Új privát üzeneted érkezett!

Hát, az indigós szöveget nem találom se Juca, se Kimi blogján. Mindegy. Egyébként semmit nem tudok a dologról, csak hogy az aurájával van valami a gyereknek... Ez se biztos... :oops:

Megyek, mert kakaóscsigát sütök. Pusszanat! Kedden jövök!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Meteor: Milán 5 nappal érkezett később. Akkor lehet, hogy Ő délebbről jött? Lehet, hogy a Vörös tenger partján napozott? :lol:

Reni, köszi!!!! Peti semmivel sem lustább Milánnál.

Gabella: ne már, a Juca törpe angol bejegyzénél található. A szöveg alatt láthatod, hogy 18 megjegyzés, arra kattints rá. Egyébként nagyon tanulságos, érdemes elolvasni.
Vendég
 


Gabella!

http://kovacs-telekes.org/juca/blog/?p=424
csigát meg küldjél, nyitom az ablakot.
Még nincs baba, a húsvéti nyúllal indul a projekt, jön, amikor jön. Azé a nyúl a vonalzón, na meg azért mert édi.
Gáz, hogy Kofa meg a húgom néha megállít (ők meg mernek állítani): hogy Te most akkor érted amit mondasz?
Van úgy, hogy valamire gondolok és rákérdezek, esetleg kihagyom a lényeget a mondandóból.... Ilyenkor rám kell szólni. Egyszerű. Tudom gáz, de olyan, mintha magamban beszélnék, és hangosan kérdezgetnék. Mondjuk Kinga mellett ezt tökélyre fejlesztettem, mert ugye neki nem beszélek mondjuk államháztartási tartalékképzésről, vagy luteális fázisról vagy mikor min jár az agyam, bár lehet akkor indigó lenne, ha válaszolna. :-) És egész nap törpölök valamin, és azt elfelejtem, hogy a gondolataim nagy részét nem osztottam meg csak magammal. :mrgreen:

Rita!

Csillagkapu? Kúúúúl.
Mi csak amolyan nyócker dufart alatt cipeltük át a lyányt, néha érződik
a kitojt output szagján :lol: :shock:

Lépek, mert Kinga megint rosszban sántikál. Viszem ki, az a biztos (legalábbis míg nem indul el a kis fránya)

tjuca
 
 

 
 

Helló lányok!

Annak az indigó gyereknek én is utánaolvastam. Úgy tűnik mindenkinek megmozgatta a fantáziáját!

Milánnak én is boldog hófordulót kívánok! Tényleg nagyon rohan az idő!

Reni: csak nem nálatok is fog készülődik? Látszik, hogy a még fogatlan babák ebben is összetartanak. Mi sem aludtunk jól, de már kezdem megszokni! :roll: Ráadásul tegnap délelőtt 11-től nem aludt egészen este 9-ig! Valahogy hasznosítanom kellene a fiam energiáját! :lol:

Juca: dehogy ajánlgatom! (no jó, csak egy picit) De Kinga a favorit és az első!

Köszönjük mi is a köszöntést! Talán annak hatására aludt el! Éljen-éljen!

Na, én nem vagyok büszke a súlyomra. A terhesség alatt mindössze 8 kg jött rám, így a kórházból mínusszal jöttem ki, de a szoptatás alatt szettem össze vagy 4-5 kg és az még rajtam is van. Majd a második gyerek után lefogyok! Addig már minek! :lol:

Én is kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek, de azért biztos benézek még. Délután megyek szépítkezni. Mondjuk rám is fér!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!
Még azért Áldott Békés Húsvétot kívánok nektek, szeretteiteknek!
Most altattam el picúrt, mert eddig egy zoknit sem tudtam tőle bepakolni. Nemsokára indulunk és nemhogy bepakolva, de lakás romokban...
Úgyhogy mégegyszer sziasztok! Olvasni nem tudtam. :(

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok Lányok.

Ádi nagyon szenved, kínozza az a nyolcadik fogacs.(a hetediket éjjel kiszenvedtük.) Egész nap cicin lógna, csak 5 - 10 percet játszik magában aztán újra és újra szopizni akar.Dentinox itt már nem segít. Valakinek valami mentőötlet?

Reni, rossuul fogalmaztál, Peti nincs lemaradva a többi babához képest!Peti egyszerűen csak Peti, és nem Ádám, Milán vagy Panna.:-)Kis lusti egyéniség de ettől még épp olyan jól fejlődik mint bármelyik másik baba! :D Ne aggasszon ez a dolog.
Éjszakákhoz kitartás, hidd el,átérzem a dolgot, mi is ott vagyunk ahol a part szakad!

Juca, nagyon valószínű, hogy Ádi is a nyócker fílingben tanyázott valahol, vagy ilyesmi, mert ő is tud ám bűzbombát játszani!!!

Ádám tudományairól:
- öt hónaposan fordult át hátról hasra, hasról hátra pedig még az életben nem.
- Ma már hátonfekvésből és hasonfekvésből is simán felül!-vesztünkre.
- Mászik mint a csík!
-Bébikompban meg egyenesen dzsogingol!:-)
-Kedvenc játékai: apa karórája, ébresztőóra, számítógép billentyűzet, kábelek, elorozott papucsok talpának nyalogatása.
- Beszéd tudománya: jaj-jaj, nyam-nyam, nem - nem, apa, baba, illetve egyszer kimondta hogy hülye.:-)
- Enni nem szeret
-Aludni sem
-Csak pörögni szeret!

Röviden ennyi.

Még benézek, de este utazunk vidékre a nagyn-énémékhez húsvétozni.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Anita!

Lehet, hogy tényleg fog készülödik. 2-3 napja Peti erősen nyálzik. Eddig ez sem volt jellemző.

Kitti!
Egyáltalán nem aggaszt a dolog. Hál Istennek, én nem hasonlítgatok!

Peti már 3 óra hosszája alszik. Várom, hogy felébredjen, hogy mehessünk sétálni. Aztán irány a kocogás!!! Brrrrr. De legalább ha sokszor hangoztatom, nem bújok ki alóla!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni: akkor ismét együtt szenvedünk, mi is megyünk ma futni :) !

Eni

Eni
marcy
 
 


Reni hogy én mit nem adnék ha az Ádám aludna legalább 3 órát!!!!!!! :evil:

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti, hogy vagy? Munkádat be tudtad fejezni?
Vendég
 


Sziasztok!
Hamarosan befejezzük a lakás felújítást és akkor kicsit többet tudok jönni.

MINDENKINEK KÍVÁNOK NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!A LÁNYOKNAK SOK LOCSOLÓT,A FIÚKNAK PEDIG SOK-SOK PIROS TOJÁST!

Andi és Dávid

Kép
Kép
veráska
 
 


Hahó Csajok!

Megpattanunk vidékre, MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!

Kimi, ma egyáltalán nem dolgoztam semmit, Ádi nem hagyott.Sebaj, majd kedden, pbepótolom, a munka ugyanis megvár! :evil:

Puszi Mindenkinek


Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok Lányok!

Hétvégén nem leszek internet-közelben, úgyhogy még émost próbálok egyet gyorsan írni. Legközelebb majd jövő héten :-(

Ex, Peti szép nagy baba. Úgy látszik, ebben a hónapban a hízásra koncentrált. Minden nem mehet egyszerre… :-) Ja, gratula Petinek, hogy kinövesztette az elsőt!!!

Katus, Wkata! Anyósomnak sem tökéletes a hallása, de neki azt mondták, azért mert túl későn szúrták fel, és addigra már a felgyülemlett genny károkat okozott. Úgyhogy sose tudhatja az ember, hogy mivel tesz jót, nem tudsz mást csinálni, mint bízni az orvosban. Reméljük, Pannusnak nem lesz semmi problémája. Én felnőtt koromra lettem fülfájós, és higgyétek el, lehet, hogy nincs annál rosszabb…

Kimike, BOLDOG HÓFODULÓT MILÁNNAK!!!
Privi ment :-)

Juca, hirtelen nagyon meglepődtem, hogy két vonalzód van. Hirtelen azt hittem, lemaradtam valamiről… :-) :-) :-) Drukkolunk!

Ági, üdv közöttünk! Jázmin helyes pofa!

Has: nekem sem lett csíkos, csak nem olyan feszes mint volt, de még reménykedem :-) Fő az optimizmus!

Kitti, Visegráddal kapcsolatban: szombaton lesz? Kb. hány órakor? (Mert nekünk szombatra már van program, de ha időben találkozunk, akkor szeretnénk menni, csak lelépünk kora délután.) Ha viszont délutánra tervezitek, akkor lehet, hogy nem tudunk menni.

tandika
 
 


Kíra tudománya:
-mászik
-ül
-feláll, már szinte bárhol, és már elég neki, ha 1 kézzel kapaszkodik, viszont leülni még nem tud: vagy hanyattesik vagy véletlen a fenekére huppan.Viszont rájött, hogy ez fájdalmas is lehet, úgyhogy mostanában, ha érzi, hogy már nem bírja sokáig, elkezd visítani, hogy menjek és mentsem meg.
-papírevés nagyon megy nekünk is
-bármi a kezébe kerül, próbálja széttépni: mindegy, hogy papír, nylon vagy éppen a zoknija :-) Ha sikerül, ha nem, a maradékot megeszi
-úszni jár. Legközelebbin már merülünk!
-van két fogunk
-olvasmányok: Kismama, HVG
- tapsol (fogjuk rá) és integet
-kenyércsücsköt eszeget
-asztalon dobol
- imádja a mondókákat, nagyokat nevet közben
-ha valami nem tetszik, morog, mint a bolhás kutya
-kétszer sikerült megmutatni az orromat és a számat. Azóta nem. Csak ránéz, de nem mutatja meg. A fülem nem érdekli, viszont ha a szemüvegemet kérdezem, azt rögtön le is kapja :-)
-fütyülést Kíra is imádja
-ha zenét hall, nagyon pontosan meg tudja határozni, honnan jön a hang
-mindenkivel barátkozik, mosolygós, barátságos
- kedvenc játékok: telefon, távirányítók, cipők, papucsok, minden ami zörög, rongybaba

Mindenkinek jó hétvégét és kellemes

tandika
 
 


Na nekem most sikerult efektetnem Jazmint!Ma egesz nap eleg nyugos volt!
Nemtudom mi van vele talan a foga miatt!
Ma a nagy kadban furosztottem ujra imadja szereti ha sok viz van korulotte!!!
Kellemes Husveti unnepeket kivanok nektek!!!
En meg holnap fogok fozni mindent ugyhogy nemigen lesz idom benezni legfeljebb csak kukk!!!
Jazmin is szereti a papirt sot mondhatom, hogy imadja!
A multkor meg is evett egy darabot nagyon megijedtem!!!De aztan masnap ki kakilta!!!

Pusz nektek!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Na nekem most sikerult efektetnem Jazmint!Ma egesz nap eleg nyugos volt!
Nemtudom mi van vele talan a foga miatt!
Ma a nagy kadban furosztottem ujra imadja szereti ha sok viz van korulotte!!!
Kellemes Husveti unnepeket kivanok nektek!!!
En meg holnap fogok fozni mindent ugyhogy nemigen lesz idom benezni legfeljebb csak kukk!!!
Jazmin is szereti a papirt sot mondhatom, hogy imadja!
A multkor meg is evett egy darabot nagyon megijedtem!!!De aztan masnap ki kakilta!!! :D

Pusz nektek!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jaj bocsi csajok veletlenul ketszer kudtem el az uzenetet!!!
Nem akartam!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok.

Ma egy kicsit rohanós napom volt, főleg délután: Tesco, ékszerész (kész van az új fülbevalóm, teljesen furi), menni a gyerekért, megint Tesco. :o

Juca, a múltkori irományodra reagálva „kidolgoztam” egy elméletet. Szóval jelenleg Peti kb. harmadával nehezebb, mint Kinga. Így felnőtt korában, ha a súlya alulról fogja közelíteni az én jelenlegi súlyomat és Kinga sem lesz nehezebb 60 kg-nál, akkor később is tartani tudják ezt a súlyhányadost. :D Persze ehhez az kell, hogy Kinga ne fogyózzon, és Peti se tartson hízókúrát…
Felolvastam anyukámnak Kinga tudományait, közben jót röhögtem (bocs). :D

Katus, én valószínűleg holnap veszek magamnak cipőt, ahogy írtam, megyünk ki a volt KGST-piacra.

Gabella, szerintem nem ciki. Én is imádom Petit, de néha igencsak fel tudnék tőle mászni a falra… Nem tudom, mi lesz, ha lesz tesója. Talán számomra ezért is lenne jobb, ha már egy viszonylag önellátó gyerek mellé szülném a testvérét. :o
Kompunk nekünk sem itthon van, egy van anyósomnál, egy meg a nagyszüleimnél, és mivel Peti hétköznap dédizik, utóbbi igencsak sokszor van használva. :)
Fürdőrucit én 3 éve bikinit hordok. Lehet hülyének nézni, de akinek nem tetszik, nem nézi. Ha nálam jóval ducibbak felveszik, én miért ne? És milyen trendi a vágás a bikinivonal alatt. :) Na jó, kb. 1-1 centi fog kilátszódni…
Na akkor kb. egy alkatunk van, annyi a különbség, hogy én 80B-s melltartót hordok, ha egyáltalán hordok, mert inkább a sztreccs top a nyerő nálam.

Wkata, teljesen egyetértek veled, azt hiszem, Peti kora most érte utol a mozgásfejlődését. :D Na mostmár végre rájöttem, hogy honnan ismerős az indigó gyerek fogalma…kb. 3 hónapja olvastam, vagy hallottam, hogy van ilyen.

Ági, akkor mi már csak ilyen „szófosók” vagyunk, ld. ezt az üzit. :)
Fogacskához gratula…Peti első foga csak 2 napja bújt elő.
„Normális” embereket szívesen látunk, a kevésbé normálisakat kevésbé szívesen látjuk, de őket meg muszáj.

Wawel, Gabella most mi rosszat írt és hova??? :o --> már csak a kibukott szóból gondolom, hogy megbántott valamivel…

Kimike, boldog hófordulót Milánnak. Ezek szerint Peti egészen a Déli sarkról érkezett, egy hét késés után is úgy kellett kivadászni a pocimból. :D

Veráska, hajrá felújítás, várunk vissza.

Peti tudományai:
-forog ide-oda, ha kell
-kúszik-mászik, felül
-kapaszkodva feláll, és így lépeget is, ha épp úgy tartja kedve, állni is megáll kapaszkodás nélkül, aztán seggre tottyan, hál Istennek már nem esik a fejére
-mesterien szaltózik le az ágyról, ma hajnalban is sikerült neki, még jó, hogy a plüss cica felfogta a pottyanását
-ha valami tetszik neki, és rátalál, akkor hevesen sikongat, hogy sikerült
-kedvencei a kapcsolók, az én karórám, az első csörgője, a csörgőlabdája, és tatáméknál a dominókért van megveszve
-papírt még nem eszik, viszont imádja lehempergetni a gurigában levő uzsonnástasakot vagy szemetes zsákot, én meg tekerhetem vissza, ja és nagy kedvenc még a WC-papír guriga is
-esetenként megtalálja, amit kérek tőle, de az odahozás még nem megy, ha olyanja van, a hol a szeme, szája, orra kérdésekre szépen megmutatja
-néha integet, tapsol, az asztal ütlegelése is nagyon megy
-tánci-táncizik mindenre aminek van egy kicsi ritmusa, de Petinek igazából zene sem kell hozzá

Ezúton kívánok mindenkinek kellemes Húsvéti ünnepeket.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

Kimike,
tegnap lemaradtam Milán köszöntéséről, úgyhogy utólag is boldog hófordulót neki és persze mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok.

Anyósom szerint egyébként minden gyerek (lélek) a krétai Nap-kapun át jön.
Azt már Gusztival mi találtuk ki hozzá, hogy ezek szerint amelyik gyerek késik az annyira belemerült a bulizásba-napozásba-pancsolásba krétán, hogy azért nem jött időben :)

Szóval Ági, Peti is Krétán mulatta át azt az egy hetet. Majd kérdezd meg tőle, ha már nagyobb lesz, hogy milyen volt :D

meteor
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

Kép

A mi éjszakánk változatlanul kaka volt. Peti 5-kor úgy döntött, hogy vége az éjszakának. Persze előtte még 4-szer ébresztett.

Kitti, Marcy, Wkata!
Nem tudom, hogy bírjátok, de én már kivagyok és néha szégyellem, hogy mik jutnak eszembe!!!

Most megyek ledőlök. Peti elaludt!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

C und A rucik bemutatója!

Kép

Kép

Kép

És egy friss kép:

Kép

Még egyszer szép húsvétot!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Gabella, annyira szép kislány Mesi. A ruhák szuperek! :-)

Kép Dobok egy képet vagány Milánról. :-)
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Gabella: Mesi édes, tündéri, gyönyörű cukorfalat :) és a ruhák gyönyörűek, jobban mondva Mesi gyönyörű bennük :lol: .

Kimi: Milán tényleg vagány :wink: ! Milyen szép barna szemei vannak :) ! Na és hány fogacskája :) !

Minden baba nagyon ügyes, de tényleg hihetetlen, hogy milyen különbségek vannak :) . Pl. Marci és Kíra között, pedig csak 1 nap választja el őket :lol: !

Marcika tudományai:

- forog
- még nem mászik, "csak" kúszik, de azt nagyon :)
- tud hason aludni (ez nagy szó, mert mi nagy hátránnyal indultunk a nyaka miatt :( és nekünk ez nagyon nagy teljesítmény :) )
- tudunk a nagylabdán előre haladni (Marcit ráteszem a labdára hassal, ő kinyomja magát, én a combját fogom. Ahogy kinyomja magát ugyanazzal a mozdulattal előre gördíti a labdát és így járkálunk a folyosón oda-vissza :lol: .
Azt hiszem sportoló lesz a gyerkőcből :wink: !
Kedvenc szórakozása, nekem kevésbé, mert letörik a derekam a hajlongástól!)
Ettől függetlenül nagyon örülünk, mert ezzel is erősítjük a hátát és a kis nyakizmát.
- ha kézbe vesszük ugrál az ölünkben ezerrel (mint akit felhúztak, mi már kidőlünk, de ő nem fárad :lol: )
- érdeklődési köre széles skálán mozog, de még mindig a lámpa viszi el a pálmát :D !
- a papírevészet nálunk is divat
- szereti a mondókákat és a meséket, bár mostanság ki szeretné szedni a könyvet a kezemből és széttépni, de próbálom megakadályozni
- nagyon tud szeretni :) :) :) , mosolygós, érdeklődő baba, imádnivaló és a miénk :lol: :lol: :lol: !

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKTEK!

Holnap nem leszek, mert megyünk kirándulni :) !

Puszi mindenkinek

Eni

Eni
marcy
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem, aztán indulunk sétálni.

Ex: nem bántott meg Gabella semmivel. Én azt komolyan írtam, hogy bírom a buciját az írásain keresztül, mint ahogy mindenkiét. :D Bocs, ha félreérthető voltam.

Szépek a lurkók. Mesi és Milán.

Na, ennyi voltam, pihizzen mindenki és boldog húsvétoljon.

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!

Van egy tökjó gyerekrádió a neten: http://tokmagradio.extra.hu
Hallgassatok bele!
edi2
 
 


Üdv.

Gabella, nagyon jók a ruhák, csinos bennük a lányod.

Wawel, nem voltál félreérthető...csak nekem ezek szerint. A lényeg, hogy minden OK, csak az én olvasatomban másként szólt az írásod. :D

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok Lányok.

Hazajöttünk vidékről, jól telt a hétvége, az éjszakáink is a szombat kivételével és jelentem betöltöttem a huszonhármat!
Szülinapi ajándékaim: kaptam a páromtól egy nagyon "intellektuális" táskát, és tortát is.:-)

Most megyek sétálni a fiúkkal, este írok bővebben.

Tandi, a terveim szerint a Nagyvillám étteremnél találkozunk délelőtt 11kor, ott kajcsizunk és utána sétálunk egy nagyot a környéken a gyerkőcökkel.

Holnapra pontosan tudnom kéne ki jön ki nem jön az asztalfoglalás meg a kaja miatt - a gyerekeknek.


Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Remélem Mindenkinek jól telt a húsvét! :) Nekünk legalábbis nagyon jól.

Kitti: Isten éltessen nagyon sokáig, még legalább 100 évig, meg a füled is érjen bokáig! Puszi puszi, kétoldalra. :D

Kitti: A barátnőd nem használta fel az iwiw meghívót, így visszakaptam. Most mi legyen?

Csajok, adtunk ám rendesen az egészséges táplálkozásnak... A mérlegre most inkább nem is állok rá. :lol:
Most megyek is, a férjemnek palacsintát kell sütnöm.
Vendég
 


Kitti, a nagyon intellektuális táskát és a tortát láthatnánk? :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

ha Marci este elaludt, akkor jövök, de addig is

Kitti: BOLDOG 23. SZÜLINAPOT :) ! Ugye nem is olyan borzasztó :wink: ?

Mi biztosan megyünk a talira :) , az időpont is szuper, arra biztos mi is odaérünk :) !

Eni

Eni
marcy
 
 


Hahó,

Kimi, a torta már nincs egészben, de a táska még igen, azt este majd lefotózom.:-)
Köszike a jókívánságokat!

Kirándulás jelenlegi állása

Gyülekező: Nagyvillám étterem, Visegrád (könnyű megtalálni, épp a bobpálya és a minigof pálya mellett van és ezek mind ki vannak írva gyakorlatilag 50 méterenként.

Eddigi résztvevők:
Juca,Kinga,Kofa
Móni,Milán, Pali
Eni, Marci, Isti
Kitti, Ádám, Tomi

LÉGYSZI SZERDÁIG MINDENKÉPPEN SZÓLJON AKI JÖNNI SZERETNE MERT ENNYI SZEMÉLYRE MÁR ASZTALT KELL FOGLALNOM AZ ÉTTEREMBEN AZNAPRA!!!ÉS KELL GYÁRTATNOM AZ APRÓNÉPNEK IS VALAMI EHETŐT!!!!
ÚGYHOGY SZERDA DÉLIG LEHET JELENTKEZNI A TÚRÁRA!:-)

Megyek0

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Szóval megyek sütizni, Ádám elküldte helyettem a hsz-t, mielőtt még befejezhettem volna.:-)


Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek jól telt a Húsvét.

Nekünk sajnos nem, mert az egyik cicánkat elütötték, és mielőtt el tudtunk volna indulni az állatkórházba, meg is halt. Nálunk ők családtagok, és most nagyon fáj, hogy ez történt Korcival, aki még nem volt 2 éves sem, és gyönyörű tarka ex-kandúr volt, ráadásul igen kedves, barátságos, mindenkivel kijövő típus. Valahogy meg kell oldanunk, hogy ne mászkáljanak az utcán, most ráadásul azt hiszem az én jelenlétemből (babaülést pakoltam az autóba) hitte azt, hogy biztonságban van, ami külön fáj.
Elnézést, hogy ilyen negatív vagyok, de nekem ez most nagyon fontos dolog.
Nem is tudtam bőgni rendesen, mert Misi megijedt már attól is, hogy kiáltozva hoztam be a cicát, hogy vegyük a dobozt és induljunk a kórházba. Úgyhogy miután értelmetlen lett a sietség, Misit nyugtattuk meg először, csak aztán intéztük a szükséges tennivalókat.

Szerencsére Misi jól van, egyre ügyesebben alszik el egyedül, ami jó. Elkezdett az eddiginél szemmel láthatóan többet enni, amit nem tudok mire vélni. Lehet ilyenkor is növekedési ugrás?
Klassz színes fa játékokat kapott Húsvétra, nagyon örült nekik és rendeltetésszerűen meg is rágta őket, valamint ki-be pakolászta és dobálta őket a dobozból.

Lassan megyek fürdéselőkészíteni, szervusztok!
Kata

Kép
wkata
 
 


Hú, Kata, jól rátok jár a rúd mostanában. Sajnálom. :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek kellemesen telt a húsvéti pihenés, családolás... :) Nálunk nagy hír van: vasárnap hajnalban megszült a sógornőm, igaz, 28-ra volt kiírva, de tutira elszámolták neki, Boldizsár 3030 grammal és 51 centivel bújt ki (és se vágás, se repedés, csajok!!! :shock: ), egy három héttel kisebb baba nincs ekkora (és a bátyjai is ugyanekkorák voltak, tehát a doki elszámolta, mondjuk érdekes, mert mindig óramű pontosságú ciklusai voltak, na ezt magyarázza nekem meg vki...). Úgyhogy most már 5 fiúunoka van, kénytelenek leszünk következőre kislányt "szállítani"! :D

Kata!
Nagyon sajnálom a cicátokat... :(

Kitti!
Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából! :)

Kimi!
Milán nagyon vagány ebben a szerkóban!

Gabella!
Mesi édes gyönyörű csaj, receptje? :twisted: :lol:

Ági!
Üdv köztünk, nagyon helyes a kiscsajod! :)

Ja, és ami még kimaradt a múltkor, Kende tudományai:
- megy (illetve menne szegényem, most már újra megáll kapaszkodás nélkül, de egy lépés után még leül és inkább mászni kezd... :roll: ),
- mondja, hogy cszi-cszi (cici), áci (hapci), döööööö (Zsömi kutya látványa váltja ki belőle, úgyhogy tekintsük Zsöminek... :D ), megy az ana is már,
- a "hol van?" kérdésre megkeresi és kezébe veszi a megnevezett dolgot,
- öltözködésnél (ha épp nem raplis) segít, ha mondom neki, hogy "dugd ide a kis kezed", emeli a mancsait, és keresi a ruha ujját,
- van 8 foga (bár ez nem tudomány, viszont tény :P )
- imád enni és főleg szopizni!!!
- viszont az éccakát nem alussza át, és nappal sem alszik túl sokat, az alvókáját nem tőlem örökölte... ;)
- inti a pá-pát, tapsol,
- megeszi (illetve enné) a papírt, imádja tépkedni az újságot, két ujja közé fogva egész pici darabokat tépked le belőle,
- este a D-vitaminra nyitja a száját, mondom neki, hogy "csöpi", és tátja a száját az üvegnek :)

Na ennyi jutott eszembe, ja, és a lényeg: IMÁDJUK!!! :D

Na eldugulok, mert hosszú lettem... :)

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell: gratulálok a sógornődnek. Én is alig várom már, hogy megszülessen a nővérem babája. :) Remélem fiú lesz, így legalább megörökölheti Milán ruhácskáit.
Erről jut eszembe hogy jártam. Vettem néhány nyári polót a fiamnak, 74-es méretet. Sajnos nyáron valszeg már nem fogja tudni hordani, mert most már elkezdtük a 80-as ruhákat koptatni. :shock: Jó nagy balek vagyok, ezt a férjemnek meg se mondom. Vehetek újakat.

Kitti: Pali üzeni, hogy sajnos lehet, hogy szombaton dolgoznia kell. De ez holnapra kiderül és akkor szólok, hogy megyünk-e.
Vendég
 


Üdv.

Kitti, még egyszer Isten éltessen szülinapod alkalmából.

Norwell, gratula az új fiúunokához a nagyszülőknek, és persze a sógornődnek is (csak neki a fiához :) ). Egyébként simán lehet, hogy nem számolták el, hiszen ilyenkor már heti 200 grammot híznak odabent a csöppségek, tehát akkor is elvben max. 3,6 kg-s lett volna a baba, igaz, hosszra már nem nőnek ilyenkor.

Wkata, cica miatt :( . Én el sem tudom képzelni, hogy mi lesz, ha a mi cicánk elpusztul...ő is családtag.

Nálunk is jól teltek az ünnepeket, Peti ügyesen locsolkodott, most egy hétig csokinyuszin és csokitojáson fogunk élni. :roll: :P Vannak képek is, de még nem töltöttem át őket a gépre, nem biztos, de holnap próbálok feltenni egyet belőlük (ami a legjobb).

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Kitti!

Boldog születésnapot kívánok!!!


Nekünk családolással telt a húsvét. Tegnap anyósnál, ma az én szüleimnél voltunk. Jó nagy nyüzsi volt (van) mert itt vannak az amerikás rokonok. Peti elég nyöszi volt. Én azt hittem, hogy a "tömeg" miatt, de mindenki állítja, hogy a foga. Kapott kétszer is chamomillat. De én natúrban beraktam a szájában és elszopogatta. Én is kipróbáltam és pillanatok elolvad, mint a szőlőcukor. Érdekes, hogy amit kézzel adok a szájában azt óvatosan "rágja" vagy szopogatja, de amit kanalazok azt automatikusan lenyeli és ha darabos, akko rögtön visszahányja. Lehet, hogy kézzel kellene etetnem?!
Peti nagyon klassz amcsis nyári rucikat kapott.

Kimike!

Peti 75 cm, de már most kezdi ki nőni a 80-as bodykat. Nyárra, én már 86-os, 92-es polókat és bodykat veszek neki.

Fürdős Peti:
Kép

Belőtt séró:

Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy azért nagyjából mindenkinél kellemesen lezajlottak az ünnepek!

Wkata: nagyon szomorú, amit írtál. Remélem most már lassan csak jó hírekkel szolgálsz nekünk!

Norwell: én lehidalok Kendétől. Megállapítom, hogy a K betűs babák fantasztikus tempóban fejlődnek, így aztán én már csak Kornélt Ornélnak hívom! :lol:

Reni: szuperek a képek! A fiúnk meg is irigyelte Peti haját, mert neki immáron harmadszor lett levágva! A férjem volt pecázni, naná, hogy semmit sem fogott! Viszont grilleztek! Ki látott még ilyen pecázást??? :roll:

Kitti! Nagyon boldog szülinapot! Szemtelelün fiatal vagy, de megemésztem! :lol:

Nekünk is jól telt az ünnep. Sokat mentünk a rokonokhoz. Kornél megtanult tapsolni! Bár még nem tudatos, de szinte egész nap tapsol. Az éjszakáink is jók voltak, de ezt most remélem nem kiabáltam el. Ma találkozunk Tandikáékkal! :D
Na, megyek mosogatni.

Reni: így utólag is boldog 9. hónapot Petinek!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Mégegyszer köszönöm a köszöntéseket!

Móni, ha esetleg Pali nem ér rá, kettesben is eljöhettek Milánnal, hozzánk befértek a kocsiba és abszolut útba estek Visegrád felé! :D Persze csak ha van kedvetek s ráértek aznap Pali nélkül is.

No megyek összerakom a lakást meg leszervezem a mai napomat, a fiúk már elmentek dolgukra.:-) Végre egy kis nyugi.
Apa munkába, Ádi bölcsibe.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Jó reggelit Mindenkinek!

Reni, a fiad sérója nagyon király! :D Utólag is boldog hófordulót Petinek!
Vendég
 


Reni, Ádámnak is kb. így áll a haja, amikor hirtelen lerántja magáról a sapkáját!:-)

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Helló Lányok!!!!!

El sem hiszem, de újra itt vagyok!!!
Most végre van egy jó gépünk, remélem sokáig nem kell rákölteni!
Amióta nem tudtam írni, elég sokminden történt velünk....
Daninak kibújt a 8. foga és lassan jön a 9-10. is. Ja és elindult. Azaz megtesz 4-5 lépést kapaszkodás nélkül, természetesen csak akkor, ha ő akar. De olyan kis édes amikor totyog. Túl vagyunk egy mandula és középfül gyulladáson, de már minden rendben van. Az éjszakáink szuperek, 1-szer ébred valamikor hajnali negyed 4 körül, de csak iszik pár korty teát és már alszik is vissza. Szóval nem panaszkodhatok!
Remélem mindenki jól van, mihelyt tudok és lesz időm visszaolvasgatok az elmúlt hetek történéseibe!
Puszi mindenkinek!!!

Andy

Kép

Kép

Kép

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a dicséreteket! Hála az égnek, végre jobban van Mesi is, Lackó meg holnap megy oviba, csak én vagyok már taknyos, de az már a francot érdekli! Csak a gyerekek jól legyenek!

Úgy örülök, hogy ilyen jó kis társaságba csöppentem, csak azt sajnálom, hogy a talikra nem tudok eljutni. Biztos jó lesz a visegrádi összejövetel is, de az is olyan messze van! Jó kis kirándulás lenne, de az anyagi helyzetünk sajna nem engedi...

Mindjárt keresek pár képet, addig is pusz mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jó reggelt mindenkinek :) !

Marci ma ismét korán kelt, úgyhogy már húzza is a lóbőrt :lol: , nekem is van egy kis nyugi :) !

Reni: Peti mint mindig nagyon helyes :) . Látom élvezetessé teszitek a fürcsit neki :lol: !

Kimi: ha megoldható gyertek el ti is Visegrádra, olyan jó lenne, ha már ennyit utazunk, hogy minél többetekkel megismerkedhetnénk személyesen :) .

Kitti: nagyon rendes tőled, hogy megszervezed, remélem Tandiék is el tudnak jönni :) !

Wkata: sajnálom a macsekot, bár nem igazán tudom beleélni magam :( .

Wawel: nagyon ügyes Kornél, Marci még nem tapsol, de lelkesen néz, ha én igen :D !

Nekünk is kellemesen telt a hétvége. Vasárnap ahogy írtam korábban kirándultunk a Balaton környékén. Eszméletlen, hogy milyen drágák a belépők. Csak néhány példa: Nagyvázsonyban a Kinizsi várba 500 Ft, ez még nem is olyan vészes. Sümegi várba a belépő 800 Ft. Tapolcai tavasbarlang 1000 Ft :shock: , mi ide nem mentünk be, mert Marcinak hideg is lett volna, na meg csónakázni sem akartunk vele, mi addig fagyiztunk, amíg a többiek csónakáztak :) . Mellékelek néhány képet :) .
Ami nagy csalódás volt, az az Afrika Múzeum Balatonedericsen, amit pedig nagyon vártam (bár hozzá kell tennem, hogy amikor én kicsi voltam, akkor voltunk anyukámékkal és rémlett valami, hogy nem egy nagy szám...) . Na mindegy, itt a belépő 900 Ft volt.
Ezért a pénzért láthattunk tevét, bölényt, pónilovat és még néhány állatot aztán slussz :evil: !

Néhány kép a hétvégéről :) !

Kép Családi fagyizás :)

Kép Sümegen apával

Kép Afrika Múzeum

Kép

Kép Húsvét apával :)

Eni

Eni
marcy
 
 


Eni, jók a képek. Biztosan szuper lehetett azért ez a kirándulás. Marcika bírta a gyűrődést? Tud babakocsiban aludni?
Milánnak is valami hasonló bicaja van, mint Marcikának, úgy látom (már amennyit látok belőle), hogy ez is hintává alakítható, ugye? Milánén a visszapillantó tükör már erősen hajlott, de drukkoltam, hogy kibírja a karácsonyt, hogy nem töri le, mert ez ajándék a nagymamától. És lám lám, még a húsvétot is megélte szegény tükör.

Oriandy, de jó, hogy jöttél! Végre!!!

Csajok, tejföl mikor adható?
Vendég
 


kimi!

Tejföl adható 9-10 hótól úgy ha belefőzöd a kajába, de magában azt hiszem csak 1 éves kor után!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Úgy látom, sokan kaptak a nyuszitól 3 kerekű biciklit! :D

Kép

Kép
oriandy
 
 


Andi, a Danikáé viszont egy igazi nagyágyú. :D
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?