Új privát üzeneted érkezett!

Erika, Kiscsilla, Angel, Fanni, Fendike, Bodza!
Remélem nem hagytam ki senkit, köszönöm a válaszokat, sokat segített! :D

Coca! :cry:
donika
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag,

Borzalmasak lehettek azok a hetek! :( Sajnalom! Viszont annak örülök, hogy mar sokkal de sokkal jobban vagy!

Cocika,

Borzalmasan sajnalom! :cry: :cry: :cry: Becsüllek az erödert! Jol irtad, menni kell tovabb elöre! Ehhez kivanok Neked is sok eröt!

Pandi,

Gratula a masinahoz! Mi is nagyon szeretjük. Rengeteg kepet lehet vele csinalni, aztan ha nem tetszik csak kitörlöd…
Hajra elsö lombik! Az is sikerülhet ugye lanyok? :wink:

Macspacs,

Drukkolok, hogy a masik is osztodasnak induljon! Hidd el holnapig meg siman beindulhat! :)
Azt viszont furcsallom, hogy mar most tudjak, hogy hetfön kapod vissza. Föleg ha csak egy lesz. Szerintem akkor nem fognak vele a 4. napig varni. Persze lehet, hogy hülyeseget beszelek akkor bocsi!

Lanyok,

Amikor fogigatlot szed valaki ugyanugy long protokollrol van szo?

Fendike, nekem sem lesz legközelebb fogigatlo csak suprefact vagy decapeptyl...

Szep napot mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!


pandácska:

Király hogy ilyen pzitívan állsz hozzá!! Jó fotózást!!++++++++++++++++++++++++++++++++++ Én 24 napig szedtem a fogigátlót 4. nap megjött a pirim,és másnap kezdtem a Suprefact inj 0.5ml, következő nap pedig Suprefact és Gonal-F együtt. Suprefact 4x0.5ml Gonal-F 6x150 és 1x120 E utána repesztő Ovitrelle 250

Beu, Zizo, Mamula, Macspacs,: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zizo: :

Amit leírtál az inszeminációrol hogy neked hogy csinálták, s utána elszörnyülködtem azon hogy mifelénk hogy csinálják.

beacs:: Üdv közötünk.

donika:

Én 3-at kaptam vissza és egy sem maradt meg!!

coca: Nagyon sajnálom hogy így alakult. De tudom hogy te erős vagy és következő sikerülni fog!!!!!

macspacs:

Nem a mennyiség számit hanem a minőség. Hajrá!!!!!!!!!!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

 
 

Sziasztok lányok!


17 db petécske lett!!!! :D :D :D :D :D :D
Nyagyon, nagyon örülünk és köszi a drukkokat!!

Most megyek pihizni!
beu9
 
 


Anyáááám, Beu! De nincs hyperstimu, ugye?

Kép
zölddisznó
 
 


Beu! :)

Emmának és nekem is pont 17 petesejt lett, és most mindketten babások vagyunk! :wink: :lol:
Igyál nagyon-nagyon sok folyadékot, és egyél rengeteg fehérjét!!!

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok

Zöldcoca
nagyon nagyon sajnálom :cry: nem is tudom mit mondjak - írjak, erre nincsenek se szavak se szók :cry: :cry: :cry: :cry:

Macspacs
a drukk hegyek mennek
Ákosnál nekem 13 petesejtet szívtak le, de 24 óra múlva nekem is csak 1nél indult el, 48 óra múlva már 3-an voltak, 3-at kaptunk vissza és Ákos baba lett belőlle úgyhogy ne izgulj!!!!!!!!!!!!!!

Fendike
én nem szedtem Ákosnál sem és Pici Bogárnál sem fogigátlót,
Suprefactal kezdtem egyből

Beu
nagy nagy graula a petécskékhez és a randikhoz!!!!!!!!!

És MINDENKINEK ++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kismókus :P
Már tudod, hogy kisfiad vagy kislányod lesz? S a nevét???

Jucmuc :P
A fogigátlós a short.

Fendike :P
Nekem az első 3 lombik suprefact+Gonal F-es volt, nem fogigátlós. Így nekem ez az 1. fogigátlós lombikom :roll:

Beu :P
Ezt nevezem! Pihengess, drukk a randihoz. Jelentkezz, hogy osztódnak!?

Angel :P
Tudom ám :wink:


Fanni
fanni73
 
 


Nyuszi,Jucmuc
Köszönöm :D

Beu,
Hát mit is mondjak ez aztán a szép eredmény ügyi vagy :D
Vendég
 


Elnézést Lányok, hogy így ismeretlenül betörök egy kérdéssel.
Tudnátok segíteni abban, hogy a 3.napi vérvételre éhgyomorral kell menni?
Előre is köszi a választ.
És ha nem haragszotok továbbra is tapasztalok az írásaitokból :wink:

Andi
candi
 
 


Andi :D
nem kell.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya: ezer meg egy millió köszönet, így nem fogok éhen halni holnap :D .
Jó éjszakát!

Andi
candi
 
 


Sziasztok
csatlakozom hozzátok, pár emberkét már isemrek innen más topikból :P :wink:

Május 8-án megyünk Kaáliba Krizsa dokihoz. Coca ma héten említette neki apa eredményét, és IVF-et mondott. Most a Nyírőbe vagyunk, ott csináltattuk a vizsgálatokat, Fülöp doki is azt mondta, hogy nem jó inszemhez :( Szóval beindítottuk a gépezetet :P és idén babás leszek :wink:

Macspacs, már a másik topikban is akartam írni, hogy nagyon drukkolok, szép erős baba lesz abból az 1-ből, meglásd :wink:

Beu
17 pete? azta :shock: hát kiváncsi vagyok én hogy reagáok majd a hormonokra, vérvétel szerint jól stimulálható vagyok :roll:

Kép
gaby25
 
 


Fanni! :)

Kislány lesz!!! :) Vagy legalábbis eddig háromszor azt mondták rá, hogy lány..... aztán majd kiderül (úgy 98 nap múlva)!!! :lol:
A név.... hát ez még nem dőlt el véglegesen. Három név van még versenyben. Van egy "első" helyezett, de engem is így hívnak, és ezen sokan fennakadnak, hogy esetleg úgy fogják hívni a babát, mint engem. De tényleg nem azért választottuk, mert nekem is ez a nevem, hanem mert nagyon szép név (én örülök, hogy így neveztek el a szüleim annak idején), nem elcsépelt, és szerintem illene a babánkhoz.
Szóval a lényeg, hogy a név még nem biztos....

Kép Kép
kismokus
 
 


Gaby,
üdv ezen az oldalon is :D
Vendég
 


Szisztok Lányok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a gratulációkat!

A 17-ből 13 termékenyült meg és nagyon izgatottan várjuk a folytatást!!!

A tulstimu elkerülése végett kaptam még 2 másik infuziót is, az egyik az biztos, hogy fehérje volt!!!


Macspacs nagyon drukkolok neked is!

Kismokus!

Köszi !!!

Gaby üdv itt!!!
beu9
 
 


Beu,

Gratula! :D Tenyleg igyal sokat! Es hajra tüszikek! Most olvasom, hogy 13 termekenyült meg! De jo! :D

Fanni,

Köszi! Most mar kepben vagyok! :wink:

Gaby,

Udv itt! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


candi : Üdv közöttünk.

gaby25:
Jó helyre csöppentél itt mindenki nagyon aranyos.
Már én is olvastalak másik topikban. Én is Krizsa doktorhoz
járok és csak jót tudok mondani róla.

mapmacs: Hajrá! +++++++++++++++++++++

beu:Ez nem semmi. Gratulálok+++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszipuncs: köszönöm az üdvöt :D
Akárki is volt aki engem megdöfött a Kaáliban, nagyon szuper keze van! :wink:

Andi
candi
 
 


Beu,
Gratula ez nagyon jó :lol: :lol:
Vendég
 


Beu :P
Mi is izgatottan várjuk a fejleményeket :wink:

Candi, Gaby üdv. :P

Kismókus :P
Szerintem is nagyon szép a keresztneved :)
Szerintem ha egyikőtök mondjuk A véggel, a másik pedig I véggel használja, akkor nem gond. Meg amúgy sem :lol: De majd írd meg, ha bizti lesz :D

További szép estét mindenkinek!
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Beu,
ez igen szép! :D Csak így tovább! :wink:
++++++++++++++++++++++++++++++++

Víz, víz, víz, izotóniás ital, sok-sok fehérje! :wink:

Kismókus,
csatlakozom Fannihoz! :)

Nem akadok fenn, hogy úgy hívják, mint téged! Ha valaha lesz kisfiam, u.úgy fogják hívni, mint az apukáját! :wink:

Ha adhatok egy tippet, esetleg érdemes megnézni, milyen névnap is volt akkor péntek 13-án! :lol: :lol: Én nem tudom, de hátha tetszik a név!

Fanni,
jól telik a hétvége? :P

Candi,
üdv itt! :)

Zizo, Mamula, Macspacs! +++++++++++++++++++++ :) :) :)

És Pandácskának is!

Jucmuc,
már készülődnek a fagyikák? :wink: :D
angel37
 
 


Angel,
hihihi lebuktál láttam ám :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Helló!
Ma még nem is írt senki? Pihizünk-pihizünk?
Én meg egész nap rohangáltam, kerti szék -nem egyszerű ám-, asztalka, grillsütő... párna a székekre az nincs, mert csúnya műanyagok vannak a pamut meg szörnyű drága... Sorry off-oltam, de ha valaki tud magas támlás műanyag kerti székre zöldes árnyalatú szép párnát olcsón, az szóljon lécci.
Aztán meg amit vettünk összerakni, meg a kertbe ágyás szegély leverés... Szóval kicsit dolgosan telt/telik a hétvége, Angel 8)
Fanni
fanni73
 
 


Beu :D
A 13 szuperjó eredmény! Nekem 11 lett, és 6 ot elvittek blasztociszta állapotig. Neked mit mondtak?

Kép
Kép
emma1976
 
 


SZiasztok Lányok!

Én is egész hétvégén kerteztem :) hiszen olyan csodálatos idő volt, hogy nem tudtam a szobában maradni. Persze csak óvatosan, nem hajolgatva...szóval inkább csak olyan nagymamisan :)
Fanni, mi a Corában vettünk nagyon szép sötétzöld párnákat fehér szegéllyel magastámlásokhoz....próbáld meg, mert az ára is egész jó :)

Pandácska, nekem ugyanaz a protokoll volt mint Angelnek. Mind a 2x :) Én még mindíg...Neked :P

Macspacs! Holnap lesz a nagy nap és hazaviszed a kisbabátokat ??? +++++++++++++++++++
Kicsi tesókák felzárkóztak?

Beu9! Húha, ez aztán az ovoda :P :P :P Nagyon ügyesek voltatok!!

Gaby és Candi üdv ezena topicon is és mihamarabbi zebrát kívánok! :D

Fanni, köszönöm a morula infókat, most már teljesen tiszta minden!
Szerintem kezdj el elbúcsúzni a táblicskutól, mert hamarosan át kell adnos a kezelését :P :P hiszen készül az a gyermekszoba :P

Puszi:
Bodzaszörpi
bodzaszörpi
 
 


Hogyann lehet a már létrehozott vonalzót felrakni ide???
Köszi :!: :
Szörpi

Kép
bodzaszörpi
 
 


Emma,
és Te már blasztocita állapotban kaptad vissza őket??
Hány napra a punkciótól??
_ismeretlen_
 


Bodza,
A kódót amit kapsz készítés után a profilodban bemásolod az aláírásodhoz. A profilodat meg a lap tetején találod van egy olyan hogy segédletek a nyílra mellette katt és ott lesz hogy profil.
Vendég
 


Jó reggelt!!
Megcsináltam ma a tesztet és full negatív lett ahogy éreztem. Szomorú nem vagyok számítottam erre most már nagyon várom a lombikot sikerülnie kell :D Akinek kell még azért nagyon drukkolok :D
Vendég
 


Beu :D

Pandácska!!!!!!!!!!!!!NNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEE!
Sajnálom! :D :D :D :D

Gaby! Szióóó! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Ne sajnáld tudod hogy tudtam nem vagyok szomi!! szoríts ma nővéremnek mert vizsgázik megyek majd hozzá 1 óra múlva!
Vendég
 


Macspacs! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++Pontosan mikor lesz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pandus :P
Nekem 4 inszemem volt, s az utolsónál pontosan ugyanúgy voltam vele, mint Te. És az 1. lombik nekem majdnem sikerült... Neked meg sikerülni fog :) Inszem után valamiért -ez topik tapasztalat- mindig több az esély...
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!
Bocsánat kicsit eltüntem... de most pótolok!!

Mamula! Először is: ++++++++++++++++
A kérdésedre pedig a válasz, h pénteken szeretnék tesztelni. Te csütörtökön tesztelsz?

Zöld coca! :evil: Nem lehet mit mondani! Inkább csak: Hajrá következő Lombik!!!!

Pandácska! Én azért bíztam Benned, h elkezded a zebrás sort... De akkor hajrá első és egyetlen Lombik! Ne legyen szükség másodikra! Ja és gratulálok a fényképezőgéphez, nagyon jó találmány!!

Macspacs! +++++++++++++++++++++++++++++

Bodzaszörpi! Ránk férne a sikerszéria az biztos, úgyh jókor csatlakoztál! Engem is érdekelne a mágneskezelésről a tájékoztató, ha sikerül beszkennelned!! Köszi!!! mert az én párom is horkol...

Angel! Azért rendesen érezhető volt a fokozatosság! :) És köszi a drukkokat!!!

Nyuszi! Neked hogy csinálták az inszemet?! Leírod? Nagyon kíváncsi lennék rá! Köszi a szurkolást!

Beu9 Az igen!! Gratulálok!!! Vigyázz nagyon magadra!

Candi, Gabi! Üdv itt!!

Gabi! Mi is a Nyírőben csináltattuk a vizsgálatokat, de amikor közölték h lombik és ICSI a lehetséges út a gyerekhez... hát akkor átjöttünk a Kaáliba. Még jó, hogy itt volt újabb vizsgálat, mert ott már sokkal jobb eredmény született, úgyh most inszeminációra járunk! :) Szóval ne lepődjetek meg ha a párodnak jobb eredménye lesz az itteni vizsgálatokon!!! :lol:

Fanni! Ismerős a kerti szék mizéria! :) Mi még mindig keresgélünk... :(

Hanna! Mikor lesz a következő inszem?

Zizo
2120
 
 


sziasztok

Látom mindenki jó korán kel, csak én lépek be ilyen későn :shock:

Pandácska - hajrá 1.lombik, majd írok privit Neked

Candi, Gabi - jó helyre jöttetek :D

Beu - hajrá!!!!!!!!

Kismókus - nagyon klassz, hogy kislányod lesz

Zizo - csüt.reggel fogok tesztelni, Te érzel valamit?

Nyuszi, Macspacs - hajrá!!!

sok puszi midnenkinek

mamula

Oli
mamula
 
 


Sziasztok Lányok!

Szép napot mindenkinek!!!
pandácska: Hajrá Lombik!! Sikerülni fog!!

mamula, macspacs beu9:
Szorítoknektek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zizo:
A Megyeibe szakrendelésen csinálják az inszeminációt. De csak hétfőtöl -péntekig. Ha hévégére esik a peteérésed akkor ugrott az egész. A szakrendelőben van a főorvosnak egy szobája mert csak ő csinál inszemet (na meg egy kissebb orvos) és a szobájábol nyílik egy kis kezelő helyiség. Oda be mentem, derékig öltözzek le, utána a kezelő aztalon megcsinálta az inszemet és ott feküdtem még 10 percig. Annyi előnyönyöm volt miután korházi dolgozó vagyok ,hogy az anyagot vihettük egy fecskendőbe. De amit vittünk azt ugy egy az egybe nyomta be. A főorvos a civil ruhára felkapott egy fehérköppenyt én meg maradtam a saját ruhámba. A repesztőt előtte 2 órával kaptam meg. Hát ezek után csodálkoztam volna ha sikerül. Hát ennyi dióhéjban!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandácska,
üdv a lombikosok táborában! :D
Sikerülni fog, hisz nagyon jó korban vagy hozzá! :wink: Már ez elsőre nagyon jó esélyekkel pályázol! :wink:

Drukkok mindenkinek!
Zizo, Beu, Mamula, Macspacs ++++++++++++++++++++++


Ma voltam teljes hasi UH-n, mindenem OK :D
19mm-s tüszőm növekszik (7. napon vagyok), de hát úgyse megyek vele semmire, csak infó! :?
angel37
 
 


Angel :P
Én már látom az a zebrucit nyargalni :wink:

Beszéltem a dokimmal. Szerinte visszaér a leszívásomra, de szerintem nem :( A drnőnek adott át addig. Remélem kedves lesz velem függetlenül attól, hogy nem az ő betege vagyok :?
Mondjuk a kulcs ott van ám az a bizonyos leendő gyerekszoba ajtajának zárjában... úgyhogy ha más nem is, az bizti szerencsét kell hozzon...

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
talán egyszer el is kocog idáig! :wink:

Miért gondolod, hogy nem ér vissza a doki? Ha azt mondta, csak visszaér, nem? :?
Múltkor mikor nem volt Krizsa doki, én is a doktornőhöz kerültem, és kedves volt! :) Igaz, beavatkozás nem volt, de biztos azzal sem lesz gond!
angel37
 
 


Mamula! Akkor nagyon szorítok csütörtökön!! :) Nem érzek semmit... :shock: Te :?:

Nyuszi! Hát tényleg merőben más a két inszem... :evil: Azért durva. Valahogy alap lenne ez a módszer amit a Kaáliban csinálnak! Az egyik lánnyal beszélgettem múltkor inszem előtt már hálóingben, ő is panaszkodott h előtte ahol volt, ott kellett levetkőzni a sarokban, aztán felmászni az ágyra, majd megtörtént a beavatkozás, pár perc pihi, aztán öltözhetsz.

Angel! Az pedig szép szám, így a 7. napon... :lol:

Fanni! Valószínűleg vissza szeretne érni a dokid, ezért mondta ezt! :P

Zizo
2120
 
 


Fanni - akárhogy is alakul, a dnő is jó fej, nagyon kedves és szimpatikus, ha hozzá kerülsz, jó kezekben leszel. de még az is lehet, hogy visszaér a dokit.

Angel - köszi a drukkokat. Miért nem számít nálad hogy most van szép tüsződ? Bocsánat, de nincs időm visszaolvasni.

Zizo - nekem a melleim fájnak eléggé, nem tudom ez most jó vagy rossz jel. Mondjuk az előző hónapban mikor nem sikerült pont ezt éreztem :(


Mamula

Oli
mamula
 
 


Angel :P , Zizo :P
Nekem eddig 12-13. napon volt a leszívásom, másik módszerrel. Így, hogy nincs Suprefact csak Gonal, ő is azt mondta, hogy lehetséges, hogy pár nappl rövidül a peteérési időszak. Namost ő a 12. napomon jön haza valahonnan reggel, repülővel... :(
Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
azért így nem esélytelen, hogy hazaérjen! :wink: Vagy hátha ő már sejti, hogy ilyen stimuval esetleg egy-két nappal későbbre fog esni az a punkció! :)

Szorítunk, hogy időben hazaérjen a doktorbácsid! :P

Mamula,
a PÉ-mmel sose volt gond! :)
El vagyok záródva mindkét oldalról + rettentő szűk méhszájjal rendelkezem, így az esélyem term. úton teherbeesni igen-igen kevéske mondhatni 0.

A cicikre sajna nem érdemes adni, bármit jelenthet, de amíg nincs ellentmondó jel, gondolj arra, hogy jót jelent! :)
angel37
 
 


Angel :P
Sajna épp az a gond, hogy nem hosszabb, hanem rövidebb lehet a stimu időszak ettől a protokoltól, de majdcsak megbarátkozom valahogy a drnővel...
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
aha... :?
Biztosan megbarátkozol vele, de azért várjuk ki a napot! :wink:
A beültit már biztosan dokibácsi fogja csinálni! :P

Most azt számoltam, hogy nekem tényleg elég rövid volt a stimum (8 nap), így első szúrástól számítva 11. napra jött ki a punkció...
angel37
 
 


Jóvanna nem panaszkodom tovább csak csendben szomorkodom és azért picit még reménykedem, hátha mégis ő csinálja :)
Fanni
fanni73
 
 


Ha jólesik panaszkodj nyugodtan, és veled reménykedem! :P Ne szomorkodj, naaa! :P

Viszont az időzítés így lesz a tuti! :wink:

Én se örülnék, ha nem a dokim csinálná - pedig tudom, hogy biztosan jó a többi doki is - ezért (is) várunk augusztusig!
angel37
 
 


Köszönöm mindenkinek a drukkokat igyekszem most már tényleg jó hírrel szolgálni :D
Vendég
 


Kérdések:
1, Az első lombikos megbeszélésen pontosan mi történt? Akkor kaptátok meg a recepteket? Minden receptete egyszerre írnak fel? Párom kell vagy mehetek egyedül?
2, A Suprefactnak milyen a tűje a Gonalhoz hasonlítva?
3, Első lombiknál van valamilyen szuri punkció után is?
4, Az infúziót hova kötik be kézfej, kar?
5, Punkció után meddig kellett feküdni?
6, Beülti után meddig kellett feküdni? Teljesen olyan mint egy inszem?

Bocsika csak most annyi kérdésem van :oops:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?