Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Benianyu :D én is most állítok órákat! :( :evil: :evil: :evil:


ma Ayse féle fokhagymás-tejszínes tésztát csináltam,ISTENI lett!!!!!nyaminyammmm......


tényleg: AYSE HOGY VAGYTOK????? :roll: :roll: :roll:
annamami
 
 


Ancsi,
nekünk is Concord Ultimax van,mint Barbiéknak.
Én jó szívvel ajánlom nektek.
A tesztek szerint ez az egyik legbiztonságosabb.
Jó tágas-széles,ha elalszik Marci szinte vízszintesre tudom dönteni,sosem bukik előre benne,viszonylag magas is így jól kilát.
Eleinte nagyon nehéz volt ki-be tenni az autóba de mostmár csukott szemmel is megtudom csinálni! :D :D :D
És ha egyszer bekötöd,olyan fix,mintha be lenne betonozva,meg se moccan!

Ja,és nem vagyok Concord ügynök...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pussz.
annamami
 
 


Jó Reggelt!

Gyönyörű napnak ígérkezik a mai,remélem az is marad! :D


Ancsi,
az lemaradt még a tegnapi üziből,hogy a nagyobb babaáruházakban (Brendon,Megatoys,BabyOutlet)biztos szinte minden típusból tartanak,de ennek megfelelően az ára is kicsit borsosabb,mintha vmi egyszerű kis bababoltban vennéd......


Szép vasárnapot mindenkinek!
annamami
 
 

 
 

Jó reggelt!!

Annamami.

Köszi!!
Ez az ultimax a 0-18 kg-ig van,ugye???

ancsi26
 
 


Ancsi,

nekunk is concord ulimax van, en is ajanlom, es igen, 0-18 kg.

Kép

Kép
ppanna
 
 


Hú de nagy a pangi....

Annamami!
Köszönöm az érdeklődést! :)

Kezdem Andrissal:
A csütörtöki láz után nem volt semmi, mintha elfújták volna (hála az oscillonak).
Engem viszont tisztességesen leterített. Az elmúlt napokban jobbára csak feküdtem, elég vacakul voltam. Ma délutántól azonban rohamosan jobban lettem, gondolom szintén az oscillo segített, enélkül nem hiszem, hogy 3 nap alatt itt tartanék (holnap bírom kezdeni a szokásos heti menetet, délután egy órát kinnt is voltunk).

Lilinek volt egy aranyköpése.
Kivettük a postaládából a k&h számlalevelet és megkérdezi:
- Mi az, mi okosan döntöttünk?

ayse
 
 


:mrgreen:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Halihó!

Itten vagyok...mindent látok, mindent hallok :twisted: :twisted: :twisted:

Reszkessetek, holnap elárasztalak titeket Lénával :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted:

Király volt :P :P :P :P :P

Pusz:M.

Kép

Kép
megann
 
 


Inkább most 8)

Sátáni vigyor:
Kép
Ördög-Léna szarvacskákkal:
Kép
Pancsi:
Kép
Pancsi anyával:
Kép
Megfáradva:
Kép

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

HOL VAN MINDENKI :?: :?: :?:

Tudom, tudom ebben a szuper jó időben, mi is egész nap csavarogtunk. Voltunk a háznál is, aztán du. meg a Károly kertben, ahol Maja teljesen rákattant a nagy csúszdára. :lol: Apja nem győzte felpakolgatni rá, mivel felmászni még nem tud, mert túl magasak a lépcsőfokok. Nagyon édes volt. :lol: Majd illusztrálom.

Ayse!
Örülök, hogy jobban vagytok! Tuti a szép napsütés is besegitett neked a gyors gyógyulásban. :wink:

Megann!
Jöhetnek a Lénák! :lol:

Ancsi!
Nekünk Römer isofix van és én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Megann!
Alvó Csipkelénácska gyönyörűséges! :lol:
De az ördögi is! :twisted: :lol:

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Megann! :D

De jó lehetett!

Mi meg 3 év után először végre kettesben lehettünk, mert anyósék elvitték a gyerekeket a vasúti parkba. De jó volt. Sétáltunk a belvárosban, moziban voltunk, megnéztük a Szabadság, szerelmet, tényleg nagyon jó. Csak a Csányi lehetett volna többet benne . :D Hallod, Barbi? :D :lol:

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Zsóf!
Hú de jó lehetett. :D Na egy ilyen nap ránk is ránkférne. :roll:

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Maja és a csúszda:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Úúúúúúúúúúúúúúúúúúú Megann!

Léna GYÖNYÖRŰSZÉP!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
annamami
 
 


Cleo!

CsipkeLéna :lol: :P :P :P ez nagyon cuki volt Tőled :P :P :P :wink:

Nagyjából visszaolvastam.....

Göndörzsófi!

Jaj dehogy vagy bányarém..csupán (és most meg ne haragudj :oops: :oops: :oops: ) a képen fiatalabbnak nézel ki :oops: :oops: :oops: :oops: ...de már megfejtettem hogy miért....mert talán ott még az egyeskével vagy fotózva??????illetve kerekebb volt a fejed a képen..és a kerek fej mindig fiatalit :wink: :wink: :wink:
(jaj, de most nehogy hizókurába kezdj :lol: :lol: :lol: )

Remélem nem haragszol az őszinteségemér :roll: :roll:
Én is örülök hogy megismerhettelek személyesen :P :P :P

Na most lelépek alukálni..ki kell pihenni a wellnesst.. :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok lányok!

Háááááááááááááááááát szörnyű ami történt! Én is nagyon sajnálom K.Attilát. És mikor belegondoltam, hogy agy u.akkora baba maradt apa nélkül mint a mi gyermekeink...összeszorult a szívem, és mikor végigfutott az agyamon, hogy akár apával is történhetett volna ilyen...el is sírtam magam...

Na de sajnos ez van, Isten vagy nem Isten....neki ez/ennyi volt megírva...legalább boldog volt végre...

más: annyira zsufi napjaink vannak, hogy csak most jutottam géphez....de úgy fáj a derekam, hátam, hogy nem maradok sokat!

Mi jól vagyunk, végre kialkudtuk a játszóteret a kertbe, és ha minden jól megy 2-3 hét múlva már kész is lesz. Tüncsi egyre többet dumál, és össze is kapcsol szavakat... jól lefárasztanak a korrepetálások is...

Ancsi, nekünk a Concord ultimax nagyon bejött, imádom!!!!!! a fektetése is jó, és ha kinövi Meli, akkor a testvérkének is jó, mert fordítva is be tudod ültetni...0 évestől jó!...csak ez ugye nem hordozós...Van egy Römerünk is, de azt nem szeretem annyira...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ja, és legolcsóbban a Visegrádi utcában évő nagykerben volt!!!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann, a kis Léna egy tünemény és azik a szőke fürtöcskék!!! Ti merre jártatok?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann/Cleo!

Gyönyörű lányaitok vannak!!!

Cleo!
A Károlyi-kert a Műzeumkert? :oops:

Megann!
Szuper, akkor én egy igazi fiatalos mami vagyok!!!! :D:D:D

ayse
 
 


Annyit írjátok ezt a Károlyi-kertet.

Egyszer egy szép napon, tudjátok elhagytam a várost, ahol éltem ... és azóta úgy átépítették.... :shock: :shock: :oops:

ayse
 
 


Ayse!
Köszi. Nem, a Károlyi-kert a Károlyi-palota mögötti park, ami a Múzeum krt. V. ker-i oldalán található az Astoriához közel.

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak kicsit fárasztó napunk volt :(
Utólag már vicces is, de akkor persze nem volt az......

Reggel Leon jön hozzám, egyik kezében egy ki nem pattogott kukorica szem (tegnap elől hagytuk az üres edényt, amiben ugye benne voltak a ki nem pattogott szemek :evil: ) és üvöltve mutogat az orrára. Mondom Gabinak, hogy tuti, hogy bedugott egy szemet az orrába....
Ő persze, hogy tuti nem, olyan pici az orrlyuka, be se fér.
Lámpával belevilágítottam, naná, hogy ott volt jó mélyen a kukorica, kiszedni se bírtuk. :(
Irány a Budai GyK.
Félúton vagyok, amikor Gabi telefonál, hogy jöjjek vissza azonnal, mert Nolcsinak is van az orrában egy :twisted: :twisted:
Már akkor mondta, hogy ő is bedugta az orrába, csak nem gondoltunk, hogy tényleg ennyire kis hülye.
Aztán Gabinak bizonygatta, hogy de, valóban ő is feldugott egyet, mire Gabi belenézett és persze neki is ott volt.

Visszafordultam, utána együtt irány vissza a kórházba, haol kiderült, hogy aznap a Heim Pál az ügyeletes, így átbumliztunk oda.
Ott persze egy perc alatt kiszedték nekik, de erre ráment a délelőttünk.
Utána vásároltunk a savoya parkban, találkoztunk Nyúlnéval is. :D

Gabiéknál szülinapi ebéd volt, meg rokonok is jöttek, jól telt a nap többi része.
Anyu meg elvitte a fiúkat, majd csak kedd este kapjuk őket vissza. :D

Megann!
Nagyon jók a képek Lénáról, biztos nagyon jó volt, majd mesélj egy kicsit! :wink:

Cleo!
Maja is tündéri a csúszdán, erre Leon már egyedül felmászik.......
Habár a múltkor láttad, hogy a mászókára is felmászik egyedül, sutyiban.

Zsóf!
Jó kis nap lehetett, mozi főleg :wink:
Szerintem is keveset szerepel :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ayse!
Igen, egy pár éve hozták rendbe és azóta gyönyörű! Sokat járunk oda Mankával és Jackkel is.

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Barbi!
Micsoda nap! :shock: Nem semmi kis huligánok!

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Barbi!
Te jó ég!!!!!!!
Még jó, hogy segítettek!!!!!!
Az ilyen magfélékkel vigyázni kell, főleg a babbal, mert a nedves közegben megduzzad és akkor nagyon nagy baj is lehet belőle (ha a hörgőbe kerül).

A BGYK-at mégis megszüntetik, úgy hogy krónikus ellátás lesz. Nyilatkozott az egyik orvos, hogy jelenleg még nem tudja elképzelni, hogy ez mit jelent, mert a szakma szabályai szerint ha csak lehet, a krónikus beteg gyerekeket is az otthonukban ápolják.
A műtőt le kell szerelni, mandulaműtét pl. nem lesz ezentúl.
Az igazgató nem írta lá a minisztériumnak a papírokat. :evil: :evil:


Cleo!

Kész feladtam (pedig valaha olyan büszke voltam rá, hogy ismerem a várost). A Károlyi palota az nem az, ahol az irodalmi múzeum van, a Jogi Egyetem felé?
Ahogy végiggondolom az V. kerületi oldalt, pláne az Astoriát, egyszerűen nem ugrik be palota :oops:

Bocsánat ha feltartalak ezzel :oops: :oops:

ayse
 
 


Ayse!
De, jól tudod, az a Károlyi-palota, a Károlyi-kert meg közvetlenül mögötte van. Persze, nem a Múzeum krt.-on van, hanem egy kicsit beljebb a Jogi egyetem felé, csak azért irtam az V. ker oldalt, mert a Múzeumkertet emlitetted ami a másik (nyócker) oldalon van. Na, ezt szerintem megbeszéltük. :wink:

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Sziasztok! :) :)

Megann,
Léna ördögien is tündéri! :) :) Nagyon édes! :) :) A képek alapján jól éreztétek magatok, ugye? :) :)

Cleo,
Maja is szuper aranyos, ahogy csibész fejjel csúszik le a csúszdán. :) :)
Dani is próbál felmászni, csak még alig tudja feltenni az egyik lécről a másikra a lábát, mert útl magas. De nagyon kűzd. :)

Barbi,
Jaj, ez nagyon ijesztő! :( Még szerencse, hogy szóltak a fiúk és rögtön tudtatok indulni a kórházba! Szerintem utólag sem vicces. :(
Nem semmi, hogy még utána Savoyázni is mentetek! Én addig bírtam volna tartani magam, amíg kijövünk a kórházból és minden oké, utána biztos kibuktam volna, nem lett volna kedvem vásárolgatni. De a fiúknak is biztos jót tett, hogy eltereltétek a figyelmüket rögtön valami jóval.
Azt hiszem szólok is Beninek, hogy ezt nem kéne kipróbálnia sem neki, sem Daninak, mert nagyon veszélyes. Mi is sokat kukoricázunk itthon. :wink:

Ma megyek fodrászhoz, csak még azt nem tudom, hogy mit csináltassak a hajammal. :?: :?: Be kell festeni az biztos, sőt le is kéne vágatni, de úgy örülök, hogy végre újra megnőtt. Viszont olyan rossz az állaga... Na, majd kialakul valami. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Két főznivaló fogás között gyorsan lehuppantam!(ja, és közbe kihalásztam, és leengedtem a wc-n Apa akváriumából egy döglött gyöngygurámit....... :( :( :? :? )

Délután meg a változatosság kedvéért szemészhez megyek.....

Barbi
hűűűha, jól tudnak a fiaid dugdosni!!!!!De nem vagytok kirívó eset, ha tudnád mennyi mindent szedtünk/szedtem már ki kicsik nózijából(2 évestől hat-hét évesig)A teljesség igénye nélkül:
bab, borsó, kukorica, legódarab, anyacsavar, és számomra a 10év gégészeti munkásságban legmegdöbbentőbb:4 éves kislány a nózijába rakott egy élő!!KATICABOGARAT!!!!!(persze, mire kiszedtük, a katica elpusztult, szegény kislány nagyon sajnálta.
Nagyon jól tettétek, hogy nem nyúltatok bele Leon és Nolcsi nózijába kiszedni(sajna sok szülő, és házio.teszi9.Az a baj, hogy kell hozzá egy spec.horog, amivel a cucc mögé tudunk nyúlni.ha csipesszel próbálk.ált.még bentebb nyomják.

Megann
jók a pancsis képek, anyukája-leánya egyaránt huncut, és jól néz ki!!!!! :wink:
Cleo
végre, végre olyan képek Majácskáról, ahol teli szájjal vigyorog!!!!! :D :D Szuper!!!!

Ancsi

hűű, hogy telik az idő!!!A héten mész a 16 hetes AFP-re???

Kriszti
próbáltam zebrát keresni, de jól olvasom, hogy kismami vagy????????Ha igen, vigyázz magadra!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


sziasztok!

Barbi! szerencsésen megúsztátok hála az égnek!! milyen okosak a fiúk, hogy megmondták időben! én is betojtam volna asszem egy kicsit, de még mindig jobb, mint ha valamit lenyeltek volna vagy ilyesmi. túl vagytok rajta :)

tegnap anyósékkal elkerültük egymást, úgy volt, hogy jönnek délután, erre már fél 12-kor itt voltak, mi az Esztivel csak délre értünk haza, és nem vártak meg. csak azért vagyok dühös, mert tudom milyen ritkán látják, és sajnálom, hogy ennyi eszük nem volt, már bocsánat, hogy engem felhívjanak, hogy hol vagyunk. és ilyenkor én érzem magam rosszul.
előző este apja lefektette a csajt, még mielőptt felértem volna, még egy pusziról is lemaradtam, és olyan rossz érzés volt. ez volt élete első estéje, amikor tőlem nem kapott puszit :( csak én viseltem nehezen :wink:

alvó fürdőköpenyes Léna bűbájos!!!

Maja meg nagy huncut csibész a csúszdán! és az a vigyor! reszkessetek fiúk :D

KépKép
KépKép
and
 
 


egy kérdés, légszi, aki tud hamar válaszoljon rá!
akinek ekcémás a gyereke:
ESztinek vannak kiütései is, ez már meg volt, amikor mutattuk a doki néninek, de most sztem több van. ez belefér? a hasán van pár darab és mindkét lábán 2-2.

KépKép
KépKép
and
 
 


Hülye babanet....

Alig tudtam belépni.. :evil: :evil: :evil:
De látom más se... :roll: :roll: :roll: vagy csak csavarogtok???? :roll: :roll:

Prüntyi!

Milyen játszóteret csináltatok Tüncsinek??
Kerti??És mi van benne? És mennyiért???
Akár priviben is válaszolhatsz....vagy lehet hogy irok priviben is..hátha....

Csak mert mi is akarunk Lénának..és már felmértük a terepet...de még mindig nincs döntés...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!

Erre mérget vehetsz :wink: :wink:

Barbi!
Te jó ég!
Ez ijesztő :shock: :shock: :shock:
Még jó hogy otthon volt a párod....

Nolcsi nem bukott ki még a bögre miatt??? :cry: :roll: :roll:
Csak őszintén, az igazat.....

Cleo!

Maja szupervirgonc a csúzdán...
Léna már egyikre-másikra fel tud menni...kisebb-nagyobb segitséggel..de rajta is a nagy lépésközök fognak ki :evil:

Benianyu és mindenki.

Hát ez a Mendan valami csúcszuper hely ám 8)
Annyira maximálisan kedves a személyzet hogy még őszintén nem is találkoztam ilyennel...
Voltam mézmasszázson(horror áron :evil: ), de valami fantasztikus volt a pasi...mármint ahogy csinálta.... :oops: :oops: na jó... nem részletezem :oops: :oops: , mert még rámfogtok minden egyebet :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
A szaunába kb másfél-két óránként "műsor" volt, azaz a szaunamester jött a lötyikkel, jegekkel, illatokkal,locsolt-pocsolt, lengette a kendőit, mi meg majd leájultunk a helyünkről.. :) :) állat volt :D :D :D :D
A medencékben mindig volt valami torna súlyzókkal, habnudlikkal..
Természetesen még Léna is tornázott :P :P :wink: :wink:
Ezen kivül a játszószoba valami álombéli....
Minden nap közös foglalkozás, kézművesdedés, disco, kedves óvónénik, sok játék(és nem idióta játékok)..
Léna imádta...és az óvónénik is imádták...szájhagyomány utján terjedt a hir, hogy van egy Léna a szállóban :oops: :oops: :oops: , úgyhogy már a számunkra új óvónéni is egyből "ráismert".
Szóval király volt minden...
A vacsorára nem fizettük be az 5000 ft-ot mert sokalltunk az összeget mert ugye napközben is eszegettünk...és nem voltunk olyan éhesek, ezért kijártunk kajálni egy csárdába, ahol azért jól belakmároztunk..de jóval olcsóbban...

Na ennyit az élménybeszámolóróll...most rohanok tovább...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann pü-ment!
Mi ez a Mendan ? Ez még magyar ország? :lol: még soha nem halottam a nevet...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann!

Dehogy haragszom. :D Igen, az a kép 3 éve készült, mikor Gergő volt 4 hónapos. :D Kerek a fejem? Szóval úgy néztem ki, mint egy jóllakott óvodás? :D :D :lol: :lol: :lol: Így nem csoda, ha fiatalabbnak gondoltál. Azért kár, hogy öregszem. :cry:

Hú, Barbi, ez jó kis izgalom lehetett. :cry: Azért örülök, hogy nem lett semmi baj. Azt el is felejtettem írni, hogy szombaton voltunk a Minden egér szereti a sajtot-on a Bábszínházban. Nagyon tetszett Gergőnek, régen nekem is a kedvencem volt.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Cleo! :D

Remélem, nektek is sikerül egy ilyen napot nyélbeütni, még mielőtt Maja 3 éves lesz. :D

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Prüntyi!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, Mendan még Mo.-n van..helyileg Zalakaroson.. :lol: :lol:
A mendan a hotel neve..
asszem www.mendan.hu...ti is szerettek wellnesselni...ha gondolod pillants rá... :wink: :wink:
Még annyi, hogy heteken belül elkészül a gyerekmedence is :P

Na most megyek megnézem a pümet :P :P

Göndörzsóf!

Örülök hogy nincs harag :wink:
Bábszinház :P :P :P
Bubus kivel volt amig ti szinházaztatok???

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok,

Barbi :( Juj én tuti el is ájultam volna.

Mi meg úgy jártunk Rolival. hogy elmentünk a Soroksári Kikába. Az a rész ahol lehetett körbe körbe felmenni nagyon tetszett neki.
Ott szaladgált. Aztán lementünk szönyegeket nézni és nem messze ott voltunk annál a résznél. komolyan férjjel kb 10 mp-re nem néztünk oda és mire megfordultunk már sehol nem volt. Mindekettőnket levert a víz. Elkezdtük keresni. Odament Zsolti ahoz a feljáróhoz és Rolika meg ezerrel szaladt le boldog vigyorral az arcán. Hát nagyon megijedtünk, hogy hova tünt. Szóval mostmár mindig egyikünk fogni fogja vagy csak őt nézi. Az tuti.

Ma voltam uh-n van egy 2,8 mm-es babócám. Legközelebb két hét múlva megyek addig is drukkoljatok tovább is nekem :)

Megann, nagyon jó kis hely lehetett és Léna csodaszép.

Majácska is nagyon édes!

Pusz: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken!

Minibabóca :P :P :P :P :P :P :P :P

Roli:Huhhhhhhhh...

Pont most beszéltünk férjjel, hogy ha pl lemegyek ebédért akkor Lénát az étterem előtt bennehagyom a kocsiba...
És sajnos igaza van.,..........soha nem bocsátanám meg ha épp akkor száguldana be egy pl részeg barom az autóba... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , úgyhogy mostantól egy percre sem hagyom bent az autóban.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Nna, végre, xmcalkhfélkcahfasdk@jh babanet. :twisted:

Köszönjük a Bendegúzt illető dícséreteket. :lol:
Vizipókot továbbra is imádjuk, volt hogy úgy ébredt reggel hogy anya helyett Vizzipóót hívta. :lol: De engem kapott. :D

Hajni!
Boldog névnapot!!
:)

Kriszti!
Neked nagy gratula a minibabócához!! :D

Cleo!
Maja mosolya tényleg hihetetlen aranyos, és annyira huncut. :D

Megann!
Jó lehetett ez a wellnesezés, alvó és pancsoló Léna is cuki, akár angyali akár ördögi verzióban. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Mostanában Apától nem igen férek a géphez! :( Ezért mindenkitől bocsánat, csak az aktuális oldalt olvastam el :oops:

Megnn!

Léna gyönyörűséges, mint mindig :)

Barbi!

Nem semmi kis nap lehetett, de szerencsére komolyabb baj nélkül ért véget!

Hajni!

Nagyon boldog névnapot kívánunk!


Csikken!

Gratulálok, szorítok tovább!!! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Cleo!

Maja is nagyon helyes, a 3. kép a legcukibb (szerintem :) )

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jó reggelt!

Nálunk elállt az orkán erejű szél, úgyhogy mindjárt indulunk is csavarogni....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha!

Hát ti???
Nagyon hallgatsz...

És Juci?????

És a többiek???

Mindenki csavarog???????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt

Csikken, szívből gratulálok!!!

Megann, köszi :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szép jó reggelt!
Márti, Viki
Kedvesek vagytok, köszönöm a névnapi jókívánságokat!!
Csak szeretnek, kedvelnek az emberek, mert eddig 13 sms-t, három üdvözletet kaptam az iwiw-re, ill.4 hívást!És hol van még a nap vége??? :D :D :D :lol: :lol: (egyébként erre mifelénk a névnapokat jobban megünneplik, mint a szülinapot)

Kriszti
Szívből gratulálok POCAKLAKÓDHOZ, vigyázz magatokra!!!


Jövő héten hétfőn kell mennem Szegedre a Végh tanárhoz, műtéti előjegyzés miatt......Majdcsak helyére kerülnek a dolgok....

Benianyu, Csibi
Rólatok bizti tudom, hogy lencsétek van:
tegnap kaptam 4 év után egy másik lencsét(sajna, csak jövő héten rakhatom fel, mert még mindíg van 1-2 pirosabb erecske a szemembe).És nekem nagyon furi ez az új lencse:egy hónapig nem kell kivenni, éjszakára sem!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
A másikat naponta tettem-vettem, és nélküle aludtam, asszem Precision Uv volt a neve
Ti milyet használtok????
Köszi.


Csóközön.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!

Boldog Névnapot!

Kép


A férjeméknél is a névnap a nagyobb, nálunk meg a szzülinap, úgyhogy most 2-2 ünnep van egy évben :P :P :P

ayse
 
 


Totka Drága :D :D :D :D

BOLDOGSÁGOS NÉVNAPOT KÍVÁNUNK SZERETETTEL:

Kép

annamami és mazsi
annamami
 
 


Tegnap amikor időm volt, nem engedett feljönni, és számomra úgy tűnt, hogy valami übergáz van a babanet rendszerével. Pedig azt hittem, hogy ha végre szinkronba kerül a valóságos idő a babanet időszámításával (nyári) akkor végre nem lesznek ilyen gondok. De komolyan mondom, amennyit ezt a rendszert karbantartják, egy egész irodaházat ki lehet takarítani :shock: :shock: :shock:

Csikken!
Akkor egy halk, 2,8 mm-es gratula és csendes drukkolás!!!! :P :P :P

Rólunk:
Már virgonckodom, tegnap árvácskákat is ültettünk Lilivel. A tavasz egyébként is jó hatással van rám, nagyobb érdeklődéssel tudok a saját háztartásom felé is fordulni...és hát bőven ráfér. Meg itt a kertszezon, amit szintén csak abbahegyni lehet, befejezni nem.

ayse
 
 


én megyek kertetépíteni,ti mit csináltok????

Márti,Ayse,
hogy van a fejetek?
Nekem brutálul fáj 3.napja!!! :twisted: :twisted: :twisted: :cry:
annamami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?