és a liftet sem használom. Hát a meredeket már nem vállaltam volna be, ezért mentünk az ismeretlen útvonalon. Ez elég kényelmes volt, talán a képen is látszik az út, de jóval hosszabb. A férjem végig cinkelt, hogy Orfűn kötünk ki.

Az éjjel azt álmodtam, hogy megszületett a bébink, csak sajnos a szülés élménye kiesett, ezért a többieket kellett kikérdezni róla. (A tesóm szerint 5kg 70 deka volt, de anyukám megnyugtatott, hogy csak 3 és fél.) A baba nagyon jól viselkedett, rögtön szopizott, ahogy megpróbáltam, csak a végén kiderült, hogy nem is kisfiú, hanem kislány. Álmomban ez a részlet nem tűnt fel, ezt is másoktól kellett megtudnom. Igaz még nem tudjuk a nemét, de én teljesen fiúban gondolkodom és a 20. heti uh-n is azt mondták, hogy fiúcskának néz ki.

Kép
Kép
tiza
 
 

 
 

Tiza
Nem is tudtam, hogy a fiú még nem biztos!
Nem akarlak ijesztgetni, de azért az álmok szoktak vmit jelenteni. Én januárban azt álmodtam, hogy tesómmal (aki aug. közepére várja a babát) állunk a két kicsi felett, az egyik fiú, másik lány. De nem tudtam melyik kié :D Közben kiderült: nálunk fiú, náluk lány lesz :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :)
Nem ilyedek meg ha lány lesz. A férjem úgyis inkább kislányt szeretne, nekem pedig mindegy. Csak valahogy mindig kisfiúként gondolok rá.

Kép
Kép
tiza
 
 


Kép
Kép
gtünde
 
 


Ó, je! Visszakerültünk a táblába!:)
..köszi tündi :)

Tiza, na tessék szépen kirandalírozni magad ott a hegyekben, mert aztán jön a 37. hét, amikor a fizikai teljesítőképességemet tekintve a 87 éves pótnagymamám bőven leverne....;-)
Amúgy nagyon jóbőr kismama vagy, apuci (is) büszke lehet:)))
Tényleg nem tudták még eddig biztosra mondani a nemét? És ha fiú lesz, hogy is fogják(tok) hívni?

Szilvia,
nagynagy juhééé, most van a bazi nagy boldogságos fázis, ez annyira jó, mi ilyenkor húztunk el vacsorázni és jól megünnepeltük magunkat egy mega adag csokiszufléval!:))
Amúgy nekem van UTRO-m, mert anno felírt a doki, amikor én is rózsaszíneztem, közben meg 7 hetesen indultunk Franciaországba (mint később kiderült kemény kiképzőtáborunkba, de ez egy másik sztori, a többiek már isemrik...;-)), szóval, minthogy végül nem szedtem be, van 2 dobozzal tök bontatlanul, ha gondolod 1000Ft+pstktsg-ért elküldöm Neked, nem tudom mennyi most a patikában, de ha jól emlékszem minimum a duplája lenne. Nos?

Nya,
hátulról megjött ismét a parancs, hogy irány az ágyikó, pedig szerdán 37 hetesek leszünk, mostmár igazán nincs hova izgulni, nemde? Ráadásul a csütörtöki UH alapján taksált méretre még kíváncsi vagyok...vagy inkább ne legyek??:shock:
dzs
dzsulee
 
 


Dzsulee
A csokisszuflét hol nyomattad? Én még csak külföldön ettem, itthoni éttermekben nem találtam - pedik imáááááááádom!

Ma negyed 4kor kivetett az ágy :shock: Eddig jól voltam, de most kezdek kókadni.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Emma, hát nem jó a te alvókád? :wink:
Képzeljétek most jöttem a védőnőtől, és hallgattunk magzati szívhangot :D
Olyan mintha a víz alatt hangosan búgyborékolnál, de közben a háttérben hallod a kis szívdobogását :D
Ti már biztosan ismeritek ezt, de nekem nagyon nagy élmény volt :D .
Először nem hallott semmit, és tök nyugodtan mondta, hogy hát ez a készülék elromlott, én meg, majdnem frászt kaptam :roll:

Kép
mona76
 
 


Lányok :P

JÓ HÍR!!!!!!!!!!

MEGSZÜLETETT BARBIÉK KISFIA :P

GONDA BALÁZS, 3980 GRAMM, 54 CM :P

Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Hűű, nagyon gratúlálok Barbinak, és Balázsnak :D
Sok boldogságot, egészséget, tejcsit, és minden szép és jót kívánok nekik :wink:
Kép

Kép
mona76
 
 


BARBI!!!

Nagyon sok boldogságot, örömet, mosolygást, nevetést...... :D :P
Kép
Vendég
 


Gratulálok Barbinak :D !!
Nagyon jó egészséget, tejcsit, s tengernyi boldogságot kívánok!

Dzsulee :D
Köszönöm, de azt hiszem a postaköltség miatt nem érné meg, mert én a Kanári szigeteken, Tenerifén élek :roll:
Szurkolok nektek, hogy addig maradjatok együtt a kiscsajszival, amíg jól esik! Várjuk majd a híreket!
Egyébként borzasztóan irigyellek ezért a minden soron átható jókedvedért, lendületedért, s optimizmusodért!!!
Én minden percben azért izgulok, hogy nehogy történjen valami :oops: Pedig normál esetben én is "félig teli pohár" felfogással élek.

Lányok :) 1 kérdés, :lol: azt hallottam, hogy a lányokkal több a hányinger, émelygés koraterhesen, mint a fiúkkal :roll:
Tapasztalat???

Tünde :D
Nagyon köszönöm, hogy betettél a táblába, gondolatolvasó vagy, szerettem volna kérni!!! 35 éves múltam februárban, s mint fent írtam Tenerifén élek/élünk 8)

Emma :D
Majd visszasírod ezeket az éjszakákat, amikor aludhattál volna, de sebaj, majd kialszod magad, ha megnő :D , mert akkor ember legyen a talpán, aki reggel suli előtt felébreszti őket :lol:

Mona :D
Gratula a szívhanghoz!!!!

Tiza :D
Várjuk majd a képeket a picurról, most már valószínűleg meg tudják majd mondani, hogy fiú vagy lány!

Susy :D
Nálatok Németországban ugyanazok a vizsgálatok vannak, mint Magyarországon? Itt pl. nem tudok olyanról, hogy védőnő, a doki mérlegel, mér vérnyomást, s küld különböző vizsgálatokra. Mikor kérdeztem, hogy a korom miatt lesz-e valami extra vizsgálat, akkor azt mondta, hogy a 12. heti ultrahangtól függ :roll: ez nekem nagyon fura :roll:

Mindenkinek jó pihenést!
Szilvia
szilvia72
 
 


BARBIII!!!
Nagy gratula! Sok boldogságot, örömöt, tejcit stb...!!

Ejha, majdnem 4 kg! :shock:

Táblát majd holnap dobok, mert Gábor gépén van, ő meg Debrecenben. :? Holnap átküldi emilben.

Pusszancs!
gtünde
 
 


A vonalzót minden alkalommal be kell másoljam? Hogyan lesz automatikus?....már persze, ha lesz egyáltalán :roll:

Kép
szilvia72
 
 


Szilvia
Holnap kiegészítem az adataidat. Nekem lányom van, de egy kis émelygésnél több nem volt. Az is elmúlt a 13. héten.
gtünde
 
 


Tünde :)
Köszönöm az infót! egyébként mindegy, hogy fiú vagy lány, csak mivel van már egy fiam, Kristóf, ezért jobb lenne egy Viven :) 18 évesen kitaláltam - mintha tegnap lett volna :oops: -, hogy ha lányom lesz Viviennek fogják hívni. Na ezzen ég ráérek agyalni :D
+1 info Neked a táblába, hogy 2005. szeptembere óta póbálkoztunk.
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia, ez komoly? Mit keresel Te ottan a dög melegben? Lerobbant a csárter vagy egy nyaralás alkalmával eleged lett a hazai politikából és inkább ott maradtál?;-)))
Valóban nem biztos, hogy kifizetődne a postaktsg miatt...de ezek szerint ugyanazokat a gyógyszereket alkalmazzák, legyen az kis hazánk vagy Tenerife, ez megnyugtató:)
Az meg mókás, hogy ha fiúnk lett volna, én tisztára be voltam indulva a Kristóf névre és fiatalabb korormban én is sokáig a Vivient imádtam lánynévnek....hogy hogyan lett ebből Bora Ajsa? ...jó kérdés:))

Susy, Te meg Németországbsn tengeted? MIcsoda egy nemzetközi csapat!:) Még Mo-on belül is jól szét vagyunk szóródva.

Emma kérlek, a Mokkában kell szuflét enni, esetleg a Les Amisban, de az előbbi az überállesz!:)

Barbi!
Nem semmi a kis majdnem 4! És bár ezek szerint Balázska fel van rendesen tankolva, azért sok tejet kívánok, anyukájának meg mellgyulladásmentes, minél több nyugis órát és jó babázást! Gratula!

Erről jut eszembe, hogy küldjek-e valakinek sms-t vagy eregessek-e füstjeleket, ha akció van/volt?

dzs.
dzsulee
 
 


Barbi :)
Kívánok Neked sok boldogságot a kis Balázshoz! Jó egészséget, sok tejcsit és nyugodt éjszakákat!

Mona :)
Gratula a szívhanghoz!
Nemrég nálam sem találta az asszisztens a szívhangot. Erre a doki gyorsan megnézte UH-n, és ott dobogott a kis szíve, de azalatt az 5 perc alatt öregedtem 10 évet. Sajnos ezek a régi gépek nem annyira megbízhatóak.

Szilvi :)
Nekem egyik lányommal sem volt semmi bajom, sem hányás, sem émelygés :lol:
Most még nem tudom a baba nemét, de a 15. hétig émelyegtem.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Barbi :D
Nagyon sok szeretettel gratulálok! Isten hozta Balázst ezen a világon!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Barbi :D

Nagyon sok szeretettel gratulálok!!!! Sok boldogságot, jó egészséget Nektek!!!

Csajok!

Ma voltam afp-n, mert a 16. héten elhajtottak, úhyhogy ez most a 17. hét már. Most másodszor sikerül szétlőni a vénámat a II. nőin. Eddig sosem volt ilyen gondom.
Az integrált tesztnél sem volt gond a vérvételeknél!
Az eredménye 1:1900 hoz...ÚÚÚgy örülök!!
Múlt héten visszaolvastalak Benneteket szinte végig, mindenkit puszilok!

Bogáncs
bogáncs
 
 


Drága Barbi! :D
Tiszta szívből gratulálunk!!!!! Sok-sok tejecskét és jó egészséget kívánunk mindkettőtöknek!!!

Puszi!
Andi és Karcsi

manda
 
 


sziasztok!

tegnap volt uh. Sajnos nem jó híreim vannak. Nem talált a doki szívhangot. Igaz a baba nött az eltelt két hét alatt,de szívecskéjét nem láttuk! :cry: :cry: :cry:

ùgy tünik 95%, hogy így van. Igaz jövöhét kedden vissza kell még menni, hogy megint megnézze, de én nem igazán reménykedek. Ha él a baba,akkor szívhangot is látni kell!
Sajnos ez van!:( :( :(

szilvia!
nálunk is úgy müködik ,ahogy otthon. Vérnyomás, súlymérés, vizeletviszgálat stb.

tündi23!
jelentkezz! mi újság veletetek?
susy75
 
 


Susy!
Nagyon sajnálom, de talán csak a gép romlott el. Az bíztotó, hogy nőtt a baba, nem? Sok erőt kívánok! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Susy basszus, ha lehet ilyenkor bármi építőt mondani, akkor az az, hogy mindegy mi lesz 2 hét múlva, annak úgy kell lennie, adott esetben jobb most elveszíteni, mint 20 hetesen vagy neadjisten beteg babát szülni...
Ne haragudj, ha praktikus leszek, de inkább a rosszabbik verziót fogadd el most, max hatalmas öröm lesz akkor mégis meglátni valami bíztatót, de ha nem, akkor legalább még az elején kiderült, hogy vmi nemoké és bele lehet vetni magatokat a következő etapba újúlt erővel......
Kitartás!
üdv,
dzs.
dzsulee
 
 


zsófi,dzsulee!
Köszönöm a vigasztaló szavakat.
Tudom, hogy jobb ez így,ha a baba esetleg nem volt egészséges. Csak tudod tavaly már elvesztettem egy babót 14 hetesen, azért mert beteg volt. Rohadt nehéz elfogadni, hogy most is ez van...

Miért pont velünk történik ez??? Anno voltunk genetikai viszgálaton is, és minden rendben volt. Szóval mennyi az esélye, hogy megint baj van a babával? Èn úgy gondoltam, hogy ilyen megint nem történhet meg. :cry:
susy75
 
 


suzy, az nem lehet, hogy későn volt a pé-d?

Kép
mona76
 
 


Susy!
A legutóbbi uh-n volt már szívhangja, vagy most néztétek először?

KépKép
zsófikukac
 
 


Suzy
basssssszus :( :( :( Ez rossz hír... nem is emlékeztem, hogy már volt egy angyalkád :( Nem tudok sok bíztatót írni. Sok erőt kívánok nektek!!!!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Jesszus, Susy, remélem nem! Nagyon drukkolok érted! Hamarabb nem tudja kideríteni? Nagyon sajnálom! :(

Kép
mofly
 
 


Suzy :)
Én nem is találok szavakat :( Csak egy hatalmas ölelést küldök, és bízok a csodában...
És már a 10. héten voltál? Előtte nem volt szívhang nézés?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!
Susy: Nagyon sajnálom :cry: borzasztó lehet az érzés, és szavak sincsenek rá. A remény hal meg utoljára! Nagyon szorítok értetek!

drumka
 
 


Barbinak gratulálok! Szép nagy baba! :D

Kép
mofly
 
 


Suzy :(
Kép
Tudom mit érzel................
Vendég
 


Suzy

Nagyon sajnálom. nagy ölelést küldök innen, s nagyon szorítok nektek, hogy minden rendben legyen.
Szívhangot már hallottatok korábban, vagy csak most volt az első alkalom?

Barbi :D

Itt is gratulálok Balázshoz.Sok boldogságot, egészséget és még több tejcsit!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Susy!
Nagyon sajnálom!!! :( Nem tudok biztatót írni - ha csak nem azt az 5%-ot nem! Nagyon szörnyű lehet most Neked! Reméljük, hogy gyorsan eltelik az a hét, s akármit is mondanak, legalább már 100%-ra fogod tudni, hogy mi a helyzet! Tiszta szívből kívánom, hogy minden rendben legyen jövő kedden, s ez a nap csak egy rossz álom legyen majd!
Szilvia
Kép
szilvia72
 
 


Susy :(

Nagyon sajnálom!!!!! Együttérzek. Egy kis remény azért még van.
Sok erőt kívánok!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


lányok!
nagyon aranyosak vagytok,hogy ennyien írtatok!Tényleg nagyon jól esik.

A helyzet az, hogy két hete voltam uh-n. Akkor a gép szerint 6+3 napos volt a baba,szerintem meg 7+3. Nem is ez a lényeg, hanem hogy akkor láttunk szívhangot.

Most a gép szerint 8 hetes voltam tegnap(méret alapján), amúgy meg 9+3 napos. Szóval annyira nem kicsi a terhesség, hogy ne találták meg.
A peteeérés tuti,mert tüszörepi injekciót kaptam.

Azért keddre rendelt vissza, hogy akkor még egyszer megerösítse ezt. Gondolkodunk azon, hogy elmegyünk hamarabb a dokihoz, aki a stimus hónapban kezelt. Mert ha így van,akkor szeretnék minnél hamarabb túllenni rajta.
És ráadásul nött is a drága,mert tegnap volt 14,5mm szóval,az utóbbi pár napban történhetett. Igaz még így is kisebb,mint a valós terhességi kor.
susy75
 
 


És persze én is - még ha csak nagyon halványan- reménykedem, hogy mi van ha elromlott a gép. De persze erre nagyon kicsi az esély, meg gondolom a doki is észrevette volna.
Ezért se tudom, hogy bírom ki keddig. Akár mi is a vége szeretném minnél hamarabb megtudni. :cry:
susy75
 
 


Susy!
Szerintem menjetek el minél hamarabb a másik dokihoz, egyrészt több szem többet lát, másrészt legalább nem lesztek bizonytalanságban! :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Susy :cry: Nagyon sajnálom! :( Én elmennék a helyedben egy másik dokihoz is, hátha tévedett a mostani. Küldök egy ölelést Neked!!

Barbi gratulálok a picúrhoz! Sok boldogságot és tejcsit!! :wink:

Puszilok mindenki mást is ebben a topikban!

Fenci
fenci
 
 


Barbi :)
Hatalmas gratula!
Ez aztán szép méret, jól megnőtt a kis vasgyúró.

Suzy :)
Borzasztó lehet most Neked. Főleg a bizonytalanság, mert azért van még egy kis remény. Sok erőt küldök és kitartást.

Szilvi :)
Szerintem az émelygés nem a baba nemétől függ. Anyukám velem nem volt hányós, a bátyámmal igen.

Bogáncs :)
Jó felőled hallani, gyakrabban is benézhetnél, legalább ebbe a babás topicba, itt nem pörögnek annyira az események.

Ma rájöttem, hogy annyi mindent nem tudok. Még semmit nem vásároltam a babának és már lassan el kellene kezdeni. Azt sem tudom, hogy milyen rucikat vegyek, mert szegényke úgy néz ki a legnagyobb melegben fog érkezni. Persze még a jövő hetet megvárjuk, mert azért a bébi neme befolyásolna egy-két dolgot, de aztán meg kell kezdeni a beszerzést, mert lehet, hogy később már nem lesz nagy kedvem a vásárláshoz. Lassan a régi cumóimat is kezdem kinőni, ezért elkelne egy-két kismama holmi legalább alulra, de ahhoz sincs kedvem, mert az egyetlen helyen, ahol ilyen kis méretű rucik vannak nagyon megsértődtem a múltkor.

Kép
Kép
tiza
 
 


Dzsulee :D

Te vagy az én emberem! Visszaolvastam, hogy Te is ott fogsz szülni. Én is oda járok. Kicsit megnyugtat, hogy a Margithoz hasonlítod, annak igazán jó híre volt.
Szakmailag úgy tudom ez is elég jó, +(ne legyen rá sosem szükségünk, de jó az újszülött-koraszülött osztálya is. Te kihez jársz??
Én a Gidai Jánoshoz.
Minden tapasztalatot szívesen fogadok.
Te tudod hány ágyasak a szobák? Meg hogy hogy zajlik a baba-megnézés-mutogatás?
Zuhanyozók-mosdók állapota???
Bocs a bombázásért, csak megörültem, hogy te is.
Legyekmami is oda jár.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy sokáig nem jelentkeztem, de nagyon el vagyok havazva, új bizniszbe kezdtünk és még a baba mellett ezt is be kell szorítanom valahogy. Meg kicsit beteg is a család.

Barbi!
Hatalmas gratula nektek! Jó nagy baba lett Balázs! Sok erőt, egészséget, boldogságot, és tejcsit is kívánok nektek!

Susy!
Nagyon sajnálom. Azért bízok még én is, hátha jövő héten jobb hírekkel jössz!

Tiza!
Kíváncsi vagyok az uh-ra majd. Rakjál ám majd képet. A pizsamás tiziben levő kismamaboltban is voltál? Ott amit kiválasztasz, rád is varrja a csaj. Én minden gatyámat ott vettem, és asszem 4000.- volt darabja. Ja, és nagyon csini kismama vagy!!

tynus12
 
 


Tiza :D

Köszi, igyekszem kicsit többet jönni.
Nagyon szép képeket küldtél, örülök, hogy jól bírod még!!!!

Tücsi :D

Sajnálom a költözést, de a lényeg, hogy együtt legyetek!


Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Tynus :)
Az nem tudom melyik kismama bolt. Hol van pontosan?

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok!

Láttam Wish ide írogatsz, nagyon nagyon gratulálok Balázshoz! Borzasztóan örültem mikor láttam hogy végre sikerült neked is, nagyon megérdemelted!!!!

Barbi, neked is nagy gratula, nem tudom mennyire emlékszel rám, egyszer együtt vártunk Konc doktor szobája előtt. Neked akkor nem sikerült, aztán örömmel láttam, hogy igen, és a hatalmas fiatalember meg is született. Nézz el néha a BMC-s babások fórumára is, ha lesz időd Balázs mellett! Ha minden igaz lesz nemsokára topictalálkozó is.

Mindenkinek további szép babavárást, emlékszem gyönyörű időszakok ezek!

Puszi
Lucia

Kép
lucia1
 
 


Susy :(
Elképedve olvasom, hogy mi történt :(
Nagyon sajnálom, sajnos tudom milyen ez az érzés.
Egyetértek a csajokkal, hogy menj el mihamarabb egy újab uh-ra, hogy megbizonyosodjatok, hiszen ez a biztonytalanság a legrosszabb. Erősnek kell lenned!!!!!!!

Kép
Kép
szilva069
 
 


Susy
Annyira sajnálom. :( Szerintem se várjatok még egy hetet, jobb előbb tudni a rosszat. Én azért még bízom abban az 5%-ban.

Tiza
Melyik bolt az??? Jövő héten randizhatunk valamikor, ha Neked jó.
Ha jól értelmeztem, akkor Tynus a pizsama tízemeletesre gondolt. Ott van a melóhelyeddel majdnem szemben.

Dzsulee
Én vállalom a híradózást!! Priviben elküldöm a mobilszámomat.

Bogáncs
Üdv itt! :) Gyere gyakrabban.

Szilvia
A vonalzót a profilodban tudod beállítani az Aláírás-nál. Az url kezdetűt mentsd el a Lilypie-on, és azt másold be.

Tábla csak holnap lesz, mert Gábor elfelejtette elküldeni. :?
gtünde
 
 


Tiza!
Igen, arra gondoltam, amit Tündi mondott. Most az új design szerint a barna aljában van, ha jól emlékszem. De van honlapjuk is kismamamodi.hu. Nem olyan brutál áraik vannak, mint az Árkád egyik bejárata melletti boltnak, ott majdnem eldobtam az agyamat. :lol:

tynus12
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: