Új privát üzeneted érkezett!

Pandával és zorával mi történt? Vagy csak nekem tünik úgy, hogy rég voltak?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


ti olyan gyorsan el tudtok tünni, mint a kámfor.
:shock: :shock: pedig nagyon kereslek titeket, mert nagyon kiváncsi vagyok vmre. ez egy rettentően izgalmas kérdés lenne.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


és nem tudom, hogy lelőjem-e a poént???????????????????????????

KépKép

KépKép
lnd
 
 

 
 

Éva! Ildi! csak a kedvemért csináljatok már egy vonalzót!
Olyan jó lenne látni. Valami kicsit. Csak nekem.... Jóóó???

Ind! Lehet, hogy izgalmas a kérdés, de én csak kifiguráznám a választ, mert nagyon nem értek ezekhez a babás dolgokhoz. Én itt vagyok..... és nagyon kíváncsi vagyok mindenre. Szeritem szavanként kérdezd meg tőlem, vagy titkosírással. Tök izgi lenne. Talán megfejtem a kérdést, de a választ másokra hagyom.... mert én nem vagyok valami nagy elme ezen a téren.
Vendég
 


Sziasztok!

Most jöttem haza és a párom egy digi fényképezővel lepett meg olyan édes :lol:

Kivel mi történt?
Vendég
 


Panda!!!! Gyere!!!!!!! Mi újság veled???? Mesélj!! Hiányzol!

Zora, kedves hol a fészkesben vagy??? Gyere már!!!....nem is tudom, kitől hallottam ezt.... nem tudjátok ti sem, Lányok?? :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na jó, a kérdés csak annyi, hogy NEM VESZTEK ÉSZRE SEMMI FURCSÁT??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (ennyi talán elég lesz)

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szia Panda! Jó, hogy jöttél!! Na, akkor kérjük a fotókat holnaptól! :wink: :lol:
De aranyos párocskád van!
Te mesélj!
Vendég
 


Na, Mo.... kérésed teljesitve :wink: - ügyi vagyok?

Szia, Panda! Már hiányoltunk! A párod lehet, hogy készül a baba megjöveteléhez??? :D

Ind, mi a poén?

Éva, nagyon jól emelkedik a hőd!!! te csak ne panaszkodj, hisz az enyém még csak a 36,3-nál tart :roll: :roll:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ind, 7 DPO? :roll: - muti a görbét? - de akkor eddig hogy nem volt?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Júúúúújjj! Én már látom, de nem árulom el. EZ SZUPER!!!!
Behoztam egy tükröt. Így már azonnal észrevettem. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


NNNNNNNNNNNNNNyertél

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ildikó!! Lelőtted a poént!!! :evil: Így nem mozgatjuk meg a csajszik agytekervényeit. Azt hittem, most mindenki megnézi majd az iwiw-es képeimet és keresi majd a furcsaságokat.... :lol: :lol:
Vendég
 


Mo, minek kellett neked tükör? :roll: :lol: :lol: :lol: - rajtad is van valami furcsa?????

KépKépKép
ildiko74
 
 


Mondjuk csak szaggatott és sztm nem akkor volt, de mindegy. Legalább mutat vmt. Mindjárt küldöm. Különben az is lehet, hogy nem volt semmi.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ildi! Szuper a vonalzód! Tetszik. Köszi. Már csak Éva jön... :wink: :lol: :lol:

Ind! Nagyon jó!!!!! Azonnal tedd fel a görbédet!!! Nagyon kíváncsi vagyok!!!
Vendég
 


ha nem lövöm le a poént, akkor Ind azt hitte volna, hogy nem figyelünk rá :lol:
Na, Ind - muti a görbét!!!

Mo, elégedett vagy a vonalzómmal?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Nem lehet vhogy áttenni akkorra, amikor én gondolom, hogy volt? Mondjuk 3 nappal hamarabbra?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


áááá - gyorsabban válaszoltál, mint ahogy kérdeztem :roll:

Ind, a szaggatott vonal attól is lehet, ha nem tettél folyást....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Szerintem eddig gondolkozott a program, hogy megadja-e cagy sem. Mintha a kettesen gondolkodn a a tanár a vizsgán.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem tudom felrakni még, mert nem kapom meg az outlookon és én csak onnan tudom feltenni. Van más mód is rá?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Írtam, mindig ugyanazt, én nem tudom megkülönböztetni, úh mindig creamy, kivéve egyszer eggwhite.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Drágák vagytok puszi nektek :lol:
Kép

Rólam: már érzem tényleg hogy nem sikerült szokásos cici bepuhul fájás elmúlik egy két pati elöjön stb. Nem bánkódom tudjátok a lombik tuti sikerül az meg mindjárt itt van :wink:
Vendég
 


A tükröt csak azért írtam, hogy tovább borzoljam a kíváncsiságotokat és még nehezebbé tegyem Ind rejtvényét. :lol: Ahogy Ind hozzászólását olvastam, én is azonnal észrevettem a 7 DPO-t.
Ez jó jel Ind! Küldd a görbét!!!

Ildi! Jó a vonalzód! Maradjon meg! Ígérd meg, hogy legközelebb csak akkor veszed le, ha babásra cseréled!!!
Vendég
 


Ind,
Akkor már csak kb 8 DPO választ el a pozitív tesztől :lol: :wink:
Vendég
 


Itt Vagyok! Éva! Hogy a csudába ne lenne jó a hőd??!! Pont olyan, amilyennek 2 nappal a pé után lennie kell. Megőrülök tőled! Hiszen tökéletes.
Mo! Szerintem a tied is holnap megy fel még 3 tizedet.
Andi! Na itt most egy szép kisfiú készült, pozitív teszt garantálva!
Ildi! Görbét akarok!
Panda! Jelek??????????????

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! Sajnálom! :( Bár, amíg nincs mensi, addig bármi lehet. :wink:
Vendég
 


Panda! Remélem tévedsz! Nekem viszont annyira bizsereg a mellem, pedig pé előtt sose szokott. Lehet, hogy végre hatott a Maca és beindultak a hormonjaim. Annyira remélem!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Zora!! A macskákat gyűjtögetted?! Szóval ezért nem jöttél ennyi ideig!
Éva! Görbét, vonalzót kérünk!!!!
Ildi!!! Mutasd a görbédet is!!
Zora! MIkor utazol Ol.o-ba? Családi vakációzás? Vagy édes kettes?
Vendég
 


Ind! Jó, hogy végre dokihoz mentél. Szerintem válts bátran én váltáspárti vagyok. A Szent Imre jó választás én nagyon szeretem. Meg aztán több szem többet lát, nem baj, ha más dokival is megosztod a kétségeidet. Muti má aztat a görbét!

Zora
Kép
zora7
 
 


Nem fogom fel tragikusan számítottam erre hiszen az inszem esélye papíron 5-10%.
Vendég
 


Én lettem a macskás néni, tudod, akinek gyerek helyett csak macska jutott. Egyébként már a fülcimpám méh-pontját is maszírozom, teljesen kész vagyok, de most pozitív értelemben. Elmúlt a depi, de komolyan, a torna a legjobb választás és annyira pozitívan viszonyulok a testemhez, valahogy kezdek bízni benne,legalább az izmaim működnek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind! Mentés másként-- elmented egy mappába a gépre-- utána melléklet feltöltése---tallózás---belemésza mappába----kijelölöd a görbédet---megnyitod---feltöltöd ide--- és már látjuk is.
Vendég
 


Zora! Ha te macskás néni, akkor én mi legyek??
Vendég
 


Egyébként, ha jót akartok magatoknak, találkozzatok Évával. Esküszöm tud valamit, olyan kisugárzása van, persze elég fura, hogy most szembe dicsérem, főleg, hogy Ő is jókat mondott rólam, de vállalom, én büszke vagyok rá, hogy ilyen embereket ismerhetek meg és Ő tényleg nagyon kedves, de abból a hiteles fajtából, aki nem játsza az eszét , de a közvetlensége mégis csupa finomság! Éva, szeretlek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! Annyira sajnálom. Annyi mindenen keresztülmentél már... én annyira drukkolok neked!!!!! Még bármi lehet. Annyira az elején vagy! 1-2 pattanás még nem 100%. ÉN EZERREL SZORÍTOK!!!
Vendég
 


Mo! Az a csaj, aki legközelebb találkozik velem és a többiekkel! Az legyél!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szívesen írok ám mindenkiről ilyen szépeket! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Itt vagyok, csak megjött a férjecském.
Kérem a szép szavakat Zora! Gyönyörű legyen ám! Milyenek képzelsz?
Vendég
 


Hol vagytok Lányok?
Mindenki a görbével és a vonalzóval vacakol?
Ildikó! Mégis elmentél a tornára??

Na, Krisz sütivel gyere holnap!! Aztán mesélj, hogy milyen volt a mozi!
Vendég
 


Zora! Kisregényt írsz rólam, hogy milyennek látsz?? :lol: :lol:
Nemsokára elhalkulok és eltűnök. Vár a férjecském...
Vendég
 


Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem lehet átrakni a pét? Lehet, hogy már hamarabbbra beírok magasabb hőt, hogy áttegye. Minden jel vas és hétfőn volt, tutti akkor kellett lennie. Na most megyek altatni és tanulni. Holnap 2 fél 3 körül jövök. Puszi mindenkinek. És drukkoljatok 9től!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Már pesze csak ha tényleg volt vm.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Tüszőrepi 26-án volt szerintem, így dpo. 4. Ez csak akkor, ha holnap tovább emelkedik. Akkor viszont bizti :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Ti mindig akkor írtok sokat, ha nme vagyok! Ráadásul csupa nyál lett minden!!! :lol: :lol: :lol:

Na 300-at néztük meg. Jó volt. Lehet öregszem de nagyon hangos volt és fáztam. A Moziban (Corvin) a nagyteremben kb voltunk vagy 50-en, tiszta pangás volt.
Egyébként jó volt kimozdulni, megvettem a húsvéti tojásokat a locsolóknak (vidéken otthon még szokás a locsolkodás), meg vettem magamnak egy édi kis topánkát. :lol: :lol: :lol:
Jaj remélem holnap nem esik jobban a hőm.


Ind! REmélem mtényleg megjön mostmár!


Remélem holnap aktívabban tudok jönni, bár tervezgetm, hogy sütök valmait.

Pusza
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hát nincsenek jó híreim! Ebben a hónapban nem volt tüszőrepedésem. Ma reggel, a 17. napon visszaesett a hőm 36,3-ra. Velem ilyen még nem fordult elő. Sajnos mivel szedem az Utrogestan-t ebben a hónapban már esélyem sincs, mert úgy sem engedne megrepedni egy tüszőt.
Szóval vonalzót nem teszek fel és azt hiszem hosszabb időre visszavonulok! :cry: :cry: :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Itt vagy? Dumáljunk egy kicsit!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Tegnap hasfájás, ma mély hő, múltkor érőben lévő tüszők, nem ugrik be valami? Nem értelek, mi a gond!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Éva! Ne mááááááááááááááár! Tudod nem muszáj mindig pé-ről meg ilyenekről beszélni.
Én most nem értem, honnan veszed hogy nem volt repi??? Bocsi , de ehhez nem értek. :oops:

Olyan jó volt tegnep a vidám beszámolótokta olvasni, ma meg tisztára lehangoltok.
Látod mindannyian egy célért küzdünk, tudom nem egyszerű, de azért vagyunk itt, hogy átsegítsük egymást a mélypontokon aztán meg együtt őrüljünk. Jaj örüljünket akartam írni, de néha azt hiszem őrülünk is, mikor megjelenik piroska, mi meg farkasok leszünk, nem is vérben forgó szemű ördögök. :twisted:

Lányok! Többiek hol vagytok???

Millió puszikácska Nektek!!!
Gyertek , ma már anyósmentes nap van és vagyok csak este megyünk haza.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?