Új privát üzeneted érkezett!

Cleo!! Neked is boldog szülinapot!!!
Most nézegettem az iwiwet, és mit látok!!! Remélem, nem késtünk el nagyon!! :oops:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
Hogy te milyen kis szemfüles vagy! :lol: (Ez bók volt!)


Cleo!
Boldog Szülinapot!

Kép
szilbee
 
 


Cleo
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 

 
 

KÖSZI CSAJOK!!!!!!

Pircsi,hamm-hamm..jöhet

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo!

Ezer bocsi én is csatlakozom az előttem szólókhoz, Bolgod Születés Napot!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Cleo!
Boldog Szülinapot!
Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Cleo!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van,de mostanában olyan nehezen lehet bejutni a babanetbe. Vagy csak az én gépem a s....r?? :oops:

CLEO!
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK MI IS!

Kép

Diácska!
Mi már nem szoktunk Dávid elé menni a suliba,tudod itt van hozzánk közel. Az idén már napköziből is kivettem,így legalább normálisan megcsinálja a leckét(egy kis ráhatással),tanul másnapra,és még játékra is van ideje! A napköziben csak összecsapta a házit,és ha akartam,hogy nézze át a másnapi órákra a tanulnivalót nem jutott idő játékra! Na ezt most jól kifejtettem! :? :lol: Nem igérem mikor,mert nem mindíg megyünk már le délután,de majd arra sétálunk valamelyik nap!
Nem nagyon vannak most új képek,tudod kölcsön géppel szoktunk fotózni,a miénk olyan sötét,és homályos képeket csinál nem tudom mi van vele! De azért majd válogatok egy-kettőt!

Szilbee!

Én Dáviddal a savanyút kívántam,Francival meg az édeset!Te,hogy vagy ezzel! Viszont a rosszulétek csak reggel voltak mindkét esetben! Bár lehet,hogy hülyén hangzik de én éreztem,hogy nekem kislányom lesz,egy percig nem gondoltam arra,hogy fiú lesz!
Vendég
 


Diácska!
Ezek a legfrissebb képek, a hónap elején készültek!

Kép
Kép

Most nincs itthon apa,de ha pénteken hazajön mondom neki,hogy csináljunk friss képeket!
Mostanában imádja a bébikompot,abban szokott otthon korzózni,és pakolászik folyamatosan.Mindent ledobál miközben azt mondogatja,hogy nem-nem! Édi pofi!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Hajni!
Tényleg édipofi a csajszid!

Ma koránkelő voltam, mert Ancsinak nálunk aludt egy osztálytásrsa.
Regeli csomagolás, tea stb...

Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Mano!
Én Leventénél éreztem kislányt! :oops:
Most kisfiút érzek, így tutira kislány lesz! :wink: :)
Valahogy fordítva vagyok bekötve! :shock:
szilbee
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Cleo! Mi is csatlakozunk a szülinapi kívánságokhoz. Isten éltessen!
Kép

Szilbee! Szívből kívánom, hogy valóság legyen a megérzésed.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


SZIASZTOK

Köszi még 1* mindenkinek a jókívánságokat :)

Hajni.Tündéri a csajszid.

Szilvi.látom ma vagytok pont 6hetesek...de jó..
én Zsoltival tejtermékeket ettem,Sziszivel sütit,csokit...csak édes legyen.

Nagyobb gyermekes anyukák? Kb mikor kezdenek potyogni a tejfogak.6éves kor körül?


Kinek küldjek amúgy házi szilvásgombócot?

Nekünk mindjárt kezdődik a hosszú-hétvége,mert holnap oviszünet lesz.remélem reggel sokáig alszunk... :wink:

süss fel nap.......lééégysziiiiiiiiii. :shock:


Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo!
Unokaöcsémnek 5 évesen kezdett el potyogni a foga. Tudok olyanról is, akinek még korábban. Tán még öt sem volt. :shock: Elég változó, hogy kinek mikor kezdődik ez a korszak.

Én most nem kívánok semmit, mert olyan szar a gyomrom. :? :x Amit meg esetleg meg is kívánnék, attól meg utána rosszul vagyok. Leventénél minden sokkal egyszerűbb volt... ott csak a gyomrom égett és kész. Ráadásul ez az idő is, meg Ádám is elment továbbképzésre és csak holnap jön haza ... no de befejeztem a panaszkodást.

Szebb napot Mindenkinek, mint amilyen az enyém!! 8)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Cleo: BOLDOG SZÜLINAPOT!

Kép

Nekem pl. küldhetsz házi szilvásgombócot :lol:
Csak nem azt főztél ma?

Szilbee! Jobbulást neked! Bár lehet hogy még pár hétig ki kell bírni a rosszulléteket.... Ez biztos nem mindenkinél ugyanolyan, de nálam is kb ilyen volt Marcikával. Nem is reggel voltak a rosszullétek hanem egész napra elolsztva. Folyton égett a gyomrom nekem is. Aztán a 3. hónapban mintha elvágták volna.
Érdekes módon nekem nem volt semmi olyan kaja, amit hűde nagyon kívántam volna. Az édességet igen, de azt amúgy is szeretem :)
Amúgy nagyon aranyos ez a kép, meg alatta a szöveg, ami a kistestvér növekedését jelzi!

Marcinál sajnos előjött az oltás utóhatása :cry: Hőemelkedése van, és nagyon levert szegényke, meg folyik az orra. Tegnap még semmi baja nem volt. Hamar elaludt ma, olyan kis bágyadt. Remélem, hamar elmúlik, inkább legyen rosszcsont megint.
judit_79
 
 


Holnap végez a festő,már reggelre csak a tapéta csík marad!!!!
El sem Hiszem,hogy végre visszakapjuk a szobánkat!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!!

Hajni! Nem csak neked sz@rakszik a babanet! Azért is nem akartam képeket ide is tenni, mert féltem, elszáll az egész! No, de majd mindjárt....
Aranyos a Franci!! Olyan jó kis kemény húsú, ugye? :P

Ó, kösz Szilbee a bókot! Most kiírtam mindenki neves napját, már "csak" a naptárba kell beleírogatni!
Pedig Cleo még írta is, hogy ők is szülinapoztak, de nem esett le nekem sem... :cry: !
Amúgy én Lilcsivel szakaszokban kívántam a kajákat. Olyan 2-3 hetes váltásokkal. Az elején a tejtermékeket, utána húst, halkonzervet, gyümölcsöt minden mennyiségben, minden fajtáját, mustárt...volt, hogy a pirosaranyat kentem mindenre rá (nem tudom, abban ugyan mi van?). Meg volt, hogy a tökmagot is zacskószámra zabáltam...És persze az édesség, de azzal én is úgy vagyok, mint Judit, az jöhet mindenkor... :lol:
És nekem sose volt gyomorégésem, émelygésem, hányingerem.

Ja, voltunk 1 éves státuszon is! 78 cm és 11,3 kg a drágám :P !

Zsú! Akkor mostmár megmondtátok apudnak, hogy költöztök? Vagy hogy pakoltok?

Cleo! Mi délelőtt szoktunk inkább a Mikszáth közbe menni, délután már mindig vannak ott hajléktalanok is :evil: . A Gólya-parkosat meg azért nem szeretem, mert szoktak ott kutyát is futtatni, azt meg nagyon rühellem! Meg hát ott is a padlakók...
Nem is tudom, melyik homokozó lesz az, ahová be merem tenni majd Lilcsit :cry: .

Na, egy pár kép ide is:
Kép
Kép
Marcipánszájú:
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Marci benne van a legújabb Kismama magazinban!! Most szólt az unokatesóm! Úgyhogy megyek is megvenni :lol:
judit_79
 
 


Sziasztok!!!
Képzeljétek el ma voltak nálunk vendégségben Petri és Timi :) Próbáltam a lányokról képet készíteni több kevesebb sikerrel íme:
Kép Kép Kép Kép Kép

Annyira jó volt,hogy eljöttek hozzánk nagyon örültünk neki!!!Petri ha erre jártok nagyon szívesen látunk Titeket!!!
puszi

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi,Cleo,Elin!
Kösz a bókot,Francival kapcsolatban! :oops:

Elin!
Igen olyan kis keményhúsú! Jaj nagyon jók lettek a képek,kösz,hogy ide is tettél fel,bár nagynehezen megtaláltam a hetényis topikot ,és ott is megnéztem! :lol: Jaj biztos nagyon fincsi volt az a torta,én is nagyon édesszájú vagyok.Lilcsi elbírt azzal a nagy szelettel? :lol: :lol:

Cleo!
Dávidnak is olyan öt éves kora után kezdtek el potyogni a fogai!

Diácska!
Nagyon édesek a lányok,Dia hogy istápolgatta már Timikét,látom szereti a gyerekeket!

Judit!
Marcikának jobbulást kívánunk,ez a fránya szuri! :cry:
Kép

Szilbee!
Remélem minnél hamarabb túlleszel ezen a rosszulétes időszakon!
Vendég
 


Hajni!!!
Nagyon édi Franciska a képeken:) olyan igazi nőcis. Mi is úgy terveztük,hogy Zolika 5.től nem lesz napközis de most kicsit elbizonytalanodtam mert ha én elmegyek dolgozni szeptembertől nem biztos,hogy az én "kicsi"fiam egyedül leül és tanul..... :? Nálatok ugye megoldott a kérdés mert te otthon vagy most gyeden. Hát nagyon nem tudom mi tévő legyek,lehet napközis marad.

Cleo!
Zolika 6 évesen kezdte el potyogtatni a fogait,és még mindig sok tejfoga van.
Ja és jöhet a gombóc imádom!!!
Szilbee!!
Megnyugtatásként én Diussal voltam ilyen rosszul,igaz soha nem hánytam csak állandóan rosszul voltam... :( Zolikával tejesen nyugodt terhességem volt soha nem voltam rosszul csak ha túl ettem magam,ja és nekem is mindegy volt sós édes......jöhetett :lol:
sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


Cleo! :shock:

Amcsikának 6 évesen kezdtek hullani a fogai. Először az alsó kettő utánna a felső kettő, stb... valahogy úgy ahogy kibújtak, vagy azt hiszem. Neki nagyon későn jöttek ki, egy évesen egy foga volt. A héten esett ki neki talán az utolsó hátsó zápfog, és már tíz éves. Remélem mire férjhez megy nem lesznek tejfogai! :oops:
Nekem egy évesen fél fogam volt.

Diácska, Petri! :P :D

Cukik a csajok!

Elin!

Én sem szeretem a játszótéri homokba beletenni Imikét, ki tudja milyen dolgok történnek benne. Még itthon sem szívesen, csak akkor, ha tudok rá figyelni, mert a macskánk amikor még meg volt belepiszkított, nem is egyszer. :twisted:

Judit! :lol:

Marcikának jobbulást.
Még mindig terepszínű a pofija? :wink:
Ja már írni akartam, hogy mégsem almás teát vettem, hanem azt a variációs fajtát, és nem volt benne alma, én a mangóval tévesztettem össze. Persze ha elolvastam volna, akkor biztosan nem vettem volna meg. Na most már mindegy.

Hajni, Kati! :P

Hétfőn megyünk a szecskára, de nem is mondok semmit, mert akkkor biztosan nem tudunk találkozni.

Zsú! 8)

Apukád tudja már? Mikor pakoltok?

Szilbee! :shock:

Szerintem van abban némi bizsergető érzés, hogy vajon milyen lesz a babuci!Fiú, lány, elképzeljük a pofiját, gondolkodunk a nevén, tervezgetünk, és a végén mindennek örülünk, ami vele kapcsoaltos!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Diácska
Nagyon gyors voltál a képekkel :D
Olyan aranyosak :D
Sikerült vennem cipőt is. :) Elindultunk tőletek de rögtön elaludt Timi, ezért először a bátyámhoz mentünk. kb fél órát csicsikált az autóban mire felébredt. Egy óra előtt odamentünk a 101 kiscipőhöz -még ebédszünet volt- így hintáztunk egyet és megnéztük a Tiszát is. Szandit ott nem vettünk mert csak superfit márkájú volt 11 és 12 ezerért :shock: :shock: Oké hogy drágák a gyerekcipők...de ez már túlzás! Ennyit azért nem adok érte.
Elzéztünk a Pöttyös Pannába is. Ott ugyanaz a superfit cipő 5900 :shock: :shock: ez már mégiscsak barátságosabb ár.
Vettem is egyet. :P
Hogy lehet ez az ár különbség??? HAmis vagy lopott vagy mi??? Érthetetlen számomra :?
Vettem hamvasítót..remélem nem leszek kék hajú :lol:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szilbee
CSak hogy összezavarjalak :wink:
Nekem ugye csajom van de nem voltam egyáltalán rosszul sose és kívánós se csak úgy alapból ahogy mindíg is.

Judit
Marci hol van az újságban? Küldtél be fényképet?
Jobbulást a drágának!!!

Tündér Franciska úgy látom még mindíg jó erőben van :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Diácska!

Teljesen igazad van napközi ügyileg,én most itthon vagyok és tudok rá figyelni,egyébként ha dolgoznék én is napköziben hagytam volna,biztos vagyok benne,hogy összecsapná a leckét aztán leülne tévézni,vagy gépezni ha egyedül lenne itthon!

Ildi!

Hétfőn ha úgy gondolod csörgess meg telefonon! :lol:
Ez a kép nagyon jó!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Petri!

Igen,jó húsban vagyunk,kedden voltunk tanácsadáson 9kg 78 dkg!
Apa szerint rossz a mérleg,szerinte több! Hát nem is tudom! :?
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam benn a városban és vettem is újságot. Marcika a babafotó-pályázat oldalon van a bal felső sarokban. Fürdős képet kellett beküldeni. Ezt a képet küldtem be kb két hónappal ezelőtt.
Kép

Most aztán büszkék vagyunk a pici fiunkra :lol:

Köszi a jókívánságokat Marcika nevében is. Úgy tűnik máris jobban van. Már csak taknyos, de amúgy elkezdett virgonckodni.
Ildi! Már javul a terepszín is meg a sebesülés a száján.
Ha majd látok olyan teát legközelebb, veszek neked ha gondolod!

Diácska, Petri! Édesek a képek a lányokról.

Petri! Milyen lett a hajad? Illetve milyet szeretnél?

Üdv,
judit_79
 
 


Halihó!

Elin!Húúú de édi a csajszi. Nagyon rákészült a tortára. :D Ja és tök jó a torta.

Diácska, Petri! Aranyosak a lányok. Jól látom, hogy Diácska nagyon anyáskodott Timike felett?

Diácska ha szabad megjegyeznem nagyon szép és ízléses lakásotok van.

Judit! Megnézem a kismamát.

Holnap remélem sokal jobb idő lesz.
Sziasztok!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Judit! Megköszönném a teát. :P Kép

Diácska csatlakozom Katihoz, tényleg nagyon szép a lákásotok!

Hajni!
Akkor hétfőn talizok! :wink:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Judit!

Nagyon aranyos ez a kép Marcikáról! Ezt direkt a pályázat kedvéért csináltátok így? Nagyon jó lett! :lol: Ő is hogy élvezte a lavorban csücsülést!

Franciskáról mostanában nem nagyon lehet normális képet csinálni,folyton elfordul,vagy behunyja a szemét! Régen pedig nagyon tudott pózolni!

Ildi!
OKÉ!! Gondolom azt akartad írni,hogy talizunk!? :D

Mindenkinek jó éjszakát!!!

Hát nem édesek,kismamik??Kis apróságok! :D :D Ne haragudjatok,de ezt meg akartam osztani veletek!
Kép
Kép Kép
Vendég
 


Manó! Belsőleg is és külsőleg is fogyott a tortája Lilcsinek :lol: !!

Diácska!! Olyan aranyos a lányod, ahogy vígasztalta Timit!! Nem szeretnék még egy rossz szót hallani róla!! :cry: :lol: El sem hiszem, hogy olyan is tud lenni...

Judit, gratulálok Marci média sikeréhez!!
Baba magazint szokta venni valaki? Én meg oda küldtem Lilcsi fotóját, nem tudom, beleteszik-e majd a KOs-babák közé?

Holnap nagy napja lesz 2 babának is....!

Ma volt a szolnoki közgyűlés, és megszavazták, hogy a kismamák ingyen buszozhassanak....ha jól értettem.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


JUdit
Egy lavór Marci :D Cuki nagyon :D
A hajamról inkább ne beszéljünk :evil: Kedden házhoz hívtam egy fodrászcsajt, a csajszim fodrászát :P hogy majd vágja és melírozza a hajamat. (másfél év után már rámfért) Csak nekem nem tetszik a műve :x a szőke melír nagyon sárgás színre sikerült és nem a hajtövétől kezdett festeni. Olyan mintha már több hetes lenövésem lenne. Így jár aki olcsón, gyorsan jót akar. :evil:
Legközelebb inkább ott ülök fél napot a megszokott régi fodrászomnál (dupla pénzért)
Most a hamvasítótól várom a csodát hogy ne legyenek sárgás csíkjaim. Este ki is próbáltam de semmit nem hamvasodott a hajam, viszont a kezem igen :P csupa kék lett 8)

MAno
nagyon jók ezek az Anne Geddes képek :D

KAti
Annyira azért nem anyáskodott Dius Timi felett. Inkább nekem hozta a sok játékát :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Most jutottam csak ide a géphez a nagy készülödésben.

Ágica! Hogy álltok? Holnap várom a képeiteket.

Elin!Gratulálok Lilcsinek a felálláshoz, nagyon jól idözitett. Látom a torta nagyon fincsi volt.
De jó, akkor lesz ingyen busz, tuti sokat megyünk majd.
Akkor ha Lilcsi benne lesz a Babamagazinba feltétlenül ird meg, hogy meg tudjam nézni.

Cleo! Holnap délután kb. 3 körül kezdödik a buli, addigra már biztos felébred az ünnepelt és a nagyaszülök is már ráérnek.

Igaz mi még nem tartunk itt, de a fogváltás kb. 6 éves korban kezdödik meg a 6-os fogak megjelenésével. Ezután kezdenek potyorászni a fogak elméletileg abban a sorrendben, ahogy a tejfogak jöttek. Kiváncsi vagyok Antánál hogy lesz, mert neki elöször a felsö két nagymetszöje jött az alsók helyett.

Ti mikor szoktatok menni a Tisza-partra, hátha összefutnánk?

Judit! Tegnap este már felfedeztem Marcika fotját, nagyon aranyos.
Ebben a lavorban szokott fürdeni vagy csak a kép kedvéért ültettétek bele.

Diácska Petri ! Nagyon édesek a lányok. Látom élvézteék egymás társaságát.

Ildi! Van- e valami fejlemény suli ügyben?

Szilbee! Kitartás. Én nem voltam hányos, de semmi kaja nem esett jól, ha valamit ettem már forgott a gyomrom. Viszont a limonádé nagyon jól esett, gyorsan gyanús is lettem a munkahelyemen mert reggelente sokszor már facsartam a citromot.

Megyek pihizni.

Kiváncsi vagyok felébred-e Antónia 1:15-kor, akkor született

Kép
Kép
mongi
 
 


Hali csajok!

Perti!

Sapiban melírozott a csaj, vagy fóliával? Nekem is volt egyszer melíros a hajam, amikor Imike még kicsi volt, de aztán befestettem egyszínűre, mert úgy néztem ki a saját nagyanyám.
Szerintem előbb szívatni kellett volna a színén, és aztán hamvasítani, de nem vagyok fodrász, csak festeni és vágni "tudok".

Mongi!

Suli ügyben hétfőn leszek okosabb, majd beszámolok a fejleményekről.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


ANTÓNIA BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Én meg kb. így ébredtem! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


[size=24]ANTÓNIA!!!!!!![/size]

ISTEN ÉLTESEN!!
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ágica! Nellikének nagyon boldog 1. szülinapot kivánunk!

Kép
Kép
mongi
 
 


Ildi Kati! Köszönjük szépen a köszöntést.

Ildi! Jó lett a hajad.

Kép
Kép
mongi
 
 


Antóniának és Nellikének!
Boldog Születésnapot!!

Kép Kép
szilbee
 
 


NELLIKÉNEK ÉS ANTÓNIÁNAK SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK! Kép

Gondolom lesz nagy ünneplés nálatok is a hétvégén! Várjuk a fényképeket!!

Ildi: jó lett a frizurád :lol:
A nyalakodó kutyus Marcikának is nagyon tetszik. Követeli a vau-vaut.

Petri: hamvasodtak a csíkjaid valamennyire?
Én életemben egyszer festettem szőkére a hajam, de sokat ártott neki, úgyhogy vissza is festettem hamar. Azóta maradok a vörösnél.

Marcika szegény nagyon taknyos, úgy folyik az orra mintha megnyitottak volna egy csapot. Egyfolytában lehet törölni az orrát. Éjszakánk is húzós volt, nem sokat aludtunk.

Mongi: csak a poén kedvéért ültettük bele Marcit a lavórba, persze nem abban szokott fürdeni :) Még régebben készült az a kép, ősszel, de olyan jól sikerült, hogy azt küldtem be.
Mostanában róla is nehéz jó képet csinálni, azért sokat csinálunk, és akkor 1-2 jó lesz.

Mikortól lehet ingyen utazni a kismamáknak? Gondolom csak gyerekkel együtt érvényes, ugye? Hülye kérdés :oops:
judit_79
 
 


Marci!:(
Kép
szilbee
 
 


NELLIKE

SOK BOLDOGSÁGOT!!!

Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


ANTÓNIA

ISTEN ÉLTESSEN!!!


Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


ANTÓNIA.

NAGYON SOK BOLDOG 2.SZÜLINAPOT KÍVÁNOK.



NELLIKE.


ISTEN ÉLTESSEN ÉS SOK BOLDOGSÁGOT 1.SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL.



Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Antónia Nellike!!
Boldog Szülinapot!


Kép



Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Antónia Nellike Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánunk Nektek!!!! Kép Kép

KépKép
diÁcska
 
 


NELLIKÉNEK és ANTÓNIÁNAK sok-sok boldog szülinapot kívánok!!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket!


ANTÓNIA NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!
Kép Kép

Mi csak holnap fogunk ünnepelni, mert ma még mindenki dolgozik. Az öcsém is csak ma jön haza és Apa is.

Petri, DiÁcska: Nagyon édesek a csajok együtt. Jók lettek a képek.

Mongi: Már minden elő van készítve a nagy naphoz! :D Képeket majd lehet, hogy vasárnap vagy hétfőn tudok felrakni. Nellike meg 1:35-kor született. :lol:

Petri: Én is a Pöttyös Pannába vettem Nellikének az ELSŐ cipőjét(superfit). A szandik is olyan kis aranyosak ott és valószínű, hogy azt is ott fogok venni neki.

Judit: Nagyon aranyos Marcika a lavorban. És gratulálok, hogy benne van az újságban. Mi meg a babavilág fotogalériájában voltunk benne. :D Vagyis még benne vagyunk, csak már nem lehet rá szavazni.
Jobbulást Marcikának!!!

Elin: Nagyon szép tortája volt Lilcsinek és biztos nagyon finom is volt. Mert annak néz ki. Már kíváncsi vagyok nagyon a mi tortánkra is. Nagyon édes kis csajszid van és gratulálok a felálláshoz neki. :lol:

Mindenkinek szép napot.
Puszi

Kép
agica1119
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?