Új privát üzeneted érkezett!

Tehát, holnapi tali: A NAGYVILLÁM ÉTTEREM ELŐTTI PARKBAN 11.30-KOR, térképet találtok a hely honlapján!!!!!!!!!!!!!!!


Móni, én szóltam az étteremben, hogy 11,30ra mennénk s nem mondták, hogy nincsenek még nyitva.De ma este a biztonság kedvéért még oda fogok szólni, hogy megyünk és hogy pontosan hányan, meg hogy el ne felejtsék a babók kajcsiját. Mondjuk nem egy nagy vászisztdász kivitelezni szerintem, amit kértünk.


Megyek játszom még kicsit Ádival mert itt csimpaszkodik mellettem!:-)

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Oriandy, hát nálunk az a helyzet, hogy Peti jó ideje fogzik, vagy a pocija csikar, vagy mit tudom én, de az van, hogy elalszik, alszik az ágyában 2-4 órát, és onnantól kezdve csak köztünk (vagy apukám helyén, anyukám mellett) hajlandó nagy nehezen tovább aludni. Így is mindig felkel fél hét táján, de ha szerencsém van, akkor vissza bírom altalni.
Hát ezek szerint nekem is bőven lehetne lelkiismeret furdalásom, mert Peti hétköznap a dédijénél ebédel, és csak uzsira érünk haza. És még így is lenne bőven tennivalóm…

Kitti, hidd el, Tomi enélkül is tudja, hogy mennyire szereted! Tudod, általában a tettek beszélnek. :)
Vásárlásügyileg irigyellek, habár kocsival lehet, hogy nekem is gyorsabban menne. :o Egyébként Peti meg imád vásárolni, nézelődik, „beszélget”, stb.
Hm, Ádi jól elfáradt. Enyim gyerek ma egész nap talpon volt, miután elég későn kelt, csak ebéd után aludt kb. 1,5-2 órát, és még mindig fent van, pedig lassan elüti az óra a kilencet…

Katus és Gombi, ti egy nyerő páros vagytok!

Kimike, na arra varrj gombot, hogy Peti meg mindenbe a fejét veri…szándékosan. Mazochista lesz belőle, ha ehhez még hozzátesszük azt, hogy rágja a szúrós hajkefét (teljesen új). :o

Na és végül képek.

Virágot szedek a dédivel (ő van a háttérben, csak nem látszik)
Kép

Ilyen csini voltam Húsvétkor
Kép

Hinta-palintázok
Kép

Szép estét mindenkinek.
És a talisoknak jó beszélgetést, csináljatok sok-sok fotót!

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex, Tomi tegnap követelte a nyilvános bocsánatkérést - persze nem komolyan, de én azért megtettem. :D
Peti naagyon cuki minden fotón, nekem személy szerint a hintázóson a legcukibb, talán azért mert olyan felszabadultan, boldogan nevet!

Képzeljétek Ádám még csak most dőlt ki.Megyek én is elteszem holnapra magam, mert a szemem alatti karikáktól nem fogtok megismerni a talin! Én leszek az, aki napszemüben érkezik, valahogy így fogok kinézni, csak nem leszek ennyire sárga: 8)


Jó éjt mindnekinek,


Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 

 
 

Sziasztok,

egész nap anyáéknál voltunk, ezért nem tudtam jelentkezni, de azért visszaolvastam :) !

Marci az utóbbi napokban nem igazán akar enni, nálunk is a fog a bűnös, de nem is erőltetem. Inni iszik rendesen, a kedve is jó, úgyhogy nem aggódom. Kiváncsi leszek azért holnap mit alkot az étteremben :) .

Ex: Peti is mindig olyan kis vidám, nagyon kedves baba :) . Ez a hajkefeevészet nem semmi :lol: ! Nem tudnám kitalálni mi lesz a következő :roll: .

Kitti: nem tudom, hogy elküldted-e a számodat priviben, de én már reggel biztos nem tudom megnézni, mert elég korán kell indulnunk, remélem nem mi leszünk a késők, bár a távolság miatt előfordulhat. Most végeztem a pakolászással, vasalással, kajakészítéssel, ki vagyok purcanva.
A holnapi tali alkalmából én a napszemüveg mellé így fogok irulni-pirulni :oops: , na és persze ilyen csókos lesz a szám :P :wink: !
Biztos megismertek :lol: !

Ha minden kötél szakad Tandika tel.száma megvan nekem :) ! Tandi, nagyon várom már, hogy ismét találkozzunk :) !

Na megyek fürödni és aludni, mert fáradt vagyok, nagyon!!!!!!!!!

Eni

Eni
marcy
 
 


Kitti: küldtem egy privit!

Most már tényleg megyek aludni.

Szép estét mindenkinek!

Eni

Eni
marcy
 
 


Sziasztok anyukák!!!

TAVAM-os hírlevélben kaptam.
Jó nézegetést....

Mese várandósságról és születésről

http://www.tobben.hu/3oldal.html

Blackrose

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Jó reggelit Mindenkinek! :D

Izgi nap elég nézünk. :lol:

Ex: tündéri a fiad, egy igazi kis csibész. :wink: A hajkefe rágcsa azért nem semmi. Én viszont a dédi és a nagymama miatt irigykedek, miyen jó lenne, ha a mieink is közel laknának! És egy kertes ház is jól jönne. Ó, nincsenek nagy igényeim. :lol: 8)

Na megyek készülődni, szép hétvégét Mindenkinek!

Ui: este jelentkezem a képekkel. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de mindig összejött valami. Egyik nap rohantam minden fele, ovi, piac, Mesivel dokihoz, takarítottam egy nagyot, aztán nem volt netünk, aztán meg a babanet halt be, mikor írtam volna... Mesi tiszta kiütés, most ezért mászkálunk a dokihoz, én továbbra is azt mondom, mosópor. Főleg, hogy a mosógépünk kb egy hete nem nyomja bele az öblítőt a dobba... Most szereli apa, aztán majd csinálok egy próbát.

Olvastam a Blöki féle beszólást... No comment! Asszem, az ilyen bunkó hozzászólásokra nem is kellene reagálnunk! Hogy jön ahhoz bárki is, hogy egyetlen elkeseredett hozzászólás alapján ítéljen meg valakit, és tapló módon még le is írja... 3 hozzászólása volt a babaneten, szóval direkt piszkálódási céllal jött ide... Azért itt a hozzászólások alapján már nagyjából ismerjük egymást, főleg, akik már találkoztak is, szerintem egy ilyen ember miatt kár magyarázkodni!

Szóval, Kitti, csak fel a fejjel!

Bocs, hogy nem olvastam rendesen vissza, de csak gyorsan írni akartam, hogy még megvagyunk, csak a technika közbeszólt, ezért nem tudtam jönni.

Remélem, jól sikerül a tali, és várom én is a képeket! Szerencsére szép az idő, úgyhogy jó dumcsizást és kirándulást mindenkinek!!!!!!!!!!

Szép hétvégét! Pusszantás!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Dobom gyorsan a képeket, jó sok lett. Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kitti filmet forgat :-)
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép A Fellegvár, ezt láttuk a teraszról.
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Eni és Kitti + Kíra
Vendég
 


Kép Apa és Lánya + Tandika
Vendég
 


Kép Milán Apával+Kinga banánt eszik+Colett
Vendég
 


Kép A fő szervező és a szöszi
Vendég
 


Kép Marcika, a kis vagány
Vendég
 


Kép Mamák a babákkal, - Juca+Kinga
Vendég
 


Kép A büszke papák és csemeték, - Kofa+Kinga (sajnos lemaradtak)
Vendég
 


Kép Milán és Noémi
Vendég
 


Kép Ádám+Kíra+Marcika
Vendég
 


Kép Máté fára mászik
Vendég
 


Kép Szerelmesek :-)
Vendég
 


Kép Ebéd utáni sétáló csapat
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Na én ennyi voltam. :P Csajok, köszönjük ezt a napot. Nagyon jól éreztük magunkat. Jó lett volna, ha mindenki el tud jönni, ez tényleg olyan igazi tali volt. :D

Minden baba gyönyörű. De külön kiemelném Mátét, Colett kisfiát. Aki már nem baba, hanem egy vagány nagyfiú, már ovis. Kis cserfes, tündérien csipogott, nagyon édes kisfiú. Colett, büszkék lehettek rá!!! De persze minden mama és papa büszke lehet a babájára.

Kitti, köszi, hogy megszervezted a talit! Remélem lesz ismétlés. :)

És még valakinek jár köszönet. Marcikának és Szüleinek. Annyira rendesek vagytok, hogy messziről is eljöttetek, hogy találkozzunk. :)

Na mentem. Sziasztok!
Vendég
 


Na ezt még felteszem. Miközben elérzékenyülve írogatok itt Nektek, Milán ezt művelte. :lol: Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Na, mi is szerencsésen hazaértünk a nagy találkozóról, nagyon jól éreztük magunkat, csak én személy szerint a sok dumálástól elment hanggal rendelkezem jelen pillanatban. :roll:

Fotókat én is rakok majd fel este, csak most szusszanaok egyet és Tomi azt igérte hogy a videóból holnap összevág nekünk egy néhány perces klipet, amit ha sikerül, felrakunk a blogra. :D

Annyira szuperek vagytok, nagyon örülök hogy személyesen is megismerkedtünk és a babákat is dicséret illeti hiszen mindanynian nagyon jól viselkedtek ma. :-)

Most megyek, leteszem Ádit aludni mert nagyon elfáradt!

Pusz

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Hali.

Hát engem meg jól leszidott a férjem, hogy miért nem szóltam... :o Holott tudta, hogy lesz a tali, én meg tudom, hogy hogyan reagált volna, de ő váltig állítja, hogy nem úgy lett volna, ahogy én gondolom. :evil:
De majd legközelebb direkt előadom magam, és kivi leszek a reakciójára :!:
Na most kidühöngtem magamat.

Ági

Ui: jók lettek a képek, látszódik, hogy jól éreztétek magatokat.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok, ahogy igértem én is dobok fotókat szép sorjában!

Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Most nem megy át több, nem értem, miért, de holnap még rakok fel!

Ex,:-( Legközelebb nevezd nevén a dolgokat a férjednek - tudod, ők már csak ilyenek, mindent mondani kell, lehetőleg tízszer.:-)
Azért ne bánkódj mert gondoltunk ám rátok és remélem legközelebb veletek is találkozunk!

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépségesek a babák és nagyon csinosak az anyukák! Látszik, hogy jól éreztéttek magatokat, az idő is szép volt!

Reni
Kép
prenata
 
 


Helló!

Jó volt a tali. Bővebben:
http://kofa.smugmug.com/gallery/2710573

Pá: Juca

tjuca
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk. Nagyon jól éreztük magunkat, és tényleg nagyon édes volt minden gyermek, és tök jól bírták a megpróbáltatásokat. Egy sem akarta eladni az éttermet, amíg a kajára vártunk :)

Délben mérges voltam, amikor eszembe jutott, hogy itthon felejtettük a fényképezőt, de most megnyugodtam, hogy azért így sem maradtunk fotó nélkül :roll: Mindenkinek köszi a képeket!!!

Kitti, köszi a szervezést, az utánajárást és kíváncsian várjuk a videót 8)

Móni, külön köszönet a szép szavakért, és :( a kazi miatt. Remélhetőleg nem a kedvenc kazettáddal történt a tragédia :evil:

Juca, Kofának üzenjük, hogy - nem tudom ugyan, mivel foglalkozik -, de ha nem fotós, akkor pályát tévesztett :P Annyira jó képeket csinált úgy, hogy mi legalábbis észre sem vettük. Paparazzi :wink:
Ha el tudod küldeni, kíváncsi lennék a spermiumos képre is :lol: :lol: :lol:

Ex, legalább a legközelebbi talinál lesz mire hivatkoznod a férjednél :twisted:

tandika
 
 


Tandi!

Itt van: http://kovacs-telekes.org/juca/blog/wp- ... ek_web.jpg

Többieknek:
ezt a sapit kb. negyedóra alatt találtam, mert Kingának a feje is kisebb, így nem volt egyszerű, meg volt, ami nem állt sehogy. Hazaértem, és ott lelkendeztem, hogy édi manósapkát vettem, mire Kofa kicikizte, hogy olyan benne Kinga, mint a rajzfilmekben egy spermium.

A tali nagyszerű volt, bár mi értünk oda legkésőbb, így nem is mindenkivel tudtunk beszélgetni (és Kofa felvette az álmordot, egyedül Tandiék előtt "buktatta le" magát, hogy egyébként ő nem is antiszoc. Mondjuk fényképezgetett, meg gyerekfelügyelt is.) Az idő is nagyon jó volt, a gyerekek is élvezték is. Kingát nem nagyon kellett ringatni, bár azért itthon még beletettünk jó pár sétamétert.
Kofa örül, hogy tetszenek a képek (és ugyan nem meri mondani, de azért már hajnalban itt kukorékolt, hogy vajon mit mondotok :twisted: :twisted: :twisted: )

tjuca
 
 


nem neegyed, hanem háromnegyed óra volt a sapiban bocs.

tjuca
 
 


Köszi mindenkinek a képeket, a hangulatot egész jól visszaadják :-) A többiek szegények sopánkodhatnak, de majd legközelebb! És kicsit félve, de várom a videot is. :roll:
Na most már tényleg nem lebzselek itt.

tjuca
 
 


Kép Kép Kép Kép

Még néhány, ami lemaradt tegnap.
Vendég
 


Sziasztok, tegnap nekem is lemaradt kettő fotó!

Kép Kép

Hát, mi tegnap nagyon jól éreztük magunkat. Ádi Visegrádról visszafelé kialudta magát a kocsiban és még este tízig rajcsűrözött otthon, alíg lehetett lelőni.

Juca, Kofának üzenem, hogy a képeitek zseniálisak, a férjed pályát tévesztett! Egyébként Tomi kérdezi hogy milyen gépetek van? Ugyanis a mienk már több éves és lassan le akarjuk cserélni, csak nem tudjuk, milyet érné meg venni.

A videót ma délután vágjuk, "művészfilm" lesz. én már vagy kétszer megnéztem a nyers anyagot és nagyon tetszett, néhány jó poén is rajta van.

Mi ma is kirándulós napot tartunk, most egy gyermektelen párral - régi barátnőmmel és kedvesével - megyünk "szentendrézni", aztán délután meg itthon punnyadunk, úgyhogy még tuti benézek ma estefelé!

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Végignéztem Jucáék képeit is. Hááát, Kofának én is csak gratulálni tudok a sikeres fotókhoz!!!
Továbbra is gratulálok a csini anyukáknak!

Nagyon irigy vagyok ám a tali miatt, de lélekben veletek voltam!
Tegnap mi is egész délután a levegőn voltunk. Peti kompozott mamánál az udvaron. Kergette a macskákat. Este a szüleimnél voltunk, ahol a az amcsis vendégek mellé németországi vendégek jöttek. Furcsa lesz majd, ha mindenki elmegy! Itt sajnos egész héten fújt a szél. A pesti ember (időjós) mindig elmondja, hogy milyen szép idő lesz, kivéve északkeleten lesz egy kis szél. Hááát, sajnos bejött!

Reni
Kép
prenata
 
 


Kitti!

Köszi. 6 éves Olympus C2100UZ gépe van. Már kicsit öregecske, pont múltkor látta az e-bayen 25 és 50 $ között lehetett nyerni liciten. Szóval nem a mai menőmanó gépek egyike. Örül(ök), hogy tetszenek a képek. :-)
Kofa pedig informatikus. Szeret fényképezni, pláne ha jó a téma. Meg nem szeret beállított képeket lőni, ezért mindig utólag derül ki mit sikerült "elkapni". Nekem pedig a képeitekben az tetszik, hogy rajtuk van a sokaság, a hangulatot jobban megfogja a tömeg, a pillanatokat viszont a portré. De most őszintén ezekről a gyerkőkről annyi képet lehet csinálni, adják magukat. :-) (Mondom én, aki csak néha lövök ithon egyet-kettőt, mert sosem érek oda :twisted:)

Reni!

Te nem raksz egy-két képet a szülinapi muriról? Arra is kíváncsi vagyok. Legközelebb úgy tartunk talit, hogy a távoliak is el tudjanak jönni. :-) Vagy mi megyünk távolra. :wink:

tjuca
 
 


Juca kívánságod parancs!!!!

Peti a nagyival gyergyát fúj:

Kép

Családi csoportkép: Férjem fotóz, Peti nagyi előtt, két szélen a dédik, bal szél nagypapa, mellette amcsi nagynéni, előtte a lánya, mellette a fia, én, majd öcsém és barátnője:

Kép

Éttermi csoportkép:

Kép

Peti nagyival és dédikével:

Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Látom, jól sikerült a tali! Szuperek a fotók!!!!
Beszéltem apával és ha lesz legközelebb hasonló "összeröffenés", már mi is megyünk!!!!
Mi viszont ma 2-kor végeztünk a nagytakarítással és boldogsággal tölt el, hogy holnap egy csilli-villi lakásba hozzuk haza manót. Pár kép a rendről :wink: :

Kép Nappali

Kép Dana birodalma

Kép Hálószoba


És persze az sem elhanyagolható, hogy este 18.33-as vonattal megyen Veszprémbe az én kis drágámhoz. Párszor amikor felhívtam anyumat, hogy mi a helyzet, bele-bele kiabált ő is, így legalább a hangját hallhattam.
Gondoltam most hogy nem kell kelnem a gyerekhez, majd alszok egy jót! Hát, nem így lett. Annyira lefárasztottam magam, hogy mindenem fájt és éjszaka csak forgolódtam az ágyban. Most fáj a derekem, a hátam stb. Hát kellett ez nemem??? :twisted:
De volt ám jó is a sok rosszban. Apa elvitt vacsizni. Olyan jó volt kicsit kettesben romantikázni. Hmmmmmmmmmmmmmm....

Na, azt hiszem ma ennyi voltam, igen fáradt vagy. Gyorsan letusolok, és pihizek a vonat indulásig!

ENI!!!
Jövő hétvégén otthon leszetk? Mert arra gondoltam (tunk), hogy megbeszélhetnénk egy talit. Természetesen mi mennén Szombathelyre, de ha neket is jó akkor majd úgyis megbeszéljük!

Pusszancs mindenkienk. Legközelebb talán kedden jövök, mert holnap viszem Tökit dokihoz!

Kép Kis tátottszájú szöszkeségem

Szép napot!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is megjöttünk a nagy sétálós napunk után! Voltunk játszótéren, sétálóutcán, étteremben, kínai piacon...jól elfáradtunk. Kellemes volt a mai nap is, igazán tartalmas hétvégét tudhatunk magunk mögött.

Délután aludtam is egy órácskát, Ádám addig a nappali szőnyegén játszott, Tomi pedig megvágta a kisfilmünket, csak az a baj, hogy egyelőre sehová nem tudtuk feltölteni. Türelem, türelem... :D

Oriandy, szép rend van nálatok. Mi is takarítottunk tegnap csak már nem látszik.
:evil:

Na megyek mert még teregetnem és mosást beraknom is kell, aztán meg elaltatom az Ádámot.

Holnap meló, a fenébe!!!!
:evil:

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Helló mindenkinek:
Végre sikerült felrakni a hétvégi Visegrádi babatalálkozó videóklippjét
:D
cím: tohmas.tar.hu
Jó mozizást!!!
Tomi+Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 



Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


SZUPER A VIDEÓ IS!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?