Új privát üzeneted érkezett!

Szandra,
mi a 11:15-ös Bukfencre megyünk.
idna
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos nem jutottunk el a bukfencre mert feláldoztam magam :wink: és engedtem apa csábításának :roll: és elmentünk mindenfélét vásárólni. Vettünk cipőt a Taminak (kertben szaladgálós edzőcipőt) meg nadrágokat az Edónak meg labdát a Taminak....
Szóval ahelyett, hogy tornáztunk volna és mindez került volna 600 forintba, elmentünk és elvertünk egy csomó pénzt :oops: . Ja meg voltunk az Auchanba és apa elköltött egy halom (igaz névnapi) pénzt ott az Auchan melletti üzletparkban a peca boltban.

Aztán hazajöttünk, ebédeltünk, mesét néztünk és elálmosodtunk. Becsábítottuk a Tamit az ágyba (Edóval még nem kell egyezkedni :lol: ) és fél 3 kor be is aludt mindenki velünk együtt és fél 5ig húztuk a lóbőrt :lol: :lol: :lol: :lol: .

Ezúton is bocsesz, hogy írtam hogy megyünk :oops: .

Ildi!
Hogy álltok a szopival? El tudom képzelni mennyire stresszel a dolog! Ha csak belegondolok, hogy mennyire hasonlítunk egymásra....... :roll:

Andi!
Húúúú, jó nagy már a pocakod! Bírod még cipelni? Amikor itt mentetek és kint voltunk a kertben akkor itt volt egy lány is az udvarban (nem tudom láttad e) na ő volt a hugom.

Gyöngyi!
Hogy vagytok? Szépséges csajok?

Megyek mert hív valaki

Kriszta nektek is puszika

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Nincs kedvetek holnap délelőtt kijönni a Martinovics téri játszóra??
Nekem holnap de. nem lesz dolgom!! Kihasználjuk a Sárával!

Gyertek!!????!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Mi úgy néz ki tudunk menni holnap.
10 körül ott leszünk.

Szopival még mindig küzdünk,de már alakulgat a mennyiség....

jövök később bővebben,de most muszály fejnem,és Dávid is még fent van.Remélem nem alszok el vele:)

puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Dóra mára belázasodott... Én persze forrónak éreztem, de a hőmérő legalább nem tudta ezt igazolni! :D 37,8 volt a max. Nagyon fogacska gyanús a dolog, mert napok óta kézrágcsa van! Persze a reggeli 3-4 kakis pelustól is beparáztam! Bár csak az utolsó volt picit hígabb, de hát én azt is "hasmenésnek" láttam! Kissé fóbiás vagyok ma!

Holnap meg mennénk Maconkára pecázni! Szállást sikerült tegnap foglalnom (húsvétkor sajna nem), de most tényleg nem tudom kockáztassak-e.... Ha nem lenne már hőemelkedésünk sem, akkor talán.... Bár Dóri úgy döntött nem engedi még a 2 perces hőmérőt sem használni! Megbirkóztunk már megint! :lol: :lol: :lol:

Hogy sikerült a játszótéri tali?

Réka csípőszűrése?

Pocaktörpém meg egy bokszbajnok vagy inkább ...... (most nem jut eszembe melyiknél használják a lábat is)! Olyanokat nyüzsög a hasamban! Dóri ehhez képest kisangyal volt! Ja és a dokitól megkaptam, hogy ne akarjak szénhidrátot enni, mert így is "duci" vagyok! Monnyuk én a vízilovat szeretem használni! :lol: :lol: :lol:

Már megint nem took képet kicsinyíteni.... :(:(:(

Puszika, Dóra, Jutka + Pocakbabe 22+3 (rohan az idő...)
jatka
 
 


Sziasztok!

Írtam egy csomót, aztán valamit megnyomtam és elszállt: most dühös vagyok!!!!
Röviden: nagyon jó volt a játszóterezés. Remélem többször megismételjük, és mások is el tudnak jönni!

Felmerült bennem egy ötlet: nem lenne kedvetek, mondjuk havonta egyszer egy csajozós pár órához?
Beülhetnénk valahova (kora délután, amikor alszanak?) egy kávéra, fagyira, sütire, ...........
Pár órát talán mindenki meg tud oldani.

Mit szóltok???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!


Na végre idejutottam..
adós vagyok egy csomó képpel....
Én is nagyon jól éreztem ma magam,pedig elég rosszul indult :( már háromnegyed 10-kor ott voltunk,és már majdnem indultunk hazafelé,mikor megjelent Nóra a három gyerekkel :D
pedig már az is átfutott az agyamon,hogy soha többet sehova :? :? :? de a végén nagyon jól beindultunk :D :D :D

Gyöngyi,én ilyet sajnos nem merek ígérni :oops:
nagyon ötletes amúgy:)

És nem akarom elkiabálni,de ma még nem kellett tápit bevetni :D :D :D hipp-hipp hurrá!Szorítsatok!!!!

Először a Krisztiékkel való játszóterezést teszem fel....
csak egy párat,mert rengeteg készült :wink:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Eddig rendben van a tyúk! Kérek drukkot, hogy mehessünk holnap és ne legyen a hétvégén gubanc! :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!
Nálam szinte 0% az esélye, hogy be tudok ugrani ilyenre! Párom hétköznap mindig melózik (most már megy a szezon ugye), télire meg már 2 Manóm lesz :D másra meg nem tudom hagyni a csajszimat! Anyós le is harapná a fejemet, ha meg akarnám erre kérni.... Nála még egy torna is luxusnak számít! :lol: :lol:

Szóval kérek drukkot!

Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
jatka
 
 


folyt. köv.
Andi,nagyon aranyos lehetett a locsolkodós Lőri:)
Így szokott lenni tényleg,hogy ha elmész pihenni még fáradtabb vagy,mintha itthon maradtál volna. :D

Én szeretem a húsvétot..mostmár,hogy lehet készülni,és van értelme,mert látod a gyereked arcán a csillogást...
Mi is kidíszítetük a lakást valamennyire,tojásfa meg ilyenek...és anyósék telkén eldugdostunk egy csomó csokinyuszit és tojást..
Bővebben itt:

http://davidbaba.b13.hu/



Jutka,sajnálom,hogy Doresz belázasodott,jobbulást kívánunk!
Maconkáért irigy-irigy!!!!
Fogjatok j ó sok halat!!!! :D
Pihenjetek és érezzétek jól magatokat!


KÉPEK:

PÉNTEK 13 játszótér


Nóra Tamarája:
Kép
Csajok egymás közt...
Kép
Viktorka:
Kép
A két kis kopé:
Kép
"Hú,tényleg..és mi volt?"
Kép
Sara hintázik:
Kép
Komoly vagyok,Edo vagyok!
Kép
De mosolyogni is imádok:
Kép
Dávid:
Kép
"Kit érdekeltek,én alszok!"
Kép
"imádok hintázni,lökjél Nóra néni!"
Kép
Na,de anya,mi is itt vagyunk,ám:
Kép
Hé fiatalok,idenézzetek,hogy csinálja egy vagesz srác:
Kép
"Nézz ide anya!Má megint kit stirölsz?"Ja már tudom a fényképező néni elől menekülsz:)"
Kép
"Nézd mit találtam,el ne mond senkinek!"
Kép
Négyes páros:
Sára_Dávid- Tami_Viktor
"Hú fiúk,nagyon ügyesek vagytok!"
Kép
Csajok:
Kép
Kiss család:
Kép
"Sziasztok,nézzétek mekkora vagyok,bibibi...."
Kép
"Nem is...én nagyobb vagyok!"
Kép

jó éjt!

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hát mindent összevetve nekem is nagyon tetszett a játszi csak az a sok gyereksírás ne lett volna. :cry: :evil:

Már a posta környékén abbahagyta az Edó a sírást de a Tami 2 percel rá folytatta. Azt hittem megbolondulok. Most már látom, hogy péntek 13 volt. Igaz eddig nem volt semmi rossz élményem ezzel kapcsolatban de ma.....
Szóval a Tami nyomta hazáig, Edóka elaludt. Mikor haza értünk a nagyasszony előadta a hattyú halálát az anyósomnak aki persze ezerrel nyomta neki a puszikat meg jaj drágám ugyulu bugyulu. Aztán mikor közöltem, hogy húzás fölfelé aludni na akkor aztán tényleg nem én voltam a Tami kedvence. De én mint kemény anya azt mondtam, hogy márpedig LÉGYSZÍVES :oops: :) :wink: . Aztán feljöttünk és negyed óra múlva már ment a szunya. Drágám 3 órát aludt!!!!!!!!!!!!!!!! Csak nézte :shock: . Addig míg altattam a Tamit az Edó is aludt. Lementem a kertbe a Taminál meg bedugtam az őrzőt. Végre csend és nyugalom erre 3 perc múlva már fel is kelt az Edó :cry: :cry: :cry: . Azt hittem falnak megyek!!!
Dehát szép az élet :D és ettől leszünk mi erősek. :wink:

Két órával a Tami elalvása után felébredt, feljöttem hozzá de még elég nyűgös volt így odabújtam mellé és egyből vissza is aludt rajtam fekve :shock: így legalább én is tudtam aludni egy kicsit. Aztán egy óra múlva felébredtünk, na mondom gyorsan wc erre mire felült a Tami már benne is volt az ágyban a cuccos. Így ágyneműt is húzhattam meg moshattam. Szóval ilyen remek volt a mai napunk.

Ildi!
Köszi a képeket, tényleg jók lettek csak legközelebb PhotoShoppal kicsit faragjál már le a kufferomból meg a hasamból mert ez így vérlázító. Nem baj így nagyobb lesz a késztetés, hogy elkezdjem a diétámat.

Most megyek mert hányok ettől a naptól

Még egyszer köszi és örülök, hogy taliztunk.

Puszi

Szandra

szandrakiss
 
 


Még azt felejtettem el mondani tegnap, hogy tesóméknál a Planet Autó M1-nél ez Törökbálintnál van ma mindenféle gyerekprogram van. Arcfestés, bűvészmutatványok ingyen hot-dog, kukorica, innivaló. Szóval ilyen tök nagy gyerekes cuccos buli. Meg lesz tesztvezetés és minden kötelezettség nélkül a végén kisorsolnak egy új Ford Fiestat. És én ilyenkor számítok családtagnak :roll: :wink: .

Na mindegy, ha gondoljátok, hogy péntek 13 után ez egy szerencsés nap lesz akkor....

Puszi
Szandra

szandrakiss
 
 


Szia Szandra,úgy látom megint ketten maradtunk :D

Jó lehetett a buli a Planet autónál,engem a tesztvezetés izgatott volna a legjobban.. :D
teraszt bontottunk,holnap jönnek a kőművesek....

Ti voltatok?

Ja és még ne diétázz,meg kell engemet is várni. Kép

Ilyenkor sokkal jobban elfáradnak,mint egy átlagos napon,ne is törödj vele,lesz ez még így se... :D
Mikor ismételjük meg? :D


Nóra,hajrá Kimmi!!!

Andi?Gyöngyi?Anett?Jutka?Judi?Kriszti?Betti?Szilvi?Kati?
Ja, beszéltem Anita anyukájával,jól vannak Anitáék.

Három napja nem volt tápi....szorítsatok!!!!!

jó éjt!Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

SZANDRA!

Látod (látjátok) ezért nem a kedvencem a csecsemőkor. Most, hogy nagyjából egyformák a lányok igényei azért sokkal könnyebb. Húú, de dühös voltam én is mindig, amikor felváltva aludtak, mikor azt hittem lesz egy kis csönd és nyugi, akkor tuti felkelt az egyik. Hidd el könnyebb lesz!!!! Azt nem mondom, hogy kevésbé fárasztó, de könyebb. Még Tami is kicsi ahhoz, hogy fáradtan ne legyen gyagyás. A Marietta 3 és fél évesen, már egész elviselhető, akkor is ha fáradt.
De a Sára - most éppen - elviselhetetlen, pedig jól aludt az éjjel, de alig tudok írni Tőle.

Szuperek a képek!

ILDI!

Hát, kitartást az építkezéshez. Én egy festésbe nem merek belefogni még, pedig apa festő, fizetni se kelene érte és tisztán fest, de a rumlihoz nincs erőm.

Kérem a többiek véleményét is!!!!! El tudnátok szabadulni otthonról 1-2 órára, hogy kicsit összeröffenjünk?

Levegőzzetek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Húsvétkor nálunk nagy baráti háromnapos összejövetel volt. Előtte anyaékhoz levittünk a lányokat, úgyhogy azon a héten takarítottam, fogorvosnál voltam, sütöttem.
Húsvét utáni kedden meg olyan betegen ébredtem, hogy nem tudtam lábra állni, még most is rosszul vagyok egy kicsit...
És a kedvem is hihetetlen szar.

De nem akartam, hogy azt gondoljátok, teljesen eltüntem.

Én benne vagyok a taliban Gyöngyi!

Ne haragudjatok, de most csak ennyi. anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Hát igen ez a nem egyszerre alvás.....
Nálunk az autóban is így van az tuti, hogy felváltva nyomják.....

Gyöngyi!
Ha itthon van apa akkor én el tudok menni 1 órácskára szívesen megismernélek benneteket olyan nagyon!!! Mert tök jó fejnek tartalak benneteket!!!!!!!! 8)

Anett!
Jó, hogy írtál már hiányoltalak. Persze jobb hírekkel is szolgálhattál volna. Gyógyulj meg, pihenj sokat.

Ildi!
Tegnap nem volt jó nekem a babanet így sajnos megkésve de Dávidkának nagyon boldog két és fél éves szülinapot kívánok.
(a vonalzótok azt mutatja, hogy 2 éves 6 hónapos és 2? napos)


Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Nekem sikerült ezalatt a pár nap alatt jól megfáznom.... :(:(:(
Naon vacakul vagyok...persze a pici lányomnak most kell kóstolót adnia, hogy mennyire is tud hisztizni.....

Nincs Vkinek vmi bevált "kismamás" trükkje erre az átok náthára? Vagy csak próbáljam túlélni? :D Ezt is? :lol: :lol: :lol: Bár Párom nővére ma jön ki kicsit segíteni, talán itt is alszik, könnyebb lesz így.....

Remélem Dórit nem fertőzöm meg....vagyis Dodót, mert újabban így hívja magát. Bár újabban nem akar semmit sem enni ebédre. Várható a foga, mert nyálzik, de azért ehetne. Amit eddig befalt, de szó szerint befalt, most még a szájához venni sem hajlandó. Persze a keksz, rudi az minden mennyiségben!

ANNYIRA SOKAT VÁLTOZTAK A MANÓK!!!!!!!!!!!!

Szandra!
Én kifejezetten örülök, hogy végre láthattalak! Személyesen még nem tudtunk talizni! De remélem hamarosan pótoljuk! Amúgy megvárhatnátok! :lol: :lol: :lol:

Másik kismama merre vagy????

Ildi!
Szorítunk cici-ügyben! De már bizti nem lesz gond!!!! :D Tartozunk egy vallomással......Nem is tudom, hogy kezdjem.... Vasárnap a Dórival kikezdett egy majdnem 3 éves kisfiú, az én Szivikém, pedig olyan bájosan mosolygott a kisfiúra, mint más gyerekre még sohasem.... :oops: :oops: :oops:

Gyöngyi!
Ha vmi csoda folytán el tudnék szabadulni, azért csatlakozhatok? :wink: :wink: :wink:

Kriszti!
Sajnálom, hogy nem taliztunk.... :(:(:( A FEHOVA-t meg Doresszal már nem merem bevállalni....

Rohan az idő! Már a 23. héten vagyunk! És még mindig nem tudom hol fog aludni a Törpe, ez még mindig a legfőbb problémám.... :lol:

Puszika, Dóra, Jutka + Pocakbabe
jatka
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra ugrottam be,tegnap nem működött ez a vacak......

szóval Taminak boldog másféléves fordulót kívánok én is : :wink:
Kép
és köszönjük a köszöntést,és hogy nem felejtetted el.HIHIHI

Szopival nagyon küzdünk már megint...nincs elég tejem sajnos.Nem jön neki belőle rendesen,szívná szegény,de nem jön és fejni is alig tudok.....ezért gondolom,hogy kevés.Sajnos az egyik mellem nem elég ahhoz,hogy ellássa rendesen,nem termel 3 óránként elegendő mennyiséget. A másikból fejem,de abból is csak 50 ml-egy nap.
Szerencsére egy pár napja azért van tartalék fagyasztott tej,így nem kellett tápizni,de nem tudom meddig mehet ez így. :(
Megette a reggel fejt friss 40ml-t és utána a fagyasztott 100ml-t. Tudom,hogy nem sovány,de ha éhes,nem éheztethetem :oops: :cry: adtam közbe vizet is azt is úgy itta,hogy ihaj.
Ha van elég tej a ciciben,akkor szépen kieszi...de ha nincs mit enni,akkor? :roll:

Lányok,arra gondoltam,hogy holnap játszótér helyett vagy Cini után,előtt,helyett nem jönnétek át hozzánk? Itt a gyerekek ellennének az udvaron, van egy kis homokozó,hinta ,csúzda,járgányok....mi meg tudnánk nyugodtan beszélgetni. :D
Én sajnos nem tudok elmenni sehova,mert jönnek a kőművesek,és apa nem lesz.(akkor a pelenka dolog is el lenne intézve :wink: )
Szóljatok,hogy ki tudna jönni,mindenkit szívesen várok.Ha valaki jön szóljon és elküldöm a címet priviben,aki nem tudja.
Jutka, te is gyere!!!!Hátha jobban leszel....

Szandra ti is,Nóra,Andi,Gyöngyi,Anett!!!Mindenki!
Írjátok meg lécci,hogy ki jönne és azt is ha nem tudtok vagy nem akartok.....

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!

Nekem lenne kedvem átmenni a Sáruval, amúgy sem akartam menni Cinire. Viszont a jó idő miatt szeretek vele kint lenni, és a gyerektársaság sem utolsó! Na, jó a felnőtt sem!

Szopi ügyben meg kitartást: Réka most 4 hónapos, ez az az idő, amikor megnő az gényük, többet karnak, és a tejtermelés - átmenetileg - tényleg nem tudja követni. Rakd többször cicire, akár óránként (tudom milyen kötöttség, mindkét lány alapból szopizott kétóránként ennyi idősen). Hidd el így helyreáll az egyensúly pár nap alatt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,ment a cím priviben!
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Nekünk is jó a holnapi nap. Megírod a címet nekem is? És hogy hogy jutunk oda.
A pelenka már megérkezett?

Puszi, Andi
idna
 
 


Drága Ildikó!

Nagyon ari vagy, hogy gondolsz rám, de én tényleg nagyon vacakul vagyok! Egyrészt nem akarnék senkit sem megfertőzni, másrészt néha alig látok, mert ömlik a könny a szememből (napon pl. teljesen kész vok), tele az egész orrom... Rémesen vagyok!

Meg itt van a Robi Tesója, sokat segít! Tök ari, hogy csak miattam vett ki szabit! :D Most is elmentek sétálni, én meg sietek és ledőlök, hátha szundizhatok is!

Sajna erről is lemaradunk..... :( :( Ez az én formám.... :cry:

Puszika, Jutka
jatka
 
 


Andi,ment privi.

Jutka,tényleg sajnálom.
És gyógyulj meg gyorsan!pihi,pihi,pihi,sztem jobbat nem tudsz.sok folyadék,hallom teából betankoltál. :D sokat igyál.
Nekem még a hagymateát javasolták annakidején,és jó volt :D
ilgya1
 
 


Andi!

Örülök, hogy ti is jöttök Ildiékhez! Nem tudom a Nóráék tudnak-e jönni, de nekük lesz autó, ha kell szívesen fuvarozunk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Úgy néz ki nekünk is jó a holnap. A többiek mikorra jelentkeztek be? Ugyanúgy mintha mennénk játszira? 10-től? Akkor mi is mennénk. Remélem sikerül jobb napot kifognom a gyerkőcöknél.

Jutka!
Én mikor most a terhességem alatt bekaptam ezt a hülye betegséget (meg persze a szopi alatt is) akkor ezt az osscilloccocinumot szedtem mert ez homeós bogyó és ezt javasolta a gyerekorvos, hogy ezt bátran és nekem nagyon bevált. Tényleg 3 nap alatt rendbe jöttem tőle.

Most megyek, akkor holnap!

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,elküldtem a címet priviben.

10 körül jó lesz sztem is. :shock: mondjuk én fent leszek,mert a villanyszerelők is jönnek ,meg a köművesek is. :D
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi! Mi is szívesen csatlakoznánk.

Igaz szerintem elmegyünk cinire is. és utána buliznánk veletek. :lol:

Azt hallottam holnap sajna már nem lesz ilyen jó idő, illetve, pont holnap nem.

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Azért remélem nem fog esni :?

Anett küldtem priviben a címet...

puszi,Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Szuper volt nálatok ILDI! És milyen mázlink volt az idővel!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok!

Nagyon örülök,hogy eljötettek,én is jól éreztem magam veletek.
És köszönöm az ajándékokat is,Gyöngyi az orgona valami csodaszép.Nagyon köszönöm!!!

Majd képeket tegyetek fel!!!én is felteszem este.

Andi,a túrórudit se ettük meg :?

majd este jövök


ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi, mi is nagyon jól éreztük magunkat.
És az idővel nagyon nagy szerencsénk volt, mekkora zuhé volt délután és most sincs már jó idő.
Nem rég értünk haza, látogatóban voltunk egy ismerősnél, akinek tegnap született a kislánya. Nagyon cuki a baba és olyan szokatlanul kicsi, el vagyok már szokva az újszülöttektől. :oops:
idna
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!

Jövő héten remélem nálunk lesz ismétlés!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Csak ismételni tudom az előttem szólókat:
Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Hál istennek én is jobban élveztem mint a múltkor.

Drága Tamikám el is fáradt rendesen mert hazajöttünk ebédeltünk és elkezdett bújócskázni és elbújt a takarója alá, mire megkerestem a drágám el is aludt....(pedig nem tartott tovább fél percnél) :lol: :lol: . Komolyan mondom ezekért az édes pillanatokért érdemes élni. :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 


Jó reggelt!

Este bealudtam a családdal :D :D :D

jelentem éjszaka elfogadta a "rossz" cicimet a Réka -köszi a biztatást és a bátorítást,tutti,hogy ennek köszönhető,hogy este hiába sírt nem adtam neki semmit,és fél órányi ordítás és próbálkozás után elfogadta a cickót (a jobbikat) szóval köszike Mindannyiotoknak! Kép

Most készülünk angolra,csak gondoltam elújságolom a nagy hírt(Nekem legalábbis az :wink: )

Anett,akkor jövőhéten nálatok ismétlés!!!!

Szandra,Dávid is extra fáradt volt,mondjuk magától nem aludt el.Tami nagyon édi lehetett:)

Andi,pedig jobb ha megszokod :wink:

Ja és Gyöngyi finom volt a sütikéd!
A tekercset is te sütötted? :oops:

Nem sok képet csináltam,és azok is elég béna némelyik,de felrakom(megígértem a Jutkának)


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Ja és Szandra,itt maradt az Edo rágókája :D
ilgya1
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
idna
 
 


Nagyon jók a képek!!! Ha majd Sanyi segít nekem mi is felrakjuk, amit én csináltam.

Ildi a tekercset nem én csináltam (szerintem Szandra hozta??!!)
Azt gondoltam, hogy a következő alkalomra megsütöm a csupacsoki tortát, a maradék nyuszicsokikból. Szerintem az is tuti finom.
Leírom a tallérok receptjét:
20 dkg liszt
3 dkg cukrozatlan kakaópor
2 kk sütőpor
fél kk szódabikarbóna
12 és fél dkg puha margarin
12 és fél dkg cukor
12 és fél dkg barna cukor (én ezt kevesebb cukorral helyettesítem, ha nincs itthon)
1 tojás
15 dgk mogyorós drazsé, franciadrazsé, dunakavics, zizi

Lisztet, kakaóport, sütőport, szódabikarbónát összekeverjük.
A puha margarint a cokorral jól összedolgozzuk (géppel), majd a tojással is. Hozzáadjuk a lisztes részt, végül a drazsét. A lizel már nem lehet géppel keverni csak fakanállal. Evőkanálnyi adagokból golyót formázunk. Sűtőpapíros tepsibe tesszük kb 5 centire egymástól és egy kicsit lapítunk rajtuk vizes kanállal. (a zizit célszarű ilyenkor finoman belenyomni a tetejébe, mert akkor lesz látványos- Marietta így szereti a legjobban)
175 Cfokon 8-10 percig sül, Akkor jó, ha még egy kicsit puha, mert levegőn megkeményedik. 2 tepsis adag

Jó étvágyat

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Képzeld,Anett most vagyis este jutott eszembe,hogy te mézzel kérted a kávét :oops: én hűlye meg teljesen elfelejtettem :? :oops: :oops: :oops:


Na mindegyj,de fini volt a tekercs. :D

Jó a recept,majd megcsinálom én is...
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Igen a tekercset azt mi szállítottuk. Sajna nem saját sütés hanem a pékbácsié.

Azt hiszem ezt a sütit még én is be merem vállalni :roll: :lol: .

Mi kedd kivételével bármelyik nap ráérünk (szerda, csüt, pént) ha még áll a buli? Anett?

Most megyek szunnyantani mert szétmegy a fejem és egész hétvégén szólóban nyomom mert apa dolgozik.

Pusssssz

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Ma is szép idő volt, ki is használtuk a kertben.
(SZandra)- reggel meg egy jót turiztam a piacon a csajok nélkül.

Lányok! Szeretném eladni a fagyasztóládánkat! 215 literes 2005-ös Whirpool 15.000 Ft-ért. Szépséghibásan vettük a szakboltban, de semmi baja és eddig használva volt . Baromian útban van és nem használjuk ki.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Na mi lesz a talival? :D

Anett írt,nem tud belépni az oldalra valamiért..
a hét második fele zűrös neki,de a szerda esetleg belefér...jó nekünk?

Ki tud jönni?
Én nagyon szeretnék menni,remélem összejön.

Andi?Gyöngyi?Jutka?Nóra?Szandra?

Voltatok ovi beiratkozáson?Mi végül a Kisfaludyba iratkoztunk be,majd meglátjuk.
De kár,hogy ezen az oldalon nem lakik senki közületek. :? pedig azt hittem legalább a gyerkők egy oviba fognak járni :D

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Most kaptam:

[quote]S írta:ziasztok!

Szóval engem pár napja utál a babanet, ezért Ildi téged kérlek, másold ki légyszi, hogy mindenki láthassa.

Sajnos mára Szonjának hasmenése lett, sok, vírus gyanús.

Ezért mindenképp várni kell a találkozóval.

Ráadásul a hetem második fele nagyon sűrű lett.

Ne haragudjatok, majd pótolom.

anett


Reméljük semmi komoly! Gyógyulj meg gyorsan kicsi Szonjus!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Két napja én sem értem el a babanetet!
Sajnáljuk Szonját - jobbulást kívánunk Neki! Azt hallottam most megint többen panaszkodnak hasmenésre.
Nekünk a szerda nem lett volna jó, mert állatkertbe megyünk!!!!
Azért remélem összejön a találkozás valamikor.

Üdv Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Júújjjjjj! Drága Szonjának nagyon sok gyógycupppp!!!
Egyem meg, jobbulást kívánunk neki!

Kicsit lelkiismeret furdalásom volt mert végül is nekünk sem lett volna jó a szerda mert úgy volt, hogy hétfőn jön a doktornéni szurit adni Edókának erre hétfőn hívott, hogy az apukáját be kell vinnie kórházba így csak szerdán tud jönni. Aztán pedig bejelentkezett az asztalos, hogy vigyük el faanyagot nézni mert anyósom teraszt csináltat és ő egy ilyen idős bácsika itt a szomszéd utcából szerintem nincs is autója. Igaz egy fél órára valahogy el akartam szabadulni de most így sajnos marad időm mindenre.

Ildi!
Voltunk mi is beiratkozáson, mi ide a Toldyba mentünk mert autó nélkül nekem a többi ovi nagyon messze lenne. Most egy kicsit reménykedek mert az óvodavezető azt mondta, hogy szerinte minden gyereket felvesznek. A Tamit ha felveszik akkor 1-ig és akkor utánna kell csak elhozni.


Most már tisztán látom a szitut. A Brunszvikba költözik a bölcsi és a Toldy ovi is mert az akkora óvoda volt, hogy ott simán elfér minden. Mivel rengeteg egyéb helységük is volt ezért a Toldy a mostani 4 helyett 7 ovis csoportot akar indítani. 2008 szeptemberére készül el az új Toldy ami szintén ovi és bölcsi lesz egybenmert az önkormányzat megvett még két telket a mostani mellé. Szóval most már ti is tudtok mindent :lol:

Na ennyi

Puszi mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Mi is jobbulást kívánunk Szonjának! Sajna tugggyuk milyen rossz most Neki! :(

Én már egész jól vagyok! De miután Párom is megfázott, így inkább elhalasztottuk a 18 hós oltásunkat az ünnep utánra! Bár Dóri - talán a homeóstól, ki tuggya - nem kapta el, picit folyt az orra, de az is max. 1x... Sosem fogom érteni!

Köszi Szandra a tippet! Már én is morfondíroztam rajta, hogy beveszem, mert Dodó miatt volt itthon és tényleg pocsékul voltam... Egy éjszaka alatt jobban lettem, de reggel még egyet bevettem a biztonság kedvéért. Erre a gyógyszerész betette a bogarat a fülembe, hogy ezt meg kéne beszélnem a dokimmal. Persze azt mondta ne szedjek semmit, mert úgysem segít... Persze én jobban lettem attól a semmitől! Erről ennyit!

Fel akartam dobni holnapra egy játszóteret is, de Párom beszélt az Apjával, aki azt mondta lehet kijönnek hozzánk! Még jó, hogy felhívta Őket, nem szólt volna különben.... :twisted: Após még nem is volna gond, Ő sűrűn jön és Tőle mehetnénk is.... Anyós mániája ez, hogy nem szól és beállít! Bezzeg amikor hívtuk volna, hogy lebetegedtem és nem volna-e kedve kijönni (aakor is csavargott) vissza nem hívott volna, hogy élek-e még.... :twisted: Még jó, hogy a lánya nem örökölte ezt a kedvességet!!!

Inkább befejezem, mert úgy látom nem vagyok vmi jó hangulatban, lehet el se kéne küldenem.... BOCSI MINDENKITŐL!!!!

Pusssszka....
jatka
 
 


Sziasztok!

Jutka!

Homeos szert bármikor, bármilyet szedhetsz nyugodt szívvel!!!!!!!!! Legfejebb ha nem jót választottál nem használ, de ártani biztos nem fog. Ezt a gyógyszerészt ne kérdezd többet, nem áll a szakmája csúcsán.

Szandra!!!

Nekem is vannak infóim az ovikról. Szeptembertől igen jön a bölcsi (tudod mi a Brunszkvikba vagyunk most) , de mi is maradunk., csak felköltözünk az emeletre. Ez két csoport. Nagy kérdés, hogy elfér-e még a Toldy is?
De az Andinak is mást mondtak: őt semmi jóval nem biztattaák??!!
Akkor most ezt nem értem. Persze az ovónénik se tudnak semmi biztosat.

ANett!!

Hogy vagytok? Remélem már jobban és senki nem kapta el közülletek Szonjától!!

JA!!

Május 1-jén du. 4-től Tupperware bemutató lesz egy barátnőmnél a Szondi 78-ban. Pizzát sütünk és eszünk!!!!!!! Gyerek nem akadály. Jó buli, akit érdekel és ráér szeretettel várunk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pusza Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Pedig vmelyik vecsési gyógyszerész mondta ezt a Páromnak! Pedig csak arról érdeklődött van-e esetleg más, amit kismama szedhet! Nem vagyok híve a bogyóknak, de tényleg kellett! Gondolod, hogy kihagytam volna egy olyan talit az Ildiéknél, ha nem vagyok pocsékul? :lol: :lol: Bár szerintem csak a nődoki nem hisz a homeopátiában... Nekem sokat segített! Ez azért elég bizonyíték! Meg ez a doki (új nőgyogyim) akarta, hogy válassssszam el a Dórit! Komoly indokot nem tudott felhozni, csak nem szopipárti és kész - szerintem.
A pizza viszont nagyon csábító! :lol: Pont tegnap kívántam meg! :lol: De ezen a négynaposon nem melózik a Párom és ilyenkor inkább együtt vagyunk.... De köszönjük a meghívást! Ja! Fagyót meg januárban vettünk...

Akartam kérdezni hogy megy-e Vki a vecsési fesztiválra? Érdemes benézni? A város honlapján néztem ma. A játszóházas vasúti átjárót tényleg megnyitották? Anno nagyon mondták, hogy sok szabadtéri játékuk van....
Nálunk szombat délelőtti programként várható "Béci bohóc" :lol: :lol: Lehet megnézzük! Vasárnap este meg Demjén koncert lesz... Na nem bánnám, ha el tudnánk menni! Ha Vkit érdekel az ecseri honlapon vannak infók, nagyobb gyerekeknek is!

Puszika, Dóra, Jutka + Pocakbabe 24+1
jatka
 
 


Sziasztok!

Az előbb lemaradt, hogy Anyós mégsem jött.... :? De a szemünkre vetette, hogy miért nem megyünk mi! :twisted: Azok után, hogy meg nem kérdezné hogy vagyok....arról nem is beszélve, hogy kiderült még mindig betegek, mert lezárták a fűtést... Persze tavaly is lebetegedtek emiatt, de Ők tuggyák.....

Valakinek jó a délutáni játszótéri tali vagy inkább felejtsem el és mennyünk egyedül? Vagy inkább délelőtt szedjem össze magam? Amíg még toom! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt!!!!!!
jatka
 
 


Judit!

Szóval homeos szert szedhetsz, nekem két orvos barátnőm is van, akik homeosok. Sőt az egyik a homeopátiás társaság elnöke volt, amíg nem szült ő is. Ennek ellenére ő sem tud mindent megoldani a gyerekeknél homeoval. De próbálkozni kell, mert mégiscsak természetesebb, mint a gyógyszerek. Persze nem súlyos betegségeket, de azokat is segítheti. Felnőtteknél szerintebb biztosabb a hatás.
Szoptatásról meg annyit: én nem szerettem volna, ha terhességem alatt szopik a Marietta, mert nagyon kimerítő a két dolog, de nekem szerencsém volt, mert simán és gond nélkül elválasztottam őt.
Ha téged nem zavar, akkor annyi a hátránya, hogy Te jobban kimerülsz, hiszen kétfelől szedik el a vitaminokat és ásványianygokat. Tessék pótolni!!!
De a pocaklakónak semmi hátránya nem származik ebből!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Van egy barátnőm, ő nem bírta elviselni, hogy szopizott a nyagylány a terhesség alatt, nagyon fájdalmasnak érezte. Ez volt két éve, és még mindig hiányolja a nagylány és emlegeti, mint veszteséget. Magunk között mondom: több is a testvérkonfliktusuk, mint nálunk.
Nagyon nehéz megtalálni az egyensúlyt (akár a gyógyszer- természetes anyagok, akár a két gyerek érdeke között)
Szerintem az anyai ösztönben lehet bízni, a többit úgyis az idő bizonyítja.


Nálunk a délutáni játszó is okés. Az átjárót tényleg megnyitották, de a játszóház nincs nyitva délután.

Na megyek reggelizünk és írány az ovi!!
Ja, tegnap állatkertben voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jó idő is volt a sétára!!
Úgy kifáradtak a lányok, hogy a Sára is végigaludta az éjszakát!!!!!!!!

Üdv

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Jutka, nekünk is a délelőtt a jobb a játszóterezéshez. Én szinte minden délután alszok Lőrinccel, és mire felébredünk, meguzsonnázik, összeszedjük magunkat, addigra már majdnem jön haza apa is.

Ma voltunk uh-on, mindent rendben találtak. Volt súlybecslés is: 2100 gramm a baba. Ennyi hetes terhesen Lőrinc is pont ugyanennyi volt. :D
Ultrahang alapján június 15-re várható a szülés, de ez majd kiderül még addig.

Gyöngyi, nekem is sikerült már találkoznom olyan gyógyszerésszel, aki nem ajánlotta a homeos cuccot, pedig én is úgy tudom, hogy lehet. Nekem egy orrspray-m van, azt szoktam használni, ha nagyon tombol az allergiám, amúgy inkább tűrök. És Lőrincet mikor szoptattam, akkor is szedtem egyet, mert nagyon beteg lettem.

Szandra, igen, nekem eléggé mást mondtak az oviban, mint neked, csak nem akartalak kiábrándítani. Mi is a Toldyban voltunk. Nagyon kedves volt a vezető, de biztosra megmondta, hogy nem veszik fel Lőrincet, még 13 óráig sem. Egyik oka, hogy itthon leszek picivel, másik, hogy Lőrinc csak januártól mehetne (dec.végén tölti a 3 évet) és addig nem tudja tartani a helyet neki. Viszont jövőre majdnem biztosra ígérte, de csak azért mert én is óvónő vagyok.
A bővítésről nekünk is beszélt, mi kedden voltunk, és azt mondta egész tegnapig (azaz hétfőig) úgy volt, hogy bővítik a Toldyt egy 7 csoportos ovira + bölcsőde is lesz. Az önkormányzat már megvette a 2 telket és 2008. szeptemberére kész lesz. Keddre annyit változott a hylezet, hogy kiderült, mindez 500 M Ft-ba kerülne, ezért állítólag az önkormányzat el is kezdett vonakodni és már nem is olyan biztos az egész.
Szóval, mi ezt tudtuk meg.
Nem mondhatnám, hogy belebetegedtem a tudatba, hogy nem lesz Lőrinc ovis, mert a jó oldalát nézem. Ő amúgy is csak januártól kezdhetne, és akkor is valamikor évet kéne majd ismételnie, így meg legfeljebb 3,5 évesen kezdi, évismétlés nélkül, és nem is ő lesz a legkisebb a csoportban - mert ez volt a másik, amitől kicsit tartottam, hogy a decemberi 3 évével ő lenne a legkisebb, azt meg nem akartam, mert ő eléggé egy olyan gyerek, aki mindent megenged más gyereknek. Tőle mindent el lehet venni, fejbe lehet vágni, stb. Persze, vannak akik bíztatnak, hogy ez sokat változik majd a kistesó érkezésével és az ovival. Nem szeretnék verekedős gyereket, de azért kicsit meg kell tanulnia megvédeni magát.
A rossz oldala csak annyi, hogy nem tudom 3 évesen mennyire igényelné majd az ovit... , most is nagyon szeretett volna bemenni a gyerekek közé a csoportba, meg szeret is gyerekekkel lenni.
Viszont jövő szeptembertől mindenképp szeretném, ha ovis lenne!
Na, röviden-tömören ennyi. :D
Lehet benneteket felvesznek, ti végülis októberiek vagytok.
Egyébként mi kedden a 63. jelentkezők voltunk a 25 férőhelyre. :shock:

Lehet még akartam valamit írni, de nem jut eszembe... :shock:
Puszi!
idna
 
 


ANDI!

Szuper, hogy minden rendben volt az uh-on. Nem lesz kis baba!!
Emlékszel, talán veled beszélgettük, hogy elég ritka, hogy egy gyermek 3 évesen lesz érett az ovira. Ált. kicsit később érnek meg rá!
Egyébként a Marietta csoportjába most is jött egy új fiu, aki most töltötte a 3-at. Tehát ő a legkissebb- korra, viszont a harmadik legmagasabb!!! És van olyan csoporttársa is, aki már mindjárt négy és alig magasabb a Sáránál. Elkalandoztam, tudom Te nem erről beszéltél, hanem a természetükről.


ANETT!!!!

Mi van veletek?????????????????????????????????????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?