Új privát üzeneted érkezett!

rambóka, meg a menzán az ivóleves napok voltak a legmenőbbek.... :lol:
én vacsira ettem durumtésztát, sajttal, nagy adag zöld salátával.
meg van a felixnek light-os ketchupja. tök fini!!!!

fáj a fogam. most a bal oldalt :? fasza....(bocs)

rejooooo, képek mikor gyünnek??
dimet
 
 


Hú, azok az 5 literes rostos gyümilevek! :D Ma már sehol nem kapni olyat! :(
Nálunk a menzán a háromszögletű alumínium tálcákon írni lehetett a rájuk rakódott zsírba! :twisted: Valszeg csak leöblítették őket hidegvízzel! :evil:
Viszont sehol nem ettem olyan paradicsomlevest (naná, h. betűtésztával! :lol: ), mint ott! Meg a hideg gyümölcsleves!
A grízes tészta! Krumplis tészta!
Csupa PCO szempontjából kedvező kaja!!!!!! :lol:
Na a végén be kell szereznem a híres kakaóálló billentyűzetekből, mert csorog a nyálam!!!!!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Dimet!

Mielőtt elügetsz fogorvoshoz, pár napig szedj 200-as C vitamint, hátha segít! (már, ha biztosan nincs ott is lyukas fogad!!!)
Nálam a C vitamin hiányt mindig diffúz és bizonytalan fogfájás jelzi! Egyfajta skorbut-szerű dolog.

A másik dolog, amitől fájhat, ha a terhességi ínygyulladás miatt szabaddá váltak a fogkefével elsikált fognyakak, ilyenkor általában hidegre érzékeny a fog, de az inger elmúltával megnyugszik.

A fogköveidet leszedték már? Az ínyed nem vérzik?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

 
 

Nálunk a melóhelyen, a "menzán" olyan paradicsomleves és gyümölcsleves szokott lenni,mint anno az isiben!!! és egyszer ettem gízes tésztát itt, az is ugyanolyan volt. (leszámítva, hogy kevés lekvárt kértem rá, porcukor nélkül.... :? de már nem vagyunk gyerekek :lol: ....)

C-vitamin jó ötlet. eddig szedtem, de elmaradt 2 hete. eddig még csak a jobb oldali 2 fogamat nyaggatta. de az ínnyemmel is van baj. corsodilt használom. de az egyik fogam itt is érzékeny. meg egy felül is. vagy egyszerűen az ínnyem ( 1 n vagy 2??) miatt xarakszik az egész??? ah.

fúj, zsíros alumínium tálca. tééééééényleg.....grrrrrr......de az ivólé műanyag pohárban, az isten :lol:
igen, 5 literes. meg volt az a hosszúkás üvegű, széles fejű csavaros üveges. tele tartósítószerrel :lol:
viszont uuuutáltam uzsonnára kőrözöttes kenyeret :)
dimet
 
 


ja, fogorvoshoz még ügetnem kell, mert próbatöméseim vannak!!! szerdán tömi be véglegesre, remélem.
dimet
 
 


Csajok képek hétvégén lesznek, nálunk apa a képfeltöltő nagymester, nekem nem megy, és ő csak akkor ér rá.

Okr!
Könyörgöm jelentkezz! Csak anniyt, hogy rendben van a baba!!4 Kérlek!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo drága ,semmi gond nincs,csak egész héten suliban voltam.
:D Ma meg megyek még dolgozni is.
A múlt pénteki UH-n minden rendben volt,a CRL-t 15mm-nek mérték.


Mniki
Annyira megdöbbentett ami veletek történt. :cry: Nagyon sajnálom,és remélem kárpótol az élet hamarosan úgy,ahogyan velünk is tette.


Babancs
Remélem nagyon jól vagytok,a háttérből drukkoltam ám nagyon!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hi!

Kriszta!

De jó!!!! :D Nagyon örülök nektek!

PCO-S ügy:
Tényleg ezek után meg kell(ene) célozni a konkurens médiát! Mega sok nő és ffi él a Földön, aki (ha nincs lehetősége utána nézni dolgoknak) nincs tisztában mi miért van. Engem mindig azzal b*sztatnak a melóhelyen, h mennyire lefogytam.
Nem hiszik el, h a merckformin jótékony hatása miatt van ez.
Ezek azt hiszik, h ideges vagyok, mert nem jön a baba. Én nem érzem magam ingerültnek az sem zavar, h az egyik koléganőm terhes és jár dolgozni. Tök ari :D. Szép kismami. Na ő viszont görcsös volt amíg nem lett terhes. Még a mai napig is több mennyiségű vitamint szed mint amennyi az Elevitben van.
Az igaz a vízben oldódóval nem lehet gondja de mi van a többivel :?: :!:

Menza: nekem mindig herpeszes lett a szám ha valami kaja nem volt flottul elkészítve. Azóta nem eszem meg a zöldbabot.

Kép
lara26
 
 


rambóka!

tejóberizs ment PÜ-be..............


Sziasztok csajok!

Tök jó, hogy süt a napocska........ez mindig feldoppingol :) :) :)
Szép hétvégét mindenkinek!!!!!!!
csipi78
 
 


hali
okr, jó, hogy jeletkeztél!!! örülök,hogy jól vagytok!!!
csorgassalak titeket?? epres krémest csináltam. :lol:
hááát, nem egy pcos kaja...de jönnek vendégek, így beléjük fogom tömni.
meg csinálok még (ezt holnap) szalonnával tűzdelt egyben sült oldalast, meg besameles-barackos csirkét. meg zöldsalátát, meg vmi krumpli köretet. elvagyok. imádok főzni-sütni, és örülök,hogy végre kedvem is van hozzá. de akkor szeretem, ha vki másba beletömhetem :D
most megyek és iszok egy pohár vizet :lol:

szép idő van kint nagyon!!

jó pihit!!!!
dimet
 
 


dimet!!!

csorog......már tócsában áll alattam........ :) epres krémes-hű ez nagyon fincsi lehet!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csipi78
 
 


Dimet!

Nekem is csorog a nyálam .... szeretném ha elküldenéd a receptjét, mert nagyon izgalmasan hangzik!

Előre is köszi! Lyutka
lyutka
 
 


Sziasztok!

12 órát aludtam! Kis megszakítással ugyan, de 12 órát!!! Ilyen nem is tudom mikor fordult elő utoljára! Talán úgy 8 évesen. ;)

Anyoo, én szerdán voltam vérvételen, és következő szerdán már megvolt az eredmény!
gratula a piros vonalhoz!!!

Dimet, szerintem nem sok az az 5 kiló!!!
Epres krémes??? Az milyen? Hmmm, nyammmm, mindenestre jól hangzik!

Rambóka, akkor úgy tűnik, neked használt a szülés! :)

Norka, ezen ne húzd fel magad! Kívűlről szemlélve a missziód, nagyon sikeres! Mindenhez idő kell! Lehet, hogy egy év múlva nem csak az RTL klubb, hanem az összes tv csatorna a pcos.hu-t fogja reklámozni! Ez a Móriczos egészségcentrum is biztos sokat fog számítani! A konkurens adók megkeresése jó ötlet! Sőt, anno rákerestem Tűűre a neten. És a hírtv egyik műsorát dobta ki, aminek elég hosszan nyilatkozott. (nem pcossal kapcsoaltban)
Lehet, hogy őket is meg lehetne keresni, ha már (el)ismerik Tűű dokit, nyitottabbak is lennének. Van valami egészséggel, vagy valami ilyesmivel kapcsolatos műsoruk azt hiszem.
TV2 meg Várkonyi Adrea miatt is bejöhet.
Gondolkodom, hátha eszembejut valamilyen tévés kapcsolat. :)

Lafi, ne aggódj! metformin elkezdése utáni első két ciklus elég rövidke volt! Utána meg csak jönnek a pés ciklusok. A met előtt általában 21-26 ciklusnapokkal dolgoztam, csak most kezd feljönni 28-32-re. Ne aggódj, be fog állni!
Én is drukkolok a fiúknak! :)

Szisza! Lebegjen a szemed előtt Zsizsik sikere! Biztos használ az avandeamet! És júniustúl újra az utakon lehet az autód! ;)

CSipi, hogy állsz a hőmérőzéssel?

OKR!!!! Úgy örülök!

Kép
mamint
 
 


Babancs! Hős vagy!

Kép
mamint
 
 


Sziasztok!
Én idáig kitartottam édességügyileg, de most el fogok ballagni a cukrászdába.... :? :oops: :roll:
Egy hónapja nem ettem semmi ilyesmit! Se csoki, se pizza, se krumpli, se rizs....
Betege vagyok már a hiányának!

Aztán meg egy kis hangulatjavíó sem ártana, mert még mindig nem jött meg. Még pár nap várakozás, aztán Norcolut.....

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Hali lányok!

Mamint!

köszike...egész jól belejöttem, csak ma elszúrtam...kincsem 5-kor kelt....felkeltem, elbúcsúztunk.....majd valamikor isszaaludtam, és nem mértm meg...aztán 10 óra fele eszembe jutott, de akkor már rég nem ébredésim volt.....
Szegény kincsem...olyan ari...reggelenkét fölém hajol, hogy adjon egy cuppanóst, én meg négy-kéz -láb integetek neki, hogy bocsi be most a hőmérő van a számba......... :) -erre mosolyog....és megy nekem kávét csinálni........

monácska!
meg tudlak érteni, sokszor vagyok én is.......és rájöttem, hogy jobban járok néha-néha 1-1 kis falat bűnnel, mint hosszab idő után egy teherautónyival.....
csipi78
 
 


Sziasztok! :D

Lila kedvemben vagyok... Kép

Annyit írtatok má megint! :shock: :lol:
Arra viszont rájöttem, hogy éhenkórász bandával állok szembe. :lol:

Gyerekek, minden oldalon felbukkan valamilyen finomság. Egymással kívántatva! Ejnye bejnye! Kép

Örülök, hogy jól alakult a találkozás!
Rambóka narancssárga volt az irigységtől, én
zöld!

Mnikike!
A legközelebbi kertipartis, vagy akármilyen hétvégi találkozónál, szívesen igénybeveszem a tetőtéri szobában az ágyacskát.
Kösszöm szépen a meghívást!Kép Élni fogok vele! Kép

Lafika!
Elképzeltelek, ahogy magas sarkú cipőben, a tornától elcsigázottan kovályogsz az épületek között! :lol:
Kína és India 5 évi fekália termését kívánom Neked ehez a vizsgához! :D
Egy kicsit korán jött a menszi, de ez ki fog alakulni, ezért most ne aggódj! Örülök, hogy alakulsz PÉ ügyileg! Kép

Kriszta!
Örülök, hogy jól vagy pocakoddal együtt! Kép
Még dolgozol :shock: ??? :shock: Meddig???

Rambóka!
Ha engem kérdezel..., szerintem próbálj meg eljutni a Petrányis találkozóra! Ez a minimum, amit megérdemelsz. A párodat pedig időben el kell kezdeni puhítani! Ilyen egyszerű. :wink: (pasikkal néha nehéz, mindig az ővék az utolsó szó: "Igen Drágám!") :lol: remélhetőleg a párom nem olvassa! :lol:

Kincsecske!
Tudom, hogy kihagytalak! :oops:
De most bepótolom. Szóval akkor Mnikinél alszunk??? :D
Gratulálok a PÉhez. A kritikus időszakot hőmérőzésileg kihagytad, de remélem a "lényeg" nem maradt el! :oops:

Rejokám édes!
Azok a tyúkok :lol: :lol: Olyan drágák. :D Valahogy híven tükrözik, szegény PCOS hormonzavaros tyúkok mindennapi diskurzusát! :lol: :lol: Szektavezérünkkel egyetemben! :lol: Igaz Norka? :lol: :lol: :lol:

Norka drágám!
Megenni a gyerek elől a kaját, azzal a jelszóval, hogy jó húsban van! :lol: :lol: :lol:
Elképzelem Bogika ábrázatát, ahogy nézett rád: szegény éhenkórász anyja! :lol: :lol:
Az RTL klubbos történethez no comment! Kíváncsi vagyok válaszra méltatják az emailod! ( :?: )

Kandika!
Akkor most mivan :?: :shock: :?: :shock: Duphastonra nincs eredmény? Zebrása vagy :?: 8) :?: Pedig patás állat, észre lehet venni! :? Gondolom teszteltél..... :roll:
Jelentkezz légyszi, írd már többet magadról. Sík ideg lettem.... 8)

Zsizsik!
Lassan az egész topik áttér a Te példádat követve 8) az Avandametre. Pedig egykoron még milyen furcsa is volt ez..... :lol:

Csipike!
Lassan teljesen belejössz a méregetésbe!
Tudom milyen rossz pár nélkül. Én is gyakran töltöm a párom nélkül az éjszakát (napokat)! Mielőtt a lombik egyáltalán eszedbe jutna. Nézessétek meg a párod spermaképét (abba az esetben, ha nem lett volna vizsgálva).

Anyoka!
Gyógyulást a párodnak! :(

Szisza!
szia Kép
Munkahelyi zűrök? Nahát! Tedd helyre a főnököd! Mégis mit képzel? :lol: :lol:
Avandamet miatt vagy parkolópályán???

Tyche!
Hatalmas gratuláció a PÉhez!
Ugyan továbbra is fenntartom, hogy nem görbe. ACDC-s jeléhez hasonlít! :lol: :lol:

Dimet!
A lánynevekkel hogy álltok???? :lol: :lol: Azért tartogassatok legalább egy fiú nevet is! Kép sohasemlehessentudni alapon! :lol: :lol:

Nóra1!
Gratula a lakáshoz. Azért ez nem semmi pocakosan végigcsinálni! :roll: És internetetek is van!?! (csodálkozó-vigyorgóü tekintet) Nagyon örülök, így gyakrabban írsz.

Monácska!
Üzend meg annak a lánynak, hogy váltson dokit! no comment....

Lara!
Én nagyon asszociállak a andzsellina dzsollival :lol: Ha azt mondnád, hogy duci vagy, el sem hinném. :lol:

Lyutka!
Feléd mi a helyzet?
Te sem viszed túlzásba az írogatást, de látom a kaja említésére előbújsz! :lol: :lol: :lol:

Mamint!
12 óra :shock: :lol:
Az éccaka pont ezt cselekedtem. Etse fél tíztől, reggel fél tízig, aztán du még két óra! :?
Leamortizál a munkahelyem! Minden fölös energiát kivesz belőlem. Plussz ez a tavaszi óra átállítás! Kidőltem :lol: :lol:

Kikka!
Örülök, hogy már jobban vagy. Sajnos mélyhullámok mindig vannak. :roll:

Cuppppp Mindenkinek!!!


Vendég
 


Szia Kavicska!

Olyan édes vagy, hogy mindenkinek irtál....... :) :) :)
Hát eddig a csúcs 31 nap különalvás volt...de szerencsére mostanában 3-10 nap........magányos éjszaka.....
Még a műtét előtt megnézték apa spermaképét...az tuti jó... :) -azt mondta neki a doktorbácsi, hogy annyian vannak a "gyerekek" mint az oroszok, és egy Forma 1-es autót is lehagynak olyan gyorsak... :D :D -mondanom se kell, hogy dagadt az én kedvesem mellkasa... :) :) :)
csipi78
 
 


ja elfelejtettem írni, hogy az ismerősöm már nem olyan pozicióban dolgozik a TV-nél, hogy segítsen...vagy inkább nem akar.. :( :(
de azért még nem adom fel, a munkahelyemen is megpróbálok felderíteni minden lehetőséget.

Képzeljétek el, most halottam, hogy egy csajszi bement egy kórházba mert nem jól érezte magát nyőgyógyászatilag........
Persze nem találtak nála smmit, de azért éjszakára bent tartották.......ez volt a szerencséje, mert az éjszaka folyamán egy teljesen más okból hasi műtétet kellett végezni rajta-és a sebésznek sikerült felfedeznie, hogy a lány méhenkívüli terhes......
Nagy szerencséje volt a lánynak...ha ezt annak nevezhetem... :( :( :(
csipi78
 
 


Helló csibék,

Kavicska, te lila ködben úszkáló ellenforradalmár, :lol: , mindenkinek írtál, de bezzeg magadról egy kukkot sem !!! Mi van veled, hogy vagy ?

Dimet, tudod, most kicsit neheztelek rád, itt lakom a szomszédban, és nem szólsz, hogy epres krémest csináltál..... hát tudod !!! :lol: Igazán át tudtam volna ugrani egy kóstolóra.... nem lett volna megerőltető.... 8)

Nagyon kiváncsi vagyok erre a ciklusra, mintha kezdene alább hagyni az édesség zabálhatnékom, lehet, hogy a metformin talán mégis jó lesz ? Egyébként megfogadtam, ha a ciklusom több, mint 32 napos lesz - tehát rosszabodik a helyzet - akkor szólok Tűűnek, hogy visszaállok az avandametre, és majd rettentően odafigyelünk, hogy összejön-e a baba, semmi értelme az egésznek, ha a metformin mellett romlani kezd megint minden.

Mi is kertészkedtünk egész nap, vettem muskátlikat, és petúniákat, el is ültettem őket ! Elővettük a leandereket is a "télikertből", megnyirbáltam őket, remélem, hamar erőre kapnak ! Olyan gyönyörű idő volt ma !! :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Szia Kavicska!
Én is lila......
Nem-nem még sehol piri,duphastont is beszedtem,múlthét szombaton fejeztem be!Én ne teszteltem volna....ismersz!
Jövőhéten keresek egy dokit,rávetem magam....aztán,majd csak kiderül....hol lettem nagyon rosszul összerakva?!?
Bibibibi Én is taliztam ma Anyoookával(férjecskéjével) és a drága Lafival!Te mikor vagy BP-n? :lol:
na pusza

Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi, drága vagy, hogy drágának nevezel.... :wink:
És tök jó volt!!!!!!!!!!!!!!!Csak a gyros nem.... :cry:
Vendég
 


Mamint, ez igen, irigyellek, én is olyan rég aludtam már annyit........örülök a 8 órának is.... :cry:

Kavicska, tök jó, hogy jössz majdan Te is Bp-re és bulizni!!!!Nálunk is alhatsz ám. Előtte torna?Abban a piros kis ruciban???? :D
Vendég
 


Lafi! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lányok pont azt akartam megkérdezni, ki merjem-e ültetni már a muskátlikat...azért még jöhet kutyára dér...vagy hogy is van ez a mondás? :shock: :roll: :lol:

Erre látom Zsiszik te már kiültettél. nem félsz egy kósza fagytól?

Kavicska örülök hogy írtál...nekünk! úúúgy várom már a nyári grillezős bulit! Én már el is képzeltem mi hogy lesz, és ábrándjaimban a fiúk/férjek/apák jobban szórakoztak mint mi... :lol:

Okr!
örülök hogy jól vagytok!!! :P

Kandika nagyon kiváncsi vagyok mi lesz nálad végül is a vizsgálatoknak és esetleg a műtétnek az eredménye!

Kép

Kép
rejo
 
 


Csipike!
Párod eredményeihez hatalmas gratula! :D
Különaludni nem szeretek. Az a jó, ha ott alszik mellettem. :D

Kandika!
Rejokával egyetemben nagyon kíváncsi vagyok az eredményeidre. Valahogy az az érzésem, hogy lehet Neked is Avandamet kellene....
Hihetetlen nő vagy, mi mindenen vagy túl és bizakodsz...bizakodsz... Kép
Nem vagy rosszul összerakva, csupán egy alkatrész gyári hibás! Kép (én erre szoktam gondolni! :lol: :lol: hol van már a garancia levél? :shock: :roll: :lol: :lol: )

Lafika drága!
Topiktalira szívesen megyek! :D
Én ezzel az Arwen tornával szemben egy kicsit szkeptikus vagyok, de bocsássa meg nekem az Úr! 8)
Most hogy otthon ülsz és tanulsz, hánykor kelsz?
Aludd ki magad! :)
Kávé!
Finom zabák! Csak a mennyiséggel kell vigyázni, mert ha az ember sokat eszik húzza az ágy! :lol: :lol:

Zsizsik!
ÉN.
Augusztus óta minden hónapban van PÉm. Én erre már nem panaszkodhatok. 8) HSG szerint átjárható vagyok, a párom is rendben. Úgy tűnik nekem a 3x850 mg Merckformin bejött.
Mostmár nagyon jól megismertem a szervezetem jelzéseit!
Csak a baba nem akar még jönni! :( :roll:

Rejokám édes!
Arra nem merek ígéretet tenni, hogy a párom is eljön.... De én nagy mennyiséget meg bírok enni a grillezett husiből. :lol: :lol:

Franciahoni lányok: Alice, Pogi???
Hoppá??? Tükörvíz? Bee??? Bacek??? többiek?

Ma vettem egy üveg csípő peperonit!
Eszem!
Isteni.
Lehet ha ennék mellé még valamit nem csípne annyira.... :lol: :lol:

Olyan jó volt ez a mai nap! Sok sok pihi, kettesben a párommal.... holnap is..... :D

Jóccakát
Vendég
 


Csak egy gyors bekukk (megyek vízilabdás srácokat nézni) :wink:

Helyzetjelentés rólam: holnap reggel megyek az endokrin dokinénihez. Munkahelyről majd jelentkezem, mit mondott, mit írt fel. Mindenesetre reménykedem... :D

(Bee, holnap mh-ről írok privit.)

Pussztok,

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


hali, csajok
jó sokat termeltetek tegnap :)
látom, most jókedv uralkodik a topicon. de jóóóó....

zsizsik, legközelebb kapsz epres krémest :lol: sőőőt, szőlőset is. viszem a fúrófejekkel együtt :D persze nem sütöm bele.....

jaj, ma hosszú napunk lesz. jönnek anyósomék. addig ki ell takarítani, meg kell főzni. én főzök, párom takarít. ha ki tudom szedni az ágyból :? de mingyá ráugrok.

ja, a lánynév tuti: Zsuzsi. fiú név is van talomba :) igaz, sosem lehet tudni.

epres krémes: alap egy piskóta lap, én nagy tepsiba 6 tojásból csinálom. mikor kihűlt megszórni sok-sok-sok eperrel (de a szőlő is isteni, de lehet bármi mást is nyárom, barack, stb....) krlm a tetejére: 1,2 l tej, 9 kanál liszt, vaniliás cukor ízlés szerint, ilynekor lehet édesítőt is rakni bele, a süssina vagy a canderell az jó főzni. 1 l tej feltesz forralni. benne a cukr. kikever lisztet 4 tojás sárgájával, és kb azzal a 2 dl tejjel, kicsit sűrűbbre,mint a palacsinta tészta, mikor felforrt a tej, akkor lehúz a főzőlapról, szépen belekever ezt a masszát, visszatesz alacsony tűzre és megvár,míg bedűrűsödik (mintha pudingot csinálnánk). aztán mikor besűrűsödött beletesz kb. 15-20 deka margarint vagy vajat. kikever. és még melegen belekever óvaosan a felverrt tojásfehárjét, kicsit rottyantani kell rajta. és hagyni közepesen kihűlni. és mikor félig kihűlt rákanalazni az eperhalom tetejére. be a hűtőbe, és várni,hogy megkössön :lol: a krémet ki kell tapasztalni. nekem kicsit hígabb lett most, de lehet közben is sűríteni. én nem is csináltam most nagyon édesre, ami szintén előny :) de mondom szőlővel még jobb. de azt nyár végén szoktuk cisnálni. de fagyasztott vegyes gyümivel is jóóóó.
na, megvolt a reggeli nyálcsorgatás. sok sikert a sütihez.
és szép napot mindnekinek, én bevetem magam a konyhába.
dimet
 
 


Hi!

Nagyon szép idő van!!

Kavics!
Jön a baba hamarosan! Duci állat lettem:

Kép Kép Itt már reggeliztem is!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


sziasztok....

gyenge idegzetüek ne nézzék ezt a vizilabda bajnokságot...

kismamáknak egyenesen tilos....
Vendég
 


Kikaptunk............................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Kellemes vasárnapi napot mindenkinek !

Te, Lara, mit reggeliztél, levegőt ? :wink: :lol:

Kavicskám, olyan jó, hogy írtál és ilyen sokat .. A szállásajánlat nem csak a kerti partira érvényes, bármikor jöhetsz :wink:

Rejo, a tavalyi muskátlijaim talán átteleltek, most fogom a földet feltuningolni és majd meglátjuk, hogy megmaradnak-e. Egyébként már mindenhol árulják a szebbnél szebb példányokat, úgyhogy véleményem szerint huzatmentes helyen már nem lesz baja.

Dimet, köszi a képeket ! Sajnos most nekem is fáj a fogam, vagy az ínyem miatt, nem tudom, de tele a hócipőm azzal, hogy állítólag nincs baja a fognak ,csak a kialakult hústasak miatt fáj. Utálom :evil: és persze együtt tudok érezni veled !

Okr, nagyon örülök, hogy bejelentkeztél és minden OK veletek. Mintha most lett volna, hogy bejelentetted a nagy hírt és hamarosan 10 hetes kismami vagy. Vigyázz magadra és időnkét írjál ide is !

Kandika, Lafi, Anyoo, minitali, minitali ? :lol: Egyszer csak összejön, hogy mindenki megismerhet mindenkit :wink:

Agyam, mint a szita, nem tuom kinek mit szerettem volna még írni.
K.O vagyok, tegnap este 7-ig a nagytakarítást csináltam, de legalább tiszta az összes ablak + függöny. Mindig elátkozom magamat, amikor a nappaliban lévő függönyöket órákig vasalhatom :twisted:
Ja, július végén lelépek 2 hétre a francia barátnőmékhez. Egyedül, pihiterápia céllal (apa addig munkaterápiát folytat :lol: )

Ja, Rejo, az erdélyi kiruccanást nem kéne szerveznünk ?

Lányok, ki jönne el velünk 1 hétre Szovátára "gyógyulni" ?
Eddigi jelentkezők : Rejo, Zsizsik, Mniki

na, lépek a kertbe mustkátlizni

mniki
 
 


Sziasztok!
Nem szomorkodni a FIÚK miatt. Nagyon ügyesek voltak.
Csak nagyon szerettem volna ha a holtponton átesnek.

Mniki!
Annyira irigykedem a kert miatt. :oops:
Mi a nagytakarítást csak többé-kevésbé.... :oops: Inkább csak takarítgatunk.
A pihiterápia igen jól hangzik.... :lol: :lol:
Függönyt utálok vasalni... :roll:

Tükörvíz!
Részletes beszámolót várunk. Kép

Lara!
Tipikus PCOS alkat. "Csakúgy" csöpög a háj! :lol: :lol: :lol:

Dimet!
Epres krémest mi klasszikus krémes lappal, tejszinhabbal és eperrel csináljuk.
Mit ne mondjak.... nyálam csöpög, csöpög.... :lol:

Készül az ebéd. Nem éppen vasárnapi ebéd... füstölt csülkös bableves! Isteni lesz! :D

Ma megyünk színházba. Csak azt nem tudom hogyan időzítsük az ebéd elfogyasztását, hogy ne okozzon előadásnézés közben kellemetlenséget! :oops: :lol: :lol: :lol:
Persze rengeteg hagymával..... nyami....
Vendég
 


Sziasztok!

(Fiúkák sajna nem nyertek..., de jók voltak azért. Csak kellett vóóóna még legalább 2 góóól!)

Muszáj volt újra bekapcsolnom a gépet, mielőtt indulok ki az építkezésre takarítani.
Hatalmas felfedezést tettem a régi endokrinológiás leleteim között!
Tunnillik én 1999-2001 végéig jártam endokrinológiára, szorgosan szedtem a Dianét, de ezt anno megelégeltem. Akkor otthagytam az endos dokimat, és a szüleim egyik orvos (sebész) barátja elvitt személyesen az ő kórházában dolgozó endos dokihoz (anyukám nagyon aggódott a kis "ciszták" miatt a petefészkemben). Én akkor már úgy voltam vele, hogy nem fogok semmi gyógyszert szedni, mert úgysem "használ". Szóval ez a rettentően idős doktor úr (csak ennyire emlékszem belőle) akihez az ismerős orvos elvitt, átnézve a leleteimet és vetve rám 2 pillantást, kíírta nekem 2001. novemberében a Merckformint (850 mg 4x1)!!!! Gyerekek, ez a jóval nyugdíj után is praktizáló, idős endos doki már 2001-ben Metformint írt fel a "tipusos PCO"-mra!!! Ááááá!
Én, baromállat meg persze ki sem váltottam a vényt. Most találtam meg a régi orvosi papírjaim között!

Most pedig mehetek hétfőn az endos dokinőhöz Metforminért.

Ezt az egészet 2 dolog miatt írtam le:
1. Én (baromállat) már régen, évek óta a jó úton lehetnék a PCOS-omat tekintve.
2. Egy igen idős orvos több mint 5 éve már tisztában volt a PCOS és a Metformin kapcsolatával.

További szép napot nektek!
(Hétfőn jelentkezek!)
Üdvtök,

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Tükörvíz!!!

ha még itt vagy!

ki ez az idős orvos, hogy hívják és hol praktizál???? Egy ilyen doki egy kincs!!!! ORVOS nagybetűvel!
Aki iylen idős korára sem besavanyodik és begyöpösödik, hanem halad a korral és naprakész a legújabb kutatásokban! Ma miért nincsenek ilyen dokik?????

Valszeg a barát azért vitt őhozzá, mert tudta milyen profi...

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
Szép napsütéses vasárnapot!

Na persze én akkor jövök, mikor a madár se jár erre...

Jó hosszú időbe telt, míg végigolvasalak benneteket, így már reagálni nem is tudok, mert elfelejtettem ki mit írt.. :oops:

Dimet!
Küldöm az e-mail címemet priviben.
Én is kb. 4 kiló hízásnál tartok, de lehet 5.Tegnap és ma kismami ruhákat varrtam, mert már nem tudok mibe felöltözni, a kész kismami ruhákat meg aranyárban mérik,így kénytelen voltam leülni a varrógép elé.De most legalább ki vagyok stafírungozva... :lol:
Hát azt az epres krémest én is megkóstolnám.
Az első három hónapban utáltam az édességet, de most meg mindig kell ennem valami édeset.Remélem nem lesz gondom...
ezoterike
 
 


Helló mindenkinek,

Kavics, egyet értek veled, mármint abban, hogy szerintem is Kandikának is Avandamet kellene. Szerintem mindenkinek, aki megakadt egy szinten, meg kellene próbálnia. Ugyanúgy benne van a metformin, de ez a roziglitazon,ami pluszban benne van, tudhat valamit, mert többekkel beszéltem, és eddig mindenkinek csak javulás volt az avandamettel.

Rejo, én már a leandereket is kihoztam, és ŐŐŐŐŐSZINTÉN remélem, hogy nem jön már semmiféle kósza fagy, mert akkor kampec a virágaimnak ! De ma is olyan szép idő van, csak nem viccol már velünk ez a tavasz !

Na, megcsináltam a nagytakarítást, most ültem le, a lábam egy elefánt praclijához hasonlít..... :cry: Ablak pucolásnak neki sem álltam, így is reggel 8 óta egyfolytában csináltam. Tulajdonképpen a baleset óta most először takarítottam ki úgy istenigazából, persze volt azért takarítva közben is, de nem ennyire alaposan. Jó érzés tisztaságban létezni, már annyira nem bírtam a koszt.

Csajok, jövő héten Húsvét ! :shock: Komolyan, most volt Karácsony. Egyszerűen nem hiszem el, milyen gyorsan telik az idő. Ez a baba meg sehol. :? :cry:

Mondtam az uramnak, hogy nyáron ellepjük a kertet egy topictalira, mondta, hogy segít a főzésben...! Nagyon ügyes ám ! Kérdés: van aki szereti a vadhusit ? Gombás, szalonnás vaddisznó pörkölt bográcsban ? Hm ? Ebben nagyon profi ! Vagy: aszaltszilvás, erdei gombás szarvas ragu, szintén bográcsban ?
Igazi pcos kaják !! :lol: :lol: :lol: Éppen most is bográcsban főz kint, jönnek a lányáék hozzánk látogatóba, őzpörkölt készül.
Persze lenne más is, roston sült husi, zöldségek, meg mindenféle. Szerintem két választásunk van: vagy csak mi, csajok, és se gyerek se férj, vagy gyerekek, férjek, mindenki jöhet, akkor viszont egy jó kis muri lesz, de igazán dumálni nem tudunk majd. Ti döntsétek el, nekem minden jó. Gyerekeseknek: a nagyobbaknak van kerti játszótér (na nem nagy, de egy hinta meg egy mászóka azért van) rengeteg labda, tollas, bicajok, miazmás, a piciknek tudok pelenkázó és szoptató helyet biztosítani, kutya-macska nincs, szóval mindenki meg tudja találni a helyét majd.
Szóval: a ti kezetekben a döntés ! :lol: ( jól lepasszoltam, mi ? )
zsizsik
 
 


Jött piri ma.... :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Érzitek ezt a hagyma bűzt??? :shock:
csodálkozom.... muramiste mennyi hagymát betermeltem
Asszem ma az uram nem alszik velem.... :lol: :lol:

Zsizsik!
Köszönöm szépen a meghívást a magam nevében. Szívesen megyek.
Fantasztikus lesz az ellátás. Hihetetlen sok lehetőséget felsoroltál. :D
Én speciel kérek egy függőágyat, mellé óriási nagy pálmalevelekkel két Tahiti fiút (meztelen felsőtesttel és fűszoknyával), hogy legyezgessenek. Kép
Tudod, nyár lesz, meleg és addig talán én is babás, kell a négy erős kar és a kellemes szellő! Kép
A menüből bármi jöhet, az első áll a legközelebb az ízvilágomhoz, de igazából bármit szívesen megkóstolok. :D
Előrebocsátom, hogy az én párom nem biztos hogy eljönne. Ő azt vallja, hogy az ilyen női összeröffenéseket a pasik csak akadályozzák és nem lesz olyan őszinte és vihorászós, ha hímnemű egyedek is jelen vannak.
De amennyiben a topik többi tagja a családtagok ottlétére voksol, úgy megbróbálom rábeszélni! :wink:

Kandika!
No, téged jól megbeszéltünk. :lol:

Ezoterike!
Hogyisvan? 9+1 kg a megengedett? Vagy azóta fejlődött az orvostudomány és több is lehet? Estelge 12 kg? Akkor még sok van! Ne aggódj! :D

Tükörvíz!
Ez a receptes történet nagyon jó. Látod, látod, ha nem fogadtál szót a doktorbácsinak??? :roll:
Az én 1998 ban kiadott endo könyvemben (nem én írtam :lol: ) is szerepel a IR, mint a PCOS egyik lehetséges oka. Igaz, még a metformint nem említi.
Vendég
 


Kandikám!
Nem is tudom szabad e gratulálni az első ciklusnaphoz :?
Vendég
 


zsizsik, szerintem (szerintem) maradjunk a csajbulinál. kavicsnak igaza van, mármint az okos férjének :)

hagymaszag nálunk is volt. olyan erős hagymát sikerált vennem,hogy a husira csak a negyedét tettem rá.
na, ma nem volt diétás napom..... :? holnaptól odafigyelek,mert szerdán megyek dokihoz és lesz ám lecseszés ezerrel :)

ráadásul anyósom hozott zserbót...istenien csinálja. gyorsan atadtam a szomszod csajéknak, hogy így is fogyjon a mennyiség :)

ebéd jól sikerült: egyben sült oldalas, fokhagymával tűzdelve, répával mellette. zöldséges túróval, cukkinis sült gomba, besameles barackos csirke (boros-tejszínben párolva előtte), krumplipüréééé, sült krumpleeeee....igen, ezt mindet megcsináltam :lol: csomó megmaradt, jövő hétre van kajánk. most még összedobtam egy rakott kelt, és így abszolút nem kell menzára mennünk :lol: istenem, rámjött a sütés-főzés. nem az ehetnék, az nem. hanem,hogy etessek :lol:
férjem elmosogatott. kis édes. de megjegyezte: köv. hónapban veszünk mosogatógépet :D

kandi, tudod...új ciklus, új esélyek. mész 3. napi hormonra???

ezo, ügyi vagy!!! privit még nem kaptam meg kikkának is holnap küldöm a képeket. rejo, a tieidet levarázsoltátok???
dimet
 
 


Sziasztok!
*-Kavicska,köszi a gratut...Nekem,már ez is siker :!:
amúgy,azt se tudom,mi az a Avandamet amit Zsizsik is ajánlott!
*-Dimet :!: 3.napon nincs még hova mennem:?: :? Kórházam ma bezárt,régi magán lett.....a Honvédot,még be kell vennem.....mint egy várat :!: Szóval,nem egyszerű :!: Elvileg clostys hónap lenne még ez,aztán lapar......a régi dokim szerint!
*-Tükörvíz :!: Mától 4xveszem be a gyogyit :!:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Dimet!

Küldtem privit, remélem átment, mert sz..kodik a net.
ezoterike
 
 


Szép vasárnap estét kedves topiktársaim! :P

Kandi én örülök a ciklusodnak,végre történt vmi,és reméljük ez egy jó dolog kezdete! :wink:

Kavicska remélem kínoktól mentes élvezetes estétek lesz.
Oké aludhatunk egy szobában ugye nem horkol a Nacccsága..!? :lol: :lol:
Bár ha a férjem fog szállítani (én nem indulok neki egyedül ekkora útnak)
akkor haza jövünk. A férjem sztem nem bulizik velünk inkább nézelődik boltokban.

Zsizsik nahát ez az menü fantasztikus!!! Én ha lehetett kihagytam a vadat eddig,de ezeket feltétlen szeretném megkóstolni,(nagyokat nyelek).

Lara kilátszanak a csontjaid!:shock: :shock:
Én bármikor tudnék 3hónapos pocakfotót készíteni :(
Ciklusod???

Okr de jó hogy benéztél!!! Örülök,hogy minden rendben!! :wink: :P
Ha tudsz gyere gyakrabban!! Ada??

NÓRA??????? Se pocikép se jelentkezés?? Ki fogja tudni ha szülsz???

Már pizsiben ücsörgök itt,fél órát pancsoltam közben eszegettem( csak gyümölcsöt) és olvasgattam. Délelőtt takarítottam,sajna az ablakok koszosak még és a függönyeim is, mindet vasalni kell és se energiám se időm nem volt rájuk, de a lakás többi része tiszta és én is élvezem Zsizsik. Délután kertészkedtünk,veteményeztünk,füvet nyírtunk, virágaim még nincsenek,de a muskátlikat hamarosan beszerzem.A bentieket is át kellene ültetni.
Képzeljétek a Ferty nem akar piros csíkot adni nem tetszik neki a görbém :roll: :( ,pedig már a 37-hez közeledek
:?
Vendég
 


Kavicska!

Kössz a párom nevében is.... :)
Én sem szeretek külön aludni, de hát ez van......... :( :( :(

Kandika!
Biztos, hogy fog kelleni az a lapar? Nekem ősszel volt, és sajna nem segített annyit .....és ugye utána nagyobb a vetélési esély ( nem is kevéssel )

Remélem jól telt a hétvégétek...sok-sok fincsi kaja /süti társaságában :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csipi78
 
 


Kincs!

Direkt azért raktam fel ennyire piciben a képem, ne látszódjom annyira. :oops:

Kép
lara26
 
 


Dimet!
Ez az anyai ösztön kitörése! :) Nagyon jó :)
Ilyen menü :shock:
Hallod má! :lol:

Kincsecske drága!
Hogy horkolok e? Én alszom és nem hallgatom saját alvásom. A párom szintén alszik.
Általában hason ill. oldalamon alszom. Úgy nemigen szoktak horkolni! :lol: :lol:

Cuppp Mindenkinek!

Nagyon kellemes hetet kívánok Nektek, így Virágvasárnap estéjén, jövő hétvégén Húsvét. :)

Ma nem is tréfáltuk meg egymást. :lol:


És akkor még egy utolsó elköszönés!

Kép

cuppppp
Vendég
 


hát, kavics...még kujvája..... :?
ez a gyerek ledegradál engem :lol: fáj a torkom...mondjuk, ez inkább a párom degradációja, ő volt beteg egész héten.

tényleg, nem tudtuk vmi jól fizető informatikusi állást it tpesten. ami jól fizet és van előrelépési lehetőség :)

nincs kedvem dolgozni, subidúúúúú
dimet
 
 


Figyeljétek mit találtam egy régi hirdetésen!
Igyál sört, több lesz a tejed! Nem lehet elég korán elkezdeni az alkoholizálást :-) Ettől egy mai kismama táplálkozási szakember a kardjába dőlne!

Kép
krumplis pogácsa
 
 


sziasztok.

mar megint csak kerdezek :oops:

a meforal meg a metformin ugyanaz ugye?

magamtol emelnem az adagomat most 1*850 et szedek,egybol atterhetek a 2*850 re?a dokimnak ezt feltetlenul tudnia kell8marmint hogy onkenyesen emelem az adagomat)

koszi.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?