Új privát üzeneted érkezett!

Beuka, javíts létszíves mert tegnap megjött! Majd a következő hónap lesz mégis a nyerő!! :lol:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Hajni, mint a többi régi topiktársad, én sem tudom szó nélkül hagyni :lol:
Nagyon örülök a zebrádnak! Végre eljött a ti időtök! Vigyázz magadra és próbálj meg a lehető legkevesebbet aggódni!
puszi
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok,
Mostanában végre van időm benézni, erre pang a topik?! :shock:
Ugye nem miattam van ez?! :?

Hajni,
Élvezd, h most RÓLAD (ill., bocsi Rólatok :)) szól minden, hiszen erre vársz évek óa! És Te voltál az egyik legrégebbi topiklakó! :D
Nem írtad, h Sanyi mit szólt? Gondolom, madarat lehet Vele (is) fogatni! Szép kis névnapi ajándékot szereztél Neki! 8)
Nagyon örültem az újabb tesztednek (vagyis a képének)! Sztem mindenki örül, ha ilyet láthat! :D

Olik,
Én is emlékszem Rád! :D
Én Te is szépen eltűntél Zoli baba (tényleg, Róla nem kaphatunk képeket? :D ) után... Nem szép dolog! ... :D
Már a kistesó-projecten dolgoztok? 8) Drukk hegyek! Látod, a csajok (Maminti, Melincsi) mutatják, h kell ezt! :D

Maminti,
Nagggyon ééédes Kinga baba! :D Köszi a képkeet!
Azért nem lesz semmi 3 pöttömmel otthon! :D
Velem nem nagyon történik semmi... Baba-project parkolópályán továbbra is a lakás miatt... :( De köszi kérdésed! Ezek szerint Te is olvasgatsz még azért néha ide is, ha nem is írogatsz... :wink:

ÖTYE-csajok,
Esetleg én is csatlakozhatnék egy 'gyűléshez'? Most, hogy már én is teljes jogú tag lettem (Angel a megmondhatója... :wink: )...

Bocs, ha vkit kihagytam...

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 

 
 

Sziasztok!!

Hajny!!

De joo :D :D ,akkor örülök neki!!


Kata05!!
:( sajnálom!!

Beuka!!

ÉN itt vagyok :D :D ,de mindig elkerüljük egymást!!

Kata!!
Ne mondj ilyet,nem miattad pang a topic ,a kismamák babáznak ezerrel ,többiek meg sokat dolgoznak!!:( Persze velem az élem :(

Pedig most esik az esö ,tessék jönni!!


Az én pasim ma nincs,( Magyar Tereprally Országos Bajnokság idei 2. futamán videos,amit itt Kanizsán és környékén rendeznek ,de holnap is megy) .Egyedül vagyok itthon ,lehet netelni ,de takaritani is kellenne :( ,de még kicsit korai ,szomszédok kiakadnának ha most beinditanám a porszivot :lol: :lol: :lol: :lol: !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Szaisztok!

Tényleg nagyon kihaltatok :).

Kata
párocskámon nem látszik annyira hogy örül. Inkább az hogy ő tudta, és hogy így természetes. Szerintem próbál nem nagyon elkényeztetni, tudja milyen könnyen elengedem magam. Abból meg nem sül ki sok jó. Szerintem sem kaphatott volna sokkal szebbet névnapjára. Esteleg magát a babát :). Különben meg imádok a középpontban lenni :).

Zafír
ezer éve nem láttalak. Nem aggódom, igazából még nem is érzem magam babásnak, úgyhogy időnként elfelejtem :).
Ti hogy vagytok?

Kata05
sajnálom. Remélem a kövi hónap tényleg a tiétek lesz.

Csajok
nagyon izgulok ám, ma mondjuk meg anyuéknak. Nagyon kíváncsi vagyok mit fognak szólni. Biztos örülni fognak.

Közben rájöttem, hogy estére fárad el a pocakom, és inkább akkor fáj. Szóval megpróbálom minél hamarabb nyugiba rakni magam.

Na megyek mert még semmit nem csináltam itthon.

Puszi
Hajni
vkhajni
 
 


Sziasztok!! :D :D

Esik ma egész nap az esö :( :( !!Még se jön senki ,de mért ilyen kihallt a topic :( :( !!!!

Hajni!

Gyere mesélj mi volt anyukádéknál??!!
Biztos nagy volt az öröm :lol: :lol: :lol: !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok,

Hajni,
A pasik ilyenek... :? 8)
A bnőm pasija is kb. ugyanígy reagált... Mást is kapott a névnapjára azért? :lol:
Én a szülinapomra szerettem volna babát, de az ideire már nem fért volna bele (későn kértem)... 8)
Mit szóltak Anyukádék? Hogyan mondtátok el?

Editke,
Köszi, de a tapasztalataim mást mutatnak... :?
Felébresztetted végül a szomszédokat?! :D 8)
Én is messze vagyok ma a pasimtól... :(

Zafír,
Veletek minden OK? Tessék néha írni pár sort! 8)

CSAJOK,
Tessék jönni! Nem ér elbújni, amikor én tudok jönni! :cry:

Puszi:
Kata

(ja, a 'centim' nem jó, de olyan kis lusta vagyok átjavítani... :wink: )
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Nekem ma van 1cn. (Beu, most már nyugodt lélekkel ledobhatsz alulra). Tökéletesre sikerült az időzítés. Bevallom, mikor - lett a tesztem, még két napig nyomattam utána az Utrot, mert kiszámoltam, hogy ha most hétvégén jönne meg, akkor pont húsvét előtt lenne a köv inszem, és utána tudnék 3 napot pihizni. Úgyhogy pénteken hagytam csak abba, és lássatok csodát, ma reggelre megjött. Kár, hogy a babát nem tudom ilyen tudatosan irányítani.

Hajni! Mesélj, mi volt a szüleidnél?

Kata! Veled kapcsolatban egy kicsit le vagyok maradva. Egy ideig, ugye úgy volt, hogy szeretnétek babát, de még nem vagytok annyira rajta az ügyön. Most, akkor már teljes gőzzel rákapcsoltatok? És, ha nem jó a tickered, akkor most tulajdonképpen hol tartasz?
Ja, gyere nyugodtan az Ötyébe. (én csak korengedménnyel vagyok tag.......még egy évig........:))

Angel. Nagyon csöndben vagy. Pedig válaszoltam a prividre is. Figyu? Szerinted ez most hogy van, hogy ha én szeptemberre kaptam időpontot az első lombikra, akkor szeptemberben kell elkezdeni az 1 hónap fogigátlót és csak utána indul a stimu, vagy szeptemberben már a szurik indulnak és nyáron fogigátló? Hogy ezt miért nem a dokimtól kérdezem?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok, dobok nektek egy érdekes görbét
Kép
hát tegnap nagyon kánikula volt nálam.

Kamilla
hát bizony jó lenne, ha a babásodást is így lehetne irányítani :P :wink: hamarosan biztos ott lesz az a baba a pocakban :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok,

Pár napig nem voltam.

Beu,
utólag is sok boldog névnapot neked! :D

Kamilla,
Ha szeptemberre vagy előjegyezve, az a punció/transzfer idejét szokta jelenteni, tehát az előkészítés hamarabb indul! :)
Van többféle protokoll, ezt a doki dönti el milyen szurikat kapsz, lehet, hogy szúrással fogtok kezdeni!
A fogigátlót, úgy tudom, hogy csak a Kaáliban adják.

Azt hiszem követlek a táblában, pecsétem már két napja van, így ma v. holnap 1cn leszek!

Ötye,
na úgy látom a szándékát már mindenki kifejezte :D , most már csak pontosítani kéne! :wink:
angel37
 
 


Basszus punKciót akartam írni! :mrgreen:
angel37
 
 


Sziaztok!!

Ma süt a nap :D :D :D :D !!

Kamilla!!
:( a francba ,de majd most !!

Angel!!

Pecsét :( ,azért lehet még egy kicsit reménykedni!!Drukkkolok még++
Ne add fel!!!!

Gaby!!
Szerintem jo a görbéd!


Képzeljétek tegnap az egyik bnöm panaszkodott,hogy megbolondult a mensije mert elötte pár nap barnás pecsételés van!!
Erre én : nekem villágéletembe (kivéve:mikor még fogigátlot szedtem),igy szokott kezdödni!!Mondta ,lehet hogy nem lehet gyerekem ,mert az egyik ismerösének már van egy 11 éves gyereke és a 2. a villágért nem jön össze !! Kicsit beparáztam , de ha jol tudom majdnem mindenkinél igy kezdödik!!Nekem a doki annyit mondott nem kell vele foglalkozni!!Na most tényleg nem tudom :roll: :roll: :roll: Szerintettek ??

Sziasztok!!
Vendég
 


Jajj majd elfelejtem Gaby!!

Bejelöltellek az iwiw-en :) ,remélem nem baj!!
Vendég
 


Editke,
a dokidra hallgass! Ez egyértelmű!
Ha egy pecsételős nőnek se lehetne gyereke, akkor hajaj hányan nem lennének babások! :wink:
Nem mindenkinek kezdődik pecséttel, régen nekem sem úgy volt, annyi, hogy egy progiszint-nézést azért megér a dolog!

Nekem pecsét nélkül is reménytelen természetes ciklusban, de köszi! :)
angel37
 
 


Sziiaaa :D :D :D

Köszi a gyors választ!!!
Végülis igazad van , de azért mikor ilyet mondanak azért parázik az ember :roll: !!
Vendég
 


Keditke!

Barátnőd kijelentése óriási tudatlanságra vall!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már bocsánat!!!! De tényleg! :twisted:

Kép
lara26
 
 


Keditke
persze hogy nem baj :P

Kép
gaby25
 
 


Lara!!

Igen ez igy van !!
Pedig ö már 5 éve nem szedi a gyogyit és ök is babát szeretnének ,de mivel a férje kamionos csak hétvégén jön haza ,igy elég nehéz neki !!
Kivizsgálásra is azért nem tudnak elmenni !!
Szerintem nem is igazán érdekli a téma !Ez persze az én véleményem!!Pedig már 30 éves körül lehet !

Gaby!!
Nagyon szép a ruhád a képen :wink: :wink: !!
Vendég
 


Keditke!
Akkor meg miről beszél? :wink:
Véleményedben egyet értek! :)

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Annak idején, amikor nem szedtem fogamzásgátlót, nekem mindig napra pontosan jött meg, előtte sose volt semmi, mindig már csak a "vér", már bocsi a fogalmazásért.
Előtte félidőn pedig a peteérést is mindig tisztán éreztem, kicsit szúrt az oldalam, szinte percre pontosan tudtam, mi történik. remélem, ez csak jó lesz, ha odakerülünk... És azt is nagyon remélem, hogy a gyógyszer abbahagyása után rendesen visszaáll a ciklusom. Valahogy érzem, hogy így lesz.

Az olyan igazságtalanság a sorstól, hogy egyesek gyereket akarnak, és egyszerűen nem jön össze nekik, más meg egyszer felejti el bevenni a gyógyszert, és máris terhes lesz, ami csak púp a hátán.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor azt hiszem én képezem a kivételt a társaságban. Nekem nem szokott soha ilyen barna izé lenni. Ha megjön, akkor megjön rendesen. Három napig elég erős, aztán egy nap "maszat" és le is tudtam az egészet. Fúj, de undorító vagyok!

Angel. Ez tök jó, mert én azt hittem, hogy szeptemberben kezdődik a "felkészülés" és talán majd vmikor novemberben eljutok oda, hogy punkció. De így, tök király lenne!
A legkirályabb mondjuk az lenne, ha addigra már babás lennék, de erről már úgy 90%-ban lemondtam. Szerintem mi egyszerre leszünk pocakosak, na jó, te mondjuk egy hónappal előbb. :)
Sokat gondolkoztam azon, hogy hányat kérnék vissza, de nem merném a hármat megkockáztatni. Tudom, nagyon kicsi az esélye, hogy mind a három beágyazódik és meg is marad, de biztos ami biztos......Kicsit már megint előre szaladtam az időben. Szívesen átugornám ezt a fél évet.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
a Kaáliban így számolják! :wink: Azért mindenképp kérdezz rá, ha legközelebb a dokidnál jársz!

Benne vagyok, hogy egyszerre leszünk pocakosak! :D Persze kivéve, ha előbb besikerül nálatok! :wink:

Sokat ne gondolkodj, hogy hányat kérsz vissza, mert elsőre nem is nagyon szokták javasolni a 3-at. Ettől függetlenül én se mertem volna annyit, így 2-t kértem! :)

Na u.ilyen vérzésem volt régen nekem is, mint amit leírtál, csak ugye azóta történt egy s más :?
angel37
 
 


Helló!

Nektek meddig szokott tartani a ciklusotok?
Nekem már múlófélben van, de már a 6.napon vagyok. Ez normális, vagy túl hosszú?
Eddig 3 nap volt a max.
Vendég
 


Kamilla!Látom neked is megjött :(.Hát ez a mi sorsunk.Én is ma vagyok a 2. napon.
Nekem a mai napig úgy van hogy elkezd fájni a hasam és rá fél órára meg is jön,de normális,nincs semmiféle maszat,barnázgatás.Ez így volt kiskoromba(mivel nekem 11 évesen jött meg elsőnek),így volt gyógyszer mellett és így van most.Szerencsés vagyok.

Kép
breni
 
 


Melus,
önmagában normális a 3 és a 7 napos ciklus is, de a saját ciklusaidhoz képest ez hosszabb, gondolom te is látod! :)
Velem is előfordul, hogy egy alkalommal több jön. Ha nem valami nagyon extrém ill. ismétlődő dolog, akkor semmi jelentősége.
angel37
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Kamilla volt olyan aranyos és megírta a jó hírt! Aaaaaaaaanyira örülök nektek! Most már nagyon vigyázz magatokra, és sok-sok pihi, oké?
Ha fáj a pocak, semmi kompomisszum, azonnal le kell pihenni, mert a Babci jelez, hogy elég volt mára. Mondom ezt én, aki 14 hetesen még fát vágtam. :wink:
Na, egyszóval irtóra örülök!!!!!!!!!!!!!!!!(Ja, ez 2 szó volt :) )

Na, basszus, most hívott Apa, hogy menjek, mert nem bir Atival, szerinte éhes. (Szerintem meg nem, de mennem kell)

Na, majd kedden írok hosszabban.

Sok pusza Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok,
Azért örülök, h betekintgetéseim ellenére többen is jöttetek! :wink:
Pedig már tényleg kezdtem paranoiás (ezt így kell írni? :? ) lenni...

Kamilla,
Sajnálom...
Áááá, még annyira sem vagyunk látótávolságon belül a gyerekprojecttel, mint régebben.... :cry:
Csak ugye sokáig azt mondtam, h majd a 30. szülinapomra szeretnék szülni magamnak ( :D ) egy babát. Persze akkor még olyan távolinak tűnt ez a szép nap... :wink:
Aztán tavaly a lakásproject miatt nem kezdtünk bele az 'éleslövészetbe'... :(
Amúgy most vagyok a 3. napon.
Én sem pecsételtem soha életemben. Igaz, nem is érzem semmiféle előjelét a mensinek (max. picit feszül a pocim :arrow: nem tudom olyan szépen behúzni... :oops: )

Melus,
Nekem 4 vagy 5 nap. Első nap lightos, második ömlés (... :roll: ), 3. lightos, 4. (ill ha van az 5. is) már csak alig vmi. (Nnnna, jó kis gusztustalan voltam! :shock: Bocsi! 8)

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata!

Ez valahol természetes, mármint a gyerekproject. Nálunk is van, hogy úgy felerősödik, máskor elhalványul, hiszen majd még csak most állunk neki a telket intézni az építkezéshez....szóval, mennyi minden van még előtte!!:-) Ráadásul valahogy úgy vagyok vele, hogy ha már készül a ház, én magam is akarok tenni-venni, cipekedni, rendezkedni, de hát az terhesen azért nem megy.... akkor meg mégis, mikor lesz gyerek? Jövőre akarok amúgy, punktum.
Nálatok most épp miért késlekedik ez a téma?

Kép
Vendég
 


Farthy,
Most legfőképpen amiatt csúszik a dolog, mert megvettük ugye a lakást és csak fűnek meg fának tartozunk... :( :( :(
Ráadásul az én fizum a fixebb... Sajna...
(meg még ráadásul van egy olyan hülyeségem is, h én tavaszi babát szeretnék... :oops: )

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Szia Kata!

Nekem meg még fizetésem sincsen... és hozzáteszem, nem bennem van a hiba. Ilyen áldatlan állapotok vannak. Sajna.
Az, hogy tavaszi babát akarsz, az nem hülység szerintem. Mondjuk végső soron, hogy mikor születik, nekem az mindegy, de azért ha tud az ember tervezni, akkor lehet, hogy én is megválasztanám. Az már csak azért is jó, mert például télen akkor nem kell megvenni a drága terhescuccokat, mert mégiscsak fel kell öltözni a hidegben. nyáron meg egy nagy pólót felvesz az ember, aztán kész. :-)
Amúgy mi az indokod a tavaszi babára?
Hát, ha mi év elején állunk majd neki, és teszem azt, egyből terhes leszek, nálunk őszi vagy téli baba lesz....

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Valaha én is májusi babát szerettem volna, de tudjátok ennyi sz@rság után már teljesen mindegy, jó lesz seggig érő hóban is! :roll:

Irígylem azokat akiknek az a legnagyobb problémájuk a témában, hogy milyen horoszkópja legyen a gyereknek... :?

Miklósbácsim még mindig nem volt hajlandó beindulni, de igen készülődhet, mert ritka ideges vagyok ma! :shock:
angel37
 
 


Angel!
Én az ilyen kicsi betűt is el tudom olvasni! :P
A helyzet az, hogy nálam nem szempont ez, mármint mikor születik a gyerek, csak akkor jöjjön össze kb, amikor akarjuk. Mondjuk fél éven belül, ahogy nekiállunk. Ez lenne a legfontosabb. Amúgy szerintem senki nem tudja annyira befolyásolni, mert nekiáll mondjuk nyáron csinálni, hogy tavaszi legyen, közben ősszel vagy télen lesz csak terhes, s akkor már minden csúszik...:-)

Kép
Vendég
 


Most nézem, hogy ez a fórum kicsit lemaradt az új időszámításról...

Kép
Vendég
 


Én valaha azt képzeltem, hogy rögtön sikerülni fog, amint nekiállunk :? Mire nekiálltunk már máshogy láttam, de még akkor is azt képzeltem, hogy nem kell ennyire sokat várni... :(

Ha fél éven belül összejön, akkor már szerencsésnek mondhatod magad! :)

Hú, az órát valahol a profilban kell átállítani, mindenkinek külön, de nekem baromi nehezen ment ősszel is! :oops:
angel37
 
 


Hát, ez még a jövő zenéje, hogy hogyan, mikor, mennyi időn belül jön majd össze... gondolom, mindenki úgyanúgy van az elején. Olyan egészségesnek érzem magam, mindig jó és pontos ciklusaim voltak. De a lényeg, ami közhely, hogy egészséges legyen! Atyaisten, úgy sajnálom azokat, akiknek beteg a gyermekük. Nemrég volt a tévében, hogy egy anyának kéz nélküli gyermeke született, és ezt az uh-n nem vették észre. Örjítő, ha belegondol az ember...

Kép
Vendég
 


Már meg is változattam az időt! :lol:

Kép
Vendég
 


És elárulod, mit kell kiválasztanom a profilban, hogy átállíthassam? :oops: :)

Nem az a tatabányai kislány? :( Azért az elég durva, hogy egy végtaghiányt a mai UH-s technika mellett nem szúr ki egy orvos... :shock:
angel37
 
 


Nézzenek oda! Az előbb átváltoztattam az időt, erre megint a régit írja ki! Mindjárt utána nézek, és akkor beírom, hol tudsz változtatni.
Nem tudom, hogy tatabányai volt-e a kislány, de el lehet képzelni, hogy neki is és a családjának milyen élete lesz...
Néhány évvel ezelőtt meg a szomszédos településen meghalt nálunk egy 6 hónapos terhes kismama, mert méhen kívüli volt a terhessége, és ezt se vették észre uh-n... gondolom, kimagyarázták magukat.

Kép
Vendég
 


Most megint a jó idő jön be... nem értem.

Úgy tudod beállítani, hogy bemész a profilodba, azon belül fölül kiválasztod, hogy "segítség", ezen belül pedig a profilt megint. Itt a legördülő menüben találod meg az időbeállítást.
Nekem most megint jó.:-)

Kép
Vendég
 


Na végre egész eddig nem volt b.net :(!

Sziaa Vicaa!!

De Jo hogy benéztél :D :D :D

Hajny!!

Helyzet?? Jol vagy?

Angel!!
Egyetrértek veled :D :D ,mindegy hogy mikor születik meg ,csak jönne már!!


Azért örülök,hogy irtok a topicra!! :D :D

Képzeljétek én AZ iwiw-en csináltam "szökés" topicot ,mert AZ egyik kedvenc sorozatom ,de AZ eléégé pang:(!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Beus! :)
Utólagosan kívánok neked nagyon boldog névnapot!

Ezen kívül még 1. cn-n is vagyok. Javíts ki légy szíves a táblán.

Kamilla :(
Sajnálom, hogy nem sikerült, de látom már lombik szempontjából sínen vagytok.

Talán még emlékeztek arra, hogy megkezdtük év elején a kivizsgálásokat egy meddőségi központban, a barnázgatásom miatt kértem még a sima nőgyógyászomtól hormonos beutalót. Akkor nem néztek progit, de a prolaktin magas volt. Igazából emiatt küldött a meddőségi központba.
Kiderült, hogy baj van a kiskatonákkal, csak lombikkal lehet babánk. A meddőségis doki a Kaáli vagy a Dévai intézetet javasolta, magamtól is a Kaáli felé hajlottam, már csak be kell jelentkezni. Páromnál még folynak a kivizsgálások, de gondolom attól még be lehet jelentkezni.
A hormonjaim rendben vannak, most nem lett magas a prolaktin sem, meg a doki szerint a progi is jó. (21. cn-n: 41,4 nmol/L lett, sajnos ref. érték nincs megadva ennél).

Angel, kérhetem, hogy írj nekem egy privát üzit a lombikkal, Kaálival kapcsolatban? Kit javasolsz, miért éppen őt, stb. Köszönöm előre is.

Mennek a drukkok mindenkinek!

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok!!
Remélem én is csatlakozhatok hozzátok, nézegettem már több topikot,de ez szerintem a legtutibb!!Én 33 éves vagyok, 2 éve vagyunk együtt a párommal, és most szeretnénk babát!!Már elkezdtem szedni elevitet, és már "ráálltunk" a projektre, de most lehet talán be is jött!!Késik a mensim meg annyira fájnak a melleim megőrülök!!Sokkal jobban mint mikor mensesem van!!Ez valami jel szerintetek??Most vagyok a 32 napon!Még várok hétvégéig és csinálok tetszet??Nem korai, ugye??Irjatok légyszí ha valakinek már több tapasztalata van ebben!!Előre is köszi!
Puszilok mindenkit és mielőbbi babázást mindenkinek!!
Csók:Anita :P :P
anita21
 
 


Anita
helyedben én már holnap csinálnék egy + tesztet :wink:

Kép
gaby25
 
 


Anita!!

Üdv a közötünk!!
Gabynak igaza van,szerintem is tesztelj drukk++++++!!!

B.Ági!!
Sajnálom az 1cn:(!!!
Vendég
 


Farthy,
Ez a tavaszi baba igazándiból asszem csak egy hóbort... :?
Bár, meg tudom magyarázni! :wink:
- én is tavaszi vagyok. 8)
- amikor a levegőztetést, sétáltatást meg lehet kezdeni a babánál, addigra már tényleg sétálnivaló idő van kint :D (anya is szívesebben van kint a szép tavaszi időben... :wink: :oops: )
- mire kaphat gyümiket a picúr, addigra már teremnek itthon is pont azok a gyümik
- láttam pár példát a közelemben, akik nyáron voltak nagypocisok és láttam, mennyit szenvedtek... Én is nagyon tudok szenvedni a melegben, így asszem az lenne a legideálisabb, h a pocakosság kezdetén legyen a nyár (ha már kihagyni teljesen nem lehet... :shock: )
Asszem, ennyi jutott most eszembe. :D
A horoszkópja egyáltalán nem érdekelne a babának és asszem, a fentiek is csak elméleti síkon érdekesek. Csak szeretek agyalni a dolgokon... :D
Hiszen tényleg hiába állnánk mi neki nyáron az egésznek, egészen kicsi a valószínűsége a rövid időn belüli teherbeesésnek. Az meg tuti, h nem fogunk egy évet várni az újabb tavaszi baba lehetőségért. :lol: (ennyire azért nem vagyok megszállott 8) )

Anita,
Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Sztem is teszelj, ha már min. 4 napja késik... :wink:

Druszám,
Sztem mindenki azt képzeli az elején, h nekiállnak aztán pikk-pakk ott lesz a bébi... De sajna ugye nem így van... :(
Azért, ha nem is pikk-pakk, de LESZ mindenkinek babája! :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok,

rég voltam. Befejeztem a szakdolit. Holnap le is adom.

Vasárnap voltam biorezonanciás kezelésen. Kb 5 -ször kell menni két hetente. Ha érdekel mesélek.

Most pussz

Tancsi

Kép
tancsi
 
 


Szia Kata!

Én is szoktam gondolkodni azon, hogy vajon mikor foganok meg először, s mikor hozom világra majd a babát.... minden lehetőseg eszembe szokott jutni ilyenkor. Olyan izgalmas ezen gondolkodni! :-) Én viszon bármikor is szülök, jól felöltöztetem a babát, és vinni fogom sétálni. Sógoroméknál mikor novemberben megszültetett a baba, két hét múlva mentünk, és addig pl. egyszer sem volt kint a baba levegőzni. Csak azért, mert november van, könyörgöm...
Amúgy én úgy érzem, hogy nálunk őszi vagy téli baba lesz. Nem tudom, miért érzem így... :oops: Ámbár lehet, hogy nem, csak valahogy ezt érzem.
Lehet, hogy nyáron már nehezebben viseli a nő a terhességet, viszont olcsóbban ki lehet jönni ruha ügyileg. Bár a C&A-ban olyan szép kismamaruhákat szoktam látni. Max. félreteszem a sógornőm számára, ha oda kerülök egyszer.

Kép
Vendég
 


Hát reggelre zutty lett :( hajnalban felébredtem pisilni, akkor még nem, és csináltam egy - tesztet :? Nem is kezdtem volna el azon agyalni, hogy esetleg sikerült, ha nem ugrott volna fel a hőm az egekbe :shock: szerintem elindult valami, csak aztán mégsem :roll: no mindegy, megyek ma dokihoz, megbeszéljük az eredményeket, és jövőhéten hsg, és inszem is jó lenne áprilisban, de azt még nem tudom, hogy lesz e.

Kép
gaby25
 
 


Kedves Hajni Mami!

Nagyon boldog névnapot kívánok!!!! :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Kata,
a terv kb a felsoroltak miatt volt nálam is így! :lol:

Hajni,
Boldog Névnapot! :)

Betti,
Nem próbálunk dönteni vmi közelebbit az ötyézésről? :)
Az anyukák mondjanak valamit, a nem-anyukák rugalmasabbak! :)

Petike Potter Anyu, ez neked is szól :wink:
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?