Új privát üzeneted érkezett!

Petri! Ágica!
Nektek is köszönöm a gratulációt! :)

Elin!
Nagyon köszönöm a levelet! Bőszen olvasgatom! Nagyon jó! :) Tök szuper, hogy képeket is tettek hozzá!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Na de csajok, elpirulok a sok fényezéstől :oops: . Nagyon aranyosak vagytok :D

Tényleg nagyon klassz volt a kiállítás, érdemes megnézni. Elin, az a magas srác a párom kollégája és barátja volt. Bocs hogy név szerint nem mutattam be őket, csak nagy volt a kavarodás a bejáratnál, aztán meg elfelejtettem. :oops: Szóval az én párom Gábor, a barátja meg Tibi, az ő barátnője meg el is tűnt a többiekkel (nézték a vetítést).
Te is eljöhetnél hozzánk Lilcsivel! Szerintem tök jól ellenének a Marcival. Lilcsi is olyan aranyos, mosolygós kis manó :)

Tényleg hihetetlen hogy csak úgy ajándékba megkaptad ezt az egész garnitúrát! Valahogy a mai világban nehezen hiszi el az ember...

Ildi! Mikor jöttök?

Petri, Kati: küldök nektek kalácsreceptet, lehet csak holnap, mert még be kell írnom.

Most már késő van, viszem fürdetni Marcikát. Ez az óraátállítás kicsit megkavarja az egész napot. Meg el is utaztunk egész napra Békéscsabára (rokonokhoz), és hazafelé aludt egy órát Marcika a kocsiban, úgyhogy nem tudom mikor fog elaludni.

Jó éjt!
judit_79
 
 


Judit!
Én is kérek szépen mail-ben kalácsos receptet! :mrgreen: Úgy kipróbálnám! Nyami-nyami...
szilbee
 
 

 
 

Judit!

Holnap aktuális lenne nektek a tali? Kb. 10 óra felé.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szia Ildi!
Jó a 10 óra, gyertek!
judit_79
 
 


Halihó!

Látom a jó idő megtette a hatását!

Judit, képzeld, alig hogy eljöttünk tőletek Imike elaludt a kocsiban. Hazajöttünk, még kb. fél órát kinn üldögéltem vele a kerteben, de annyira fújt a szél, hogy bejöttünk. Visszaaludt, én megebéldeltem, és utánna én is lefeküdtem. Háromkor keltünk, sőt Imike fél négykor. Még most is olyan fáradt vagyok!

Lángos:

1 pohár tej
1 kefír
1 tojás
1 tk. só
2,5-3 pohár liszt
1 cs szárított élesztő

A kelesztő, dagasztó program után, olajozott zacskóba teszem, pici liszttel. ha később csinálom meg a hűtőben is lehet tárolni.

Jó étvágyat hozzá!

Mi a márkája annak a finom teának, amit nálatok ittam?

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


én amikor jönni akartam nem működött a babanet :evil:

Diácska
Holnap mikor menjünk? Nektek mikor jó?
A mi napunk nem tudom hogy fog alakulni csak azt hogy reggel kb 9-re megyünk a kórházba és előreláthatólag 10körül végzünk.
Menjünk rögtön utána vagy csak majd délután? :idea:
Nekem mindegy!

Judit
köszi a receptet! :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Nekem se nagyon működött ma a a babanet.
Ildi, köszi a receptet! Ki fogom próbálni, már olyan régen ettünk lángost.
Akkor jót aludt ma Imike! Marcika ennyire kifárasztotta? :lol:
Amúgy ő is aludt 2,5 órát ebéd után!
A tea almás-fahéjas Pickwick volt!

Petri! Szívesen! :D


Üdv,
judit_79
 
 


Judit!

Jól éreztük magunkat nálatok. Kipróbáltik a csúzdát hazafelé, hát elég lepukkant állapotban van.
Szerintem ma front van, vagy volt.
Már úgy izgulok, mert holnap megyek uh-ra. Én leszek az első.

Pusszancs mindenkinek.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Elin!


Nagyon sok boldog születésnapot kívánok Neked és Lilikének!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hajni!


Boldog névnapot!

Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!

Köszönöm szépen! :lol:


Kép
Vendég
 


Kép

LILCSI & ELIN
Vendég
 


Hajni!
Boldog Névnapot!!

Kép

Elin!
Boldog Születésnapot!!

Kép
szilbee
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

ELIN ÉS LILCSI!
Kép

[b]Hajni![/b]

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED! Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Judit!

Nagyon köszönöm a receptet!!!
Már alig várom, hogy kipróbáljam.

Ildi!

Jól hangzik a lángos recept. A családban mindenki szereti. Már csak egy kis idő kellene, hogy ilyen fincsi recepteket el is készítsek.

Szép, szélmenetes napot mindenkienk!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Halihó mindenkiNet!

Na megvolt az uh!!!!!!!
Még mindig fiú! Mindene megvan, zacsi, fütyi :oops: stb...
Nagyon édes, végig mocorgott. Olyan kerek feje van, már előre tartok a szüléstől. Méretileg nagyobb, mint 30 hét, kb. 31 hét 4 nap. Szóval azt mondta a doki, hogy valószínű, tényleg nem hordom ki 40 hétig.
Pénteken megyek megint, mert nem volt jó a videó és a rákszűrést sem tudta levenni, mert nem lett kész a sterilizáló, vagy mi.
Már itthon vagyunk, mosok, teregetek és élvezem ezt a szép napot.

Kati, a receptet nem muszály kenyérdépben dagasztani és keleszteni, anélkül is meg lehet csinálni és úgy is finom. Bár kézi módszerrel biztosan nehezebb.

Judit!

Nem találtam csak Picwick variációt, amiben van almás tea is, de megvettem.

Szép napot mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
Tök jó, hogy minden rendben! Úgy látom tele vagy energiával! Ha esetleg van fölösbe, nekem is küldhetnél fénypostával. Rámférne...! :lol:
Magán dokihoz jársz? A videó miatt kérdem.

Akkor most már a te pocidban is majdnem ilyen szűkösen fér a kisfiad!
Kép
Ez egy 38 hetes érett magzat!
szilbee
 
 


Sziasztok!!!!

Elin és Lilcsi!!!!!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok nektek!!!
Kép Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Hajni!!!!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk neked!

Kép
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Köszönjük a jókívánságokat!! Lilcsi is és én is túléltük a nagy zabálást, a tortából még mindig van....

Tegnap nekem abszolút nem jött be a babanet, minden más jó volt...a Hetényis topikba tettem fel képeket, aztán megint semmi. Vannak fent képek a weboldalunkon is, aki kíváncsi rá, katt oda!! :lol:

Hajni!! Nagyon boldog névnapot!! Kép

Diácska!! Te meg jól felültetél minket!! :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin és Lilcsi!

SOK-SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKTEK!


Kép

Hajninak pedig BOLDOG NÉVANPOT!

Kép
judit_79
 
 


Diácska!! Márminthogy vártuk, hátha jöttök tortát enni....

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Hiába szerkesztem én a táblit! Mégis azt hittem, hogy Lilcsi pár nappal később született! :oops: :oops:


Lilcsi!
Boldog Szülinapot!!

Kép
szilbee
 
 


Elin!

Megnéztem a honlapodon a képeket, nagyon aranyosak!Szép tortája volt Lilcsinek, gondolom finom is volt :)
Marciról is nagyon hasonló képek készültek a szülinapján... Ti tényleg egy napon születtetek? Nem is tudtam!

Ildi!
Örülök hogy jól éreztétek magatokat, gyertek máskor is. Ma mi is lent voltunk a játszótéren, és Marci is csúszott egyet-kettőt a csúszdán. Tényleg kár, hogy ilyen lepukkantak a játékok.
Jó lehetett látni a babucit! Körülöttem most egyre többen babát várnak! Pl most tudtam meg hogy unokatesóm augusztusban fog szülni! Nem tudom, mért titkolta eddig.


Üdv,
judit_79
 
 


Szilbee!! :lol: :lol: Én csak reméltem, hogy pár nappal később fog születni... :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


:lol: De azért klassz szülinapi ajándék lett! :wink: :)
szilbee
 
 


Elin!!!

A frászt hoztad rám komolyan mondom azt hittem valamit tényleg megigértem és nem tartottam be.... mentem volna én de hát tudod szombaton buliba voltunk majd elmesélem:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Elin! Lilcsinek és Neked is nagyon sok boldog szülinapot kivánok
Megnéztem a másik topicban a képeket, nagyon jók lettek.
De jó, hogy egy napon van a szülinapotok.

[]Hajni!Boldog névnapot !


Ágica! Mi újság kaja ügyben?
Mi grillezni szerettünk volna, de sajnos nem lesz olyen jó idö pénteken.
Azon gondolkodom, hogy stefánia vagdaltat készitek salátával.
Nem lesz nagy fogyasztású a vendégsereg, igy most ez is elég lesz.
Már nagyon kiváncsi vagyok a tortára, végül 12 szeleteset kértünk.
Csütörtökön már megcsináljuk a diszitést, nem akorom az utolsó percre hagyni.


Ildi! Örülök, hogy minden rendben volt az uh-on.
Akkor lassan indul a visszaszámlálás.

Remélem most már megjavul a babanet, tegnap nem volt elérhetö.

Sziasztok!

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Pocakos társam Szilbee!
Igen magán dokihoz járok, mert utálok a tanácsadásra menni. Utoljára 24 hetesen voltam, aztán még mennem kellett volna 28 hetesen, de mondtam a védőnőnek, hogy én biz nem megyek. Azt mondta, semmi gond. Most ez volt a negyedik alkalom. Képzeld, anniyra siettünk reggel, hogy otthon hagytam a kiskönyvet. De a lényeg nálam volt, Petike.
Olyan cuki volt, annyit mozgott. Még a pisze orrát is láttam. Pénteken apa is velünk jön, egyszer sem volt még.
Te hogy érzed magad? Álmos vagy, fáradt, vagy mind kettő? Hasonló volt levikével?
:shock: És most csukd be a szemed, adok neked egy kis energiát. Érezd, ahogy lassan áramlik szét a testedben az erő. Ellazulsz, átadod magad a kellemes bizsergésnek!Érzed, hogy már az ujjaid végében van az erő. És most lassan kinyitod a szemed, és megkérdezed magadtól,én ezt tényleg elhittem? :lol: :wink:


Nem tudom Katlinával mi van, már régen írt! Biztosan a jogsiját csinálja, még szülés előtt szeretné megszerezni.

Csá mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
Te nem vagy semmi! :lol: :lol: :lol: De aranyos vagy!!
Mekkora mákod van, hogy láthattad az arcát! Levente állandóan a gerincemet bámulta belülről UH-n.
Egyébént teljesen más ez a terhesség. Állandó kimerültség, hányinger egész nap, no és az esti töpörtőzésről meg lilahagymázásról nem is beszélve... :shock: :oops: :lol:
A védőnőm nekem ilyen téren tök rendes, mert mondta ha teherbeesnék, majd beugrik hozzám, mikor erre jár. Ne mászkáljak kisgyerekkel, meg pocakkal. Király nem??
Párod a másik két gyerkőcnél sem volt UH-n? Félek most párom se nagyon tudja majd megoldani, hogy minden UH-n bentlegyen. :(
szilbee
 
 


Petri!!!!

1000 bocsánat!!!!!!!!!!!!! Most olvasom még ,hogy jöttetek volna hozzánk :( Tegnap nem voltam gép közelben így nem tudtam hogy írtál nekem ne hari rám......de telón megcsörgethettél volna nyugodtan itthon voltunk egész nap :cry: annyira sajnálom hogy nem jött össze a talink,de majd egyeztetünk másik időpontot jó?
:cry:

KépKép
diÁcska
 
 


Ja és nem csak Katlina, de Betty sem ír mostanság!!
Hexéről, meg Ewáról nem is beszélve.
Cleo, Zsú és a többiek??? Mindenki a jóidőben sütkérezik, mi? ;)
szilbee
 
 


Sziasztok.

ELIN,LILCSI.

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKTEK.




HAJNI.BOLGOD NÉVNAPOT.


nem vagyok ám elveszve. :lol:
Tegnpap mi is szülinapoztunk,ma meg barátnőméknél lógtunk Sziszivel.

Szilvi.Álmi nem vagy? én azt nem szerettem a terhességek elején,hogy mindíg aludtam volna,igazi mormota voltam.

Ildi.Örülök,hogy minden rendben az UH-on.De jó,hogy az apuci is ott tud majd lenni a köv.Nálunk Sziszinél csak az otthoni videozás maradt.dehát a munka.....és a szülésnél bennt lesz?

Letti.Melyik nap fogjátok tartani a szülinapot?


Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Elin,Lilcsi!
Boldog Szülinapot!!
Kép



Hajni!
Boldog Névnapot!
Kép


Na megjöttem!
Teljesen káoszban élünk,itt a festő még a konyhában is fotel van! :oops: De már csütörtökön végez :D ,jogsi meg csak jövőhét kedd,addig még megyek vezetni pénteken és szombaton!Kész hulla vagyok,vasárnap apa keresztszüleinél aludtunk mivelhogy nálunk nem volt hely!!Babóci ezt rögtön megérezte és egész éjjszakás ficánkolásba kezdett,biztos éerezte hogy nem a saját környezetünkben vagyunk,így tegnap mint egy krumplis zsák úgy dőltem be az ágyba!Már alig várom hogy végezzünk!

szilbee!

Én is töpörtőztem,meg hagymáztam,egy kis füstölt szallona(amit azelőtt nem bírtam megenni),erre mondta a nagyim hogy emberes kajákat eszem így bizti fiam lesz!Akkor kinevettem,utána meg ő engem hogy "ügye én megmondtam" :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép

Látszik,hogy jó ídő van mindenki elvan tünve :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Na cső!

Sajna apa nem tud eljönni pénteken az uh-ra, mert 10.20-kor megyek és hát ő olyankor dolgozik. De felvetetem!!!!!
Imike uh-ján sem volt bennt, de kinn a váróban izgult. Ancsikájén meg nem lehetett, mert akkor még nem ő volt a férjem. :wink: :lol:
Amúgy eddig minden szülésem papás szülés volt, bár most anyukám nagyon pályázik arra, hogy ő jöjjön be velem. Majd meglátjuk!

Katlina Isten hozott közöttünk!
Nekünk még nincsen kész a gyerekszoba!Sajna!

Cleo!
Te is csendes háttértáncos voltál mostanában!

Hexe!
Most van a póker!

Megyek is nézem, majd holnap benézek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Diácska!! Azért pontosítottam utána, mert észrevettem, hogy hiányos lett a mondókám!! :lol:

Hát lányok, bennem még mindig vegyes érzelmek vannak azzal kapcsolatban, hogy 1 napon van a szülinapunk....nem tudom, örüljek-e neki, mert ez tényleg az élet nagy ajándéka, vagy ne, mert ezzel végülis elvette az egyetlen napot tőlem, ami csak az enyém volt. Ez meg az én önzésem (vagy nem?) Viszont a szülinap számomra már egyre kevésbé lesz fontos az évek múltával (majd megtudjátok), úgyhogy lehet, mégis csak örülök? Szóval nem tudom....

:lol: "Az öregkor mindig 15 évvel később kezdődik, mint ahány éves vagyok. "(Bernard Baruch) :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja, és Lilcsi is "ideadta" nekem este, vacsi után az ajándékát! Egyedül felállt kapaszkodás nélkül!
elin
 
 


Sziasztok Lányok!

KépKöszönöm szépen mindenkinek a köszöntést,nagyon jól esett,hogy nem felejtettetek el!Puszi mindenkinek!

Kismamák örülök,hogy mindenki jól van,leszámítva Szilbee rosszulléteit,de hát a kezdet nem mindíg rózsás ugye!Na de majd lesz az jobb is. :D

Elin!
Szerintem tök jó,hogy a szülinapotok egyszerre van,ilyen szép kis szülinapi ajándékkal mint Lilcsi nem büszkélkedhet akárki.
Ide is tehetnél fel képeket!! :D
Vendég
 


HAJNI! NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!

Kép




ELIN & LILCSI:
NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKTEK!!!


KépKép

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Elin! Happy Birthday neked és a csepp lánykádnak!!!!!

Hajni! Boldog névnapot!!!!

Csajok 2 hét és költörünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cleo! Ovit sztem csak szeptemberben váltunk. Én már teganapra is későnek találtam volna, de nem csak én döntök.....
Nem tudod Évinek megvan már a vizsgaeredménye?
Szocpol??????

Szilbe! Kitartás nekem csak 20 hétig volt reggel róka a "menü":oops:

Üdv mindenkinek: Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Szal költözünk :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Így utólag szeretnék kívánni
SOK BOLDOGSÁGOT a két szülinaposunknak LILCSINEK és NÓRÁNAK!
Kép


HAJNI
BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Elin
Nagyon zabálni való Lilcsi! Olyan édesen majszolta a tortát! :lol:

Diácska
Sajna anno nem mentettem el a telcsiszámodat. :cry:
Tegnap fél 11 körül voltunk nálatok de nem voltatok otthon. Vissza akartunk menni délután de a párocskám meghiúsította a dolgot. Hívott hogy lettek volna nálunk a gázosok éves óraállást írni de mivel nem voltunk otthon majd visszajönnek 4 körül. Ezért hazajöttünk, itthon olvastam a papírt és csak rá kellett írni az óraállást és kiragasztani a postaládára.
Az én életem nem olvasta végig és hazarendelt. :evil: Olyan mérges voltam.
Majd legközelebb találkozunk.

ZSú
Hurrá költöztök. :D Most akkor lehet dobozolni. A papa mit szólt?

Tegnap nagyon elfáradtunk a csavargásban. Voltunk a siesta boltban nem volt 20-as szandi, elmentünk a 101 kiscipőbe, ott se volt méret pedig ott aztán volt választék. Ma hoznak új árut.
A csajom még alszik. Tegnap nappal csak 1x aludt egy órácskát.
Megyek is megiszom a reggeli kávémat.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziaszok!

Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek a köszöntést! :lol:

Elin!
Megnéztem a szülinapos képeket a másik topikban,nagyon jók,de jó is lenne most egy szelet abból a fincsi tortából! :D
Gratula Lilcsinek a felálláshoz,szinte előttem van az arca ahogy boldogan néz rád "látod anya milyen ügyes vagyok". :lol: :lol: Látod ő sem akart kimaradni az ajándékozásból,de édes!

Úgy néz ki ma is szép időnk lesz.HURRÁ!!!!! :lol: :lol: :lol:

Na puszi mindenkinek, majd este még benézek! Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!!

Petri!
Otthon voltunk tegnap egész délelőtt csak általában a kaputelefon levan kapcsolva :evil: :evil: :evil: Majd remélem minél előbb jöttök és tudunk talizni hamár tegnap nem jött össze annyira bosszantó....

Elin!!!
Integethetek én neked kézzel lábbal nem veszed észre a kisebbet :roll: Mentünk a tescoba tegnap előtt és előttünk toltad át a piros sulinál Lilcsit a babakocsival ,gondolom akkor mentetek az ebédért.
A legszebb szülinapi ajándékot kaptad Lilcsitől "ŐT" magát,szerintem ennél szebb nem is lehetne.
Megnéztem a képeket nagyon jóóóóóóók,főleg ahol kézzel gyurmászolja a tortát :lol: :lol: :lol:
Ma ha lesz időd gyere már msn-re ebéd után akarok kérdezni tőled valamit!!!! :idea:
Hajni!
Te is tehetnél már fel képet olyan régen tettél fel Franciskáról..tényleg Ti nem szoktatok jönni a suli elé a nagyfiad elé??? Mi majdnem minden nap ott vagyunk 4kor Diussal.

Na sziasztok majd még jövök lemegyünk motorozni.


KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Örülök, hogy minden rendben van az uh.-on a kis tökössel.


Szilbee! NAgyon jó az a ,,pocakban a baba" kép. Elég lány gyanus ez az egésznapos hányinger. De lehet, hogy csak azért mondom mert nekem két lányom van és én is rosszul voltam reggeltől estig.

Elin! Nahát ennél szebb ajándékkot nem is kaphattál volna Lilcsitől. Ez nagyon jó.
Jaj ez a szülinap dolog. Én el se hiszem, hogy 33 leszek idén. Nem érzem magam ennyinek! Ugyanakkor meg nem sok. Saját magam ellen beszélek mikor azt mondom, hogy nem érzem magam ennyinek mert ezzel azt állítom, hogy öreg egy 30-on túli NŐ. Húúú már jó belekavarodtam.

SZép napot mindenkinek!!!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


sziasztok.

Elin.
Még a múltkori kérdésedre ( :oops: )--- a Mikszáth közben lévő játszóra az ovi után kb 13után szoktunk menni,de mi nagyon sok játszótéren megfordulunk.

Régebben szerettem a Gólya-parkosat is,de annyira szemetes,de azz utálom a legjobban,hogy a csúszdát mindíg rosszabb és rosszabb állapotban találjuk :cry:
Most legutóbb az Indóház úton voltunk a lakótömb mögött..

Hol vannak még szuper játszóterek????


Zsu...akkor még kitartás ovi téren.De azért megszerette már egy kicsit Gergő?
Voltunk tegnap Sziszivel Éviéknél,de látod a vízsgáról szó sem esett
:oops: ,de majd rákérdezek,mert majd mindennap beszélünk telón.elvileg Tellácska is megy már oviba áprilistól.

Katlina.
Neked is kitartás a festés és egyéb...elviseléséhez.én már nem bánnám ha mi is festenénk,mert gyerekmagasságban koszi a fal mindenhol (de hogy a fenébe,hisz nem firkálják,és nem piszkos idebenn a kezük???????!!!!! :roll: ).

Ma tényleg szép idő lesz..de délután akváriumot takarítunk.nincs keeedveeemm :?

Megyek,sétálunk a csajommal

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Zsú!! :D
Hát ez tök jó! Akkor jó pakolást! és kitartást a költözéshez!

Kata!

Csak igazad legyen! :wink: :lol:
szilbee
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?