Új privát üzeneted érkezett!

a rózsaszín ruhás hölgyemény az unokatesó, 1 hónap van köztük

Kép
vikike_
 
 


Kép

Sziasztok

Málna
Így állok, remélem mostmár kegyeskednek a hormonok és beindulnak :shock: Ma megugrom este apát, aztán egy laza 15 perces gyertya után, hason pihizek egy kicsit. :P
Milyen pihentető lesz :wink:
Bár ugye nekünk ez a hónap nem fontos..., de ki tudja. Láttunk már ugye karón varjút, sőt Te már gólyát is :!:

Lehet szerencsét hoz majd nektek.

Vikike
Helyes a trónörökös. A fogzás nálunk szönyű volt, remélem Te azért megúszod. Láz, sírás, nyűgösködés.... Semmi irigylésre méltó nincsen benne.
Vegyetek érzéstelenítő zselét (a nevét már nem is tudom :oops: ) a gyógyszertárban az nekünk nagyon jól jött, ha már sokat üvöltött vagy felsírt alvás közben, gyorsan bedörrzsöltem vele és aludt is tovább.

Candi
Reméljük mondanak mostmár valami okosat nektek is. Szorítok.
Majd mesélj.
Vendég
 


Sziszi

Na ugye!Ez a pé!Látom a cervix is jelzi!!
Akkor ma este neked is programod van...Nekem is :lol:
Nem tom mi van velem,de lehet a gyógyszer hatása,és korai pém van...Sebaj, a dokibácsi úgyis azt mondta,hogy a 11.naptól szexelni KELL, de csak két naponta!!
Na ezen ne múlik!!!!

Viki

Nekünk a fogzás mindenféle kínlódás nélkül zajlott le.Annyi volt,hogy több liter nyál folyt a szájából,de soha nem fájt neki.Amikor jöttek a hátsó fogak akkor sem fájt neki,csak nem evett.
Szerencsénk volt.
A gél neve:DENTINOX.Van akinek hatásos,van akinek nem.A Nurofen viszont 3hónapos kortól adható.ÉS SOKKAL KÍMÉLETESEBB A PICI GYOMRÁHOZ, MINT A PANADOL... :twisted: Pedig mekkora reklámot csinálnak neki...
(Még nem néztem meg a képeket) :oops: :oops:
Nayon rendes Levitől,hogy hagy pihenni rendesen.
Candi

Remélem jó híreket mond az orvos !!
Én 10.-én megyek tüszőlesre!

Megyek mert vettem virágokat a teraszra,meg permeteznem is kéne amíg Máté nincs itthon :wink:

málna2162
 
 

 
 

Vikike: nagyon jók a képek a Kislegényről!
Szuper, hogy ilyen jókat szunyál. Sétáltok sokat a jó időben?
Sziszi: látom szívműködés beindulóban van, tiszta jógaóra lesz neked este, hajrá mindent bele!! :wink:
Málna: én meg pörgős gólyákat árulok ezerrel, nagyon viszik, lehet nekem is kéne egyet leszúrnom a kertbe? Hű ez félreérthető, nem gólyát akarnék leszúrni, csak a tartót.
Jó kertészkedést neked. Én déélelőtt füvesítettem :wink:
Kata: most néztem meg alaposabban a képeidet, nagyon jópofikat gyártottál, ezeka tojglik hogyan készültek, tetszenek nagyon!

Andi
candi
 
 


Kép
Kép
Kép

Képzeljétek nyertem a Panadolos játékban!Voltak a bbneten ezek az előreugró ablakok.Kitöltöttem a kérdőívet ,és nyertem egy Baby on board feliratú rozmárt :D :D :D (Pedig a kérdőívben a nurofenre voksoltam... :shock: )

málna2162
 
 


Málna: :lol: ennyire egyszerre! Szépeket ültettél, én is kitöltöttem, de nem jött rozmár :(

Andi
candi
 
 


Még mehet!Nekem is ma hozta a postás!
Köszi a virágok nevében :lol:
Füveztél?! :lol:

Máténak holnapra 3 tojást ki kell fújnom,mert a bölcsiben ügyeskedni fognak. :shock: Kiváncsi leszek,mi marad, ha a kezébe adják :lol: :lol:

málna2162
 
 


Hehe, akkor fújhatod a tojásokat, este meg :oops: :) , mikre nem gondolok..
igen füveztem, és Apja dolgait is ma rendeztük újra 8)

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

Ma is eljöttem a suliból és bebújok az ágyba, mézes teával, mára jobb egy kicsit, de nem az igazi.
A szakdolit a hitelintézetek lehetőségei a közbeszerzésben címmel alkottam meg:), le is adtam.
Málna, a virágok jók, én is csináltam virágládát a hét végén, tuti akkor fáztam meg:(
Takidó, utólag is de boldog szülinapot.
Vikike, jók a képek:)
Clostisok kíváncsi leszek mi lesz ebben a hónapban nálatok:)
Na megyek pihizni.
Musz, mindjárt szülsz:)
Szép napot Mindnenkinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!!!!

Bocsánat,hogy nem tettem még fotót,de apáék dolgoznak apósommal egész nap az előtetőt csinálják és este már olyan fáradt,hogy nincs szívem ezzel zaklatni...én meg suta vagyok kicsinyíteni :? de ti olyan szép képeket tettetek fel,hogy én ráérek vele!!!!

Málna,Sziszi :lol: :lol: :lol: kellemes időtöltést kívánok a mai és az elkövetkezendő néhány estére!!!!!!Látod,Sziszi,ott az a pé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata,nagyon jó ez az új technika,ebből a dekorgumiból akármilyen formát lehet készíteni???Csinálnék a gyerekszobába az ajtóra kismacit és névtáblát a picurnak(már ha egyszer végre el lesz döntve a neve :roll: )

Andi,milyen az a leszúrós gólya?? :lol: Én is láttam tegnap egy gólyapárt és olyan jó érzés volt,egyből rátok gondoltam....azokra is akikhez nemsokára ellátogat a gólya,meg azokra,akik még most készülnek csak a fogadására!!!!

Ildi,nagyon jók a fotók és Lilike csúcs csaj!!!!!Úgy bírom a dumáját!!!!!

Vikike,nagyon jó,hogy jöttél már,és köszi a fotókat!!!Levike nagyon szép kisember!!!!!

Esztike,gyógyulgass és pihenj sokat!!!!!A rosszuléteid elmúltak már????Én a 18.héten hánytam utoljára,te most pont ott tartasz!!!!AFP megvan már????Remélem jó lett az eredmény!!!!

Akinek nem írtam,annak bocsi!!!Holnap egész nap itthon leszek és lesz egy csomó időm!!!!Igérem írok bővebben!!!!!Puszilok mindenkit és jó estét nektek(és jó összebújást) :lol: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli: gólya olyan szélforgós fajta, pörögnek a szárnyai. :)
Dekorgumi nagyon jópofi dolog én a kreatív boltban szoktam látni mindenféle füzérek, óra, ajtódísz készül belőle. Nézz be egy ilyen boltba szoktak egység csomagokat is árulni :wink:
Míg meg lesz a Picuri neve, addogra kitanulod.
Lányok beindult az esti hancúr, pihi? Sehol senki?

Andi
candi
 
 


Micsoda megkönnyebbülés! Nem buktam meg! Sőt! Négyes lett! Magam sem tudom, hogyan, köszönöm a drukkokat és azt hiszem, tényleg lottóznom kellene, mert tippeni már elég jól tudok. :lol:

Andi, szóval lehet, hogy egérke adta a tippeket? :roll:

A sikeres vizsga örömére egész délután aludtam, mert amikor hazaértem, elkezdtem szédülni :shock: , nagyon megijedtem, de mostmár minden OK.

Vikike, hogy telik az idő, már lassan három hónapos Levente. Megpróbálom nem elkutyulni a linket, hogy mindig képben legyek a fiatalemberről :wink:

Sziszi, a hasonfekvés miatt irigyellek! Mégha most terápiás céllal alkalmazod, akkor is… :D

Málna, nagyon szépek a virágaid, igazi tavasz-hangulatot árasztanak.
Az én muskátlijaimnak a télen citromsárga lett a levele zöld helyett :shock: . Szépek, dúsak, meg minden, csak éppen citromsárgák… :?

Én is kitöltöttem a Panadolt, de nem jött rozmár, se elefánt, se egyéb :(
Ami van, azt már egy jó hónapja kiraktam a kocsiba, hiszen elvileg egér is utazik, csak még 2:1 állapotban :wink: .
Málna, mikor töltötted ki? Lehet, hogy már nem fértem bele az első 5,500-ba? :(

Eszti, igazán izgalmas a diplomamunkád témája :roll:
Pihenj sokat és próbálj meggyógyulni! Jobbulást kívánok!

Meli, tartozom a pocaktartó beszerzési helyével és leírásával.
Róla lenne szó:
Kép
És most akcióóóós!!!

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert majd elalszok :shock: :shock:

Sziszi, Málna
nagyon sikeres estét kívánok nektek!!!

Hoppá
nam tudom Te most hol tartasz, de természetesen nektek is megy a drukk, és Candinak is, és Vvvikinek is, na meg Zsizsiknek, és Icusnak :wink: :wink: :wink:
A sok gólya meg hozza meg a babókat :wink: :wink: Hadd legyen megint sok babával bővülő a tél :D :D

Musz
ügyesek voltatok :D :D :D Most már mehetsz szülni, vizsga kipipálva :wink: :twisted:
valami szülésre utaló jelecske, nyákdugó v. valami :?:

Meli
képeket várjuk :wink:

Málna
tesztet majd igérem kitöltöm, de még nem volt annyi időm

Vikike
jó, hogy rólatok is hallunk. Majd a képeket éjjel megnézem, amikor eszik a kicsi.
Fogzás, mi Adrinál észre sem vettük, bezzeg Krisztiánnál :shock: :shock: minden kibújó fog előtt a nyűgösséghez hamenés is társult, és sok esetben orrfolyás és hőemelkedés, esetleg láz.
Bízom benne, hogy Esztikével nem így lesz.

Azért megdöbbentően hülye emberek vannak. Ma találkoztam Adrika volt óvónőjével. Megnézte a tiszta rózsaszínbe öltöztetett kislányomat, majd megkérdezte, hogy kisfiú??? Gyengén padlót fogtam...Jó nincs vállig érő fülbevalója, meg sapi alól kilógó összefonott haja, de azért a babarózsaszín mégsem kisfiús szín :twisted: :twisted:

Na mentem aludni. Remélem sok órát hagy pihenni a kiscsajszim. Eddig mindíg egy rossz éjszaka után jött legalább 2 jobb, most a jobbnál kéne tartani :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hello,

csak felrakom a görbémet, megnézhetitek miért vagyok negatív ebben a hónapban (is :? ) 1175624712.04.doc

Sajna csa word file-ként sikerült feltennem. Okos lányok: azt írja a feltöltésnél a gép:
A fájl tipusa nem megfelelő
Mit kell tennem??


A dekorgumi tök egyszerúen használható, mintha papír lenne. Semmi nehézség nincs benne!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


jó estét !

gyors bekukk !

fárasztó dilis napom volt :?

csütörtökön megyek UH-ra, akkor tudok elszabadulni a melóból.. :evil:
nálunk most kitört a dili a cégnél, megbeszélés megbeszélés hátán :x

örülök, hogy jelentkeztek a kismamik !

mindenkinek a legjobbakat !

holnap jövök bővebben !

mennem kell, mert ma esélyes napom van, be kell cserkésznem a gyanútlanúl mogyorót eszegető páromat :wink: :oops:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt!
Ma is én kezdek :D
Csak így munka előtt gyorsan.
Musz: gratula a vizsgához, mi lett volna, ha többet tanulsz :shock:
Pihengessél amennyit csak tudsz, így az utolsó pocis napokban sok volt az izgi.
Kata: hát... érdekes egy görbusz, hátha még lesz pé, csak később :roll: .
Gabi: szép az óvónéni, lehet csak megkérdezte a sablon kérdéseket, közben nem is figyelt :? , ezek szerint nagyon érdeklődő volt. :roll: Remélem jó éjszakátok volt.
No megyek, majd este benézek felétek, remélem lesz mit olvasgatni a vacsi mellett :wink:
Legyen szép napotok!
Kép

Andi
candi
 
 


Hoppá
A görbét mentsd le képként. Utána megnyitod, Save as, akkor JPG formátumot kell választani és valami nevet adni neki. Ezt már fel tudod tenni.
Illetve lehet, hogy a Profilnál is betudod tenni a BMP formátumot, de ez nem tuti biztos.

Hát ez a görbe tényleg elég kusza, de még vaktában lövöldözve is lehet gólyát lőni :lol: . Látod, most milyen + vagyok ?? :wink: :P

Rólam:
Reggeli hőm 36,6 már megint :twisted: :roll: :shock:
Mi akcióztunk, már apának volt 3 tévesz riasztás, kicsit kivan már szegénykém. Sok a munkája, mindennap otthon este is dolgozik a túlórázás után, nema legszerencsésebb hónap... Azért sikerült felráznom 15 percre :oops:
Vendég
 


Hát Andi látom, téged nem lehet megelőzni reggel :D

Gabi, egy céges kapcsolatom lányát hívják Aidának (mondjuk én nem választanám a gyerekemnek, de ők megtették).
Párszor már előfordult, hogy ismerősök/ismeretlenek kérdezték, hogy
-Jaj de édes baba, hogy hívják? -Aida. -És fiú vagy lány?....

Kata, szerintem kép-fileként kellene feltötened, jgp kiterjesztésben.
Valahogy így:
Kata hőgörbéje:
Kép
Annyi a trükkje, hogy megnyitottam a tiédet, nyomtam rá egy print screent, és irfan view-ban elmentettem kép fileként :wink:
(dekorgumi: hát nekem a papírral is nehézségeim lennének... :roll: )

Vvviki, apának azért sikerült lenyelnie az utolsó pár szem mogyorófalatot? :lol: :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szia Szomszédasszony, egyszerre írtunk :D
Apának kitartást kívánok! Természetesen kizárólag a sok munkához, hiszen a másik dolog azért nem annyira szörnyű, igaz :wink: :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szia Musz

Hasmenésszerű görcsölés vagy hasmenés is lehet jel... :wink:
Ilyen sincsen még?
Leszakadó derék, nyákdugó stb...? Semmi hír?

Hogy mész be a kórházba, ha megindul a dolog? Apap bevisz vagy egyedül? Megszerveztétek már?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Sziszi,örülök,hogy jól alakult az estétek!!! :lol: Remélem lesz is eredménye!!!

Musz,gratula a vizsgához!!!Köszi a képet,lehet,hogy beújítok egy ilyen szerkezetet!!!Igaz a derékfájásom attól is lehet,hogy sajnos mostanában azt vallom,hogy lustaság fél egészség :roll: pedig ha jógáznék napi 2x legalább 20 percet,akkor teljesen más lenne....ehelyett ha nem dolgozom,akkor lustálkodom!!!Most is mindjárt behelyezek egy dvd-t a lejátszóba 8) nincs magyarázat,tudom,ráadásul csak növekszem,mint egy lufi....de egyszerűen tegnap is egész délután ültem felpolcolt lábakkal és estéremégis csak egy-egy nagy gombóc a bokám......szép látvány :cry:

Málna,sikerült tojást fújnod? :lol: :lol: :oops: :oops:

Andi,Kata,azt hiszem ha lesz kedvem elsétálok délután a hobbi boltba!!!!Kipróbálom ezt a dekorgumit!!!!
Kata,a görbéd szerint lehetett sikeres ez a hónap...többször is :roll: de ne aggódj,szeptemberben az enyém is ilyen volt!!!!És mégis....

Gabi!!!Esztike talpig rózsaszínben kisfiús :lol: vicces....pedig igazás befohatnád a haját vastag varkocsba :P nem is értelek :roll: :lol:

Szép napot mindenkinek mára!!!!!Még jövök!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Sziszi

Tegnap volt pé-d:Szerintem.Ha ma megint felment a hőd és fent is marad,akkor befogja tenni a vonalat.!!

Muszkuru

GRATULÁLOK!!!Ügyes vagy!!
Szerintem csak napfényre vágynak a muskátlik.A kitelelt muskátlik besárgulnak...Azt hiszem. :roll:
Kétszer is kitöltöttem a kérdőívet,de hogy mikor?! :roll: Már nem emlékszem...

Kis_plutó

Nálunk is volt ilyen,csak fordítva.Mátéra hitték azt,hogy kislány.Igaz akkor még 1 éves körüli lehetett,de akkor is fiúnak volt öltözve.

Hoppá
:shock:
Passz.
Nem kérdezed meg a hőmérősöknél?:!

Meli

Sikerült :lol:
De sajna ma nem mentünk bölcsibe,mert Máté éjszaka belázasodott.Reggel elakartam vinni orvoshoz,de apa kocsijában maradt az ülése...Apa meg elvarászolt volt reggel,úgyhogy jól elvitte magával,.Észre sem vette.Felhívtam megkérdeztem, hogy nincs nálad valami ,aminek nem kéne?!(Viccesen közölte,hogy a szeretőjét már kirakta :wink: )De még akkor sem esett le neki,csak amikor mondtam,hogy nézzen hátra,de nyugi,nem a gyerek van ott csak az ülés...
Most nincs láz,meg semmi.Nem tudom mi volt vele az éjszaka.Gyanítom,hogy megint a torka,de akkor szerintem kivetettjük a manduláját.2 hete voltunk itthon két hetet...

málna2162
 
 


Van egy iwiw.es meghívóm,még 4 napig.Ha valakinek kell szívesen elküldöm

málna2162
 
 


Sziszi, semmi jelet nem produkálok.
Egyedül a szeméremcsontom feletti rész fáj, ezért úgy mozgok, mint egy robot, de ez szerintem a tágulásnak köszönhető, nem a küszöbönálló szülésnek.
Apa fog bevinni, de ma délután még vizsgázik, így könyörgött, hogy estig ne szüljek :lol: Mert ez így megy :lol:

De mivel a kórház jó közel van, ha minden part szakad, akár négykézláb is bemászom... :lol:

Meli, arra már én is rájöttem - sajnos - hogy hiába polcolom a lábamat, akkor is bedagad :evil: . Így már nem is foglalkozom vele :?

Málna, köszi, akkor napoztatom őket. Bár jelenleg nekem vannak a legkülönlegesebb muskátlijaim az egész házban :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Hááááááááááááát...............ez gáz..............................................
:?

málna2162
 
 


A homeopátiás gyógyszereknek nincs mellékhatásuk, nem jelentenek kockázatot sem a baba, sem a kismama számára.
Nem okoznak fejlődési rendellenességet, nem allergizálnak, teljes mértékben természetes alapanyagokból készülnek és a szervezet harmonikus működését állítják vissza.
A javaslatok nem helyettesítik az orvosi vizsgálatot, csak útmutató segítséget tudnak adni.

Adagolás:
A gyógyszerek adagja, ahogyan látod is majd, tüneti kezelés esetén 5 golyócska, alkati kezelés esetén 10 golyócska.
Ez a mennyiség független az életkortól és a testsúlytól.

A szerek bevétele:
A homeopátiás szerek, a golyócskák, a tabletták, szirupok a száj nyálkahártyájáról szívódnak fel, ezért célszerű őket elszopogatni, vagy a nyelv alá téve megvárni, amíg elolvadnak.

A homeopátiás gyógyszerek alkalmazásával egyidőben (+/- fél óra) tilos illóolajat is tartalmazó (mentolos, eukaliptuszos) cukorkát szopogatni, nem szabad aromás anyagokat tartalmazó kenőcsöt alkalmazni és fogkrémet használni és a szer bevétele és az étkezés között is legalább fél óra teljen el.

Ami hasznos lehet, ahol sok információt találsz:

www.homeopatia.lap.hu

A homeopátiás patikák listáját pedig itt találod:

www.homeopata.hu/patikak.html


PROBLÉMÁK ÉS A HOMEOPÁTIÁS SZEREK:


1. Hányinger, hányás

2. Álmatlanság, alvászavarok

3. Fejfájás

4. Felkészülés a szülésre

málna2162
 
 


1. HÁNYINGER, HÁNYÁS


A leggyakoribb probléma, főleg a terhesség első harmadában, de előfordul, hogy végigkíséri a kilenc hónapot.
Hányás esetén mindig pótolni kell az elvesztett folyadékot és ásványi anyagokat!


COCCULINE tabletta
Napi 3-4x1 tabletta
A hányingert szédülés, sápadtság, gyengeség kíséri.
A hányingert bizonyos szagok provokálják.

Cocculus indicus 9CH
Napi3x5 golyócska
A hányinger szagingerekre rosszabbodik, szédülés, ásítozás és nagy fáradtság kíséri.
A meleg szobában, pihenésre javulnak a panaszok.

Ignatia amara 15CH
Napi 2x5 golyócska
Szorongó, érzékeny kismamáknak.
A gyomorszájon görcsöket érez, a torokban gombócérzet alakul ki, nehézlégzéssel.
A hányinger evésre javul, kikapcsolódásra megszűnik.

Ipeca 9CH
Napi 3x5 golyócska
Szinte állandó hányinger, sápadtsággal, alacsony vérnyomással.
A hányás nem hoz megkönnyebbülést, a nyelv tiszta marad a hányás ellenére is. Nem szomjas.

Nux vomica 9CH
Napi 1x5 golyócska
A hányinger evés után lép fel, erős álmosságérzet mellett.
A hányás megkönnyebbülést hoz, pár korty savanyú, vagy szénsavas ital jól esik a gyomrának, a kávé, vagy annak illata erős hányingert okoz.

Sepia officinalis 9CH
Napi 2x5 golyócska
Már reggel ébredéskor hányingere van, mely ételszagra vagy az étel látványára fokozódik.
Gyomorégés, rossz szájíz kísérheti, melyet az evés csak átmenetileg enyhít.
A savanyú ízeket kívánja.

Tabacum 9CH
Napi 2x5 golyócska
Nagyfokú sápadtság, hányinger, mely már enyhe mozgásra is súlyosbodik.
A hányás mellett hideg verejtékezés, szédülés, erős szívdobogás alakul ki.
Az állapot friss levegőre javul.


2. ALVÁSZAVAROK, ÁLMATLANSÁG

Az alvászavar gyakori probléma a terhesség elején és végén. Mindig keresni kell a kiváltó okot, hátterében sokszor a kismama szorongása, félelme, vagy bizonyos szervi betegségek állnak.
(Amennyiben a babavárás végén vagy már, szerintem inkább csak türelem és talán már felesleges is bármit szedni, nem nagyon lesz jobb...)


Coffea tosta 15CH
este 1x5 golyócska
Elalváskor tele vana feje gondolatokkal, örömhír, izgalom miatt nem tud elaludni.

Lachesis 15CH
este 1x5 golyócska
Nappal bőbeszédű, este nehezen, későn alszik el.
Éjjel rosszakat álmodik.

Nux vomica 9CH
este 1x5 golyócska
Hajnal 3-4 óra körül ébred fel, problémákon, teendőkön gondolkodik, emiatt nehezen tud visszaaludni, reggel fáradtan ébred.

SEDATIF PC tabletta
3x1 + este 2 tabletta
Napközben feszült, ideges, ezért nehezen alszik el.
A SEDATIF PC nem befolyásolja az éberséget és a figyelmet, nem alakul ki hozzászokás, akár járművezetés közben is használható.

Stramonium 15CH
este 1x5 golyócska
Este elalváskor fél a sötéttől, éjjel rémálmai vannak.

Tarentula hispana 15CH
este 1x5 golyócska
Napközben ideges, nyughatatlan a feszültség miatt.
Éjjel sokat forgolódik, gyakran felébred, álmában izeg-mozog, az alvás nem pihentető.





3. FEJFÁJÁS


Alkalmi fejfájás esetén a kiválasztott szerből 5 golyócskát a tünetek enyhüléséig, félóránként.

Napokig tartó, visszatérő fejfájás esetén a leírtak szerinti adagban:


BOIRON Homeopátiás készítmények:

IRIS VERSICOLOR 9 CH……………………………………………napi 2x5 golyócska
A gyakran hetente, hétvégeken jelentkező, féloldali migrén esetén, melyet hányás, esetleg szemproblémák előznek meg.

KALIUM BICHROMICUM 9 CH……………………………………napi 2x5 golyócska
Szemüreg feletti migrén, gyakran a jobb oldalon. Hányás, gyomorégés kísérheti.

LYCOPODIUM 9 CH…………………………………………………napi 2x5 golyócska
Jobb oldali, szemüreg körüli fejfájás, éhségtől vagy este 17-19 óra körül rosszabbodik.

BELLADONNA 9CH…………………………………………………napi4-5x5 golyócska
Akutan fellépő, lüktető, doboló fejfájás, kipirosodott arc, javulás sötét, csendes szobában.

KALIUM PHOSPHORICUM 9 CH…………………………………..napi 2x5 golyócska
Tarkótáji fejfájás mindennap, szellemi túlterheltség következménye, átmeneti javulás evésre.

ACIDUM PHOSPHORICUM 15 CH……………………………..…..napi 1x5 golyócska
A fejtetőn és a tarkón nyomásérzet, pszichés kimerülés, fáradtság, emlékezetzavarok, szellemi túlterheltség miatt.


REMEDIA Homeopátiás készítmények:

ACOTINUM C30……………………………………………………….napi 1x5 golyócska
Hirtelen heves fejfájás, mintha a homlokánál valami nyomná kifelé az agyvelejét, halántéka erősen lüktet; szorong, nyugtalan, szomjas.

APIS C30………………………………………………………………..napi 1x5 golyócska
Szúró, hasogató, égő fájdalom a tarkónál; fejét hátrahajtja vagy belefúrja a párnába; élesen felkiált, összetörtnek érzi magát; a fájdalom rosszabb meleg hatására és javul a hideg minden formájától.

ARGENTUM NITRICUM C12………………………………………….napi 2x5 golyócska
Féloldali fejfájás, szorító fájdalom, túl nagynak érzi a fejét; hideg italokat és hideg levegőt kíván; állapota romlik szellemi megerőltetéstől, hirtelen mozdulatoktól és javul, ha fejére szoros kötést tesz.

BELLADONNA C30…………………………………………………….napi 1x5 golyócska
Feszítő fejfájás, erős lüktetés, nyilallás, forró vörös arc, tág pupillák; a fájdalom hirtelen jön és múlik el; állapota romlik a legkisebb mozgástól, rázkódástól, fekve és javul, ha bebugyolálja a fejét, egyenesen ül, erőteljes nyomás hatására.

BRYONIA C12…………………………………………………………napi 2x5 golyócska
Feszítő, metsző, elviselhetetlen fájdalom; ha megpróbál felülni, rosszul lesz és eláju8l,hallgatag, nyűgös, állapota romlik a legkisebb mozgástól, javul, ha fekszik és mozdulatlan.

CHAMOMILLA C30……………………………………………………napi 1x5 golyócska
Egyoldali, kalapáló, elviselhetetlen fájdalom; túlzott fáradtság, idegesség következménye, dühös, nem hagyja magát vigasztalni.

CHINA C12……………………………………………………………...napi 2x5 golyócska
Vérveszteség, hasmenés, terhesség, szülés következtében kialakuló hasogató halántékfájdalom, erősen pulzáló erekkel; szédülés, fülzúgás, zajérzékenység; állapota rosszabbodik fésülködéskor, huzatban, érintésre; javul erős nyomásra.

COCCULUS C12…………………………………………………………napi 2x5 golyócska
A fej hátsó részének fájdalma, nyakfájdalom; alváshiány, kimerítő munka, utazási betegség következtében; szédülés, gyengeség.

FERRUM PHOSPHORICUM C12………………………………………..napi 2x5 golyócska
Heves, kalapáló fájdalom a homlokban és a jobb halántékban; vörös és forró arc, javul az állapota orrvérzéstől, hideg borogatástól.

STR. IGNATII C30………………………………………………………..napi 1x5 golyócska
Mintha tűt szúrtak volna át a halántékán, túlérzékenység, túlfűtött reakciók, csalódás következménye, sokat sóhajtozik; rosszabbodik az állapota dohányfüst hatására; javul előrehajlástól, hányás után.

STR. NUX-VOMICA C12…………………………………………………napi 2x5 golyócska
Metsző, hasogató fejfájás vagy mintha szeget vertek volna a koponyájába; túlzásba vitt evés vagy alkoholfogyasztás eredménye; arca vörös, forró és puffadt; fejbőre érintésre érzékeny; állapota romlik szabad levegőn, mozgás és szellemi erőfeszítés hatására, javul melegtől, fekve, ha befedi a fejét.

PULSATILLA C12………………………………………………………...napi 2x5 golyócska
Időszakosan jelentkező szorító, feszítő vagy lüktető fejfájás, amely fagylalttól, zsíros ételtől vagy túlzásba vitt evéstől jelentkezik; állapota romlik, ha mozgatja a szemét, ha felnéz, székletet ürít, meleg, fülledt szobában, a beteg sírós, nem szomjas.

VISCUM ALBUM C12…………………………………………………….napi 2x5 golyócska
Olyan érzése van, mintha az egész fejtető fel lenne emelve; pulzáló fájdalom; rosszabbodik meleg, szellemi munka, dohányzás, idegesség hatására; javul a szabadban való mozgástól.
--------------------------------------------------------------------------------


4. Szülés

Szülésre felkészítés:

Pulsatilla D6 vagy C6
Javasolt: szülésre felkészítéskor, 6 héttel előbb elkezdhető a szedése, mint a várt szülési terminus.
A szülés után akkor ajánlott, ha nem indul meg a lochia (váladék) folyása.
Adagolás: 2x5 golyócska

Caulophyllum D4 vagy C4 vagy 5CH
Javasolt: szülésre felkészítéskor, 3 héttel előbb elkezdhető a szedése, mint a várt szülési terminus.
Elősegítheti a méhnyak „megérését”, azaz felpuhulását, a fájások rendszereződését, hatásosságát.
Adagolás: napi 2x5 golyócska
36.hét után

Cumicifuga racemosa 5CH
Javasolt: szintén méhnyakizom-tágító, felváltva lehet szedni a Caullophyllummal.


Vajúdás kezdetén:

Arnica C30
Javasolt: a vérzékenység csökkentésére, a szülés alatt keletkező sérülések gyorsabb gyógyulására, enyhe antiszeptikus hatású
Adagolás: a vajúdás kezdetén 1x5 golyócska


Vajúdás alatt:

Caullophyllum 5CH
Javasolt: méhnyakizom-tágító hatása miatt lerövidíti a vajúdás időszakát, homeopátiás oxitocinnak is nevezik.
Adagolás: félóránként 5 golyócska


2 órával a szülés után:

Staphisagria 30 CH
Javasolt: húgycső trauma (katéterezés) helyreállítására, bél- és hólyag atónia megelőző hatású, javítja a sebgyógyulást, fájdalomcsillapító, feszültségoldó
Adagolás: 1x5 golyócska

Arnica C30
Javasolt: vérzéscsillapító, sebgyógyító hatású
Adagolás:2x5 golyócska


A szülés napjától:

Echinacea D4
Javasolt: fertőzések ellen, immunerősítő hatású
Adagolás: 3x5 golyócska 10 napig


Császármetszés esetén:

Arnica C30
Javasolt: a vérzékenység csökkentésére
Adagolás: a műtét előtt 1x 5 golyócska, a műtét után 2x5 golyócska

Staphysagria C7
Javasolt: a műtét utáni fájdalom csillapítására
Adagolás:napi 2x5 golyócska 1 hétig


Szoptatás:

Tejtermelődés:
Urtica Urens D6 vagy 5CH
Javasolt: a tejtermelődés fokozására.
Adagolás:napi 3x5 golyócska

A mellbimbó berepedezése:
Graphites 15CH
Javasolt: ha a mellbimbó repedezett, a sebéből mézsárga váladék folyik, ennek a váladékozásnak a csökkentésére.
Adagolás: napi 2x5 golyócska

Nitricum acidum 9CHJavasolt: ha a berepedezés olyan. mintha éles szerszámmal ejtették volna, éles szélű, a seb alapja vérzékeny és a beteg tövis vagy tüskeszúrásra emlékeztető fájdalomra panaszkodik.
Adagolás: napi 2-3x5 golyócska

Mellgyulladás:
Ha gyulladás alakul ki a mellekben elsődleges a sebészeti kezelés és emellé adhatjuk hozzáértő homeopátiás orvostól kapott utasítás szerint a megfelelő szereket.

Apis mellifica 15CH
Javasolt: a bőr alatti laza emlőszövetekben a gyulladással együtt jelentős duzzanat is kialakul. A bőr matt, rózsaszínes-piros, a fájdalom égő, szúró jellegű éshideg borogatásra enyhül.
Adagolás: napi 2-4x5 golyócska

Belladonna 9CH
Javasolt: a fájdalom, az emlőduzzanat, a bőrpír és a láz tüneteit mérsékli, tehát a gyulladás valamennyi tünetére hat.
Adagolás: napi 2-4x5 golyócska

Byronia 9CH
Javasolt: fokozatosan kialakuló gyulladásos tünetek jellemzik. A melleket a fájdalom és a duzzanat miatt egyre nehezebb kiüríteni, a szoptatás is egyre fájdalmasabb a mama számára.
Az emlők duzzadtak, feszülnek, érintésre, mozgásra fájdalmasak, de nagy felületen való nyomás enyhülést hoz.
Ezért a szoptató nő szívesen visel szoros melltartót, ami a melleket szinte mozdulatlanul rögzíti.
A gyulladt emlő bőre enyhén piros. Mérsékelt láz és erős szomjúságérzet kíséri, ezért nagy kortyokban sokat iszik.
Adagolás: naponta 2-4x5 golyócska

málna2162
 
 


Sziasztok!(Ha vén még valaki aki olvassa ezt a topikot...)

Nem értem.Senki nem ér rá írni,csak olvasni?
Nálunk nincsenek sértődések,mint a szomszéd topikokban,hogyha valakinek nem válaszolnak akkor elmegy,meg hasonlók.És mégis DÖGLŐDIK az egész!! :twisted: :twisted:Hova lett az a nagy lendület , amivel egy éve indultunk??????
SENKINEK NEM AKAROK SZEMREHÁNYÁST TENNI,ÉS AKINEK NEM INGE NEM VESZI MAGÁRA ,de Kis_plutó 3 gyerek mellől is betud nézni két naponta...Meg a legtöbben az iwiw-re is...
Félre értés ne essék nem azt figyelem ,hogy ki ,mikor van fent ,csak kiváncsi voltam,hogy tényleg ennyire nincs idő semmire,senkire.Én sem töltöm az egész napom a bbneten,de azért szakítok időt arra,hogy benézzek.
Persze mindenkinek magánügye,hogy mennyit jön és ír,vagy csak olvas,csak akkor Én sem fogok erőlködni tovább.
Megkérjük Candit hogy belátása szerint döntsön a topik sorsáról.
Aki meg továbbra is beszélgetni akar, biztos fog találni egy pörgősebb topikot.
Off.
Szép napot mindenkinek.

málna2162
 
 


Hajhó!
Málna néni kitört...igazad van valahol, de én nem dönthetek a topikról, igaz én indítottam, de én is csak tagja vagyok,úgyhogy topik társaim belátására bízom jönnek még avagy sem, én ha időm engedi írogatok.
Mostanában nekem is kevesebb időm van jönni / napi 10 órát dolgozom/, de érdekel kivel mi történik, ezért benézek ráérős fél óráimban.
Homeos leírás nagyon hasznos Málna, nekem is van kiskönyvem vagy három róla, és alkalmazom is a szereket,ha gáz van.
Reagálásokat várom Málna felvetésére.

Andi
candi
 
 


sziasztok!

Húha :wink: :wink: :wink: nekem nem tetszik az ötlet :shock: :shock: jó kis csapat ez, nehogy már feloszoljon :shock: :shock:

Málna
köszi a homeós leírásokat :wink: :wink: éjjel szorgalmasan végigolvastam :D :D

Vikike
Levi nagyon formás kis fiúcska. Jó sokat nőlt :wink: :wink:

Na most megyek, ha előbb nem este mindenképp jövök :twisted: :twisted: remélem addig rendeződik itt a hangulat :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


[quote]M írta:egkérjük Candit hogy belátása szerint döntsön a topik sorsáról.


Visszavonom.Igazad van, Te nem dönthetsz.

málna2162
 
 


sziasztok,

Na, hát mi ez a kitörés, persze van benne sok igazság, de éppen az a jó a "csapatban", hogy nincs sértődés, ami teljesen felesleges is lenne, hiszen mindannyian mások vagyunk, más időbeosztással, más lélekkel. Málna, megértem amit írsz, de feloszlani nem kéne, nekem sokat segít, hogy vagytok, még ha keveset is jövök. Sokszor van ám, hogy elolvaslak Titeket, de nem írok, itt bent azért, mert nem vagyok egyedül, otthon pedig, hát lusta vagyok, na.
De azért volt olyan idő is, mikor te is kevesebbet voltál, és a lányok hiányoltak nagyon, szerintem ez a dolog ilyen.
A homeos dolgok tök hasznosak, én is használok belőlük, a hányinger ellenit is, meg a megfázás ellenit is használtam, és jók.
Szisz, nagyon kíváncsi vagyok a hónapra:)
Málna persze nálad is:)
Mi ma voltunk védőnőnél, annyit tud beszélni, persze aranyos.
Az AFP teljesen jó lett, kedden megyek UH-ra, hányás pontosan két hete nincs.
:)
Megyek dolgozni, szép napot mindnekinek.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Málna: elmondod nekem,hogy van Máté?Kellett orvoshoz menni vele?
Eszti: Afp :D .Védőnénik szeretnek csacsogni az már biztos, de ha hasznosakat is mond,akkor megéri hallgatni :lol:

Andi
candi
 
 


Húha, Málna :lol:

Feloszlani felesleges, de mostanában mindeki elfoglalt, az igaz. Nálunk apa mindennap itthon van, délután együtt vagyunk Tomival és nem szereti, ha bbnetezek. Mi 0gy szoktuk meg, sokat vagyunk hármasban. Viszont napközben tudok jönni a munkahelyről, ha nem b...gatnak sokat a cégeim :wink:

Szorgosan olvaslak titeket, de az utóbbi pár hónapban babavárós topik voltunk, azért nem jöttem sokat.
Mostanában igyekszem és mindennap írok is.

Szerintem újra éleszthető, de ha friss vért akarunk, talán új néven kellene folytatni, mert ez már nem kelti fel az érdeklődését másoknak.... :?: :shock:
Vendég
 


Megint 36,6, pedig szurkál....

Nektarin
AFP-nek örülök, biztosan megnyugtat Téged...
UH után tegyél képet, ha kapsz.
Vendég
 


Sziszi: az új néven én is gondolkodtam, de nem tudom, hogyan lehetne átnevezni :roll: Ötletek?

Andi
candi
 
 


Babagyártás évek óta
Babát gyártunk éjjel-nappal

:?: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

Málna és a többiek is!!!!Bocs,ha én is kevesebbet vagyok mostanában,nem csak a topik döglődik,hanem 2 napja én is!!!!Megint összeszedtem valami vírust,fájok mindenhol,most kászálódtam ki az ágyból ebédelni,de megyek is vissza!!!!Szerintem az új név nem feltétlenül szükséges,inkább csak belátni,hogy csak úgy maradhatunk fenn,ha nem csak olvasgatni jönnek az emberek,hanem hozzáfűzik néha a dolgokhoz a véleményüket!!!Vagy csak leírják,hogy milyen napjuk volt!!!!Vagy megosztanak velünk olyan hasznos infokat,mint Málna homeos leírása!!!!

Puszilok mindenkit és gyertek gyakrabban...... ÍRNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
gyógyulj meg minnél előbb!!!!Úgy látszik a tested "kényszerpihenőket"csinál Neked :shock:

Sziszi
most még jó a szurkálás :wink: :wink: mennek a drukkok. Nálatok divat a locsolkodás? Tomi megy apával?

Málna
Máté jobban van már?????

Nekem Adrikának kezd folyni az orra, viszont ő saját magát fázítja meg. Kinnt rohangál leizzad, és bejön, néha a benti levegő még hűvösebnek tűnik (20-22 fok van a lakásban) ugye ha leizzadva leül, egyből megvan a "bajforrás"

A topic címének megváltoztatása viszont nem rossz ötlet :wink: :wink:

Na megyünk sétálni, majd este még jövök, bár apa kényszerszabin van :roll: szóval nem biztos, hogy idejutok, na de akkor majd éjjel :D :D

Musz
neked azóta sincs semmi jel??? Lehet, hogy a "tesó" igazi húsvéti ajándékot kap :?: :twisted: :twisted: :twisted:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok!

Meli

Rátapintottál a lényegre :wink:

Candi

Név változtatás ügyében kérdezd meg APA moderátort!

Nem rég értünk haza.
Voltunk orvosnál és sajnos nincs jó hírem.Elzavartak minket sürgősségi mellkasröngere...Kezdődő tüdőgyulladás.

Kész vagyok.Újabb antibiotikum kúra.Két hete hagytuk abba az előző adagot.Úgy érzem,mintha szegény egy kisérleti állatka lenne,és próbálgatják rajta a gyógyszereket.Most eljutottunk oda,hogy kedden vesznek tőle garat és nyálkahártya váladékot tenyésztésre.Azt mondta az orvos,hogy valszeg van a torkán valamilyen baci ami nem reagál az antibiotikumra.

Szerencsére "annyira" nem levert.Reggel lázas volt,meg elkezdett köhögni.Most meg nem akar aludni :? fekszik és hallgatja a meséket.

Sziszi

:shock:
Passz.LH tesztet nem próbáltad.
Nekem most a (gondolom én :wink: )a clostytol a ciklusom első fele már nem oyan lapos mint eddig.Most szépen emelkedik a hőm,hogy aztán remélem pár nap múlva lezuhanjon.
A név változtatás nem rossz ötlet.!

Nektarin

Gratalulálok!

málna2162
 
 


Helló!!!!
Gabi,igazad lehet,a testem talán komolyabban veszi,hogy többet kéne pihennem,mint az agyam....no de így,hogy taknyossá tesz :shock: ???Adrika példája nem is áll olyan messze az én esetemtől...mert én is mindig izzadok,pedig nem is rohangászom...elég csak,hogy hazajövök az üzletből,ami cirka 4 perc gyalog a házunktól...ilyen messze dolgozom......szóval máris le vagyok izzadva!!!És aztán ugyanott tartunk,mint a lányod!!!Csak nálam a hormonok a felelősek!!!!
Jó sétálást nektek!!!!

Málna!!!!Úgy sajnálom szegény Mátét!!!!Ez olyan borzasztó lehet!!!Nemsokára én is rájövök majd :? az unokatesóm kislánya 3 múlt és sosem volt azelőtt beteg...elkezdték a ovit és azóta rendszeresen belázasodik,fáj a füle..stb....sajnos ez ezzel jár,nem lehet kikerülni!!!És mivel a szülők is egyre rosszabb helyzetben vannak,kénytelenek a gyerekeket oviba vinni még kicsit betegen is,mert nem kapnak szabit,de olyat is tudok,ahol a főnök kerek-perec kijelentette,hogy ha még egyszer kiíratja magát az anya a gyerek megfázása miatt....kirúgja!!!!

Jobbulást nektek!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok,

Meli, Málna Máténak jobbulást
Én hála istennek már jobban vagyok, de kétnapig nagyon rossz volt.
Pihenjél!
Megpróbálok, nem csak olvasó üzemmódban lenni:)
Nekem meg görcsöl a hasam, de a doki szerint minden ok, meg reggelre a lábam, a védőnő mondta ma a magnéziumot, úgyhogy veszek.
Ez a hasi görcs kicsit fura, remélem semmi rossz.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Eszti!!!!Ne csak magnéziumot szedj,hanem kalciumot is!!!!!Ha begörcsöl a lábad,akkor duplázhatsz is!!Én már átéltem párszor :twisted: igen kellemes :? a hasgörcsre nem tudok mit mondani,nekem sosem volt...ha a dokit nem aggasztja,akkor téged se!!!!!!

Málna,egyaszer ha jól emlékszer írtad,hogy tudsz jó áron jó minőségű pelenkát!Akkorban még nagyon nem foglalkoztatott a dolog,de lassan égetővé válik a probléma!!!!Dobsz egy linket róla???Köszi!!!

Na tényleg elpárolgok,mert a derekam is megfájdult :cry: pussz

Kép Kép
meli1118
 
 


Hm, nem eszik olyan forrón a kását, szerintem jó kis csapat vagyunk, szeretjük egymást :D , csak néha elhavazódunk. Vagy ránk tör a letargia, olyankor nekem sincs túl sok kedvem írni :? .

Málna, nekem Caullo-izé C30-asat mondott a szülésznő. Mik ezek a bötűk meg számok? Ez miben más, mint amit a te listádon szerepel?
Máténak jobbulást kívánok, és hogy ki tudjon bújni a kísérleti nyuszi szerepéből.

Sziszi, miért is akarunk mi friss vért? :shock:
Nem vagyunk mi vámpírok :lol:

Meli, gyógyulj meg mielőbb! Csücsülj ki a napocskára jól bebugyolálva, az is biztosan segít. :roll:

Na, produkáltam jóslófájásokat. Tegnap délután, tök egyedül a kocsiban, vezetés közben, távol az otthonomtól… :twisted:
(Almáért mentem a madaras tescoba, mert apától rendeltem, és hozott is vagy 5 db-ot, de hát nekem ennyi mostanában a napi adagom, és akkor nyúlgyerek még nem is kapott semmit.)
Szóval muszáj volt.
És akkor egyszer csak azt éreztem, hogy valaki csomót akar kötni a méhemre…

Ma voltam NST-n, egérke készülődik lefelé, rövidül a méhnyakam, de a méhszájam még mindig zárt. Így valószínűleg lesz egy nyugodt húsvétunk, a bába szerint még kb 1 hetem lehet :roll: .

Viszont amit a kórházról mondott, az gáz.
Mostantól ide jönnek a Margitos és a Schöpf-Méreis mamák is, azután, hogy a kórház alapból 2* annyi kismamát lát el, mint amennyire tervezve lett. :evil:
De a szülésznő megnyugtatott, hogy kerít nekem valami helyet, valamelyik sarokban, max. odébbtolja a fogast. Mondtam, hogy arra nem is lesz szükség, lehet, hogy jól jön majd kapaszkodni… :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz: :D végre , nem is lenne igazi, ha nem húsvétkor érkezne Egérke, hiszen a tesója is húsvéti, vagy nem?
Most már egyedül ne nagyon menj messzebbre és Apát se engedd el locsoló túrára :wink:
Jó ez a fogasba kapaszkodás, de ha minden kötél szakad, nektek szép nagy autótok van nem? :roll:
Málna: nagyon sajnálom az újabb betegséget, én alapból oltanám a gyerekek torkát, olyan szép rezisztens bacik vannak, a dokik meg csak nyomják a protokoll szerinti antibiotikumot, közben lehet, hogy a bacik már ezen élnek :evil:
Barátnőm kisfiának olyan kellemes bacija van , ami a nyaki izmot támadta le, alig bírja mozgatni a feját, meg is van dagadva,először azt hitték mumpsz :?
Sokat vátozott a hőd a clostytól?
Sziszi: jók a nevek, nagyon tetszettek :P
Meli: akkor sicc lefeküdni,kúrálni magadat, húsvétig gyógyulj meg.
Gabi: Adrinak is jobbulást, szünet van a suliban? Biztosan jó lehet a nagy közös sétálás ilyen szép időben.
Megyek vasalok egy kicsikét, még visszanézek.
/ ez nem fenyegetés akart lenni /

Andi
candi
 
 


Hello,

én is itt vagyok.

Melinek és Máténak jobbulást! Remélem kiscsákó hamar túljut a tüdőgyuszin! Meli, neked pedig tényleg lehet, hogy jót tenne a pihi és a semmittevés :roll:

Málna, sajna még nem jutottam el a CD-kig, de remélem holnap igen. Aztán írok, mi újság!

Musz, kezg izgalmas lenni a dolog! :wink: Ma nem mondták mekkora egérke??

Nektarin, lehet, hogy neked is pihizni kéne! Biztos rendben van minden a babáddal!

Sziszi, magadról nem sok mindent írtál, csak a hődet. Ezen kívül? Mi van veled? Otthon mi a helyzet?

Apa ma jön meg Romániából, ott volt továbbképzésen a kollégáival. Kedden reggel ment, délután telefonált, hogy baromi rosszul van, fáj a gyomra, úgyhogy le is feküdt. Azóta már jobban van, de még mindig nem az igazi... Ma este 9 körül ér haza. Hogy meglepit szerezzek neki, ma elmentem fodrászhoz (egy újhoz), és kicsit formára vágattam és bemelíroztattam a hajamat. De kár volt :? Úgy első ránézésre nem rossz, de ő is "spánielfüleket " csinált :evil: Pedig elmondtam neki, mit szeretnék. Sőt, fényképet is mutattam neki! Na mindegy, maj' megnő...

Na rendet rakok, mert fut a lakás. A rendet nagyon szeretem, de baromi rendetlen vagyok :?

Azért itt leszek (be lesz kapcsolva a gép, frissítgetek és figyelek!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Candi, drága, téged (is?) kihagytalak! Te megint nem sokat mondasz magadról!!!!????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata: milyenek azok a spániel fülek? :shock: :D
Biztosan így is fog neked örülni / előbb azt írtam ürülni :oops: / Apa.
Mit írjak magamról, azon kívül, hog dolgozom ezerrel ésvárom a jövő hét csütörtököt nem sok minden történik felénk.
Tegnap 17 év után / te jó ég / végre beszélgethettem egy régi barátnővel, jól esett :)
Most meg sütök főzök pakolgatom a gyerekkori könyveimet, amit Anyuéktól koboztam el, költözködés kapcsán, e miatt nem is haladok semmivel, mert nem bírom megállni, hogy bele ne olvassak mindbe.
Pöttös és csíkos könyvek sorozat, szelburdi vakáció stb., ismerős címek? :D

Andi
candi
 
 


Candi, akár ürülhet is :lol: :oops: :lol: :oops:
Csíkos és pöttyös könyvek... hát igen, volt illetve van nekem is jópár. Most a hugicám imádja őket olvasni!

Olvastátok, iletve halottátok, hogy a Máté Kriztina ismét terhes?? :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


illetve, hallottátok. Kissé kapkodok :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?