Új privát üzeneted érkezett!

Zora! Az az igaszság, hogy most nem tudom, hogy én folyok ki vagy apa :oops: ?!
Egyébként én Manónál sem éreztem semmi különöset, csak néha megakarjönnit, meg icicpicit éreztem a cickóm. De lehet, hogy azért nem éreztem, mert nem is sejtettem, hogy terhes vagyok.
Vendég
 


Jaj Ildikó! az még csak 34. nap lenne a hétfő és nem az 50.
Egyébként fura lenne, ha pont 2 évre rá lennék megint terhes az előző foganáshoz képest.
Ja és múlt hónapban is szépen fent volt a hőm, igaz lehet akkor meg volt zavarodva a szervezetem, mert akkor a 31. napra tette a ferti a pém.
Vendég
 


Akkor most magammal beszélgetek??? :roll:
Vendég
 

 
 

Kisz, nem azt kell irányadónak venni, hogy 50 napos ciklusod kell legyen, hanem azt, hogy mikor volt a pé..... Rendes körülmények között a pé. után 14 nap kell legyen (nekem a múlt ciklusban több DPO-m volt, de valószinű, hogy a ferti nem jól tette be a pé-t).
Mivel nálad egyértelműen látszik, hogy megvolt a repedés, szerintem a 15-16-ik DPO-n megpróbálhatod a tesztet - legfeljebb, ha nem +, akkor 3-4 nap múlva újra tesztelsz :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Igen ezt tudom. Nem is azért akarok addig várni.
Vendég
 


Tényleg meg akarod várni az 50. napot????? Áááááá - azt nem fogjuk kibirni !!!!!
Miért akarsz várni?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Mert Manót is akkor tezsteltem. De lehet nem fogom kibírni! :lol:
Meg ugye nyomás alatt leszek. Ti fogtok állandóan nyüzgetni a tesztel. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ezt akartam én is mondani, de megvártam, hogy magadtól gyere rá :D :D :D - mennek a drukkok!!!!

Panda, te mikor tesztelsz? Képben akarok lenni mindenkivel, mert a héten többet nem leszek munkában :D :D

Holnap nagytakaritás lesz nálam!!!! Aki unatkozik, vagy van ideje azon agyalni, hogy mikor jön össze a baba, szivesen látom! :D :D :D - aztán a kezébe nyomok egy rongyot, és sikálhat :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi,
Én csak Április3-án az már jövőhét hétfő.
Vendég
 


Panda: ok, köszi - hétfőn már tudlak figyelni :) - addig is kezem-lábam szoritom :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


sziasztok. írniis szeretnék, de most rossz a billentűzet, úh kicsit várok, hogy erőre kapjon :lol: :lol: , addig lehet néznia semmit a görbémen.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Kedves Ind! Nem dokit igértél? Ugye Te írtál a Radványi dr-nőnek? Csak nagyon szeretném, ha nem hiába várakoznál!

Zora
Kép
zora7
 
 


Újra próbálkozom írni. Hétfőn hívtam a dokit reggel, de éppen a műtőben volt. Azóta soha nem voltam itthon azokban az órákban, amikor elérhető, de holnap újrapróbálom, főleg mert az elmúlt 3 napban nagyon fura érzésem volt. A szem.csont fölötti rész baromira feszített, mintha szét akarna repedni, annyira azért nem fájt, csak ilyen érzés volt. Még eddig nem tapasztaltam ilyet. Azt gondoltam, tutti nem a méhem, mert az lentebb van, de tegnap alkalmanként görcsbe változott a dolog, mintha megjönne, de nem egészen olyan, úh lehet, mégis a méhem volt. Húzodott az egész, ha pedig beni beletenyerelt még rosszabb lett. Az 100%, hogy nem trepi, mert se bő váladék, méhszáj teljesen zárt, úgyhogy nem hiszem. Mára nagyjából elmúlt, ha nyomom, akkor se fáj. Van vknek vm ötlete? Pépntekig még biztos, ritkábban jövök, m,ert akkor megint vizsgázom. A mai szerencsére sikerült. Szurkolok mindenkinek, akinek kell, mert azért olvaslak titeket, csak írni nem nagyon van időm. De majd pénteken. :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Írtam neki különben, de nem sokat segített. Ő túlzottan csak a természetes dolgokban hisz, az pedig nekem nem segít.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szegény Ind! Azért ügyes vagy, hogy levizsgáztál. A fájdalom nem jó, ez a fajta tényleg inkább a pé-re jellemző. Jó lesz végre egy uh, hogy biztosabbat tudj. Gyere majd, ha lesz időd!

Zora
Kép
zora7
 
 


Igen, olvastam.Valahogy Rád ismertem. Azt gondolom, hogy egy személyes találkozás egy dokival, az kéne, nincs mese. Nagyon lelkesen kitartasz mindenben, ez nagyon jó, de tényleg kell ide egy szakember, aki meghozza a mensidet. Utána már nem kell többet aggódnod.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Engem ma Manó teljesen kiakasztott. Megzavarta ez a hülye időátállítás. Se enni, se aludni nem akart rendesen. Olyan hisztit csapott, hogy még ilyet sohaés mindig azt babrálta mit nem szabad. Estére már tök ideg lettem, így egy kis forrlat borral lazultam.
Na most megyek megrendelem neki a zenélő bilit kemény 797 pénzért!

Jó éjszakát!!!

Kép
Vendég
 


Jó éjt Krisz! Remélem szép magas hőkkel ébredsz az elkövetkező 2 hétben! :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok! Veletek is ezt csinálja a babanet, vagy csak nálam rendetlenkedik?! :twisted:
Vendég
 


Mindenkivel szarakodik, Mo, ne legyen üldözési mániád! Na mi van a hővel, már nagyon izgulok! Aszta, ebből azért minden lelki finomság hiányzott! Akkor mégegyszer:
Mo! De jó, hogy itt vagy! Ne aggódj, mindenki szenved ma délután a nettől, de nem csak ettől! :lol: :lol: :lol: Kedves hőd, hogy van ma reggel?

Zora
Kép
zora7
 
 


Az óra átállítás egy kicsit összezavart. Elbizonytalanodtam. :?
Mi van, ha a nagy hőesés majd csak most jön a napokban?! Szeretnék már 5 nappal idősebb lenni.
Éva! A táncodat majd megnézem a Híradóban. :lol: Szerintem nagyon használna nekünk, úgyhogy megköszönném, ha bevállalnád értünk! :lol: :lol: :lol:
Ildi! A takarításhoz most nem fűlik a fogam... jó munkát kívánok!!
Krisz! Jó kis görbéd van! szerintem se tesztelj korábban! Bírd ki az 50. napig!!! Én szorítok neked!
Ind! Ne haragudj, de a görbédhez nem tudok szólni. Talán a lányok...
Zora! Üdv. a hugidnak! Milyen volt a randi?
Vendég
 


Szia Zora! Köszönöm kedves kérdésed. :D :D A hőm nagyon jól van. Visszaugrott 36.3-ra. Talán majd holnap ugrik feljebb is. De ha nem, akkor ez a nagy kesze-kuszaság sem zavar, mert csodás estéim vannak most a férjecskémmel. :oops: :D
Vendég
 


Fela fejjel, hplnaptól fog emelkedni, addig is szexeljetek kedvetekre ezerrel e kedves esten!

Zora
Kép
zora7
 
 


Kihez fordulhanék panasszal, ha esetleg mégsem emelkedne?! :shock: Ugye jársz egy táncot még este értem???? :lol: :lol: :lol:
Jól tettem, hogy ma már nem vettem be a PreMensből? Nem mertem...
Veled mi a helyzet?
Vendég
 


Nagyon jól vagyok. Ma volt nálam Éva és ez egy nagyon szép nap volt. Egyébként, ha gond van a hőmérővel, nálam reklamálhatsz.

Zora
Kép
zora7
 
 


itt vagytok még???
Vendég
 


Mondd Krisz!

Zora
Kép
zora7
 
 


Semmi fontos csak apa tévéz én meg nem.
Vendég
 


Milyen volt a tali? Biztosan jól el voltatok?!
Nekem holnap jön anyós és du megyek vásárolni, aztán megyünk moziba, agy sajna nem leszek sokat holnap.
Vendég
 


elvoltatok. Na a forraltbor megtette hatását. :lol: :lol: :oops:
Vendég
 


agy= Így Na tényleg sok volt az borocska :oops: :oops: :roll:
Vendég
 


Egyébként úgylátom jól elvagyok. NA se baj, biztosan mindenki apán van!!! Kép
Vendég
 


Itt vagyok, de olyan gyorsan ontottad, hogy nem jutottam szóhoz! Nagyon jó volt a mai nap, kár hogy nem voltatok ti is, tényleg össze kéne hozni, de én már nem erőltetem.

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Ígérem legközelebb mi is megyünk.

Te most hogy vagy? Mensi már elmúlt? Akkor lassan lehet készülni a pé-re.
Olyan jó hogy jársz tornára. Én is szívesen mennék. Én a step aerobicot komázom.
Vendég
 


Gondoltam! Valahogy minden személyiségnek megvan a maga totnája. Ez tök jó! Hát nagyon készülök a pé-re, mindenesetre bizakodó vagyok, most már történnie kell valami jónak is.

Zora
Kép
zora7
 
 


Pedig forralt bort sem ittam:tornája!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ja jó lenne, ha ebben a hónapban elkezdenénk a babaesőt!

Se Mo se Éva, Se Ildi!
Szerinted mit csinálnak???
Vendég
 


Lányok! Bocsássatok meg! Egész délután próbáltam jönni, de a babanet nem engedett, most pedig még visszaolvasni is alig maradt időm. Édes férjecském itthon és már idegesen rángatja a számítógépet, beszéltet, kérdezget a mai napomról, vacsoráztatom mert éhes... úgyhogy néhány perc és eltűnök.
Borocskázás???? Krisz!!! Héka-méka! Azért hagyjatok egy kicsit az 50. napra, hogy tudjatok majd koccintani a pároddal!! :wink:
Ind! Gratula a vizsgához!!! Szuper csajszi vagy! Így tovább! Aztán büszke legyek rád! Tessék sok-sok ötösat hozni, hadd húzzam ki magam!! :wink: :D
Zora! Szóval jó kis randi volt. Örülök!! Hogy érted, hogy nálad lehet reklamálni?! Szerintem már sokat ne vállalj be, mert már így is télikabátokat kell varrogatnod... nem marad egy perc szabadidőd sem.... ha így folytatod.. :lol: :lol:
Vendég
 


Mo! DE jó, hogy bekukk! Na mehetsz mostmár és ugrás apára!!!!
Vendég
 


Minden személyiségnek a maga tornája?! Hmmm. Elgondolkodtam, hogy nekem vajon mi lehet a tornám.... aztán belepirultam így a pé. közepén. :oops: :oops: :oops: :oops: He-he!
Most olvastam, hogy Ági nagyon rosszul van. Sajnálom! Jobbulást kívánok!!!

Jajj, olyan rossz napok óta ez a net. Tiszta ideg vagyok miatta. Engem ez nagyon idegesít. Úgy érzem, hogy most egy kicsit lemaradok az itteni történésekről. Keresgélem, hogy ki mit mondott, aztán eltűnik minden... és várom, hogy végre újra megnyitható legyen az oldal.
MOST MEG MÁR MEGINT BÚCSÚZNOM KELL. :(
Krisz! Érezd jól magad holnap! Anyóskáddal süthetnél nekünk valami finomat! Kérem a sütis képeket!!! :wink: :lol:

Jó éjt! Sziasztok!
Vendég
 


Bevállalós vagyok, de sajnos betartós nem mindig....Azért igyekszem.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is benéztem! Szuper volt a mai nap, tele vagyok élményekkel, lehet, hogy aludni sem fogok! (Hát egy darabig még biztosan nem :lol: :lol: :lol: , apa lóg nekem egy szerelmeskedéssel, mert tegnap elaludt, amíg fürödtem! :oops: :lol: )
Reggel jó korán felkelek és annyit írok, hogy el se tudjátok olvasni!
Mindenkinek szép estét kívánok! Legyetek rosszak!!! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Pedig a jó barát nem csak ígér be is tart!!!! :mrgreen:

Éva

Kép
balimama
 
 


Zora! :lol: :lol:
Vendég
 


Na én is elbúcsúzom, de azért Mo, tetszenek a személyre szabott gyakorlataid :oops: :oops: :oops: Sziasztok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Éva! Jajj, már nekem is mennem kell, de úgy örülök neked is, hogy végre találkozhatunk!!!
Tényleg jó volt a randi? Mennyi tűt kapott a kolléganőm?! Ugye ezerig meg se álltatok? .....Na, azért! :lol: :lol:
Vendég
 


Szerelmeskedős szép éjszakát mindenkinek!

A babanetnek pedig mielőbbi javulást és gyógyulgatást, mert készítem én is a tűket! :twisted:
Vendég
 


DE jó Éva is bekuukk!! Na remélem már mindenki hancúrozik! Mi is fogunk, mert ha anyóspajtás itt lesz holnap este, akkor nem lehet!


Szép Estét Mindenkinek!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?