Új privát üzeneted érkezett!

Annyira felbirizgáltatok azzal a teszttel, hogy csináltam egyet de negatív lett. Nem hallgatok többet rátok. Akkor fogok tesztelni, amikor a tickerem is írja, egy perccel sem előbb.


najóó, igazából nem reggel csináltam hanem tegnap dél körül, lehet hogy mégis az én hibám... :oops:
krumplis pogácsa
 
 


Pogi Édes!

Elsietted.....de várjuk a jó hirt!
Vendég
 


Nóra, Vili nagyon kis cuki baba! Várjuk a születéstörit!

Gina, készülj, és majd előbb bekopogtat a gólya! Szerintem ha "lenyugtatod" magad már most, hogy lombikozni fogtok, tudatalatt sem görcsölsz anyira a pé és a hőd miatt. ;)
Ha azt érzed, lombik kell, akkor vágjatok bele! De remélem nem lesz rá szükség! Pl. a mostai görbéd egész ígéretes! :)

Pogi, nem baj, majd 6 nap múlva egy borzalmasan erős két csíkosod lesz! Jó lesz így?
Annyira régen járt zebra a topikban, hogy ideje lenne már! Egy franszia zebra pedig külön kuriózum lenne! ;)

Kép
mamint
 
 

 
 

akit érdekelt a szék: http://www.thezerogravitychair.com/

(és sajna nem kapok utána jutalékot...)

Ja igen... mi tavaly Visegrádon vettük a palotajátékokon és ott akciózták így csak 16e volt 25 helyett...
Vendég
 


Nóra: hatalmas gratula :)))))
Vendég
 


lombik: ha jól tudom emelték a gyógyszerek TB támogatását... remélem ez sokkal több zebrás tesztet eredményez majd :)
Vendég
 


Jó estét kedves topikosok!

Nóra sziiiiaaasssztook!!

Vilit ha becsomagolva (pocak) nem láttuk most megcsodálhatjuk, nagyon aranyos fiúcska!!! Te is jól nézel ki,nem látszol fáradtnak csak boldognak!! Várjuk a további jelentkezést! :P

Kavics naccsága két héét???
És a Petrányi tali is kilőve?????? :shock:

Kandi az a fránya polip :evil: na de a dokibácsi elintézi és jöhet a baba! Fiatal vagy!!

Mamint már nekem nem aktuális a teszt ,de 25 nap múlva igen. :D

Pogi azért gondoltuk,hogy tesztelj mert tüneteid vannak,de 6nap múlva már biztosan mutatja!

Csakegy az első kép nagyon aranyos!!!!

Kikka szurikat hogy viseled??

Mniki???

Mindenkinek jó éjt!!!!!

Egész nap a kertben voltunk,teljesen lefáradtam,de már csak pár hónapig aktívkodok aztán csak óvatosan mert egy kismaminak vigyáznia kell magára. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Lafi, KAndika, köszönöm a hiányolást! Vagyok, csak kicsit sűrű volt a hétvégénk.

Andi, nem vagy Te öreg! Polip visszamegy a tengerbe, Tűű doki meg segít Neked és már jön is a gólya! :wink:

Lafi, hogy haladsz a tanulással?

Gina, éljen a piros csík!!! :lol: És tök jól körbe is lövöldöztétek! Lehet ebből még bármi is!!! :wink:

Csakegy, Lilla nagyon szép babóka! Az első, mosolygós képen olyan kis elégedettnek látszik! :lol:

Nóra, Vili is nagyon aranyos! :lol: És nagyon-nagyon fiús már most! :lol:

Ezo, a futószemölcs elleni krémmel nekem is sokat segítettél, ki fogom próbálni!

Pogi, el ne kenődj! Korán teszteltél, egy hét múlva már gyönyörű, erős zebrád lesz majd! :wink:

Dimet
, én is kiültettem már a begóniákat a ládákba, olyan szép lett tőle a terasz!

Jó éjszakát mindenkinek! :D

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó estét mindenkinek!

Pogi, szerintem is korán teszteltél na meg nem reggel...de majd 6 days until Testing!!!!!!!!!

Anyóm, hogy hogy állok?Két kiborulás sírás és elegem van, nem érdekel rész között tanulok, ebben a pill fejeztem be, mingyá fürcsi és alvás, hogy holnap folyt köv....
három könyv az ötből kipipálva, még van két könyv és négy nap....
remélem elég lesz, mert abból a 4ből hagyni akarok egyet ismételni, szóval érdemben 3 nap....és a leggázabb részek jönnek...
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy!
csudaszép ez a kis csajszi!!!! Várunk máskor is sok-sok szemet gyönyörködtető képet :wink:

Nóra!
Hát a kis Vilike igazi nagy legény! Bizti elrabolja majd az összesz kiscsajszi szivecskéjét....... :wink: :wink:

Lafika!
Nagyon ügyi vagy.csak így tovább.... :wink: :wink: :D :D

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége!!!!! :lol: :lol:

csipi
csipi78
 
 


Sziasztok
Sikerült kicsit visszaolvasni,akit kihagyok előre is bocsika:

Nóra
Még 1* gratula,szép kisfiad van! :wink: :)

Pogi
Korán teszteltél...lényeg,Te érzed h babás vagy!!!! :)

Csakegy
Tündéri Lilla és nagyon fain az a függőágy :D

Lafi
Böbe fagyizó,kint a Széchenyi városban...nekem az a kedvencem! :wink: Egyébként pár hete vettem csak észre h te is Kméti vagy. :oops:

Andika
A mindenségit annak a polipnak...remélem az uh után kitalálnak vmi okosságot és eltüntetik!!!!!Üziket nem tudom megnézni,nem enged be! :twisted:

Kavicska
Láthatad az uracskámat ,mert járt bent a kórházba,nem mondta h látott volna. :) Jó pihit!!

Csüt. óta nem ültem gép előtt...szombaton volt a keresztelő,nagy munkába voltam,teszek felképet,ha nem baj!

Legytek jók
Pussz Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok !

Nagyon szépek a babák, gratulálok az anyukáknak !

Gina, örülök, hogy végre kaptál vonalat a fertittől :wink:

Kavicskám, bárhova is mentél, jó pihenést kívánok neked és nagyon várlak vissza !

Kandi, sajnálom, hogy polipot találtak nálad, ugyanakkor biztos vagyok abban, hogy igencsak szerepe van abban, hogy nem sikerült eddig a baba. Tűű dokit én is jó szívvel ajánlom !!!

Nekünk fantasztikusan telt a szilvásváradi hétvége. Jókat kirándultunk, pihentünk.
Ma reggelre viszont nyelni sem bírok, szét akar szakadni a torkom és jó piros, lett egy pici hőemelkedésem is :?
Tegnap jött egy kis rózsaszín nyák, ha elkezdek barnázni, esküszöm megbolondulok :roll:

Kérek ötleteket hogyan múlasszam el a toroknyavajámat !!

Kép [/img]

mniki
 
 


Mindenkinek nagyon drukkolok... :lol:

Nóra, neked nem is gratuláltam még Vilihez. Várom a szüléstöridet, gondolom, nem volt egyszerű a dolog! :wink:

Lányok, egy kis közérdekű:

Közérdekű új infó a MM EC háza tájáról:

- elindul a labor szolgáltatás, lehetséges külsősöknek is terheléses vércukor - és inzulinvizsgálatot kérni beutaló nélkül, a Prodiánál alacsonyabb árakon! (pár ezer) Eleinte hétfőként lesz erre lehetőség, reggelente. (Most a héten kivételesen csütörtök) Hormont is lehet vetetni!

Jobb, mint a Prodia, mert ott a cukorterhelést két körben végzik, első nap csak az éhgyomrit nézik meg, és utána vissza kell menni. Nálunk ez egyszerűbb lesz.

- Ezen a héten elindult a dietetikus és életmód tanácsadás, csoportos és egyéni egyaránt, szintén csütörtökönként. PCO-sok, fogyni vagy változtatni vágyók, metabolikus szindrómások és főként PCOS kismamik jelentkezhetnek a már ismert 06 20 333 5500 telefonszámon. Figyelem: az első alkalom előtt legkésőbb 48 órával e-mailben el kell küldeni a www.mensmentis.hu oldalról letölthető és kitöltött Táplálkozási anamnézist Zentai Andrea dietetikusnak, zentai.andrea@freemail.hu címre, aki már felkészülten várja a pácienst!
Vendég
 


Sziasztok!

Megint lemaradtam... :oops:

Munka ezerrel, meg házat szeretnénk venni, és kicsit bonyolult. Lehet, hogy majd leírom nagy vonalakban, ha lesz időm. (na meg eléggé off is :oops: )

Anyucik!
Olyan szépek vagytok a picikkel együtt! Csak irigykedek! :)

Pogikám!
Ilyen kevesedik dpo-n délben tesztelni! :roll: (Mintha magamat látnám! Pontosan ismerem az érzést : "semmi értelme, de ha beledöglök is tesztelek!" :lol: )
Lényeg, hogy Te tudod, mi a helyzet! :wink:
Hogy vagy???

Mniki!
Hú, asszem Te kérdezted, hogy milyen beutalók kellenek a vizsgálatokhoz! Ugye?
Háziorvosi: toxoplazma, rubeola, cytomegalovirus, chlamydia, ureoplasma, mycoplasma
Szakorvosi (nőgyógyász vagy belgyógyász) : Leiden mutatio
Bonyolult volt, mert a győri laborpapíron nem szerepelt minden, ezért a házidoki odaírta az "egyéb" rovatba a hiányzókat. De a laborban azt mondták, hogy ezeket nem ők csinálják, meg hogy fogalmuk sincs, hogy ki! :shock: Az ántsz se állt velem szóba. :cry:
Aztán a házidoki észrevette, hogy a zirci laborpapíron minden rajta van. Kitöltötte azt a laborkérőt, és mivel nem oda tartozom, 600-ért csinálták meg a vérvételt (vagy 10 csővel...)
Ezután felhívtak a veszprémi laborból, hogy a Leiden-hez szerezzek szakorvosi javaslatot (hogy mi indokolja a vizsgálatot), vagy fizessek be 5 ezret. Különben rendes volt a nő, azt mondta elteszik a véremet addig, mert eláll.
Szakorvosit nehezen fogok szerválni, mert csak a Kaális papírt tudom mutatni, arra meg mifelénk harapnak. Már párszor a fejemhez vágták, hogy csinálja meg a Kaáli, vagy fizessem ki, nekik ehhez semmi közük. :evil: Mert két korai vetélés az nem nőgyógyászati probléma??? Az kifejezetten Kaális probléma? Vagy mi??? :evil:
Nekem torokbajra műkszik a Strepsils.
Ja! És szeretnék veled görbét cserélni! Ha kell rá is fizetek! :lol: :lol:

Lafi!
Veled nem cserélek: ha fizetnének, se tudnék tanulni...Kitartás! :shock:

Akinek nem írtam, annak sok puszit küldök! :wink:

Ja! Bibíííí! Én tudom, hol van Kavicska! Sőt! Még találkozni is fogok vele! :P

Kép Kép
backa
 
 


Lara!
Tegnap nagyon pofára estem! :(
Megláttam a nevedet a "+ tesztek" topiknál, és úgy megörültem! Remélem ma már teszteltél!!! :D

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy telt a hétvége? Szuper idő volt, remélem, már így marad :lol:

Gina,
Te nem tesztelsz valamikor? A lombikot egyébként nyárra tervezitek?

Kandi,
Ez a polip hasonló a méhszájsebhez (ahol a méh nyálkahártyája türemkedik ki kívülre)? Mert olyan nagyon sok mindenkinek van....
Mindenesetre szerintem örülj neki, ha találnak valamit, mert akkor van mit kikezelni :wink: Szerintem ez lehet a megoldás kulcsa, nem? :wink:

Dimet,
A cicusokat én is szeretem, de terhesen nem biztos, hogy bevállatam volna :roll:

Norka,
A szakrendelőben ki lesz a nőgyógyász és az endokrinológus?

Mniki,
Szép (hosszú :roll: ) hetet kívánok így pihi után....

Kavicska,
Jó utat Nektek (akárhova is mentek)...

Lara,
Ha jól látom, már nincs értelme tesztelni (de kár, a francba :twisted: )

Pogi,
Szerintem még várj egy pár napot, és utána tesztelj újra, nem?
Tünetek még megvannak? Hányinger, ilyesmi? (Úgy szurkolok Nektek!)

Lafi,
Neked jó tanulást, kitartást!

Backa,
Az írt vizsgálatoknak megvannak az eredményei? Mikorra derülhet ki valami?

Méhecske/Bibi,
Légy szíves írj át: 3x750 mg

Ja, és persze Nóra,
Gratulálok a kisfiadhoz!

Többi Anyukának,
is gratulálok újfent a gyönyörű gyerkőceikhez 8)

Mindenki mást üdvözlök,

Magamról a végén :lol: :
Minden reggel szúrom magam Suprefact-tal, egyáltalán nem olyan vészes - (van, amelyik kicsit belilult, de ennyi)
Egyébként jól vagyok, eldöntöttem, hogy nem lesz semmi mellékhatása az injekcióknak, gyógyszereknek - eddig így is lett :lol:
Ja, és azt is eldöntöttem, hogy sikerülni fog a lombik!!!! Úgyhogy már nagyon várom, hogy a tényleges PÉ-stimuláció is elinduljon, és mielőbb legyen punkció+ beültetés
:lol: :lol: :lol:

Szép hetet kívánok

Kikka

Kép
kikka
 
 


Szia Kikka!

Ma délelőtt ráértem volna írkálni, erre sehol senki! :roll:
Jó, hogy jöttél! :D

Ügyes vagy szuri-ügyben! Mondtam én, hogy menni fog! A stimus szurik meg ugyanilyenek, úgyhogy sínen vagy! Mikortól kell azokat szúrnod? (Nekem a 2. cn-tól kellett)
Mellékhatásaim nekem se igen voltak. Pontosabban inkább hangulati (olyan feldobott voltam, meg irtó szerelmes :oops: ) Tehát nem voltak kellemetlenek! Legalábbis nekem, szegény férjem lehet, hogy másként nyilatkozna! :oops: :lol:

Ma hívtam az immunos dokit, még nem jött meg minden leletem, egy hét múlva kell telefonálni. Aztán gondolom még egy hét, mire kapok időpontot! :roll:
A laborban a véremet a múlt héten adtam, azt mondták, hogy 1 hónap múlva már érdeklődhetek telefonon! :shock: Hát, nem kapkodnak, az biztos. (Bár asszem ezeket tenyészteni kell, vagy mi.)

Na, húznom kell hajat mosni, mert egy óra múlva indulok dolgozni. :evil: Este 10 után jövök, de félő, hogy csak olvasni lesz erőm...
Szép napot mindenkinek! :D

Kép Kép
backa
 
 


Backa, köszi, hogy leírtad mi minden kérhető a háziorvostól. Nekem a Leident már nézték, szerencsére nincs vele baj.

Kikka, az biztos, hogy hosszú lesz a hét, főleg így betegen. 37,5- 37,6 a hőm, szedem a panadolt és érzem, hogy jön a hörghurut
:( hogy a fene vinné el !
Jó a hozzáállásod, már alig várom, hogy jelentsd a tüszőid számát (persze ez még kicsit odébb van :lol: ) Puszillak !

Lafi, kitartás !!!!!!

mniki
 
 


Vége van. Ma reggel csináltam egy érzékenyebb tesztet, és halványan kétcsíkos is lett, aztán elmentem suliba, és mire hazajöttem már barnáztam erősen. Most ez van. Disznó mennyiségű duphaston 5. napján barnázok a 30. cikusnapon. soha életemben nem jött meg még a mensim sem a 30. napon, ugyhogy egyértelmű. :-((
krumplis pogácsa
 
 


Pogikám mi egyértelmű???? Én is barnáztam Johannával 28. naptól kb. 35. napig, (sok progit szedtem pedig) utána meg 10. héttől 15. hétig hol barnáztam hol véreztem. Csakegy is rengeteget barnázott.

Én fölöslegesen nem szoktam biztatni és vigasztalni senkit, anno backát sem hitegettem, de úgy érzem itt ninsc minden veszve még. És még mindig korai DPO, jóhogy halvány a csíkod. majd meglátjuk a következő tesztet muilyen lesz.

ha ideges vagy igyál egy kis bort.

Kép

Kép
rejo
 
 


nem tudtok HCG szintet nézetni? Az sok mindent elárul, pláne ha majd megismétlitek, hogy nő-e.

Kép

Kép
rejo
 
 


Bocs a többiektől, nem tudok többet írni, privi válaszokkal is el vagyok maradva, de nagyon le vagyok terhelve, suli, kert, ültetés, gyerekek, főzés, több órás játszótér és biciklikörutak dominak...

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Pogi :cry:

Kikka, nagyon ügyes vagy a szurikkal!!! :) REmélem, minden ilyen simán megy majd és jön a zebra!

Lafi?!?! Ugye még nem temetett maga alá a tanulni való?! Kitartás! Sikerülni fog, át fogsz menni!!!

Ella, Miron csodaszép baba!!!

Niki, a görbéd nagyon szép! Jobbulást Neked!

KAndika, milyen lett a sarokgarnitúra?

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hi!

Pogi!

Sajnálom!!!!!!!!!!!!!

Kép
lara26
 
 


pogi, azért nehogy rögtön feladd!!! tessék pihenni, hcg-t nézetni, szedni lelkesen a progit. oszt majd lesz vmi, illetve remélem vki :)
tessék pozitívan hozzáállni!!!
dimet
 
 


Ma teszteltem ám egy ilyent:
Kép
Nem szeretnék úgy járni mint tavaly.Habár most vannak tuning szereim, mint utrogestan napi 3*1 merckformin és méhpempő.
Mára jelentkeztem be hajfestésre. Ezt most elhónapolom. :wink:

Kép
lara26
 
 


Backa!
Nem akartalak átverni!!! 8)

Kép
lara26
 
 


Lara!!!!Csak halkan, grat!!!!

Pogi, szerintem amíg nincs piri, nem kell aggódnod, én azt hittem, amikor olvastalak, hogy megjött, azért van vége. Barnázás másnál is volt!!!Szerintem ne stresszelj!

Csajok, köszi a drukkot!!!!Szar...ul állok, de kegyetlenül és utálom ezt a mostani részt. Szervezéselmélet..........pfff.

Nikim, a görbéd jó!!!!Most volt egy dejavum. Asszem Bee volt az, aki tök beteg volt...tán pont ebben az időben????Es most..... :wink:
Én egy pének is örülnék, pláne 37 fokos szép görbének....
Büszke lehetsz magadra!
Strepfen nagyon jó!!!Még az íze is!

Ella, Miron béjbi gyönyörű!!!!Hol volt a keresztelő?A nagytemplomban?Nem ismertem meg a képről!!!!!!

Kandim, meg tudtátok oldani aztat a szép és nem mellesleg jó nagy sarokgarnitúrát behelyezni lakásba!!!!???
Vendég
 


Lara, gratulálok, egyelőre csak így csendben... :wink: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Na várj, Lara!!!!Más a tickered!!!!

Grat!!!!!!!!!!!!!!!!

Éljen!!!!!!!!!!

A hónap első zebrája!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hát lányok gratulálok! Itt tiszta babaeső van!


Lara! Én már tudtam, amikor feltetted a fényképet a hasadról, hogy itt lesz valami...ilyen vékony csajnak kell, hogy legyen hatása a metnek! :lol:

Bee is? Nem nagyon tudlak követni benneteket... :oops:

Pogi, ne izgulj! Amúgy asszem én is ilyen lennék a helyedben....én lazító röviditalt javasolnék... :oops:


Lafi: egy kalappal!

Kikka: kitartás, egy hős vagy (én nem lennék ilyen bátor :oops: )

Bocsi, akit kifelejtettem...mindenkinek kiiiitttaaaartáááásss!


Ja, Nóra gyönyörű Vilike, láccik, hogy boldog vagy....(én is az lennék) :lol:

És Miron is csodaszép!

pusszantás mindenkinek, Kandinak plussz egy halászbárka a polip ellen! Szigonnyal!
:evil:
szisza30
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: annyira annyira szuppi lara :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kedves Pogi!

Terhes vagy...ez egyértelmű. Barnázol..ez nem bizti hogy baj. Utro talán jobb lenne..nemtom. De a barnázás + 2 csik..az progi hiány,nem???
Vendég
 


lara!!!!!!!!!!!!!!!!! végre, végre.
végre. mégegyszer végre.
csak csajok, ne stresszeljetek, ne parázzatok, ne gondolkozzatok. :D minden rendben kell, hogy menjen!!!!!!!!!

pogi??
dimet
 
 


Mniki! Szinte irigylem a szép görbuszod :oops:
Vendég
 


Hű csajok......délelőtt jártam erre utojára......de azóta egyre izgisebb a dolog!!!

Lara!
Összeakadt az összes ujjam-úgy szorítok ám neked!!! -de még alábamon is.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Pogika!
Ez tuti baba :lol: baba. :lol: baba :lol: baba :lol: baba :wink: de azért a biztonság kedvéért halkan...[/size][/size]
csipi78
 
 


Figyi csajszik!

Én görbébe még nem vagyok otthon......ránéztek és nyomtok egy kommentárt... :wink: :wink: :wink:
köszike

Kép
csipi78
 
 


Pogi jelentkezz légyszi mi van veled, most nem ér eltűnni, ugye tudod??? :wink:

De tuti terhes vagy, mert Lara is az, és itt a zebrák párban járnak!! :wink: :lol: :lol:
Lara nagyon örülök, végre!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Ó, csajok! :shock:

Lara? Pogi? Őskövületek! Mindkettő terhes és egyik sem örül felhőtlenül?

Lányok, ébresztő, terhesek vagytok!!! Gratulálok és tessék bízni, a fene egye meg!

Lara, te most stimuztál ebben a hónapban? Ugye nem? :roll:

Kikka: dr.Tűű illetve dr.Arnold László (endo ill. nőgyógyász), de most még csak Tűű rendel, aztán jön fokozatosan a többi.

Lányok, most csak ennyi, megyek is, pusz
Vendég
 


Pogi, neked még annyit, hogy a Duphaston nem disznó mennyiség. :roll: Az egy elég halvány progika, szerintem. A barnázás még semmit nem jelent, feküdni kéne és magnéziumot szedni. Neked tegnapelőtt még nem volt + teszted, tehát nőtt a HCG.
Vendég
 


Csak annyit, hogy imádkozom értetek tesztelős lányok! Pogi, ne hogy feladd! Feküdj, ahogy Norka mondja, nyugizz és szedd szorgalmasan a progit!

Nagyon nagyon drukkolok!

Kép
mamint
 
 


[quote="norka27"]P írta:norka27ogi, neked még annyit, hogy a Duphaston nem disznó mennyiség. :roll: Az egy elég halvány progika, szerintem. A barnázás még semmit nem jelent, feküdni kéne és magnéziumot szedni. Neked tegnapelőtt még nem volt + teszted, tehát nőtt a HCG.


Komolyan? én azt hittem az sok :shock: És mennyit szedjek, hogy elég legyen? most 2x1-et szedek, megemeljem 3-ra vagy 4-re?
Egyébként nem tűntem el, csak amióta írtam az a nyomorult rendszer most engedett föl először :evil:
És én is tudom, hogy a barnázás még önmagában nem jelent biztos rosszat, de egész délután annyira fájt a hasam, hogy totál kikészültem tőle, tompán az egész, és közben a bal oldalon olyan élesen, mintha kést forgattak volna benne, aztán végül nem bírtam és bevettem egy cataflamot, na attól elmúlt a tompa és maradt az éles baloldali. Mostmár jobban vagyok, de erősödött a barnázás is.
Nem vagyok optimista, de mindenképp szedem a duphastont, és tesztelek majd még szombaton.
krumplis pogácsa
 
 


ja és lara! gratulálok :-))) és köszi hogy feltetted a képet az én tesztemről is :wink: :D csakmert én is kb ugyanilyet produkáltam ma reggel :-)
krumplis pogácsa
 
 


pogi ha jól emlékszem, de nem vagyok benne biztos, 3X2-t a max. adag a duphastonból. megnézhetem neked én mennyit szedtem, asszem én 3X2-őt.

Az utrogestan lehet ütősebb, tudod amit dugdosni kell, meg van progiszuri is, a lombikos lányok azt kapják.

magnézium tényleg jó lenne, meg a fekvés, hallgass Norkára!!!

Szinte mindenkinek fáj és görcsöl a hasa koraterhesen, ha nem ritmikusan lüktető a fájdalom, akkor nincs gond. emeld meg a progit, nézem is a kiskönyvemet mennyit szedtem anno.

Kép

Kép
rejo
 
 


Halihó! :)

Ilyen szép napsütéses reggelt! Imádom! :D
Hát még a tegnapi híreket! :D :D :D

Lara, drágám!
Tudtaaam!!! Hát való ilyet művelni??? Ráadásul délután 2-kor tenni fel a +++ tesztet, mikor én már nem vagyok itthon? :evil: :lol: Mélységesen fel vagyok háborodva! :lol:
Szupi a vadiúj tickered! :D

Pogikám!
Te el vagy tévedve! :lol: A +++ teszttel épphogy kezdődik valami(ki), nem vége van! Ejnye-bejnye! Tessék boldognak lenni! :D
Magad írtad, hogy soha az életben nem jött még meg a 30. napon! Hááát, most sem fog! :wink:
Nagyon örülök!!!

Rejo!
Tényleg nem hitegettél...
Lombiknál nálam 3x2 utro volt az adag, sima stimus hónapban 2x2. Na, ezek a ló adagok! :wink:
Hú, jól le vagy terhelve, nem mondom! :shock:

Mniki!
Gyógyulj meg! :)

Lafi!
Hogy haladsz?

Gina!
Hőd hogy áll? (Nagyon tetszik az "until nem tom mi"! :lol: )

Csipi!
Nem vagyok egy görbe-szakértő, de asszem kevés lehet a progid (az emelné meg a hődet ) Meg nehezebb átlátni a dolgokat, ha kimaradnak napok.

Tök vicces, de tényleg párzanak ( :lol: ) a zebrák!

Kép Kép
backa
 
 


pogi!!! ne izgulj, nekem tényleg semmi bajom nem volt, de én is görcsölgettem kicsit. sőőőt, néha akkorákat hasított belém a fájdalom. cataflamot meg ne szedj erre. ez természetes. nyugi.

nő a hasam,mint a fene.
lara?? jól vagytok?:)
dimet
 
 


Jó reggelt !

Szépen meghalt tegnap a rendszer :x

Pogi, hát a 2x1 Duphaston még jóindulattal sem nevezhető "lóadagnak".
A normál adagolás 3x1, de úgy ahogy előttem Rejo is írta 3x2-t szoktak adni. Ha Utrogestant is adnak mellé, az már lórúgásnak számít :wink:
A görcsölgetések normálisnak számítanak terhességben.

Csipi, lehet, hogy hamarosan mensizel, görbe alapján.., azért a mait is jó lenne látni.

Lara, görbét akarok !!!!

Mindenféle gyógymódot bevetettem, sós öblögetés, homeopátiás szer, torokfertőtlenítő tabletta. Éjjel lázas voltam, de reggelre szépen lement. Most már kezdődik az orrfolyásom, halleluja :lol:

mniki
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap az orvosom két vérvétel után PCO-ra gyanakszik.
Menstruációm 32-35 napos, évente kétszer kb.40 nap feletti.
Nem vagyok hízásra hajlamos(173 cm. 60 kg.) eddig különösebben semmi problémám nem volt.
25 éves vagyok, 4 éve egyszer már voltam terhes, de akkor sajnos nem tarthattam meg....
Most viszont szerintem elég rosszak lettek a hormon eredményeim.
Beírnám és esetleg aki kicsit ért hozzá írhatna róla pár szót.

Prolactin 17.00
Progeszteron 2.5 (ez állítólag nagyon alacsony)
tesztoszteron 2.93 (ez viszont magas)
FSH 6.9
LH 12.4
Ösztradiol 135.4

UH vizsgálatra küldtek, fél éve próbálkozunk.

Előre is köszi:)))

Vanda
k.vanda
 
 


vanda, nézd meg a www.pcos.hu oldalt. de a hormonjaid alapján gyanús a pcos. sőt.
és lesz egy találkozó pesten, ápr. 27-én. szerintem arra is érdemes lenne eljönnöd!!
dimet
 
 


Lara,Pogi
Hihi :lol: ,,,csak halkan...nagyon nagy gratula..erősödnek azok a csíkok,nyugi,pihi+mg ezerrel!!!!!

Lafi
a Barátok templomába volt a keresztekő! :)

Most megyek,mert úszik a lakás! :? :)

pussz
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?