Új privát üzeneted érkezett!

Az előző hónapban 27-28 napon volt pé-m. Nem tudom, hogy most mi van velem. Mindenféle jelet figyelgetek magamon és az a baj, hogy csak a hőt tudom nektek pötyögni.. azt is csak lóhalálában a munkahelyemről.
Sajnos a jelek azt igazolják, hogy a pé-n túl vagyok. Ha ez így van, akkor Zorának lesz igaza és ez egy besült pete. ... én meg jól besültem, felsültem... bebuktam ezt a ciklust. Mindegy. Nem vagyok elkenődve.
Veszek egy adag macát ez már tuti!!!!
Tényleg!!! Indnek igaza van... jaj, már olyan régen mondtátok, hogy menjek el a dokihoz 8) :? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!
Én a héten ritkábban tudok jönni. A férjecskémmel dolgozgatunk a háznál. Nem leszek itthon.

Csodaszép estét nektek!!! Sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Ne haragudjatok, hogy nem irok nektek, de rengeteg dolgom van.... attól még gondolok rátok, és hiányoztok. Azért a görbém feldobom:

Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Éva!!!! Nagyon várlak ám!!! Hol vagy??? :shock: Jaj biztosan megharagudtál, hogy csesztettelek! Ne mááááááááááár!!! Szeretünk!!!!

Mo! Na jól van megbocsájtunk! De szép legyen ám az a vityilló! :lol: :lol:
A görbéd, legalább olyan furi, mint az én hosszú ciklusos görbém. Lehet, hogy mi csak minden második alkalommal tudunk normális görbét produkálni.
Tényleg nem akarsz orvoshoz menni??? :roll:
Ja a múlt héten sütöttem fincsi kalácsot, de mivel az első próba volt esztétikailag nem volt 100% , így nincs róla kép, de fini lett. Egyébként a Virág receptje a 2006-os lakók receptjeiből.
De kajákat raktam fel meg képet is róla, azt megnézheted.
Húsvétra raffaellot meg kekszes sütit fogok csinálni, majd lehet képet is készítek róla.

Ildi! Húúú szerintem tök jól alakul a görbéd! CSak maradjon is ott fent a hőd!

Pandácska! Hogy vagy? Elkezdted akkor a fogigátlót??? NA hősiesen túlélted a fogorvost??? Minden oké volt?

Ind! Nálad akkor már vége a mensinek??? Akkor mehet a hancúr apával!!! :lol: :lol: :lol: Hajrááááááááááááá!!!! Mindent bele!
Szép tavasz van!!!!

Nekem talán már ma teljesen elmúlik és egymásnak ugorhatunk este apával. :oops:

Pusza Mindenkinek!!!
Vendég
 


Krisz,
Igen elkezdtem a vonalzómon láthatod is :D már csak kb 4 hét és kismami leszek :lol:

Ildikó,
Szép a hőd maradjon is így :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Megjöttem én is.

Lyna remélem jól fogod érezni magad és ha hazaérsz babás leszel, mi várunk. De ha tudsz néha irj magadról.

Ildi én is remélem igazad van, csak most már arra vagyok kíváncsi, hogy mi az a 3 fázisú görbe. Remélem a te hőd is fenn marad, és babás leszel.

Ági nekem elég sokat szokott hányingerem lenni, de amikor a kicsi fiamat vártam, akkor két három alkalommal volt, most meg a ciklusom második felében szokott lenni de nem mindig.

Nem is tudom mi van mostanába velem, olyan könnyem elvesztem a türelmem, a párom is azt mondta, hogy nagyon ingadozik a hangulatom, csak szegény Bálintkámat sajnálom, ugyhogy igyekeznem kell uralkodni magamon.

A házat ha a bank is úgy akarja akkor megvesszük, lesz vele munka bőven, de nem bánom.

Felteszem a görbémet:


Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Kép
Vendég
 


Andi! Nagyon jól alakula görbéd!
Remélem fent marad a hőd!! Lahet baba van a dologban??!! :roll:
Vendég
 


Én is remélem, hogy baba van a dologban, húsvétkor kiderül, hogy megjön e.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Jaj! Izgulunk ám érted! De jó is lenne! Egy újabb baba! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóóóóó! Mindenki eltűnt???
Hol vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni, mert ma pónizni vittem Melissát és kis barátnőjét, utána játszottak és ágyba zuhant a kisasszony 9-kor, ami nagy szó :)

tegnap viszont tök idegek voltunk, mert ellopták a párom pénztárcáját az összes iratával, kocsija forgalmijával és egy nagyobb összeggel :(

ma de. rohant új iratokat intézni, közben értesítettek, hogy meglettek az iratok, de persze a pénz és nóbankkártyák nem :evil:

Ind!

a homeopátiás dokinő számát szívesen elküldöm, de Győrben van, így is érdekel?
ja, egyébként én Győr mellett, Vámosszabadin lakom ( a szlovák határ mellett)
a doktornő írt néhány alkati szert, egyet mindennap szednem kell a nyavalyáimra ( hangulatváltozás, álmatlanság és két hete jelentkezett kontakt ekcéma a nyakamon, viszketett és vörös volt az egész, a bőrgyógyász szerint bizsu nyaklánctól )

és kaptam még két szert, amelyeket akkor kell majd szednem, ha terhes leszek, a 6.héttől , a terhesség megtartása miatt.)

remélem segítenek majd ezek a cuccok /is/.

holnap megyek a nőgyógyász doktornőmhöz, megpróbálok Utro-t íratni...

Pandácska!

köszi, hogy betettél a táblába :)

Mo!

A fertivel még küzdök (béna vagyok ), de mostanában időm sem volt kísérletezni, elég húzós napjaim vannak...de mérem mindennap szorgalmasan, jövő hétre várom a PÉ-T, és mindenképp dobok görbét majd, ha törik, ha szakad...

puszi Mindenkinek,

holnap is csak későn jövök, de beszámolok, hogy mit mondott a nőgyógyi...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia Sheila! Mindent kerdezz meg alaposan a dokitol es ird is meg! Erdekelne a velemenye, mert lassan nekem is dontenem kell, hogy Closty vagy nem. Ugy tunik nekem 3-an megvolt a peteeres, raadasul teljesen suttyomban, eleg erdekes! Egyszer csak emelkedni kezdett a ho, de nem valami magas, de mindegy, megint jon a progihiany valoszinuleg. Ha holnap bejeloli a feerty a pe-t, lehet hogy elkezdem szedni a potlast.
Tobbiek! Andi babàsnak tunik, ez nagyon jo lenne!
Irjatok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok ELtűnt Kedveskéim!

Én azért írok nektek!

Sőt!

Kellemes Húsvétot Mindenkinek!!!

Kép

Remélem csak azért nem jöttök , mert apán lógtok és a babaprojekteltek!!!??? :roll:

Mi a hétvégén nem leszünk.

Zora! Na ez a suttyamban jövő pé. :? Mondom én már nem értem a női szervezetet, szerintem sztrájkolnak.
Ja repcsivel mentetek, ugye? Mert itt nagyban sztájkolnak egy csomó járatot töröltek. Azért remélem nem maradsz ott? Mikor jöttök haza?

Andi! Nagyon szorítok, hogy babás legyél.

Éva, Mo!!! Hová tűntetek??? Nagyon hiányoztok!!!

Ind!!! Nálatok beindult már a hancúr???

Ildikó! Azért Te is kukkants be és dobj egy görbit nekünk, hogy mi a helyzet!

Panda! Remélem jól vagy és már számolom helyetted is a napokat a lombikig! Nagyon izgulok érted!!! Annyira remélem sikeres lesz eza hónap és legalább 2 zebrás tesztünk is lesz!!!

Millió puszi Mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Annyira aranyosak vagytok, hogy így hiányoltok!
Csomagolok, mert Apa hamarosan jön haza és indulunk Hévízre!
Sajnos hétvégén én sem leszek, de ha esetleg tesztelnék vasárnap reggel egy pozitívat, akkor feltétlenül jelentkezem valahogy!!!

Sok puszi Nektek és érezzétek nagyon jól Magatokat ezen a szép hosszú hétvégén!
Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Az este akartam irni nektek, de a gépünk feladta magát.... egyszerűen nem indult el :( - ezért megtörténhet, hogy az ünnepek alatt sem tudok jönni, de ahogy elnézem, mindenki úton lesz :D

Drukkolok mindenkinek, és remélem kedden, amikor jönni tudok jó hirek lesznek itt :wink:

Andi, Éva, mennek a drukkok!

Zora, a második napon már hogy tudta berajzolni a ferti a pé-t? Ebben a hónapban nagyon fura dolgok történnek itt velünk :roll: :roll:

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!


ja, majdnem elfelejtettem - most már nincs időm görbét dobni, de a tegnap úgy is feltettem.... a mai hőm pedig 1 fokkal megint nőtt :D - vagyis 36,7!

puszi mindenkinek,

KépKépKép
ildiko74
 
 


De jó hogy jöttetek! Ezér Mindenkienek küldöm ezt a kis ajándékot!!!


Kép

Jó pihit mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek szépen telnek majd az ünnepek, akár otthon marad, akár elutazik. Mindenkinek jó kis peteérést, babásodást, vagy ha már tényleg egyik sem lehetséges, akkor hancúrt kívánok húsvét napjaira!
Tegnapelőtt már du már teljesen elmúlt a mensim, este tornáztam, ennek hatására visszajött. Ma megint semmi, remélem a mai tornának már nem lesz ilyen hatása. Én különben anyák napjára szeretnék magamnak egy pozitív tesztet!!!
Puszi mindenkinek!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Krisz! mi elég közel járunk egymáshoz, remélem együtt örülünk anyák napján!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Igen, igen Ind úgy legyen!!!!

Kép
Vendég
 


Ja nem jó, mert ez a hónap kimarad úgyhogy nekem csak a szülinap jöhet szóba júni-ban. De az jó lesz ha te májusban én júniusban, Andi remélhetőleg már babás.
A többiek meg csatlakoznak hozzánk , amelyik hónap szimpibb nekik! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Zora!

Remélem, azért jut energiád Róma szépségeire is :)
Ma végre a kezembe tarthattam egy UTROGESTAN RECEPTET!!!
Lehet, hogy hülyén hangzik, de ez mérföldkő számomra :lol:
igaz, rossz belegondolni, hogy ha tényleg a "luteplacentaris shift", a 8-12 hét közötti progihiányos időszak okozta a két baba elvesztését, és ha az elsőnél már kaptam volna Utrot, akkor most egy majdnem 1 éves bébi, ill. 8 hónapos PocakManó boldog anyukája lennék :(
na, ezen inkább nem filózom...

szóval, a receptet kiváltom, és a pozitív teszt birtokában kell elkezdenem használni ( mint a lombikos kismamáknak ).
nagyon bízom benne, hogy segíteni fog :)

egyébként már érzem a PÉ közeledtét, ma már kicsit szurkált a petefészkem, Bp-n voltunk és hazafelé mondtam a páromnak a petefészek-szurit, mire Ő: félreálljak?? :lol:

hát igen, nagyon rákattantunk a babagyártásra, kétnaponta akciózunk, ( tegnap este hulla fáradtak voltunk mindketten, de azért összebújtunk éjjel 1 óra magasságában :lol: ) persze, hogy ma ásítoztunk egész nap :)

Éva!

nagyon drukkolok, jó pihenést és + tesztet kívánok!!!

Andi!

remélem , Te is jó hírrel jössz hamarosan :)

holnap este újra jövök, addig is jók legyetek, sikeres lepedőszaggatást :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Mindenkinek kellemes nyuszis ünnepet :lol:

Kép
Vendég
 


Sheila! Nagyon orulok, jo igy a gyogyszer, remelem gyorsan osszejon a baba. Nalam olyan furi, eletemben ez az elso eset, hogy fogalmam sincs a testem jelzeseirol. 3 napja 36.7 a hom huvelyben merve, ami dpo 3 nak szamit, de nekem ez nagyon alacsony, viszont nyoma sincs eszreveheto peteeresnek. Anovulaciohoz viszont sok ez a ho, nekem 36.5-nel sosem magasabb a ciklus elso feleben. Hat ennyi. Nincs sok idom irni, de sokat gondolok ratok, irjatok, ha tudtok! Azert is rossz ez a bizonytalansag, mert mar szedni akartam a ciklus masodik feleben a Duphastont, de igy nem merem elkezdeni. Na mindegy, majd elkezdem pozitiv tesztnel :lol: :lol: (amire ebben a honapban szerintem 0 esely van)
MINDENKINEK BOLDOG UNNEPEKET!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!

Nekem is furi ez a ciklus, érdekesek a hőim: ma és tegnap reggel 36,4 volt, előtte 36,6...ma vagyok a 10. ciklusnapon, Pé még nem volt biztosan...

viszont, most vettem észre, hogy véreztem egy picit (pár csepp csak) de az igazsághoz tartozik, hogy ma du. lovagoltam is...tettem azért, mert ha a jövő héten Pé ( és akciók ) lesz, utána már nem merek...gyerekkoromban évekig lovagoltam, díjugrattam is, így ez örök szerelem számomra...most, hogy Melissának találtam egy jó kis lovardát, én is kedvet kaptam újra...
picit fájdogál a hasam, mensi előtti deja vu érzésem van...

szerinted ez gáz??

én olyan hülye parázós vagyok, hogy ha összejön a baba, hülyére aggódom majd magam, 9 évet öregszem majd 9 hónap alatt, szép kilátások :(

mikor jöttök haza??
és mi az a dpo?? ( bocs, ha hülyeséget kérdezek, de ooolyan fáradt vagyok, egész de. takarítottam, hajnalban bevásároltam, most még sütnöm kell, holnap jön Roland (nagyfiam) a barátnőjével, most mutatja be :)
még jó, hogy főzni nem kell, hidegtálat rendeltem :)

KELLEMES HÚSVÉTOT MINDENKINEK!!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Kép

Kinek mit javítsak????
Vendég
 


Sheila! A Te hod nem fura, teljesen normalis, higy a pe-hez kozeledve csokken, aztan akkor kezd majd emelkedni. De ilyen verzes volt maskor is? Nekem meg sosem volt verzesem a ciklus elso feleben, de van akinel a peteeres ezzel jar. Valadek volt mar neked? Akkor szokott nekem egy kis veres valadek lenni, amikor a pe elott nyilni kezd a mehszaj es a nyakdugo kilokodik,ilyenkor meg a mensi bentrekedt resze tavozhat, ami a mehszaj bezarulasa miatt nem tudott. Mondjuk a hasfajas is peteeresre utal. Talan ez lehetett. A dpo a tuszorepedes utani napok szama. Szerdan jovok haza. Irj meg!
Tobbiek, mi van veletek?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!

Te fantasztikus csaj vagy, hogy a világ egyik legszebb városában sem tudsz elszakadni tőlünk :lol:
ezt a véres dolgot olyan jól elmagyaráztad, hogy teljesen megnyugodtam :) köszönet érte :)

ilyenkor is van nyákdugó kilökődés??
azt hittem, az csak szülés előtt van...Úristen, de tudatlan vagyok, :oops: három szüléssel a hátam mögött, de az is lehet, hogy Te vagy átlagon felül képzett a témában :) akár doktorálhatnál szülészet-nőgyógyászatból, szuperjó szakember lennél :)

igen, tegnap (és ma de.) bővebb váladékom volt (enyhén sárga) aggódtam is, hogy hátha összeszedtem v.mi nyavalyás fertőzést, még épp az hiányozna :evil:
erre a fertőzés dologra kényes vagyok, mert anno. az ex-em félrelépése is úgy derült ki, hogy hazahozott nekem egy jó kis chlamydiát :twisted:
azóta érzékeny vagyok, volt néhány gombás fertőzésem is,
azelőtt SOHA :evil:

ezért is használom most folyamatosan a Gynevacot, sőt a Párom is...

holnaptól elkezdem az ovulációs tesztet, olyan boldog lennék, ha ebben a hónapban sikerülne...ha mégsem, akkor sportolok tovább, mostanra sikerült elérni a versenysúlyomat ( öt év után)
nagyon élvezem, de egy baba kedvéért ( aki bent is maradna 9 hónapig ) boldogan sutba dobnám a hiúságom.

Puszi Mindenkinek,

csajok, írjatok Ti is!!!

Pandácska!

Ápr. 29-re nem várom a mensit :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


ja, Zora,

igen, ilyen vérzésecske máskor is szokott lenni, úgy minden harmadik ciklusban talán...gondolom, a ló is besegített :) :) :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila! Nem akarom, hogy azt hidd, ezeket konyvbol olvastam, altalaban nem irnak ilyeneket, mert nem nok irjak, es nem hiszik, hogy erdekes lehet. Magamon figyeltem meg a nyak-dolgot, hiszen szuleskor is ez tortenik, terhesseg alatt jo esetben zart a mehszaj, suru nyak zarja el. A mensi utan hormonok hatasara szinten bezarul, pe-kor nyilik, aztan szorosan zart megint. De mindig a besurusodott nyak zarja el. Ezt oldja fel a pe kornyeken az osztrogen hatasara termelodo bovebb valadek. Ilyenkor szinezheti egy kis ver, altalaban barnas. Ha friss verzes, akkor a megrepedt tuszo okozhatja, esetleg tenyleg a lovaglas miatt felgyorsultak az esemenyek. Na vigyazz magadra, majd irok, es talan a tobbiek is elokerulnek. Egyebkent nem volt pe-m, ma visszaesett a ho, valoszinuleg a torokfajas okozta a magasabb hot. De jobb igy, legalabb meg van mire varni. Puszi

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

ÓVATOSAN TÖRJÉTEK MAJD A TOJÁSOKAT :wink:
Vendég
 


MINDENKINEK NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉS SOK-SOK LOCSOLÓT + MÉG EGY BABÁT IS!!!

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Kép
Vendég
 


Lanyok! Mar nagyon hianyoztok! Remelem hamarosan eletjelt adtok magatokrol, addig is szep unnepeket mindenkinek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Talaltam valamit orok vitatemankrol, olvassatok el!
Meddőség II.
Misztikusnak kezelt, de nagyon egyszerű eltérés az un. sárgatestelégtelenség, gyógyítani sem bonyolult.
A hormonális okok közül talán a leggyakoribb, néha észrevétlen, míg a gyermekvállalásra nem kerül a sor, viszont jó eredménnyel rendezhető állapot a sárgatest elégtelenség.
Az élettani petefészekműködés során a 28 napos ciklus 14.napján az addig érő, növekvő petesejt kiszabadul a petefészekből és vándorolni kezd a petevezetőben a méh felé. A helyén, a petefészekben kialakul a sárgatest /tényleg sárga :-)/, mely a progeszteron nevű hormont termeli. Ez a hormon felelős a menstruáció előtti tünetekért, um.mellfeszülés, folyadékvisszatartás, gombás hüvelygyulladás tüneteinek felerősödése.
Másik, jelen esetben fontos hatása a méh nyálkahártyájának átalakítása, hogy a megtermékenyített petesejtet be tudja fogadni, illetve a 12. hétig ez a hormon tartja meg a terhességet. Ekkortól ugyanilyen hormon, de már a lepényből származó, folytatja az eddigi feladatokat. Ezért az első 12 hétben bekövetkező vetéléseknél igen nagy százalékban a petefészekben termelődő progeszteron elégtelensége mutatható ki okként.
A terhesség későbbi időszakában, amikor az elején csak kevesebb volt a progeszteron, de a terhesség megmaradt, nagyobb valószínüséggel alakul ki koraszülés, magzati növekedés elmaradása, méhen belüli elhalás. Ezek mind arra vezethetők vissza, hogy az első harmadban, amikor a méhlepény kialakult, nem tudott megfelelően beágyazódni, kicsi maradt, mert kevés volt a progeszteron. Ugyanis ez nem "vagy van, vagy nincs" alapon működik. A mennyisége változó, akár ciklusonként is. Egy határig nem jön létre terhesség /a nyálkahártya nem alkalmas a befogadására/, ha ennél több, de nem elég, vetélés lesz, ha elérte a megfelelő szintet, zavartalan 9 hónap és boldog babázás várható.
A fentiek alapján érthető, hogy nem mindegy, mikor vizsgáljuk, hiszen a peteérést követően, legalább 3 nappal kezd emelkedni, majd éri el maximumát.
Amennyiben nem megfelelő szintet mérünk, Clostylbegit adásával rendezhető ez az állapot, azonban nem csak a 2x1-es mennyiség létezik! A gyógyszer szedésekor ellenőrizni kell, mennyi az a mennyiség, ami kiváltja a megfelelő peteérést és hormontermelést, emelve az adagot. Vannak gyógyszerek, melyekkel kiegészítve fokozható a hatása, ezek egyéni mérlegelést kívánnak.
Valóban van esély a többes terhességre, de közel nem akkora, mint a lombik programok során. Az én praxisomban igen ritka, talán a mértéktartó és indokolt adagolásnak köszönhetően.
Sajnos ezek az ismeretek csak részben terjedtek el a kollégák körében, talán mert nem voltak olyan szerencsések, hogy közelről lássák Siklósi György professzor úr ezirányu kutatásait és sikereit és keveseknek adatott meg, hogy közvetlenül tőle tanulhassák. Hát én örülök a szerencsémnek, hogy e kevesek közé tartozhatok, mert nagyon sok sikerélményt adott.

Zora
Kép
zora7
 
 


Most mar aztan tenyleg jojjon valaki, estere sokat szeretnek olvasni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok, lányok!

Én itt vagyok!!!!
Remélem mindenkinek nagyon jól telt az ünnep..... azt hittem, azért egy kicsit több olvasnivalóm lesz ma :(

Remélem lassan mindenki jön, és jelentést ir, mert várom!

Zora, neked hogy telt Rómában? Feltennél egy görbét?

Kiváncsi vagyok mindenkire, úgy, hogy irjatok!

Magamról annyit, hogy még nincs mensim, de tesztelni sem merek....
feldobom a görbém is:

Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok már. Mi ma reggel jöttünk haza.
Na nekünk még még nem sikerült védekezni ebben a hónapban, pedig védekezős hónap.Bár még nagyon a ciklus elején vagyok.
Most a hüvelyben mérem a hőmet, kíváncsi vagyok így olyan ingadozó lesz-e az eleje, mint szájban.

Andi! REmélem nem jött még meg??? Teszteltél már??? VAgy mikor fogsz???

Pandácska! Már csak 13 nap de jóóóóóóó! Már nagyon várom, hogy elkezdjétek a programot és sikeres legyen az akció!!!

Mo! Veled mi van már!! Már kész is a házikó, annyit dolgoztatok rajta a hosszú hétvégén, hogy most már költöztök??? :lol:

Éva! Mi újság nálad???


Lányok gyertek!!!!! Hiányoztok nagyon!!!!

Pusza Mindenkinek!!!
Vendég
 


Ildi! Egész jónak tűnik a görbéd! Mikorra nem várod a mensit??

Zora! Ti még kint vagytok? Mikor jöttök haza?
Vendég
 


Szia Ildi! Annyira orulok neked! Latom mar csak ket nap a bizonyossag, hiszen a ho nem lehet fenn 15 napig, nagyon drukkolok. Az en gorbem dobbenetes, nem tudom volt e pe-m, ilyen meg nem tortent velem, vaktaban akcioztunk. Sajnos csak du tudok jonni, holnap egyebkent mar otthonrol jelentkezem. Szerintem ne tesztelj, a gorbed egyertelmuen nutatni fogja mi van, de nagyon sima, ez gyanus, mar kicsit sullyedni kene, ha nincs baba. Ha tudom, felteszem az enyemet elemzesre. Puszi, delutan jovok. Tuneteid nincsenek???????????
Eva! Tudom, hogy szornyen erzed magad, de jelentkezz!

Zora
Kép
zora7
 
 


Istenem, Ildikó!!! Ez csodaszép görbe!!! Ezerrel szorítok érted! Bár már úgyis eldőlt minden, de nagyon bízom benne, hogy nem fog leesni a hőd, és egyértelműen jele lesz még teszt nélkül is a kis benned növő életnek. Nagyon megérdemelnéd!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titiiii, nagyon örülök, hogy irsz :) - köszi szépen..... most szükségem van a drukkolásra.
Én nagyon örülök, hogy veled végre minden rendben van, és várom a dokilátogatásod!

Zora, Krisz, nektek is köszi a drukkokat! Nem is tudom, mit vehetek tünetnek...... a mellem nem úgy fáj, mint mensi elött szokott, csak kicsit ég, vagy nem is tudom, a tegnap és tegnapelött este fele émelyegtem, és a hétvégén egy kis székrekedésem volt.
Nem tudom, hogy csak bemesélem magamnak, vagy tényleg igaz.... ja, és mintha meg lennék puffadva.... a párom megjegyezte a tegnap, hogy ennyire még soha nem voltam meghizva :shock: :shock:
Azért még nem élem bele magam.....

Zora, neked jó utat hazafelé, és várom a görbéd :wink:

Krisz, élvezném, ha ebben a hónapban összejönne nektek a babó :lol: :lol:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok lányok

Remélem mindenkinek jól telt a húsvét, sajna nekem ma megjött a a havim se a hőm még mindig 36,8 volt reggel, úgyhogy nem értem sajna ez van.

Ildikó neked azért szoritok.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi!!! Sjnálom!!! Késett egyébként? Vagy pontosan jött meg? Nem mindenkinek esik le a hő mensi előtt. Nekem a múltkor csak a mensi napján esett le, de van akinek a 2 vagy 3 . mensis napon. Nem vagyunk egyformák. És szerintem amióta babát akarunk a testünk idiótán működik. :twisted: Szerintem összezavarodott mindent odabent.

Ja képzeljétek a hétvágén megszületett a sógornőm 4. babája (kislány) és írigykedem, mert ha szeptemberben nekünk is sikeres lett volna a program, akkor májusban szülhetnék. De én azóta csak maratoni ciklusokat produkálok, kivéve most a legutóbbit, ami csak 32 napos volt.
Vendég
 


Krissz teljesen egyetértek veled, amúgy az én sógornőm május végére van kiírva és kislánya lesz.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Elmentema boltba és vettem cickafark teát, a jövö héten megveszem a macát, és szedetem a párommal is, hátha használ.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi
Nagyon sajnálom pedig annyira jó volt a görbéd de ezek szerint az kevés ehhez. Jó, hogy nem vagy letörve és már megvetted a teát és a macát, biztosan segíteni fog.

Ildikó
Neked meg megy a drukk! Mikor kellene megjönnie? Meddig vársz a tesztel?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Szia Ági!!!

Hogy vagy? Te jó ég már a 9. héten tartasz!!! De jóóóóóóóóóóó!


Éva! Milyen volt Hévízen??? Gyere és mesélj!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Ildikó!Már meg kellett volna jönnie? Nagyon izgulok érted.
Andi! Teljesen megjött? Vagy csak egy kicsit? Ha nem esik le a hőd, akkor szerintem lehet még vm. Sokaknak nem marad ki a z első havi mensi és mégis terhesek mindenféle probléma nélkül. Nekem különben aznap esett le a hőm,a mikor megjött. Előtte egy fokot sem ment lejjebb.
Én avivázok rendületlenül és nagyon izgulok, hopgy ebben a hónapban is sikerül el pé-t produkálnom. Aza a baj, hogy szoptatás mellett ebben egyik hónapban sem lehetek biztos. Már meg is mondtam apának, hogy ha egyszer összejöna a 2. babó és megszületik, akkor utána ne védekezzünk, ha minden igaz, úgyse jön össze jó sokáig, ha meg mégis, akkor legalább a 2. és a 3. között meglesz a kis korkülönbség. Annyira szerettem volna, hogy a Beninek a 2. szülinapja előtt legyen tesója, na mindegy. Azt bírom, hogy sokan vannak, akiknek 3 év vn a gyerekeik között és elkezdenek oktatni, hogy az milyen jó volt és én is inkább úgy csináljam. Ettől a falra mászom. Szedem a Macát és az elevitet. És a hatalmas problémám, hogy a drága fiacskám eldugta vhová a bontatalan csomag szójámat, nem akarok másikat venni, de félek, hogy ezért nem lesz pém.
Mo! Veled mi lett végülis???
Különben a fertin találtam egyoldalt, ahol pontosan le van írva minden folyás pontos jellemzáéseés a sorrendjük. És azt is külön leírják, hogy a szoptató nőknek annak ellenére,m hogy van esetleg péjük és terhesek is lehetnek nem nagyon megbízható se a hő, se a hüvelyváladék, mindenből alacsonyabb fokú változásra van kilátás.
Na ennyi, most megyünk játaszózni!
Puszi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Hajrá Ildi!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
anubias
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?