Új privát üzeneted érkezett!

Harcimokus
Kiscsillag hamarosan akkor már barnázni sem fog gondolom :D mikor jöhet haza írni nekünk? :P :wink: biztos az is megnyigtatta, hogy már nem vérzik "csak" barnázik
A 70%-os támogatás a gyógyszerekre akkor is jár, ha a férfi meddősége miatt van a lombik, ugye? A rendeletben bizonyítottan meddő nőket írnak :roll:

Kép
gaby25
 
 


Gaby :D
az én emlékeim szerint minden esetben a nő a meddő egy pár esetén - jogilag-, merthogy pl. az 5 támogatott lombik is a nőnöz kapcsolódik - ha jól rémlik, de azért ebben 100%ig én sem vagyok biztos.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
húha, ügyesek vagytok! :shock: De legalább letudtátok a tujákat még a nagy attrakció előtt! :D

Ródoszra megyünk! :D

Pandácska,
szerintem neked már megvannak, azok, amiket Krizsa doki kérni szokott! :wink: Gondolom az inszemek előtt is kb u.azt kérik.
Azt nem tudom, csináltak-e már HIV és Hepatitis szűrést, az kellhet még!
Az punkciós altatáshoz kell majd vérvizsgálat és EKG.

Harcika :D
Köszönjük és boldog nyuszkós ünnepet Neked is! :)

És köszi a híreket Kiscsillagról, gondolunk rá! Biztos minden rendben van/lesz, hisz Te mondtad! :wink:
angel37
 
 

 
 

Harcika:

Veled érzek a munka szempontjábol csak nálam annyi a külömbség , hogy én este hattol reggel hatig megyek dolgozni ma is meg holnap is. Köszi hogy figyelsz kiscsillagra mindnyájan nagyon szorítunk neki.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Harci,
köszönjük neked hogy értesítesz minket mindenről :D


Angel,
Milyen vérvizsgálat? Májfunkció? Csak azért kérdezem mert elszeretném intézni ezeket gyorsan. Ekg-t majd a házidokim megcsinálja HÍV meg HEPA szűrés pedig ugye van a Kaáliba is? Páromnak is megnézik ezt a kettőt?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenkinek gyönyörűszép napsütéses húsvétot kívánok!

Gabi
gabi_
 
 


Pandácska :)
máj- és vesefunkció biztosan, talán vércukor is.

A HIV, Hepa-t én is a Kaáliban csináltattam, szerintem is az a legjobb, ha ott csináltatod! Ha jól emlékszem 1.000 Ft volt/db. De ez még a tavaly júniusi emelés előtt volt.

Párodnak nem kell! :)
angel37
 
 


Angel,
Köszi :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Gyors bekukk egy kérdés erejéig főként Harcikához, Orsihoz és Angelhez:
Fogigátló után ez az 5. napom és ma kellene elkezdenem szúrnom magam, de még nem volt 1 igazi normális napi vérzésem, csak olyan nem normális :oops: Szerintem ma lesz az 1. igazi... Szerintetek akkor is ma kell kezdjem a szúrást?
Köszi (majd még jövök és írok később!)
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Én teljesen lemaradtam nem is tudtam hogy már ennyire előre tartasz :oops: drukk drukk drukk+++
Vendég
 


[quote="fanni73"]S írta:fanni73ziasztok!
Gyors bekukk egy kérdés erejéig főként Harcikához, Orsihoz és Angelhez:
Fogigátló után ez az 5. napom és ma kellene elkezdenem szúrnom magam, de még nem volt 1 igazi normális napi vérzésem, csak olyan nem normális :oops: Szerintem ma lesz az 1. igazi... Szerintetek akkor is ma kell kezdjem a szúrást?
Köszi (majd még jövök és írok később!)
Fanni

aha, nyugodtan. Nekem Lilivel most szeptben aznap jött meg, még előző nap semmi sem volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Köszönöm a gyors választ :lol: . A 3 gyerek mellett majd biztos nem tudsz már ilyen gyakran jönni... :( de persze meg fogjuk érteni. Most látom, már csak 12 hét és Lili is Veletek lesz :)

Harcika :P
*-nak természetesen továbbra is és folyamatosan mennek a +++ energiák. Remélem, tényleg már nyugodtabb és azt is, hogy azóta már nem is barnázik.

Nyuszipuncs :P
Köszönöm.

Angel :)
Már csak azon drukkolunk, hogy meg is maradjanak a tujáink. Meglátjuk hogy bírják ezt a sziklás talajt...
Az szuper hely. Ha meleg is lesz nagyon, mindig fúj a szél, nem fogtok megfőni :P Mikor mentek?

Pandus :P
Köszi. De nem gond, majd hamarosan frissítek egyet :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
Orsi már megválaszolt! :)

De jó, már ma szúrsz! :lol: Persze írtad is, a húsvéti "locsolást" :wink:

Egy kis drukk a tujáknak is, ezen ne múljék! :)

Ez a nyaralás csak jó lehet! :wink: Régóta szerettünk volna már eljönni ide! Sztem jó meleg lesz, de még az elviselhető! Júni 15-től megyünk! 8)
angel37
 
 


Angel :P

Köszönjük.
Most jöttük meg Anyósomtól, akinek a kertjét kiürítettük, úgyhogy megyek ültetni :lol:

Akkor már csak 2 hónap a pihenésig és utána jöhet a zebracsorda :wink:

Puszi
fanni73
 
 


[quote="fanni73"]O írta:fanni73rsi :P
Köszönöm a gyors választ :lol: . A 3 gyerek mellett majd biztos nem tudsz már ilyen gyakran jönni... :( de persze meg fogjuk érteni. Most látom, már csak 12 hét és Lili is Veletek lesz :)

majd kialakul az is :D napközben a fiúk bölcsiben vannak, 1 szem gyerkőcöt meg nem igazán érzek már kihívásnak a 2 után :D
szóval ilyen gyakran valószínűleg nem, de azért tuti be-benézek :D

annyira szép ma az idő :D folytatom is a kertészkedést :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


micsoda kertészkedés van itt :P nekünk nincs sajna kertünk :( igaz a szobanövényeimet is elfelejtem néha locsolni :oops: :?

Pandácska
nekünk a nyírőben megnézték a HIV-et és a hepat-t mindkettőnknek

Kép
gaby25
 
 


Szia Gabi25 mi is a Nyírőbe jártunk csaka Kósa dokinál, a héten voltam bennt kikértem a leleteimet és akkor mondta hogy bezár a Nyírő.Olvastam hogy ti is május 8.-án jöttök a Kaáliba Krizsa dokihoz én 14órára megyek és te?Ez azért nagyon szomorú hogy bezár mert a támogatott lombikokra már csak januárra lett volna hely ezért kerestem másik orvost nem akartam addig várni, és most mindenki kereshet másikat és az ott dolgozók meg új állást.
kõszegi bea
 
 


bea
mi fél kettőre megyünk :) lehet összefutunk :P mi i9s kikértülk a leleteket a nyírőből múlthéten, mondjuk ha inszemezni kéne, akkor BMC lett volna, mert ott ingyenes, viszont hogy lombikozni kell, már hamarabb bejelentkeztem a kaáliba, minthogy kiderült volna bezár a nyírő. Tudtommal most augusztus-szeptembernél tart a várolista a kaáliban, szóval mindenképp átjöttünk volna, mi sem akarunk sokat várni

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
hát eltelt a húsvét....
Kiscsillag mindenkit puszil! Már barnázás sincs!!! :lol: Nagyon szeretne a holnapi utolsó infúzió után hazamenni és otthon pihenni tovább. Majd megbeszélik a dokival,hogy lehetséges-e? gondolom lesz uh is, hogy felszívódott-e teljesen a hematóma.
Fanni!!
nyugodtan kezdheted a szurit, főleg, ha már mutatkozik, hogy rendes piros.
harcimokus
 
 


Orsi :P
Ez jó hír :lol:

Harcika :P
Remek hírek *-ról, köszi.
Igen, rendes piros vérem van és épp 2 perce adtam be az első Gonal-F adagot :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :D
akartam már írni.
Van 2 ampulla choragonom, emlékeim szerint még sokáig jó. Ha gondolod, szívesen eljuttatom Neked, ha kell.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
tényleg neked a páros után egy kicsi már szinte könnyű lesz! :) Persze nem akarom kicsinyíteni a feladatot, mert azért 3 kisgyerek az három... :D
Ugye vannak lefagyasztva blasztóid? Tervezitek, hogy mikor mentek majd vissza értük? :wink:

Fanni,
ma is ültettetek? :shock:

Megvolt az első szurid! 8)

Ajánlom is, hogy 4 hónap múlva jöjjenek zebráék! :lol: Hozzád már e hó végén! :P
angel37
 
 


[quote="angel37"]U írta:angel37gye vannak lefagyasztva blasztóid? Tervezitek, hogy mikor mentek majd vissza értük? :wink:

egy-egy ilyen nap után mint a mai nem igazán :? :wink:
de egyébként az a terv, hogy ha Lili majd 3-4-5 éves lesz akkor visszamegyünk értük. 2x2 van lefagyasztva.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Aranyos vagy, köszönöm. Pénteken megyek a dokimhoz és megkérdezem, hogy fog-e kelleni. De mindenképp nagyon köszi :P

Angel :P
Igen. És még mindig bőven férne :roll: . De ezek már csak virágok meg kis bokrok voltak ám :wink:

Huhh, nekem már most hőhullámaim vannk, pedig csak 1,5 órája szúrtam, mondjuk igaz, 225 egységet...

Jó éjt mindenkinek 8)

Fanni
fanni73
 
 


[quote="fanni73"]I írta:fanni73gen. És még mindig bőven férne :roll: . De ezek már csak virágok meg kis bokrok voltak ám :wink:

nekünk ca. 500-600 nm-t kellene parkosítani - 1200nm a telek, de a ház + oldalkertek+ egyebek miatt ca. ennyi, ami egyben marad -.... az még szép feladat lesz majd. :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
értem! :wink:
Igazán szép eredményeid vannak! Szerintem ha pár év múlva belevágtok, jó eséllyel lesz sikeres az akció! :)

Fanni,
Nem is lehet minden nap tuját ültetni! :wink:
Nemsoká egy másfajta ültetés következik! :lol: +++++++
angel37
 
 


Hanna :P
Nagy drukkkkkk a mai inszemhez :!:
Új kép, új kabala?

Orsi :P
Nálunk az egész kert 400 nm, s abból csak kb. 100 nm amit beültetünk, így van róla elképzelésem, mi áll előttetek 8)

Angel :P
Egyébként olyan furi, mert mikor átültettem 2 már majdnem kinyílt nárciszt a -leendő- füves területről a virágok közé, teljesen olyan érzésem volt, mintha 2 kis embrikével kísérleteznék. Az egyik nem bírta ki az átültetést, de a másik megmaradt :wink:

Gaby :P
Jó ez a kávés kép, de miért tűnt el a fotód?

Fanni
fanni73
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Harcimókus, köszi a híreket Kiscsillagról! Neked most is igazuad volt :wink: :lol: :lol: . Nagyon örülök hogy jól van kiscsillag, és a két gyönyörű babóca! :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajnos Nekem úgy érzem nem sikerült.. :cry: :cry: :cry:
Szombatig (beülti után 5. napig ) minden rendben volt, beágyazódás szerűen nyilalt és szurkált a pocim, és a melleim is nagyon érzékenyek voltak. De vasárnap hajnalban mintha minden tünetet elvágtak volna, azóta alil alig érzékeny a cicim, és nó szurkálás egyáltalán. vasárnap óta csak a hátam fáj, és egyre joban menszeszesen fáj a pocim. Sztetek korai lenne holnap reggel tesztelni? Igazából kinek mikortól voltak tünetei. Én ma vagyok DPO 12 napon. Mindenkinek nagon szorítok akinek még van remény!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
macspacs
 
 


Szia Macspacs!
Nem tudom, mi az a DPO, de ha a transzfer utáni 12. napon vagy, akkor már tesztelhetsz. A vérvétel viszont biztosabb!
Drukkok mennek!
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni,
az embrikék is virágszerűek! :P :P
Szerintem a nárciszok hoz hasonló eredményekkel elégedett lennél! :wink: Még egy jel!

Macspacs,
sajánlom, hogy így érzed, de sztem nem kéne még lemondani a dologról! :wink:
A DPO-t hogy érted? :? Honnan számolod? Vagy beültetéstől 12. nap?
Ha igen, akkor, nem korai a holnapi teszt! Vagy vérvétel. :wink:
angel37
 
 


Szép jó reggelt, szép hetet!

Szombaton kellett volna megjönnie,eddig semmi, igaz, a teszt is negatív. Ma megyek be, gondolom lesz vérvétel is.
Húúú, de izgulok...

Kiscsillag!
Ezek nagyon jó hírek! Csak nyugi és minden rendben lesz.
Harcika!
Köszi az infókat!

Fanni!
Nagy-nagy drukk!!!
Elszántam magam a táblához, priviben küldöm az adatokat. Lécitegyél bele. Köszi! :D
gabi_
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Hátha szerencsét hoz a csíkos póló. :lol: :lol: :lol:
Nekem csak teraszom van, de a szombati kertészkedés után majdnem meghaltam. :lol:

Macspacs! Szorítok! A vérvétel az tuti.

Gaby! Mikor mész? +++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel, a dpo-t a petesejt leszívástól számolom, hiszen akkor történt a randi, és az ötödik dpo-n kaptam vissza a blasztót.

Kép
macspacs
 
 


Hanna, köszi a drukot, és nagyon szorítok a mai inszemhez!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
macspacs
 
 


Angel :P
Nagyon jól látod a helyzetet! Mindkettőt.

macspacs :P
Akkor azért még nagyon korai lenne a teszt. ET utáni 11. napon talán már mutat valamit a terhességi teszt, de akkor is biztosabb a vérvétel!

Hanna :P
Az ilyen csíkos biztosan :wink:

Gabi_ :P
Persze, beteszlek a táblába :D
Gyere a vérvétel eredménnyel :)

Fanni
fanni73
 
 


Köszi Fanny!
Akkor még várok 14-éig. Akkor leszek ET után 12.napon. A doki 16-át jelölte meg tesztelésre, de nem tudok addig várni.

Kép
macspacs
 
 


Hanna,
Drukkolok!!! :D +++++++++++
A zebrapóló tuti szerencsét hoz! :lol:

Gabi,
drukk a vérvételhez! :) ++++++++++

Macspacs,
ET-től számold lombiknál a 14 napot! Ahogy Fanni is írta, 11. napon már utána lehet nézni az eredménynek! :wink: ++++++++

Fanni,
:wink: :P
angel37
 
 


Angel :P
Valójában Te mikor is kezded a maratoni fogigátló-szedést?

Lányok :P
Ez az Elevit tényleg szorulást okoz. Én részemről átálltam a csak folsavra, talán szedek mellé Pregnavitot is.
Nem hiszem, hogy az jó, ha az ember erőlködik a lombik alatt :? Bár ha akar, biztosan úgy is megtapad az embrike :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Köszi Angel! :lol: :lol: :lol:
Akkor lehet hogy tüneteknek is később kell majd jelenkeznie.....Egyébként miért az ET-től kell számolni? Nekem úgy lenne logikus hogy a punkciótól.... :shock:

Kép
macspacs
 
 


Macspacs :P
ET utáni 8. napon még nem is kell érezz semmit amúgy... szóval bármi lehet. A türeletlenségedet abszolut megértem :evil:
Addig is kitartás :roll: (na majd ezt írjátok nekem is nemsokára, he-he)
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Nekem is iszonyatos szorulásom lett az ELEVITTŐL. + Még az első 3 napi ágyban fekvés is tud szorulást okozni, de az ELEVITEL együtt nagyon durva. Én rendesen leizzadtam a budin, és néha úgy éreztem hogy el fogok ájulni. Egy kis ízelítő a szülésből. :wink: :lol: :lol: Én most átáltam a gravidára, attól szerencsére nincs szorulásom. Sztem sem jó ez az erölködés,de hátha igaz az embriókra is a mondás: Ami nem öl meg, az megerősít. :roll:

Kép
macspacs
 
 


Macspacs :P
ET utáni 5-8. napon tapad meg az embrike (vagy akár még később is) és kell kb. +3 nap, hogy a hcg is kimutatható legyen...
Fanni
fanni73
 
 


Fanny,
Akkor is ha blasztocitát kapsz vissza? Annak nem egy-két napon bebül kellene beágyazódnia? nekem szombat volt az 5.nap. és akkor éreztem a méhem közepe tájékán nagyon erős nyilalásokat....., de csak kora délutántól éjfélig...

Kép
macspacs
 
 


Macspacs,
ez a tünet dolog annyira egyéni: a semmitől a görcsig bármi lehet, bár egyelőre ezt mások tapasztalatai alapján mondom! :wink:

Igen, elvileg a punkció felelne meg a PÉ napjának, de transzfertől számold! :) Azért is van talán így, mert a hcg tartalmú tüszőrepi belezavarhat a teszt eredményébe, kell idő, míg kiürül!

Ez az erőlködés ijesztő... én is félek, hogy ezzel bajt tudnék csinálni, de a napi 3x2 MgB6 nagyon jót tesz! :D Nem szedsz?

Mondjuk az is tény, hogy biztos teherbeesett már egy-két szorulásos nő! :wink:

Fanni,
most kezdem, ha megjön! :D Azaz, ha jól számolom 22-23-án! :lol:
angel37
 
 


macspacs :P
Akkor is. Nem lehet tudni pontosan a beágyazódást :roll:
Fanni
fanni73
 
 


Angel, köszi! De jó max 2 hét és elkezdhetünk érted is izgulni! :lol: :lol: :lol:
Fanni, köszi az infót, akkor még hét végéig reménykedhetek....

Kép
macspacs
 
 


magne b6: 3*1 et írt fel a doi, kb 2*1 et szedek....
lehet hogy emelem 3*2 re ha jó szorulás ellen.

Kép
macspacs
 
 


Macspacs,
Nekem úgy mondta a doki, hogyha bírom, vagyis nem csinál hasmenést, akkor menjen a napi 3x2! Ebből gondolom, hogy segíthet, meg tapasztalat is! :)

Szerintem nem árthat az emelt adag, de esetleg felhívhatod a dokidat, hogy szedhetsz-e többet!

A fogiszedésemen sok izgulnivaló nincs, a folytatás július végén lesz :wink: De köszi! :)
angel37
 
 


[quote="fanni73"]O írta:fanni73rsi :P
Nálunk az egész kert 400 nm, s abból csak kb. 100 nm amit beültetünk, így van róla elképzelésem, mi áll előttetek 8)

hmm.... ezek szerint több, mint nekem :)
jah és van ca. 50+20+20+30 m-nyi kerítés ami mellé sövényt/növényt szeretnék :D :D :D
bele sem gondoltam, hogy az hány db növény :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?