Új privát üzeneted érkezett!

Zizo,
Igen de most már az 5. jönne az meg a vége remélem kapsz időpontot amire nem lesz szükséged :wink:
Vendég
 


Pandácska!
:lol: Jó lenne ha ez történne, mármint h nem lenne rá szükségem.... Te most már szeded a fogigátlót?!

Zizo
2120
 
 


Jucmuc :lol:

gabi_! :(
Akkor hajrá lombik :P

Zizo :P
No várjuk csak ki azt a holnapot 8)
De ha mégsem lenne szép nap a holnapi..., akkor azért feltétlen kérdezd meg a dokidat, hogy nem válthattok-e lombikra...

Szia Nyuszipuncs :P

Fanni
fanni73
 
 

 
 

Zizo,
Igen szedem.
Vendég
 


Sziasztok lányok!


Sajnos nincs jó hírem!!Mint a mai nap kiderült azért vártunk eddig, hogy hátha eljutnak a blasztóig ill, figyeltél őket,hogy osztódnak-e tovább de sajnos nem!!!!Azért vissza kaptam hármat minimális eséllyel!!!
Ami nagyon rosszul esett, hogy eddig nem mondták, hogy nem ugy osztodnak ahogy kellene!!!
Miután kijöttünk a dokitól annyira váratlanul ért ez az egész, hogy elsírtam magam!!!!

Harcika nagyon aranyos volt biztatott, hogy még bármi lehet!!!
beu9
 
 


Drága lányok!!! Nagyon, nagyon szépen köszönöm a kedves, dícsérő szavakat!!! :) Tényleg Mindenkinek lesz ilyen!!!! Bizony!!! Nem usszátok meg. :lol: :P :lol: :D :wink:

beu :(
Nagyon sajnálom, de tényleg még bármi lehet, ne add fel!!!! Azért nem mondták, hogy nem osztódtak, mert lehet, hogy az 5. napig szépen osztódtak, de a 6-ra sajnos már nem. Ez kiszámíthatatlan. :( Nálam is így volt és ezért nem maradt a fagyiba. 4. napon még gyönyörűek voltak aztán 5. napon leálltak, de a blasztóig nem jutottak el. De attól még , hogy nincs blasztó állapotban attól még jó lehet!!

Zizo
:)
Azért még Én is drukkolok holnapig nagyon, nagyon erősen!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :)

Pandácska
:)
Már fogit szeded?? Wooow!!!! :) Akkor nemsokára bővül a sárga rész!! Juhééééééééj!!!!!!!!!!! :lol: :D :lol:

Gaby, Fanni, Zizo

Én sem akartam szegény Gaby-t halálra rémíteni, de Nekem is nagyon, de nagyon fájt a hsg vizsgálat. :( Gabynak is az fájhatott amikor a méhszájat szétfeszítették, az tényleg fáj, bárki bármit is mond kegyetlen érzés!!!! :(

Mindenkit pusszilok!!!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag,
Igen szedem már kemény két szemet megettem :lol:

Beu,
Szerintem is még bármi lehet nagyon drukkolok nektek++++
Vendég
 


Hanna :)
Neked nem mostanában lesz az inszem :?: :?: :shock: :shock: :?: :?:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Pandus :)
Ez tök jóóó! Ugye milyen jó érzés?? Előkészíted a babá(k)nak a "terepet" :D:D:D:D Akkor most Neked egy dobozzal vagy kettővel kell szedned??

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag,
Szerintem egy de majd 18 nap múlva kiderül.
Vendég
 


Beu :P
Azért nem fejlődtek tovább a lombikban, mert a pocidban akarnak továbbfejlődni :) De most komolyan! Fel ne add :!: :!: :!:
Ki a dokid?

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!
Gors helyzetjelentés, azután visszaolvasok. Sajnos csak egy petesejtet tudtak hétfőn visszaültetni, de az szerencsére nagyon szépen fejlődött és eljutott a blasztoc. fázisig amikor megkaptam. Méhnyálkahártya 13mm. Viszont sajnos elég sokat erölködtem, mert az elevittől, és a sok fekvéstől iszonyatos szorulásom lett, és a gyógyszertárban nem adtak hashajtót, mert állítólag vetélést okozhat. A Beülti után sajnos elég zötykölődőd volt az út is (kb 2 óra ), úgyhogy a sikert illetően elég szkeptikus vagyok, de legalább tudom hogy a második alkalomnál mire kell majd figyelnem. Megyek olvasni! Pusza

Kép
macspacs
 
 


Beu,

Nyugi, jo helyen vannak a picikek nehogy feladd a remenyt! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Nem olvastalak ma még vissza titeket,lehet,hogy már hallottátok,én ma már több topicon is olvastam,hogy a gyógyszereinkre 70% lett a TB támogatás.Ez ám a hír.
Vendég
 


megtaláltam:

"a bizonyítottan meddő nők in vitro fertilizációs kezeléséhez szükséges indikációs pont felvételére a 70 százalékos támogatási kategóriába...
...A 18. pont felvétele szükségessé vált, tekintettel a meddőséggel kapcsolatos problémák átfogó kezelésére vonatkozó intézkedési terv kialakításáról szóló 62/2005. (VI. 28.) OGY határozatban foglaltakra. A korábban normatív 50 százalékos támogatásban részesülő, igen drága hormonkészítmények január elsejétől csak 25 százalékos támogatással szerezhetők be. Ez a jelentős költségnövekedés ellentétes az OGY határozat célkitűzéseivel. Az új pont szövegezése szerint a készítmények emelt támogatással történő rendelhetősége korlátozott, a meddőség kezelésére kijelölt intézmények szülész-nőgyógyász szakorvosai számára engedélyezett. "
Vendég
 


Beu, Sztem se add fel. Én nagyon szorítok, még bármi lehet!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Kiscsillag: Nagyon éds a két baby. Biztos jól elvannak odabent! Nemsokára indul a babatrécsparty! :lol: :lol: :lol:
Gaby_, :cry: :cry: :cry: :cry: Hajrá májusi lombik!!! :lol: :lol: Az már csak egy hónap!
Gaby, Gratu a HSG vizsgálathoz!! Az injekciókon pedig nem érdemes parázni, mert rémesnek tűnik, de egyáltalán nem lesz az :wink:
Jucmuc, Szorítok hogy következő hónapban gyönyörűszép pé-d legyen, és jöjjenek a fagyibabák!!++++++++++++ :lol: :lol:
Zizo:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :roll: :roll: :roll:
Nyulasz, ez a 70% a gonalra és a többi stimus injekcióra is vonatkozik? Eddig mennyi volt a támogatás? :shock:

Kép
macspacs
 
 


Nyulasz, Ez nagyon jó!!!!!!!!!!!!

Kép
macspacs
 
 


Az eddigi támogatás 25% volt, ha jól emlékszem. Ezzel most lényegesen csökkennek a gyógyszeráraink!!!
gabi_
 
 


Sziasztok Lányok!

Fanni!
Köszi az invitálást, élni fogok a lehetőséggel, de egyelőre még várakozó állásponton vagyunk, azaz nem sokminden történik Velünk! :?

Beu!
Azt hiszem vmiről lemaradtam, miért kellet annyit várni, miért volt fontos, hogy blasztocita (jól írtam?) állapotik jussonak a picurok? Ez egy másfajta stimu, bocsi ha hülyeséget kérdeztem, nem igazán értem! :roll:
Te kihez jársz?

Zizó!
Kitartás!++++++++++++++++++++

Mamula? :?:
donika
 
 


donika :)
A blasztó az nem stimu , hanem egy állapot amikor kialakul a zigótában a blasztó. Pontosan Én sem tudom, de ha ez kialakul akkor nagyobb az esély, hogy a baba megmarad. Tehát megtermékenyítik a petesejtet ugye és elkezd fejlődni egy idő után kialakul benne ez a blasztó és ha így ültetik vissza, akkor nagyobb az esély, hogy megmarad a pociban a baba. Remélem érthető... :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 



Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Hanna! Drukkolok holnap+++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Macspacs! Örülök, hogy jelentkeztél és azt hiszem Fanni írta, hogy a pici bent akar növekedni..hát ez így is lesz! Babaragiiii indul és drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem frissítettem a babásokat, de íme alább, mert Wish babája megszületett :P (Ő régen itt, mostanában a babavárón és a babáson levelezett)
Fanni

Kép Kép
fanni73
 
 


Macspacs :P
Az az 1 biztosan megmarad, csak biztasd és higgy benne :!: A blasztonak 50% esélye van :!:
Ez Beunak is szólt!!!

Csajok, borítékolok 2 zebrát nektek. Csak feladni tilos!

Nyulász :P
Jó, hogy Te is előkerültél 8)

Fanni
fanni73
 
 


Macspacs,

Köszönöm tünder vagy! :D Nagyon drukkolok a kis blasztodnak! :P

Donika,

A blastocysta allapotba kb. az 5. napon jut az embrio. Ilyen tenyesztest viszont csak akkor csinalnak ha minimum 4-5 szepen fejlödö embrio van mert nagy a riziko, hogy leall a blasztova alakulas elött.

Wish,

Gratulalok! Isten hozta Balazst idekint! Egeszseget es sok tejcsit kivanok Nektek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszi drukkokat Babaimadó, Fanni, Jucmuc, nagyon jólesik! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szép álmokat mindenkinek!
Pussz

Kép
macspacs
 
 


Sziasztok lányok!!

Kiscsillag, Fanni, Pandácska, Jucmuc, Macspacs, Donika!!

Nagyon köszi nektek a bátorító szavakat!!!Nagyon arik vagytok!!!

Egy kicsit még reménykedek!!!

Macspacs!!

Nagyon drukkolok neked!!

Fanni!

A dokim dr. Szmatona Gábor
beu9
 
 


Kiscsillag, Jucmuc!
Köszönöm a segítséget, arik vagytok! Értem, hogy ez egy állapot, csak azt nem tudtam, hogy ezt kinél alkalmazzák, szóval ez nincs stimuhoz kötve! :)

Beu!
Szerintem ne keseredj el, sikerülni fog, csak bízzál benne! :D :D

Macspacs!
Neked is megy a drukk ezerrel! :D :D :D :D

Mindenkinek szép napot! Donika :P
donika
 
 


Lányok!
Most látom, hogy ma én vagyok az első, ilyen még sosem volt! :P
Az órám még nincs előre állítva, szóval reggel 7 óra van, ébresztő!!!! :D :D :D :D :D :D :D
donika
 
 


Donika,
Én már régen ébren vagyok 5.30 óta sütöm a gofrikat :D
Vendég
 


Pandus!
Szóval megelőztél! :D Huuh, de régen ettem gofrit, biztos fincsit sütsz, megkóstolnám, nutellásat kérnék!
donika
 
 


Donika,
Ok küldöm is :lol:
Kép
Kép

Mondjuk nekünk nem ilyen kerek alakú a gofri sütőnk hanem olyan mint Mickey egérnek a feje :lol:
Vendég
 


Gofris jó reggelt, Lányok :D
Én ma csak gyümölcsöt eszem... -szeretném vasárnapig leadni azt az 1 kg-t, amit majd aznap visszaszedek, he-he- de ti csak egyetek 8)
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Ez jó volt :lol: azért küldök neked is gofrit max elrakod vasárnapra vagy sütök neked vasárnap frisset :wink: na indulok a fodrászhoz :lol: Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Köszi Pandus :lol:
Légy szépséges az ünnepekre :P
Én kozmetikába megyek délután. Na igen, ez a 34 év :roll: valahogy el kell rejtsem a rokonok elől :twisted:
Puszi
fanni73
 
 


Sziasztok!

Elnézést, csak foghíjasan tudtam visszaolvasni :oops:

Pandácska,
tényleg, mi volt a fogdokinál? :D

Zizo,
nagyon drukkolok!!! :) +++++++++++++
Ha netán mégse jönne be, akkor tényleg jegyezkedj elő lombikra!

Beu,
nagyon szorítok a 3 picinek!!! :)
Nem voltak még blasztóim, így sajnos nem tudom ez pontosan mit jelent, ami írtál, hogy miért minimális esély...

Macspacs,
óriási drukk a te kicsidnek is! :)

Fanni :P
hááát, ahogy én emlékszem Rád, nincs ott égető szükség holmi kilók leadására v. bármit is rejtegetni a rokonok elől! :wink: :lol:

Hú, pár hónap és én is 34! :shock:

Csajok,
ez a gyógyszeráras dolog komoly??? 8)
angel37
 
 


sziasztok, húúúúúúúúúú de sokat írtatok :shock:

másik tobikban azt írta valaki, hogy olvasott olyan hírt, hogy dohányosok nem vehetnek részt a lombik programban ha ez így van, és akkor sem teszi le, akkor ennek a házasságnak annyi :(

mindjárt visszaolvasok :P

Kép
gaby25
 
 


[quote="angel37"]G írta:angel37aby,
a progiszuri nem annak függvénye, hogy milyen term. ciklusban a progid, mert egy lombikos ciklus igen bele tud zavarni.
Term. ciklusban az enyém is falrengető volt :?


Ez nem jó hír :( most megkaptam a leleteimet, és 42,6 volt

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen drukkokat.. sajnos ez sem sikerült, úgyh megpróbálok lombikra időpontot kérni... bár egyenlőre még össze kellene szednem magamat, mert semmi kedvem a következő inszemhez. :cry:

Zizo
2120
 
 


Kiscsillag
ha neked is megy, akkor biztos én is hozzá fogok szokni :wink: az infúziót viszont úútálom, az sokáig benn van, egyszer kaptam, és sík ideg voltam, míg ki nem szedték :?
de jó, ikreid lesznek :D és egymást nézik :P

Pandácska
hát a fogászat nekem sem a kedvenc helyszínem :? nem csak a szurikat nem szeretem :lol:

Babaimi
te is akaajjjsz olyat? én is akajjjoookkkkk!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

HSG: olvastam hogy nem csak nekem fájt, végül is nekem a a kütyü behelyezése közben volt egy baromi erős fájdalom, amikor a löttyöt eresztették be, az kellemetlen volt, feszített, de nem fájt

Kép
gaby25
 
 


2120 és Gabi druszám
:( sajnálom, na majd a az 1. lombik meghozza a várva várt gyümölcsöt :wink: drukk+++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Zizo,
nagyon sajnálom :( :( :(
Próbálkozz sztem a lombikkal, látod, Pandácskának se kellett végigcsinálni a 6-ot!

Gaby,
Azért ez nem tragédia! :wink:
Lombiknál mindig van progipótlás!
Nem feltétlenül szuri formában, sőt elsőre valszeg biztos nem! :)
angel37
 
 


Sziasztok!
Kiscsillag kórházban van.. :cry: hajnalban elkezdett nagyon vérezni. Azt mondták neki, a lepény rossz helyen tapad /szerintem u.a lehet a gond , mint Anikónál volt/
Ultrahangon babák rendben vannak!! . Jelenleg infúzióra vár, és még mindig vérzik. Nagyon aggódik , sokat sír. Délután fogok vele újból beszélni. Amennyire tudtam, megnyugtattam, hiszen Anikónál és Szonyánál is minden rendben volt a vérzés dacára. Megkért, hogy írjam meg nektek.

A gyógyszerárak változásáról a patikusok NEM kaptak utasítást :shock: Okát nem tudni /biztos van pedig/ Egyelőre változatlan áron adják.
harcimokus
 
 


Zizo,

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Sztem is koncentrálj a lombikra, és fel a fejjel! :wink:
Küldök egy hatalmas virtuális ölelést!

Kép
macspacs
 
 


Harcika,

Köszönjük, hogy megirtad mi törtent Kiscsillaggal! Nagyon izgulok ertük es tudom, hogy minden rendben lesz!
Amikor beszelsz vele delutan kerlek mond meg neki, hogy sokat gondolunk ra es probaljon nyugodt maradni! Persze tudom, hogy Te ugyis megteszel mindent, hogy megnyugtasd.
Köszi megegyszer! Kép

Zizo,

Sajnalom, hogy nem sikerült az inszem :( majd a lombik! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Harcika,
köszi, hogy írtál!

Kiscsillag,
gondolunk rád!!!
Biztosan nagyon meg vagy ijedve, de rendben lesz minden, a babák jól vannak! :)
angel37
 
 


Kiscsillagnak hatalmas ölelés Kép

Harcimókus
most megnéztem a rendeletet, és az van írva benne, hogy bizonyítottan meddő nők részére. Szóval mi van, ha a bizonyítottan meddő férfi miatt van lombik? :roll: előbb-utóbb csak ezen az áron adják a gyógyszertárban is :shock:

Kép
gaby25
 
 


* :!:
Erősen gondolok Rátok, hogy minden rendben legyen. Az nagyon jó jel, hogy a picik jól vannak... lehet, hogy inenntől feküdni kell, de fő, hogy a vérzés elálljon és mindenekelőtt, hogy megnyugodj.
Puszi Neked

Harcika :!:
Köszönjük a híreket.

Angel :P
Újra itt :)
Lesz mit behozni :mrgreen:
Hmmm végülis csak tartani szertném a súlyom. Karácsony előtt is gyorsan fogytam 2 kg-t, hogy majd később ha visszajön, akkor csak a normál súlyom legyen és hogy lelkifurdalás nélkül ehessek :P Ez nálam nem csupán hiúsági kérdés, ha "dagi" vagyok, nem bír el a gerincem...

A gyógyszerárakkal kapcsolatban már épp mondtam magamban, hogy ez mennyire jellemző rám, hogy felírták nekem a gyógyszert még a régi áron, közben felment ugyan, de mire kell, már olcsóbb a gyógyszer. De most "megnyugodtam", mert hétfőn már szurizok ám :P Nekem ez lesz a húsvéti locsolás, így legalább bizti nem hervadok el 8)

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
ez jó! :lol: Én is néha azért figyelek oda kicsit, hogy utána hülyére ehessem magam! :mrgreen:

De persze értem, tényleg nálad nem csupán hiúsági kérdés...

Húsvéti gonallocsolás! Nem rossz! :lol: Csak ne a hajadra! :wink: Meg ilyenkor úgyis minden a termékenységről szól! :D (nyuszi, tojás)
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?