Új privát üzeneted érkezett!

Susy :)
Nagyon örülök, hogy minden rendben! Nagyszerű élmény lehetett! Most már megnyugodhatsz! Egy csomószor össze-vissza mondják a baba korát. Te úgy is tudod, hogy vasárnap volt. :)

Kép
mofly
 
 


mofly!
igen most már nyugodtabb vagyok. Az biztos, hogy nem szentírás, amit az uh gép mér.
Igen tudom, hogy vasárnap volt! :) Remélem belehúz a kis drága és behozza a lemaradást.

mona!
tényleg nagyszerü érzés volt látni ,ahogy ver a szíve. Bár alig láttam,mert éppenhogy csak lehetett. A doki kérdezte is,hogy látom e én meg mondtam, hogy nem. De megmutatta, hol figyeljem és után már egyértelmü volt.

tündi!
Ne aggódjál! Nincs két egyforma terhesség. Az ultrahangos gépek meg pláne nem egyformák. Amivel nekem nézték elég jó volt.
Szóval csütörtökön tuti te is látni fogod! :wink:
susy75
 
 


ja, és kaptam képet is a csöppségröl(én gesztenyének hívom) :) :)
susy75
 
 

 
 

:) Tünde
Nem, nem tudja még senki Rajtatok kívül :D nem merem elmondani, amíg nem biztos - mármint a doki nem erősíti meg :)
egy kérdés: tegnap óta elég ramatyul érzem magam, influenza, s hasonlók, de persze nem merek semmilyen gyogyót bevenni....
szerintetek Algopyrint (lehet, hogy rosszul írom), egy felet bevehetek, vagy doki nélkül azt sem?
Előre is köszönöm a válaszotokat!
Wish, Barbi :D
Így ismeretlenül is szorítok értetek!
Szilvia
szilvia72
 
 


Tüncsi :P
Szóval megint költöztök???? Szegény, nem lehet valami jó, hogy újra máshol lesztek :evil: Ficike állandóan költözik :P
Na de nem baj, fő, hogy együtt lesz a család.
Engedtem "Uram"-nak, legyen meg az ő akarata, Boldizsár lesz a neve kiscsákónak :P

Szilvia :)
Druszám, üdv. köztünk! Szerintem a fél algo-tól semmi baja nem lesz a babának, de ajánlom a citromot és a mézet, mint természetes gyógymódot!

Susy :P
Gratulálok kicsi gesztenye szívdobogásához :P :P :P

Tündi :)
Ne aggódj a szívhang miatt, biztos vagyok benne, hogy már látni fogod a kicsi szívverését. Gondolj arra, hogy a baba érezhetően szépen fejlődik a pocakodban :P

Én is ma voltam Uh-on :P
Boldi éppen ezerrel rúg-kapált, szerencsém volt, mert nagyon izgi volt látni. Minden a legnagyobb rendben van.
Hát mondhatom nagyon boldog vagyok manapság :oops:
János kórház szülészetén teljes a káosz. Ma, ápr. 3-án még senki nem tudja, hogy miért és mit kell fizetni ápr. 1-től?????
Jó mi?
Viszont megbeszéltem a dokival, hogy megmutatja a szülészetet amikor ügyeletes lesz.
Azt is mondta, hogy Boldi kb. 1200 gramm lehet :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilvia :)
Ja, még azt akartam neked írni, hogy nem vagy semmi, hogy meg tudod állni, hogy nem mondod meg a férjednek a babát :P
Én nem bírnám ki :twisted:

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilvia!
üdv köztünk!
A terhességemet én is jó kis megfázással kezdtem. Èn vettem rá homopátiás tablettát. Azt tuti, hogy lehet szedni.
De az Algopyrint is be lehet 1-2 alkalommal venni.
susy75
 
 


Szilcsi
Akkor Neked is Ficánkád van. :) Mi azért neveztük el Ficinek, mert az első UH-n össze-vissza ficánkolt.
Nekem tetszik a Boldi, majd megszokod Te is. Még az is lehet, hogy tökre illeni fog rá. :)
Hát igen, Fici egy világjáró. :) Nem is lenne gond, ha nem a világ végén lenne, ahova megyünk. Majdnem 5 óra autóval az út. :?

Susy
Szuper!!! Az meg, hogy visszamínősítettek, ne is izgasson. Nekem 11 hetesen mondták 10 hetesnek. Egy hét múlva egy másik helyen meg már 12 hetesnek. Erről ennyit.
Képet nem rakod föl?

Tündi
Ne izgulj, minden OK lesz! Drukkolok!!

Szilvia
Hú, akkor izgi a dolog! Én is inkább homeos bogyót szednék, bár 1 algopyrin biztos nem árt meg. Mikor mész dokihoz??

Mofly
Nem lakásunk van, hanem a párom apjának a házában lakunk. Van a földszinten 1 szobánk, és most készül egy nagyobb a tetőtérben, plussz egy fürdő. Majd használjuk, ha itthon leszünk. :)

Új Fici video: http://www.youtube.com/watch?v=vAiahIQQ_no
gtünde
 
 


Tüncsi :)
Jézus! 5 óra tőletek Debrecen???? Hát ez tényleg messze!
Én is azt hittem, hogy külön lakásotok van.
Mikor költöztök? lesz net?
Boldi eddig nem volt ilyen látványosan ficánka, az utóbbi időben kezdett bele anya őrült rúgdalásába.

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok!

Tüncsi :)
Kép
Ismerős? :lol: :lol:

Kamaszokról tudnék mesélni.... :wink: :roll: :lol:

Wish :)
Kép
Még nem?

Barbi :)
Nem volt nehéz megtalálnom Téged! Beírtam a nevedet a keresőbe! :wink:
Kép


Szilcsi :)
Képet nem kaptál? Szeretem nézegetni a porontyokat. :)
Kép

Suzy :) Szilvi :) Mofly :) Tündi :) Többiek :) :)
Kép
Vendég
 


Gyugyi :)
Hmmmmmmm én má nem kapok fotót :(
lehet, hogy kérnem kéne?
Írhatnál magadról is néha-néha...

Tüncsi :)
Tényleg rácsöröghetnél Tizára, hogy mi van vele? Mert aggódunk érte!

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilcsi :)
Velem csak forog a mókuskerék. Tudod: mikor múlik el a piri, mikor lesz pé, most kéne szexelni (csak apa meg ne tudja,miért :wink: ), vajon fent marad-e a hő, hányadik dpo, vegyek-e tesztet, ...... aztán megint megjön. :? Most ott tartok, hogy hányadik dpo? :lol:
Olvasok minden nap, de belefásultam az állandó körforgásba. Nincs rossz kedvem, csak.....
Jó lenne a jövőbe látni. :wink:

Kép
Vendég
 


Gyugyi :)
Minden szavadat értem és átérzem :evil:
Az üveggömb biztosan tartogat számodra valami szépet :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


gtündi!
holnap felrakom az uh-s képet!
susy75
 
 


Gyugyi drága!

Hát persze, hogy egy édes babát tartogat Neked a jövő, csak sajnos a hozzá vezető út egy kicsit göröngyös. De meglátod, Te is nemsokára babázni fogsz, és majd irigyelünk, hogy Te akkor éled át majd az élet legszebb pillanatait :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Susy :D
A lényeg, hogy ott a baba! mindenki eltér kicsit az átlagtól, ezen ne aggódj!

gyugyi
Hát, tudjuk jól, milyen idegörlő ez :?

Csajok
Segtene vki? Uram lekicsinyítette a pocakképeimet, de a babanetnek így is nagy. Elküldhetném vkinek e-mailre aki meg tudná csinálni? Nagyon köszi!

Tizát már én is nagyon hiányolom!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma
Küldd át nekem, e-mail cím a profilomban.
gtünde
 
 


Sziasztok!
Felrakom az elsö ultrahangos képet. Igaz nagyon pici a drága.
Kérdésem lenne, hogy szerintetek mi az a valami a babótól jobbra. Nekem már csak késöbb tünt fel, így nem tudtam a dokitól megkérdezni. Olyan mint egy buborék, de lehet hogy a köldökzsinór? Nem tudom. Hátha nektek már szakértö szemetek van. Kép
susy75
 
 


Sziasztok!
Megvagyok, délután írok, de most főnökveszély. Minden rendben csak v. net nincs, v. be vagyok havazva.
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
tiza
 
 


Susy
Szerintem az a szikhólyag. Abból táplálkozik a baba, majd a méhlepény veszi át a szerepét.
Ezt találtam róla a neten:
Az első trimeszter:

* az embrionális sejttömeg felgyűrődve hengerré zárul, kialakul a feji és törzsi vég.
* 15. nap: agyvelő, gerincvelő kezdeményeinek kialakulása.
* 22. nap: a babszemnyi embrió szív-működése elindul, primitív vérsejtek jelennek meg.
* 4. hét: szemek kezdeménye, végtagbimbók, az arc kialakulása 5 nyúlvány összenövésével. Az ajak- vagy szájpadhasadék létrejötte.
* 6. hét: tovább fejlődnek a szervek.
* 8. hét: magzattá válik az embrió, a szikhólyag elsorvad és kialakul a méhlepény
* 9. hét: az idegrendszer gyors fejlődése, mozgások kezdete.


Itt végig tudod követni, hogy hetenként hogy fejlődik a baba:
http://www.babanet.hu/ultrahang.php?t=fejl&h=2
gtünde
 
 


Ja, ez lemaradt:

* 10. hét: első ultrahangos vizsgálatok, a szülés pontos idejének megadása, szűrések, ikerszülés megállapítása.
* 11. hét: reflexes lábmozgások.
* Az anya kezdeti rosszullétei a megugrott hormonszint miatt
gtünde
 
 


Tiza
Na, megnyugodtam. :)
gtünde
 
 



Szilva :)
Köszönöm a tippet - méz, citrom -, teával kipróbáltam, talán egy picurival jobb, remélem, hogy most már gyorsan túl leszek rajta
Nem vagyok benne biztos, hogy kibírom 15-ig, mert nagyon megosztanám vele az örömömet, viszont doki megerősítés nélkül nem akarom.
Gratula Boldi babához! Nekem is tetszik a neve :)

Tünde, Susy :)
Homeós bogyókat hol lehet beszerezni? Én eddig nem nagyon éltem ilyenekkel....s azt még nem írtam magamról, hogy nem Magyarországon élek, hanem Spanyolországban, a Kanári szigeteken, nem tudom, hogy egyáltalán létezik-e itt ilyen...

Tünde - Fici napról napra szebb kiscsaj - a kétcsíkos teszttől követtelek ám Benneteket :lol:
Dokihoz elvileg 14-én megyek, de pont ma reggel gondolkoztam rajta, hogy lehet, hogy megpróbálom előrehozni most szombatra, ami visszatart az az, hogy még talán túl korai ahhoz, hogy igazából lássak is valamit. Vélemény?? Doki csak szombaton van...

Susy - Gratula a "Kisgesztenyéhez", sajnos segíteni nem tudok a képelemzésben!

Kérdés: szeretném tudni, hogy csak én vagyok ilyen dilis, vagy Veletek is ez történt az első időben, hogy 5 percenként WC-re járok, s azt ellenőrzöm, hogy biztos, hogy minden ok-e odalent. Nem is tudok nagyon semmi másra koncentrálni, csak arra, hogy minden rendben legyen. Erősebb sárga folyás, néha kicsit barnásabb normális ilyenkor? teszt ma is pozítiv :)

Lányok!
Nagyon köszönöm a kedves fogadtatást, tényleg nagyon jól esik!
Legyen szép napotok!
Szilvia
szilvia72
 
 


Szilvia
Kanári szigetek? Hú, nem semmi!
Itthon gyógyszertárban lehet kapni homeos bogyókat. Szerintem várj még a dokival! Hamar elröpül az idő, hidd el. Mondom én, aki már 4 nap múlva rohant UH-ra. :lol:
Tényleg azóta olvasol minket??? :shock: Miért nem írtál előbb??
Nyugi, én is állandóan a WC papírt lestem, Gábor meg az én arcomat, mikor kijöttem a WC-ből. :) Szerintem normális a folyás, de ha izgulsz, akkor menj el most szombaton a dokihoz, hogy megnyugodj.
gtünde
 
 


szilvia, kanári szigetek :D aztaaaa, hogy kerültél oda?
nekem is volt folyásom, sőt van is, azt mondta a doki, hogy ez normális dolog a baktériumokat is kivédi. :shock:
és én még a mai napig is figyelem a wc papírt, nincs-e valami bibi :oops:

Kép
mona76
 
 


Na végre sikerült elolvasnom benneteket. Már többször nekifutottam, de mindig közbejött valami. Sajnos otthon nem volt majdnem 2 hétig netem, mert teljesen behalt a gépünk. A munkahelyemen minden hétfőn és kedden képzésen vagyok, be sem jövök az irodába, egyébként meg itt is szarakodik a net. Most pl. levelet nem tudok küldeni.
Nagyon aranyosak vagytok, hogy így hiányoltok. Már ti is nagyon hiányoztatok.

Emma :)
Ezek az érzések szerintem midenkiben megvannak. Én pl.nem várom a szülést egy cseppet sem, mert olyan jó terhesnek lenni és én is félek a felelősségtől. Állandó kétségek gyötörnek, hogy majd hogyan bírkózok meg a feladatokkal, nem leszek-e depressziós stb. Attól is félek, hogy majd akaratom ellenére eltávolodok a férjemtől, meg egy csomó nyugtalanító dolog. Ezért amikor arról beszélünk, hogy mennyi hét van még vissza akkor a férjem azt mondja, hogy milyen sok idő van hátra, én meg, hogy milyen kevés.

Szilcsike :)
Nagyon szép pocid van és tényleg nem nagy. Az enyém mintha egy picit nagyobb lenne, de hasonló méretű. Nekem is rá kell vennem a párom, hogy fényképezzen le, de mindig akkor akar, amikor a fejem iszonyúan néz ki, én meg nem akarok az utókornak boszi fényképet. Még mindig nem vettem kismama hómit. Ez a tunikás divat most nagyon kedvez, de azt hiszem 1-2 nadrágra be kell majd ruháznom, de húzom-halasztom.
Hízás téma. Nem nagyon látom rajtad a 10 kg pluszt. Én most 4,5 kg-nál tartok. Hol több-hol kevesebb, de nagyjából ennyi. Egyáltalán nem tartom soknak, de a combom meg a fenekem a terhesség előttihez képest katasztrófa. Nem is a mérettel van a baj, hanem a kerek, feszes izmok eltűnőben, helyette gödröcskék, amit gyűlölök. Pedig a terhességem eleje óta sportolok. Egészen a 26. hét végéig kocogtam és utána 40 perc torna. Most gyalogolok, torna még van, de a 28. hét után már csak 20 perc, a harmadik trimeszteri. Amúgy egyáltalán nem érdekel a hízás, nem azért tornázok, hanem azért, hogy fitt legyek és mentálisan is karban tart. Így talán könnyebb lesz szülés után visszatérni a sportra.

Szilvi :)
Drukkolok, hogy minden rendben legyen a dokinál. A folyás normális és én is a mai napig nézem a WCpapírt.

Suzy :)
De jó, hogy Neked már ilyen kis korában is adtak képet. Nekem az elsőt a 20 heti uh-n adták, de azt is kérni kellett, de akkor már nem fért bele rendesen a poronty.

Tüncsi :)
Tényleg mekkora pocid volt a 26. héten, de szerintem a ruha kicsit csalt.

Barbi, Wish :)
Hú, már nagyon izgalmas kezd lenni. Ezerrel drukkolok és félek, hogy én is hamarosna finiselek. Olyan gyorsan megy az idő.

Ha valakit kihagytam bocsi, de már fél egy óta írom ezt a hozzászólást, mindig megzavarnak.

Kép
Kép
tiza
 
 


Suzy :)
Tuti a szikhólyag az a gömb.
Késöbb lufi lesz belőle ;) Balázskáak van egy képe, a megint megjöttben úgy 6-7 hónapal ezelött került fel, amin neki is látszik, de akkor már nyaga baba, így olyan, mintha lenne egy lufija :)

Egyébként még semmi jele, hogy szülnék.

wish
 
 


Wish :)
Ez a 4d-s kép gyönyörű Balázsról. Én is most akarok bejelentkezni, de nem veszik fel. Már nagyon várom, de persze rettegek is, mint minden uh előtt.

Kép
Kép
tiza
 
 


gtünde!
De aranyos vagy, hogy utánna néztél nekem. Meg hát milyen tájékozott vagy. Èn is hallottam a szikhólyagról de nem is gondoltam hogy az lehet. :oops:

mona!
köszönöm neked is az infót, meg is nézem majd. :)

Szilvia!
Boztos,hogy kapsz ott is homeos bogyót.
Èn meg Németországban lakom. Egyszerüen bemetntem a gyógyszertárba és mondtam, hogy torokfájásra,megfázásra szeretnék homeos szert.
A folyás terhesség alatt erösödhet, de ha barnás azért jó lenne dokitól megkérdezni.


tiza!
Ügyi vagy, hogy még csak ennyit híztál. :)
Èn is úgy kérdeztem meg a dokit, hogy kaphatok e képet. Magától nem adott volna. De mikor rákérdeztem, már gondolom nem akarta azt mondani, hogy nem. :lol:

wish!
Kitartás! :wink: Ès persze te is jó vagy szikhólyak témában! :D Köszi!
susy75
 
 


Tiza, én nagyon irigyellek, hogy ilyen fitt kismama van :wink: . Én egyre inkább érzem, hogy elvagyok lustúlva :? . Megvettem én a Réka tornát, de kinek van kedve itthon egyedül ugrálni rá :? . Az hogy bemenjek a városba, olyan macerás, készülödjek el, és a hajamat is rendbe kéne szedni, nem úgy hagyni ahogy felkeltem :oops: .
Már 5kg-ot hiztam.
Semmi akaraterőm nincs, abban bízok, ha kicsit jobb idő lesz akkor jobban összefogom szedni magam :roll: . Mert ugye agyilag tudom, hogy ez igy nincs rendjén :roll: na de milyen kényelmes :D

Kép
mona76
 
 


(Mona :)
Én már 10-et!....és még terhes sem vagyok. :lol: Psszt!! :wink: )
Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Wish :P nekem majdnem bejött a front igaz még nincs vége a napnak :wink: ,most értem haza a kórházból dél felé barnás folyásom lett és elég erős szúrkálás,hívtam dokit és irány a kórház. Babával minden rendben nagyon lent van már a feje,hasam elégé lent van, méhszáj zárt,de a doki szerint félóra múlva,de akár 2 hét múlva is elindulhat a szülés. Míg a kórházba értünk sírtam :oops: teljesen bapánikoltam,de ahogy megérkeztünk elszállt minden feszültség belőlem és vártam hogy akkor hazaengednek vagy esetleg szülünk ma. Most nagyon nyugodt vagyok, ha nem indul el a szülés kkor legközelebb pénteken megyek ctg-re.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi :) A folyásra mit mondott? Nyákdugó? Húúúú, de izgi :) Nekem is pénteken lesz ctg legközelebb, ha addig minden ok.

wish
 
 


Wish igen több és valószínű hogy nyákdugó, először fertőzésre tippeltek ,de vizelet vizsgálatnál minde jó volt így a nyákdugó maradt,igazából szívesebben maradtam volna bent,mert így óránként rohanok wc-re és nézem a papírt :oops: hogy barnás vagy véres.

barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi :)
Nagyon szoritok, hogy minden rendben menjen! Előre is kívánok gyors, könnyű, problémamentes szülést!

Tiza :)
4,5 kg??? Én már 9-nél tartok :oops: Na de engem nem érdekel, mert úgyis lemegy utána :lol:

Mona :)
Hát az 5 kg semmi :lol: És én is lusta vagyok :oops: A munka-kt gyerek-háztartás-ügyintézés mellett nincs energiám már tornázni.

Szilvi :)
Nekem hónapokig volt nagyon erős folyásom most. Igaz, nem barna.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Barbi :)
Nagyon izgulok érted, ezek szerint már bármikor megindulhat a szülés. Gondolom embered is nagyon várja már Balázst :P

Wish :)
Neked is kijár az izgalom. Mikor akar már végre megszületni a te kisbalázsod? Margitban lehet még szülni?

Tiza :)
Végre... Már aggódtunk érted :evil:
Nem vagy semmi a testmozgásoddal. Én is nagyon irigyellek miatta! No, meg a 4,5 kiló???? hát az nem semmi, mert neked mind a pocakodon lehet :P Dehát meg is érdemled, hogy ilyen szép vagy. Én is hasonlóan Monához kissé leeresztettem. 1 héten egyszer megyek kismamatornára, de az nagyon jól esik. Sajna többre nincs energiám, pedig nekem is vannak jó kis kismama dvd-im. Nálunk is rengeteg a meló, amit egyre nehezebben viselek.
Kíváncsi vagyok milyen nacikat tudsz még felvenni a pocakodra????? Én képtelen vagyok már a régi gatyáimat felvenni, pedig mind csípőnadrág.
Dobhatnál egy fotót magadról.
Ja, urad pont mint Szilárd! Ő is akkor akar fényképezni mikor iszonyatosan nézek ki :twisted:

Tüncsi :)
Asszem én is bejelentkezek 4 D-re, megmozizzuk kiscsákót! Ha a 30. hétre kérek időpontot az szerinted jó?

Szilvi :)
Kanári szigetek? Ez jól hangzik :P Remélem kicsit jobban vagy már :oops:
Wc papír téma nálam is játszik még a mai napig is :twisted:
Fogadjunk, hogy úgysem bírod ki 15-ig :twisted:

Kép
Kép
szilva069
 
 


Barbi :D
Nagyon klassz!!! Én úgy tudom, hogy nyákdugó távozása után 1 héten belül jön a bébi :D Tényleg a nyuszi fogja hozni :D

Wish :D
Neked vmi a fronttól?

ma itthon pihiztem, és felfedeztem, hogy sok kismami van fél km-es körzetünkben, annyira jó lesz együtt tologatni a babát, utána meg a gyerekeket összeereszteni :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tüncsi :)
Vegyetek Ficikének egy pianinót, mert nagy jövő áll elötte :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Barbi :)
Hát ez egyre izgibb. Azt hiszem én is picsogtam volna egy keveset.

Mona :)
Én is Rékára tornázom. Eleinte nagyon untam, mert a kocogás jobban felfrissített és azt mégiscsak a szabadban lehet, de ahogy a kocogás kezdett egyre nehezebb lenni, úgy megszerettem Rékát. Már ki tudok kapcsolni és nem idegesít a hülye szövege.
Egyébként az 5 kg nem sok a 22. héten.

Szilcsi :)
Köszi az aggódást, egyébként már nagyon hiányoztatok. Hogy kíváncsiságodat kielégítsem még van egy sztreccs framerem, amit kismama övvel fel tudok venni ( a zipzár már csak félig jön fel ), aztán egy csizmanaci hasonlóan és van egy bordó nagyon csípő plüss nacim, amihez még kismama öv sem kell, csak a második patentot az elsőbe nyomom. A többi nadrág már nem jön fel.
Egyébként én is minden (fizikai és szellemi, sőt érzelmi) terhelést egyre nehezbben viselek. Tegnap kiborított a kolleganőm (az amelyik problémázott a szabadságon) és még sírtam is, pedig ilyen a négy év alatt nem történt.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tündi!
Várunk az uh eredménnyel! Bár nem is tudom hányra mész.

Tiza!
Nekem tuti, hogy 26 hetesen már egy régi nadrágom se fog rám jönni. Engem már most szorítanak! :oops:
susy75
 
 


nagyon izgalmas hír a Kaális topikról:

"Wishnél hajnalban elfolyt a magzatvíz, kilenc körül kapta az epidurált, úgyhogy Balázska ma mindenképp megszületik. Nagyon fáj neki, de eddig rendben megy minden."

Szoríííííííííííítunk! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :)
Megelőztél!!! :D Most akartam elpletyizni a hír! :wink:


WISH!!! MINDENT BELE!!!
Kép
Vendég
 


Szilva
Persze, hogy jó. Már most is mehetnétek 4D-re.

Wish
Hajrá!! Ügyesek legyetek!!!

Nekem meg pont most merül le a telcsim, pedig Wish megígérte, hogy megüzeni, ha Balázs megvan. Vazze! :evil:
gtünde
 
 


Emma
E-mail ment!!
gtünde
 
 


Wish :)
Nagyon szurkolunk.

Kép
Kép
tiza
 
 


Wish :)
Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen! De jó, már ma babázni fogsz :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Wish :P szorítunk nagyon Balázsal,ezek szerint nem vársz meg :lol:
Ügyes légy nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Hú, nem előzött meg senki. :)

Wish üzente: 14.01-kor megszületett Balázs 3500 g, 51 cm. Reggel 5-kor elment a magzatvíz, 9 órát vajúdtam, de császár lett a vége a köldökzsinór rövidsége miatt. Mind a ketten jól vagyunk.

HATALMAS GRATULAAAAA!!!!!!
gtünde
 
 


wish, nagyon gratúlálok!
Egészséget, és sok tejet kívánok!
Kép

Kép
mona76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: