Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :lol:

Tegnap korán keltünk,6 órási szopi után már mindenki fent volt,mert rendbe kellett tenni a lakást,mert a nagybátyám jött 10-re látogatóba. Ő fogja majd Gabikát megkeresztelni,nálunk az egész családot ő eskette és keresztelte. Nem kis dolog,ha a családban van egy megyéspüspök,igaz már nyugalmazott,de mindent csinálhat még nyugodtan.

Nagyon tetszett neki Gabika,és teljesen meghatódott mikor a kezébe adtuk. A kisfiam nem si zavartatta magát,hogy új arcokat lát,mosolygott,és elvolt. Sokáig sajnos nem volt,csak 1 órán át,mert mennie kellett. Úgy néz ki a keresztelő majd július utolsó hétvégéjén,29én lesz.

Ma már anyukám is hazament,nagyon szomorú volt,mert nem tudja mikor látja majd Gabikát,mindig ő se tud jönni,mi meg még nem tudunk,mert kicsike.

A párom csak 17én megy dolgozni,addig itthon van velem,elintéz mindent amit kell majd.

Hihetetlen,de tegnap betöltöttünk az 1 hónapot,repülnek a hetek és a napok számomra. Sokat eszik,alszik és mosolyog a kis drágám. :lol:

Krisy 79 én rá 5 napra szültem,hogy elment a nyákdugóm! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek nálam is távozott a nyákdugó,bár a múltkor is valami olyasmi távozott (de csak egy kicsi),de ez most az, mert ez véres is volt!! Bocsi hogy így részletezem. :oops: :?
Hát nem tudom mikor szülünk,de ma egész nap keményedik a pocóm és fájdogál is,meg a derekam is. Nem tudom ez jelent e valamit!
Nagyon örülnék ha ma már mennénk!! :D

Krisy!
Kitartás neked is!!! :D

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Dicamama!

nekem így indult a szülés!!!!!!!Hajrá!!

berzkat
 
 

 
 

Sziasztok!

Képzeljétek a lányom és a Dorcacs egy szobában vannak a János Kórházban. A lányom adatait kérdezgették és a Dorcas a nevek alapján felismerte őt.
Eggyébként mindketten jól vannak, pénteken reggel jöhetnek haza.
Sok puszit küld mindenkinek.
Vendég
 


Dicamama mivan veled, még egyben vagy? Drukkolunk!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tök jó, hogy megint megindultak a szülések!

Szurkolok mindenkinek.

boszibaba
látom apát is befogtad pelenkázni, nagyon helyes. nálunk a kakás és az öltöztetés mindig rám marad.

teszek fel ide is húsvéti képet. Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bbeti
 
 


NIKI baba!Imádnivalóan gyönyörű vagy!!!!!!A fiamé kell,hogy legyél ha nagyok lesztek,igaz,te leszel az idősebb...de csak picit.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Haliho!

Na, csakhogy felporognek az esemenyek. 2 nyakdugo, kemenyedesek, stb... Szurkolok nektek nagyon!!!

Nalunk semmi extra egyelore, holnap UH + CTG. Jo lenne egy manualis tapi is, kivancsi lennek, hogy allunk a multkori 2.2.2.2. utan, nyiltam-e tovabb. Csak remenykedni tudok, hogy nem, raerunk meg azzal. Minden irigykedesem a leszallo pocakokert, en meg kuzdok az enyemmel, meg a hulye savval (ki hinne, mino valtozatossag ) :cry:

Edi: Nincs masik vedono-lehetoseged? Ez a dorzsi tema eleg huzos sztem is. A baratnom is most szult csaszarral, neki is volt teje mara 3. napon, ugyhogy ebben a temaban se hagyd magad stresszelni! Te csak szepen nyugiban, minden baromsagot elengedve a fuled mellett hangolodj a szulesre. De hat miert is lenne csaszar, ha egyszer koponyatartasu?

Bbeti: :lol: Jo, hogy ide is feltetted ezt a nyuszimarcangolos kepet, imadom!!! :lol:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Benkoka nagyi:
Jó ég,milyen kicsi a világ!!! Ez tök aranyosan jött ki! Akkor legalább jó sokat tudnak dumálni!! :D :D
Faggasd ki légyszí a lányodat,hogy a Dorcacsról is tudjunk valamit! Császározni kellett? Vagy végül befordult a babája,és simán szült?
Tényleg,tejjel hogy áll a lányod? Megindult már?

Dicamama,Krisy:
Na,akkor ti se lesztek már sokáig egyben! :lol: :lol: HAJRÁÁÁÁÁÁÁ!!! DRUKKOLOK NEKTEK NAGYON!!!! :!: :!: :!: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Jaj, Betti:
Igen,szerintem is tök jó,hogy ide is felraktad a képeket!!! Zabálnivaló kiscsajod van,végre lehet látni róla is képeket!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok! Kispapa vagyok hoztam nektek új képeket!



Kép Kép Kép Kép Kép Kép




Mindketten jól vannak elméletileg pénteken jöhetnek haza!

Dicamama: Drukolunk nektek! Misem gondoltuk aznap, hogy este babázni fogunk! Ebéd után lefeküdtünk aludni és arra ébredtem, hogy párom felriadt és ömlött a magzatviz!!! Semmijen előjel nem volt!


Dorcacs ma délután ment haza! Sziasztok mindenkinek minden jót!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi előre is a drukkokat, de nálunk még semmi jel.
Dicamama nálatok valami jel?

Tündériek a kicsi babák Niki azokkal a nyuszikkal zabálni való. Nem félt tőlük?

Benkoka: Mégegyszer gratulálok nagyon aranyosak vagytok együtt a kis család.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,most este kezdett el erősebb fájásaim lenni,de elég rendszertelenek mert valamikor 5 percenként, valamikor 15, valamikor fél óránként jöttek.De egy fél órája 5 percenként jöttek és nagyon tud fáj!Már azt hittem hogy menni kell!De most megint rendszertelenül jönnek a fájások!
Nemrég beszéltem a dokimmal és mondtam neki a fájásokat, és mondta hogy figyeljem az órát és ha rendszeresen 10 percenként fáj akkor induljunk el!
Csak tudnám hogy mikor lesznek rendszeres fájásaim?? :roll: :?
Mert eddig össze vissza jöttek!
Reggel megyek CTG-re ha kibírjuk addig! :D
Már nagyon szeretnék babácskázni!!! :D

Szerintetek meddig lehetnek ilyen rendszertelenek a fájások? :?:

Betti!
Niki nagyon aranyos, főleg ahol a két nyuszi van a kezében!! :D

Benkoka!
Nagyon tündéri a kisfiatok!!! :D
Vendég
 


Köszi mindenkinek a bókokat.

gabi.baba
nagyon minimális lesz az a korkülönbség :lol:

Krisy
nem félt tőlük, lehet azt hitte egy újabb plüss.

Benkoka
gratulálok helyesek vagytok

Dicamama
húúúúú, nagyon szorítok akkor :lol: :!: :!: :!: :!: :!:
remélem reggelre babára ébredünk.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Tegnap este értünk haza!
Köszönöm mindenkinek a drukkot!!!
Vasárnap du-án 16:59-kor született meg pici fiam.3000g és 52 cm.
Császározni kellett,mert mint kiderült a rövid köldökzsinor miatt nem tudott befordulni.Tejcim rengeteg van.
Baba jol van,én még nem annyira.Nagyon fáj a seb,és menni sem nagyon tudok.
Ha lesz egy kis időm akkor hozom a képeket,és részletesebb szülés élményt is irok.
Benkokával egy szobában voltunk,de sokat nem tudtunk beszélni sajnos mert én már jöttem haza.
Nagyon szép,tündéri kisfia van.Szerintem tiszta anyuci :D

Mégegyszer köszönök mindent nektek,és jövök amint tudok csak pont ma van a mamám temetése,amire én sajnos nem tudok elmenni,de a rokonok most emiatt is biztos jönnek.
Mindenkinek sok puszi!!!

Kép
dorcacs
 
 


Sziasztok!

Holnap jöhetnek már haza a lányomék, nagy az öröm!
Dicamama veled miújság? Nagyon drukkolunk, hogy minden rendben menjen veletek!!!!
Barbamami: hát tejcsike még nem nagyon vagy, inkább még csak olyan előtejcike van de már gyakorolnak, szoktatja őt a cicihez, de mindig csak alszik a kis drága.
bbetti: csodaszép a gyermeked, gratulálunk hozzá!
dorcacs: reméljük veletek mostmár minden renben van, otthon mégis más és jobb, gratulálunk!
Mindenkinek (aki még előtte áll és annak is aki már megszült) sok boldogságot és örömet az életben.
Puszi Benkokamama
Vendég
 


Juuj de jóóó...olyan jó ilyen örömhíreket olvasni.. :lol:
Dorcas örülök h imnden rendben van veletek is..minden jót kívánok nektek is..
Benkoka
nagyon szép a pici.. :wink:

Képzeljétek én meg mit álmodtam,nem vagyok normális!!! :lol:
Szültem egy hatalmas egybegyereket-olyan volt mint a párna amit a lábaim közé teszek alvás kközben és nagyon pufi.ráadásul ezenfelül még KÍNAI is volt a pici Dóri!!!Szóval nem hittem el h az enyém és nem mertem kivnni megmutatni senkinek,amikor meg már rávettem magam olyan baromi nehéz volt h nemtudtam felemelni.. :cry: szóval ott álltam egy kínai pufók gyerekkel és csak néztem ki a fejemből h ez most mi????

Szóval azt hiszem én már idegileg picit kész vagyok..hogy lehet ilyet álmodni,szegény Dóri.. :? :D

Kép
nikky
 
 


Dicamama, Krisy 79
Tuti h ti következtek babaeső téren!
Drukkolunk nektek 1000-rel na és egy ici-picit irigykedünk is :lol: :lol: !

Amúgy streptococus vizsgálat nálam sem volt és szerintem nem is lesz, legalábbis meg sem említette a doki, úgyhogy ez valószínűleg kimarad az életemből.. Amúgy ezt miért is nézik? Azt sejtem h valamilyen baci-féle, de pontosan milyen problémát is okoz(hat)?

Hálapénz
A védőnőt mi is kínálgatni szoktuk ha lejön, én még senkitől nem hallottam h pénzt adott volna neki..meg amúgy sem szívesen adnék, mert annyira nem vagyok elájulva tőle..főleg nem a sok "okossága" után...
Tényleg ti a szülésznőnek is adni fogtok v. csak a fogadott dokitoknak és ha igen mennyit szántok rá?
Vendég
 


Itt a jó hír mára, Dicamama írt!!!!!!!!!!

Megérkeztem 2007. 04. 12-én azaz ma 8 óra 42 perckor. 3480 grammal és 54 cm-rel! Puszi! Vizi Bence

sch.judit
 
 


Húúúú..mondtuk mi, hogy Dicamama jön... :lol: GRATULATION!!!
Krisy79 te következel :lol: :lol: :lol: !
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Dicamama: Gratulálunk Bencéhez szép formás baba lehet.
Várjuk a történetet és a képeket. :lol:

Nálunk még semmi jele, esetleg néha egy kóbor fájás, de a baba nem sieti el a dolgokat. :oops:
Holnap megyünk ctg-re kiváncsi vagyok mi lesz, de ha addig is történik valami irok.


Úgyhogy hajrá lányok lehet előzni. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Húúú Dica nagy nagy gratuláció...de jó dejó...gyerünk Krisy neked megy a drukk..
tök jó h ilyen gyorsan jönnek a babák..hát mindjárt megnézema táblát de sztem eléggé zsúfolt a következő 1-2hét..jól emlékszem??? :lol:
még meg akarta várni az összes babó a jó kis sonkát húsvétkor,gondolom... :wink:

Timcsi
Meg még vki csak lusta vagyok visszanézni.. :cry:
én úgy tudom h ez a streptococcus ez egy ilyen "általános,vagy alap"baktérium...(mint a sztafilococcus meg ilyesmik)vagy van benned vagy nincs-nem terhességgel kapcsolatos,viszont ha pozitív vagy akkor úgy tudom antibiotikumot kell kapnia a gyerkőcnek mikor kibújik m megfertőzödhet..szóval azért kérdezzetk ráa dokinál,sztem!!!nekem azt mondták az a leletem is legyen benne a kiskönyvemben a szülésnél,mert kell h dokumentálják!!

Kép
nikky
 
 


Köszönjük szépen a gratulációkat mindenkitől!!
Nehéz volt a szülés, de mind a ketten jól vannak.
Egy négyperces képet tudok mutatni a kisfiunkról.
Robi! Kép fénykép [/quote][/url]
Vendég
 


Dicamama: nagyon aranyos a pici fiatok büszkék lehettek rá. További jó egészséget és sok tejcsit kívánunk. :lol:

Köszönöm lányok előre is a drukkokat. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Dicamama ez szép munka volt. Gyönyörű a gyermek. Sok boldogságot hozzá. A többieknek szurkolunk!!!
Vendég
 


Nah Lányok jól megindultak a babák:) Mindenkinek hatalmas GRATULA!!!!!! :D :D :D Olyan jó nektek hogy végre túl vagytok a szülésen és már csak babázni kell.Nekem is pont tegnap mondta anyukám szerinte max 2 hetem van mert nagyon dagadnak a lábaim meg az arcom is megdagadt már..... szóval nem tudom,jó volna már túl lenni rajta :D Megvannak a babasarkos képek gyorsan fel is rakom ,csak még a falról hiányzik a kép meg a pelenkázó fölött lesz 1 polc . Kép Kép Kép
Vendég
 


Nikky
Köszi majd rákérdezek. Bár kicsit aggaszt h nálunk semmi nem úgy történik ahogy kellene...

Dicamama
Nagyon aranyos a picitek :lol: !

Bacsbern
Hát nekem már kb. 2 hete ugyanazt mondták, mint neked, mármint hogy olyan "szülés előtti fejem" van.. ráadásul többen is, mert látták h dagadt a szám, sőt az orrom is, ja és a kezem is.. Ehhez képest semmi jel.. de én tutira végig fogom hordani..valahogy ezt érzem...
Vendég
 


Tegnap voltunk amúgy az apás tanfolyam 2. részén.
Érdekes volt megint. Most vittek végig a klinikán, a kórtermeken, a vajúdón, na és a szülőszobán.
Hááát egy kicsit ijesztő volt látva a behúzott függönyöket a vajúdó részen és valahogy kezdtem felfogni lassan én is itt fogok szenvedni, akkor meg főleg elkezdtem parázni, amikor a szülőszobát mutatták és pont jött is egy lány szülni, így kiküldtek bennünket... Ráadásul azért is kezdtem jobban parázni, mert kedden az NST-n láttam ezt a csajszit és nagyon furcsa volt őt.. ott.. úgy.. látni..rendesen kirázott a hideg egy jó darabig..
Ja meg az is "jó" volt h a szervező többször is mondta a papáknak h a látvány nem lesz riasztó, attól ne féljenek, mert nem jár olyan nagy vérrel és a babák sem "gusztustalanok" amikor megszületnek, szóval próbálta őket megnyugtatni..erre a takarítónő legalább 3x ment el előttünk egy véres cuccokkal teli vödröt tologatva..meg is jegyezték a többiek, hogy ááá..tényleg nincs vér..meg hogy biztos direkt csinálta a takarítónéni h vegyék már észre a papák-mamák mi is a valóság... :roll:

Amúgy a védőnőm csinált egy statisztikát és az ő körzetéből jellemzően a 38-40. héten születnek a babák, tehát ritka a hamarabbi szülés és a túlhordás és mindegyik baba min. 3 kg de inkább attól nagyobb súlyú, azt mondta nem is emlékszik rá h pici súllyal született baba mikor volt nála..
Bár itt a "fórumon született" babák is ezt bizonyítják, hisz mindegyik szép súlyú, nagy baba.. :lol:
Vendég
 


Dicamama: NAGY GRATULA A KISFIADHOZ!!!

Bacsbern,
nagyon szep a babasarkotok, latszik, hogy nagy odafigyelessel allitgattatok ossze!

Amugy megvolt az UH-nk, Luca baba mar 3000 gram!!! Kepzeljetek! Jol meghizott a kis szentem! A buksija 92*114, a combija meg 71. Es minden normalis.
Mikor jon mar? Vki, aki ert a joslashoz, josoljon mar nekem is!!!

Most megyek fekudni, piszkosul kemenyedek, meg hullamokban fajdogalok is. De ez meg nem komoly, csak a korhazi hercehurca miatt elfaradtam.

Pussz, jok legyetek!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok lányok :)

Nagyon izgi titeket olvasgatni, babaeső ez a javából :)

Dicamama gratulálok nektek, nagyon ügyesek vagytok, és gyönyörű a kis krapek :)

Dorcacs, örülök, hogy már ti is otthon vagytok! Sajnálom, hogy végül neked is császár lett, de akkor majdnem hasonló volt a helyzet mint nálam! Remélem nem bánkódsz nagyon! Ja, és a baba-mamás topicba várunk minden mamát :)

Benkoka neked is nagy gratula, nagyon szépek vagytok együtt! Csak sajnálom, hogy nem találkozhattunk, pedig milyne közel is voltunk egymáshoz :)

Na lányok, további jó pocakosodást, és drukkolok továbbra is a finisben lévőknek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dicamama! Szívből gratulálok!!!!

Dorcacs,neked is!!!!

Ma voltunk dokinál.. Hát,én megmondom őszintén,azt hittem,ilyenkorra már kint lesz a Bogi.. :(
Kevesebb a magzatvíz,megrövidült a nyakcsatorna,de a méhszáj zárt.. Hiába gyakorlatoztunk tegnap az apával :oops: :oops: , Bogit nem lehet siettetni :roll: . Pedig mostmár valahogy úgy túllennék rajta!!
:( :( :( :(

Krisy: HAJRÁÁÁ!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Dicamama nagy gratula a fiatalúrhoz! :lol: Hálapénz:

Nekem nem volt fogadott szülésznőm,de nagyon rendes volt,és pénzt és ajándékcsomagot is adtunk neki.
A dokim 60.000at kért a szülésért,már előre megmondta,de,ha nem mondja akkor is adtam volna ennyit,mert nagyon rendes volt amit tett,és ahogy mindehhez hozzáállt+ő is kapott még ajándékcsomagot és babafotót is. :lol:

Benkoka nagyon szép a kisbabád,sok öröm van benne biztos! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Az újdonsült anyukáknak nagy gratula!!! Úgy irigykedek szeretnék már babázni. Mi is voltunk uh-on az adatok /32/: Bpd:84mm, Fl:63mm, Ac:236mm ami kicsit kicsi nem tudom nem-e nézték vagy írták el mert 3 hete a 4D uh-on már 260-volt. Remélem csak elírás. Azt mondta minden oké, a kenetet is levette és holnap meg is lesz az eredmény. Csajok mikor vannak jósjófájások?

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk uh-on, és minden rendben.
A lepény 1. fokban érett, a magzat becsült súlya 3000 gr.
Jövő héten megint nst, utána meg méhszájvizsgálat, majd kiderül mit lát a doki.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


dicamama!Hatalmas gratula!!!szép a babótok nagyon.

bacsbern!nagyon szép lett a babasarok,igazi kiscsajos.

Nálunk ma volt a védőnő.Elbeszélgettünk másfél-két órát.Mondott egy két érdekességet.Mondta,lehet,hogy nem jön már,majd csak ha meglesz a baba,én nem is bánnám...kapott Brendon kis ajándékcsomagot,de nem a várandóssat,az már volt,hanem valami újat.Ebben is volt sok reklám anyag,tea,pelus,meg ilyesmi.

Ma valahogy eléggé fáj a derekam,meg a méhszájam,a pocim ott lenn,hogy na....néha olyan érzésem van,kipottyan a baba....tök rossz,nagyon kéne még maradnia,de a doki meg a védőnéni nem ezt mondja,pedig itt senkit sem szeretnék megelőzni.Már csak reménykedem,még 1 hónapot kérnék tőle!remélem,szót fogad nekem már most.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Dicamama
gratulálok jó egészséget és sok tejet kívánok, szép a baba.

barbamami
lehet kellene még gyakorlatozni :wink:

bacsbern
nagyon szép a babasarok

timcsi
ahogy Nikky írta ez fontos vizsgálat. szülés előtt mindenképpen megkérdezik, hgy megvan-e a leleted. ha pozítv akkor a baba rögtön születés után kap injekciót.
ez a baktérium a hüvelyben fordul elő, és szüléskor fertőzi meg a babát, aki nagyon beteg lehet.
rá kellene kérdezned a dokidtól.

Kép
Kép
bbeti
 
 


gabi.baba
szurkolok, hogy a vejem még maradjon.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

A mai éjszakánk is szuper volt: 21-6ig alvás. Meg is lett díxsérve. Most is alszik. A nappalok is nagyok jók,mert szopi után hamar elalszik,és így én is tudom csinálni a dolgom.
Tegnap lemértük itthon és ruha nélkül: 4,39 kg és 56cm Szépen gyarapszik: 2970el született és 2760al hoztuk ki a kórházból! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Én a dicamama férje vagyok.

Mindenkitől nagyon szépen köszönjük a gratulációkat, és szurkolunk a többieknek akik még utánnunk vannak.

A szülés nem volt egyszerű, de mindent megér!!

A mi bencénk császárral lett meg reggel 8 óra 42 perckor!!

Apukák legyetek ben a szülésnél, mert ennél szebb dolog még nem történt velem sohasem, és bánnám ha nem lehettem volna bent, mind a kettőjükkel.

A mai napon is megyek hozzájuk, és remélem, hogy a következő héten, már hazaengedik őket a kórházból.

Az egész család örül a kisbabánknak, főleg a dédi és a nagyik!

Most már ti jöttök, mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi még egyben vagyunk és nemsokára megyünk ctg-re utána majd jelentkezem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok

Úgyláttom mindenki napozik ebben a szép időben. :lol: :lol:

Mi megjöttünk a ctg-ről a baba jól van, de sajnos a vizeletemben megjelent egy kis fehérje. Bár a szülésznő azt mondja, hogy lehet, hogy a nyákdugó távozása miatt került bele.
Bár ma reggel óta szétszakad a derekam pedig ez sohasem volt jellemző ez idő alatt és olyan érzésem van mintha a has alsó részére még plusz 2 kg logatnának.
De egyébként semmi más jel nincs, ha hétvégén nincs baba akkor hétfőn megyünk újra ctg-re és a doki bácsihoz.

További szép hétvégét.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Csak egy napra nem teszem be a lábam a fórumra és pörögnek az események! Dicamama! Gratulálok! Gyönyörű, formás baba! :D

Benkoka, Bbetti, Boszibaba: Ennivalóak a képek! Illetve a babák! Olyan aranyosak! :D

Gabibaba: Drukkolok, hogy egybe maradj még egy ideig. Pihenj sokat! :)

Tegnap voltam NST-n, minden rendben volt. Az orvosomnak viszont csak kb. 2 perce volt rám két műtét között, úgyhogy elmaradt az UH és a sztreptokkokkusz is, ami miatt már kezdet én is aggódni, kedden megyünk legközelebb, remélem akkor le tudja venni. Csak a méhszájat nézte meg, még teljesen zárt, nem valószínű, hogy előbb jönne. Kedden beszéljük meg azt is - az UH ill. a baba méreteinek a fényében - hogy lesz-e császár vagy nem. (Gerincferdülésem és rövidlátásom van, mindkettő határeset, úgyhogy a baba méreteitől függ a dolog).

Hízás: Egy női magazinban olvastam, hogy Görög Zita 24 kg-t hízott. És 20-at már le is adott (január végén szült). úgyhogy lányok van remény! Én már sajnos a 14.-nél tartok :oops: De ez a cikk Görög Zitáról reményt adott, hogy nem fogok egész életemben gurulni.

A védőnő "érdekes" tanácsaira persze bólogattam, de eszem ágában sincs betartani őket, csak érdekességként írtam, hogy ilyen is van. Ettől eltekintve kedves és készséges, nem hiszem, hogy rosszat akarna.

A szülésznőnek mi fogunk pénzt adni, persze utólag, ha a szülés alatt is olyan rendes lesz mint most az NST-ken. Mi 20e-re gondoltunk, legalábbis ilyen összegekről hallottam. Az orvosunk a család ismerőse, eddig nem fogadott el tőlünk pénzt, ajándékkosarat szoktunk vinni, de úgy gondoltuk, hogy szülés után vásárlási utalványt adunk neki. Még nem tudjuk, mennyit, attól is függ, császár lesz-e.

Kép
Vendég
 


boszibaba
nagyon édes a kislányod

edi
hogy a fenében adta le ilyen hamar? mi a recept? nekem még van 10 kg. még belegondolni is szörnyű, hogy velem mit csinált volna a dokim, ha ennyit hízom, így is rémálmaim voltak a mérlegével.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Jó reggelt Lányok!!!Nem voltam pár napig is.... baba eső volt! hmmm neeem BABAESŐ volt...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És ez csodálatos!!!!
Dicamama
Dorcacs
Benkoka

GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BBeti, hát ezek a nyuszis képek - zseniálisak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bacsbern Nagyon vidám napos a babasarok!!!

Macsek mi van a 2.0.0.0-val?? Hogy Vagy???

Mi tegnap voltunk Dokinál... 2 hét alatt 3 cm nőt a pocakom!!! Előtte még 6 hét alatt 6 centit... De viszont már nem híztam!!!! +14-nél tartok... Érdekes módon ..észrevettem, hogy hátamra /???!!!/ híztam... Hmmm... Amúgy minden rendben... Most már hetente találkozunk Dokival /mondtam neki.. milyen jó lenne, ha egyszer itt szülnék meg a babát... a rendelőben!.. Neki nem tetszett az ötlet... Jövő héten találkozom a szülésznőmmel... CTG... utolsó vérvétel... Kenetett vett a doki... Megismerkedtünk a gyerekorvosunkkal... Elég érdekes személység... Egy épp mondatot nem tudod befejezni.. de jó specialista... valami valamiért...
Szülész a férje.. és ő azt mondta, hogy ha elfolyt a magzatvíz – mentőt kell hívni… azért mert fennáll a veszélye annak, hogy a magzatvíz magával sodorja ki a köldökzsinórt.. és ez nagyon veszélyes….. Így fekve kell várni a mentőt és fekve szállítják be az anyukát… Hát annak az esélye, hogy kijön a köldökzsinór kb. ugyanakkora mint annak amiért a kismamák légzésfigyelőt vesznek…. De hát vesznek… pedig nem nagy az esélye.. Na szóval mindenki maga dönti el))))))))) mint mindig!!!!
Fuf… kicsit sokat írtam…. Így hirtelen.. reggel.. magyarul… megyek visszafekszem egy picit!!
:D

Kép

Kép
fenix
 
 


oooh Edi
Ma jó napom lesz a 24kg-os hízás miatt!!Komolyan..köszönöm szépen a hírt!!Én nem hallottam erről..
és egyébként Te szeretnél természetesen szülni vagy inkább örülnél a császárnak??vagy mind1??Mert akkor drukkolok h olyan legyen mint amilyet szeretnél..
nekem is felajánlhatnák a császárt..de valahogy nem füllik a doki foga hozzá.. :roll: ,pedig nem minden áron akarok megszakadni a szülésben..na mind1,csak túlélem vhogy...

Krisy
Te is milyen nyugodtan várod a megfelelő napot..mint Boszibaba meg Babzsák...én már most kivagyok..irigyellek titeket h ennyire nyugisak tudtok maradni..nekem mintha besózták volna a seggem olyan vagyok mióta betöltöttem a 37.hetet!!!szörnyűűűű..

Bbetti
Sztem baromira figyel arra h mit eszik..illetve inkább mit nem eszik,és neki tutira jut ideje meg lóvéja a legjobb személyi edzőkhöz járkálni a baba mellett,meg különböző kezeléseket is eltudok képzelni még mindemellett..sztem nem lehetetlen,csak időt kell rá szakítani..vhogy??!!

Barbamami
Látom már te is tűkön ülsz... :lol:
én sem igazán bírom már..úgy túl lennék rajta..
figyi én kitaláltam az új stratégiát!!
Nincs több tiramisucska,fagyicska,csokika meg ilyesmi finomságok,mert mi késztetné arra h kibújjon hamarabb ha ilyen fincsi dolgokat kap állandóan..nem??
Szóval azért utoljára tegnap csináltam islert,és nincs tovább..férjembe tömöm ami van,és marad a hamlet vízzel és almával!!!Kiváncsi vagyok mit szól hozzá... :lol:

Kép
nikky
 
 


Ja Bacsbern
Tök szép a kicsi Dorina szobája..szépek a színek..nagyon kis hangulatos..szép az ágy mega pelenkázó,a függöny....márcsak Ő hiányzik onnan!!
Ügyik vagytok nagyon!!! :wink:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok! :D

Hova tűnt mindenki??? Nagyon kevés a termés,lányok!!!
Csináltam másik vonalzót,mert olyan jó,hogy rá van írva,hogy "lehet,hogy ma születek?"... :roll:

Betti:
Igen,talán gyakorolnunk kéne még.. :oops: :oops:

Niki:
Hát nem tudom,valahogy nem bírom édesség nélkül!! Ha már cipelem a pocakot,legyen valami jutalmam is,nem?... :roll:
(Ma lesétáltunk a piacra,"kicsi",kb 16-18 kilós fiacskám a nyakamban jött visszafelé.. Ő mindenesetre nagyon élvezte a dolgot,vigyorgott,mint a vadalma. Úgyhogy egyszerre 2 gyereket cipeltem.. :roll: )

Krisy:
Na,mi a helyzet? Le a kalappal,hogy ilyen türelmes vagy,komolyan!!
Tudjátok,nem is az a gondom,hogy miért nem jött már ki a Bogi,hát szegény még "legálisan" van bent.. :roll: Csak valahogy én annyira úgy terveztem be,hogy korábban fog jönni,úgy,mint a bátyja. Na,hát tényleg minden terhesség más. A Petivel megúsztam ezt az utolsó időszakot,nem is tudtam,milyen jó dolgom volt :roll: ..
És meg voltam győződve,hogy majd apával ügyködünk,és kijön. Hát nem jött be.. :?

Dicamama:
Látom,végül neked is császár lett.. Azért nem semmi,hogy mennyi császár van! Jó ég,100-200 éve ezek szerint már sokan nem élnénk.. Elég durva belegondolni! De jó,hogy nem akkor születtem.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,hálapénz...
Hát,a szülésznőnek mi is 20-at gondoltunk..
A dokinak még az elején csináltam egy meglehetősen nagy gobelin-képet (miután kifaggattam az egyik rokonát,aki az ajtót szokta nyitni a magánrendelőjében,hogy milyen a lakásuk,stb.. Remélem,tetszeni fog neki azok után,hogy mennyit dolgoztam vele.. :roll: ),
Kép

de hát valamennyit még kellene persze adni. A terhesgondozással már így is 120-nál járunk.. :? Úgyhogy nem tudom....

Tényleg,Tüsikével mi van? Nagyon régen írt! Csak mert néztem a táblát.. Hát,ha Krisy addig megszül,és Tüsike meg esetleg már meg is szült,akkor én leszek legfelül?????? Jó ég..... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Bbetti köszike,de kisfiam van:Gabika! :lol:

Sziasztok! :lol:

Nálunk a napirend már 1 hete bevált mondhatom:3 óránként eszik,és 6kor van az első,az utolsó meg 21kor,előtte fürdetjük a párommal. :D

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hali!

A 3 kilos babym legujabb elfoglaltsaga, hogy megprobal kijonni: Jobbra fent a labaival, es balra lenta konyokevel. Probalom vele tisztazni, hogy a lent egyenesen a fejevel lenne az igazi, de meg nem vette a lapot.

Ti is ilyen neheznek erzitek mar magatokat? Basszus, mar egy sima agyban megfordulas annyi energiamat veszi el, mintha hegyet masznek... Persze a hegy meg is van 4 parnabol :wink:

Fenix: Hat, azota nem volt mehszajvizsgalat, sokat pihenek, es bizom benne, hogy normal tempoban nyilok csak tovabb. Vegulis, most mar nagyon johet! Inkabb most, mint majd a 4 napos unnepben! Amugy erdekes a hatra hizasod, vhogy nekem is mintha "szarnyaim" nottek volna. Ott honalj mogott, lapocka tajekan. - Majd biztos ebbol lesznek a gyerekemelgeto izmok!

Amugy mostanaban mar erzek furcsakat. Pl. alhasi fajdalom enyhe kemenyedessel, de csak 1, utana semmi. Vagy folyton ugy erzem, nagydolgom lenne. Vagy hogy kessel szurkalnak a szemeremcsontom korul - ez utobbi a legrosszabb, ettol be tudnek pisilni :oops: Nalatok van vmi uj erzes?

En pl . azert sem irok surubben, mert ugy erzem, mostanaban mar csak panaszkodni tudnek. :(

Na, megyek egy kort a haz korul, megmutogatom habtestemet a szomszedoknak.

Kép
Kép
-macsek-
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?