Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Harcika,
köszönjük! :D

Fanni,
ma reggel is te voltál az első! :P

Fendike,
Magadnak nemigen fog menni a progiszuri, a doki külön mondta, hogy combba meg ne próbáljam! :)
Meg fogod tudni oldani! :wink: Ha fekszel, ki lehet hívni nővért, vki így csinálta.
Nálam tök összevissza volt: vagy párom adta be, vagy elrohantam a Kaáliba. Egyszer pl. a munkahelyi doktornőt kértem meg...
Napi egyszer kellett, a két ampulla egybe ment! :D

Ja, a tüszőrepi akkor megy fenékbe, ha Choragon (az elsőnél nekem is az volt), az Ovitrelle hasas! :)

Gaby,
a progiszuri nem annak függvénye, hogy milyen term. ciklusban a progid, mert egy lombikos ciklus igen bele tud zavarni.
Term. ciklusban az enyém is falrengető volt :?
angel37
 
 


gaby :)
Ahogy Fanni írta Én is rettegtem mindetől. Amit már írtam többször is. Én mondjuk még bejelntkezni se mertem 2 évig kb. :? Most meg naponta 3-szor adom az inzulint ami engem is nagyon meglepett... :shock: De tényleg ez a minimum amit a cél érdekében megteszünk!! :) Úgyhogy csak bátran, szem becsuk és szúr... ;)

Lois :)
Örülök, hogy "láttalak"!! Gyere gyakrabban!!

A progiszuri se garancia a sikerre, Én azt hittem csak progiszurival sikerülhet, de aztán mégse kaptam és mégis... :) Én legutobb 3x2 utrot dugdostam a 12. hétig. Bár Harcika mindig mondta, hogy nincs recept... Ha valaki, akkor Ő biztos tudná és meg is osztaná Velünk... :)

Továbbra is nagyon drukkolok Minden akciózónak és spontán örömködőknek!!! :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Most bocsánatot kérek Mindenkitől, de Zizo kedvéért felteszek egy képet a Pindurokról. Remélem nem bántok meg senkit Vele!!! :oops: És tényleg tiszta szívemből kívánok Mindenkinek ilyet, de minimum egyet!! :lol: :lol: :lol:
Zizo :) És akit érdekel :)
Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Angel :P
Azt hittem, ma nem jössz, de nagyon örülök Neked :lol:

* :P
Én annyira meregetem a szemem, de nem látom a piciket. Segíts lécci, hogy nézzem!?

Fanni
fanni73
 
 

 
 

Fanni :P
Én is azt hittem, de borult a program, még egy órát kb vagyok! :)

Kiscsillag,
azt hiszem én is kérek a képhez egy segítséget, bár valamit látni vélek! :lol:

Na igen, a progiszuri sem garancia...
angel37
 
 


Fanni, angel :)
Azon gondolkodom, hogy tudnék segíteni. :) Mondjuk balra és jobbra osszuk a képet. Jobb oldalon fentebb és bal oldalon pedig lentebb van a baba. Van két ilyen fekete kör szerű valami és abban vannak a bébik. :) Így elég nehéz.... Remélem azért Valaki látja.... :oops: :? :shock: :lol: :roll:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag,
azt hiszem megvan! :)
Onnan, hogy mondtad, osszuk jobbra és balra a képet, valahogy megvilágosodott! :D
angel37
 
 


A felső baba arccal lefele néz. Az alsó baba pedig arccal felfele, tehát kvázi egymást nézik. :)
Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag!
Köszi! De jó! Bár nekem is kellett a segítség, de így már látom! :lol: Szerintem ezzel senkit nem bántottál meg!

Zizo
2120
 
 


Kiscsillag,
:lol: :lol: Én látom őket :lol:
Vendég
 


Ja lemaradt ma megyek fogászatra és úgy félek mintha a vesémet akarnák kivenni :oops: :oops:
Vendég
 


Zizo,
ma még nem is küldtem drukkot!
+++++++++++++++++++++++++++++++ :)

Pandácska,
húzni fognak? :?
angel37
 
 


Angel,
Jesszus :shock: nem csak max tömni. Azért megyek hogy nézzen meg mindent nehogy lombik alatt gyulladjon be valami vagy essen ki tömés stb. mert amilyen béna vagyok képes vagyok ilyet produkálni. Tudom nem nagy szám meg kapok szurit de egyszerűen nem tudom megszokni a fogorvost rettegek tőle éjszaka már azt álmodtam hogy kaptam két szurit de nem hatott és nagyon fájt :oops:
Vendég
 


* :P
Köszönöm, így már látom!
Fanni
fanni73
 
 


Kiscsillag! Nekem is segítség kellett, de már látom és nagyon-nagyon édesek!!!Én is akajjjoookkkkk!!!!!!!!!!!!
Dehogyis, senkit nem bántottál meg! Örülök, hogy neked sikerült és mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!!!! :)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok,

Ksicsillag - tényleg jól kivehető a pirossal bekarikázott képen a 2 baba, és örülünk, hogy feltetted a képet.

Panda - ne félj, utána csak legyinteni fogsz egyet, hogy ez semmi nem volt. Azt próbáld meg erősíteni magadban, hogy ez szükségszerű és a fogorvos is csak egy ember :D

Candi - hány éves vagy?

Csajok, ja mér javában inszemezek, sztetek már most kérjek lombikra időpontot? nem is godnoltam volna, hogy ennyire tele vannak az orvosok. Mit javasoltok?

köszi és sok puszi mindenkinek,

Mamula

Oli
mamula
 
 


Mamula :P
Szerintem nem is adnak csak úgy időpontot lombikra. Különben is sikerül az inszem :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok! :D

Fanni,

A konzi miatt mentünk haza. Utana irtam Neked privit. 8) Akkor kell telefonalnom amikor megjön es majd a 10.-11. napra adnak idöpontot uh-ra. :D

Kiscsillag,

Nagyon szepek a babak en speciel szivesen nezegetek ilyen fotokat, mindig arra gondolok, hogy nemsokara nekem is lesz ilyenem. :D

Pandi,

Ismerös a fogdokitol valo frasz, de ne felj hisz csak egy tömes lesz. :)

Mamula,

Szerintem sem adnak idöpontot elöre, mindig a következö lepes szamit. Maskülönben mindenki jo elöre lefoglalna az idöpontokat, aztan ha idöközben terhes lenne lemondana öket... 8)

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Na készen is vagyok :lol: tényleg nem volt semmi durva de azért ha legközelebb is megyek így fogok félni mert tudjátok jobb félni mint megijedni :wink: meg mert ilyen vagyok :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok és olvasgatlak is Benneteket, de nem nagyon tudok
még az egészhez hozzászólni, de majd eljön az is mikor már én is "profi" leszek :lol: :arrow: !
Ma kértem időpontot HSG-re és jövő csütörtökön kell mennem.

Bea
beacs
 
 


Beu :P
(Nem Beacs, csak Rólad jutott eszembe)
Ma visszakaptad az embrikéket? Milyeneket? Hányat?
Jelentkezz!!!
Fanni
fanni73
 
 


S egy friss hír: lemondott az EÜ miniszter :roll:
Fanni
fanni73
 
 


Fanni - köszi a bíztatást.

Ok, csajok igazatok vam, belátom. akkor türelmesebb leszek, ígérem :D

Mamula

Oli
mamula
 
 


Zizo!
Igen szokott, de most nagyon és már korántól.
Azt hiszem holnap reggel tesztelek.
gabi_
 
 


Candi,
nekem is 2inszemem volt, és 1 lombik ami sajna nem sikerült.
Úgyhogy most csak türelem, türelem és májusban már remélem kezdhetem a suprefactot...

Fanni,
félni igazából nem félek a szuritól, a cél érdekében kibírok bármit.. :D
Csak azt nem látom, hogy oldjuk meg a beadást, rá kell vennem a férjemet...

Kiscsillag,
naaaaaagyon édik ahogy egymást nézik... :D Irigykedős!! :)
_ismeretlen_
 


Fanni,

Lemondott az EU miniszter??? Es az allamtitkar asszony???!! :twisted: Huuha megyek olvasni a hireket! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Államtitkár asszony marad, ő a helyettes.

Ezt olvastam az indexen, tudtok róla valamit?

Lucilla válasz | megnéz | könyvjelző 2007.04.04 15:30:58 (74139)
Csajok,
jó hírem van: tegnap kihírdették, hogy a lombikhoz szükséges gyógyszerek átkerültek az EÜ 70-es kategóriába, ami annyit jelent, hogy 70 %-át téríti a tb az árának (ez a jelenlegi 25 % közel háromszorosa), így jóval olcsóbbak lesznek. Viszont csak bizonyított meddőség esetén (ne kérdezzétek, hogy ez mit jelent) és csak az intézet orvosa írhatja fel. A hatálybalépés tegnaphoz három nap, az ezutáni dátumos receptekre érvényes.
gabi_
 
 


Sziasztok csajok
Na túléltem, volt egy pont mikor baromira fájt, mikor a kütyüt tették be és fordítottak rajta vagy mi fene. Amúgy átjárható vagyok :D
rendesen kórházba kellett volna felvenni, de megszűntették őket, és hát végül megcsinálták ambulánsan ide-oda rohangáltunk, telefonáltak. Teljes a káosz :shock: ott vártam a betegfelvételnél, és kb negyed óra múlva jött valaki, aki közölte, hogy vasárnaptól nincs betegfelvétel :shock:

Viszont ha most nem haragszotok ledőlök, és nem olvasok vissza :? :oops: de jelentkezem még :wink:

Kép
gaby25
 
 


ja, a HSG-t éltem túl, azt nem írtam oda :lol: :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Ez most csak egy gyors bejelentkezés, hogy puszilok mindenkit és nagyon sokat gondolok rátok :D :D :D
Újra elkezdtem dolgozni (punkció óta 2 hét szabin voltam)és mit szépítsem ellep a munka :cry: :cry: :cry: tudjátok, az mindig megvár :roll:
Igyekszem holnap visszaolvasni és én is írok ám :wink:

Puszka:
Szörpike

Kép
bodzaszörpi
 
 


gabi_ :P
Először is akkor nagy drukk a holnapi teszthez, másrészt pedig én nem hallottam arról, amit idemásoltál, de majd ha jön Orsi (Icsilya), talán ő többet tud.

Gaby :P
Nagyon ügyi vagy. Nem akartam a múltkor írni, de én igaz, hogy csak 2 percig, de majd belehaltam a hsg-be. De tényleg. Potyogott a könnyem. Ennél még a dupla progi szuri is jobb lehet :wink:

Szörpike :P
Már csak 1 hét és láthatod UH-n a picit/piciket, igaz?

Jucmuc :P
Annyit vagyok itt mostanában, he-he, hogy azt hittem, gyorsabban telik az idő és máris mész. Bocs :oops:

Beu :P
Ha olvasol, beírtam mára a transzfered. Remélem, hamarosan jelentkezel!

* :P
Csak azért nem tettem bele a táblába az UH-dat, mert még nem jól látszik olyan picin, de majd a következőt, jó? :wink:

Rakok fel táblát:
Kép Kép Kép Kép Kép

Fanni
fanni73
 
 


Beacs :P
Én azért drukkolok Neked, hogy sose legyél tapasztalt :wink:

Zizo :P
2 nap és teszt! Mostmár tényleg kell egy inszemes siker, úgyhogy hajrá :lol:

Fanni
fanni73
 
 


Szia Fanni!

Most olvastam vissza, hozzászólásodban kérted, jelezzek a táblából történő kivétel miatt.
Látom elkéstem, de jól tetted, h kivettél.

Folyamatosan olvasgatlak Titeket, mindenkinek nagyon szorítok!

Sziasztok!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Fanni,

Barcsak mar ott tartanek! :) Most egyebkent meg arrol sincs fogalmam mikor fog megjönni...
Azt sem tudom volt-e pe-m. Valahogy ez a lombik utani ciklus nagyon fura...semmi sem olyan mint maskor. :(

Attol is felek kicsit, nehogy pont a következö ciklusban ne legyen pe-m mert akkor ugrik a fagyis.

Gaby,

Gratulalok a HSG eredmenyehez! Ami a fajdalmat illeti csatlakozom Fannihoz. :(

Zizo,

Hamarosan teszt! :) ++++++++++

Angel,

Te harom honapig szeded a fogigatlot??? :shock:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok lányok!

Fanni!

Bocsi de eddig nem voltam gépközelben!

Holnap kapom vissza a kis drágákat!Azt mondta a biologus, hogy még kell egy kicsi idő nekik!


Puszi mindenkinek!!!
beu9
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Mamula!!! Te ma tesztelsz!!! Este gondoltam rád! Remélem jó hírrel jössz!!!

Fanni! Sőt már csak 1 nap... tisztára beleborzongtam mikor megláttam magam a tábla tetején... és sóvárogva nézem a sárga részt... :lol:

Gaby! Gratulálok az átjárhatósághoz! :D Bevallom így utólag nekem is nagyon fájdalmas volt. Egy pár percig azon volt a doki h abbahagyja az egészet, mert annyira görcsöltem. :( De átjárható vagyok!! :P

Beu! Akkor ma mész vissza a babákért?! :D

Rólam:
Köszönöm a drukkolást, bár bevallom tegnap reggel óta görcsölök, ami nálam sajna a mensi jele... :( Úgyh kezdem felkészíteni magamat a negatív teszt látványára!

Zizo
2120
 
 


Bols :!:
Írtam privit :oops:

Beu :P
Ilyet még nem is hallottam! 6 napos blasztok? Ez komoly??? És hányan maradtak 6. napra??? Húúú, ez a beülti szempontjából mindeképp topik rekord! Nagyon várom, hogy jelentkezz!

Zizo :P
Neked nagy drukkok holnapig. (S ha ez nem sikerül, akkor 5. inszem, vagy lombik? Csak teoretikusan kérdem...)

Jucmuc :P
Igen. Sajnos a lombik utáni vérzés kiszámíthatatlan. Azért jól meg van bolygatva a hormonháztartás, így valamelyest természetes is. De drukkolok, hogy legyen pé-d :)

Cocát úgy látszik, nagyon nem akartam kivenni a sárgából... Elnézést érte, Coca, ha olvasol... :oops: (Köszi Jucmuc az észrevételt!)

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkolok. :)
Szóval az 50 milliós kérdésre senki nem tudta a választ. :shock:

Mamula! Mi újság? Teszteltél???

Zizo! Nagyon drukkolok Neked!

Beu! Ma van a nagy nap. :lol: +++++

Holnap jön valaki a Kaáliba?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szép napot nektek! :D
Mamula: 35 vagyok,tehát már nem egy húsvéti pipi.
Fendike: május, sőt a június is már hamar itt van. :wink:
Fanni: köszönöm, hogy felajánlottad a táblába kerülést, fogok is vele majd élni, amikor már gyakrabban tudokjönni, addig nem akarok neked + munkát :)
Gaby: gratulálok a jó eredményhez.
Tegnap én is mindenhol olvasgattam a híreket,hátha, hátha Ágnes asszonyka is lemond, szebb napom lett volna. Bár sokkal jobb akkor sem lenne, de legalább nem egy ilyen faarc nyitogatná a bicskát a zsebemben a megszólalásaival.
Összes, tesztet a közeljövőben felhasználó kismama jelöltnek szorítok nagyon.

Andi
candi
 
 


Mamula,
??

Zizo,
:( hát ez nem jó. Hogyan tovább ha tényleg nem sikerült?
Vendég
 


Fanni,

Ne viccelj! :wink: Mi köszönjük, hogy vezeted a tablicskut!

Igazabol most nem is lenne nagy baj ha nincs/nem volt pe-m, az a lenyeg, hogy a következö honapban legyen...
Elvileg ma vagyok kb. a 21-22. napon...sajnois az elsö nap sem volt egeszen egyertelmü. :?

Mar Te is nagyon közel vagy az ujabb beültihez! :D

Beu,

Nagyon drukkolok Neked mara! :D

Zizo,

Azert en meg szoritok! :D

Hanna,

Mi volt az 50 millios kerdes?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


gabi_! Most olvastam vissza, h Te is ma tesztelsz?!! ÉÉÉÉÉsss????

Mamula! :?: :!: :?: :!:

Fanni, Pandácska! Ha ez nem sikerül akkor jön az 5. inszem... aztán a 6. és utána a lombik. Talán sikerül megegyeznem a Dokival h keressünk egy lehetséges lombik kezdést... :cry:

Zizo
2120
 
 


Zizo,
Szerintem most már simán kérhetsz időpontot lombikra. Azért jó lenne ha nem jutnál el addig de talán megnyugtatna.
Vendég
 


Zizo!
Megvolt a teszt, negatív lett :(
Kedden megyek vissza Bernard dokihoz.

Eleve tudtuk, hogy nagyon kicsi az esély, de azért mégis ... Na, majd májusban a lombik!
gabi_
 
 


Gabi,
Sajnálom de majd meglátod a lombik sikerülni fog elsőre a május nagyon szép hónap :wink:
Vendég
 


Panácska :D
köszi :D
gabi_
 
 


+d :D
bocs!
gabi_
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak pár napja nem voltam gépnél és annyi minden történt.

Mindenkinek nagyon drukkolok akinek és amihez kel !!!!!!!!!!

A május valóban szép hónap és most már az idő is szebb min denkit feltölt egy kis energiával. Derűsebb kedvel könnyebb babásodni!
Hajrá mindenkinek!!! Most pedig visszaolvasok. Sziasztok

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


gabi_! :cry: Azért reménykedni lehetett! :lol: Viszont így már okosabbak vagytok a lombikra! :) Annak aztán sokkal több esélye van!

Pandácska! Abszolult jól mondod, a tudat megnyugtatna, valahogy több az esély lombikkal és azért ez nem mindegy.

Nyuszi! Helló! Neked mikor kezdődik a következő köröd?! :P

Zizo
2120
 
 


Zizo,
Ha meg megnyugtatna akkor miért nem kérsz egy időpontot?
Vendég
 


Pandácska!
Próbáltam már a 3. után érdeklődni h lombikra mikor lehetne menni, akkor az volt a válasz h muszáj végigcsinálni a 6 inszemet. Most viszont h már egyre közelebb a 6. inszem is... akkor megint megpendítem a témát és talán keresünk időpontot! :)

Zizo
2120
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?