Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg, Angel, erre nem is gondoltam, hogy a húsvét valóban a termékenységről is szól. +1 ok a babásodásra :lol:
Okból már jó sok van, meg mindenféle kulcsos segítségből, mostmár jöhetne az a baba is :oops:
Fanni
fanni73
 
 


Gaby, Angel, Jucmuc és a többiek!
Köszönöm, igyekszem a lombikra koncentrálni... :P

Macspacs! Nagyon drága vagy, köszönöm az ölelést! :lol:

Harcika!!!
Mondd meg Kiscsillagnak, h nagyon szorítunk neki és ne sírjon!!! Sírok én helyette is! :) :lol: Ő csak koncentráljon a babákra!!! És köszönjük h tartod benne a lelket!!

Képzeljétek a párom rábólintott végre, h lehet cicám!!! :) :lol:

Zizo
2120
 
 


Zizo :P
Cicus Nyuszikor? 8)
Elhiszem, hogy nehéz lesz rászánni magad az 5. inszemre, ha nem hiszel benne... de legrosszabb esetben már csak 2 hónap és jöhet a lombik... nem igaz?
Fanni
fanni73
 
 

 
 

Fanni!

Hát ha nem is nyuszikor jön a cicus, mert még az anyukája hasában van, de hamarosan!!! :) :lol:
Igen, ezzel próbálom tartani magam és menni előre!!!
Ja és megyünk délután kerti széket venni oda ahova mondtad! :wink: Köszi a tippet!!! :P

Zizo
2120
 
 


Zizo :)
üdv a húsvéti macskosznak! :)
Naaa, kerti szék is! :wink:

Ha minden igaz, mi ma foglaljuk le a nyaralást! 8)

Fanni :P
gyűljenek csak a jó előjelek! :wink:
Remélem a baba is tisztában van velük! :D
angel37
 
 


Zizo :P
Remélem tetszeni fog. Ja... nem a cica, hanem a szék :lol:

Angel :P
Hováááá?
Azt én is remélem... de most egyébként tényleg, belülről is komolyabban érzem és remélem, hogy sikerülhet :P

Mostan megyek haza, mert elengedtek, de majd még este benézek 8)

Puszi mindenkinek,
Fanni
fanni73
 
 


Kiscsillag, Sok sok erőt és +++++++++++++++ energiát küldök hogy minden endben legyen!! Olyan jó hogy a babák jól vannak!!!!!!!!!!!!! Pihizz sokat!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
macspacs
 
 


SZiasztok! Általában olvasó üzemmódban vagyok, de most muszály írnom!

Harcika! Nagyon köszönjük az infókat, kár, hogy ilyen hírt kellett írnod!
Légyszi, mond meg Kiscsillagnak, hogy nagyon-nagyon drukkolunk neki és próbáljon megnyugodni, mert most az a legfontosabb..
Sokat gondolunk rá...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


-ly, +j :oops:
bocsánat...most vettem észre:-)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Csak szép sorjában jönnek, először a szék, aztán a cicus vagy cicusok! :)
Hova mentek?!!?

Fanni!
Bízom benne h mindkettő tetszeni fog! :lol:

Zizo
2120
 
 


Fanni :P
igen, és szorítok hozzá nagyon!!! :P

Zizo,
na jó velem lehet beszélni, akkor előbb a székek! :lol:
Cicusok??? Hány lesz? :shock:


Majd ha lefoglaltuk elárulom, hova! :wink:
Dél felé! 8)
angel37
 
 


Harcika! :)
Mondd meg légyszi Kiscsillagnak, hogy gondolunk rá, nyugodjon meg, biztosan minden rendben lesz!!! Köszi!

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Kiscsillaggal, üdvözöl Mindenkit!!! Azt kérte szorítsunk nekik! A babák jól vannak!!!



Voltam ma tüszőnézőben. :oops:
Kedden inszem.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Meg tudná nekem adni valaki Kiscsillag telefonszámát? Szeretnék vele beszélni. Sokat szoktunk msn-en dumálni, de a teloszámát még nem kértem el...
Tudom hogy nagyon lelkis...szeretnék neki segíteni... ha tudok...
Előre is köszi: Zsu!

Harcika írtam neked privit is de a frász tudja hogy elment-e inkább ide is írok....

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Hanna!
Te is próbáld megnyugtatni szegény Kiscsillagot!!! Nyugodjon meg mi szorítunk neki!!!

De jó kedden már inszem?! :) És hány tüsződ lett? :)

Angel!
Gondoltam legyenek ketten, hogy ne unatkozzanak! :) De többet én sem szeretnék! :) De kint lesznek a kertben!

Zizo
2120
 
 


Harcika,
mondd meg Kiscsillagnak, hogy nagyon együttérzünk és drukkolunk nekik, biztos minden rendben lesz.
Meddig kell bennt maradnia??

Tudja vki, hogy mi történt a Harcika által említett Anikóval és Szonyával, hogy mitől ez a vérzés????

Zizo,
sírd ki magad, aztán fel a fejjel!!!
Dokid tutira nem hajlik a lombikra???
_ismeretlen_
 


Csajok!

Lassan indulok Kiscsillaghoz!
Este jelentkezem.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Harcika!
Bár én még nem ismerlek, de köszönjük a híreket!

Kiscsillag!
Nagyon szorítok Neked, jajj nagyon sajnállak! :(

Pandus!
Most értem haza, de ahogy megnéztem a gofrit nyam-nyam, nagyon finom lehetett! :D Remélem szép lettél a fodrásznál! :D

Zizó! :(
Ezt Te érzed, hogy folyt. az inszemet, vagy lombikra mész?!
donika
 
 


Beszéltem Kiscsillaggal.
Átadtam jókívánságaitokat. Nagyon -nagyon köszöni, és örült. Azt mondta rendkívül aranyosak vagytok!
Megkapta az infúziót. Szigorú fekvés. Elöl tapad az egyik baba lepénye és picit "elengedett". Az alatta lévő rész bevérzik ilyenkor, de a baba ezt nem sínyli meg. /Fendikének/ Szonyánál máshol vált le, de az is lepény miatt volt. Ő is nagyon vérzett és ikresmami.
Nagyon fél, de mondtam neki, hogy minden rendben lesz, és emlékeztettem, hogy én még nem mondtam olyat , ami nem lett volna igaz. :oops:
Na erre megnyugodott :lol: Mondta, hogy ez így van :lol:
harcimokus
 
 


Harcika!
Köszönjük az infókat, megnyugtattál! Nem találok szavakat, hogy Te milyen segítőkész, és kedves vagy! :D

donika
donika
 
 


Kiscsillagnak kitartás, és nyugodtság! Minden rendben lesz!!!
gabi_
 
 


lányok!
nekem 7 hete lesz, hogy megműtöttek(elhalt a terhesség)de még nem jött meg.volt valaki hasonló esetben mit lehet tenni?
lola29
 
 


Kiscsillag,
Lélekben veled vagyok nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen és meglátod hogy milyen szép egészséges babáid lesznek a végén!!!
Vendég
 


Szedett valaki Marvelon fogi bogyót?
Vendég
 


Kiscsillag,
Kép
Vendég
 


[quote="pandácska*"]S írta:pandácska*zedett valaki Marvelon fogi bogyót?

pl. én :D fiúkkal meg Lilivel is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Voltam Kiscsillagnál.
Nagyon szépen köszöni, hogy drukkoltok Neki! Továbbiakban is számít a drukkokra!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Orsi,
Ma véletlenül a kedd felíratú bogyót szedtem be a péntek helyett. Ugye ez nem baj? Most folytassam a péntektől? Nem volt tőle hányingered? Köszönöm :D
Vendég
 


[quote="pandácska*"]O írta:pandácska*rsi,
Ma véletlenül a kedd felíratú bogyót szedtem be a péntek helyett. Ugye ez nem baj? Most folytassam a péntektől? Nem volt tőle hányingered? Köszönöm :D

nem gond, ennél mind1ik bogyóban ugyanaz van.
nem volt tőle hányingerem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


a lényeg, hogy minden nap bevegyél egyet. holnaptól szedd a szombattól, hogy követni tudd mikor vetted be, és majd az uts. napoknál lesz max. 1 kis kavarodás :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Pandácska!

Én is marvelont szedtem és én is összetévesztettem de az nem jelent problémát!Hányingerem volt nekem is tőle és nagyon fájt a cicim!


Kiscsillag!

Nagyon, nagyon szorítok, hogy ne legyen semmi probléma!!!
beu9
 
 


Orsi,
Köszi mégegyszer :D

Beu,
Neked is köszi :D akkor legalább tudom hogy tényleg ettől van hányingerem.
Vendég
 


Harcika :P , Hanna :P
Köszönjük a híreket. Természetes, hogy drukkolunk továbbra is és várjuk az infokat! Hanna beírtam az inszemed a táblába és millió drukk mellé :wink:

Angel :P
Köszi :lol:
Ha befizettetek, feltétlen tudni szeretnénk hová mész, hogy irigykedhessünk 8) :oops:

Pandus :P
Nekem hányingerem, fejfájásom, cicifeszülésem, és agybajom volt a fogigátlótól. Utóbbi csak a férjem szerint :P Kb. a 25. bogyónál múltak el a tünetek, de szerintem Neked nem is kell annyit szedni.

Lola :P
Szia! Nekem is nagyon nehezen jött meg, a 8. héten. Azt hiszem, nagyjából 8 hetet szoktak várni és ha addig sem jön meg, akkor kapsz egy gyógyszert, hogy megjöjjön. Utána már rendszeres lesz. De remélem, hogy hamarosan rendbe jössz ciklusilag... is...
Ha a 8. hétig nem jön meg, akkor mindenképp hívd fel a dokid!

Szia Orsi! Már hiányoztál :P

Fanni
fanni73
 
 


Fanni! Nagyon szépen köszönöm!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="fanni73"]
írta:
fanni73Szia Orsi! Már hiányoztál :P

jól esik :D
az elmúlt 2 héten elég sokat kellett dolgoznom, de most kicsit kezd lecsengeni, nyugisabb időszak jön (vagy nem :D)
olvasni olvastam, de reagálni nagyon már nem volt energiám :roll:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Vagyok én folyamatosan,csak másik topicban.Most várnunk kell a következő lombikig,addig nem túl sok minden történik.De minden nap olvaslak benneteket,és veletek vagyok az örömötökben és bánatotokban is.
Ebben a szép időben

Kép

kívánok mindenkinek mielöbbi babásodást,a babásoknak meg boldog pocaknövesztgetést.

Kiscsillagnak nagy ölelés,remélem ma már sokkal jobban van.
Kép

...és mindenkinek boldog nyulat!

Kép
Vendég
 


húvéti csokinyuszi evés
Kép :lol: :lol: nagyon tetszik Kép nesze neked diéta :lol:

kellemes húsvéti ünnepeket Kép

Kép
gaby25
 
 


Kellemes nyuszizást mindenkinek :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Sok-sok Kisnyuszit Mindenkinek! :lol: :lol: :lol:

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kiscsillag üzenete:
Most kötik az infúziót. Amúgy mennénk haza. Nagyon s... itt. Puszilok mindenkit! Kiscsillag

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mostanság csak olvasok, de most megtöröm a csendet.

KISCSILLAG!

Kérlek probálj a lehetô legkevesebbet aggódni!
Emlékezz, mennyire féltél attól ami rád fog várni a lombik során és mégis nagyon erôs és ügyes voltál, felülemelkedtél a félelmeiden!
Így most két baba van a pocakodban. Tudom, hogy most sem lesz másként, erôs és ügyes leszel, ahogy eddig! Tessék hallgatni Harcikára és tudd innen a háttérbôl sokan gondolunk rátok!

Fendike!
Anikó már a harmincvalahányadik héten jár... úgy emlékszem közelebb a negyvenedik héthez. Szóval jól alakul minden, igaz
végig feküdnie kellett, de soha nem volt egy zokszava sem :)
lona1
 
 


Kiscsillag!

Harcikának mindig igaza van,úgyhogy biztosan minden rendben lesz! De akkor is nagyon drukkolok!!! Egy nagy ölelést küldök Neked...!

Kép
andrea23
 
 


Fanni!

köszi!lehet várok addig,mert a doki is a gyogyót mondta,de nem akarok újra hormont!!!!!
lola29
 
 


Sziasztok lányok

Sok boldog "kisnyuszit " Kép mindenkinek!!!
beu9
 
 


Milyen kötelező vizsgálat van lombik elött Krizsa dokinál?????
Vendég
 


Nagyon boldog húsvétolást mindenkinek!
Kép

Andi
candi
 
 


Lányok!
Reggel 10-től mostanáig virágot és tujákat ültettünk. Rettentő fáradt vagyok. Vissza fogok olvasni és válaszolok majd mindenkinek, de most csak arra van erőm, hogy KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET kívánjak nektek!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!
Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek! A nyuszikák már uton vannak.

Zizo:
Szió! Ha nem jön közbe semmi akkor május 2.-án megyünk konzultációra. Nagyon sajnálom hogy nem sikerült. Fel a fejjel. Hajrá lombik neked is! Üdv a cicáknak.


Fanni: Szióka! Sok sikert a szurikhoz! Már van benne gyakorlatod. Gondolok rád és szorítok neked!!

beu9 :
Fel a fejjel még bármi lehet! Nem szabad már rögtön az elején feladni. Szorítok neked. Babaragacsok utnakindultak++++++

pandácska:
Hajrá! Már nem sokára kezdheted a szurikat. A gofrik nagyon guszták.

kiscsillag: Nagyon király az UH kép. Jó érzés látni őket. Szuper két baby!!! Nagyon sokat gondolunk rád!! Piheny sokat. Szorítunk neked.

Macspacs:
Babaragacsok neked is elindítva+++++++++++++++++++++++++++


Harcika:
Köszönjük hogy tájékoztattál minket. Mond meg Kiscsillagnak légyszíves hogy nagyon szorítunk neki és sokat gondolunk rá. Próbáljon megnyugodni bár tudom ez ebben a helyzetben nagyon nehéz de neki most az a legfontosabb. Örülök hogy a babák jol vannak. Szorítunk neki. Köszike

Hanna: Hajrá kedd!!!

icsilya: Ti jol vagytok? Még mindig dolgozol?

Sziasztok és sok-sok nyuszit küld nektek Nyuszipuncs

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


[quote="nyuszipuncs"][ írta:nyuszipuncsb] icsilya: Ti jol vagytok? Még mindig dolgozol?

köszi a kérdést, velünk minden OK :D
igen, még dolgozom - de ugye nekem csak a napi 4-5-6 órás munkám van. De már megígértem több embernek, hogy nem az irodából fogok menni szülni :lol: :lol:
szóval idővel lecsökkentem a munkát heti 1-2 napra vagy napi 1-2 órára minden nap, ahogy majd Lili születése után is lesz, hogy legyen idő az átállásra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


előszöris..
Happy Nyuszit nektek!!
Én dolgozom , mindhárom nap, úgyhogy szinte semmit nem érzek az ünnepből, csak annyi a különbség egy átlag dolgozós hétvégéhez képest, hogy sonka, tojás és kalács is van. :lol: / A sonka ehetetlenül sós -mangalica. :cry: Ti ettetek már ilyet?? :shock: /

Kiscsillaggal ma is beszéltem. Már "csak" barnás maszatolás van. Megmondtam neki, hogy mindnyájan nagyon szorítotok neki!
Lelket öntöttem belé, kategorikusan kijelentettem, hogy semmi gond nem lesz, nyugodjon meg. Azt hiszem sikerült. :lol: :oops:
Mindenkit puszil!

További kellemes hétvégét nektek!
harcimokus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?