Új privát üzeneted érkezett!

Tündi :)
Gondolom, volt nagy ijedelem, de szerencsére a baba jól van, és Te meg pihenj sokat!

Emma :)
Nincs nagy hasad. Szép, formás :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Pálinkásat :!:

BARBI?????

Kismamik és anyukák!
Várjuk a pozitív teszteket az új topikba! :wink:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Írtam egy hosszú üzit képekkel, ami elveszett. Most mérgelődöm, ha lesz időm újra kezdem.

Kép
Kép
tiza
 
 

 
 

Na, szóval remélem mindenkinek kellemesen teltek az ünnepek. Én rengeteget zabáltam (főleg sütit), így minden este csak gyümit ettem. Talán nem híztam.

Wish :)
Óriási gratula! Jó egészséget és sok tejcsit és nagyon várjuk a képeket és a beszámolót.

Barbi :)
Mi újság? Mondjuk ha kórházban vagy, nem nagyon tudsz írni. Izgulok.

Tüncsi :)
Ficike élvezte a húsvétot? Kapott már valami finomságot vagy még az almával kűzdötök?

Tündi :)
Pihenj sokat és remélem azóta minden rendben van.

Emma :)
Én nem is látom hova híztál, a pocid meg nem nagy, olyan kis aranyos.

Suzy :)
A babó aztán nagy világutazó. Az enyém csak Írországban volt, ott is csak sejtes állapotban. Hi-hi.

Szilcsi :)
A banya nagyon felhúzott. Megpróbálom röviden. Az egyik kolleganőm kiadta a termünket egy erdőbirtokossági társulásnak közgyűlésre, de erről elfelejtett másoknak szólni, ráadásul azon a napon lelépett munkaidő vége előtt. A rendezvényen a férjem is részt vett mint meghívott, de csak aznap szólt nekem és őt kérték meg, hogy zárja be az épületet. Mikor vége volt felhívott, hogy nem mennék-e oda bezárni. Odamentem és még a szemetet is összeszedtem (2 zsákkal!). Másnap artikulátlan kiabálást hallok a folyosóról a nevemmel. Előre mentem, hogy mi van. A banya meg nekem esett, hogy máskor szóljak, ha rendezvényem lesz, mert neki fél órával tovább bent kellett maradnia. Néztem bután, mert nem én voltam a szervező, nem velem beszélték meg és ott sem voltam, sőt aznap nem is jártam az irodában, mert egy képzésem volt egész nap. Erre mondja, hogy a férjem rendezvénye. Hát ő is csak egy meghívott volt a 100 közül és szívességből csináltunk rendet meg zárkóztunk. Persze azt a kolleganőt kellett volna lecsesznie, aki elfeljetett szólni, de vele nagy barátnők, rám meg irigy, mint állat. Na, nem lett valami rövid.

Kicsit vidámabb: teszek fel képeket, amiket a hétvégén csináltunk.

Kép

Kép
Kép

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza
Nagyon csinos vagy! És 28. héthez képest eszméletlen kis aranyos, formás pocival :D
Megkapod szerintem a babanet fórum legvékonyabb kismamija címet :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok! :D
Ha minden jól megy, akkor lasan ide is lesz "jogom" írni :lol:
Wish: :D GRATULÁLOK!!!! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!!! :wink:
Tiza: :D
Nagyon csini kismama vagy!!! :wink:

drumka
 
 


emma, nagyon aranyos kis pocakod van :wink: kb. én is ilyen felépítésű vagyok

Tiza, te milyen szép karcsú kismami vagy :wink:
és úgy látom, talán még a régi gatyó van rajtad? Hát ez elképesztő :roll:

Komolyan mondom, én fenékre, csípőre, és combra hízom, nem hasra :( :roll:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Utólag is kívánok mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Wish :)
Gratulálok KisBalázshoz, aki nem is olyan kicsi!!!
Sok-sok egészséget, s boldogságot Mindhármotoknak!

Szilva :)
...hááát...NYERTÉL!!! :D , elmondtam a páromnak már a múlt hét csütörtökön. Természetesen nagyon örült, de mondtam neki, hogy még óvatosan az örömmel, mert sajnos ilyenkor még bármi megtörténhet.

Tündi23 :roll:
Remélem, hogy már rendbejöttél, s csak a kismanó figyelmeztette a Mamit, hogy többet kell pihenni, amit Te megfogadtál, s mostantól minden a legeslegnagyobb rendben lesz!!!

Tiza :)
tényleg nagyon csini vagy! Büszke lehet a kisfiad a csini mamájára :D

Mona :)
Biztos lesz pocid is, valahol csak el kell, hogy férjen a kislurkó!
Te is nagyon csini vagy!!
Én anno a fiammal 21 kg-t híztam :oops:

Bocsánat, hogy eltüntem, de nagyon ágynak estem, régen nem voltam ennyire beteg....persze, mikor ha nem most...
Azért is mondtam el a páromnak, mert mindenképpen gyógyszerezni akart, s valahogy meg kellett mondjam, hogy miért nem szedhetek be mindent. Utána voltunk szombaton dokinál is, ahol láttam, hogy jó helyen van a kismanó, de mutatott még mellette egy kissebb pöttyöt is, aminek mondta ugyan az orvosi nevét - nagyon hosszú, s ideges is voltam, ezért nem emékszem - amiből szerinte vérezgetek. A vérezgetés valójában barnázás.
Erre adott Utrogestant hüvelykúpot - reggel, este 1x200g, s magnéziumot kell szednem, na meg pihenés. 14-én, szombaton kell újra mennem kontrollra, de azért gratulált.
Most nagyon félek, de egyben bizakodok is, remélem, hogy minden rendben lesz! A családnak még mindig nem mondjuk el, majd csak talán a hétvégén.

Bocsi, hogy egy kicsit hosszú voltam!
Szilvia
szilvia72
 
 


Mona :)
Természetes a fenékre, csípőre hízás, mert kell majd a szoptatáshoz. Én is híztam valamennyit oda, de még tényleg a régi gatyómat hordom egy kis trükkel. Persze a zipzár nem jön fel teljesen, ezért kell a kismama öv. A barátnőmmel most varrattam három nyári színt, mert a kismama boltban nem volt és annyira udvariatlanok voltak velem, hogy oda többé nem megyek vissza.

Szilvi :)
Remélem minden rendben lesz. Pihizz és gratulálok a babóhoz. Az aggódás meg megvolt mindannyiunknál, főleg az elején. Én még aludni sem tudtam.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tündi :)
Húúúúú ne ijesztegess minket! Tessék sokat pihenni! Szerencsére az apróságnak semmi baja :P

Tiza :)
Basszus, rohadt jól nézel ki :twisted: Gratulálok, tényleg elnyerhetnéd a legcsinosabb kismama címet :P
Minden esetre asszem mi itt mindannyian megszavazzuk neked :P
Az a rühes dög banya :evil: Remélem te is jól elküldted a p-ba!
Azért remélem már csak röhögsz szerencsétlen hülye nyüglődésén...
Különben, hogy érzed magad mostanában? Remélem azért egyes mozdulatok már neked is nehezebben mennek.
Számomra a zokni felhúzása okoz problémát reggelente, és a kádban való helyváltoztatás :P
Óóóó és ezen kívül (bocs az intim dologért), a borotválkozás (és nem az arcomon) kezd egyre macerásabbá és nehézkesebbé válni :oops:

Gyugyi :) Tüncsi :)
Sackólány jól van, jó TERHES :P
Éppen most kaptam tőle emilt, de magáról ezúttal nem írt, csak felőlem érdeklődött. Írok neki választ, és megkérdem mi újság vele.
Legutóbb már szívhangot is láttak, de azóta eltelt vagy 3 hét.

Márcsibe már nem ilyen happy :(
Remélem nem haragszik meg ha írok róla egy kicsit. Vele is tartom a kapcsolatot. Szóval nem sikerült sajnos az első stimus lombikja :(
Aztán kb 1 hónapja kapta vissza a fagyibabákat. Sajnos ez sem sikerült. Most egy kis pihi, aztán folyt.köv... Drukkolok neki nagyon.
Ezen kívül elindították már vagy 8 hónapja az örökbefogadást, úgyhogy mindenképpen lesz neki is babája :)

Szilvi :)
MEGMONDTAM!!!!!!!!!!!! Mennyiben is fogadtunk?

Emma :)
Szép kis pocakod van :P És csini vagy :P
Tök jó volt látni, hogy milyen vagy, így a névhez már kép is társul!

Barbi Balázskája még nem született meg, még nem kaptam sms-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drukk nekik, hogy simán menjem a szülés!

Kép
Kép
szilva069
 
 


Tiza
Egyetértek Szilvával, ami a kinézetedet illeti. :)
Hát igen, költözünk a világ végére. :( De majd csak májusban, úgy néz ki. Apa már ott van, lakást keres épp.

Szilva
Sackó nem akarna ide írni?!? :wink: Olyan jó lenne!!
Köszi a híreket Márcsibéről! Közben megjelölt iwiw-en. :)
Veled mizu??? És Boldival? :lol:

Szilvi
Ejnye-bejnye, kis türelmetlen. :)

Barbi
Hajrá!!!
gtünde
 
 


Barbinak mennek a drukkok!

Tiza :)
Nagyon csini kismami vagy! De azért nem kell annyira komolyan venni ezt a hízás dolgot. Egyél nyugodtan! Hacsak nem szeretnél Schobertné nyomdokaiba lépni :lol:

Szilvi :)
Tessék sokat pihizni! Az idegesség, aggódás most már az egész életedet végig fogja kísérni :lol:

Én most bárányhimlő veszély miatt aggódom. A bölcsiben volt bárányhimlős, és sem Domcsi, sem én nem voltunk még. Mikor Domcsit vártam, Dorka volt az.

Meg ami mostanában kiakasztó: a sok kérdezősködés, mi lesz? Fiú vagy lány?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tüncsi
Hova költöztök :?:

Képzeljétek, 4 hét után végre ma este láthatjuk a kisfiúnkat! Totál be vagyok zsongva :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


sziasztok!

köszönöm mindenkinek az aggódást de szerencsére jól vagyunk és ezt a kismanó a tudomásomra is hozza mert minden reggel legalább 2-szer meglátogatjuk rókakomát!!!!!

tiza!
nagyon csini kismami vagy !!!!!

emma!
nektek estére jó mozizást!!!!
biztos élmény lesz látni újra a kisfiatokat!!!!

barbi!
mennek a drukkok neked a szüléshez!!!!

többiek!!!!!
mindenkinek szép napot!!!

tündi23
 
 


Tüncsi :P
Láttam az iwiw-en is, hogy albérletet kerestek Debrecenben. Remélem találtok egy barátságos kérót :P
Májusig egyedül vagy Ficikével? Te szegény :(
Ficike megkapta már a pianinót?????????????????
Olyan ügyesen kalimpált a klaviatúrán :P
Majd megírom Sackólánynak az új topicunkat! (Persze elfelejtettem írni Sackónak ma is :( ) Mea kulpa, de olyan sok a munkám!
Köszi kérdésed, nagyon jól vagyunk (Boldi+én)! Annyira jó ez az állapot :P Minden reggel nagy boldogságban ébredek :P

Nelli :)
Hallottam én is, elég sok helyen felütötte fejét a bárányhimlő, viszont én úgy tudom, hogy a bárányhimlő a terhesség korai szakaszában veszélyes a babára! Az egyik kollegám felesége az utolsó hónapban kapta el a kislányától a bárányhimlőt, de a babának nem lett semmi baja! Nem lesz semmi gond, de azért remélem sikerül megúsznod.
Csatlakozhatnék én is a kérdezősködőkhöz???????? Asszem le vagyok maradva (bocs), még nem tudjátok a manó nemét?

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok!
Küldök nektek pocis képet, bocsi, hogy fejnélküli :oops: , de egyedül csináltam.
Kép Kép

Már jó nagy, ugye? De volt ám ott bőven induláskor alapanyag :?

Kép
mona76
 
 


Mona
Tök vékonyka vagy, kicsi csinos pocival :D

Mi is megjöttünk a dokitól. Zárt méhszáj.
Zalán nagyon szépen fejlődik. 750 gr és a fejátmérője 6 cm. :D :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szilcsi :)
Sackólányt pusziljuk és gratulálunk. Azért jó, hogy a régiek közül lassan mindenki bebabásodik. Kár, hogy Mártinak még nem sikerült, de majd fog. Így v. úgy. Igaz?
A zoknihúzást én is utálom, pont ma este panaszkodtam a férjemnek. Már alig várom, hogy papucsban mezítláb lehessen járni, akkor majd könnyebb lesz. A szőrtelenítést is utálom, de az még egész jól megy, viszont a lábmanikűrt ne is említsük. A férjecském felajánlotta, hogy megcsinálja nekem, de hát az esztétikán kívül az is nagyon zavar, hogy megőrülök annyira csiklandoz. Szóval még próbálom magamnak, aztán ha mezítlábas lesz a történet keresek valami pedikűröst.

Tüncsi :)
Jól bírod ezt a költözés témát. Meg hát Ficike is, attól még ügyesen klimpírozik.

Mona :)
Szerintem nagyon helyes kis pocid van és egyáltalán nem nagy.

Nelli :)
Én nem félek a hízástól, mert könnyen le tudom adni és majd biztos sokat fogok idegeskedni az elején, hogy mindent jól csináljak a babával. Engem az idegesség fogyaszt. Sajnos nem tudok olyan jókat enni mint régen, mert nem fér belém, úgy érzem szétrepedek. Csak az édesség jöhet, nem is nagyon tartóztatom meg magam, bár azért próbálok inkább egészséges kajcsikat enni. Gyakran nem sikerül.

Kép
Kép
tiza
 
 


ÁHÁ! Itt vagytok!:))

Gondoltam bejelentkezem itt is, de pont bejött a szobába apuci, és miután a mai méhszáj jelentés sem volt túl fényes(már a belső méhszáj is nyitva 1 ujjnyira...), azonnal a kanapéra rendelt (mármint feküdni)....majd még jövőőőőőőőőőőők!;-))

Gtündi? Micsoda? Hogyhogy elköltöztetetk? (bocs, de annyi szálon futnak a babanet szappanopera cselekményei, hogy nem tudom követni)

Lmami, Whirlpool konyhastúdiót nyitottunk a Dráva 6-ban (illetve még csak nyitás alatt vagyunk)
dzs.
dzsulee
 
 


Mona :)
Nagyon csini kis 23 hetes pocakod van :P
Tetszik a felsőd :P

Emma :)
Örülök, hogy doki bácsi mindent rendben talált Zalánnal :P
Ennek így is kell lennie :P

Tiza :)
Sackólánynak átadom üdvözleted, örül mindig ha írok a b.netről és számára is ismert tagjairól :P
Hát igen, már csak néhányan vannak baba nélkül az ősrégi próbálkozók közül :( Remélem Ők is (Márcsibe, Babcsibe, és Manda hamar bebabásodnak mostmár! Nagyon várjuk őket ide.
Tényleg, a pedikűr nehézségeiről el is felejtkeztem, pedig az is ott van a toppon :twisted: Én nem merném Szilárdra bízni a körömvágást a lábamon, félteném az ujjaimat :twisted:

Dzsulee :)
Üdv. az új topicban is :P Már olvastam a megint megjöttben a bejelentkezésedet, és mondhatom nagyon jól szórakoztam :lol:
Kár, hogy nekünk már csak ennyi jutott :( Nem gondoltál még arra, hogy papírra vess valami érdekes történetet?
De nem baj, igaza van a férjednek, hogy ágynyugalmat rendelt el. Tessék vigyázni magadra a finishben! Mit mondott dokid, meddig húzhatod ezzel a nyíló méhszájjal?

Kép
Kép
szilva069
 
 


Mona :)
Te is nagyon csini kismami vagy :lol:

Dzsulee :)
Vigyázz magatokra! nemsokára már a kezedbe foghatod a babádat :lol:

Tiza :)
Édesség nálam is jöhet minden mennyiségben.
De tényleg le fogjuk adni a kilókat, ha meglesz a baba, én sem izgulok, hogy sokat szedtem magamra.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok :)

Hát időm semmi, nem egy eszik-alszik ez a gyerek. De ennek ellenére nagyon édes. Kicsit kűzdünk a tejcsivel, de lassan alakul, meg hasmenéses is szegénykém az antibiotikumtól, amit kap (a magzatvízből kitenyésztettek valami bacit és amiatt). Szóval nem könnyűek az első napok, de hát erre vártunk és majd kialakul szép lassan minden.
Azért meg kell mondjam, szerintem a lombikba tettek a egy csipet cukrot és egy lehelet rózsaszirmot is, hogy ilyen édes babánk lett :D

Szülés nehéz volt, főleg az az egy óra, amikor már tolófájások is voltak, úgy kifáradtam, hogy a császárt már végigaludtam. A sebem egyébként rohamosan gyógyul, már a mozgásnál nem zavar, csak néha ha hirtelen felugrom, vagy tüsszentek :evil:, akkor rossz.

Kép
Kép

wish
 
 


wish, nagyon szép a kis picúr :wink:
Mikor mondták, hogy császár lesz, hogy reagáltál? Megkönnyebbültél, vagy megijedtél?
Édesség nálam is nagyon bejön, bár nem mindennap, csak mikor olyanom van :roll:
No de a fagyi :roll: azt naponta többször is eltudnám viselni, nagyon fagyis lettem. :roll:
Emma 750gr a picúr? Aztaaa, örülök, hogy minden rendben van :wink: Nem kapunk róla képet?
Már én is nagyon várom, hogy 2 hét múlva láthassam :D
Csajok, szerintetek még fogok szélesedni? Vettem egy gatyót, a pocimra késöbb is jó lesz, de a csípőmre éppen jó. Nemtudom, hogy kicseréltessem-e? Különben már szélesedtem 5 cm-t.
Mindenkinek kellemes napot :wink:
Kép

Kép
mona76
 
 


Wish :)
Ezt nagyon szépen írtad, tényleg nagyon édes kisbaba! :)
Gratulálok!

Sackót én is üdvözlöm és Mártit is!

Dzsulee :)
Nem semmi volt az építkezős sztori! Ismerős téma. Nekünk csak lakást építettek, de az is elég volt! A két cirkó nagyon durva! :(

Kép
mofly
 
 


Wish :)
Balázska egy az egyben olyan,mint az uh felvételen! +1x Gratulálok!

GTünde :)
Nem lehet egyszerű mindig új helyet megszokni, de végül is az a lényeg, hogy együtt legyen a család! Remélem, hogy sikerül találni egy megfelelő lakást! Azt hallottam - sajna még nem jártam ott :oops: -, hogy Debrecen nagyon szép város.

Szilva :)
Úgy emlékszem, hogy nem fogadtunk semmiben, de bármikor szívesen meghívlak, hogy igyunk a gyermekeink egészségére :lol:

Mona :)
Nagyon pici hasad van, nem tudom, hogy milyen induló anyagról beszélsz, tök vékony vagy!!!

Emma :)
Gratula Zalánhoz, nagyon jó érzés lehetett látni Őt!

Nelli :)
A bárányhimlőtől most éppen én is nagyon félek, mert éppen most ment el a legjobb barátom - két kisfia van, s csak úgy mondta, hogy mindkettő pöttyös, a nagyobbik hozta haza az oviból....hát persze, hogy rögtön elmondtam neki, hogy terhes vagyok, s hogy remlem, hogy nem kaphatom el apucin keresztül....
A te gyerköceid mennyi idősek?

Nektek mi a véleményetek?? Én még sajnos a nagyon veszélyesztetett stádiumban vagyok himlők szempontjából...tudok valamit tenni ellene vagy csak reménykedhetek, hogy megúszom???
Nem is én lennék, ha ez nem velem történne :(

Szilvi
szilvia72
 
 


Szilvi :)
Hát már nem tudom, hogy tudsz-e ellene tenni azonkívül, hogy próbálod kerülni a himlősöket. Drukkolok, hogy ne kapdd el!
Nagyobbik 8, kisebbik 3 1/4 éves.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tiza :)
Köszönöm a gratulációt, még nagyon óvatos vagyok, bár tudom, hogy ez végigkíséri az egész terhességet, majd utána folyt.köv. amikor a picur megszületik, s ahogy nő egyre több az aggódás.
Tudom, mert a nagyfiam már 14 éves lesz a jövő hónapban :shock:
De talán ez a normális..........de mégis olyan jó lenne előre tudni, hogy minden rendben lesz :lol:
na eldugultam....
Szép napot mindenkinek!
Szilvi
szilvia72
 
 


Nelli :)
Köszönöm :D
most már csak az a kérdésem merült fel, bújom is a netet rendesen :lol: , hogy mi a különbség a bárányhimlő és a rózsahimlő vagy rubeola között?? Ugyanis ez itt külföldön úgy megy, hogy megmondják, hogy mi a baja a gyereknek, aztán szótározol, hogy pontosan mit is jelent....mert hiába beszél ember lánya idegen nyelvet, az orvosi kifijezéseket szerencsére nem ismerem. S most a barátom se tudja pontosan, hogy porontyainak milyen pöttyei vannak, csak következtetünk a bárányhimlőre....azt hiszem azom volt :roll:, s talán akkor védett vagyok. A rubeoláról azt hiszem, hogy olyanom nem volt, az nagyon nem lenne jó :(
bocsi, hogy megint hosszúra sikeredett!!
Szilvi
szilvia72
 
 


Sziasztok!
Én még nem vagyok kismama, de nagyon szeretnék!
Valaki tudna nekem tanácsot adni azzal kapcsolatban, hogy én 5 évig szedtem Tri-regolt és februárban abbahagytam. Mennyi az esélyem, hogy teherbe essek? Tegnap kellet volna megjönnie, de nem volt semmi. Ez lehet attól is, hogy a hormonháztartásom nem állt helyre? Valaki kérem segítsen.
Köszönöm.

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Sziasztok!
Én még nem vagyok kismama, de nagyon szeretnék!
Valaki tudna nekem tanácsot adni azzal kapcsolatban, hogy én 5 évig szedtem Tri-regolt és februárban abbahagytam. Mennyi az esélyem, hogy teherbe essek? Tegnap kellet volna megjönnie, de nem volt semmi. Ez lehet attól is, hogy a hormonháztartásom nem állt helyre? Valaki kérem segítsen.
Köszönöm.

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Sziasztok!

WISH!
Ez a gyerek egy MANÓÓÓÓÓ! Tök aranyos, vigyázz, megzabálják a vendégek, oda ne add nekik!:))))
Giga gratula, ezt megcsináltátok!:)
Tejjel kapcs az a lényeg, hogy ne problémázz, nyugodtam egészítsd ki az elején táppal (nekünk a BEBA HA-t megette az előző bocika), és amikor már megnyugszol, hogy nem hal éhen, szépen be fog indulni. És fejjél, mert begyullad és azt nem kívánom senkinek:-o


Szilva,
köszi, így utólag már nekem is mókás, remélem Bori is jól szórakozott odabent, miközben anyuci üvöltözött a 100kilós munkásemberekkel...:)
Elvben május 9-re vagyunk kiírva, dokibá max 2 hetet adott nekünk (de nagylelkű), én az április 24-et lőttem be leghamarabbi dátumnak, mert az már bika.

Ma voltunk a hasammal a SOTE II-őn (mint legújabb opció a szülésre a megszűnt Margit helyett ugyebár) és -leszámítva a 6 ágyas vajúdót, amit effektív nem tudok elképzelni, ahogy egymást nézi 6darab eltorzult fejű anyuka és a hozzá tartozó 6darab rémült fejű apuka...-, egész korrekt, de legalábbis nem rosszabb, mint a Margit. Kicsit kórházabb, ha ez így érthető, mindenhol műszerek, monitorok, jajmileszitt! (az előző szülésemhez képest, ahol 1db kád volt +egy db franciaágy, mindenesetre brutálisabb, de legalább minden szülőszobán van mosdó+wc) Najó, ez nem biztos, hogy annyira izgalmas beszámoló azoknak, akik nem ott fognak szülni, úgyhogy berekesztem. Amúgy van valaki, aki ott szült?

dzs.
dzsulee
 
 


Dzsulee

Én majdott fogok :wink: de aki barátnő ott szült nagyon nagyon elégedett...dokik szupik fiatalok jóképűek hehe

Enyim doki is ott van megkeresheted ha gondolod, bár nem t'om igy a finisben akarsz e még perszonalizálgatni vagy jöjjön aminek/akinek jönnie kell hehe
Vendég
 


Wish!
Gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tüncsi, köszönöm, megérkezett a pelus!

Sackólánynak sok szeretettel gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok Mamik! :D

Wish :)
Nagyon, nagyon, nagyon......................................
Kép


Sackólánynak:
Kép


Dzsulee :)
Hiányoztál! iwiw-en nem vagyol?


Tiza :)
Baromi jól nézel ki :shock: Irigy-irigy :lol:
(Nekem is van ekkora hasam, be-beee!)


Többieknek
Kép
Vendég
 


Kicsiny lányom ma 13 éves. Péntek 13-án. :D

1994.............................................................2007
Kép Kép
Vendég
 


Wish :)
Balázs nagyon szép baba és tényleg hasonlít az uh képre.

Gyugyi :)
Nagyon szép lányod van és gratulálok neki a szülinaphoz!

Dzsulee :)
Én is olvastalak a megint megjöttben. Jót szórakoztam, tényleg valami humor könyvet kéne írnod ezzel a tehetséggel. Látom azért nem bírsz magaddal, csak oda-oda lopózol a szgéphez.

Szilvi :)
Hát a pöttyök miatt most izgulhatsz. Jó lenne kideríteni mégis milyen betegség lehetett. A rubeola azért ritkább, ne rémülj halálra.

Cicabogár :)
A fogigátló után 3 hónapot szoktak mondani a hormonháztartás helyreállására, de ez teljesen egyéni. Van aki a következő hónapban terhes lesz, van aki egy év múlva sem. Az is gyakori, hogy a ciklusok eltérő hosszúságúak lesznek egy ideig (vagy mindig). Szóval a kérdésedre nem lehet egyértelmű választ adni. Ha most nem sikerült, akkor próbáld meg figyelni mikor van peteérésed (hőmérő, lhteszt) és ha arra rászámolsz kb. 14 napot, akkor esedékes a mensid. De én a helyedben csak önfeledten próbálkoznék még pár hónapot, felesleges idegesítened magad holmi tesztekkel még hőmérőzéssel.

Mona :)
Én nem értem hol szélesedtél, mert baromi vékonynak látlak a terhességedhez képest. Azt a jó isten se tudja megmondani milyen leszel még. És a felsőd nekem is nagyon tetszik.

Szilcsi :)
Én is nagyon drukkolok, hogy a többiek is már "jó terhesek" legyenek mihamarabb.

Képzeljétek elhagytam a kismama könyvemet. Tegnapelőtt este vettem észre, amikor elő akartam venni a dossziémból, hogy megnézzem mikor kell védőnőhöz mennem. Minden papírom ott volt csak a kismama könyv nem. Átkutattam az egész házat, autót, de nem találtam. Mivel vérvételen kívül nem voltam sehol, arra gondoltam, hogy ott maradt, ezért felhívtam reggel a dokim asszisztensét. Mondta, hogy megvan, de tudom-e hol találták. Hát a klínikáról lefelé vezető úton. Valahogy kieshetett a dossziéból, pedig csak kb 100 m-t kellett mennem az az épülettől az autóig. Frankó, most már nem csak feledékeny és topa (mindent leejtek v. lelökök) vagyok, hanem figyelmetlen is.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza :)
Huh, ez a kiskönyves mizéria. Még jó, hogy megtalálták!

Gyugyi :)
Gyönyörű lányod van! Boldog szülinapot neki!

Szilvi :)
Nézz utána a neten, mert szépen leírják, hogy a bárányhimlőnél milyenek a pöttyök. A rubeola ellen pedig a kisebb gyerekek már oltva vannak.

Ma bejelentkeztem ideiglenesen anyósékhoz. Reméljük, jól jön a szülésnél.

Babóca is egyre mozgékonyabb. Csak én nem :( Nekem ez a meleg eléggé hirtelen jött, banyaláz van rajtam :evil:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


gyugyi boldog szülinapot a lányodnak, nagyon szép kiscsaj :wink:

Tegnap egésznap kint voltam, persze trikóban, és annyira leégtem, hogy ordítani tudnék ha valami a vállamhoz ér. :cry:
Bezzeg ma meg ki sem merem dugni az orromat :roll:
Szóval vigyázzatok, mert ez a tavaszi nap is nagyon éget.
Mindenkinek szép napot!
Kép

Kép
mona76
 
 


Mona :)
Tényleg nagyon fog ez a nap. Még este is. Nekem az allergiám jött ki tőle, pedig nem is a kritikus időben voltam napon. Amúgy nagyon élvezem és még soha nem volt ilyen barna az arcom áprilisban.

Kép
Kép
tiza
 
 


Szilcsi
Azt elhiszem, hogy boldogan ébredsz! :)
Na, úgy néz ki, Apa sikerrel járt albérlet-keresés ügyben. Már le is foglalózta. Május 1-étől költözhetünk. Mondjuk bútorokat kell még szereznünk, mert nem bútorozott a lakás. De őszintén, nem is bánom. :)
Sikerült végül Sackónak írnod??
Barbiról semmi hír???

Mona
Neked is milyen pici még a pocid! :shock: Még a végén kiderül, hogy egy dagadt d..nó voltam. :?

Emma
Szupi! Szép nagy már Zalán! Nem szoktad egy vonalzón nézegetni ilyenkor, hogy már mekkora a feje? Én minden UH után méricskéltem, hogy hú, mekkora is lehet Fici. :)

Tiza
Hát, jól nem bírom, csak beletörődtem. :) Ez van. De kell a pénz.

Dzsulee
Költözés téma: én ugyi pécsi vagyok. Apa 2005. októbertől 2007. januárig Győrben volt, ahova én is követtem, amint Fici betöltötte a pocimban a 12. hetet. Január vége óta itthon vagyunk, de április 1-től meg Debrecenben dolgozik, úgyhogy májustól mi is megyünk.
Na, ennyi röviden.
Te meg lécci vigyázz magatokra! Nem semmi, milyen mozgalmas volt az elmúlt időszak nálatok. Lehet már tudni a baba nemét? Ja, látom már! :) Május 9? Legyen inkább 8!! :wink:

Wish
Naggyon éééééééééédes!!! Gyönyörűűűűű!! Látom az urtica-t! :wink: Én még mindig szedem, bár lehet, hogy nem kellene, de tudod, a megszokás. :) Ja, antibiotikumot Ficinek is kellett szednie – én fecskendőből adagoltam neki. Viszont a bélflórát Normaflore-ral tudod rendbetenni. Ficinek is azt adtunk.

Amica
Használjátok egészséggel!! :D

Gyugyi
Nem is olyan kicsi az a lány!!! :)
gtünde
 
 


Stét kívánok!

Gyugyi,
Ti is nekem....hüpp....jaj, egy zsepitegyzsepit!
Nem vagyok iwiwen, még a végén megtalál a bűnös múlt....;-)) Amúgy tényleg, azt gondoltam, hogy akit szeretnék, úgyis megtalálom, viszont ha fűfavirág irogatni kezd, tök ciki nem válaszolni, időm meg duplanulla, mint az a kb. 4 hónapos bujdoklásomból is kiderül. Maradnak a kiválasztottak, akik miatt klaviatúrát ragadok...hmm;8)

Tünndi,
mindent értek (bár így fél2 körül el kellett olvasnom vagy 2-szer, hogy kövessem a szálakat), jó, hogy ilyen rugalmas vagy, legalább nem unatkoztok és az otthonmelegét is tudjátok értékelni, ha néha hazavetődtök...Tényleg, ilyenkor mi lesz a pécsi lakkal? Kiadjátok vagy hétvégenként megszálltok azért magatoknál?
Nem raksz fel Ficiről egy frisset? (olyan rég láttam)
Ja, a legújabb is lány, már nem csak neme, neve is van:
Dénes Bora Ajsa Kisasszony (aki 5 hete volt állítólag 2,8kg, nem próbálom kikalkulálni, hogy most mennyi lehet....:shock: )

Tiza,
előre szólok, fogsz még ennél cifrábbakat is művelni, teljesen ki- és beszámíthatatlan állatfaj az a kismama...(én pl. azóta nem tudok egy lendülettel kilépni az ajtón, 10-ből 10-szer, mondom 10-szer vissza kell mennem valamiért, úgyhogy már nem is zárom be rendesen az ajtót egyből, csak úgy csinálok, mintha elindulnék és mintegy villámcsapás, beugrik a hiányzó cucc. Sajnos szabadságon van a pszichiáterem :P )

Nincs senki, aki a SOTE II-őn töltötte a "wellness" napjait? Olyan kíváncsi lennék, hogy milyen volt...

na, még meg kell csinálni a csokimázat a holnapi sütire, mert a végén nem lesz meg a plusz 20kiló! :wink:
dzsulee
 
 


ójaj, és Gyugyi,

már egyszer hanyattvágtam magam az akkor még 12,5 éves lányodtól (nameg a fiad sem semmi, ha jól emlékszem, nem csodálom, hogy még 1 ilyen szép darabot szeretnétek csinálni...:lol: ) és még mindig nagyon jó csaj, anyukája, büszke lehet! Hepibörszdéj! :D
dzs
dzsulee
 
 


Wish :P
Igazad van a cukorral és a rózsaszirommal :P
Egyszerűen gyönyörű Balázs :P

Lányok, jövök majd és írok mindenkinek, de most ezerrel takarítok, de Wishnek mindenképpen gratulálnom kellett :-)

Kép
Kép
szilva069
 
 


na lányok ezt le kell írnom. Tegnap megkaptam barátnőm kisfiának kezdő kollekcióját. Gyönyörűek, dögösek, pasisak :D :lol: :lol:

56-os:5-6 body, 2 rugi
62-es: 4 hosszú ujjú rugi, 4 ujjatlan de lábas rugi, 2 ujjatlan-lábatlan, 4 gatyó, sapik, zaknik, bodyk, pulcsik
68-as: 4 rugi, bodyk

wow!!! lehet, hogy alig kell vmit vennem :?:

Kép
Kép
emma1976
 
 


de jó neked Emma. :wink:
Mi meg ahová megyünk, mindenhol veszünk egy-egy darabot :wink:
Ez a tegnapi beszerzés, apa választotta
Kép
imádom ezeket a kis rúcikat, és már annyira szépek vannak :D

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Már hiányoltalak bennetek, de jól éreztük magunkat Párizsban. Szerencsére minden rendben volt velem.
A hányingerem is elmúlt mikor elutaztunk és azóta nem is jött vissza.Kopp,kopp. :lol:
Sok szép helyen voltunk(Louvre, Eiffel torony, Notre Dame, Diadalív), de jól el is fáradtunk. Elég is volt az öt nap, túl nagy nekem az a város.

Kédden megyek uh-ra, már várom.
Most valahogy elmúltak a tüneteim, cicim se fáj. :roll:

Wish!
Gyönyörü a kicsi Balázs,még egyszer gratulálok! :P

Tündi!
Tessék sokat pihenni, nehogy baj legyen. Nem mondta a doki mitöl lehet a vérezgetés?

Mona, Tiza!
Olyan csinos kismamik vagytok! :)

gtünde!
Remélem sikerül hamarosan megoldani a lakásgondot. Mennyi idöre mentek Debrecenbe?
susy75
 
 


Tüncsi :)
Már én is nézném Ficikét. Akár élőben is, ha itt vagy Pécsett. Később már messze lesz Debrecen. Ha ráérsz bedobhatnánk egy fagyit (azt úgyis mindig meg tudnám enni).

Szilcsi :)
Azért ne takarítsd magad halálra. Én ma elblicceltem, helyette kirándultunk egy nagyot Jakab-hegyre a Mecseken. Sikerült megtalálnom előző nap az interneten a leghosszabb odavezető utat. Gondoltuk az nem lesz olyan meredek. Hát nem is vót az, de már a vége felé biztos voltam benne, hogy nem jó helyen járunk és a túraútvonal vége 18 km-re Orfűn van. Teljesen beletörődtem, hogy majd ott kötünk ki és buszozhatunk vissza. Végül megláttuk a kilátót nagy örömünkre. Visszafelé a rövid utat választottuk.
Íme néhány kép:

Kép

Kép

Azért a látvány megérte. Habár szerintem a lurkó elmondott minen hülyének, hogy 28 hetes terhesen még túrázok, de jól viselkedett.

Dzsulee :)
Nekem is sokszor vissza kell mennem, már nem is mérgelődök rajta.

Suzy :)
Nekem is ilyenkor múltak el a tűneteim, még el is mentem egy magán uh-ra, hogy minden rendben van-e, de a bébi vígan ficánkolt, még integetett is.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza, nagyon csini vagy, és mennyi energia van benned :shock: :wink: Kép

Kép
mona76
 
 


Lányok!
Ma szinte egész délután nagyon kicsit görcsölgetett a pocim. Nem az a szurkálás és nyilalás volt,ami szokott. Remélem azért ez is normális. Nektek is volt? :roll:

tündi!
hogy vagytok?
susy75
 
 


Tényleg Barbiról senki nem tud semmit?
susy75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: