Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ez a frány babanet egész délelőtt nem engedett be.

Molli! Üdv közöttünk és mihamarabbi babásodást!!! Ja jól vigyázz ez egy csöpögős nyálas topik.

Lányok!!! Olyan igazi nyáladzás már régen vollt!!!!!

Mo! Holnap sütök kalácsot és dobok egy képet majd róla, addig küldök egy ilyet:

Kép

Jóóóóóóó lesz????

Ildi! Már tuti, hogy megjött??? Ne máááááááááá! Annyira de annyira drukkolok még hát mégse nem az.
Ja az infót csak gyűjtöm és a jövőhónapban mindent bevetek!!!!

Éva! De jó, hogy jöttél! Tessék kilábalni a gödörből! Mi szeretünk és támogatunk!

Ági! Örülök, hogy jól vagy! Ha lenne saját kertünk én is egész nap kint lennék. Azért időnként gyere!!!

Ind! Nem semmi vagy, ha tudnák a suliban, hogy szex miatt tologatod a vizsgádat! De legalább akkor mindent bekle! :lol:

Andi! Mi újság veled??? Csak nem a házikót intézitek ezerrel???

Zora! Te hová tűntél már???

Panda! Megy még a hasid???

Jaj kit hagytam ki??? Bocsi tőle, millió pusi neki.

Na dobok egy görbét:

Kép
Vendég
 


Úgylátom egy kicit beszédhibás vagyok, mert néha kimaradnak betűk. :oops: :lol:
Vendég
 


Kedves Lányok! Nem tűntem el, csak nincs otthon gépem 1-2 napig, amikor tudok a munkahelyemről pötyögök. Sok szeretettel üdvözlöm az újakat! Magamról annyit, hogy mindent elkövettünk a baba érdekében, volt egy késői, 18. napi pé-m, amit a torokgyulladás miatti hőemelkedéstől alig vettem észre. Most 5 nappal vagyok utána, de a hőm nem az igazi, ez aggaszt, mert a jövő hétfői hormonvérvétel miatt nem szedhetek progit és félek, hogy megint összeomlik a hormonhiányos vérezgetés miatt a ciklusom. Na majd meglátjuk. egyébként én is bejelentkeztem Radványi doktornőhöz, ápr. 26-án tud fogadni. Úgy döntöttem rábízom a továbbiakat, valószínüleg Closty lesz a dologból. Soha nem gondoltam volna, hogy ez ennyire nehéz....

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

Krisz,
Most már nem annyira inkább sokat fáj reggel nagyon fájt. Nem tudom hogy mi lehet ez arra gondoltam hogy este kb 3 napja forró gofrit ettem és lehet az csinált valamit a hasammal.
Vendég
 


Zora,
Még ha closti is lesz a vége meglátod azzal majd sikerül végre és ott is marad 9 hónapon keresztül!!!
Vendég
 


Azért nem csak amiatt raktam át későbbre. Elég szarul álltam vele. Büntetőeljárás teljes anyaga. Elég sok, elég pontosan kell tudni és ehez elég bonyolult. Úgyhogy nem árt, ha nem csak megbukni megyek be.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!
t.Kriszti! Zora a napokban írt nekünk elég részletesen az E vitaminról. Ha még aktuális a kérdésed, akkor olvass vissza bennünket! (Zora hozzászólásait keresd!) Én mostanában tudtam meg, hogy túlzott mennyiségben egy kis hasmenést okozhat.
1000 mg/nap nem okoz kellemetlenségeket.
Én is szedem az E vitamint. Nekem 200 mg-os van, és naponta 1 kapszulát veszek be.
Megy a drukk a babádhoz!!! :wink:

ILDIKÓÓÓÓ!!!! Írj, kérlek!!!! Mi történt reggel óta veled??? Aggódok, ám. Rendesen megjött??
Komolyan mondom, ez az össze-vissza ciklus, mindenféle hőesésekkel ragályos lett. Vigyázzatok!!! Terjesztem ezt a kórságot!!! Szerintem tőlem kaptátok el. Maratoni ciklus, a végén negatív teszt. Ne haragudjatok rám ezért! :wink:

Éva!!! Miféle gödörben vagy???!!! Na, ezt már nem vállalom magamra. Kisdobos becsület szavamra, ezt nem én ástam neked. :wink: Már készítem a létrát, ne aggódj! Bírd ki! Rohanok! :D
A szabadtéri találkozó tetszik. Főleg az erős férjekkel, mert a házunknál most nagyon elkéne sok-sok ügyes és erős kéz.... :D

Ági! Olyan jó, hogy jelentkeztél. Örülök, hogy minden oké veletek!!! Egy kicsit irigykedek. :D Boldog babavárást!! Sok-sok pihenést kívánok!!!

Ind! Egy kis vizsgára készülés, egy kis romantika és összebújás. Hmmm, ügyesen megolgod a dolgot!! Remélem sikerrel jársz nemsokára!! A pozitív teszteddel együtt, kérek egy képet a sok-sok ötösödről is!!! :wink:

Krisz! Igazad van. Ez tényleg egy csöpögős topik. Tengernyi nyálban úszok a gyönyörűséges húsvéti terülj-terülj asztalkám láttán. Ámulatba estem. Nagyon ügyes vagy!!!!

Zora! Nagyon hiányzol!!!! Remélem, hogy a doktornő segíteni fog majd, mert nagyon szontyom-bontyom lettél. Egy kicsit, mintha elszállt volna a lelkesedésed és a jókedved. Nagyon sajnálom.
Vendég
 


Mo!
Köszönöm,elkezdek vissza nézni.
Én is drukkolok mindenkinek++++++++++++++++++++++
JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Na, ezt nézzétek meg!! Most aztán mondhatjátok, hogy egyáltalán hogy van kedvem felkelni reggel, és honnan veszem a bátorságot még ezek után.....és különben is, mi a csudának mérem a hőmet, meg hasonlók..... :lol: :lol: :lol:
Tök fölösleges......

Különben, ... ebben a ciklusban csak az akciók voltak gyönyörűségesek és felejthetetlenek, de erről sajnos nincs képem... kunc-kunc.


Kép
Vendég
 


Mo,
Hát tényleg érdekes görbe... dokin nem gondolkodtál még?
Vendég
 


Panda! Egy kis időt még hagyok magunknak. Ez a ciklus a páratlan ciklus, nekem csak minden páros ciklusban van pé-m. :lol: :lol: Szóval a következő jó lesz, aztán megint jön egy maratoni. :lol:
Ha a nyárig nem jön össze a baba, akkor irány az orvos!!! Most még egy kicsit várok... Nem vagyok elkeseredve. Amióta veletek vagyok, azóta élem tudatosan a mindennapjaimat. Figyelgetem a testem jelzéseit, és azóta mérem a hőmet is. Szeretném megismerni magam, mielőtt segítséget kérnék.
Vendég
 


Mo,
Mondjuk amíg ilyen nyugodt vagy addig nincsen baj...
Vendég
 


Panda! Most nyugodt vagyok és várakozós állapotban vagyok, de ne félj! Nem tart sokáig!!! :mrgreen:
El is felejtettem megdicsérni ezeket a szép színes táblázatokat!!! Micsoda színkavalkád!!! Nagyon ügyes vagy!!!!! Tetszik.

Búcsúzom mára. Aludjatok jól Lányok!!! Jó éjszakát!
Vendég
 


Na végre van net! Dehogy vagyok szomorú, csak hát nem tudtam írni. Mindjárt dobok egy görbét, nem túl fényes, már ha az ember babát akar, de azért elmegy. Kép girbe-görbe

Zora
Kép
zora7
 
 


Egy regényt írtam, de elszállt. Nincs erőm újra írni, majd holnap, jó éjt!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!

Hasatokra süt a nap!!! Kép

Vagy már mindenki napozik??!! Kép

Na én már kiporszívóztam, felmostam és már kel a megtöltött kalács és csak sütni kell. Vasalnom is kéne. DE nem nagyon van kedvem.

Ildi!!!! Mi van veled!!!??? Jelentkezzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!

Zora! Tegnap én is babanet hiányban szenvedtem, hogy nem engedett be.

Mi délután megyünk babanézőbe így nem leszek, meg holnap sem nagyon tudok jönni, mert apa itthon lesz és akkor nem lehet. MEg Manóval akarunk foglakozni, meg egymással is.

Puszi nektek!!
Vendég
 


Azért jó lenne, ha jelentkeznétek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz,
Ide írom a válasz szóval köszi már jól vagyok :D (kopkopkop) azt a kalácsot szívesen megrágcsálnám :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Átnyújtom a görbémet elemzésre, hátha még valaki látogatja a topikot és jelentem szarul vagyok. Persze fogalmam sincs, hogy 1 héttel a mensi előtt mitől fáj a jobb oldali petefészkem görcsösen és mitől szédülök, de sebaj. Azért írjatok már valamit! Mármint nem rólam, hanem magatokról! Kép girbe-görbe

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Én úgy elemezném hogy a leesésnél beágyazódtál és most meg azért magasabb mert talán babás vagy. Ettől szédülhetsz is. Én jól vagyok szerintem valaki leállította az időt mert nem mennek a napok :?
Vendég
 


Zora!

Nagyon megörültem a görbédnek...nekem gyanús :) :) :)
lám-lám a római vakáció tán meghozta a várva-várt eredményt??

én mindenesetre drukkolok ezerrel!!!!

rólam: tegnap jöttünk haza Alsópáhokról, sajnos sz**ul sikerült, mert a párom végig beteg volt, szörnyen nyűgös ilyenkor :(
még egy jót kirándulni sem tudtunk ebben a csodaszép időben, Melissa azért jól érezte magát a játszóházban, közben én jókat izzadtam a szálloda konditermében.

a hőm az ott tartózkodás alatt: 36,3, 36,3, 36,5 tegnap 36,6 ma 36,7!!
ellőttem egy 5-ös tesztcsomagot tök feleslegesen, majd pénteken vettem egy újat, és tegnap este lett erős, határozott pozitív az LH-teszt...nem akartam semmit erőltetni, de éjfél után, mikor ágyba bújtunk, a szegény, beteg párom éltre kelt :oops:

PÉ esetén milyen gyakorisággal kell/ene akciózni? :oops:
ma este is?? :lol:

a cickafarkot ma kezdem inni, napi kettő elég lesz?

egyébként nekem is fájt a torkom, és köhögtem kicsit, de talán már jobb, és megúszom ennyivel (kopp-kopp)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Zora!
Nekem nagyon tetszik a görbéd!!!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


2 kérdésem lenne: pé után 14 nappal jön meg, ez azt jelent, hogy ha mondjuk hétfőn van pé, akkor 2 hét múlva hétfőn jön meg vagy vasárnap?
Eggwhite pé. napján is van vagy csak előtte?
Megint görcsöl a hasam, mint elöző hónapban. Ma vagy holnap lepetézek. :lol: :lol: :lol:
Remélem ti jól vagytok. Ildikó nagyon sokszor gondolok rád! Mi van veled? Megjött? Leesett a hő?
Pé. napján lemegy a hő általában, de előző napon szokott felszökni? Ez már a 3. kérdésem... :? :?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Elvileg rá 14-15 nappal jön meg de ez se tuti nekem is volt már hogy nem így volt.
Elötte van a ragacs szerintem nem aznap leglábbis én így olvastam mert ez is segít célba jutni a fiúknak.
Repedés után megy fel a hő miután lesett.
Vendég
 


Azt tudom, hogy utána felszökik, de előtte nem megy fel a hő 1 napra?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! A pé napján esik le néhány tizedet a hő, de nem mindig látod, mert csak néhány órán át alacsony. Aztán a pé után max 48 órával kezd emelkedni. Sokan már csak az emelkedést veszik észre. Előtte biztos nem emelkedik. Köszönöm, hogy bizakodtok, én nem nagyon. De hátha...Sajnos rosszul is vagyok, de ez még korai lenne, tehát inkább a premensi tünetek okozzák. Egyébként a pé napján nem lehet tojásfehérje, mert éppen az ösztrogénszint zuhanása váltja ki az Lh csúcsot, amitől reped a tüsző. Tehát a pé az a nap, amikor a váladék hirtelen a maximálisból a kevesebbe megy át. Lényeg, hogy a síkos váladék mindig a pé előtt van.

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! 8 nap úgy elrepül, hogy észre sem veszed! Nagyon drukkolok! Figyelj, már akartam kérdezni, mit csinálsz, ha 3 tapad meg?

Zora
Kép
zora7
 
 


Sheila! De jó, hogy jelentkeztél! Szuper a hőd,bár, ha már megemelkedett, akkor már biztos lezajlott a folyamat, úgyhogy ma pihenhettek. Persze, ha jól esik...... :lol: :oops: A teát ihatod kétszer, képzeld nekem fáj tőle a mellem, ha iszom, úgyhogy most egyenlőre szüneteltetem. Biztosan jót tesz, Te azért igyad. Holnap vesznek tőlem vért, így kiderül a progiszintem egy hét múlva. De annyira félek a mensi előtti vérezgetéstől már, hogy rögtön a vérvétel után beveszem a progit, hátha megúszom, mert tegnap óta már fájdogál a hasam. Egyébként bejelentkeztem a Radványi doktornőhöz, ha most nem sikerült, kezdem a Clostyt május elején.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Semmit mert csak kettőt ültetenek be :D
Vendég
 


Tegnap volt tojásfehérje,ma szinte semmi nincs csak egyszer láttam nagyon kevés tiojásfehérjét. Azt gondolnám, hogy ma volt pé-m, de akkor mégsem. Ez az egyszeri kis adag izé kizárja már? Bocs, hogy ilyen gusztustalan dolgokat kérdezek.
Ja különben olvastam a fertin arról, hogy hogy kell nézni a hüvelyváladékot. Én eddig nagyon nem így csináltam és ez tényleg sokkal jobb, jobban észre lehet venni, hogy mi van. Elég sok minden le van ott írva, ha tud vk angolul érdemes olvasgatni. Zora, most neked szorítok! (Meg magamnak :) ) Remélem, hogy van pé-m ebben a hónapban is és hátha sikerrel is járok.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Bocs ez egy kérdés akart lenni. Akkor mégsem lehetett ma tüszőrepi?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! A váladék alapján tényleg ma vagy holnap van a pé, mert lehet azért egy kis eltolódás. Ezért érdemes a tojásos napon és az azt követőn LH tesztet csinálni, bár ha minden oké, akkor a hő is jelzi hamarosan (2-3 nap). Hajrá!

Zora
Kép
zora7
 
 


Lényeg, hogy a legnyúlósabb nap után általában 2 napon belül megvan a pé, attól függ, hogy hogyan hatnak a hormonok (lehet 64 óra is néha), ezért kell nézni a hőt is.

Zora
Kép
zora7
 
 


Dobj egy görbét, ha gondolod.

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyenlőre nincs mit látni a görbémen. Nincs szükségem ilyen tesztre, megbízom a maybebabymben. Már 2 orvostól is hallottam, hogy ha jól használja az ember akkor 99 %os. Nekem kedd óta félig páfrányos, tegnap teljesen , ma megint félig. Előző hónapban vasárnap volt a teljes páfrányosodás és hétfőn félig és hétfőn volt a tüszőrepi. Ezért is gondolom, hogy most ma kellett lennie. Ez így stimmelne is, mert a mikroszkóp a következő 24 órára előre jelez és nem utólag, csak most valószínűleg nem volt semmi vérzés. A hőemelkedés előző hónapban is később kezdődött mint 48 óra, bár akkor szájban mértem. De az nlcafén megkérdeztem mindkét nőgyógyászt és azt mondták, hogy nem megbízható nálam a hő a szoptatás miatt. Az én orvosom is azt mondta, inkább a páfrányoknak higgyjek. Azért remélem lenti mérésnél hamarabb emelkedik és legfőképpen, hogy nem csak besült petém van. Majd beszámolok a fejleményekről.
Puszi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok, lányok!

Nem kellett volna idegeskedjetek miattam, hiszen mondtam, hogy megjön..... szombaton rendesen elöntött :roll:
A hétvégén nem tudtam jönni, mert szombaton délelött temetésen voltunk, délután pedig lagziban (vasárnap reggelig) - és aludni is kellett :wink: .
Annyit táncoltam, hogy a tegnap a bokám is fájt, és belenyilalt a talpamba is.... most már szerencsére nem érzem .....

Most azon agyalok, hogy én is lent mérjem a hőmet, vagy pedig egyáltalán ne mérjem....
Kaptam a fertitől VIP-es napokat, és ott azt irja, hogy a pé. utáni szakaszom nagyon változó, ami azt jelentheti, hogy valószinű, hogy nem akkor van a pé-m, amikorra a ferti bejelöli. Ezért, ha mérném a hőmet, lehet, hogy lh tesztet is kellene vegyek - ezt Titi már rég ajánlotta, de nem is tudom, eddig miért nem használtam :oops: :roll:

Azt hiszem ennyi elég magamról.

Sheila, örülök, hogy megvolt a pé-d :wink: - mennek a drukkok!

Zora, a görbéd tényleg jól alakul :D - +++++++++++++

Éva, légyszi most már irjál bővebben!!!! - ha másról nem, akkor a kisfiadról, valami édes történetet :wink:

Ind, várom a fejleményeket! - addig is szoritok a pé-hez!!!

Panda, nekem is nagyon tetszik az új táblázat-forma - nagyon ügyi vagy :D

Krisztinka, a reggel nem volt időm enni, úgy hogy várom a kalácsot :wink: :D :D

csodálatos hetet kivánok mindenkinek!
puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó,
Francba :evil:
Vendég
 


Pandácska, magamon is meglepődtem, hogy most milyen nyugodtan fogadtam ezt a tényt..... egyáltalán nem viselt meg, mint múlt hónapban. Lehet, hogy hűlyeségnek hangzik, de egy kicsit féltem attól, hogy még 1 nyilas lesz a családban :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó,
Akkkor jó :D
Vendég
 


Pandácska, te most hogy érzed magad? Remélem nem idegeskedsz - arra még van idő, és szeretnék helyetted én idegeskedni :wink:

Krisz, kezdek éhes lenni :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó,
Még mindig az a vélemyénem hogy valaki megállította az időt.Már napok óta ezt érzem lehet nektek megy de nekem nem :? hát ilyen ez ha valamit nagyon várunk. Félelemeim most nincsenek és nyugodt vagyok teljesen csak várom hogy kezdődjön már. Még van elöttem egy két vizsgálat Ekg HIV és Hepa szűrés szerintem jövöhéten azokat fogom intézni.
Vendég
 


Legalább a jövő héten lefoglalod magad..... tényleg rossz érzés, amikor nagyon vársz valamit, és olyan, mintha megállt volna az idő.... de már nincs sok hátra, és reméljük, hogy jó hirrel jössz :wink: - kitartás!!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziazstok!

Ildi! Szánom bánom, de elfelejtettem lefényképezni! :oops: :evil:
Nagyon sajnálom a mensit, de olyan jó, hogy nem nagyon törtél össze.

Zora! Jaj de jó lenne, ha jól sikerült volna, azaz eredményesen a vakáció! Biztató szerintem a görbid.

Ind! Nekem is most van pé-m szerintem.

Éva! Gyere már mi van veletek???

Pandácska! Már csak 1 hét! Azt már fél lábbal is kibírjuk!!!!

Na nálunk nagyon sűrű volt a hétvége. Szombaton voltunk babát látogatni a sógornőméknél, nagyon jó volt és nagyon jól bírtam azt hiszem, csak egy kicsit voltam sárga sz irigységtől.
Tegnap itthon voltunk, délelőtt főztem, délután sétáltunk. Aztán este megint kimentünk, de akkor sajna Manóval történt egy kis baleset a csúzdán és a sebészeti ambulacián kötöttünk ki, ahol 1,5 órát seggeltünk, míg sorra kerültünk, közben szegénykém meg nyafizott, mert nem tudta mozgatni a kezét. Azt törpént, hogy kiment a könyöke, kirándult vagy mi. De szerencsére fél perc alatt visszarakta a dokibácsi, miközben engem is leb@szott, hogy ne fogjam most meg a gyerek kezét. Na ahogy kiértünk a kórházból, akkor meg én kezdtem el sírni, mert kurvára szarul esett, hogy lecseszett az orvos és amúgy is már halál ideges voltam a várakozástól. Na de szerencsére túl vagyunk rajta.
Nekem azt hiszem mostanában van a pé-m:

Kép

Puszi Mindenkinek!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Szia, Krisz!

Pedig, ha tudnád, hogy milyen éhes vagyok!!!! :wink: - tulajdonképpen ezután délelött csak gyümölcsöt akarok enni, mert már nagyon nehezen fértem bele a ruhámba, amit a lagzira vettem fel....
Sajnálom, hogy manóddal baleset történt.....
Az irigységedet meg tudom érteni :wink:

Pandácska, légyszi már vedd ki a táblázatból az "aktuális"-om!!! Köszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Te miért kapsz VIPes napokat a fertitől? Én sohe se nem kapok. :cry:
Vendég
 


Krisz, nem tudom ... azt megfigyeltem, hogy soha nem adnak a DPO-s időszakban, hanem mindig az első héten. De hogy mi szerint válsztanak ki, azt nem tudom :? - talán sajnálnak engem, mert olyan össze-vissza ciklusaim vannak :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Én meg rögtön VIPesként kezdtem, most meg, hogy lejárt csodálkoztam, hogy mi a fene történt, hol vannak a jó kis szolgáltatások. Aztán jöttem csak rá, hogy eddig VIPem volt.


PANDA! nekem beírhatod, hogy 28 napos ciklus és 30-ra nem várok mensit.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Megmutatom azért én is a görbémat, bár még semmi nem látszik rajta.


Kép

Biztos jó volt a lagzi. Mi is megyünk majd június 2-án. Jó előre számítottunk erre a lagzira, és mindig úgy képzeltem, hogy itt már nagy nagy hasam lesz. De legalább pé-m van hála a tornának, az is vm.

KépKép

KépKép
lnd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?