Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Titi!

Örülök,hogy minden rendben van a babával,és szépen növöget!MIlyen az az integrált teszt,amit meg szeretnél csináltatani?

Nálunk most teljesen más volt az AFP-s papír,mint tavaly.Prisca tesztet csináltak,tehát volt rajat afp eredmény,21-triszóma,18-triszóma és velőcső záródási rendellenesség szűrése.Nektek eddig is ezt csinálták,csak nekem újdonság?

Gyöngyi!

Nagyon édesk a csajok!

Megpróbálok feltenni én is néhány képet,de nem tudom hogy fog sikerülni.

Kép Kép Kép [/img]

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Sziasztok!

A babásoknak van egy rossz hírem. Voltam tegnap a kórházban, megismerkedtem a leendő szülésznőnkkel és megnéztem a szülőszobát. A rossz hír őpedig, hogy július 01-től nagy az esélye hogy bevezetik, a választott orvos és szülésznő a munkaidején kívül egyáltalán nem mehet be a kórházba, még ha kifizetjük a 30% -ot se. Azt mondta azért még nem 100 %, reménykedjünk…

Gyöngyi! Gyönyörűek a lányaid.

Juci! Szerintem természetes, h egy kicist a pici lányoddal akartál lenni csak, egyáltalán nem vagy önző dög.
Köszi a bébikaja listát. Tényleg bosszantó, hogy miket meg nem etetnénk a babákkal, ha nem figyelünk oda.
Nagyon jó az a telek, h tudtok menni. Bár tényleg jobb lenne ha csak ti lennétek.

Zsuzsa! Nagyon rendes a párod, hogy kapsz szabad estéket, biztosan jobban kikapcsolsz, minth aotthon akármit csinálnál. A talira én is úgy gondoltam, h viszünk mindenféle finomságot.

Eszter! Remélem már jobban vagy. Örülök, hogy meg tudtál nyugodni egy picit, így biztosan a babának is könnyebb lesz beköltözni és ha megérkezik, akkor egyáltalán nem fog érdekelni a strand…

Momo! Örülj amíg anyatejet eszik Mishal, utána sokkal több időd el fog menni a kajakészítéssel…
Egy ideig én is csak lámpával aludtam, mikor egyedül voltam, de már megszoktam, biztosan neked is sikerül.

Mona! Nagyon édik a képek.

Titi! Remélem nem dolgozod magad agyon a hétvégén…


Én tegnap főztem meg takarítottam egész nap, utána védőnő, alig vártam, h ágyba kerüljek, de szerencsére most teljesen jól bírom. A felmosás mára maradt, de azt is mindjárt megcsinálom utána meg jönnek anyukámék. Ilyenkor jó, mert nem kell főznöm, hozzák az ebédet is… Utána meg megyünk egy rokonhoz, ha minden igaz sikerül lakcímet szereznem a 11. kerületben.
Nekem jónak tűnik a Gyöngyi által javasolt hétvége (szombat v vasárnap lenne jó), csak az a baj, h utána héten jön meg a kocsink, úgyhogy akkor be szeretnék valakihez kéretőzni…
De olvasom, h Juciéknak nem jó, akoor lehet mi is elmegyünk valahová kirándulni.
Egyenlőre nekünk csak a 20-a nem jó, akkor lesz a kismama bababörzéje és a tesóm varrt egy csomó takarót meg játszószőnyeget, jön fel eladni, akkor én biztosan nem érek rá.

Puszi
verzsike
 
 


Juci!

Írtam privit, olvasd el. Puszi
verzsike
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Sajnos most is csak gyorsan jövök, mert van mit csinálnunk.

Jucikám, bocsika, hogy nem tudtam hamarabb válaszolni. :(

Kész a fürdőnk csempézése, a fürdőkád még csak később lesz betéve, de meg lett véve, csak most a vizesekre kell várni. Sajnos nem lett tökéletes, a fugák igen csak hézagosak lettek, úgyhogy tegnap este én magam álltam neki fugázni a szépséghibákat. Nem tehetek róla, annyira tudnak zavarni az apró hibák. Na meg nem jó színű élvédőt választottunk, mint így utólag rájöttem. :( De semmi sem tökéletes, nem bosszankodom. Holnap igyekszem képeket is feltenni, mert igaz, a gépet hazahoztam, de a kábelt bent hagytam a cégnél.

Ma vasalás, kerti munkák vannak hátra, meg a csempék tisztítása, főzés, szóval nem unatkozom, de gondolom, ez mindenki számára ismerős.

Amúgy jól vagyunk hál' Istennek! Ma reggel érdekes módon nem voltam már rosszul fogmosáskor! :)

Sajnos nekem sem jó az utolsó április hétvége, mivel hosszú hétvége lesz, utazom haza.

Szerintem várjuk meg, míg Virág jelentkezik, és had mondja meg, mikor jön haza legközelebb, és akkor menjünk Gyöngyihez. De sajnos most egy darabig nem fog írni, mert tegnap küldött sms-t, hogy beteg, lázas, nyomja az ágyat. És kéri, hogy ne haragudjunk rá, amiért nem jelentkezett, mikor itthon volt!

Na, futok, hisz a munka sajnos nem szalad el!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!
Előkerült a csavargó.Emlékeztek még rám? :)
Nem is tudom, mikor jelentkeztem utoljára?De látom, van aki hiányol és ez nagyon jól esett.Pedig már azt hittem, lemondtatok rólam.Tulajdonképpen meg is érdemelném :oops:
Még nem nagyon vagyok képben, hogy kivel mi van, csak a képeket néztem meg itt az utolsó oldalon.
Titi!
Gratula a kis manóhoz, kis picurka.Biztosan jól érzi magát a mami pocakjában :)

Koda!
Még nem olvastam el, mi van veled, de a lányok reagálásaiból gondolom, hogy a depi kezd előjönni?Remélem, nem.Hogy vannak a picurkáid?Jaj, olyan régen voltam már, hogy nem is tudom mit kérdezzek.A fürdőszoba azóta már biztosan kész lett.
Majd megnézem, hogy tettél-e fel fotókat a gyerekekről, már nagyon kíváncsi vagyok rájuk.
Képzeld a nadrág, amit varrtál, most lett jó a kisfiamra és nagyon aranyos benne.Lefotózom neked, hogy megnézhesd benne.

Gyöngyi!
Gyönyörűek az angyalkáid :D és hogy te is milyen csinos vagy! :wink:

Juci!
Dudi gyögyörű nagy lányka lett!És hogy már féléves...!ugye hogy telik az idő?Bazsó is 8-án volt féléves.Tulajdonképpen majdhogynem a férjed "vett rá" hogy írjak végre nektek.Ugyanis tegnap a tv2-ben láttam egy műsorajánlóban felvillanni az arcát és rögtön eszembe jutottatok, hogy milyen rég írtam már.Szégyellem is egy kicsit magam.Mondd meg neki hogy, köszi!

Azt hiszem, van mit pótolnom olvasásban, úgyhogy el is kezdem.Nem is tudom, hogy visszafelé haladjak, vagy inkább menjek vissza pár oldalt?Na mindegy, megérdemlem.

Rólunk egy pár szót:
Bazsókám egy nagyon kiegyensúlyozott tündéri gyerek.Nem igazán lehet hallani a hangját.Természetesen, ha éhes, akkor kiköveteli a magáét, de ok nélkül nem nyűgösködik.Napközben is sokáig eljátszik egyedül, ha pl dolgom van.Már forog az ágyban rendesen, hozzáteszem, kicsit lusti, de ha akar, akkor megy minden, hátról hasra, hasról hátra.Hasalva már próbálja megszerezni az elé lerakott játékokat.Sokat dumál és szinte mindig vigyorog.
Most körülbelül 8300g.Mindig ülni akar, dehát ugye az még nem megy ezért nem is erőltetem.
Kajában nem válogatós, korának megfelelően már mindent eszik.
Sokat van kint, szinte egész nap.Majd teszek fel róla képeket.
Én éppen diétázom, mert ebben az elmúl 6 hónapban nem fogytam semmit, mondjuk nem is tettem érte semmit.Most minden nap futópad, evezőgép és egy gyúrás combra, farra és hasra.Már csak idő kérdése és visszanyerem régi formámat.Unom ezt a dagadtságot, most 67 kiló vagyok, iszonyú!
Na megyek pótolni az elmaradásomat.
Puszi mindenkinek!

rimar
rimar
 
 


Sziasztok lányok!
Előkerült a csavargó.Emlékeztek még rám? :)
Nem is tudom, mikor jelentkeztem utoljára?De látom, van aki hiányol és ez nagyon jól esett.Pedig már azt hittem, lemondtatok rólam.Tulajdonképpen meg is érdemelném :oops:
Még nem nagyon vagyok képben, hogy kivel mi van, csak a képeket néztem meg itt az utolsó oldalon.
Titi!
Gratula a kis manóhoz, kis picurka.Biztosan jól érzi magát a mami pocakjában :)

Koda!
Még nem olvastam el, mi van veled, de a lányok reagálásaiból gondolom, hogy a depi kezd előjönni?Remélem, nem.Hogy vannak a picurkáid?Jaj, olyan régen voltam már, hogy nem is tudom mit kérdezzek.A fürdőszoba azóta már biztosan kész lett.
Majd megnézem, hogy tettél-e fel fotókat a gyerekekről, már nagyon kíváncsi vagyok rájuk.
Képzeld a nadrág, amit varrtál, most lett jó a kisfiamra és nagyon aranyos benne.Lefotózom neked, hogy megnézhesd benne.

Gyöngyi!
Gyönyörűek az angyalkáid :D és hogy te is milyen csinos vagy! :wink:

Juci!
Dudi gyögyörű nagy lányka lett!És hogy már féléves...!ugye hogy telik az idő?Bazsó is 8-án volt féléves.Tulajdonképpen majdhogynem a férjed "vett rá" hogy írjak végre nektek.Ugyanis tegnap a tv2-ben láttam egy műsorajánlóban felvillanni az arcát és rögtön eszembe jutottatok, hogy milyen rég írtam már.Szégyellem is egy kicsit magam.Mondd meg neki hogy, köszi!

Azt hiszem, van mit pótolnom olvasásban, úgyhogy el is kezdem.Nem is tudom, hogy visszafelé haladjak, vagy inkább menjek vissza pár oldalt?Na mindegy, megérdemlem.

Rólunk egy pár szót:
Bazsókám egy nagyon kiegyensúlyozott tündéri gyerek.Nem igazán lehet hallani a hangját.Természetesen, ha éhes, akkor kiköveteli a magáét, de ok nélkül nem nyűgösködik.Napközben is sokáig eljátszik egyedül, ha pl dolgom van.Már forog az ágyban rendesen, hozzáteszem, kicsit lusti, de ha akar, akkor megy minden, hátról hasra, hasról hátra.Hasalva már próbálja megszerezni az elé lerakott játékokat.Sokat dumál és szinte mindig vigyorog.
Most körülbelül 8300g.Mindig ülni akar, dehát ugye az még nem megy ezért nem is erőltetem.
Kajában nem válogatós, korának megfelelően már mindent eszik.
Sokat van kint, szinte egész nap.Majd teszek fel róla képeket.
Én éppen diétázom, mert ebben az elmúl 6 hónapban nem fogytam semmit, mondjuk nem is tettem érte semmit.Most minden nap futópad, evezőgép és egy gyúrás combra, farra és hasra.Már csak idő kérdése és visszanyerem régi formámat.Unom ezt a dagadtságot, most 67 kiló vagyok, iszonyú!
Na megyek pótolni az elmaradásomat.
Puszi mindenkinek!

rimar
rimar
 
 


Kép Kép Kép Kép
rimar
 
 


Sziasztok!

Juci! Köszi a csokit, nem kellett volna.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki kihasználja jó idő, és inkább kinnt sétál.
Rimár!

De jó, hogy jelentkeztél. Hogy milyen nagy már Bazsi. A gitározós kép nagyon tetszik. Még mindig szokott a párod neki játszani?
Azért vigyázz a diétával. Bár tudom mit érzel. Néha jó volna egy olyan nap, amikor csak szépülhetnénk.

Titi!

Remélem sikerült mindent elvégezned. Mi is kertészkedtünk ma, igaz délelőtt eléggé fújjt a szél. Ültettél már muskátlikat?

Sziszike!

Hát akkor nálatok se volt zökkenőmentes a költözködés. Remélem a konyhád már elkészült, és jókat főzöl.
Várjuk a képeket!

Verzsike!
Jó is mikor nem kell főzni, és viszik a kaját. Gondolom már hogy várod az új autót. Nem is emlékszem, hogy írtál-e már neveket? Sikerült már eldönteni, hogy fogják hívni a picit.

Jucikám!
Nélküled nem tartunk talit ne izgulj. Amúgy gondoltam, hogy sokan elutaznak ,majd a hosszú hétvégén.
Nekem az utánna lévő hétvége is jó (május 6-7), vagy május 19-20.-i hétvége.
A kettő közötti hétvégén lesz a Rezi szülinapja (május 13), és még nem tudom mikor tartjuk neki.
Remélem valamelyi időpontot sikerül összeegyeztetni a többiekkel is. Persze nekem jó hétközben is, csak nem tudom, hogy a többieknek jó-e.

Bufo!
Persze, hogy hozhatod Dávidot is. A Rezivel majd összebarátkoznak. Még néhány kis autója is van a lánykámnak, meg vonatja is. Na persze sok babájai is, de azokat nem szereti annyira. Inkább kirakózik mostanában.

Lányok! Akkor irjátok meg, hogy kienek mikor lenne jó a tali.
Szerintem,ha Virág hazajön, akkor szervezhetünk megint egy tali.
A kajáról meg nem kell gondoskodnotok. Már kitaláltam, hogy rendelünk pizzát, ha szeretitek. Elég finomat csinálnak itt a környéken.

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Szia Juci!

Nálunk is már alszik mindenki. A párom is mindig elalszik, amíg a Rezit altatja. Mindjárt megyek és keltem.
Azért is tudok mostanában gyakrabban jönni, mert ő altat.

A babakocsis szitu ismerős. Csak nálunk az a gond, hogy a hétvégén el is kapaták nekem megint, mert mindig kivették. Most megint egy hétbe telik, mire visszaszoktatom. Na persze aztán megint kezdődik előröl minden.

Ja már régebben is akartam nektek írni egy honlapot, ahol bodykat lehet rendelni. Én imádom a Prince Oliveres bodykat, és itt csak 900 Ft-ba kerülnek. A boltban múlkor 1600-1800 között láttam ugyanazokat. 2 nap alatt ki is szállították. Nézétek meg, igaz nem sok minden van a bodykon kívül.
Szóval: www.bobitaexpress.hu

Jó éjszakát mindkinek

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Ezúton szeretném jelezni,hogy a hétvége véget ért,kérem szíveskedjenek visszafáradni a gépeikhez és élményeikkel gazdagítani kis topicunkat.Hm..Köszönöm. :evil: :lol:

Na most,hogy már mindenki tudja a dolgát 1 pár szó rólam.Csütörtöktől egyre erősödő menstruációm volt,majd pénteken az Árkádban egy kávézóban ülve térdig elöntött a vér.A dokimnak nem mertem szólni,így kínomba,kicsit ijedten bementünk a Bajcsy-ba,ahová tartozom.Jobban véreztem,mint szülés után.Egy meglepően kedves fiatal orvos fogadott,aki nem szidott le, az önkéntes hormonkezelés miatt,inkább hosszasan magyarázta,mi hogy működik bennem...(mindezt ingyen).Azt megtudtam,hogy ebben a hóban megakadályoztam a saját teherbeesésemet. :? Szóval bölcsebb lettem és kaptam vérzéscsillapítót is,úgyhogy megmaradok. :wink: Viszont mivel helyileg ebbe a kórházba tartozom,ami nem szép ugyan,viszont annyi a zűr most az egészségügyi reformok kapcsán,hogy erősen fontolóra vettem az én kedves dokimt,akivel úgy dumáltam,mint itt veletek,ő meg egyenrangú társként kezelt.Na meggondolom. :roll: :?
Szombaton kirándulni voltunk Visegrádon.hajóval mentünk-oda-vissza,ott meg túráztunk fel a várhoz.Még most is izomlázam van.Szuper volt.nagyon jó volt így együtt kikapcsolódni.

Kép

Kép
anubias
 
 


Lányok, még mindig nem tudtam visszaolvasni! :( Most is csak képeket hoztam, ahogy ígértem, aztán megyek vissza dolgozni. Annyira szeretném már behozni a lemaradásom, de úgy néz ki, holnaptól otthon leszek pár napot pihenni, így remélem, összejön!

Egyelőre így néz ki a fürdő a "csodaszép" fehér élvédőkkel. Most azon filózom, nem lehet-e lefesteni valahogy:

Kép

Kép

A wc:

Kép

A behelyezendő kád a még nem padlózott hálónkban:

Kép

És hogy lássátok, miért nem unatkozom! Így néz ki egyelőre a két gyerekszoba:

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Rimar!

Nagyon boldog vagyok,hogy jelentkeztél.Szép nagy már Balázs,nagyon szuperek a képek.Hogy telnek a napjaid? Sokat dolgozol?A depis hangulatod ugye teljesen elmúlt?A sport nagyon szupi,jól teszed. :D Légyszi írj gyakrabban most már. :wink:

Juci!

Akkor most már van egy kengurud.Nem kis felelősség egy ilyen kis gyerkőc mellé. :lol: Bocs,de most már a kengururól mindíg te és a szökdécselő erszényes juttok eszembe,mármint az igazi,ami nem könnyíti annyira meg a közlekedést. :lol: Ú de hülye vagyok. :lol: Megint készülök elészíteni az indonéz tésztát.Való igaz,hogy ha egyszer eszel belőle vágyni fogsz rá.Most is összefut a nyálam. :D Ez egy jó kis recept. :wink:

MERRE VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hAHÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anubias
 
 


Jézusom, Eszter!!! És mindez a gyógyszer miatt? Azt mondta? Mit mondott, mitől volt? De akkor másnál miért nem okoz gondot? Atya ég!!! De jó, hogy jó kezekbe kerültél. Azt hiszem, megfontolandó, hogy hozzá menj majd vissza! És nem érdeklődtél nála a hormonvizsgálatról?

KépKép
titi_27
 
 


Igen, a gyógysuer miatt egy olyan vastag nyálkahártyát érleltem magamnak,aminek a leválása ilyen erős vérzést okozott.Azt mondta,hogy nem csináltam bajt vele,de megakadályoztam a babát.Ő azt mondta,hogy 2 lehetőség van.1 hormonvizsgálat és ha igazolt a progihiány,akkor clostyval olyan petesejtet érlelnek,ami képes megfelelő mennyiségű progit termelni az első 3 hónapban.A másik variáció,hogy ha már van + tesztem,akkor kapok progipótlást az első 12 hétben,de ez,mit én csináltam annyit eredményezett,hogy a saját természetes hormontermelésemet elnyomva érleltem egy mesterséges nyálkahártyát.Szóval mondtam neki a barnázgatást,amire ő azt mondta,hogy ez egy alkati dolog,a feleségének is 1-2 nap barna után jön meg és most van otthon a 3. babával.Szóval akinek progihiány avan nem feltétlen barnázik és fordítva is igaz.Hát ő ezeket mondta,meg azt,hoghy ha 3 hónap alatt terhes lettem, és van egy fiam,akkor most is terhes leszek és utána szedjek progit a vetélések miatt,megnyugtatásként.Hát ezeket mondta.De jó a fürdi! Jösssz pénteken? Hogy vagy?Nő a pocid? :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Na, ezt nem is gondoltam volna! Hogy ilyet okozhat az Utro. De ha nem muszáj, a clostyt szerintem ne akard! Inkább a + teszt utáni progi pótlást. De gondolom, Te is így gondolod! Jaj, és hogy megakadályoztad a teherbeesést?! :cry:

Igen, pénteken nagyon úgy néz ki, hogy 8 körül ott tudok lenni, ha nincs késő még Neked akkor. 1/2 6-kor talizom a barátnőmmel az Árkádban.

A fürdő... csak látod, a takarítás még vár rám. Meg hogy az élvédőkkel mit fogok kezdeni?! De talán majd megszokom!

KépKép
titi_27
 
 


Persze,én nem akarok clostyt,mert ha van normál pé,akkor nincs rá szükség.Szóval azt mondta a doki,hogy ha nincs elég progi,akkor adnak,hogy teherebe tudj esni.De ha van,akkor azt elnyomod és így nem jön létre a terhesség.magyarán nem véletlen,hogy a gyógyszereket a dokik írják fel,nem a szőke nők maguknak. :lol: De most tanultam a saját hibámból. :roll: Szóval maradok a + teszt,aztán progi megoldásnál.Miért raktak fehér élvédőket? Jónak tűnik a péntek,nem késő a 8,ha meg valami közbejön úgy is szólok,de nagyon várlak. :D A párodat fogd be takarítani.Ne hajolj és emelj sokat,mert a baba fontosabb a fürdőszobánál.Csak lassan kényelmesen.Vigyázz magadra. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


OK!!! Akkor pénteken Rád csörgök, ha végeztem!!! De jóóó!!!

Én kérdeztem a burkolót, hogy fehéret vegyünk-e, ő mondta, hogy lehet, mivel fehér az ajtó, az ablak, és a plafon is az lesz. De arra nem gondoltam, hogy a csempéhez/fugához kellene élvédő színt választani. Látszik, milyen tudatlan az ember. Na, de majd kitalálom, mi legyen a vége. Talán lefestem.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem én is.
Ma voltunk a pszichológusnál Dáviddal. Hála az égnek nincs semmi baj vele. Nehezen tudta megemészteni a tesót és az ovit egymás után, ezért voltak a "kezelhetetlen" viselkedési dolgai. Annyit mondott még, hogy egy kicsit még mindig feszült, de ez már elmúlik, ha odafigyelünk arra, hogy hagyuk tombolni amikor lehet, és kiengedhesse magából a felgyülemlett történéseket. Hát ennyi.

Juci
Köszönöm megkaptam az e-mailt és nem lesz semmi gond biztosan odatalálok. Igazán én csak a helyi panel házak tömkelegében nem tudom merre van a jó irány, mert ugye aki nem ott lakik annak ez labirintus. :D
Akkor szerdán megyünk olyan fél 10 körül indulnánk, mert úgy is kell vagy 40 perc mire ott vagyunk. Nektek így jó, vagy később menjünk?

Eszter
Sajnálom, hogy így alakult ez a progis dolog. Remélhetőleg a továbbiakban nem lesz gond. A dokit pedig érdemes fontolóra venni, ha ilyen jó fej.

Titi
Szép lett a fürdő. A fehér élvédő miatt pedig ne bosszankodj. Esetlleg le lehet festeni ahogy írtad, vagy még ki is lehet cserélni, ha nem olyan vészes az ára. A párodat is fogd be takarítani és rendet teremteni. Mert van bőven meló még ahogy aképeken látszik. csak ügyesen.

Rimar
Nagyon örülök, hogy jöttél. Bazsi nagyot nőtt már igazi fickós kinézete van nem is olyan babás már. :)
A sportolást jól teszed , nekem sem ártana csak én valahogy mindig csak tolom magam előtt a dolgot. :roll:
Gyere gyakrabban és mesélj még mindenre kíváncsiak vagyunk. Éjszakák, evés miket csinál már...

Sziszi
Nem lehet könnyű, hogy megint enni minden összejött, de remélhetőleg hamar megcsinálják a konyhádat. Jó pakolászást és várunk a képekkel. A gyerkőcöknek hogy tetszik a ház? A kicsi jól viseli a változásokat?

Gyöngyi
Oké akkor merem vinni a kis gazfickót. Bizosan jól ellesznek Rézivel.

Megyek mert még nem ebédeltem és ugye azt kell. Főleg, hogy én papoltam itt Jucinak a nem evésről.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Lassan én is idetalálok ám! :lol:

Kezdem egy kicsit összeszedni magam, nagyon köszönöm a sok-sok támogatást!

Juci!
Én már sokszor gondoltam arra, hogy összefuthatnánk sétálás közben csak nem akartam tolakodó lenni! Ebben a szép idóben úgyis egés nap sétálunk. (Megmondom őszintén, hogy még a házimunkát is hanyagolom egy kicsit. :oops: )

Zsuzsa!
Örülök, hogy mindent rendben talált a pszichológus, ahogy azért sejtetted is! Az szokott a nagyobb baj lenni, ha a gyerek nem tudja kifelé leadni a feszültséget, hanem magába fojtja, ami állandó szorongást okoz.

Titi!
Hát egy kicsit azért irigyelek! Már évek óta várom, hogy eljön a pillanat, amikor végre saját házba költözünk. Már jöhetne, csak még nem találtuk meg a megfelelőt!
Szerintem legegyszerűbb lesz cserélni a fehér élvédőt, mert a festéket le fogja dobni, de így se csúnya! :D
Hamarosan a kis lakók is beköltöznek a gyerekszobákba!

Eszter!
Hihetetlen mik történnek Veled! Nem egészen értettem, amit az orvos mondott a progeszteron pótlásról. :shock: Azt értettem, hogy nagyon vastag lett a nyálkahártya és nagy vérzés kísérte a leválását, de miért akadályoztad meg a terheséged??? :shock:
Én már kezdem kikapcsolni magamban ezeket a dologkat. Még a closty az utolsó, amivel megpróbálkozom.

Rimar!
A fiad karizmatikus egyéniség lesz! Engem teljesen elbűvölt a szemével! :lol:

Lányok ígérem, hogy gyakrabban jövök és még ma írok mindenkinek! (Bár szívem szerint még mindig csak a plafont nézném egész nap. Szerencse, hogy ezt nem tehetem meg. Össze kell szednem magam!)

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem engedett be a babanet.

Gyöngyi! Még nem vagyunk biztosak a névben, jelenleg a Botond a befutó, de ugye ez még változhat, sőt, szerintem tuti fog is…
A pizza szuper ötlet, én imádom.
Valamikor májusban megyünk egy hétvégére kirándulni, ma vagy holnap derül ki, mikor, majd megírom, hogy ne akkor talizzunk légyszi.

Eszter! Szörnyű lehetett az a rengeteg vér, de még szerencse, hogy jó doki kezébe kerültél. Nem mindegyik állt volna a dologhoz ilyen megértően, nagyon jól jártál.
Szerintem megfontolandó, hogy hozzá menj vissza és megelőznéd a hercehurcát is, ami most a hova tartozok – hova mehetek ügyben van…

Titi!
Tényleg nem unatkozhatsz, de azért nagyon vigyázz magadra! Szerintem nagyon szép a bordó a fürdőszobátokban, az élvédő meg egy éven belül úgyis elveszti vakító fehérségét és akkor nem lesz rossz.

Bufo!
Jó, hogy Dávidnak nincs semmi baja, okosan tetted, h elvitted orvoshoz, legalább te is megnyugszok így.

Éva! De jó, hogy írtál… Fel a fejjel, nemsokára mégy a doktornőhöz, biztosan fog segíteni.
A házimunkával tényleg ne törődj ilyen szép időben.

Tegnap voltam kismamatornán a Brendonban, nagyon jó volt, kellően meg is tette hatását, kétszer kellett vacsiznom utána.
Nem is gondoltam, h december óta így elsatnyultak az izmaim, pedig a baba előtt rendszeresen futottam és úsztam. Most meg alig bírtam a comberősítéseket végigcsinálni, a karom meg még gázabb, azt nagyon fel kéne erősítenem mire jön a baba, h bírjam cipelni.


Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Juci! Remélem csak azért nem jöttél tegnap, mert Dudi olyan jól bírta a kengurut, h csak későn jöttetek haza...
verzsike
 
 


sziasztok!EZER MEG EZER BOCSÁNAT!LÉCCI LÉCCI NE HARAGUDJATOK RÁM AMIÉRT NEM TUDTAM VELETEK TALIZNI!ATTOL MÉG NAGYON IMÁDLAK TITEKET ÉS LEGKÖZELEBB MÁR IGÉREM NEM HAGYOM KI A TALIT!

Még nem volt idöm visszaolvasni de lassan majdcsak visszatérek a rendes kerékvágásba!jo volt otthon!de itthon jobb!most itt vannak anyáék igy kevesebbet jövök de mostantol mindennap bejelentkezek hogy tudjátok azért nem hanyagollak ám titeket!remélem még nem dobtok ki amiért ilyen "szemét" voltam!

Van két jo hirem amit muszály leirnom nektek!aztán rohanok is tovább!

1: Van kártyám:))
2: 2CN -on vagyok

a fotokat azért megsasoltam imádnivaloak a csöpségek!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Szinte folyamatosan nincs babanet, vagy legalábbis akkor amikor én tudnék jönni. :evil:

Virág
Hú ezek tényleg jó hírek. Remélem ha vége a mensinek akkor elmégy a dokihoz és megbeszélitek mi legyen, hogy helyreálljon a ciklusod. Mikor jön haza a párod?
Nagyon jó lett volna újra talizni Veled, de jössz még és akkor már nem hagyjuk ki. :) :wink:

Verzsike
Sajnos az ember akkor jön rá , hogy milyen gyenge lett, ha újra nekikezd valamilyen mozgásnak. Csak így tovább járjál rendszeresen tornázni,mert jó kondit ad és mind a ketten (baba) frissebbek lesztek tőle. :)

Balimama
Örülök, hogy kicsit jobb a kedved. Remélem lassan helyreáll a lelkivilágod is.
A házimunkát nyugodtan hanyagold csak, ilyen szép időben vétek bent kuksolni a lakásban. Mi is mindig megyünk. Nekem kell a lelkemnek ez a szép napsütés sokkal vidámabb vagyok tőle. :)

Juci
Akkor holnap jó az időpont? Ha nem üzenj, mikor menjünk.
Már nagyon várom, hogy lássalak Titeket.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!!!

Én is próbálok jönni tegnap óta, de este nem engedett be a net, most pedig lustálkodom, kb 10 perce keltem fel. Ugyanis kivettem 1 hét pihit (betegszabit), intézkedem meg pihenek.

Reggel 1/2 9-kor már a védőnőnél voltam, megkaptam a kiskönyvem. Jaj, de boldog volt ő is, hogy ismét találkozhatunk. Nagyon aranyos, mindent megbeszéltünk! Aztán elugrottam a háziorvoshoz is, azt is letudtam, holnap pedig megyek EKG-ra. Hétfőre kaptam időpontot integrált tesztre, vagyis az első vérvételre.

Jucikám, nagyon jó ötlet ez a naptár, vagy tábla, mármint hogy kinek mikor jó a Gyöngyihez való utazás. De ha jól látom, akkor Erzsikééknek a 20-a nem jó, Gyöngyiéknek pedig az előtte lévő, részemről az utolsó hétvége kilőve. :( Egyelőre a május 2. hétvégét nem láttam senki részéről kifogásolni.

Szóval részemről május 1, 2, 3 hétvége, aztán június 1, 2, 3 hétvégéje. Május utolsóján megyek majd ismét haza, akkor lesz a szülinapunk apukámmal. :)

Juci, akkor azt is beletennéd a majd valahogy, hogy ki jönne autóval, így tudni fogjuk, kihez fér még be valaki.

Jaj, csodaszép ez a telek! Annyira varázslatos helyen fekszik, és a kilátás! Igen, gondolom, hiányzik azért néha az a lehetőség, hogy csak Ti legyetek ott. Még ha a családról is van szó... néha azért nem olyan az!

Húúú, megértelek, hogy néha esténként féltél "egyedül", de most már vége!

Virág, de jó, hogy tudtál jelentkezni. Ezek szerint már jobban vagy???!!! És végre meg is jött!!! Magától? És hogy sikerült a betegbiztosítást elintézni? Ha legközelebb bejelentkezel írd meg kérlek, mikor jösz legközelebb haza, mert szervezzük a Gyöngyiékhez való látogatást, és hátha úgy sikerülne összehozni, hogy Te is pont itthon legyél!
Meddig maradnak kint anyukádék?
Mikor jön haza a párod???

Bufo, de jó, hogy lejársz szolizni, jaj, de irigykedem érte!!! Gondolom, milyen jó ez a kis kiruccanás a barátnőddel. Jót dumáltok, szépülsz is közben, biztos teljesen feltöltődsz ilyenkor!
De jó, hogy minden rendben van Dávidkával! Annyira hihetetlen, hogy ennyire befolyásolja a gyermekek viselkedését a testvér.

Rimar, végre, hogy előkerültél!!! Picit haragszom ám Rád, mindig megígéred, hogy jönni fogsz gyakrabban, aztán tessék! Hát nem hiányzunk???!!!
Hogy megnőtt Bazsika! Látod, még képeket sem küldtél nekünk, így kimaradunk a fejlődéséből!!!
Ügyes vagy, hogy tornázol, biztos hamar visszanyered a régi formád. Hány kilóval lettél várandós tavaly?

Éva, annyira jó, hogy jelentkeztél!!! Örülök, hogy végre sikerül összekapni magad. Nem ám csak a plafont nézegetni egész nap! Időd sincs rá, és azzal tudod, hogy nem lennénk előlrébb. Annyira várom már a dokilátogatásod! Jaj, de kíváncsi vagyok, milyen lesz személyesen is a doktornő!!! Biztosan pozitív lesz a látogatásod!

Erzsike, de jó, ezek szerint jó volt a Brendonos torna???!!! Nem csak lazítás! Akkor én is meg fogom kérdezni itt a soroksáriban. Csak ez az 5 órai kezdés. De akkor majd korábban elmegyek mindig, majd megbeszélem a főnökasszonyommal. A pici az első!
És hogy július 1-től bevezetik ezt???!!! Én folyamatosan e-mailezek a szülésznőddel (végül Katát választottad, ugye?), és azt írta, még nem tud semmi konkrétumot. De akkor így a dokit sem fogják tudni behívni???
Én egyelőre várok még a bejelentkezéssel, ugyanis képzeld, ma a háziorvos azt mondta, ő már adott ilyen beutalót szülészetre. Szóval, ha szükségem lesz rá, ő fog adni! Hát, addig csak kiforrja magát!

Eszter, pénteken akkor talizunk!!! De jóóóóóóóóó!!! Akkor jól kidumáljuk magunkat!!! Azóta minden okés? Megszűnt a vérzés? Gondolom így a 6. napon már igen.

Ági, merre vagy???!!! Nem tennél fel egy újabb pocifotót??? Olyan kíváncsi vagyok!!!

A védőnő is megerősítette, hogy a második babával már hamarabb látszódik a poci!!! Amúgy azért nem tettem fel képet a pocimról, mert rájöttem, hogy ugyanakkora, mint a legutóbbi képen, csak estére nő meg. Jelenleg 87 cm! Annak idején 65 cm-es derekam volt, hihetetlen, a szülés után sem ment le 80 alá. Azóta meg mint a gomba, nő! :)

Na futok, a párom 17.00-ig dolgozik, és írta, hogy éhes! Valamit összedobok!

Puszi lányok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Momo, jut eszembe! Hogy álltok a hamizással???

Mona, kérdezted az integrált tesztet... ez kétszeres vérvételből áll a 11-14 héten és valahogy a 16-22 hét között veszik le. (A második időszakot még nem tudom pontosan.)

Kromószóma rendellenességeket szűr, Londonba küldik ki, és egy kisebb vagyok, 25.000 Ft-ba kerül. De biztosabb, mint az AFP gondolom.

Egyelőre úgy döntöttem, hogy elmegyek, talán megnyugszom majd tőle, ha negatív eredményt kapok legalább ezekre a vizsgálatokra.

KépKép
titi_27
 
 


Hello!

Csak egy gyors bekukk, megyünk pizzát enni...

Titi! Csak a Váci úti brendonmban van torna és nem csak 5, hanem 6 órás kezdéssel is. Pusz
verzsike
 
 


Sziasztok!

Megint csak tomondatokban irok gyorsan,bocs. :cry:

Balimama!

Jo,hogy jossz es irsz..nehez de mint Juci is irta ott vannak a gyermekeid es hamarosan jon Picur majd meglatod. :!:

Bufo!

Szuper hogy minden ok Daviddal,dehat ez varhato is volt.Az is normalis teljesen hogy megviselte a testvere szuletese.Hugom gyereket is megviselte,bar nincsenek is annyit egyutt....de most mar Imadja!

Verzsike!

Jo lehetett az edzes,csinald is,nem art.AMugy a karizmaid megerosodnek majd meglatod,en is mindig aggodtam hogy hogy fogom birni tartanic,cipelni+ a babakocsit.AHogy no majd a pici sulya ugy erosodsz te is vele fokozatosan es a vegen meg se kottyan majd babakocsistol cipelni meglatod!
Paroddal mentetek pizzazni??De jo lehet :!: :roll:

Virag!

Meg van bocsatva persze,de legkozelebb jo lenne randizni.En meg nem is talalkoztam veled.Mind a ket hired szuper..es nemsokara jon haza a parod is!!Addig se unatkozol,plane hogy ott vannak veled anyukadek is. :lol:

Rimar!

De jo hgoy irtal,es mekkorat nott Bazsi!!!Olyan edi es okosan nez!Es mar 8300g,jol belehuztatatok...e :lol:azota hizott hogy mar mast is adsz neki??Szoptatsz meg??Mi meg csak 7800gnal tartunk,inkabb nyulank lett Mishal!
Festesz mar rendesen ujra?

Titi!
SZep a furdotok,hugomeknak is majdnem igy nez ki!Az elvedot nehogy lefesd,vagy megszokod :roll: vagy pedig inkabb majd csereljetek ki!De nehez eltalalni,a hugomeknak bezses van es az se illik oda.Nincs akkora valasztek beloluk.
Kaja kerdes..Most masodik napja kostoltatom vele az almalet(mert az alma nem jott be reszelve),ma mar szerette..csak o nagy poharbol akar inni,igy nagyresze a bodyjan kotott ki.De most meg nem is a mennyiseg szamit,csak hogy kostolja meg.Holnap megprobalom megint reszelve...aztan majd meglatjuk.Meg nincs 6 honapos amugy se.

Juci!

na,miylen volt a kirandulas??DUdi elvezte??Birtatok cipelni kenguruban? A multkor elfelejtettem,csodaszep a telek...ilyenrol almodztam anno en is! :roll: Igerem jelentkezem...es nem halogatlak,csak hihetetlen ami itt folyik,es mar a jovo het eleje is be van tablazva..mihelyt letudom a nagy kivitelezo-muszaki ellenor-en vitanapot jelentkezem,ok!!!! :lol: Igerem!

Egyre jobban bonyolodnak a dolgok az epitkezesen..nem jo a gepeszeti terv..az arajanlatarol ne is beszeljunk..erre beszerveztem a sajat gepeszem...msot a medencevel folynak az arazasok..varjuk a statikai terveket...kozben a kivitelezo par szaz kg vasat szeretne kifizettetni velem mondvan hogy a muszaki ellenorom extran rendelte...aki viszont allitja,hogy o csak azt a menyisegu vasat kerte ami a statikai tervekben van..Utalom ha hulyenek akarnak nezni...na ,nem untatlak titeket!Es meg mindig folyik a nyilaszaro hercehurca..cserep mar eldolt...es jarolapot,parkettat,szanitereket meg csak nem is neztem.Meg jo,hogy van telefon es internet...es Mishal eleg jol turi a kiruccanasaimat. :lol: Bocs,ez nem igazan idevalo...de okuljatok belolem.Balimama,nem ti akartok epitkezni??Vagy mindenaron hazat kerestek?


Ja,titi,vigyazz am magadra!!!!!!!Te es Picur vagytok a legfontosabbak!

One!

Na,teged se akarlak kihagyni.Ez a gyakori belazasodas nem lehet jo!!! :roll: Babakocsi..nekem is dobalja benne magat,mar be kell szijaznom mert felek,hogy mergeben kiveti magat belole. :roll:

Lanyok,nektek nem faj a mellbimbotok??En csillagokat latok ujra mikor raharap...kozel lenne a foga mar...???Nem tudom...estenkent mar koromviragbalzsammal kenegetem...de nem sokat segit.

ANubias!

Hat szegenykem,rossz lehetett..de legalabb talaltal egy dokit aki normalisan beszelt veled es elmagyarazott mindent..talan hozza kene jarnod inkabb :?: :idea:
Akkor a mostani honapban bizzal mindent az egiekre...es el fog jonni hozzad tunderked meglatod!AZert apara is szukseg lesz :!:

Na,millio puszi mindenkinek,rohanok,meg a viragokat is meg kell locsolnom a teraszon.

Agi!

Merre vagy?
momo35
 
 


Sziszike!

Orulok,hogy alakul minden a hazatokban.Jo,hogy a ferjed mindent megcsinal...5x ar,hat igen,ilyenek a kivitelezok.Ha tudnam es tehetnem en is nekilatnek sok mindennek magam.Tenyleg,mekkora is a hazatok??Bocs,ha mar irtad..nem emlekszem..anno mikor feltetted a kepeket,nem tudtam megnyitni.

Na,mentem. :lol:
momo35
 
 


Áh, feladom!
Nem tudok odáig eljutni, hogy végigolvassam az eddigieket!Inkább megpróbálok bekapcsolódni.

Juci!
Már gyakorlatilag mindent eszik, amit ugye egy ekkora gyereknek lehet.Nem akartam a tápszert sokáig adni neki, ezért hamarabb elkezdtem a hozzátáplálást, és nagyon bejött neki.Nagyon szokatni se kellett, mert minden ízlik neki szerencsére.Még kétszer szopik naponta, reggel és este.
Igen, megjött már a szüléstől a második hónap után.
a nagy kádban fürdünk, mert kinőtte a kicsit, és minden csupa víz volt utána.Ezt jobban élvezi, mert nagyobb a hely a rúgkapáláshoz.
Gondolom, hogy élvezted a közös reggelt!Mi is így kezdjük a napot amióta apa vállalkozó lett.Picur felébred, apa áthozza, utána szopi majd össznépi bírkózás egy órán át és kezdődik a nap.

Oné!
Még mindig szokott apa gitározni Bazsónak, már teljesen megszokta és várja is.
A diétával vigyázok.Igazából ez nem abból áll, hogy kevesebbet eszem, hanem többet mozgok.Nem vagyok híve az éhezézes fogyónak, meg hát ugye szeretem a hasam
:) Minden nap tornázok, így az elmúlt másfél hét alatt másfél kilót fogytam.Persze ez biztos lassulni fog egy kicsit, de nem baj.

Anubias!
Ha olyan kedves volt a doki, menj vissza hozzá szerintem.Úgyis ritka az ilyen jó fej orvos.Gondolom, hogy megijedhettél a vérzéskor!
Kösz a kérdést, igen dolgozok.Minden nap kéne, annyi munkám van, de ez lehetetlen.Ha csak dolgoznék és a gyerekkel lennék, akkor ugye nincs háztartás meg semmi más.Úgyhogy annyi marad, hogy igyekszem minden nap dolgozni.

Titi!
A mi fürdőnk majdnem ugyanilyen.Emlékszem, hogy élvédők után mi is rohangáltunk, mire bordót találtunk, de a fúga nehezebb volt, mert ugye az is bordó és csak egy helyen találtunk.Szerintem se fesd le a fehér élvédőt, nem fog rajtamaradni a festék.
Kérdésedre: 54kg-val lettem terhes és 67-el mentem szülni.Ami lement a szülésnél az a szoptatás alatt visszajött, és most ezt kell letornáznom.

Bufo!
Ne aggódj Dávid miatt, biztosan hamarosan megbékél a helyzettel és szép lassan túl lesz rajta.Tényleg fontos, hogy ki tudja magát tombolni.

Momo!
Igen, tulajdonképpen azóta hízott többet, mióta mást is eszik.
Mishalnak eddig még csak almát adtál?Vagy kóstoltattál vele mást is?
Bazsó mindenevő, de a finomfőzelék a kedvence, de minden amiben van répa.A másik meg az alma banánnal.Egy egészet is be tud vágni(egy alma és egy banán)Valamikor én főzök neki: karfiol brokkolival, vagy burgonya répával stb.
Nincs egyszerű dolgod az építkezéssel!Csodálom, hogy így tudsz vele foglalkozni Mishal mellett.Dehát ugye nem nagyon van más választásod.
Tényleg, jön már a foga?

Talit szerveztek?Most hova?És mikor?Én május 14-én megyek a MOM-ba Bardóczyhoz rákszűrésre, akkor pesten leszünk.

na megyek a dolgomra, sziasztok.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

gyorsan írok pár sort amíg a fiúk hagynak.

Juci
Köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat. :D
A képeket pedig küldöm ahogy megbeszéltük. Te is küld el nekem a tieidet .

Rimar
Örülj neki, hogy Bazsi ilyen jó evő, így remélhetőleg soha nem lesz gondod ezzel. Irígykedem a nyugis, közös reggeli miatt. Nálunk ez hétköznap tiszta rohanásból áll.
A kilókkal ne foglalkozz hidd el lemennek maguktól is, persze azért a mozgást ne hagyd abba.

Na máris mennem kell, mert gyűrik egymást és kell a felügyelet. :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Bufo, Juci, de irigykedem a tali miatt!!! Úgy várom már azt az időm, amikor én is itthon leszek véglegesen, és lesz végre annyi szabadidőm (legalábbis remélem), hogy tudok majd én is jönni-menni.

Rimar, talit Gyöngyiékhez (Hernádra) szervezünk. Jó volna, ha Ti is tudnátok jönni, de nem tudom, mennyire mersz elindulni Bazsival ilyen hosszú útra. A dátumot még nem tudjuk, ezen vacilálunk.
Annyira örülök, hogy megint írtál! Sebaj, nem kell bepótolni az elmaradásod, majd kérdezel, ha érdekel valami. Lényeg, hogy most már képben legyél. Úgy beindult ismét a topik, látod, termelünk ismét bőven.

Hát, Momo, tudod, én meggondolnám még egyszer, hogy belekezdjünk-e az építkezésbe.

Képzeld, ma vissza akartuk szerelni a csempézés után a wc tartályt és a mosdót, amik nem mentek vissza, nem passzolnak a helyükre, mivel pluszban vastagságban jött ugye a csempe, amire senki nem gondolt. Szóval, megint csak a szívás! A fugázásom sem sikerült, ugyanúgy pereg ki, szóval mégiscsak megkérem a kőművest, hogy javítsa ki majd nekem, mert bántja a szemem a sok luk.

Lányok, nem is meséltem a hétfői Otp-s "élményem". Télen voltam bent a bankban, akkor azt mondta az egyik ügyfélszolgálatos hölgy, hogy írjak egy kérvényt, mivel a 26. hét után született a picur, így egy gyermeknek minősítik, és a szoc pol egy gyermekre eső részét elengedik. Tegnap bementem, benyújtottam a kérvényt, vittem az orvosi papírokat, erre a másik hölgy odahívta a fiókvezetőt, aki közölte, hogy félreinformáltak, mivel 94 után megszüntették ezt a lehetőséget. Szóval, hiába nem tehetek róla, nem számít a szocpolba a baba. :( Szemétség az egész! Úgy el kezdtem bőgni, mert már beleéltem magam. Utána csak bőgtem egész este, elkeseredtem, és persze előjöttek a félelmeim. Tudat alatt baromira be vagyok sz@rva, hogy egészséges legyen a baba. Nagyon félek lányok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Sajnálattal látom,hogy a topikunk nem hogy pörögne,de éppen hogy cammog.Rossz ez.Persze nem szemrehányásnak szánom,mert ha annak szánnám,akkor az nekem ugyanúgy szólna,csak valahogy olyan rossz,hogy nem írtok és ezért nincs kedvem nekem sem írni. :roll: Na ezt jól elmondtam. :lol: Igazából nem is tudok mit írni,annyira nincs semmi.lehiggadtam és már egyáltalán nem görcsölök a babaán,nem úgy ,mint az első,azaz a múltkori ciklusban.Valahogy annyira lehiggadtam,hogy én sem hiszem el.Na mindegy,lesz ez még máskénzt,gondolom úgy 2 hét múlva kb,bár jó volna,ha a mostani higgadtságom megmaradna,azt bírnám.Mert most olyan hagyom alakulni a dolgokat kedvem van,meg elég kiállhatatlan és undok béka vagyok,de az csak úgy általánosságban.Hát ennyit dióhéjban magamról. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Virág! De jó, hogy írtál. A mensid magától jött meg vagy voltál itthon dokinál?

Titi! Remélem jól telik a pihis heted…
Igen Katát válsztottam és ő mondta ezt e július 1-es dolgot. Mondta, h nem biztos, de erre is fel kell készülni.

Momo!
Minden elismerésem, hogy ilyen jól oda tudsz figyelni mindenre az építkezésen, csak így tovább…
Nem lenne jó a mellbimbódra valami kifejezetten bimbóvédő krém? Lehet hogy többet használna mint a körömvirág.

Rimar!
Nagyon ügyi vagy, hogy minden nap rá tudod venni magad a tornára, tuti meglesz az eredménye.

Zsuzsa! Nem nagyon hagynak napközben a gyerekeid…De legalább este lesz egy kis nyugalom.

Voltam ma dokinál, mindent rendben talált. Azt mondta „igazi kis tökös legényünk lesz”. Persze az eü reformnak köszönhetően nem tudja megcsináltatni a cukorterhelést, megint meg kell beszélnem az üzemorvossal, h adjon egy beutalót a honvédba. Talán összejön, mert belgyógyász is kérheti ezt a vizsgálatot. Ha nem, akkor fogalmam sincs, hogy mi lesz.

Puszi
verzsike
 
 


Eszter, Titi! Beelőztetek, amíg pötyörésztem az irományt…

Titi! Nem szabad most bepánikolnod! Hétfőn mégy a tesztre és akkor biztosan megtudod, h minden rendben van.
Tényleg nagyon gáz, hogy olyan dolgot mondtak, ami már 13 éve nem él, de ezekkel a dolgokkal Mo-n sajnos együtt kell élnünk.

Eszter! Lehet hogy azéért cammogunk, mert mindenki úgy van mint te… A többiek nem írtak, akkor nekem sincs kedvem…
Elmondanád, hogy miért gondolod magad undok békának? Szerintem egy állati aranyos és kedves csajszi vagy.

Puszi
verzsike
 
 


Titi!

Nem semmi,én itt írom,hogy áll a topik erre közben mind írtk. :lol: Tudom,hogy be vagy tojva,ez hidd el teljesen érthető.De meglátod,hogy minden rendben lesz,és az is sokat fog lendíteni a lelkeden,hogy elmész az integráltra.majd meglátod.Annyira rohan az idő. :wink:

Erzsike!

Hogy,hoyg a dokid nem küldhet? Én ezt nem értem. :? Akár hogy is van,nagyon gáz.Remélem sikerül elintézned. :wink:

Bufo!

Már játszanak egymással a fiaid? Nem semmi.Azért gondolom rendesen résen kell lenned közben.

Rimar!

Szerintem is nagy akaraterő kell a rendszeres mozgáshoz,főleg ha otthon csinálod.Minden elismerésem. :wink:

Csné és Virág kap 1-1 feka pontot,mert ami sok,az sok. :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Erzsike!

Köszi,most fülig ér a szám. :D Azért vagyok béka,mert mostanában elég ingerült vagyok,meg hirtelen,a férjem szerint azóta,mióta abbahagytam a progit,lehet,hogy kicsit megviselt ez a hormonesés.Jajj,csak most már minden rendben legyen.Szóval feszültebb vagyok,és ez zavar,mert én általában nagyon vidám vagyok,most meg ott is ugrok ahol árok sincs...,szóval érted.De jól esik,hogy így gondolod.Én is nagyon csíplek ám. :wink: :D

Azt még hozzáfűzném,hogy egyébként ilyen kiforrott összeillő csapat nincs mégegy a babaneten.Nagyon sok a kedves szimpi ember,de ekkora csokorral belőlük csak itt találunk,úgyhogy én nagyon szerencsésnek érzem magam,hogy köztetek lehetek,mert jó. :D Csak írjatok :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Koda!

Hogy vagy?Írj légyszi,sokat gondolok rád. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok:)

Eszter:)
Aranyos vagy, hogy gondoltál rám! Biztos a többeik is, csak tudják, hogy elfoglalt vagyok :wink:
Kicsit jobban vagyok (kop-kop-kop), de a rosszullétek azért előjönnek. Éjszaka 1-1 órát tudok aludni. Most éjszaka konkrétan 12-től 2-ig aludtam. 2-től felvagyok :roll: Ha végképp nem marad Bencus, megy a cici a szájba aztán nyugi van megint egy kicsit :) De akkor meg túleszi magát és jön a kaka meg a hányás....(mint most éjszaka is...)Remélem ahogy ő is nagyobb lesz, az éjszakák is egyre jobbak lesznek.

És tejlesen egyetértek abban, amit a csapatról írtál! :wink: Hihetetlen jó társaság. Egyetlen nagy bánatom van. Az, hogy nem tudok találkozni veletek :cry: :cry: De egyszer tuti fel fogok menni Pestre. Jövő hónapban lesz a szülinapom meg a névnapom. Azt kértem Gábortól ajándékba, hogy vigyen fel pestre a Burda boltba és vásárolhassak 10 e forint értékban :D És akkor lehetne találkozni is:)
És mégvalami! Az írásaidon egyáltalán nem éződik a feszültséged, ingerültséget. Sőt! Én inkább vidámságot, kiegensúlyozottságot ézek rajtad . De ezek szerint nem jól érzem? :roll:

Titi:)
Nekem eszembe se jut, hogy bajotok lehet! Nekem csak az jut az eszembe rólatok, hogy fiú vagy lány ajándékot készítsek nemsokára :!: Úgyhogy nyugi!

Erzsike:)
Nagyon örülök a kis tökösödnek :D Annak meg külön, hogy jól vagytok. De ezért az össze-vissza szaladgálásért már nem irigyellek.....na meg a többi kismamit se.

Rimar:)
Nem, nem depressziós vagyok, hanem a pánikbetegségem jött elő. A kettő nem ugyanaz. Nekem az agyban az igedek közötti ingerület-információ átadással van probláma. Ezt kezelik gyógyszerrel (amit nem szedhetek a szopi miatt) és ezért kínlódok.....
A kisfiad nagyon édes és nagyon sokat hízott!!!! :)

Momo:)
Sajnálom, hogy ennyire megjárod az építkezéssel. Én mindig nagy érdeklődéssel olvasom amit írsz, főleg, hogy a férjem miatt képben vagyok aránylag. Jjaj de sok ehhez hasonló esetet látok....De a végén mindig megépül a ház :wink:

Zsuzsa:)
Örülök, hogy Dáviddal rendben van minden! De mi volt konkrétan a baj vele? Ez nagyon érdekelne engem!

Virág:)
Végre olvashattalak! És jó híreket is hoztál! Most aztán mindent bele, tessék orvost keresni és utánajárni a dolgoknak!

Gyöngyi!
Ha olvasol: jobbulást kívánok!!

Juci:)
Képek megjöttek, édesek:) Pár nap múlva meglátod mire kellett:) (csak pici dolog igazán!)


Éva!
Jobban vagy egy picurit? :roll:


És egy pár kép:

Kép

Kép Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Csak gyorsan Titinek,
Szóval kimásoltam a jogszabályból. Él még ez a tv. szóval ne hagyd magad lerázni:
24. § (1) A II-VI. fejezetekben meghatározott kölcsönök nyújtását, folyósítását a törlesztés és a támogatások megállapítását, valamint ezeknek a központi költségvetéssel való elszámolását - az építőre (építtetőre), illetőleg az értékesítőre tekintet nélkül - a hitelintézetek végzik.
(2) Az utóbb született gyermek(ek) után a lakásépítési kedvezmény, valamint a gyermek születésének időpontjáig felmerült kamatok csak a vételár megfizetéséhez, illetőleg építés esetén az építési költségek fedezetére a hitelintézet által a használatbavételt megelőzően nyújtott és folyósított kölcsön csökkentésére számolhatók el.
(3) Ha a korábban hatályban volt rendeletek alapján a törlesztés megfizetéséhez az állam támogatást nyújt, akkor a hitelintézetnek az adós a támogatással csökkentett törlesztőrészletet fizeti meg. A törlesztőrészlet magában foglalja az esedékes hiteldíjat és tőkehányadot.
(4) Ha a törlesztési támogatásban részesülő adós tartozását egy összegben kiegyenlíti vagy a kölcsönszerződésben meghatározott részletnél többet törleszt, úgy ezen összegek után törlesztési támogatás nem számolható el.
(5) Ha a korábban hatályban volt rendeletek alapján a fiatal házaspár kérelmére a születendő gyermekre tekintettel a kedvezményt a hitelintézet önálló kölcsönként előlegezte meg, és a gyermek azért nem születik meg, mert a házastársak egyike elhunyt, vagy a gyermek megszületését a házastársak egyikének legalább 67%-os mértékű megrokkanása következtében nem vállalták, vagy a gyermek a terhesség 26. betöltött hetét követően halva születik, és a kölcsöntartozás kiegyenlítésére megállapodás még nem jött létre, a folyósító hitelintézethez benyújtott kérelemre a tőketartozást a központi költségvetés fizeti ki az adós helyett. A kérelmet a megelőlegezésről szóló szerződésben vállalt határidő leteltét követő 60. napig lehet benyújtani.

még jövök...

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Koda
A mindenit mjekkorát nőtt Bencus. Nagyon kikerekedett, látszik, hogy sokat cicizik, persze nem éjjel kéne tennie, igaz. Nagyon sajnállak a kevés alvás miatt. Én ennyitől tiszta zombi lennék. Minden elismerésem, hogy így bírod napközben.
Dáviddal igazán csak annyi baj volt, hogy borzasztóan kezelhetetlen lett, mindenért hisztizett . Amikor Áronnal a neurológusnál voltunk kontrollon, akkor rákérdezett Dávidra is, hogy mi van vele, és elmondtuk ezeket, ő pedig javasolta nézessük meg, mert a feszes gyerekeknél gyakori a hiperaktivitás valamilyen formája.

Eszter
Ne mondj ilyet, hogy azért nem írsz, mert más sem. Ha mindenki így tenne, akkor már rég nem járnánk ide. :wink:
Egyébként ha megnyugtat akkor az én napjaim sem eseménydúsak, nem igazán történik semmi izgi velem. Mennek a hétköznapok szinte ugyan azzal a menetrendel.
Bár tegnap ebből kicsit kizökkentünk, mert Juciékhoz mentünk. Nagyon jól éreztük magunkat , teljesen feldobott a dolog. :)
Örülök, hogy ilyen jól allsz a következő ciklushoz, jól teszed, hogy nem görcsölsz, mi lesz a vége.

Verzsike
Na ez kész borzalom. Már a végén a kötelező vizsgálatokat is ki kell könyörögnünk. Te jó és mi lesz még. Nem irigyellek iatta, remélem sikerül beutalót szerezned. Gondolom most jó mérges lehetsz, hogy még 5 kört kell futnod ezekért a vizsgálatokért sorbanállás... :roll:

Titi
Biztosan van valami megoldás erre. Ne hagyd magad lerázni. Nézess utánna valakivel, mert ilyen esetben szerintem jár valami. Nézz utánna Zseppy által bemásolt tv.nek.
Sajnos, ha mi nem értünk az ilyen felújítós meg csempézős dolgokhoz akkor így járhatunk. Most mi lesz visszahívjátok a burkolót vagy ti is meg tudjátok oldani, hogy a helyére kerüljenek a dolgok?
Hogy érzed magad, szoktál rosszul lenni még?
Ne aggódj ha otthon leszel akkor szervezünk ilyen babaás találkákat.

Ági
Mi van veletek? Remélem minden rendben, jelentkezz be ha van egy kis időd!

Most megyek mert vár rám a mosogató tele mindennel és dugig a szennyestartó, törölgetni is kellene és még sorolhatnám. Na meg Áron is akar úgyhogy nem fogkok uncsizni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!!!

Na, letudtam az EKG-t is, holnapra lesz eredmény. Érdekes, tavaly rögtön a kezembe adták, most meg még egyszer mehetek majd a körzetihez érte, a fene vigye el.

Erzsike, ezzel az EM-i hókuszpókusszal már a tö@öm is tele van! Mi az, hogy nem írhat ki terheléses cukorra? Mert nem oda tartozol???!!! Vagy miét nem? Ezt nem értem!!! Nekem eddig nem mondta az orvosom, hogy lesz valami gond a vizsgálatokkal, hát, nagyon kíváncsi vagyok rá. Azt tudom, hogy a körzeti orvosnál lévő labort megszűntették április 15-vel, így ha mégis oda kell mennem vérvételre, akkor irány az SZTK. Mindent felforgattak! Senki nem foglalkozik azzal, Neked kismamának milyen utat kell bejárnod, míg mindent elintézel.

Zseppykém, de tündéri vagy! Ezt hol találtad?! Jogtárból való, vagy honnan? Az OTP-ben nekem azt mondták, hogy bank válogatja a hozzáállást, valamelyik bank azt mondja, hogy elengedi, van, amelyik pedig nem. De akkor még egyszer rá fogok kérdezni. Talán elmegyek egy másik OTP-hez, vagy a telecentert hívom fel. Mert gondolom, itt ugyanazt fogják mondani, akárhányszor fogok bemenni.

Bufo, hát, így marad egyelőre, aztán a páromnak mondtam, hogy intézkedjen. Én ennyi mindent már nem bírok a fejemben tartani. Talán a vizeseket kell majd megkérdezni, de őszintén... engem már nem érdekel! Most komolyan! Minden sz@rt nem tudok egyedül elintézni. Tegnap itt volt a földmérő, ma be kellett volna mennem a földhivatalba benyújtani a papírjainkat, mondtam, hogy hívja fel az ügyvédet, én menjek, vagy ő intézi, ezt sem tette meg. Elegem van abból, hogy minden rám marad. Úgyhogy punktum, azt fogom mondani, hogy ő intézze el jövő héten a földhivatalt is. Nekem itt volt a hét, ha most nem tudom elintézni, akkor jövő héten úgysem tudok szabit emiatt kivenni, úgyhogy rá marad. De legalább ő is csinál valamit. Szörnyű, hogy nem csinál semmit, csak ha mondom! Na, most kibosszankodtam magam.

Eszter, de örülök, hogy jobban vagy. Tudod, hogy ez a nyugi fogja meghozni a gyümölcsét???!!! Nekem is ugyanígy volt, majd meglátod! Délután felhívlak, mert a holnap estét kicsit megvariálnám, a barátnőm nem ér rá, csak később, hátha tudnék hamarabb menni hozzátok.

Koda, micsoda fiatalember lett Bence! Tényleg ki van kerekedve, nagyon kis huncut baba látszatát kelti! Te, drága, annyira reméltem, hogy kicsit javult a helyzet, ez az 1-2 óra alvás baromi kevés. Nagyon bízom benne, hogy hamarosan végre tudsz egy hatalmasat aludni, és beáll valami jobb napirend!!! Egyelőre úgy tervezem, hogy jövő hétvégén valamikor mennék hozzád, persze szombaton Liszkára is kell mennem apához, onnan csak vasárnap délután jövök vissza, úgyhogy szombat, vasárnap napközben kilőve, pénteken meg későn megyek, így nem tudom, mikor tudok majd elmenni, de mindenképp kitalálok valamit. Nem tudom, mikor merjek zavarni???!!! Mert vasárnap késődélután, ha visszaérek Miskolcra, szerintem fel tudnék ugrani. Csak nem tudom, mikor van nálatok fürdetés... stb. Írd meg kérlek, hogy kb Neked mikor volna inkább aktuális. Reggel, délelőtt, délután...

Bufo, jó munkát Neked, gondolom, van elég! Nem is tudom, hogy bírjátok ezt a sok tennivalót! Takarítás, főzés, mosás, vasalás, gyerekek! És utána még legyen a nő friss, fitt és kívánatos! Na ezt mondja meg nekem valaki, ezt hogy kell csinálni?!

Megyek egy hangyányit visszadőlök, mert déltől lesznek tennivalóim bőven.

Puszi lányok!

KépKép
titi_27
 
 


Na, amíg itt hőbörögtem a párom felhívta az ügyvédet... :wink: :D

Képzeljétek, felhívtam a központi OTP-t, és azt mondták, valóban van ilyen lehetőség, küldjem be a kérvényem a központba, úgyis ők intézik!!!
Zseppy, ha nem írod ezt meg, nem is járok utána, hiszek ezeknek a fütyiknek!!! Nagyon köszönöm!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Hát hogy bírjuk? A titka az, hogy valami mindig kimarad. :roll:
Én már rég nem törekszem arra, hogy minden töképletes legyen, mert azt képtelenség megcsinálni. Vagyis lehet, ha van bejárónőd és hozatod a kaját valahonnan, mert akkor csak a gyrekek vannak és magadra is marad időd. Igen ám de ez nagyon költséges, így marad a lestrapált anya aki próbálkozik.
Igazad van ne te csinálj mindent. A baj az, hogy mi rontjuk el a férfiakat, mert hozzászoktatjuk őket, hogy mindent elintézünk. Tessék rá hagyni bizonyos ház körüli dolgokat,mert hát az övé is.

Juci
Nem sikerül a citromail-es címre küldeni a képeket, mert mindig visszadobja hibaüzanattel. Még próbálkozom amikor tudok, de ha továbbra sem megy akkor csak este tudom ha már a férem hazajött, mert ő hátha rájön mi lehet az oka.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Nehogy azt gondoljátok, hogy elszöktem!! :lol:
Szinte egész nap csavargunk Kisbalázzsal, amikor itthon vagyunk, akkor meg annyi dolgom van, hogy éppen csak olvasni érek rá Titeket.
Azért nagyon hiányoztok ám!

Koda!
Valamit nagyon jól csinálsz, mert Bence fantasztikusan szép és szépen kerekedik!
Nagyon örülök, hogy kicsit jobban vagy!

Zseppy!
Tessék egy kicsit magadról is írni! Hogy alakul a munkába állásod?

Titi!
Hamarosan véget ér az első harmad! Hihetetlen mennyire gyorsan megy az idő!
Azért nem baj, ha az EKG-t leletezi is valaki, mert az orvosok nagy részének fogalma sincs mit nézzen rajta! :mrgreen:
Szörnyű, hogy még az OTP-vel is viaskodnod kell! Én már úgy érzem hogy ebben az országban az sem ismeri a jogszabályokat, akinek kellene! :twisted: Bárkit bármiről megkérdezel a válasz mindig egy nagy nem tudom! Akkor hogyan igazodjon el az, aki teljesen laikus ezekben a kérdésekben?!
Ha megszületik a baba szerintem hamar rájössz, hogy minden szabad percnek örülni kell! Én nagyon megszenvedtem az első babámat ilyen szempontból! Az első időszakra nem is nagyon emlékszem! Egy véget nem érő babázás és takarítás volt. Persze nekünk nehezítette a napi 6x fél óra torna és, hogy minden nap vinnem kellet elektromos kezelésre. Valahogy mégis kialakult a napirend! Persze biztosan nem voltam szép és kívánatos, meg a kajával is úgy voltunk, hogy inkább befizettünk az üzemi étkezdébe és elhoztuk, de valahogy mégis szép emlék! Szerintem az anyák mindent kibírnak! :lol:

Zsuzsa!
Erről az unatkozás dologról szerintem egy életre lemaradtál! Soha többet nem lesz rá időd. Az ember azt gondolja, hogy majd, ha felnőnek és a saját lábukra állnak, de mire megy ma egy fiatal nagyszülők nélkül? :lol:
Olvastam nemrég arról, hogy mit érez egy nagyobb testvér, amikor a kicsi megszületik. Olyan lehet, mintha a férjem beállítana egy másik feleséggel és azt mondaná, hogy ő mostantól velünk fog élni, mert ez a legjobb mindannyiunknak és még szeretnem is kellene. Szörnyen hangzik, de lehet benne valami. Az viszont biztos, hogy egyszer véget ér a nehéz időszak.
Csendben megjegyzem, hogy 23 éves voltam, amikor az öcsém született és igenis éreztem egy ici-pici féltékenységet! :oops:

Juci!
Egyet értek Veled! Egyszerűen képtelenség bejutni a babanetre! :twisted: Többször elkezdtem írni, de mire elküldtem volna, már nem működött a szerver! Így most jelentős lemaradásban vagyok, amit persze soha nem fogok tudni pótolni. :cry:
Elolvastam a cikket, amit belinkeltél. A számomra már csak az nem egyértelmű, hogy ha mondjuk nem a területileg kijelölt kórházba járok terhesgondozásra, akkor esetleg simán elutasíthatnak akkor is, ha szülni mennék, mert mondjuk elfogyott a havi keret és különben is menjek a kijelölt kórházba hiába jártam hozzájuk terhesgondozásra?!

Eszter!
Ismerős az érzés! Pont,amikor Hévizen voltunk, akkor kellett abbahagynom a gyógyszert. Amikor hazajöttünk egyszerűen minden átmenet nélkül olyan pánikroham jött rám (soha életemben nem volt még ilyen)! Ránéztem a kisfiamra, aki édesen játszott és beugrott egy érzés, hogy akár el is veszíthetem őt! 20 percig zokogtam, annyira valóságosnak tűnt! Szerencse, hogy a férjem nem nézett hülyének! Szóval ilyen állapotba kerülök minden ciklus végén, mióta szedem az Utrogestan-t.
Különben, ha írsz, akkor van mire reagálni! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Erzsike!
Nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek, de én nagyon hiányolom az UH és pocakos fotókat!!!! Légyszi ne legyél ilyen kis titkolózós!

Ági!
Nagyon hiányzol!
Gyere és mesélj! Biztos már hatalmas pocakod van és biztos sok történeted van a kis pocaklakóról és Viviről is!

Momo!
Tényleg a fogzásról lehet már szó! Mondjuk fogalmam sincs, hogy lehetne megelőzni a harapást. A kisfiam 9 hónapig szopott, de 9 hónaposan még 1 foga sem vot! :lol: Sajnos, amíg át nem töri a fogacska az ínyt minden irritálja, mindenre ráharap.

Éva

Kép
balimama
 
 


Magunkról meg nem is írtam! :lol:
Reggel megyek UH-ra megint, hogy megnézzük érik-e petesejt. Ebben a hónapban meg lesz repesztve és megint Utro, de csak azért mert egyszerűen lemaradtunk a peteérés indukálásáról, de a jövő hónaptól Closty.
Azért 2-án elmegyek a Radványihoz kíváncsiságból!
Tegnap voltunk a kisfiammal a Madarász u-i kórházban. A doktornénink szerint le van tapadva a fitymája, állandóan huzogatta, amikor mentünk hozzá, berepedt stb..., na én ezt meguntam és elvittem sebészhez, aki azt mondta, hogy nem letapadva, hanem lenőve van. Ezt csak altatásban lehet megoldani. Szóval május 3-ra kaptunk időpontot. Rettenetesen be vagyok tojva!

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok!
Ezek a gyerekek imádni valóak! Nem tudok betelni velük! Annyira édesek!
És ti anyukák milyen csinik vagytok!! Le a kalappal! :D

Tényleg! mennyi felesleg maradt rajtatok? (ha maradt....) rajtam most 3 kiló van, 2 hónappal a szülés után....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Juci
Végre sikerült elküldenem ez első adagot. Több részletben küldöm.

Koda
Rajtam 2 kg maradt, de az nem is baj, így is majdnem elfúj a szél.

Most nincs időm írni bízom benne később tudok még jönni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok, úgy látszik nem megy nekem ez a "minden nap írás"... :(
...és ez hagyján, de még visszaolvasni se nagyon volt időm...
DE IGÉREM PÓTOLOK MINDENT! :roll:

Köszi, hogy hiányoltok, szerencsére velünk minden rendben, csak egy kicsit összezsúfolódtak a dolgok...
Kicsi babám mocorog nagyon sokat. Nem szeret buszozni és metrózni, ez mostmár biztos, mert olyankor ki akar jönni a hasamon keresztül :D

Leszavazta apa a bölcsőt :cry: , igy most a kicsi szobájába veszek inkább fotelágyat, ha esetleg ott kellene mellette aludnom. Remélem ez igy jobb megoldás és jobban/hamar megszokja a saját kis helyét!
Kép


Hétvégén mi nem voltunk itthon (ez az igazi lemaradásom oka). Apukám születésnapjára szerveztem meg, hogy Zebegényben aludtunk egy apartmanban. Kirándultunk sokat, szalonnát sütöttünk, tortáztunk...stb. Jó volt, és a napocska is sütött nekünk ezerrel!

Vivimmel ma a Madarászt jártuk meg, mert leugrott a kisszékről az iskolában, és a talpa éle nagyon fájt. Szerencsére nem történt semmi különös, de holnap itthon marad és pihenteti :lol: Gondolhatjátok hogy örül neki!!! :wink:

Juci, Bufo,
a képek csodálatosak! Annyira édesek ezek a csöppségek! Ahogy elnézem Áron szivesen csókolgatta Dudit :)

Koda,
hogy a te kicsi fiad hogy kikerekedett :D! Hány kiló most? Rád pedig szerintem rádfér az a kis "plusz".

Titi,
annyira szégyenlem magam, hogy pont akkor nem válaszoltam amikor fontos lett volna! Ne haragudj, kérlek!!!!
Örülök, hogy elmész az integrált tesztre, hidd el a lelkednek jót fog tenni! Ami pedig a félelmeidet illeti, nem csodálom, hogy vannak. De mindig az jusson eszedben, hogy nem ismétlődhet meg a baj!!! Ezt a babát a beteg helyett kaptátok, és csodálatos egészséges lesz!!!
Felháborító, hogy az Otp-ben ez megcsinálták veled! Ahol lehet ott megrövidítik az embert. Ez jellemző Magyarországra!!

Éva,
sajnálom, hogy ennyire elkeseredtél ebben a hónapban! Sok okosat nem tudok irni, de mindenesetre fel a fejjel!!! Tudom ezt már nagyon sokszor hallottad, de talán most megint az uh, és a Radványi... Hátha segítenek!! Én mindenesetre nagyon drukkolok!

Eszter,
Nem semmi hogy hogy jártál ezzel a vérzéssel! Gondolom jól megijedtél! A kórház választást én is meggondolnám a helyedben, mert mindenhol mást olvasni és mást hallani… Nekem kezd már nagyon elegem lenni belőle! :( Főleg ha az az orvos szimpi is volt!!! Hidd el, szerintem kórházon belül meg fogják oldani, hogy a doki ha bejön, még ne kelljen pluszt fizetni!
Szombaton nem voltunk messze tőletek! …csak a Duna másik oldalán :D

Virág,
De jó, hogy megjött!!! Jelentkezz azért, hogy mi újság veled! Jó volt itthon?

Rimar,
Jó, hogy végre te is jelentkeztél! Bazsikád igazán szép baba, édes ahogy pancsizik! :)
Kép

Verzsike,
Olyan jó, hogy már ti is ilyen nagyok vagytok! Híztál már? Pocid? Mocorogni szokott folyamatosan? Olyan jó, nem?! Én annyira megnyugszom amikor mocorog a pocimban!
Jó, hogy tornázol! Én mire elhatároztam magamat az úszással kapcsolatban, leszakadt a Komjádi teteje… Nem is tudom, hogy most egyáltalán el merjek-e menni?!

Momo,
Biztos a foga jön már a fiacskádnak, azért érzed a mellbimbódon! Az egyik ismerősöm bimbókiemelőt használ, és attól nem érzi a lánykája fogát. Nem tudom, hogy ez mennyire jelentene neked megoldást, csak eszembe jutott, hátha… :) Igazándiból én azt sem tudom, hogy pontosan milyen ez a bimbókiemelő.

Zseppy,
Te csak jogi tanácsadásra ugrottál be??? :D

Na, megyek, mert a fekvő betegem szólított…

Ma voltam az osztálytársnője anyukájának a temetésén. Nem lehet leírni mennyire szörnyű volt látni a gyerekeket. Szerintem fel se fogták! 45 éves volt, és mellrákkal kezdte, áttétessé vált… Jól kibőgtem ma magam! :(

Lányok,
Nektek nem voltak olyan félelmeitek, hogy megindul a szülés korábban? Én most ettől rettegek folyamatosan… Nem tudom miért, nincsennek jelei, csak egyszerűen félek tőle. Attól, hogy ideáig eljutottam és most esetleg elveszíthetem.
Hülye vagyok, tudom. Én is mindig találok magamnak aggódni valót…

Jövök, és még rakok fel képeket! :)

Millió puszi nektek,
Ági
csné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: