Új privát üzeneted érkezett!

jelentem elkezdtem kétpofára zabálni a progit, iszom a paradicsomlét, ettem gyümölcsöt meg bébipapit, hozattam borot, és főztem magamnak egy vödör zöldséglevest. Mindent megtettem...

Rejokám én is kaphatok képeket lécci? a mamzelle@freemail.hu címre?

Az a fura, hogy folyamatosan émelygek, de ha eszek egy kicsit akkor elmúlik egy időre.

Kincs hát ez a szmájli!!! ezt tuti rólam mintázták. :-))
te mikor tesztelsz?
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok!

Lara kedves!
Köszi az infot....akkor várom a mensit....és hozzá az új kis táblácskámat! :) :) :) :)

Rejo!
PÜ-be átküldöm az emil címem, küldesz nekem is képet...olyan kis kíváncsi vagyok a jövő zebrásaira :wink: :wink: :wink: :wink:

Rólam:
Magas a koleszterin :cry: szintem -> kaptam rá gyógyszert......és.és.és.és.és.és........ 2x1 meforal indul!!!!!!!!! persze egyenlőre csak esténként egy fél......és majd így tovább......felenként emelve!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Bee drága!

Legközelebbi táblába beteszed a meforalomat.....

Pusza
csipi78
 
 


Ja azt nem írtam, hogy 2x500mg

pusza
csipi78
 
 

 
 

Sziasztok!

Pocsék napom, hetem volt.

De Pogi, a te híred feldobta az estémet!
Nagyon szorítok!

Kép
mamint
 
 


Mamint :-)))
Már csak egy péntek, és itt a hétvége! vége a pocsék hétnek, és utána már csak napsugaras hetek jöhetnek.
(itt talán már egy lehelletnyivel több is a napsugár, mint kéne...)
krumplis pogácsa
 
 


vki kérdezte ki ül kikkával szemben. én :)
huuu, de ilyen komoly képeket nem is láttam még magamról :)

szép idő volt mááámaaa. sétáltunk a duna-parton. jóvót.

pogi, tesztet csináltál már??? kilyukad az oldalam (és kisétál a gyerek...) úgyhogy légyszííííí, légyszíííííííííííííííííííí.......... :)

rosszkedv ellen tessék kiállni a napstésbe 5 percet és beszívni az energiát. csodákra képes!!!!!

zsizsik merre vagy?? vagyis mikor leszel???
dimet
 
 


lányok!
mit jelent az, hogy szabad tesztoszteron színt 15-ös és 0,7 a progreszteron színt???ezek milyen eredmények segítsetek
gerike
 
 


Sziasztok Csajok!

Olyan szép idő van! Csirippelnek a madarak.

És kujvája péntek van!!!! :D :lol:

Nagyon szeretlek benneteket.

Bennem ma túlteng a szeretet. :lol:
Mindenki számára sok jut. :wink:

Ahogy lesz időm mindenkinek írok.

Tegnap akihez nem szóltam, azoknak két virtuális puszit küldök. :D

Pogikám édes!
Tégnap elött éjszaka veled álmodtam, aztán másnap olvasom, hogy babásnak érzed magad!
Remélem rókakomát ma is jól megkergetetted! Kép
Az jó jel! :lol: :lol:

UI.: ez a menszi sosem múlik el???? :shock: kb 3-5 ciklus óta 5 napnál tovább tart :shock: Elmúlhatna 9 hónapra! :lol:

Cupppp!
Vendég
 


Pogika!
Az kimaradt, hogy azt álmodtam, hogy nálatok vendégeskedtünk. És minden féle csodálatos helyre vittetek minket. Olyan volt, mint a mesében. Mintha ezer éve ismernénk egymást. :D
És nagyon finom ételeket főztél. :)

Nagyon jó álom volt! :)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ki hogy aludt?

Kavicska olvasom te jól! :D Szuper!! És szuper a szeretettúltengésed ls! :D :wink:

Zsizsik hogy vagy?? már tegnap akartam kérdezni de elfelejtettem..

Én is jól érzem magam ,végre megnyugodtam. Tegnap este már pici véres nyákom volt,ma meg igazi mensi :P
Ne sírjatok és sajnáljatok! Elég szép spontán ciklusom volt,ez is haladás.
Persze örültem volna ha + tesztet mutathatnék,de ez így alakult.
Ez a hónap végre rendesen követett lesz és ha kell rásegítünk :D
Bízom benne hogy hamarosan potyognak a zebrák a topikon és az enyém is köztük lesz! :P

Szépséges és végre pénteki napot!!
Vendég
 


Lányok,

Egy HŐS vagyok :lol: :lol: :lol: Beadtam reggel magamnak a szurit....

Mindenkinek puszi, de rohanok

Kép
kikka
 
 


Napsütéses jó reggelt!

Csajok ma nekem is tök jó kedvem van...... :P :P :P

Kincsecske! Gratulálok a szép spontán ciklusodnak.......egyenes út a zebrához :lol: :wink: :wink:

Kikka!

Mi az hogysima :shock: hős??? Te vagy a legnagyobb hőshőshős!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi tudtuk, hogy csodacsajvagy....remélem most már te is tudod :wink:

Kavicska!

Bejön ez a kujvájapéntek..... :P ilyen gyönyörű idővel meg még jobban :wink: :wink:

Legyen szép napotok!!!!
Pusza
csipi78
 
 


Jó reggelt !

Pogi, teszt jelentést kérünk !!!!!

Kavicska, én is úgy szeretlek :wink: :lol:

Csipi, mennyire magas a koleszterined ? Még nem is hallottam, hogy ilyen fiatalon is szedjen valaki gyógyszert erre :shock:
Gratulálok a meforálhoz :lol:

7kincs, mellettem vagy Kikka vagy Lafi látható !
Szerintem Bogiról készültek a legjobb képek, nagyon cuki a kiscsaj !
Apropó, a Petrányis tali után van hol aludnod, vagy hogy tervezed ??
Tudod.. szívesen adok szállást :wink:
Éljen a barnázás nélküli szuper ciklusod !

Kikka, tudtam, hogy hős leszel :lol:

Én nem aludtam túl jól, úgy tűnik keveset vacsiztam és megint összeveszett a metformin a tejfölös főzelékkel. Hányingerem volt éjjel, de reggelre elmúlt.

Nekem ma még a kujvánál is kujvább péntek van, délben elhúzok, mint a vadliba és majd gondolok rátok a szilvásváradi pihenésem alatt :lol:

mniki
 
 


niki, jó pihenést!!!!!! de jóóó nektek :)

kikka, hős vagy. egyre hősebb.

mindnekinek szép pénteket.
dimet
 
 


Mniki-ke!

Hát a pontos értéket most nem tudom.... ( talán 6.2... )de megnézem.
Nem vészes, így csak egy fél bogyót szedek rá.....de azért gáz, mert a vérvétel előtt diétán voltam és ahoz képest magas + meg ugye régen és sok ideig nagyon erős dohányos voltam :oops: :oops: :oops: .
Ez amúgy kissé genetikailag is örökölhető-ami nálunk sajna megvan
amúgy 20 év felett éredemes nyomon követni az ember kol.szintjét, mert idejében észrevettel sok komolyabb probléma megelőzhető!

Csipi
csipi78
 
 


sziasztok!

jó régen nem vagyok. kicsit visszaolvastam.

norának gratula a babához!

pogi, tesztelj!drukkolok neked nagyon! dokinál nem voltál?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Kincs!

Annyira sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Nem értem én ezt az egészet!
Olyan rossz kedvem lett! :cry:

Mniki!

Szilvásvárad????
Sárgulok!
Rám is rámférne!

Kikka!

Szerintem is hős vagy: SUPERKIKKA! :lol:

Pogi!

"Obi Van Kenobi! Te vagy az utolsó reménységünk!"

Kavits!

Még meg sem dícsértem a zebrapárodat!
Mondták nekik biztos, h. "Csííííííííz!" :lol:

Kandika!

Előzd be a lapart! :wink:



Megyek, mert a gyereken villog a "battery low" felirat! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Kincsem , szerintem ez is nagyon jó, hogy volt spontán ciklus pével!!!!
Az élet apró örömei!!!!!!!!Én csak gratulálni tudok a ciklusodhoz!
Most szépen követitek és akkor majd lehet izgulni!!!!!!!!

Most én is szeretnék már pét....de nem jön.

Kikka, ügyes vagy nagyon!!!!Akkor a nehezén már túl vagy!
Vendég
 


Navégrebeengedett!!
Mármint a rendszer ugye! Nektek nem írt ki szerverhibát?

Aranyosak vagytok hogy drukkoltok! Most hogy elkezdtem beszedni a progit, végre nyugodtan tudtam aludni éjszaka. Lehet hogy az kellett a lelkemnek, hogy legyen valami biztosíték. :-)

Nem csináltam tesztet, azzal tuti várok hétfőig. Komolyan mondom. Nem akarok negatív tesztet látni! inkább reménykedem és figyelgetem magam. Ma nem hánytam, mondjuk nem is hiányzik, de nagyon hányingerem van, és a kelbimbóim is nagyon érzékenyek, de mást nem érzek egyenlőre.

Kikka saját magadnak beadtad a szurit?! Hát te tényleg egy HŐS vagy! Le a kalappal :-)

Csillagfény :-) nem voltam dokinál :-) itt, ahol a 12. hétig nem is fogadják a terhes nőket, engem a 27. napon hazáig kergetnének :-) De felesleges is lenne, úgysem látszana szerintem még semmi.

Kincsem, én azért sajnálom. nem téged, hanem a helyzetet. De nagyon drukkolok! és a spontán ciklus is valami :-)

Kavicska hát gyertek!!! Szívesen látnánk! Megmutatnék mindenféle csodát és főznék nektek finomságos ételeket!!!!! Oooolyan jóóó lenne!!! :D :D és természetesen ezer éve ismerjük egymást mert rokonlelkek vagyunk :-))

Rambóka töltsd fel az a gyereket, mielőtt elkezd visítani az emergency villogója ;-)
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok!

Kincs :( De az tényleg jó hogy spontán ilyen szép ciklusod volt!

Pogi, tesztelj!!! Kilyukad az oldalam!!! :wink:

Kikka, nagyon ügyi vagy!!!! A nap hőse!!! :lol:

Kandika, mi volt a dokinál?!

Ginuska?!

Megjöttek az eredményeim! Hát, nem vagyok hanyattesve tőle... Szerintetek?!


_______________Régi____________Új _________ ref. tartomány

FSH___________ 7,0 IU/L _________6,1 IU/L_____3,4-21,6
LH ____________3,1 IU/L _________2,9 IU/L _____2,4-6,6
Prolaktin________537 mIU/L_______ 344 mIU/L _____25-629
Ösztradiol ______139 pmol/L ______125 pmol/L ______77-231
Progesteron ____1 nmol/L _________0,6 nmol/L ______0-0,95
testosteron_____2,5 nmol/L________1,5 nmol/L ______0,5-3,7

Inzulin éhgy. ____15,49 mIU/L _____ 14,13 mIU/L _____2,8-24,9
Inzulin 2 órás ____116 mIU/L _____ 122,7 mIU/L
cukor éhgy._______5,1____________ 3,6
cukor 2 órás_______6,5 ___________6,1

Megkaptam a belépőt az avandamethez?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyóm , én nem izgulnék!Nem olyan rossz ez!És az éhgyomri érték jobb, sokkal jobb!!!!
Nyugi!!!!Lh-Fsh arány meg pláne jobb!!!!!!!!!!!!!!!!
Kérlek, ne parázz, mert :twisted: leszek és nem sétálok veled többet a torna után!!!!!

Pogi, örülök, hogy most már lenmyugodtál, lehet, hogy kellett valami biztató ahogy írtad Te is!
És várom, hogy mit tesztelsz majd!Izgulok érted!
Vendég
 


Ja, Anyóm, a fent jelzetteket agresszív fenyegetésnek véld!!!!!
Vendég
 


Lafi, ne fenyegess!!!! :( Inkább nem parázok, oks?! :wink: De azok a séták torna után olyan jóK!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Oké, nem fenyegetlek!

Én is imádok utána sétálni....

Megnéztem: PCOS-os betegek kivizsgálásakor az FSH/LH arányt is nézik. Ez az arány normálisan kb. 1:1, ha az LH értéke magasabb, a PCOS diagnózisa valószínű.
Szóval bocs, rosszul írtam.....
akkor Te sem vagy tipikus PCOS mint én sem, nekem is fordítva van.Lh kisebb :roll:
Vendég
 


Pogi!

Már fullon villog! :lol:
De hogy hova fér el benne több mint 2 deci kaja, azt nem tudom! :shock:
Mindenesetre az outputtal sincs probléma! :wink:
Lehet, h. tényleg olcsóbb lenne bilin etetni! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Igen, ezt Tűű nekem írásba is adta: "hormonértékei kevésbé jellemzőek de megfelelhetnek PCO-nak" :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyoooka: a nyálam csorog a terheléses cukorértéked láttán...

Szurkolok, hogy mehessen és tökéletesen működjön a gyógyszer!!!!

(be vagyok xarva... nemsokára 6 hetes kontroll ahol terheléses cukor is lesz az én cukrom meg katasztrofális... a belgyógyászomat meg egyszerűen elfelejtettem felhívni a metformin miatt...)
Vendég
 


(ja... és tegyük hozzá, hogy most úgy siránkozok, hogy közben tele van a szám csokimázzal bevont kakaóscsigával -bio:)))))- ... tök gáz vagyok tudom... de iszonyúan kell a szénhidrát és még nem volt időm főzni...)
Vendég
 


anyooo, szerintem a hormonok jók, ámbár nemtom az az ösztrogén jelez-e pé-t. hanyadik napi volt??
az inzulinod gáz, tényleg. de az éhgyomri javult!!! lehet avandamet lesz belőle!!
nyugi, az a lényeg, hoyg van eredmény, van vizsgálat és majd kapsz másik bogyót.

csakegy, enyje-benyje........pedig te annyira ügyes lány vagy!!!!! csokimázas csokicsiga.....enyje :D
de én is elengedtem mostanában magamat. még nem vészes, de ügyelnem kéne jobban......
dimet
 
 


Csakegy, a csokis csiga hallatán meg az én nyálam csorog! :wink:
Azért picit figyelj oda - tudom pici baba mellett még főzni is, elég nehéz, de olyan ügyi voltál a tehesség alatt!

Dimet, 3. napi volt. Szerintem is avandamet lesz belőle. Zsizsik 3 hónapig szedte ugye? És addig babagyártás nuku... :?
A progin azért csodálkozom, mert lh teszt és a hőm alapján volt pé, sőt itt dicsekedtem a görbémmel...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Norka, kitöltöttem és elküldtem Neked a kérdőívet! Remélem még nem késtem el vele!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyoooka: tudod mi a gáz? Szoptatás mellett egyáltalán nem tudom tartani a diétát - ugyanis MINDEN tilos belőle... ld. tejtermékekről letiltott a gyerekorvos így ha nassolhatnékom van, nem ehetek pl. sajtot, hüvelyesek kilőve mert üvölt tőlük Lilla - így a hiper-szuper GI-s dolgok mind kilőve, zöldségek nagy része kilőve, a többi meg import (vegyszerek!), azért nem ehetem... szénhidrát viszont kötelező különben nem lesz tejem... egyszerűen nem látom, hogy hol a kiút...

Ha valaki tudja a megoldást akkor szóljon... (kenyérből persze TK-.t eszek, a csiga az kőkemény bűnözés volt, nem eszek minden nap... de olyan iszonyatos édességhiányom van, hogy csak lesek... még terhesen sem volt ekkora... meggylekvárral próbálom megoldani ezt de már a könyökömön jön ki... a szilvalekvár meg kilőve a magas GI miatt... SK cukormentesek persze.. )

Az ucsó reményem a metformin... jövő héten tutira felhívom az orvosom...
Vendég
 


Sziasztok!

Egyedül vagyok itthon. :? Oan rossz!

Jelentem voltam kozmetikusnál.
Szépültem. Természetesen most nem hagytam magam törbe csalni és nem engedtem, hogy megfessék feketére az amúgyis sötét szemöldököm.
A múltkor adtak neki festéket. Feketét. Én meg kétségbeesetten körömlemosóval próbáltam ledörzsölni a pofimról, miközben az Uram állt a fürdő ajtóban és hangosan röhögött. 8)

Melegszik a gyanta......
Occsó pénzé szőőőrtelenítést vállalok! Kép

Gabika!
Minta ma láttam volna a párodat a kórház udvarán. De nem voltam biztos benne, hogy Ő az, ezért rá sem köszöntem.
Ha tényleg ő volt, akkor borzasztóan szégyellem :oops:

Anyoka!
Avandamet!
Nincs is más kommentárom. Egyébként én is gondolkodom rajta. Bár nekem hat a metformin is.... :roll:
Kedvet hoztok az Avandamethez! Kép
Egyébként a többi hormonod jó :)

Csakegy!
Hallod! Kész tortúra az életed.
Most mondjam azt, hogy én is fogyózom.
Este hat után nincs evés. Édesség száműzve.... :lol:
Ha túl leszek a gyantán (és túl is élem), akkor jöhet Rubint Réka.

Kikka!
Hős vagy! Ez nem vitás. 70 éves mamiknak is megy az inzulin beadás! :lol:
Húha, el sem hiszem, hogy nekifutsz a lombiknak.
Kéz és lábtörést hozzá.... mármint átvitt értelemben... :D

Pogikám édes!
Megfuttattuk francia hont. Mennyi lenne egy körút. Elborzadtunk. Aztán egy kisebb körút. Attól is elborzadtunk.
Aztán letettünk róla.
Talán egyszer .....
De a tavalyi és az idei meghívásodat is jól megjegyzem magamnak... :)

Lafikám!
Hehe!
Most röhögnöm kell rajtad. Bocsi!
Eddig úgy elvoltál az esélytelenek nyugalmával és dőlt a PÉ. Most meg.... :lol: :lol:
Koncentrálj a vizsgára. Azt' utánna jön a PÉ. :)

Csipi!
Te dohányoztál???? :shock: Lányok még ki volt bagós? Vagy ki bagós közületek!
Jelentem én nem is voltam és nem is vagyok... :lol:
6,2-es koleszterint diétával még meg lehet fogni, bár nem tudom hogyan táplálkozol.

Mniki!
Sokat aludj.
Helyettem is! :) :) :) :)

Kincsecske!
Gratula a spontán PÉ és gyönyörű szép ciklusodhoz!
Most mondjam azt, hogy majd legközelebb??? Nem mondom...
Majd legközelebb! :?
Vendég
 


Kincs!

Nagyon sajnálom, h nem sikerült!!! :( :( :( :( :(

Pogi!

Mikor tesztelsz? Drukkolok ám nagyon!!!
Milyen érdekes a természet. Van aki érzi már a dolgok alakulását mint most te is. Én nem érzek semmit sem (lehet, h nincs mit éreznem, így hamarosan kell véreznem). :lol: :lol:
Szóval Pogi: Good luck!!! :D

Kép
lara26
 
 


Kavics!

Gyantázol? :shock: :shock: :shock:
Nem fáj? Vagy már immunis vagy rá?
Nekem elektromos kézi készülékem van valahol a szekrényben. :lol:

Kép
lara26
 
 


Szia kavicskám!

Én is egyedül vagyok.... :cry: :cry: ..megyünk bulizni :wink: :?: :?:

Hát igen én büdös bagos voltam....... :oops: :oops: :oops:
lassan 3 éve lesz, hogy leszoktam , mert tudtam, hogy szeretnénk majd babócát.......és rá majd egy évre abbahagytam a fogigátlót.
Az már el sem merem árulni, hogy mennyit és meddig szívtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Étkezésemben az alap, hogy zsír és cimborái, kólafélék...mellőzve szintúgy cukor meg a hasonlók.... ( persze nem azt mondom, hogy soha-ami azt jelenti max vendégségbe/esetleg buli

Amiből sok:natur kefír, joghurt.. nyers és párolt zöldség...csirke/hal....oliva olaj.....TK vagy magos zsemle/kenyér és napi2-3 liter viz...valami ilyesmik

Szent azért nem vagyok, mert alkalmakként én is eszek amit nem kéne..... Pl. vasárnap a páromnak pörköltet főzök nokedlivel ( tuti, hogy eszek belőle egy picit )

Na most jól eluntttalak titeket :cry: Bocsi!!!
csipi78
 
 


Sziasztok!

Kavics, ma nekem is jó kedvem van! És nem csak a kujva péntek miatt. Vagy mégis? ;)


Anyoo, na az inzulinomra én is kíváncsi lennék. De Tűű azt mondta felesleges lenne nálam 3 hónap után nézni. De azt is olvastam valahol, hogy a stressz felviheti az inzulin szintet! Nem izgultál vérvétel előtt?

A hormon szintjeid viszont magukért beszélnek!

Pogi: keresztbetett ujjak :)

hétfőn várom a híreket!

Kép
mamint
 
 


Csajok!
Van egy butus kérdésem..... a fertin a DPO-t hogy magyarosítanátok????
csipi78
 
 


Day Past Ovulation = ovilációtól eltelt napok száma

Kép
lara26
 
 


Szia lara!

Köszi...!!! :) :)
Olan kis okos vagy :wink: :wink: :wink: -mindig megmondasz nekem mindent... :lol: :lol: :lol:
csipi78
 
 


:oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Szió!

Pogika Drága!
Annyira örülök neked. Hétfőn mutatsz nekünk egy + tesztet :) Woww...alig várom :wink:

Puszi lányok, mára ennyit.

Ja hőm szebb ( 37 :lol:)
Vendég
 


Kavics!

Legközelebbre: Ne körömlakklemosóval, hanem domestossal próbálkozz! :wink:
Túlfutott, bőrön vigyorgó hajfesték eltüntetése is ezzel a módszerrel lehetséges.
(Jajj, ezt el kell mesélnem: anno kisgyerekét hozta fogászatra egy apuka. Valszeg előző este házilag festették otthon anyával a haját feketére. Jó 2 centis ráhagyással kenték rá a fekete festéket a 2 milis sörtére. (Anyuka platinaszőke volt, tehát nem lehetett tapasztalata az erős színű hajfestékek terén és a domestosos trükköt sem ismerte.)
Szóval apuka úgy nézett ki, mintha egy lilásfekete bukósisak lett volna a fején. Szívből sajnáltuk, de alig bírtuk ki röhögés nélkül! :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Hááááát...............
Na megjártam az új dokit....nagyon szimpi! :lol: Metformint nem szedhetem tovább,szerinte ez a 2év túl sok a próbához :shock: (de!Rám van bízva!).....petefészkeim nem változtak ...az összes leletemet átnézte!A hormonjaim pocsékok....Ő nem látja megalapozottnak a további szedést!Mivel nem ismer,nem tudja mi volt 2éve,csak a leletekből......a fogyásra azt mondta,inkább ne ezzel fogyjak :lol:
Viszont rákérdezett a vizsgálat közben....mióta van ez a polipom... :shock: méhszájon....áll.nem mai darab! :(
Jövőhéten mennem kell spec Uh-ra a Királyhágóba!Utána másnap elvileg hozzá....és megbeszéljük a továbbiakat!
Röviden ennyi! :?
Szép estét!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök,nekem még most lett vége a pénteknek.

Kavics kozmetika ,gyanta?? :lol: szőkítés? (a festéket folyékony szappannal dörzsöld inkább mint körömlakklemosóval)
Nekem is kéne gyantázni azt hiszem a hsg előtt szedtem :shock: nem vészes :lol: :lol:
Nagyon rég cigiztem vagyis kipróbáltam,de már semmi pénzért nem szívnám.

Kikka nagyon ügyes vagy!!

Lara Pogi Zsizsik van tesztközelben?? Szurkolok naggggyon!!!

Szépséges estét!!
Vendég
 


Ja és:

Nóra! Gratulálok és sok boldogságot, egészséget nektek!
Vendég
 


kandi, polip...méhszájnál? és ez eddig nem volt? ah, lehet ez a megoldása a baba-projektnek? vagy ez befolyásolhatja???
hm, d elegalább ezt megnézik és kezelik. ez már jó.
dimet
 
 


Kandika!

Ki ez az új dokid?
Tűűhöz nem ügetsz el egy alapos endokrinológiai kivizsgálásra?
Párod rendben? Mikor nézték utoljára?
Polip? Lehet, h. a szemét lecsapkodta a karjaival a kis apasejteket? :wink: El onnan vele! :twisted:

Egyébként már rájöttem, h. mi a baj veled! :idea:
Eleve 50 naposra van állítva a tickered!
Milyen hozzáállás ez????? :!:
Tessék szépen 32 naposra állítani!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Nóra! Nagy-nagy gratula!Ügyi voltál! Kép
Kincsecske! Azéééé Én sajnálom azt az 1cn-ot! :?
Rambóka!Az új honvéd kórházban a Kiss Attila!
Elvileg Ő a merckforminnal vállalt el....de miután megnézte a leleteimet visszamenőleg 10évre....akkor mondta,hogy na Én vagyok a kakukktojgli....akinek nem hat! :roll:
Lehet a rohadt csápos zabálja a Kép -okat! :wink:

Lafi merre vagy???????? :shock: nézem-nézem,de nem látlak!
Kavicska!Én is akarok unatkozni.....olyan jó lenne egy ici-picit....bár nem panaszkodok.....holnap tuti 9-ig fel se kelek....ki kell egészítenem a hétköznapi 4-5órámat!
-és jelentem soha még egy slukkot se szívtam.....csak passzívan,a sok kedves dohányos miatt! :evil:

Anyó!Szerintem is jók ezek az értékek....cserélünk...kb. akkor jobb kedvem lenne ma..... :roll:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Csajok!

Higgyétek el én se vagyok "bagós múltamra" büszke....sőt utálom is maga érte :evil: :evil: :evil: :evil: -elég büntetés ez nekem!!
A férjemen kívül ( aki szintén társ volt a bűnben ) senki nem hitt bennem!! És lám mind a ketten letettük!!!!! :mrgreen: és erre viszont büszke vagyok!!!!
Most nagyon utáltok :cry: :cry: :cry: engem :?: :?: :?:
csipi78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?