Új privát üzeneted érkezett!

Betsy,

Metennéd??? 1974.04.17 Enying, este 21.30 órakor.
Ápr 17-én kezdődik az új ciklusom.

Egy kis magyarázatot is tudnál majd adni hozzá,mert egy kicsit magas nekem.

Köszi :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hú Betsy! Gyönyörű ez a teszt!

GRATUTÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én is akarok egy ilyet! :lol: Örülök nagyon, de azért kicsit irigy is vagyok ám! :lol: De az vesse rám az első követ, aki nem így van vele! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Judy!
A születési dátumod alapján legközelebb 2007.05.12. 22:47 lenne a lányos pillanat, de ott 5-ös rizikófaktorral írja. Viszont mi nem csak egy napon próbálkoztunk, hanem szinte az összes lányos napon, tehát amikor a hold lányos jegyben járt, és figyelembe vettem azt is, hogy ha esetleg nem akkor van peteérés, hanem mondjuk 24 óra múlva, akkor még mindig lányos jegy legyen, ha meg 48 óra múlva, akkor meg elvileg csak az x-ek maradnak. Szóval ezek a napok születési dátumtól függetlenek. Leírom, döntsd el, hogy megpróbáljátok, vagy sem. Nem garantálom, hogy kislány lesz, de szerintem nagyon esélyes, ha lehet hinni a Jónás módszernak (hisz ennek ez a lényege).

árpilis 17, 21, 22, 26, 27, május 1, 2, 6, 10, 11.

Írd fel a napokat, majd még mégegyszer megnézem, lehet korrigálok rajta. Ezeken a napokon este, de még éjfél előtt próbálkozzatok!


Little!
Köszi, de Neked is lesz nemsokára hasonló teszted! Meghívót akkor hova küldjem?

Ági!
Teszteltél? Nagyon izgulok már! :lol:
Vendég
 

 
 

Betsy,

Köszi szépen.
A vicces az, hogy a legközelebbi pé-em pont május 2-án lesz, ha jövő hét kedden megjön a menzesem.
Mindenképpen fogunk próbálkozni 27-én, 1-én és 2-án.
Remélem összejön.
Persze először is szorítsatok nekem, hogy jövő pénteken negatív cytológiai eredményt kapjak. Mert ha nem löttek az egésznek még legalább 3 hónapig. :P :P

Honnan tudtad, hogy terhes vagy??? Mit éreztél??? Én egyik babómmal sem éreztem azt, hogy ott vannak a pocimban.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
20-án akkor izgulhatunk egymásért, most hívtam a dokit, mondta akkor menjek hozzá :)
Onnan éreztem, hogy Petinél semmi jel nem volt, csak a 8.héttől hányinger, hányás. Most meg már pár hete fáj a mellem (és ha megnyomom, jön pici tejcsi szerű, pedig csak Peti 8 hónapos koráig volt tejem), és nekem mensi előtt sem szokott lenni mellérzékenység. Illetve sajna a hányinger a betöltött 5-héttől van, de nem jelentős, kb. 2-szer egy nap. Ezen kívül a nadrágom is szorít, pedig nincs hasam, csak mégis, olyan fura. Meg mostanában Petivel szoktam aludni délutánonként, és este is korán megyek vele aludni, bár annyira nem vagyok fáradt, de jól esik. Szóval ezekből gondoltam..
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj lemerült az elem a billentyűzetben és mire újra feltöltöttem ááááááááá

Szóval Betty Nagyon-nagy Gratula! Vigyázz nagyon magatokra és problémamentes pocakosodást!!!
Kép

Jaj Betty tudom, hogy már nekem is megnézted ezt a Jónás bigyót, de ha lesz kedved meg időd,megcsinálnád megint nekem is és ilyen magyarázattal mint Judynak. Tudod én is kislányt szeretnék és most ebben a hónapban védekezünk, ma reggel már nem volt éleslövészet. :oops:
1979.06.03, reggel 7,30. Utolsó mensi márc. 31.

Millió puszi érte!
Vendég
 


Szia Betty!
Gratulálok ,de már írtam neked privibe mielőtt vissza olvastam a napokat mert eléggé le vagyok maradva . De már lassan mindent tudok. Csak igen lefoglalnak a fiaimmert sikat kell lenni a levegőn. Na szóval nekem is számolsz részletesen lányos napokat 1980.04.26. 12:23 perc Bp. remélem ennyi elég bár már biztos tudod.Utolsó mensi április 5.

Mindenkinek sok puszi és mielőbbi babásodást kíván egy kislányra vágyó anyuka!!!Márti
márti80
 
 


Betsy,

Biztos minden ok lesz 20-án neked is, meg nekem is.
Addigra már mindent fog látni a doki. Lehet már szívhang is lesz.
Bár azt hiszem az csak a 7-8. héttől van.

Érdekes az előtej jelenléte már most. Nekem is csak a 7. hónaptól volt. Mindenestre ez jó jel.
Jajjj tényleg annyira örülök, hogy ilyen hamar összejött neketek. Most már csak a többieknek kellene, hogy összejöjjön, aztán tarthatnánk egy pocaktalálkozót valahol.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty! A gyöngyös lemaradt szül. helynek.

Márti! De jó hogy jöttél! Veled most mi újság! Halesz időd majd írj egy kicsit többet mi van veled!!!
Vendég
 


Ági!

Láttam a vonalzódon, hogy neked is megjött! Sajnálom!!! Kép
Vendég
 


Krisztinka!
Köszi a gratulációt!
A születési dátumod alapján legközelebb 2007.05.24. 05:46 lenne a lányos pillanat, így előttre való nap, tehát 23-án este akciózzatok! Viszont mi nem csak egy napon próbálkoztunk, hanem szinte az összes lányos napon, tehát amikor a hold lányos jegyben járt, és figyelembe vettem azt is, hogy ha esetleg nem akkor van peteérés, hanem mondjuk 24 óra múlva, akkor még mindig lányos jegy legyen, ha meg 48 óra múlva, akkor meg elvileg csak az x-ek maradnak. Szóval ezek a napok születési dátumtól függetlenek. Leírom, döntsd el, hogy megpróbáljátok, vagy sem. Nem garantálom, hogy kislány lesz, de szerintem nagyon esélyes, ha lehet hinni a Jónás módszernak (hisz ennek ez a lényege).

május 1, 2, 6, 10, 11, 15, 19, 23, 24, 28, 29.



Ági!
Merre vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Betty!
Gratulálok!!!! Egy kicsit irigy is vagyok :oops: , de nagyon örülök nektek. :lol:

Nekem sajna a teszt előtti este megjött.

Tegnap ügyintézős napom volt és ma is megyünk. Holnap reggel meg utazunk Villányba egy hosszú hétvégére kikapcsolódni.
Ígérem hétfőn visszaolvasok és jövök egy kis élménybeszámolóval.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Majd hétfőn javítaom a vonalzómat is.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
:? :( :? :( Viszont nagyon kellemes időtöltést Nektek Villányban, biztos remek lesz ebben a szép időben! Domi is nagyon fogja élvezni! Köszi a gratulációt, mindenkinek kötelező előbb utóbb a pozitív teszt! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Betty! NAgyon köszike! Persze igazad van, hogy minden lányos napon ment a szex, mert ha most normálisan jönne meg, akkor nekem pont a hó vége felé jön meg, így lehet hogy máj. közepén lenne a pé-m. De persze ezt nálam nem tudni.

Annyira de annyira örülök, hogy sikerült neketek. És irtóra kiváncsi vagyok, milyen nemű kis pocaklakód van.

Ági! Várjuk a beszámolót! Jó pihit!!!

Többiek hol vagytok???
Vendég
 


Krisztinka!

Én is kíváncsi vagyok nagyon, hogy bejött e nekünk ez a számolósdi, de sajna csak decemberben derül ki, mert nem akarom tudni a nemét, legyen meglepi :)

Szívesen a számsort, mint írtam, ez születési dátumtól független! :lol:
Vendég
 


Ági,

Jó pihenést kívánok, és ne igyál túl sok bort...... :P :P :P :P

Betsy,

Ne máááááááááááá.............Nem fogom kibírni addig, hogy ne tudjam a kicsikéd nemét. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ági!

Kellemes kikapcsolódást! Kicsit irigy vagyok :twisted:

Betsy!

Nálunk is meglepi volt, az olyan izgalmas. Most sem szeretnénk majd tudni. Ez már tradíció 8)

tjuca
 
 


Ugy látszik egyedül maradtam a baba nemét illetően.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy! Nem én is szeretném tudni majd!
Vendég
 


Krisztinka,

Én tuti nem fogom kibírni, hogy ne kérdezzem meg a nemét.
Bele is halnék az izgalomba.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép
Vendég
 


Betsy,

Annyira szép ez a tábla, csak az a bibi vele, hogy én nem alattad vagyok a sorban. :oops:
A nevem mellé a 3 babócát direkt raktad be, vagy csak spontán sikerült így??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.

Jöttem egy kicsit panaszkodni.
Úgy volt már hogy ebben a hónapban inszem és én annyira bíztam benne.
Erre a doki közölte, hogy megcsinálják csak mindent meg kellene venni hozzá.
Egyszerűen nem akarom ennyivel leterhelni a családi kasszát, úgyhogy úgy néz ki ugrott a reményem. Most borzasztóan el vagyok keseredve......
Nincs olyan hely, ahol Tb alapon megcsinálják és nem kell hónapokat várni és nincs a város másik végében.
Ahol eddig volt azt meg bezárják.
Szóval akinek csak sgítséggel lehet gyermeke az menjen a ...... (???)

Na jól van befejeztem a panaszáradatot.
Jó is lesz egy kicsit kikapcsolódni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Judy!

Bocsi :oops: Véletlen volt, mert rendezgettem ide-oda, és nem figyeltem, hogy az ottmaradt :oops: Nemsokára alattam leszel, már nincs olyan messze!



Kép
Vendég
 


Ági!

Tuti, hogy insem nélkül, spontán nem jönne össze?
Vendég
 


Betty
Nem tudom. Tudod mi 2002. novemberétől próbálkoztunk Domival és 2005. áprilisában a 2. inszemmel sikerült.
Most június óta próbálkozunk és szedek hormonokat, hogy legyen tüszőm, de így sem sikerül.
Elvileg az inszemináció a hosszú sikertelen időn túl azért is kellett, mert a spermiumok nem jutottak át. Mire célhoz értek volna egy élő sem maradt....
Így ezek után nagyon nehéz elképzelnem, hogy csak úgy spontán sikerülhet. Szereztem még gyógyszert így 2 hónapig még biztosan be fogom szedni és reménykedek a csodában.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági! Annyira sajnálom, de azért reménykedjünk, hogy spontán összejön!

Betty! Annyira nagyon szép ez a tábla.
De azt már nem tűrhetjük, hogy egyedül csak te legyél a másik felében!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Krisztinka!

Nekem sem jó ott egyedül, elhiheted ;)
Vendég
 


Betsy!

Köszi, és még bűvészkedtél is vele :-)

Ági!

Nagyon sajnálom. Nagyon markáns a véleményem a "reformmal" kapcsolatban, így inkább megtartom.
Kívánom, hogy sikerüljön a gyógyszer mellett, és ne kelljen az inszem. Meg szabad kérdeznem hol csinálták? A vizsgálatokat nem fogadják el máshol?

tjuca
 
 


Ági,

Nagyon sajnálom, és amugy is meg vagyok botránkozva azon, hogy mi mennyibe kerül. Gondoljatok azokra a szerencsétlenekre, akiknek aztán abszolut nincs pénzük ilyen dolgokra. Azok már ne is szüljenek gyereket?? Röhej.
Azért remélem összejön spontán. :P :P :P

Betsy,

A nyomodban vagyunk, ne félj egyszer ugyis elkapunk. :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ha esetleg valaki szeretné kiegészíteni a táblázatot, az szóljon nyugodtan! Tesztelni senki nem akar?



Kép
Vendég
 


Betsy,

Az enyém ok. Május 1 és 2 tényleges akció. Egyenlőre ugy döntöttünk csak ezen a 2 napon próbálkozunk. Ezek közvetlenül pé előtt vannak és még a Jónás is azt mondja.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na szisztok itt lennék!

Betty!
A táblázatba írd be megpróbáljuk az április 21-i időpontot bár kicsit félek mert egybe esik a zöld nappal és akkor azt írtátok hogy nem garantált a nem vagy? Az az igazság nem tudom mit csináljak mert junis27 a következő Jónás szerinti lányos napom de 26-a még bitos bele fog esni a zöld napokba és akkor megint nem jó!ha tamponos joghurtot használok az akció előtt akkor nagyobb az esély a lányra? Valaki mit csináljak?
Próbáljukmeg??

Más...
Lassan túl vagyunka Viktorral a 3 hetes krumpli diétán .Meg kell hagyni baromi nehéz volt számomra is de még a gyerewkemnek is hogy nem ehetett mást csak krumplit ,krumplival meg zöldséglevest bio cucokkal(köles stb) de ez utóbbi nem is kellet mindig a kutya ette meg. De kedden megyek vele kontrolra kiváncsi leszek az erdményre. Majd beszámolok arról is. Hátha valakit érdekel.

Na megyek mert lassan felébrednek a fiúk aztán gyönyörű idővan ki kell velük mennem az udvarra.

Valaki még betty után állhatna a kismama táblázatba ! Nem?

Én is szeretném majd egyszer tudni a leendő babám nemét nem bírnám ki hogy meglepi legyen. A második fiamnál mikor megmondták hogy fiú hetekig lelki betege voltam hogy nem lány lett,mert már úgy vágytam egy csajszira de a sors fintora ez , de talán ha még egyszer összejön az hátha vagy kiszúr velem a sors és a harmadik is fiú lesz?

Jó hétvégét mindenkinek csajok!
márti80
 
 


Szia Márti,

Hát nem lehet piskota amin szegényke keresztülment. Egy felnőttet is megvisel az ilyen nemhogy egy gyereket. Szerintem mostanában biztos nem fogja kívánni a krumplit. Szorítok nektek, hogy a doki jókat mondjon kedden.

A táblázatról annyit, hogy szépen felsorakozunk mindannyian Betsy mögött.

Ha hazaérek én is elviszem a a fiukat fagyizni. Besétálunk a városba és élvezzük a napsütést. Legalább addig sem a PS2-öt nyomják.

Egyébként a mi babáink neme nem lesz kérdéses, hanem egyértelműen lányok lesznek. :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni, mert egész napot anyuéknál tötöttük. Egyébként is sajna kevesebbet fogok közétek jönni, mert szerda este kaptam egy kis fejmosást a férjemtől. Azt mondta, hogy többet kellene a fiammal foglalkoznom, és nem a gép előtt kéne állandóan ülnöm. És igaza van! Kicsit elhanyagoltam őt, a kistesóproject miatt. Nem mondhatom neki ilyen szép időben, hogy maradjunk bent, mert anya gépezni akar, és felügyelet nélkül még nem szívesen hagyom az udvaron!
Szóval fogok írni nektek, csak egy kicsit ritkábban! Remélem hamarosan a pocakomban lesz a kistesó, és ezért is kellene minnél több időt Bencével töltenem, amíg csak rá tudok figyelni.

Legyetek jók, majd néha benézek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Márti! A fiad egy hős! Reméljük már csak jókat mond z orvos.

Betty! Most nézem a tábli és nekem annó az utolsó mensim márc. 8-án volt és dec. 15-re voltam kiírva és dec 1-én született Manó. És ápr 28-ánlesz pont, hogy két éve megcsináltam a pozitív tesztet, de én csak azt az egyet csinálta.
De jó is visszagondolni rá.
Jól vagy? Hányinger???

Jaj tegnap voltunk a Brendonban és láttam egy csomó nagypocakos kismamit. Olyan írígy voltam. Én is én is akarok mennii a tábla második felébe.

Pusza nektek!
Vendég
 


Judy!
És azt beírhatom, hogy május 20. teszt? :lol: (persze majd jövő hét péntek után..)


Márti!

És ha vennél egy LH tesztet? úgy tudom, ha LH csúcsot mutat, utána 24-36 órán belül történik meg a peteérés. Tehát ha mondjuk 1 nappal LH csúcs előtt akcióztok, akkor peteérésre már tutira csak az x-ek maradnak. Olvastam, hogy itt a babaneten (bee73) 2 kisfiú után így lett terhes, és most kislány van a pocakjában. Esetleg tőle is megkérdezheted, hogy pontosan mikor akcióztak.
Én a nemet pont ezért nem szeretném tudni, magam miatt is, mert akkor még reménykedhetek a születéséig, hogy kislány :)

Little!

Persze, hogy a gyerkőcök a legfontosabbak ;) Azért ne feledkezz meg rólunk se! A wiw-es meghívóval mi legyen akkor? Nem válaszoltál! :lol:

Krisztinka!

Azt én sem értem, hogyha nekem március 4 volt az utsó mensi, akkor miért december 9 és miért nem december 11 a szülés várható ideje?! Minden kalkulátor 9-ét számol! Jól vagyok, de hányinger van sajna. Én Petinél Magne B6-ot is szedtem, az se használt. :cry:

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét! Legyetek jók! Vigyázzatok a gyerkőcökre! :lol:
Vendég
 


sziasztok!

Betty!
Akit mondtál azt melyik topikban találom meg bee73? Megérdeklődném tőle is hogy nekik hogy jött össze!

Az Lh-tesztet azt mondjuk 21-én délelőtt megcsinálom és akkor már elvileg kimutat pé-t vagy előtte való nap ápr. 20-án csináljam meg és kimutatja hogy van-e pé-m és lehet 21-én este akciózni? Amúgy nyák vizsgálatból megállapítva ha jól vissza emlékszem az előző hónapokra valahogy 18.-a körül kezdődik a pé-m ! De nem állítom biztosra!!!
Na megyek úgylátom már senki sincs itt ilyen későn!

Jó hétvégét mindenkinek!!!
márti80
 
 


Most nézem a babaneten az óra nem jó???
Mert most nálunk 21:32 van és nem 19:32!!!!!
márti80
 
 


Márti!
Bee73-at itt találod meg:
Babanet Társalgó - Várandósság - 2007 augusztusában szülök
Én nem ismerem őt személyesen, csak a Jónás topikban olvastam róla. Remélem, tud segíteni! Az LH tesztet akkor 18-án lenne érdemes csinálnod délután, aztán az eredménytől függően, mondjuk 20-án, 21-én stb. 5db van egy csomagban. Ha nem mutat semmit, érdemes szerintem 1 napot kihagyni stb. De aki már használt ilyet, az jobban tud tanácsot adni. Én pont most akartam volna venni, ha nem jött volna most össze a kistesó :)


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Légyszi szavazzatok Petire! Egy mail címről csak egyszer lehet, mailben kapott linkre kattintva meg kell erősíteni a szavazatot. Köszi mindenkinek!
Este jövök, sziasztok!


http://www.bebinfo.hu/szavazok.php?szav ... molplusz=0
Vendég
 


Betsy,

Szavaztam.

A tesztet majd akkor írd be légyszi, ha már tudjuk a cytológia eredményét.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello Csajok!

Betty!
Hogy lehet feltenni a képeket a bebinfo.hu-ra mert hiába szeretném nem tudtam feltenn ia fiúkat.?
márti80
 
 


Ismét én márláétom a nevezési időt már túl léptem akkor ennyit a szeavazásról . Nekünk két email címünk van mind a kettőről szavazok Petire.
márti80
 
 


Márti!
Írtam neked privit! :lol:

bee73
bee73
 
 


Sziasztok.

Csak egy gyors bekukk, mert a párom még ma itthon van szabin.

Még annyit a "panaszkodásomhoz", hogy mégha a vizsgáltokért kellene fizetni, de nem, hanem a műszereket kellene megvennem, amivel a beavatkozás minden szakaszát végzik.
Ez egy olyan dolog, mintha egy műtéthez a szikétől kezdve mindtent meg kelle hogy valaki vegyen, mert nincs elegendő.
Ez háborít fel!!! :twisted:
Minek fizetem akkor a TB-t??????? Vagy hova tűnik az a pénzem?????

Na mindegy egyenlőre szünet, mert most bevállalok valamit és amelett nem lesz idő rá.
Mivel Domit már most tudom, hogy nem veszik fel bölcsibe, mert közöltéék erre születésekor kellett volna gondolnom, most mindent megteszek azér, hogy a 3. évben kieső pénzt pótoljam, hogy ne viselje meg a csládot.

Villány nagyon jó volt. Pihenésnek nem, inkább kikapcsolódásnak mondanám.
Majd holnap még írok róla, de most mennem kell pakolni. :?

Betti
Én is szavaztam.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok !
Remélem mindnki jól van és vidám ebben a szép időben!

Betty!
Vissza térve az április 21.-re az nem baj hogy bele esik a zöldnapok közé mert az én zöld napjaim április 14-26- ig van. Akkor már nem garantál a nem? attól függetlenül hogy a hold állása lányos jegyben áll vagy ilyenkor nem vonatkozik rá csak a jónás napokra ami nekem április 24.-28.-ig tart azt hisszem .
márti80
 
 


Sziasztok! Tudom, már egy jól osszeszokott csapat vagytok, de csatlakozhatnék én is.
25 éves vagyok. Van egy 3 éves kisfiunk, aki szinte az elso próbálkozás után bekoltozott a pocakomba. Szeretnénk neki kistesót. Már 2006 augusztusától próbálkozunk, de eddig sajnos sikertelenul. Vitaminokat szedek, homérozok, figyelem a Jónás naptárt is, bár nem nagyon vagyok jártas benne. Csak azt tudom, melyik az a nap. :oops:

Szép napot mindenkinek! Szilvia[/url]
Vendég
 


Sziasztok!

Én csak gyorsan benéztem,nem jövök vissza,még igazából nincs értelme.Viszont nagyon jó a kedvem,mert apa megunva a depimet,kiadta az ukázt:költözünk!Most házikót keresünk,meg áruljuk a mienket,szóval most ez lefoglal,meg még elég nyűgös vagyok.Na,mindegy,nem ez a lényeg.

BETTY!!!
Most olvastam!
Kép
És ezt én vhogy éreztem!Mert írtad,hogy veszel majd lh-tesztet,na mondom,ha ilyen tervek vannak,akkor biztos nem lesz már rá szükség.Tényleg örülök veled!
Petyusra szavazok mindenhol,főleg a Bastiano-n,mert ott Beni is fent van,úgyhogy ha ott vagyok,mindig lesem a fiadat is.Annyira tüneményes kissrác!És képzeld el,hogy nemsokára a kezedben lesz egy ilyen szépség kislányban! :D

Többiek!
Ti is nagyon hiányoztok ám! Nektek is írok majd,de most rohanok,mert sok a dolog,meg nem szeretnék itt ragadni,mert aztán nem lehet kirobbantani sem a babanet-ről.

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?