Új privát üzeneted érkezett!

Kandikám drága!

Maximálisan egyetértek Rambókával.

El kellene menned Tűűhöz. Itt ez a fantasztikus doki, óriási tapasztalattal. Elvinnéd a friss és régi leleteidet.
Nem is biztos, hogy kérne új laborokat, ha pedig kérne, akkor beutalót is adna.
Több, mint valószínű, hogy beállítana Avandametre.

De azon túlmenően nem igaz, hogy neked nem hat a met. Hat. Fogytál tőle, több spontán PÉd is volt, volt egyszer zebrád is (sajnos nem maradt veled). Szóval ez több, mint "nem hat a met....."

Az az igazság, hogy nem húznám az időt. Így is annyit vártál. És attól tartok, ha elveszi tőled a metformint, nem lesz jó vége.... :(

Ami a polipot illeti. Van rá sebészi megoldás. :)
Vannak profi sebészek. Itt a lányok is tudnak nagyon jó dokit ajánlani. Norkának a dokija zengetes hírű :)

Kandikám, légyszi légyszi.....
Menj el Tűűhöz.

Esküszöm, ha én valaha még elmegyek endokrinológushoz (PCOS ügyben) hozzá mennék.

Már lassan ott tarok, hogy vannak emberek, akiknek jobban szurkolok, mint magamnak. :wink:


Vége a szörtinek.
Voltak pillanatok, amikor azt gondoltam félbehagyom. És csak a szőrtelen lábam mutogatom. :shock: :lol: :lol: :lol:

Cuppancs!


Lassan lefekszem.
Vendég
 


Csipike!

Dehogy utálunk. :D Szerintem nagy dolog leszokni róla. :D

Látod a gyerekért mit meg nem tesz az ember. :lol:

Én csak a bagózós emberek hülye bagóját nem szeretem. Főleg ha orrom alá füstölnek. Fúúúj...
Vendég
 


Köszi kavicska aranyos vagy!!!
Én még talán a "jobbik" bagós voltam.....olyan szempontból, hogy mindig figyeltem a nem bagósokra......!!!!

Kandika!
A mi kis simi-simi lábú kavicskánknak :lol: igaza van! Hat a met! :wink:
Ha a polip ott van, akkor azt el kell tüntetni!!!
Pl. az én nődokim a PCOS hoz nem oké, de a szikével jól bánik... :wink: De biztos a többiek is tudnak valami profit ajánlani!

Mi veled vagyunk! :wink: na meg az erő is :wink: :wink:
csipi78
 
 

 
 

Gina, már hiányoztál!
Most 1 cn?Jól látom?Ez is valami!
Akkor most hogy lesz?Lombik???Mikor kezditek?
Mondj már valamit!

Kavits, én is gyantáztam tegnap, és tök jó, alig volt valami jóval kevesebb a szőröm, 3 héátig nem volt !!!!
Vendég
 


sorry :oops: hülye ticker. Tegnap kellet volna megjönnie :) De még semmi. Csak ez a ticker automatikusan átváltozott!! ( persze nem érdemes tesztelnem, látva a hőmet :( )
Vendég
 


na várjál, akkor most nem muti görbe?
alőbb aztat írtad, hogy jobb a hőd, na most akkor a múltkor azt beszéltük, hogy lehet pé....

léccccccccccccci mutttttttttttttti
Vendég
 


Kép muttttttttttti a görbuszt
Vendég
 


Kandika!
Pihend ki magad!

Mond meg a kedves családodnak, hogy aludni akarsz! :)

Szerintem a rohanó életmód nagyon rossz. És kifejezetten ártalmas! (most azt hiszem én fedeztem fel a spanyol viaszt! Kép , vagy a kanálban a mélyedést??? :roll: )

Én eldöntöttem, hogy visszaveszek a tempóból.
Most egy dolgok leépítettem, azóta van időm magammal foglalkozni. Nem sok, de mégis...
Próbálj meg te is valamit leépíteni! Több időd jusson saját magadra, pihenésre. Mert ebből a család is csak profitál. :)

Hulla fáradt vagyok, manapság nem bírom kialudni magam. Kép

Gina!
Az a "nem tudom mi" nagyon tetszett! :lol: :lol:

Sok puszika Neketek.

lefexem, mert hülyeségeket beszélek. És az nem jó. :lol: :lol: :lol:

cuppppppppp

5 cn.
Vendég
 


Kiszámoltam, hogy tényleg baba van, akkor pont karácsonyra leszek kiírva :-)))
Egyre biztosabb vagyok benne. Csak egyszer voltam ilyen megkérdőjelezhetetlenül biztos abban hogy terhes vagyok, és akkor is igazam lett. Viszont azt is tudom hogy a teszt még nem mutatná. Jááj még a négy hetet se töltöttem be a mensi szerint. Izgi időszak :-)

lányok tudjátok mire jöttem rá? arra, hogy lehetséges, hogy minden születendő kislányba belekódolódik az időpont, amikor az anyja terhes lett vele, és neki akkor lesz PÉ-je :-) Én a mensi utáni első napon fogantam, és józan számítás szerint, nekem is akkor kellett PÉ-nek lennie, ha ilyen korán megérzem,nem?
Jóóó tudom hülyeségkeet beszélek én is, úgyhogy megyek aludni :-)
Jóccakát drága lánkák!
ne haragi, hogy ilyen önző voltam, és csak magamról beszélek folyton. állatira szégyenlem magam, de majd jóváteszem!! megígérem :-))
krumplis pogácsa
 
 


Lafi drága..persze persze....de tényleg csunya :(
Kép

Pogi!
Nem tesztelsznél egyet holnap??? annyira örülnék már egy zebrának! :wink:

pussz
Vendég
 


Andi!

Pihizd ki magad, erre mindenképpen szükséged van. É én is ajánlanám ezt a dr. Tű csodadokit ....lehet egyszer én is meglátogatom. szerintem nem kellene leállni a metforminnal.
Vendég
 


Ginám én nem temetném...
olyan szépen megy fel....ha mást nem legalább hátha pét jelez majd, nem?Aztán mi lesz?Mikor mentek?
Vendég
 


Érted, ott van a nyák, az esés most az emelkedés, hátha...
Vendég
 


ginuska: izé... szerintem ez a görbe határozottan izgalmas... sőt... nagyon határozottan...

(de ha nem jön be, akkor is legalább jöjjön meg szépen időben ahogy kell... és akkor új ciklus, új remény:)
Vendég
 


Gina!

Már régen akartam írni, hogy ha elmégy Tűűhöz, szívesen segítek a metformin beszerzésben, postázásban! Ha csak így tudsz hozzájutni a mi csodagyógyszerünkhöz, akkor még meg is osztom veled az adagom! Komolyan!

gyanta... 2 hónapig nem láttam! Azt hiszem most is hasonló ideig bírni fogom. Mondom én, hogy ez a metformin csodákra képes!

KAndi! Légyszi-légyszi menj el Tűűhöz, vagy valamelyik profi endodokihoz!!!!! Csak menj el. Egy próbát meg ér, nem? A nődodik, akármilyen aranyosak, meg jó nődokik csak elkeserítik az ember lányát! Tűű doki más, ha nagyon gáz a helyzet, akkor is mutat kiutat! Biztos vagyok benne, hogy a te esetedben is van lehetőség egy újabb babára.


én is lépek szunyálni

pusssz

Kép
mamint
 
 


hali, korán keltem.
először az egyik macska hányt. aztán a másik beszart, így kaparta az almot, jó sokáig. megkergettük. aztán a másik kezdte kaparni. férjemmel kínonmba azon röhögtünk ha bemegyünk a macska csupa malter lesz, ahogy szedi fel a csempét, betont, és leássa magát a garázsba. aztán vmi folyamatos korgást hallottunk. kiderült a macska pocakja.....aztán jött mellénk, hogy doromboljon.....na, itt feladtam azt,hogy alszok még ma.....rácsuktam férjemre az ajtót, legalább ő aludjon még :) a macskák meg itt mosolyognak tele hassal mellettem. komolyan, pályát tévesztettem: macskának kellett volna mennem.
összekapom magam és elmegyek boltba. rétest csinálok, megyünk anyósékhoz és viszünk.

és most itt mosakszik mellettem ez a hülye macska :twisted: ma macska-égetés lesz. vagy átadom őket a kínaiaknak. főzzék meg....
dimet
 
 


Sziasztok Jó reggelt! Kép

Napsugaras reggelünk van! :D

Dimet!
Ma én is korán keltem! Hív a kötelesség. :?

Én rádszabadítom az állatvédőket! Kép :lol: :lol:
Oszt' a macskák vagy tanuskodnak, vagy nem! Kép
A tárgyaláson derülne ki mennyire szeretnek benneteket! :lol: :lol:

Szóval ezek a macskák tudnak valamit! Minek aludjon más, ha ők már nem :?: :shock: :lol: :lol: :lol:

Küldj a rétesből pár szeletet a magyar éteren keresztül. Szívesen elfogyasztom! :lol:

csóközön..........kavics
Vendég
 


Szép nyárias napocskát mindenkinek!

Nézzétek, mit kaptam a fertitől: :lol:
( persze tévedhet is, lehet ebből még zuhanás is, vagy bármikor piri)
Kép


Mamint!
Édes vagy, hogy segitenél Tű ügyben. Én már 2 éve szedem a metformint :) Eddig ugy tűnt segitett is, (fogyás, általában jó ciklus, javuló hormoneredmények...) és eszem ágában sincs abbahagyni. Terveim: nyáron lombik, ( ez a 2. ) , ha nem sikerül, majd még egyszer belevágok :) ( nálunk a biztositó 3at fizet). Nah..és ha ez sem, megyek Tűhöz, de tudom arra rámegy a gatyám is :oops:

Csakegy köszi a biztatást!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Ginaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
Ez fantörpikus, ugye jól megmondtam!!!

Gratula!!!!!Na kell itten kérem elkámpicsorodni!

Dimet, Lilike cicám is ezeket csinálta....olyan kis szemtelen de imádott minket.... :cry:
Vendég
 


És akkor Ginám én mit szóljak a fantörpikus "görbémhez"???Görbe azt tutti, de milyen görbe..... :twisted:
Vendég
 


Kép
Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a hsz-t!Mindenképpen elmegyek a Tű-höz.....de ha abba belegondolok,hogy 2éve a legnagyobb dózist szedem és semmi.......lehet jót tenne egy 2-3hónap szünet és ha utána ismét elkezdeném szedni.....na akkor fenékberugás érné a szervezetemet és esetleg jól reagálna....
Idén 35leszek,szóval nem sok időm van....férjem ismét azt mondta....öreg Ő egy újszülötthöz (márciusban volt 35!) :lol: Kicsit stikkes,de így szeretem....szóval lesz ami lesz!Eldöntöttem,nem szedem....jövőhéten Uh,pénteken ismét dokis randi....és kiderül,mit teszünk a levesbe!Az Uh papiromon is az szerepel:-Méhnyak polypus!!!! Na majd meglátjuk!Amúgy 9-10napon nagyon szurkált a petefészkem a jobb!ki tudja....majd Én


Kavicska!***Csiga lábaidat pihentesd......mit tudtál kiiktatni,ami eddig hajszolt????

Ginuska!***Szerintem ez egy elég érdekes több szarvú görbe....Én még látok ebben babát!

Pogi!****Nagyon drukkolok!Ezek a tünetek nagyon 100%-osak!-és tuti a 2csík!De simán tesztelnék a helyedben,legfeljebb,csak nagyon halvány lenne......pé-utáni 7.napon már simán lehet 2csík,ha erős a hcg-d!Erős----na ez hülye kifejezés...szóval másfél naponta duplázódik!Szóval....... :wink:


Dimet!****Passzolj egy pár cicát......Nekemcsak 2nyuszkom van,de fel sem érnek 1cicával sem! :(

Mamint!****Bizti elmegyek,aztán infót cserélünk! :wink:

Csipi!***Polip megy vissza a tengerbe! :P Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lafi!
Ha Te itt,ki tanul ott?Sipirc tanulni! :lol: Semmi lazi,mert jövőhéten randi! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Igenis!!!!!Most állok neki, eddig pihi volt meg főzés.....
Vendég
 


Rambóka miatt van 3tikkerem! :wink: :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


És mekkorát ünneplünk majd a randin, vagy a görbült jegyet vagy a bukást, de ünneplünk!!!VÁROM!
Vendég
 


Hi!

Gina!
Alakul a görbéd!! Lehet, h elkaptátok!!!

Kincs!
Fején találtad a szöget! Hétfőn tesztelek. Jó?

Pogi!
Én nagyon-nagyon izgulok érted! :D
Ezek után szerintem te tuti a babásodást érzed.

Kandi!
Fény derült a hátráltató dologra?!
Remélem az új dokid meghozza a várva várt picurit!!!!!!!!!!!!!!

Kép
lara26
 
 


Andi!

Szeretem ezt a hozzáállást!!!!!

Oh a manóba! Kell mennem ebédet készíteni. De még vissza jövök!!!

Kép
lara26
 
 


kandi, vállaltok cica-felügyeletet???? :lol: nyáron költöznek szüleimhez. nem örülnek nekik, de ez van. vagyis örülnek, mert imádják a cicákat, de felelőség. én meg kigyerkőc mellett nem akarom itt tartani őket. 2 cicára nem lenne időm. :?
persze szüleimnél hawai életük lesz. de ha vkinek kell kölcsönbe cica 1-2 évig :lol:
és tűű jó ötlet!! nézzen meg ő is. férjed meg pasi :) és nem öreg :)

kavics, rétes-gondolat-illatok szállnak feléd. érzed???
(mákos, mákos-meggyes, túrós, túrós-meggyes, almás)

gina, nem olyan rossz ez a hő!!!!!!!
dimet
 
 


Lafi!
Muti te a görbuszod! Egyébként még csak 16. cn, milyen legyen már???

Andika!
2 év...én is 2 éve szedem! Az én férjem 33 éves ...de nem ÖREG! És még egy lurkónk sincs! Szóval lécci pozitívabban!!!! :wink: Lehet csak a polip...már csak ez lesz az akadály :D Te mérsz hőt?

Nah...pussz!
Vendég
 


A méhpolip a méhbe bedomborodó, méhnyálkahártya-kitüremkedés.
A kiváltó ok az esetek többségében ismeretlen, de kialakulásában feltételezhetően hormonális tényezők játszhatnak szerepet. Egyes esetekben öröklött hajlam is állhat a betegség hátterében.
Sok esetben panaszmentes, ám ha mégis panaszt okoz, akkor leggyakrabban rendellenes vérzés lép fel. Bizonyos esetekben komoly vérvesztés is felléphet, máskor a menstruációk közt megjelenő vérzések hívják rá fel a figyelmet. A méhnyak és a méhszáj polipjai sokszor akkora méretűek is lehetnek, hogy a méhbőll a hüvelybe lógnak. Amennyiben a nagyobb, nyeles elváltozások a nyél körül megtekerednek, heves hasi fájdalmak léphetnek fel. Az elváltozás meddőséget is okozhat.
Diagnózis : A nőgyógyász a kórtörténet felvétele és a betegvizsgálat mellett nőgyógyászati vizsgálatot végez. Az ultrahangvizsgálat is segít a diagnózis felállításában. Ezek után diagnosztikus méhkaparást (egészségügyi küret, a méhnyak és a méh nyálkahártyájának teljes egészében történő eltávolítása) végeznek.
A beavatkozás történhet altatásban vagy helyi érzéstelenítésben, ami 1%-os Lidocain oldat műtéti területbe adott injekcióját jelenti. A beavatkozás során két külön helyről nyerünk kaparékot: a méhnyakból és a méhtestböl. Ezután mindkettöt, pontosan megjelölve a mintavétel helyét, szövettani vizsgálatra küldjük, hiszen ritkán rosszindulatú daganatos elváltozás is kialakulhat bennük.
Kezelés : A diagnosztikus méhkaparás egyben megszünteti az elváltozást is. Általában elegendő egyszer eltávolítani a polipokat, de kiújulhatnak. A polipok ismételt megjelenése idős nőknél a méh eltávolítását teheti szükségessé. A háttérben esetleg fennálló hormonzavar gyógyszeresen kezelendő.
Következtetés : A menstruációval összefüggő vagy attól független rendellenes vérzés esetén minél előbb orvoshoz kell fordulni!

Bocsika,akit ezzel untattam....utána olvastam.....hát,lehet,nem kell sokat gondolkoznom a témán,mert nem lenne miből gyereket gyártani.....ki tudja ,idős vagyok?mert fiatal az már nem! :(
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szervusztok Lánykák!

annyira gyönyörű idő van.
Menjetek strandra. Vagy csak a kertbe napozni. Babákkal sétálni....


Én csomagolok, mert két hétre elutazom.
És azért is írok, mert nem tudom mikor kerülök legközelebb net közelbe.
Elképzelhető, hogy legközelebb május elején írok.

De igyekszem netet találni... :)

Jók legyetek.

Remélem Pogika mutatsz nekünk egy pozitiv példát :)

Cuppp Mindenkinek! :)

Sziasztok! :)
Vendég
 


Kandi: dehogy vagy öreg!!!!

A baráti körömben majdnem mindenki 35 körül (vagy inkább fölött) kezd el egyáltalán a babán gondolkozni... (olyan is van aki 35 évesen vette fel a szocpolt, 37 évesen megszületett az első baba és most dolgoznak a másodikon... és szó szerint megfiatalodtak a baba születése után). Olyan PCO-s ismerősöm is van akinek 40 évesen jött össze a kislánya inszemmel - a férje meg legalább 50 - és egyáltalán nem érzik problémásnak a helyzetet - az egyik céges ügyvéd meg 42 évesen döntött a baba mellett és teljesen problémamentes volt a terhessége + a szülés és gyönyörű a kislánya.

Aztán olyan gyönyörű gyerekeik születnek, hogy csak les az ember... Ráadásul tök nyugodt babák és ritka értelmesek is. Nem tudom miért, de szerintem pont azért mert már nem mai tyúkok a szüleik :)))))

Egyébként meg a 2. gyereknél ha jól tudom már nem olyan necces ha 30 fölött van az anya mert a szervezet még emlékszik a terhességre...

Kavicska: érezd nagyon jól magad :))))
Vendég
 


Csakegy!
Rendi vagy,hogy vigasztalsz!:lol:
Én szeretnék szülni,nem érzem magam öregnek.....csak a polipra írtam,hogy hát neki minek fogok számítani!:****A polipok ismételt megjelenése idős nőknél a méh eltávolítását teheti szükségessé.*****
Kiscsajszidról nem teszel képet?Olyan rég láttam már! :)

Anyó!Merre vagy?Hidd el,hogy ez az eredmény tök jó! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


2 kép...

Kép
Kép

Az idős nő alatt szerintem azt értik, hogy klimax után... attól azért elég távol vagy :)))))))
Vendég
 


Szia Csakegy !
Ez mi ez itt az alsó képen, amiben a babácska trónol??? Olyan bölcsőféle??
Sosem láttam még ilyet!
Vendég
 


Derűs reggelt!!!!

Kandim, nem vagy öreg, hova gondolsz???Más ennyi évesen még az elsőn sem gondolkozik!
Amúgy meg arra gondolnak, ahogy Csakegy is írta, hogy klimaxos vagy klimax után álló nőknél kell ezt megtenni. pl. anuykám, aki 47 év körüli volt, neki már ajánlották, de nem volt kötelező még neki sem, de ő akarta, hogy megtegyék!
Amúgy megyek vissza tanulni!!!!Még mielőtt leszidsz.... :wink:

Csakegy, nagyon szép a kislányod!

Gina,itten van az enyim...pé 16. nap szokott lenni, asszem most nem lesz, na túlzás hogy szokott lenni, de eddigi 3 alkalommal elvileg úgy volt...pé érzés sincs, de a görbe megfelel egy kinti időjárásjelzőnek,most épp napok óta meleg van.... :wink:

Kép

Kikapott a Fradi a mi kis kecskeméti csapatuntól!!!!!!!Először mi hoztunk ki döntetlent a Fradi ellen otthon, most idegenben 3:1-re nyertünk!!!!!!!!!(Ott voltunk az otthonin az idegenbelin sajna nem, mert tanultam....)
Vendég
 


Anyoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!Hol vagy????? Kép
Vendég
 


monácska: az egy függőszék :) (zero gravity)
Vendég
 


Sziasztok!


Velem semmi különös. De látom itt lehet izgulni többekért is!


Dimet! Hű! Én megőrülnék, ha macskák reggel korán ébresztenének!
Pocakod hogy van?

Gina! Gratula! Csakegy meg mondta, hogy ez egy izgis gőrbe! Akkor a lombikhoz sok sikert!

Kandi! :) Drukkolok! Polipkának meg tényleg a tangerben a helye!
Mi az, hogy idős vagy???? 35 éves az nagyon is fiatalnak számít! Kiveszik azt a fránya polipot, és jön a baba! Lesz hol csücsülnie 9 hónapig!


Kincs, Pogival zebracsorda?Hmm? Jó lesz?

Kavics, jó utazást! Hova mész?

CSakegy, Lilla tündéri, és az a függőágy nagyon szupi! Én is, én is!

Lafi, kitartást! És lehet a tanulás miatt tolódik a pé! Ne aggódj!

Kép
mamint
 
 


a kemény helyesírási hibákért bocsi. :oops:

Kép
mamint
 
 


Sziasztok!

Kandi!
Szerintem sem vagytok öregek egy második gyerekhez, én már idősebb leszek a másodiknál,merthát én is kettőt szeretnék...
Sajnálom a polipodat, nekem is volt a méhemben,nem mentem el műtétre, aztán terhes lettem, polipot azóta se látott senki, biztos a gyerek elijesztette :D
Amúgy van egy tea, ami mindenféle női bajra(mé daganatra is jó), én ezt is kipróbáltam annó, lehet ez is segített.
Pl. ennek a teának a krém változatával most tüntettem el magamról szemölcsöket, a mellemről.10 nap alatt fogták magukat és leestek.Szóval én olyan vagyok, aki műtétek előtt mást is kipróbál, és ezek a természetes dolgok is nagggyon jók.

Gina!
A görbuszod tök jó, lehet most volt pé??

Kavics!
Jó utat, főleg ha pihenni mész, az tök jó.

Csakegy!
Lilla nagyon édes, főleg ahogy kiterülve szundizik :D

Pogi!
Légyszi tesztelj!Én már tűkön ülök, szerintem tuti babás vagy.
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Csakegy!!!! Nagyon szép Lilla,gyönyörű....az első kép....csupa boldogság, a másodikon nagyon kis kényelmes Neki!Gratu hozzá mégegyszer! :D

Lafi!!!!!Oksika ,pár perc szünet mindenkinek jár!Én is most leültem,de csak enni pár falatot....holnap hozza haza a férjem az sarokgarnitúrát......kicsit túlvásároltuk magunkat.....amikor kifizettük,akkor kérdeztük meg a méretét....kicsit a Holdon járunk....320x220x120cm nem kicsi.....így nagyon át kell rendeznünk mindent!Fuúúúúúúúú....kivagyok mint a liba!
Na tanulj....szorít az idő! :wink:


Ezo!!!!Mi az a csodaszer,áruld el Nekem!!!!Olyan fútószemölcsöm Nekem is volt,van!Léci-léci! :lol: Na meg polipom is :?

Mamint!!!! Isten beszéljen belőled! :wink:

Anyoooka!!!!!!!!???????
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


A rohanószemölcs elleni krém engem is érdekelne! A mellem alatt, a nyakamon is van ilyenem!
ELőre is köszi!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hazaengedtek bennünket :D !
Köszönjük a rengeteg gratulációt és drukkolást :oops:
Születéstörténettel jövök később, most csak pár képet felrakok rólunk.

Puszi mindenkinek Kép Kép Kép
nóra1
 
 


Nóra!

Nagyon ari a kis Vili!!
Pihenj sokat amíg lehet!!

Kép
lara26
 
 


Kandi,Monácska!

A "rohanószemölcs" elleni csodakrém neve: Afedim balzsam.(a balzsamot vegyétek,ne a gélt!!!, kb 1500 pénz,sokáig elég, és gyógynövény vagy bioboltokban lehet kapni pl. Herbária meg ilyenek) Kb. 2szer, vagy esetleg 3x kell naponta bekenni a szemölcsöt, ami pár nap múlva (attól függ mekkora a szemölcs) megfeketedik, bekeményedik, és rá pár napra magától leesik.
(nálam kb. 10 nap volt, de ha nagy, akkor több.)Jól lepje el a balzsam.

Kandi: a csodatea pedig Tafedim tea, lelőhelye ugyanaz, esetleg, ha kell, szólj, és priviben megadom a hölgy számát, aki behozta ezeket Magyarországra, és tőle is rákérdezhetsz, hogy a polipra érdemes-e megpróbálnod, és milyen adagban.Én is tőle kérdeztem annó a szemölcsöt.
ezoterike
 
 


Nóra!

Csodaszép a kisfiad!! :D :D
Mégegyszer sok boldogságot hozzá és várjuk a szüléstörit!
ezoterike
 
 


nóra, nagyon aranyosak, szépek vagytok ám!!!!! és várjuk a történetet!!!

na, ma addig gondolkoztam, hogy vajon amit érzek normális-e, hogy beugrottam a kórházba. vki doki nézzen rám, belém :lol:
mert az egy dolog,hogy keményedtem, vagyis csak néha, de olyan furi érzésem is volt. na, mindegy. de semmi baj. uh. és annyira kedvesek mindig a kórházban, hogy ledöbbent fejjel jövök ki...amíg vártam a dokira, egy szülésznő megnézte a szívhangot. dobogott ezerrel. :)
de semmi baj. és a doki is elmondott tök kedvesen, figyelmesen mindent. mondjuk ezeket anyósom is elmondta, de vele nem akartam megvizsgáltatni magam :lol:

ültettem ma. fűszernövényeket, meg virágokat. de még vennem kell balkonládát, meg földet is.

szép estét!!!!!!
dimet
 
 


szió!

Nóra!
Ez a baba gyönyörű....büszke lehetsz rá!

Csakegy!
Ennyire szép kislányt!!!! Woww...gyakran mutogasd nekünk kérlek!

Mamint!
Szóval szerinted is készüljek a lombikra?? Hm...csak már jönne meg :(

Teljesen ugy tűnik PÉ-sem volt, méhnyakváladék, érzéseim, ferti erre utal. De nekem sosem volt ilyen későm! És maratoni ciklusom sem volt már vagy egy éve! Nem értek semmit! (hőm még tartja magát ...36,8 - 36,9)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?