Új privát üzeneted érkezett!

Tandika: privi ment :) .

Eni

Eni
marcy
 
 


Eni, képeket kérünk!!! Marcika gyönyörű, büszkék lehettek rá. :-)

Oriandy mikor várható újra a fórumon?
Vendég
 


Szió mindenki, szép estét!
Nagy itt a pangás, látszik hogy hétvége van remélem mindenkinek jól telik.

Eni, a fiad szempillában kenterbe veri az enyémet, pedig Ádi is egész nyugodtan felsepregethetné vele a lakást.

Ádám most aludt el, mi pedig úgy döntöttünk Tomival hogy iszogatunk egyet kettecskén valami jó film társaságában szombat este tiszteletére.

Rita, köszi a blog hozzászólást. Úgy örültem neki, mint a kis első osztályos aki szaloncukrot talál az iskolapadban! :D

Megvettük Ádinak az autós ülést, képzeljétek, a Tescoban 50 percet vártunk a baba részlegnél, mire egy eladó kegyeskedett a segtségünkre lenni...és mivel bemutató darab volt, ráadásul rosszul írták ki az árát, a 23000Ft-os ülést megkaphattuk 15ért, plusz várakozás...de szerintem megérte plusz félórát várni 8 rugóért.:-) Ilyen bizniszt máskor is! :lol:
Kapott Ádi kiscipőt is, amit a kanapénk mellett araszolva fel is avatott. Már annyira bravúroskodik hogy egykézzel elengedi a kapaszkodót.Persze, vannak nagy seggre esések, de azt hiszem ez ilyenkor belefér.
Ja és ma új szót tanult, egész nap azt ismételgette: ratatatata.:-)Szerintetek valami géppisztoly hangot akart utánozni? Biztos túl sokat néz tévét...:-)

Szép estét mindenkinek!!

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 

 
 

Sziasztok!


Boldog hófordulót Petinek!

Mári

Kép
mári
 
 


Szép estét mindenkinek :) !

Fütyi krém neve: EMLA-gél!!!!!!!!!!!!!!!

Kimike: még nem tudta megmondani, hogy mikor tud újra csatlakozni hozzánk, de remélhetőleg minél hamarabb!

Mellékelek néhány fotót ígéretemhez híven a taliról :) . Ádi és Marci nagy haverok lettek :) !

Eni

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

Kata!
Sajnálom, hogy megint szenvedtek Misivel… :( A fogmosásról: én még nem is mosom Kende fogait, nem igazán látom értelmét, egyrészt, mert szopizik az evések után, másrészt pedig rosszul van attól, ha a szájába nyúlkálok… Amikor valamit bekap, amit nem kéne, akkor is szorítja össze a kis száját, hogy „anya, te ide aztán be nem dugod az ujjad!”.
A porcelántárgyakat zártuk el, illetve tettük őket magasabbra. A határozott „nem szabad” mindig bejött, már a fikuszt is békén hagyja, pedig régebben elég volt elcipelni mellőle… ;)

Eni!
Ez a kukikrém nekem is szimpatikus, én egyelőre úgy nézem, Kendének elég jól le van tapadva. Nem is bántom, majd az idő (vagy a csodakrém) megoldja…
Marcikának még mindig gyönyörű szemei vannak!!!

Katus!
Szegény férjed, jobbulást neki!

Kimike!
Grat Milán 8. fogához! Én tutira nem hagynám itthon a gyerekemet 4 napra, ha volna lehetőség, csak vele együtt. Miért probléma, hogy nem aludt közöttetek?

Reni!
A sajtot főzelékekhez szokták adni, amikor már kész van, belekevered. A bolti gyümilevek adásával személy szerint nem értek egyet, nagyon cukrosak, és csak elveszik a baba étvágyát. Ha mindenképp itatni akarod Petit, inkább adj neki forralt, lehűtött vizet, vagy frissen facsart narancslevet higítva. Már nem szopizik, hogy gyümilevet adsz neki?

Ági!
Boldog hófordulót Petikének!!!

Voltunk méredzkedni csütörtökön, 9340 gramm és 72 centi Kende, kerek egy kilót hízott, amióta utoljára mértük (igaz, hogy másfél hónapja, de akkor is…). Pedig ebben volt egy hét betegség is, amikor szinte csak a cicit fogadta el…

Ma pedig megtörtént a nagy esemény: KENDE ELINDULT!!!!! És íme a bizonyíték (nemcsak az ígéret :D):

http://www.fileposta.hu/xmyFileSendDirect.do

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Üdv.

Norwell, én nem tudom megnézni. :( De gratulálok.
Peti szinte sosem iszik gyümilevet, most megint rászokott az édeskömény teára, de pohárból. Most ez a menő, és így iszik, sem a cumisüveg, sem a csőrös üveg nem hatotta meg. Érdekes, hogy a tápit a cumisüvegből seperc alatt megeszi, de más folyadék nem kell belőle. :o

Marcy, nagyon édes a fiad (még mindig). Jó, hogy tudtál talizni Oriandy-val, ahogy nézem az utolsó képet, Marcinak nem nagyon tetszett Andi. :D

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Eni, Oriandy kisfiát nem Daninak hívják? Bevallom én úgy emlékszem.
Mindenesetre a képek arról tanuskodnak, a fiúk nagy haverok lettek!

Norwell!Nagy gratula Kendének a járáshoz!Azt hiszem ő itt az első baba aki elindult! :D Kis ügyi-bügyi. :) Mostmár rohanhatsz utána!

Kimike, imádkozom hogy süssön holnap a nap!
:D

Juca, Te merre bújkálsz az utóbbi napokban?

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Norwell: sok gyümilére az van írva, hogy no cukor. Pl. hipp, de másfajtát is vettem már, ami nem cukros.

Csajok, a férjem lefoglalta az utat, de kettőnk részére. Az igazság az, hogy én nem merném magunkkal vinni Milánt. A múltkor a védőnő a fülembe ültette a bogarat, hogy más ország, más baktériumok stb. Ha egy felnőtt hasmenést kap, max. lead 1-2 kilót, de egy csecsemőnek még összeomolhat a keringése. Szóval ezért két lehetőség adott: vagy gyerek nélkül megyünk, vagy nem megyünk.
Ja, még azt is mondta, hogy ha már külföld, akkor menjünk a környező országok valamelyikébe. Na ezért megyünk Horvátországba nyáron.
Amúgy most nem tudok örülni ennek az egésznek, tiszta gyomorgörcsöm van, hogy mi lesz az én kisfiammal nélkülem. Néha jó lenne kicsit lazábban felfogni a dolgokat. Lehet, hogy már én vagyok öreg a gyerekneveléshez, és hamarabb kellett volna szülnöm. :roll: Baromira tudok aggódni Milán miatt.
Egyébként köszönöm Mindenkinek, aki hozzászólt a témához. Annyira érdekes, ahogyan megfogalmazzátok a véleményeteket. Szeretem. :)

Kitti: holnapra jó időt mondanak, remélem az lesz!!!

Én is Danira emlékszem, nem Ádira. De ha Kitti nem hívod fel a figyelmet erre, észre sem veszem :)
Vendég
 


Norwell: gratulálok Kendének! Sajna én sem tudom megnézni, azt írja ki, hogy lejárt a biztonsági időkorlát. :shock:
Vendég
 


Hát ezt nem értem... :? Próbáljátok meg újra:

http://www.fileposta.hu/xfiles.do#

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Megvolt a pizzázás. Tök jó volt! Bár a férjemre berágtam, mert nem jött haza időben a pecázásból, így elmentem nélküle és később csatlakozott hozzám. De mentségére legyen mondva, hogy fogott halat, megpucolta, felszeletelte és még a fagyóba is berakta.
Amikor hazajöttünk, anyukám azzal fogadott, hogy Peti tud mászni előre is , csak megfelelő ösztönző dolog kell. És tényleg! Az újságpapírra határozottan beindul előre, de inkább átmenet a kúszás és mászás között. Szóval a fiúnk lusta!!! :lol:

Norvell!
Gratula Kendének az elinduláshoz. ( A videót én sem látom.)
Peti még szopizik reggel, este és hajnalban, ill. napközben is ha cicin alszik el, de ezen kívűl kb. fél deci vizet ha megiszik. Ezért is gondoltam, hogy próbálkozom gyümilével, de amit én vettem (Pacific bébijuice) nem ízlik neki!!!

Eni!
Marci még mindig szívdöglesztő kiscsávó!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Kimike, éljen, éljen süt a nap! :D
Ment Neked egy privi, sürgős választ várok mert már fél tizenegy van!

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok Csajócák :) ,

olyan szép napsütétses reggelre ébredtünk, hogy csak jó kedve lehet mindenkinek :lol: :lol: :lol: !!!

Délután közös családi séta lesz, már nagyon várom!


Norwell: BOLDOG HÓFORDULÓT KENDÉNEK :P :P :P !!!


Nem tudtam megnézni én sem sajna a videot, pedig nagyon kiváncsi lennék rá :) !
Egyébként Oriandy DANIja :lol: :lol: :lol: is tud már magától menni néhány lépést, de neki van majdnem egy hónap előnye :) .

Kimike és Kitti: ha összejön a közös séta, akkor jó szórakozást és beszélgetést :) !

Reni: látod, minden rosszban van vmi jó :D , bár késett a férjed, de most ott figyel a hal a hűtőben. Én imádom!!!!!!!!

Ja és Marci köszöni a dicséreteket :) :) :) !

Eni

Eni
marcy
 
 


Kitti!

Vagyok, csak nem itthon :-)

Norwell!

Grat. a mászsáshoz.

Kimi!

Én spec. nem hagynám itthon Kingát. Utazóágy, és vinném várost nézni. Mondjuk ő bírja. Most egy órára megléptem templomba és végig bőgött, mert a feneke, foga vagy mit tudjuk miért, és így is kész ideg voltam, mert nem szokott bömbölni. De ez ÉN vagyok és nem TE. Ja és Írország nem Albánia, ott is van babaeledel. Nektek kell dönteni, és ha döntöttél a szívedre hallgass, semmi és senki másra, és ne bánd meg a döntésed!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Fogkrém: ha mindenképpen akartok a DABUR (Rossmannban kapható) ajúrvéda csoda adható, nincs benne fluorid. Megjegyzem kismamiknak is jó, ettől nem hánytam, és tök jó íze van, és hatékony fogkő ellen. A lényge, hogy vegetáriánusok is fogyaszthatják :twisted: nem vicc, rá van írva.

tisztítószerek: eltettük magasra. Kinga magasságában olyan dolgok vannak, amik nem okoznak bajt. A kábelt vagy virágföldet, ha megrágja nem ugyanaz, mintha Domestost nyelne. De ami lenn van, már tudja, hogy nem szabad, meg hogy a sütő süt.

Most ennyi, bocs, nincs időm írni.

Ja vészesen kipirosodott fenék -> mint a felfekvés: Dr. Theiss körömvirágkrém. A többitől (Boraxos, Sudocream, Neogranormon... egyéb körömvirágos) csak rosszabb, nem vicc. Újabban együtt bőgünk pelenkázáskor, nem kívánom senkinek. Ja és a törlőkendő is felejtős, nedves vatta vagy csap alá tartani. Iszonyat. Mindig tudtam, hogy Kingának gáz a bőre, de, hogy ennyire!!! :-(

Na mindegy dobok pár egészen friss játszóteres fotót:
Kép
Kép
Kép

Kitti!

Blogot még nem olvastam, de ami késik...

tjuca
 
 


Kitti!

Írtam!!! Megyünk, ott leszünk! Csak nekem idáig nem jött be a babanet. :evil:
Vendég
 


Amúgy utálom az óra állítgatást, már dél van!!!!
Vendég
 


Kimi!Én is rühellem hogy már dél van és egy órával rövidebb a hétvégénk!:-(
Egyébként ma reggel Ádi 8ig aludt.:-)
Akkor 14 órakor!
Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan-gyorsan, kb. 6 köbméter mosogatnivaló figyel a konyhában... :P

Juca!
MÁSZÁS???? :shock: :?: :?: :?:

Eni!
Köszönöm, aranyos vagy! Írtam Neked privit!

Reni!
Esetleg a narancslé, ha megpróbálod?a Hátha a savanykásabb ízek jönnek be neki.

Most megyek, muszáj elmosogatnom... :roll:

Pussz!

Kép
Kép
norwell
 
 


Helló lányok!

A férjemet tegnap haza hoztuk.
Jól csak a térde fáj szegénykémnek de mint egy hős, tornáztatja ( már amennyire lehet).
Az a lényeg, hogy itthon van mert amíg a kórházban volt olyan fél embernek éreztem magam.Nem is tudom mi lenne velünk ha Ő nem lenne.

Kimike!
ha így döntöttél az utazással kapcsolatosan akkor azt kívánom, hogy érezzétek jól magatokat.

Itt is szépen süt a nap és ami a lényeg, hogy 1 órával tovább lesz világos.Kiváncsi leszek mennyire fogja megzavarni Pannát az óra átállítás.

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus, jobbulást a férjednek!

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, összejött a találkozó Kittivel és családjával. :) De én, mint egy hülye liba elfelejtettem kattogtatni. A fényképező végig ott lapított a táskámban. :( Na majd legközelebb.

De ami a lényeg: Kitti, egy élmény volt veletek megismerkedni! :D
Remélem máskor is összehozunk egy jó kis sétát!

Mikor hazaértünk, megetettem a fiúkat, akik ezután elaludtak. Csak tudnám ki fog így este aludni? :roll:

Katus: Minden jót a férjednek!

Na megyek mosogatni.
Vendég
 


Móni, mi is örülülünk, hogy összejött a nagy találkozás. Jó nagyot sétáltunk! :D Viszont mi nem tudtunk "kidőlni" miután hazajöttünk, mert Ádám nem volt hajlandó aludni. Épp most fürdetjük, aztán megpróbáljuk elrakni holnapra. Remélem, nem fázott meg abban a nagy szélben, mondjuk rendesen felöltöztettük.

Már nem volt kedvünk vacsit csinálni és rájöttünk hogy nincs itthon kenyér, úgyhogy hideg vacsi helyett pizzát rendeltünk.Nyam. Ádoi meg sztrájkol, nem akar vacsizni. Két kanál tejpép után elmászott. :roll:

Na megyek gyereket fürdetni.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Hali!

Keresztelő megvolt, szép volt. De az utána levő "ünnepi" ebédet senkinek nem kívánom...nem tudom, a tatám teljesen kikelt magából (ott volt a kaja, de nem amiatt), és az én pofimról égett a bőr a rokonok előtt. :o
Peti a keresztvizet nagyon jól viselte, és a másik két kisfiú is, egy könnycsepp nem hullott, vagy bömbiszó nem hallatszott. :) Emlékbe kaptunk egy kis "keresztelőruhát" is. Ajándék is van, píz, bébitaxi, aranylánc (a keresztszülők csak nem bírtak magukkal), és egy ruci, ami a cetlije szerint 74-es, de még biztosan jó Petire.

Norwell, én még mindig nem tudom megnézni a videót! :( Egyékbént sok puszi Kendének hófordulója alkalmából.

Juca, szerintem Kinga nálam kimaradt a szórásból, neki is nagyon boldog hófordulót! Ahogy nézem, a kisasszony nagyon élvezte a játszóterezést.

Kimike, én is azt javaslom, mint Juca, TE döntessz, de amit cselekszel a végén, azt NE bánd meg!

Katus, én is kivi vagyok, hogy Peti mikor kezd majd nyügi lenni... Hát most lett az, pofira esett, mint a zsíros kenyér, de megnyugtattuk.

Na egy kép, a megkeresztelt fiacskámról:
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Lányok, látta valaki a Naplót, Dorogi Gabriella riportját? Egy beteg kisfiúról szólt. Borzasztó, annyira sajnálom szegény gyerkőcöt. Ilyenkor mindíg összepuszilgatom a kisfiamat és hálát adok a JóIstennek, hogy egészséges. Annál nincs is rosszabb, mikor a szülőnek végig kell néznie a gyermeke szenvedését.

Ex: mi volt a probléma, miért kelt ki magából a Tatád? Mi nem tetszett neki? Sajnálom, hogy nem sikerült jól az ebéd. :(
Vendég
 


Kimike, ha nem hari, ezt most nem részletezném...hosszú. Igaza volt is meg nem is, és nem így és nem most kellett volna "megoldást keresnie".

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ági!
Privi ment!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!

Bocsi grat. a járáshoz.

tjuca
 
 


Sziasztok!
Képzeljétel egész jól aludtunk, Tomi elvitte Ádit a bölcsibe, én meg reggelizek teszek-veszek, Nektek írok aztán fél tíztől dolgozom mint a kisangyal. :) Jókedvűen ébredtem mert összességében tök jól sikerült a hétvégénk!

Ex, Petikének gratulálok a keresztelőhöz, örülök hogy összességében jól sikerült a dolog.

Móni, hála az égnek, lekopogom de egyelőre úgy tűnik Ádám nem fázott meg a tegnapi sétánk alatt. Megyünk máskor is? A férjemet ugyanis csak így hátulról mellbe lehet rávenni hosszabb sétákra, ahogyan tegnap csináltuk :twisted: Majd megint jól átverjük. :D

Szép napot mindenkinek, később még benézek!

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Ez a hétvége is eltelt! Igazából mi vasárnap délben jöttünk rá, hogy óraállítás volt...

A buli elég furán sikerült, olyan volt, hogy a Körös partján egy volt önkormányzati nyaralóban (fűtetlen helyiségben) volt egy halom ember, igazából 3 társaság, abból a katona csapat 28 ember. A kaja jó volt, ettünk, ittunk, beszélgettünk, de szépen lassan elszivárgott mindenki. Mire lett volna jó zene, jó hangulat, a mi csapatunkból már csak max 10-en voltunk. Na akkor egy párral (a csajt még középiskolából ismerem) elhatároztuk, hogy átmegyünk Szentesre discoba, ha már úgyis van gyerekfelügyelet mindkettőnknél. Fél 11 után volt már, viszont a disco kongott az ürességtől, azt mondták, éjfél körül kezdődik az élet. Hát, azt már nem vártuk meg. Helyette csaptunk egy éjszakai tescozást, megvettük a húsvéti csoki-nyuszi ellátmányt, pelust, ilyesmi. Éjfél körül már Gádoroson voltunk. És láttunk egy olyat, amit nem kellett volna, nem is beszélhetek róla, mert titok, de járt az agyam rajta, alig tudtam aludni. Jó volt kimozdulni, és bár nem sokáig voltunk, jól is éreztük magunkat.

A nagy mákom, Lackó is lebetegedett. Ugyanaz, mint Mesinek. Gyulladt hörgők, kezdődő tüdőgyula. Kész vagyok! 2 hónap alatt 12 ezret költöttem gyógyszerre, eddig. Holnap viszem vissza Mesit, még nincs teljesen jól, csütörtökön Lackót viszem vissza... Tiszta öröm az élet.

Most elaltatom Mesit, aztán reagálok arra is, amit írtatok!

Addig is írjatok!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Utálom, hogy átállították az órát. :evil:

Viszont, gyönyörűen süt kint a napocska! Hurrá!!! Milánnal kitakarítottunk, ágyat húztam portalanítottam, porszívóztam, felmostam, mosógépet indítottam, gyerek kajája a sütőben, úgyhogy most kicsit szusszanok és írok. Milánka is segített nekem, mert amit én visszapakoltam, azt ő újra leszedte. Na nem baj, legalább alaposan le lett törölgetve a por mindenhol. :lol:

Kitti: naná, hogy megyünk máskor is! Bármikor! Mi azt a kört ma is megtesszük, tudod, menni kell megint a postára. :D Tomit mégegyszer nem tudom hogy húzzuk be a csőbe. :lol:
De felmehetnénk egyik hétvégén Dobogókőre is, ott van egy jó kis étterem, kint a szabadban sütik a finomságokat és a levegő is szuper. Ez csábító ajánlat, ugye? Vagy Visegrádra elugorhatunk valamikor.

Gabella: áruld el légyszi, mi az amit láttatok???
Betegséget sajnálom. :(

Ex: ok, ahogy gondolod.

Mentem teregetni.
Vendég
 


Hát, családi balhét váltana ki, ha leírnám, és esetleg valami ismerős elolvasná... Elég húzós ügy, és az illetékes megkért, hogy hallgassunk róla...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella!

Ez olyan fura, hogy feldobod a labdát, aztán nem lehet lecsapni. Nyúlbeszerző körútra nekünk is kellene menni.

Kimi! Kitti!

Mi is becsatlakoznánk, de inkább hétköznap mert mi hétvégén nagyon gázosak vagyunk. De ha Dobogókőre vagy Visegrádra mentek, akkor... még a hétvégén is gondolkodom 8)

tjuca
 
 


Egy tegnapi pancsis kép, repkedő vízcseppekkel!

Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na annyit mondok, hogy megcsaláson kaptunk valakit... :roll: Irtó ciki...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


óraátállítás: nálunk úgy van minden, mintha nem lett volna. Így Kinga nem hatkor kelt, hanem hétkor :-) és valszeg később is eszik. A téli kicsit rázósabb volt, de akkor is minden gond nélkül álltunk át, azaz nem álltunk át :-)

tjuca
 
 


Gabi!

A kecótokban? :twisted:
Gondoltam, hogy ilyesmi, de igazából sokkal nagyobb feneket kerített a dolognak a fantáziám. Nekem már a kecske is megfordult a fejemben :roll: :twisted: Csak annyira titokzatos voltál 8) na jó lépek, lehűtöm az agyam egy kis fürdőszoba suviccal.

tjuca
 
 


Gabella!

A kép viszont fantasztikus bárki fényképezte nagyon ügyes! Tényleg lépek.

tjuca
 
 


Nem nálunk, az út mentén autóban...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Én is megyek, főzni kéne.

Én fényképeztem, és véletlen tök jó lett, szerintem is! :D

Pápá!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella: ez tényleg ciki. Ne is írd le, rosszul vagyok az ilyen dolgoktól.
Megértem, hogy mellbe vágott az eset. ÁÁÁÁÁÁÁÁ :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Juca, köszi a bloghozzászólást!:-)
Kimike, Neked is!:-)

Gabella, hogy felétek micsoda szappanoperák vannak... :roll:

most megyek mert meló van.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


A babanet hozta a formáját. Biztos agyára ment az óraátállítás.

tjuca
 
 


Sziasztok,
reggel próbálkoztam én is, persze nem jött össze!

Kimike,
ha esetleg meggondolod magad: két év alatti gyerek ingyen utazik, ha az öledben ül a repcsin, tehát ha úgy döntöttök attól függetlenül tudjátok vinni Milánt, hogy a férjed már lefoglalta az utat.

Egyébként érdekes mennyire eltérőek a védőnők ill. dokinők véleményei. A mi védőnőnk simán azt mondta Egyiptomra is, hogy menjünk nyugodtan, biztos nagyon élvezni fogja a gyerek. Írország pedig Egyiptomhoz képest szerintem patika :)

Gabella,
megvettem a rucit és jó hírem is van. Mivel a C&As pénztáros elbénázta és az általam Pancsinak vett kis rövidnacit nem blokkolta be, így még olcsóbb a ruci: 2500 helyett csak 1800.-.

Amikor hazaértem akkor néztem a blokkon, hogy csak egy tételt számolt.

meteor
 
 


Halihó.
Dógozom ezerrel, csak bekukkantottam egy percre.

Rita, Móni, nekem tök szimpi hogy babával sem áll meg az élet és igenis elmentek nyaralni akár messzire. Én is így vagyok ezzel csak egyelőre mi még nem gondolkodtunk azon mi legyen az úticél.
Egy biztos, most hétvégén Bükfürdőn leszünk wellnesskedni a cég jóvoltából:-)

Móni, tök jó ötlet a Visegrád. Elmehetnénk a bob pályához. A Nagyvillám étteremben voltatok már? Szuper onnan a kilátás és van ott egy extrém sport központ is. Noha én csak nézni merem amit azok csinálnak... :roll:

Juca, még szép hogy gyere Te is kirándulni családostul! :D

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Rita: nagyon egyre gondoltunk. Pont ezt akartam kérdezni tőled. Ez baromi jó, gondolkodom a dolgon. Bár az alvást még mindig nem tudom hogy oldanánk meg. Eni, nektek más, mert te még szoptatod Marcikát és azon alszik el, ugye?. Én is szopiztatok, de már szinte csak reggel. Ha magunk közé tesszük, akkor mászik le az ágyról, szóval elképzelni sem tudom hogy altatnám el. Ezt úgy képzeld el, hogy ő teljesen magától aszik. Beteszem a kiságyba, elkezdi szopni az ujját és azon elalszik. De közöttünk még soha nem aludt el, bohóckodott, izgett-mozgott, forgolódott. Rita, ti hogy fogjátok Londonban és Spanyolországban az alvást megoldani? Bár ha hotelben alszotok, akkor evidens, sok helyen kérhető rácsoságy.
Rita, az ottani kajából szerintem tényleg ne nagyon adj Pancsinak. De nálatok is más a helyzet, mert a cici kéznél van, steril, szóval ennél jobb megoldás nem is létezik az etetésre.
Ja, valaki írta az utazóágyat. Na az nekünk nincs. Viszont van egy járókánk, ami összezárható, de olyan nagy és nehéz, hogy azt nem adom fel a repülőre. Lehet, hogy a gatyánk rámenne a pótdíjra. Na mindegy, szóval a dolog meglehetősen körülményes. Bár én is nyugodtabb lennék, ha jöhetne velünk a kis drágám. Van még 2 hónapom agyalni a dolgon, ugyanis az 5. házassági évfordulónkon indulunk. :D

Rita: még annyit, hogy minden orvos, védőnő mást mond. Én már csak ilyen aggódosokat fogtam ki mind a nőgyógyimat illetően, mind a védőnőt és a gyermekorvost illetően. Mikor terhes voltam a nőgyógyászom nagyon ellenezte, hogy síelni menjek. Nem is mentem. Aztán találkoztam egy ismerős kismamával, aki pedig az orvosa belegyezésével, sőt javaslatára elment Olaszországba síelni. :roll: De ezen kívül számtalan példát mondhatnék még. Mondjuk én túlparázom ezt a repülős utat, úgyhogy ne figyelj rám, ha hülyeségeket írogatok. :wink:

Kitti: azt az éttermet nem ismerjük, de benne vagyunk, naná. :)
Többiek, tök jó lenne, ha Ti is jönnétek családostul! Meteor? WKata? Többiek?
Nagyon jó kis munkahelyed van Kitti, örülök, hogy téged küldtek. Ma megvettem az újságot, de nem látom a nevedet, melyik cikket írtad?
Vendég
 


Kimike, egy három oldalas összeállítást csináltam lelkileg tönkrement sztárokról. Vidám téma volt.

Egyébként tök szar volt ma a babanet...

Na, megyünk a fiúkkal kondizni, este jövök.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok Csajok,

Ex: tök jó, hogy túl vagytok a keresztelőn (egy gonddal, ha lehet így fogalmazni kevesebb :lol: ) .

Kimike: igazad van, Marci még tényleg cicin alszik el, és lelkesedik érte, ahányszor csak a közelébe kerül :oops: . Biztos nehezebb a helyzeted, hogy már nem szoptatod, vagy legalábbis nagyon keveset. Én is ettől az időtől félek, mert így nagyon kényelmes és egyszerű az élet :) ! Megértem, hogy nem egyszerű a döntés. Tavaly ilyenkor, amikor még Marci a pocakomban volt, már az idei nyarat terveztem, hát azóta nagyot fordult a kocka. Bevallom, már nem vagyok olyan nagylegény, mint akkor voltam :lol: !

Kitti: hol lesz a szállásotok Bükfürdőn, a Répcében??? Tudsz már részleteket???

Meteor: tényleg jó vásárt csináltál, biztos Gabella is értékeli :lol: !!!

Nekünk ma húzós napunk volt, jöttünk-mentünk-vásároltunk. Délelött 10-kor indultunk el és du. 3-kor értünk haza. Marcit a McDonalds-ban etettem meg, még szerencse, hogy vittem magammal kajcsit. Bírta a kis hurki, csak a végén dőlt ki. Mindenesetre beszereztem neki egy tavaszi kabátot, nagyon helyes :) .

Férjemmel elmentünk futni, most már én is csatlakoztam és nagyon jól esett. Vége a lustálkodásnak, megjött a jóidő :lol: !

Eni

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

A hétvége nagyon gyorsan eltelt, vasárnap tartottuk apósom szülinapját, és Julcsika végre találkozott a nála 2 hónappal fiatalabb unokatesójával. Nagyon aranyosak voltak együtt.
Ma gyüminapom van, ilyenkor nem vagyok túl happy hangulatban, ennek örömére kitakarítottam a kecót. :lol:

Kimike, én elmennék Írországba, mégpedig gyerek nélkül. Szerintem ez nem önzőség kérdése. Egyrészt ti is úgy tudtok igazán kikapcsolódni, és pihenni, ha kettesben vagytok, másrészt én úgy gondolom egy ekkora babónak még otthon a legjobb, ő úgysem élvezné még a kirándulásokat. Persze ehhez az kell, hogy egy olyan valakire tudd itthon hagyni, akiben megbízol, és akit nagyon szeret a babó, és majdnem olyan jól érzi magát vele, mintha a szüleivel lenne. A férjemmel még novemberben mentünk el 3 napra Debrecenbe, a szüleim feljöttek Pestre, ők voltak Julcsival. Hát, szerintem fel sem tűnt neki, hogy nem vagyunk. :) Anyukám azt mondta, egyszer sem sírt, jól érezte magát. Mondjuk azt hozzá kell tennem, anyáékat nagyon ismeri, 4 hetes koráig otthon laktam vele. (A férjem államvizsgára készült.) Novemberben még szopi is volt, én úgy oldottam meg, hogy reggel és este fejtem, tehát nekem még ez sem volt probléma. Szóval az én véleményem az, hogy ez nem önzőség kérdése, és nem az anyai szeretet mércéje, hanem a hozzáállás, az egyedi beállítottság a lényeg, hogy jól tudják-e érezni magukat a szülők gyerek nélkül, vagy sem.

Ex, utólag is boldog 10. hónapot a kis szegedi pasinak! :) És gratula a keresztény fiatokhoz! :)

Gabella, nagyon aranyos a kép, tényleg jól sikerült! :) Jobbulást Lackónak!

És végül egy mai kép, ha valakinek rossz a kedve, csak rá kell néznie, és rögtön mosolyogni fog!

:lol:
Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Gombi: Julcsika egy hajasbaba :) , nagyon cukorfalat :) !

BOLGOD HÓFORDULÓT JULCSIKÁNAK :P :P :P !!!

Eni

Eni
marcy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?