Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa!Aranyos vagy,de ne szomorkodj.Ez volt a 2. ciklus a műtétek óta,szóval van még remény :).Már ez is haladás hogy megjön normálisan és van pém.Jó kezdett szerintem.Ne legyünk türelmetlenek,bár néha nehéz nem annak lenni,de majd eljön az én időm is.Mint ahogy itt mindenkinek.Csak sajnos lassan.
Veled mi újság?Marci alszik?

Kép
breni
 
 



Sziasztok!
Először két pocak kép:
Kép

Kép

moni
 
 



A házról készített képeket nem mertem ide feltenni, így inkább csináltam egy albumot:
http://kom.kepeim.hu/album.php3?u=23730&langi=0

moni
 
 

 
 

Reni!
Igen,igazad van!Ne legyünk türelmetlenek! :D
Velem nincs semmi!Holnap hívom a Forgács Intézetet köv.időpontért!Már nagyon izgulok,hogy mi lesz!
Marci még nem alszik! :? Haragszom is rá nagyon!Már fél kilenc óta várom hogy elaludjon!Holnap anyáknapi fényképezés lesz,jól fog kinézni a piros fáradt szemeivel! :roll:

Moni!
Nagyon szép a pocakod!Gratulálok hogy a 3.gyerkőcnél is ilyen szép a bőröd! :shock:
Megnéztem a képeket,jóóó nagy házatok lesz! :shock: Szép környezetben van!

Kép
Kép
ancsa81
 
 



Ancsa!
Köszi szépen a bókot! :oops: :oops: :lol:
Szerintem ez inkább alkati adottság, mert az első kettővel kentem rendszeresen, most meg már csak akkor ha kedvem, időm... stb van. Vagy ha éppen eszembe jut... Nekem szerintem az a szerencsém, hogy voltam 64 kg nem kismamiként, még kamaszkoromban. Lefogytam 52-54 körülire, és így a bőrömnek nem megterhelő most. Igaz a fogyásomnak a nyomai a csípőmön, és a cicimen azért meglátszik, de nem annyira vészes.

moni
 
 


Moni!Nagyon csini a pocakod,látom egy kilót sem híztál.
És ez a ház gyönyörű itt már biztos elfértek 5-en. :)

Ancsa!Drukk az időpont miatt!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Gaby :D
Nagyon ügyesen elcserélted az időpontot. :wink:

Moni :D
Szép pocak! Szép ház! Mi is költözünk hamarosan, a mi lakásunk már elvileg készen van (igaz, hogy még konyhabútort kell vásárolni/csináltatni bele), a használatbavételi engedélyre várakozunk. Remélem áprilisban már végre kiadja az önkormányzat.

Anita21 :D
Gratulálok friss kismama! Boldog és problémamentes pocakosodást kívánok!

Breni :D
Biztosan eljön hamarosan a Ti időtök. Párod lassan megy dokihoz, ugye? Drukk hegyek! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata :D
Gratulálok ifjú asszonyka!

Pusz mindenkinek.
B.Ági
buboskemence
 
 


B.Ági!Á még messze van.Május 22. körül megy.Addig még van idő.
Veletek mizu?

Kép
breni
 
 


Sziasztok! :)

ÖTYE,
most akkor mi legyen?
Holnap vagyok, de utána két napig nem, csak majd pénteken újra, így jó volna tudni készüljek-e programra! :)

Ancsa,
a csigád mihez tart? Úgy értem pontosan mi lesz annyi nap múlva? Konzultáció v. vmi komolyabb? :wink:

Reni,
Valóban ennyi idő után ennek is bőven lehet örülni, ahogy mondod! :)
Reméljük a jó kezdet után jön a még jobb folytatás! :wink: Akár most...

Gratula Kata asszonynak! :)


Rólam:
Voltam ma teljes hasi UH-n, minden belső szervem OK, sehol semmi, aminek nem kéne ott lennie! :D

Jobb petefészkemben 19mm-s tüsző 8) (7. napon vagyok, és hasi UH volt! ) Nagy kár hogy semmire nem megyek vele, de azért jó tudni, hogy működöm! :wink:
angel37
 
 


Breni :)

A párom két hét múlva megy vissza a dokihoz (ápr.16-án), akkorra meg lesz a genetikai vérvizsgálat eredménye, meg még valahogy másképpen is megvizsgálják/ták a kiskatonákat. Gondolom akkor mondja majd meg a doki, hogy műtik-e vagy mi lesz.

Ezen kívül várjuk még a lakásunk átadását, pontosabban a használatbavérteli engedély kiadását. Talán költözünk is ebben a hónapban. :)

Hát ennyi van velünk dióhéjban.

Szia
B.Ági
buboskemence
 
 


Angel!Hát igen ez az,hogy ennek is örülni kell.
Na az tök jó hogy minden rendben.

Kép
breni
 
 


Lányok köszönöm a gartulációkat!!!!

Teszek egy pár képet, ha nem baj!
Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata!Nagyon szép voltál!Van még több is?Ha van kedved nekem küldhetsz még emailbe.

Kép
breni
 
 


Szia mindenkinek!

Láttom mikor tudok jönni akkor nincs senki? :(

Kata,
gyönyörü voltál.Nagyon szépek a képek.

Visszolvasni sajnos nem tudtam.De késöbb fogok.Megigérem. :wink:
Nálunk minden változatlan.Várom a menszimet,hogy tudjunk menni a köv. beültetésre.Aztán majd meglátjuk.
Nagyon lassan telnek a napok,hetek.De reméljük annál inkább lesz foganatja :)

Mindenkinek pusz.

meliz)))

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

ÖTYE társak! :P
Úgy látom csak én vagyok ennyire rákattanva a talira, én viszont nagyon! :lol:
Szóval úgy vélem, tényleg hagyjuk ezt a mostani pénteket, osztatlan sikert nem aratott a felvetés! :wink:
És egyúttal felvetném a péntek 13-át! 8)
PotterÁgi, Betti, Kamilla, légyszi, majd nyilatkozzatok! :)

Meliz,
egy vérzés, amit kivételesen várunk! :wink:
Hajrá fagyibabák!!!

Jutottál valamire a bejelentkezéssel? Vagy egyelőre nem?
angel37
 
 


Angyal, nekem jobb lenne a 13.

Kata,
nekem is hasonló ruhám volt, de sajna mindig le akart csusszani a didkómról, így nekem nem jött be. (Mondhatom bátran azt is, hogy kifejezetten sz.r volt.)
Neked bírta?
Csini voltál.

Móni, szép poci. :)

Peti mászik, tapsol, integet és folyton szövegel.
Tetetete, papapapa, pepppepppepp. :D
potter_76
 
 


Sziasztok!!

Most megint csak bekuk :D :D !!

Moni!! :D :D
Nagyon csini a pocakod!

Kata,
gyönyörü voltál. ha van még foto ,szerintem tehetsz fel ,imádom az esküvöi képeket!!!

Ancsa!
Drukk az időpont miatt!

Hajny!,
Voltál dokinál?? Majd mesélj ha lesz idöd!!

Anita21!
Irtam pü-t! :D :D




"megjöttek a gólyák ,tegnapelött láttam egyet a házunk elött :lol: :lol: :lol: "" -remélem ez joo jel!! :wink: Bár mostanába nem sokat voltunk együtt a sok munka miatt,ma is éjfél körül ér haza a párom ,mert annyi munkája van!! :( :(

Szisztok!!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Angel,
Nem kértem idöpontot még.Igaz nem is volt nagyon idöm rá.Párom azt mondta,hogy ez most a doki mentes idöszak.Szóval vettem a lapot :wink:
Te meddig kell várjál,hogy tudjatok indulni?Nem lehet könnyü ennyit várni.Magam példájából tudom.De fö az optimizmus,nem igaz?

Hajny,
voltál már dokinál?

Keditke,
én is találkoztam gólyákkal :D Remélem meg lesz a foganatja :D

Moni,
szép nagy már a pocid :D

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!!

Most egy két szó,bocsi,tudom nagyon ritkán jövök.. :cry:

Ötyés csajok!!!

Én is benevezhetek a talira???? :oops: :oops:

Kata!!!

Gratulálok,nagyon szép voltál.


Puszi mindenkinek
csanita
 
 


Hali!

Ne haragudjatok kedves Ötye társaim, de én most problémás eset leszek, mert az esküvő miatt minden napra jut valami intézni való.
Spec. az április 13 próbafrizkó és próbasmink nap. Szívesen társulnék egy talira, de ha találtok megfelelő időpontot, miattam ne halogassátok. (Nem fogok megsértődni) Esetleg április vége felé lehet, hogy jobban rá fogok majd érni, addigra már mindennek a helyén kell lennie. Hú, tiszta para vagyok. pedig még van több mint egy hónap. Kata, te ezt hogy bírtad?

Kata! Nagyon szép menyasszony voltál. Buli milyen volt? Én ezen izgulok a legjobban, hogy jó legyen a hangulat.

Sajnos a pánt nélküli ruháról le kell, hogy mondjak. (Nincs, ami megtartsa...... :( )

Csanita, persze, hogy társulhatsz. Én spec nagyon kiváncsi vagyok Rád.

Ancsa, a Nők Lapja Cafe-n láttál? Oda szoktam még irogatni a Forgácsosba.

Na megyek enni, kilukad a gyomrom.

Ja, majd elfelejtettem, holnap megyek inszemre.....Hát kb. ennyire érdekel a dolog......Majd szeptemberben újra rákattanok a témára. A lombikban még hiszek, az inszemben már nem.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Drukk a mai inszemhez!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Mégis tudtam ma jönni, kb egy órát vagyok...

ÖTYÉK :)
+1 szavazat 13-ra, 1 ellene...

20-a péntekhez mit szóltok? :wink: Minél tovább toljuk, annál több az esély a jó időre! :D

Kamilla,
azért egy zsák drukkot megér a dolog! :)

Meliz,
aha, értem! :wink:
Sztem már mindenki unja, annyiszor írtam, hogy július végén lesz érdemi történés! :) Várni sz@r, de hát ez van! :lol: Az eseményekkel az optimzmus is majd megjön! :)
angel37
 
 


Ötyék!!! :D

Nekem bármelyik időpont jó. :lol:

Kamilla :)

Köszi,aranyos vagy.Remélem most nem robbanok le,mint a multkor és végre megismerhetlek benneteket. :)

Bébikék a pociba csücsülnek már???Lehet ez a hónap lesz a befutó. :lol:
csanita
 
 


Sziasztok!!
Tenap voltam a dokinál, most vagyok 5-6. hét között!!Most 2,1mm-es a pocaklakóm!Szerdán kell mennem szakrendelésre, és aznaptól ki is tudnak írni!!Nem kellett nagyon magyaráznom milyen munkahelyen vagyok, de ott hogy fogom elintézni azt nem tudom!!Ma éppen szabin vagyok!!Mert nálunk eléggé feltünő ha nem megyek regel 6-ra!!Valamit kitalálok!! Mert megtudja a nagyfönök akkor meg kirúgat mielőtt még táppénzre mennék!!Majd meglátjuk!!Nagyon izgultam, bár tudtam mi is lesz, de olyan hihetetlen!!Most még nem mondom el a családnak, majd szerdán ha a doki látta a szívmüködést!!Olyan jó fej a dokim, elöször még nem ultrahangon vizsgát meg, azt mondja, :ez nagyon gyanús!!
Most be kell fejeznem, majd még jelentkezem!!
Kata
Nagyon szép mennyaszony voltál!!Gratulálok, egyszer én is szeretnék ilyen szép lenni!!
Na, csók mindenkinek, szép napot, és jó készülödést Húvétra!!
Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok az egész babanettes csapatnak! :lol: :lol: Csók:Anita
anita21
 
 


Helló Csajszik!

Kamilla!

Drukk az inszemhez!

Izgi, hogy hamarosan esküvő. Mi is belehúztunk a szervezésbe, bár a mienk csak egy szolid összejövetel lesz. Gyermeknek megvettem a kisruhát (csokornyakkednős). Annyira édes, már csak egy mini lakkcipőcske hiányzik. Még egy kis kitűzőt is fog kapni, meg elvileg ő adja nekünk oda majd a gyűrűt. :)

Angel!

13 és 20 is jó! Mindenképpen össze kellene hozni végre a dolgot.

Anita!

Persze, hogy csatlakozhatsz.

Kata!

Nagyon szép voltál!!!

Betti
betti73
 
 


Kedves ÖTYE társaim (Beleértve immáron Csanitát is :))
Ne haragudjatok Rám, már kezd nagyon ciki lenni, de én nem érek rá 13-án sem és 20-án sem. :( De én tényleg nem akarom, hogy miattam ti se találkozzatok, úgyhogy csak bátran! Aztán majd beszámoltok nekem, meg majd remélem egyszer összejön Velem is egy randi.

Nekem tegnap előtt meg volt az inszem (vagy ezt már írtam?) Annyira máshol járok most agyilag, hogy kezdek megijedni magamtól.

Várom is már nagyon az esküvőt, meg túl is akarok már lenni rajta, mert kicsit túl stresszelem ezt is, mint mindent. Minden napra jut egy rémálom. Jó lenne már nászúton lenni! Bár asszem pont nem leszek akkor termékeny, de legalább majd önfeledten tudjuk egymást szeretni. Hogy hol? Azt még nem tudjuk, de nem is az a lényeg.

Betti! Aranyos lesz majd Bendi biztosan a kis nyakkendőjében. :)

Breni! Köszi a drukkot! Én is drukk neked. Húzzatok bele a hétvégén. Idő van , nem?

Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok
szerdán megvolt a HSG nyírőben, átjárható mindkét vezeték :) Káosz volt a kórházban, mert vasárbnaptól nincs fekvőbeteg ellátás, és hát engem fel kellett volna venni :? rohangáltunk ide-oda, telefonálgattak, aztán végül megcsinálták ambulánsan. Kikértem a leleteim másolatát, biztos ami biztos, meddőségi is meg fog szűnni ha minden igaz. Így legalább náma a lelet, amit vihetek a kaáliba, és nem kellet magyarázkodnom miért kérem ki.

Kamilla
lehet most sikerül az inszem, mert nem vagy rákattanva a témára :wink: drukk ++++++++++++++ mikor lesz a nagy nap?

Anita
már elég jól vagy egy talihoz? ez jó hír :D

32 évvel én is ötye vagyok? :roll: :lol:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket,és sok-sok locsolot!! Kivánok!

Most sajna nem tudok visszaolvasni!!

Puszi,Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kellemes Nyuszkós Ünnepeket Mindenkinek! :D :D :D

ÖTYE-társak,
akkor hadd erőlködjek még egy kicsit a talival! :lol:

Úgy nézem, hogy 13-ra akár össze is tudnánk hozni: ezt a napot írta PotterÁgi is, Betti is, Anitának mindegy, nekem is jó. Persze sajna így ez Kamilla nélkül lenne, mert ugye neki most "zűrös" időszak van, de megértjük! :)

Szóval a kérdés, hogy meglegyen-e így 13-án v. kivárjuk, míg Kamilla duplán asszony lesz :?:

Kamilla,
mennek ám a drukkok a tapacshoz is! :)

Velem semmi különös, kisebb fokú idegeskedés után pénteken végre megkaptam a cito eredményemet, örömmel közlöm, hogy szűzlány vagyok (P1)! :mrgreen: Nekem ez mindig nagy öröm! :D És ismét megfogadom, hogy a következőnél nem izgulom szét magam, akkorse, ha kicsit késik a levél! :oops:

És befizettük a nyaralásra az előleget! 8)

Ja, és tegnap megrepedt a hétfői 19milisem is, de sokra nem mentem vele, csak infó... :roll:
angel37
 
 


Sziasztok!Remélem mindenkinek kellemes telik ilyen szép időben a húsvét!!Csak gondoltam bekukkolok!!Nagyon várom a szerdát, mit is mond a doki, na de képzeljétek elkértem az Uh-képet a pocaklakóról és én bizony két pöttyött látok!! :lol: :lol: Nem is tudom mi lenne ha tényleg így van!!Na majd meglátjuk!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
Csók.Anita
anita21
 
 


Hi!

Anita!
UH-s eredmény legyen olyan amilyennek szeretnéd! :D
Gratulálok!!!

Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

KELLEMES HÚSVÉTOT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!

(ezermillió bocsánat, a táblával nagyon lemaradtam, de megpróbálok holnap összehozni valamit :oops: :oops: :oops: )

Jó pihenést!!!

Bea + Boti + Pepe

Kép
Kép
beuka
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek

Kép Kép nesze neked diéta :lol: :lol: :lol:

Kép
gaby25
 
 


[quote="anita21"][ írta:anita21color=red]Sziasztok![/color]Remélem mindenkinek kellemes telik ilyen szép időben a húsvét!!Csak gondoltam bekukkolok!!Nagyon várom a szerdát, mit is mond a doki, na de képzeljétek elkértem az Uh-képet a pocaklakóról és én bizony két pöttyött látok!! :lol: :lol: Nem is tudom mi lenne ha tényleg így van!!Na majd meglátjuk!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
Csók.Anita


Az egyik a szíkhólyag.

Tali felőlem bármelyik időpontban, bár kár, hogy Kamilla asszony nélkül.

Angyal,
gratula a szüzességhez!

Betti,
és már elpróbáltátok Bendivel ezt a gyűrűátadósdit??? :D

Kamilla,
drukkdrukk, laza vagy ezzel az inszemmel.
potter_76
 
 


Angel!

Nekem bármelyik időpont megfelel. Sajnálom, hogy Kamilla lemarad, de szerintem ne húzzuk!

Gratula a P1-hez. Nekem is el kellene mennem már rákszűrésre, még a terhesség elején csináltak utoljára, az meg már nagyon régen volt. :x

Ági!

Még nem próbáltuk el a gyűrűátadást! :D :roll:

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Ági, Betti,
köszi :D
OK, tartsuk meg! Majd nyáron csinálunk egyet Kamilla asszonnyal is! :)

Akkor most péntek 13? :D Azt hiszem délután 3 körül jó mindenkinek! :) Anita? :)

A helyre mondjatok vmit!
angel37
 
 


Sziasztok!!!

Angel!!

Tökéletes a péntek nekem. :lol: Találjátok ki hová mennjek,nagyon szép időt mondanak,22-25 fokot.

Pussz mindenkinek
csanita
 
 


Sziasztok!!

Baszus milyen gyorsan elment ez a pár nap :( :( !!

Betti!

nekem se ártana elmenni rákszürésre,nem is tudom ,mikor voltam utoljára !!

Ma tüdöszürön voltam ,majd egyszer rászánom magam a nödokihoz is :( ,tudom ,hogy muszáj!!

Anita21!!
Megy a drukk holnapra!!
:D :D :D :D

Beuka!!
A tábla meg van bocsátva :)!! Én most azt se tudom ,hol tartok!!Abszolut nem számoltam a napokat!!



Csajok !!
De jo hogy taliztok, szupi idötök is lesz jajj dee joo !!
Fényképeket tessék késziteni és megosztani velünk!!


Most sajna mennem kell, délután dolgozni is kell mennem :( :(

Sziasztok!! Puszi mindenkinek !!!
Vendég
 


Szép jó reggelt!!!

ÖTYÉK de irigy vagyok Rátok a tali miatt!!!

Ugye kapok majd képeket!!

Anita kérlek ne haragudj, hogy nem írtam Nektek, de a vodafone kicseszett velem, majd írok e-mailt!

Betti annyira jó ötlet, hogy Bendi adja oda a gyűrűket! olyan éde s lesz majd!

Angel gratula a szűzlánysághoz! hova mentek nyaralni?

Kamilla nagyon DRUKKOLOK!!!!!

Móni Már átlépted a 30 hetet! de jó!

Na de msot mennem kell, mert felébredt a pici fiam.
megpróbálok jönni még ma.

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


ÖTYE,
akkor péntek 3 óra legyen!!! 8)

A helyet rábízom az anyukákra! :wink: Nyugati környékén vagyok, bárhova oda tudok menni, ami nincs nagyon a világ végén (azaz fél órán belül van bkv-val :lol: ) ! :)

Petike és Bendi is jön? :D :D

Beu,
kár, hogy olyan messze vagy, korkedvezménnyel pedig ötyésítenénk :wink: Bár a múltkor jártál errefelé! :wink:

Ródoszra megyünk, júni 15-től! :P Utána pedig meg sem állok egy iszonyú nagy zebráig!!!! :mrgreen:

Editke,
jesszus, te még mindig nem voltál nődokinál! :shock:
Pedig szánd rá magad! :) Ha jól emlékszem múltkor már apa is azt mondta, hogy rászánja magát! :wink:
És a citológia is nagyon fontos, ezt nekem hidd el :!:
angel37
 
 


Sziasztok!

Végre letelt a két hónap betegszabi, tudok jönni hozzátok. Hát nagyon nagy hírem van: a hetedik hét közepén vagyok :) Holnap délután megyek dokihoz, remélem csupa jót fog mondani, és fényképet is kapok a minimanóról. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar sikerül, tekintve a ronda "előéletemet" (többször P3, aztán conisatio, stb.), féltem is rendesen. Nagyon köszönöm a sok segítséget és a drukkolást, kívánok mindenkinek hasonlóan gyors zebrásodást!

Üdv. Julie

Kép
julie007
 
 


Julie,
gratulálok! :)

És annak tényleg nagyon örülhetsz, hogy konizációval megúsztad! :wink:

Egy barátnőm egyébként simán teherbeesett mindkét gyerekkel konizáció után, és természetes úton születtek a gyerekek! :)
angel37
 
 


Angel, nagyon köszönöm a gratulációt! Rám férnek a bíztató történetek, mert azt hallottam, fennáll a veszélye annak, hogy ilyen műtét után a méh nem tudja a kellő ideig tartani a gyereket = koraszülés. Ezek szerint nem lehet általánosítani... A barátnődet szigorú fekvésre fogták?

Kép
julie007
 
 


Barátnőmmel tudomásom szerint semmi gond nem volt a terhesség alatt! :) Ami volt, az nem emiatt!

Hogy mit bír a méh, az attól is függhet, gondolom, hogy mekkorát vágtak, esetleg hogy mennyi idő telt el azóta. A gyenge méhszáj adottság is lehet, bármilyen műtéti beavatkozás nélkül.

Inkább az szokott előfordulni, hogy nagyon nehezen tágul a szülésnél és császár lesz a vége, de igazán ez legyen a legkevesebb! :wink:

Nekem egy deka méhnyakam nincs, már most tudom hogy császár.
angel37
 
 


Nem tudom mennyit vágtak, de az akkori dokim egy szalámihoz hasonlította a méhnyakat (kösz), amit addig "darabol", amíg a P3-ból valami jobb nem sül ki. Szerencsére csak egy műtétem volt, úgyhogy gondolom, viszonylag olcsón megúszhattam... Sajnálom, hogy Neked rosszabb esélyeid vannak, de azért reménykedni az utolsó pillanatig lehet. Drukkolok!

Kép
julie007
 
 


Akkor szerintem megúszhattad egy laposabb fajta kúpkimetszéssel! :wink:

Jópofák ezek a dokik... az akkori dokim azt a remek példát találta, hogy olyan, mint amikor kivágjuk a férget az almából! :shock: A méhnyak forma miatt sztem jobban illik a szalámi! :D Vagyis a méh leginkább egy körtéhez hasonlít! Na jó abbahagyom! :wink:

Miután még terhes sem vagyok ráér azon izgulnom, hogy mit bírok, ha majd egyszer odajutok! :? Addig csak a következő lépés! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Nagyon sokan kerestetek meg, hogy adjak tájékoztatást a Multi Maca tablettáról. Köszönöm a bizalmat. Mivel többen kérdezitek, hogy aktuális -e még, ezért bátorkodok újra írni ide. Igen, továbbra is szívesen válaszolok a kérdéseitekre, és ha úgy döntötök, vásárolni is tudtok nálam.

Elérhetőségem:
agi10@citromail.hu

További jó beszélgetést, nagyon szépek a pocakos képek. Kata pedig gyönyörű menyasszony volt. :)

Kép
agianyu
 
 


Betti,
csak azért kérdeztem, mert Peti imádja megkaparintani a gyűrűmet, de nem akarja elengedni. :D Bárhogy is alakul biztos nagyon aranyos lesz. :wink:

Péntek jó nekem, mi lehet, hogy nem érünk oda 3-ra, de max 4-re igen. Helyen még gondolkodom. Petit viszem.
(Asszem a Margit sziget mindenkinek közel van...Csanitát nem tom.)
Szerintem csatlakozhat más régi tag is, aki ráér, még ha nem is ötye.
potter_76
 
 


Sziasztok!!

Potter!
Ilyenkor lennék pesti csaj :lol: :lol: :lol: ,a tali miatt !!Kár ,hogy messze lakom :(!!

Angel!
Most már kezdem belátni ,hogy muszáj lesz dokihoz menni (csak rá kell szánom magam),az uram is ma elvileg felmond a m.helyén mert napi 10-17 orákat dolgozik!Nem igy volt megbeszélve hanem napi 8 ora!!

Betti !
Jó ötlet, hogy Bendi adja oda a gyűrűket! olyan édes lesz majd!


Kamilla nagyon DRUKKOLOK!!!!!

Anita21!
Mi volt a dokinál?? Gyere mesélj!

Hajnyval mi van ?? Tud rola valaki ??!!!


Jo hogy van tickerem megnéztem hol tarok,
tegnap este vettem észre hogy van barna ,ez még nem korai ??

Sziasztok!!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Mostanában nem voltam.
Sokat probáltam pihengetni+ilyenek.
Vártuk a menszimet,hogy mehessünk a köv. beültire.
De tegnap a 30 napon csináltam 1 + tesztet.Aztán azt gondoltam biztosan rossz volt a teszt.
Ezzen felbuzdulva vettem még 2 tesztet ami szintén + lett.
Ha ez igy van és babás vagyok akkor spontán babánk lesz.És karácsony elötti :D
Késöbb jövök most dolgoznom kell. :(
Csak már nem birtam magamban tartani :)

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?