Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Hát nem én és egy darabig nen is akarokKép
Szerintem Szile vagy Feksi vagy Balumami.

PZsm
PZsm
 


Sziasztok!

Örülök, hogy felélénkült a topik!!!

Gratula a titkolózó topik-lakónak! Azért vannak itt még lehetõségek a felsoroltakon kívül. Pl. Balu mami.

Gergõnek begyulladt az egyik négyese. Fogdokinõ szerint véletlen az egybeesés. Én nem vagyok ebben megnyugodva, eddig sem igazán hittem semilyen dokiban, ezután a fogdokikban mégkevésbé. Kihúzta neki. Reggelre tovább dagadt az arca...Igaz, az antibogyóból tegnap még csak egyet kapott, így még reménykedhetek, hogy ma elkezd hatni. Irtózatosan sajnálom szegényt, mert bátor volt, becsületesen hitt a fogdokinéniben, mostantól nem fog. "igenis harap a fogorvos" mondta õ.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Itt a titokzatos megint!
Látom, nyomoztok nagyon!
Köszönöm a gratulációkat!
Tippeljetek csak!
Támpont: Csak most szólítottam páromnak a párom.
+Van fiam.

Pusszantás...
Ne listát írjatok, hanem tippeljetek csak egy névre és amikor többen rátappintottatok a lényegre, akkor felfedem kilétem!
Névtelen
 

 
 

Dia kiesett. KAdri szintén, mert õ ékezet nélkül ír. Balu mami?

Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kanga!

Köszönöm a megtiszteltetést, de nálunk nagyot hall a gólya. KépKépKép


Andi3? Ancsa? Hajni?


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


SziasztokKép

Mivel Kanga megemlített, én is megírom hogy nálunk is van pocaklakóKép
És én tényleg rég nem jártam felétek...
Kanga kérdezte hogy én vagyok-eKép ÍYg kiváncsi lettem én is , kinek költöztek be még a pocakjába...

puszi
Névtelen
 


Sziasztok!

Hát, nem én vagyok. Nálunk valahogy úgy hangzott volna, hogy én nagyon örülök neki, de a párom rendesen berosált.Kép

Tippjeim:

Tvica
Évi (szerintem szivat minketKép)
Cory (mégiscsak ikrei lesznekKép)
Iboly (két fiút letagadottKép)
Virág (neki csak egy fia vanKépKépKép)

Kinek van még fia, csajok?

Csók:

Dia
Dia
 


Éviiiii??? Kép
kadri
 
 


Jaj, kedves Titkolózó Névtelenek!

Valahogyan különböztessétek meg magatokat! Kép
Hogyan is írjunk Rólatok így?

Üdv: Juca
(akinek fia van ugyan, de most szomorúbb annál, hogy tréfálkozna...)

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Dia! Na, nem gondoltam, hogy ilyet feltételezel rólam!!!!Kép
Tuti nem én vagyok, a babaprojekt is el lett napolva, a férjem új vállalkozásba akar kezdeni, így sem tudom, hogy fogunk egy Gyesbõl megélni?

Na, akkor új tipp nekem is FEKSI!

De ki a másik?

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok,

Evey, Evey, Evey!! Igaz, neki két fia van... de elvileg már hazaértek akkor, mikor a titokzatos névtelen bejelentkezett a hírrel...
A másik névtelenrõl tudunk valami közelebbit?

No, akkor kicsit magunkról:
Ma voltam dokinál, méhszáj teljesen zárt (mondjuk nem is vártam mást, mert Tomi születése elõtti napon is még zárt volt), 2800 g körüli a babus, és még mindig csak sejtéseink vannak a nemét illetõen, hááát, nem tudom, fiúnevünk még mindig nincsen... CTG is oké volt, mondtam a dokinak, hogy én már szülnék, azt mondta, azért várjunk még egy kicsit Kép Amúgy az UH márc. 5-ét írt ki szülési idõpontként.
Hát, röviden ennyi.

Nagyon izgi ez a kitalálósdi, félóránként figyelem a gépet, hátha "érkezik" a megoldás Kép

Pusz, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!
JucaKép
A különbség: Nekünk nincs fiunk!!

p2
Névtelen
 


Sziasztok!
Az elsõ névtelen ezt írta =>Támpont: +Van fiam

Ez szerintem jelenthet többet is a fiúkból.Akár egyet akár kettõt.Legalábbis szerintem.Persze attól még lehet , hogy egy , de nem biztos!
Kanga akinek van egy , de mégsem õ

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Sziasztok!

Nem én vagyok, bár nekem van fiam, kettõ is.

Tvica

Tvica
terpecz
 
 


Második névtelenre a tippem: BarikaAndi! Kép
Ja, az Evey tényleg gyanús...Kép

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


MAsodik nevtelen tipem nekem is van sot nem is tipp en tudok valakirol chaten aki kozenk tartozik es varja a 3 babajat es eddig lanyai voltak. O tudja kire gondolok de nem akarok leloni semmit ha megse o az. Mert mar nagyon reg nem irt nekunk.

MAsik nevtelen fiuval. Hat ize

CSak lsitam van ket igen eselyesem ki let love sajnos Kép De remelem azert hamarosan ok is jonnek a johirrel.

Listam lett sajnos nem tudok donteni ki legyen a jeloltem . De talan Feksi az akire leginkab szavazok most

A listam meg ez volt amin tanakodtam:
Kadri, Evey, Liesel, Balumami, Feksi,

Es POcakosok nem er tobieket napokig ketelyekkozott tartani
Kép((((((((((((

NApocska
NApocska
 


És én már nem is vagyok gyanús???KépKép

És ID?? Õ nem lehet? Vagy Emese?? Rég nem irtak ide..

Anno CsKati és Emese, meg én nyomoztunk..de nekem jelenleg erre nincs kapacitásom...

Jó éjt mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Bár egy fiam van, én sem vagyok! Kép Kép Kép

Napocska! Én is tudok vkirõl a chaten, de õ max. p2 lehet, mert nincs fia...

Balumami elvileg elnapolta egy idõre a babaprojektet, tudtommal megy vissza dolgozni.

Feksi - de jó lenne! Kép

KAdri kilõve ékezet miatt

Liesel szerintem nem titkolózna ennyit, ráadásul mintha haladékot kért volna még a gólyától...

Eveynek meg mintha a férje kért volna haladékot....vagy mégse?

Újabb lehetõségek: Ancsa!! lehet éppen... Kép
Helga: rég írt Gedusról, tud róla valaki valamit?
A ritkán írók közül Cili2, Márti, Moni, Beáta (volt még pár teljesen ismeretlen név a listán...)

És aki még lehet: Pele! Nem is olyan indurpindur már Bábibaba! A depis hangulatingadozásai pont beleférnek a képbe! Kép

Többiek ezért-azért kilõve, részemrõl Feksi a tipp!

Pussz
Edó
edóka
 
 


Sziasztok!

Köszi a vígasztaló szavakat! Azért már sokkal jobban vagyok! Pedig ma is esett a hó. No meg: vasárnap vettünk az IKEÁ-ban szerencsehozó bambusztKép, erre tegnap bekrepált a mosógépünk.Kép A szerelõ szerint min. 30E lenne a javítás, de lehet, hogy több, úgyhogy a párom inkább elugrott az Auchanba, és vett egy új mosógépet. A gond csak az, hogy csak hétfõn hozzák, viszont már most sem tudtam mosni (utoljára múlt szerdán mostam), addig el fog lepni minket a szennyes ruha!!Kép De azért jó, hogy lesz egy szép, új gépem!

Bábika már bebarangolja az egész lakást, semmi sincs biztonságban elõleKép Olyan ari, ahogy kievickél utánam a konyhába!Kép

Hû, micsoda események a topikban!!!! Az én tippem Liesel az elsõ névtelenre. De ki lehet a második??
És gratula nekik, és iriiiigy!!!

Szile!
Nagyon édes lehet Borcsa! Tanulással hogy haladsz?

Verus!
Nagyon köszönöm!!!!! És nagyon szurkolok Nektek!!

Kanga!
Gergõ szövege:Kép

Évi!
Hiszti: hát igen, mindig érik új tapasztalások az embert!!! A kívülállókkal nem kell foglalkozni, ilyenkor mindenkinek szokott lenni pár "jó" tanácsaKép Arra azért vigyázz, hogy ne szégyenítsd meg!

Snoopy!
Tessék vigyázni magadra a vizes fürdõszobában is!!! Ez hajmeresztõ kaland lehetett!!!

PIldi!
FogorvosKép

Jaj, nekem is kilyukad az oldalam!!!KépKépKép

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 


Bocs Pele! Most olvastam a levlistát!

Szóval Pele nem aktuális Kép

Edó
edóka
 
 


Akik az esélyesk között maradtak

akinek fia van:
<FONT COLOR="0000ff">Ágota
Balumami Beáta Bóbita Cili2 Evey Feksi Helga KAdri Liesel Márti Prü Tvica</FONT>

akinek lánya van
<FONT COLOR="ff0000">Andi3 Barika fDia Hajni Jázminmama Kingandi Kriszta
Lara Madárka Szile Vica</FONT>

akinek fia is és lánya is van
Anyanyanya Cseri Emese Moni Norcsi Zorkanya

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Afene, tessék még támpontot adni! Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Nagyon izgi ez a kitalálósdi, de én már így kismamaaggyal elvesztettem a fonalatKép Remélem, azért még szülés elõtt megtudom, hogy kinek is kell gratulálni.

Nálunk kicsit javult a helyzet hétfõhõz képest, nem görcsölök annyit, lehet, hogy a gyerkõc most már bosszúból kivárja a 40. hetet???
Amiért a gyerek ilyen rendesen vár a sorára, tegnap még "elszaladtam" a fodrászhoz, nehogy mán sírva követeljen másik anyukát a törpe, ha elõbújik és meglátKép
Erika, ne bánkódj, hogy még nem szülszKép Nem tudom, te mennyit láttál a szülészet forgalmából, de vasárnap egymás tetején feküdtek a vajúdó kismamákKép. Hát mit ne mondjak, nem volt túl bizalomgerjesztõ. És a párom még fizetõs szobába akar tenni, pedig szerintem most még a folyosóért is fizetni kellKép.

üdv
Momo
(36+5)


Momo
momo
 
 


Na most jól lebuktam, hogy a "friss kismamákhoz" is járok, olyan automatikusan odaírtam a terhességi koromatKépKépKép


Momo
momo
 
 


Bigacsiga, Jázminmama már fiús anya is...lassan egyéves(vagy már el is múlt) a kisfia..

Pele, csak igy továbbKépKépKép

Nem szép dolog, hogy ez a két vki iderángat egy utolsó idõs várandóst a gép elé...mert hogy kiváncsi és fáj már az oldala..Kép a végén még ezért fogom túlhordani Marcit..

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Te jó ég! Mirõl maradtam le????
Hát a várandós IQ csökkenés engem is elért, így fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne még szûkíteni a kört.
A kiváncsiságom azonban köszöni jól van, erõsen fejlõdik. Kép

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!
Napocska és edóka közelít :o)
De cssssssttttKépKép

pussz
p2
(amúgy én azt is tudom ki a p1KépKépKép )
Névtelen
 


Napocska tippjei:
Kadri, Evey, Liesel, Balumami, Feksi
Edóka tippjei:
Balumami Feksi KAdri Liesel Evey Ancsa Helga Cili2, Márti, Moni, Beáta

A két halmaz metszetét véve: (hogy a kaptafánál maradjak...)
KAdri
Evey
Liesel
Feksi
Balumami

Chat-re nem járok... Szûkül a kör...

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Milyen nagy lett a forgalom, hála a névteleneknek.Kép
Én is megteszem a tippjeimet, már csak a játék kedvéért: p1: Feksire gondoltam eredetileg, de valamiért gyanakszom ld-re is, p2: Hajni.
Ha nem talált, akkor is nagy gratula nekik! Kép

Finisben lévõ kismamáink! Nagyon szurkolok nektek!

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Juca,
KAdri kilõve az ékezetek miatt Kép
Zsóka


Tippem ezek után:Feksi vagy Liesel

Zsóka
zsóka
 
 


KEdves nevtelen 2 igazan ideje lenne szint valani ha mar 2 ember tudja e snem titoktartast kerni tolunk.

Visoznt nevtelen 1 tovabbi tampontot adhatnal nekunk ma nem is jelentkeztel Kép

NAposcka
NAposcka
 


SZiasztok!

Látom, nálatok is eljött a nyomozás ideje! KépKépKép És meglepõdtem, hogy az én nevem is felvetõdött - azt hittem, már nem is emlékeztek rám! Örülök, hogy igen! Kép A nyomozást annyival tudom elõsegíteni, hogy bár a 24. hétben vagyok egy új babóval a hasamban KépKépKép, de ezt már hónapokkal korábban nyilvánosságra hoztam az "osztály" topikban és azóta szinte naponta írok a Frissekhez is - tehát a névtelen nem én vagyok! Kép

Minden új és finiselõ pocakosnak sok-sok boldogságot kívánok! KépKépKép És persze a többieknek is!

Márti+Ármin+Kép (Vilka vagy Boldizsár)
márti
 
 


sziasztok!

A Barikandi szerintem nem lehet mert akkor nekem elmondta volna és pont most volt meg neki mert nagyon rosszul volt és nem tudot átjönni hozzám.

Tvica

Tvica
terpecz
 
 


Lányok!

Újabb ismeretek miatt (p2 tudja, ki p1, én meg tudom, ki p2) Kép Kép átalakult a listám.
1. esélyes: Balumami!! (a chat miatt)
2. Feksi

És meg is maradok ennél a rövid listánál Kép

Nos kedves névtelenek, mikor feditek már fel a kiléteteket???

Edó
edóka
 
 


Csajok menjetek már fel a chat-re ott az egyik névtelen valóban két kislánya van és a profiljában ott a pozitív teszt lefényképezve.
támpont: lehet, hogy mégegy "hajasbaba" lesz, de lehet hogy trónörökös.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Agyamra megy már a várakozás. Kép

Hétfõn voltunk dokinál kaptunk egy másik antibiotikumot, mert még mindig van a torokváladékában egy bakterium ami normál esetben nem okoz gondot, de mûtét esetén okozhat gyulladásos folyamatot.
Kedden hajnalban a kisfiam vagy ötször felkeltett panaszkodott, hogy fáj a hasa, végül még hányt is kínjába szegény.
Kedden már nem adtam neki a gyogyiból, de egésznap olyan elesett volt szegény, hogy nem ismertem rá. Magától elfeküdt, sápadt volt, és nagyon sokat aludt.
Ma visszamentünk a dokihoz kapott egy másikat, de most nem szirupt hanem kapszulát. Ugyan a gyogyi mellékhatása a gyomorpanaszok, de a doki szerint a szirup formula miatt fájt a hasa.
Kedden megyünk újabb kontrollra szeretném már ha negatív lenne és túl lennénk az egészen.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Verus!

A lista amibõl összeollóztam még nem tartalmazta Orsi kisfiát, itt és most elnézést kérek tõle.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


bigacsiga Kata,

szorítok, hogy minden rendben legyen a fiacskáddal. Puszi és egy nagy ölelés:

Virág
Virág (fiore)
 


Bigacsiga!

Csak nem a hajasbaba Vikire és Noémi tesójára gondolsz? Hajni???

Pusz:

Dia
Dia
 


Lányok, lányok!

Ne izguljatok már annyira! Azért meg kell, hogy mondjam, tetszik ez a kis nyomozás, nem gondoltam volna, hogy így felpezsdítem itt a kedélyeket!

P2! Elárulhatnád, hogy ki vagyok, ha azt írod, hogy tudod? Kíváncsi lennék rá, hogy honnan, amikor innen a topikból csak egyvalakinek árultam el.

Kanga! Jól gondolkodsz!Kép

Verus! Megírjam sms-ben, hogy ki vagyok, nehogy túlhordjad Marcit? Vagy még szeretnél találgatni? Mindenesetre ígérem, ha elöbb megszülsz, akkor a gratuláció mellé elárulom a nevem is, jó?

Levlistán is rajta vagyok kezdettöl...


P2 tippem: Hajni

Pusssszanás!

P1
Névtelen
 


Drága P1Kép
Most nem árulom el hogy ki vagyKép De ha akarod nagyon szivesenKépKép ááá..vicceltem..
Viszont küldtél ma nekem levelet,stb...11.16-kor kaptam megKép
Na, ugyi hogy tudom, ki vagy??:o)))

Én este jövök erre, és bemutatkozom....

p2
Névtelen
 


P2!

Az jó lesz.Kép

Csajok, lehet, hogy addig fog itt folyni a titkolózás, míg mindkét P-nk megszül???Kép Najó, egyikük ma este felfedi magát, de másikuk???

Csók:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Nem vagyok P! Legalább is tegnap még nem voltam az...
Viszont mindkettõrõl tudom, mi a nevük, mert errefelé elcsiporogták a madarak Kép

Verus, levél ment! Otthon vagy, hogy elolvashasd??? Kép

Biga, remélem, már tényleg csak napok kérdése és mehettek a mûtétre! Szorítok!

A levlistára is eljutok 1x, de lopnom kell rá az idõt vagy a családtól, vagy az alvástól. Mostanában egyiktõl sem könnyû. Kép

puszi:
ildikó
ldildi
 
 


Sziasztok!

Hát ez már nem egy 38. hetes kismamának való izgalom! Kép KépTalán holnapra kiderül?

Ma voltam 38. heti UH-on, 3511 gr-ra becsülték a kisfiunkat. Semmi jele, hogy hamarabb érkezne. Különben is, szombaton moziba viszem a nagyfiamat! Kép

Puszi mindenkinek!

Judó
judó
 
 


Izgi... KépKépKép
Virág (fiore)
 


Na, tessenekmá' színt vallaniiii!!! KépKép
Az én tippem is Hajni és Balumami! (Hajni már azonnal 1.számú "gyanúsítottam" lett, amint Éviröl kiderült, hogy nem ö a pocakos)
Judó! Hajrá! Kép Szorítunk! Verusnak és Erikának is! Ja, mondta ma már valaki ma nektek, hogy akkor lehet szülni??? KépKép
Leevi legújabb dumája: Mami! Mutasd az édes kis köldöködet!" Kép Hát mit lehet erre lépni??? Mami elöhúzta az édes kis köldökét...
Puszi és jó éjt mindenkinek!
Adri
kadri
 
 


Sziasztok! Hú, hogy pezseg a topik! Edó jól emlékezett, én még haladékot kértem a gólyától. Nem én vagyok a titokzatos.
Bigacsiga, szurkolok, hogy már ne jöjjön közbe semmi, legyetek túl rajta minél hamarabb.
Kénytelen leszek még visszajönni, hátha ma még kiderül a titok. Kép
Üdv,
Liesel
Liesel
 


Lányok!

Ez nem fair! Van aki tudja, és nem mondja! Ne csináljátok már! Mi holnap elutazunk és csak vasárnap jövök újra! Ez nem ér!!!!!!!!!!!!!!

Ja, képzeljétek, ma suliból jövet, leszakadt a vonat elõtt a felsõvezeték. Jön a kalaj vigyorogva, hogy kb. 2-3 órát állunk, amíg csinálják! 40 km-re voltunk Szolnoktól egy kis falunál...Azt sem tudtuk, hogy lehet közúton megközelíteni. Aztán szerencsére az egyik csoportársnõm férje vette a bátorságot és eljött értünk. Úgyhogy 8-ra itthon is voltamKép Na, ilyen kalandokat rejt egy fõiskolaKép

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Hihi! Kép
Még újabb infóm p2-tõl a chatrõl az, hogy meglepõ lesz...p1 személye.
Ennek fényében Evey az 1. számú gyanúsított, õ olyan levelezgetõs is (p2 levele).
Ehhez jön még p2 infója, miszerint Kanga jól gondolkodik, vagyis lehet több fia is a titkolózónknak...
Kedves p1!
Lassan beveszünk a Gólyahírbe, mint titkolt terhest Kép Kép

Pussz:
Edó
edóka
 
 


Lányok! Kép
csak röviden:
nem én... KépKépKép
Pusssz:
Emese
emese
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?