Új privát üzeneted érkezett!

Annamami! :D

Lehet, hogy jönnek a rágófogai, azért nem annyira akar darabosat enni. Próbálj neki akkor főzit, levest, puhát vagy pépeset adni. Tejbegrízszerű gabonakásákat, pl. a múltkor kipróbáltam zabpehellyel, tettem bele banánt és nagyon fini volt.

Benianyu! :D

Én is utálom a sz@r virsliket, nemrégiben találtunk egy tök jót, elég sok helyen lehet kapni, finom és nem is olyan drága. (Na jó, a 400 forintoshoz képest igen. :D ) Mester virsli a neve, baromfi virsli, nincs benne szója, tart. szer, és még az állatokat is GMO mentes táppal etették. Nálunk ez a menő. Szeretjük még a Lidl-es bécsi virslit, abban sincs szója, és finom ropogós.

Nyúlné! :D

Kókusztekercs:

25 dkg darált keksz
1-1,5 dl kávé (én koffeinmentessel csináltam) (össze lehessen gyúrni, hogy ne legyen darabos, de ragacsos se legyen)
kb. 5 evőkanál kakaópor
8-10 dkg porcukor (részben vaníliás)

Ezt összegyúrni, kinyújtani téglalap alakúra, és rákenni a krémet, ami:

15 dkg vaj (nem margarin! Ayse :D )
kb. 8 dkg kókuszreszelék
10 dkg porcukor
összekeverve

ezután föltekerni, megforgatni kókuszreszelékben, és mehet a hűtőbe.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Na, ez már lecsúszott az 1000.-ről :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Csibb :D :D :D :D :D

nagy a cici Cukinak? :roll:
Egyébként nagyon szívesen!!!!
Mégiscsak a leendő menyem!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Csak ég a fejem ,hogy nem tisztítottam ki... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tök jó,hogy jöttök Majolához,már alig várom!!!!!
Olyan keveset dumcsiztunk,nem volt jó napom,szét voltam kicsit esve..........


Rokica

Vivi annyira tündér ahogy ott szunyókál a bazi járóka sarkában!!!! :D :D :D
Kicsi csomag!!!! :D :D :D :D :D

És nagyon büszke vagyok magamra,mert visszafelé 1 x sem tévedtem el,pedig nagyon fájt a fejem :evil: :(
És köszönöm a teát,nagyon fini volt! :wink:
annamami
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem még beférek az 1000. oldalra! :wink:

Annamami
Nálunk is hasonló a reggeli, vacsi:
Kifli (zsömi, kenyér) margarin, párizsi (nagy kedvenc :shock: ), sonka, vagy csak üresen. Néha rántotta, tejbegríz, virsli.
Vacsorára vagy az előzőek, vagy ebéd maradék.
Joghurt egy kicsi/sok zabpehellyel? Kicsit darabosabb, bár nem nagy változás..... Sonkába tekert sajtdarabkák?

Gyorsan elküldöm...

Kép
Kép
thomasanne
 
 


hát ez nem lehet igaz.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: .....nem CICI,hanem CIPI........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....ezt akartam írni!!!!!!!!!
annamami
 
 


Annamami!
Milyen cici nagy Fanninak??????? :shock: :shock:
Vagy cipi akart lenni? :wink:

Ruhák jók lettek Mazsira?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lemaradtam.......................................

Annamami
Cici???

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Barbi

ma du.felpróbáltunk mindent,azt hittem Mazs cirkuszolni fog,de képzel magától! :shock: dugta a lábát a farmerrövidgatyóba és tök büszkén sétálgatott benne!!! :lol: :lol: :lol:
A másik kedvence,amit el sem lehet venni tőle egész nap hurcibálta magával az a barna cherokee fölső,amin a piros kisautó van és folyon mondja hogy tütü! :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

A többi cucc is szupi, az vil.kék kapucnis plüsst és a kígyósat nem fogjuk kérni,mert sztem nagyon lányos :oops: legalábbis Marcin az,az oroszlános pulcsikéának rövid az ujja,így sajna az sem jó :( .
A cipi meg nagy.
Feladtam rá és mászkált benne egy darabig,de csak csetlik-botlik,aztán kifűztem,kihajtottam a nyelvét és megbértem a belső talphosszát és 15 cm! :shock:
Mazsnak meg csak 13 a lába.
Meg ez egy viszonylag széles fazon szerintem ő meg olyan hosszú vékonylábú lesz sztem mint én.

Akkor ezeket majd kedden visszavisszük,meg a többit is hogy tudd miket hoztunk el és akkor rendezzük a dolgot,ok? :wink:
annamami
 
 


Annamami!
Cici!!! :lol: :lol: :lol:
amúgy nem kicsi!!! :wink:

szóval hát a tiétekbe be tudom rakni az ujjamat, a mi 17-esünkbe nem! de annyira biztosan nem nagy, hogy ne tudjon benne járni!!!

én is sajnálom, hogy nem tudtunk nagyon dumcsizni, de majd bepótoljuk legközelebb remélem!!!

a várépítésről csak annyit, hogy szerintem egész jó az anyag!!! kész palotára való!!! úgyhogy csak fel a fejjel!!! :wink:

bocsánat, úgy látszik mellbedobással :lol: én lettem az utolsó 1000-es... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


jajjjj....mondom,hogy C I P I ...... :oops: :oops: :oops: :oops:
annamami
 
 


egyébként hol van Nyúlné?????????????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
annamami
 
 


Bulizik!!!!
engem meg itthagyott, mert úgy elrohantak NagyNyúllal, hogy csak na, én meg már egyedül nem akartam elindulni utánuk! Akkor indultak, mikor mi még csak meséltünk Fanninak... én nem tudom, hogy csinálták... :shock:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


de gondolom a nagyi keze lehet a dologban... 8)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb :D :D :D :D :D :D :D

BIZONY hogy NEM!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
annamami
 
 


hiába ezek a nyulak tudnak élni!buli buli hátán... 8) 8) 8) 8)
annamami
 
 


lőjjetek már le léccccíííííííííííííííííí........................ :mrgreen:
annamami
 
 


na nálunk is villanyoltás van, mennem kéne aludni!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Megszakítom a sormintádat, jó?! :P

Kedden talizunk? :shock:
Ez nekem új, nem pénteken Zsuzsánál? :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Csibb
Cicikkel nem ér! :D

Annamami
Csibbnek nagyon igaza van! Az említett anyagból is lehet palota, csak kitartás, kreativitás és szeretet kell hozzá. Neked tuti menni fog!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Na Csibb gyorsabb volt :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


:shock: és nem is csak fenyegetés!!!
úgyhogy mentem is!!!!
Jó éjt!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!

Ha mellbedobással nézzük, akkor nekem kellett volna lenni az 1000-es zárójának.
De nekem már csak a nyitó 1001 jutottt.........

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Csibb
azt hittem még bedobtál a sütőbe egy kis muffint! :lol: :lol:



Barbi,
nem kedden van Majola talija????? :roll: :roll: :roll:
Vagy én tudom rosszul????
annamami
 
 


Annamami!
NEM!!!!
Pénteken lesz! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Benianyu!

Látom Te még ruhákat töltögetsz.......
Hogy megy az eladás?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Megyünk ma anyuékhoz, szülinapja lesz... Ott is alszunk, úgyhogy majd csak holnap jövünk haza.

Benianyu!

Tul.képpen nincs messz Gergő szobája a miénktől, de az ő ajtaja is, és a miénk is csukva van, kb. olyan 10 lépésnyire van a mi szobánktól az övé.

Szar virsliket én is úúúúútálom, pedig emléksze, gyerek koromban mennyire imádtam az Orsi baromfivirslit. Na, ma már a hányinger kerülget tőle. Bocsi...roll: :roll: :roll: :roll:
Úgyhogy mi ma már csak bécsi virslit veszünk (igaz, kb. egymillió forint / kg
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ), vagy max. frankfurti virslit...


Csibb!

Most ugye csak viccelsz???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
90 napos fogyókúrázol??? Na ne röhögtesss légyszíííí!!!

Csikken!

Nekünk sincs sokkal több fogunk, mint Rolinak, nekünk 10 van.
Kettő első lent, fent négy első, majd 4 rágó. Ennyi...

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam pár sort, de eltűnt :shock: fene...

Hiányoltam Benianyut!

Meg kérdeztem, hogy Julcsi hogy alszik?

Meg írtam Annamaminak, hogy miket eszik Marci, azokat mint a többiek :lol:
De Annamami, ha a pari, felvágott és joghurt(?) megy akkor nincs nagy gond. Én is egyhangúnak tartom néha Marci ízlését, de mit csináljak, ha a virslit eszi és a felvágottat pl nem annyira....
Hát akkor kap azt. Örülök, ha eszik.
És a mail címed mi?
Egyébként nagyon csinos vagy!

És de jó lehetett Nektek, hogy a pici szuszogókat tapiztátok!

Totka
Kolbit én is nagyon szeretem és tényleg csinos voltál!

Megann
Nagyon tetszik így a hajad! Hová is utaztatok? (Nem gond, ha más válaszol helyette :lol: )

És nagyon rosszul voltam este. Most már szerencsére jobb.
Meg Morzsival is van egy kis fenforgás :cry: :cry:
De Marci szerencsére egész jól van, csak ritka rosszul aludt...

És elkészítettem a rudis muffint, de nekem beesett és olyan fura lett. Mit rontottam el??

Csikken
Ha nem vagyok indiszkrét mi újság a zebrával? :oops:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja és Nyúlné
Nagyon édes vagy, de tudod, reszkess.... :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok! :) :)

Barbi,
Igen töltögettem fel még ruhákat, de nem igazán kapkodják el. Van egy olyan érzésem, hogy vannak állandó eladók, akik már ismertek és a többség őket választja. De majd csak beindul. :? :wink: Nagyon édes cuccok vannak, jó minőségben. Csomó HEMA, H & M, stb.

Juci,
Köszi, hogy hiányoltál tegnap, aztán meglettem, csak te nem. :wink: Mi a baj Morzsival?
Megannék Zalakarosra utaztak, oda ahol már mi is voltunk. :)

Én olyan szorgalmas vagyok :oops: :oops: , már voltam vásárolni, sül a csirkecomb sok sok zöldséggel és a zellerkrémleves is mindjárt kész, csak össze kell turmixolni. Lehúztam az ágyat és hallom, hogy épp lejár a mosógép, megyek is teregetni. Meg Dani is cibál el innen. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kicsit off....
Engem annyira elszomorít, hogy meghalt Kaszás Attila. :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Hűű, te tényleg milyen hatékony voltál ma reggel!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én ma nem főzök, lassan indulunk anyuékhoz, ott már viszont fő a finom pipi leves, nemrég beszéltem anyuval.

Kaszás Attila:

én is nagyon sajnálom, mint embert. Igazából nem nagyon ismertem a munkásságát, de tudom, hogy nagyon kedvelt színész volt, nagyon sokan szerették.

Lehet, hogy nem mindenki ért velem egyet, de talán jobb ez így neki (a családjának biztosan nem), mint kiszolgáltatva, emberhez méltatlanul vegetálni, ki tudja meddig...

Kép
kuha
 
 


Rohanok, mert nagypapit várjuk :)
Csibb, persze, gyertek!
Juci, mi van Morzsival? Julcsi már "csak" 1-2szer kel fel, kap vizet, ha kér. Belenyugodtam, hogy ő ilyen. Most Anna nyüglődik éjjelente. De nappal mindketten tündérek, csak én vagyok néha banya, ha nem alszom eleget.
Róki, nálunk egyszer van egészséges rendelés egy héten, irdatlan sorok állnak és nem lehet időpontot kérni :(
Jó hétvégét mindenkinek!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Juci
Mivel csak a tejföl volt olyan a receptben, ami nem volt adott, ezért kizárásos alapon, lehet, hogy a túróba túl sok tejfölt tettél, és ezért túl híg lett a tészta. Más ötletem nincs.
az eredeti recepttel nekem is volt ilyen problémám, de ez már a módosított, kitapasztalt recept, ez már be szokott válni!
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!!! nem is olyan nehéz feladat sokszor ilyet enni, szerintem.. :lol:

Kuha
nem vicc!!! jelenleg 6 kg van rajtam és már 2 lement kb. egy hónap alatt... aki ismert régen, az tudja, hogy dagi vagyok! de a cél igazából, hogy a régi ruháimat fel tudjam venni, mert nem szeretnék egy komplett ruhatár cserét! az anyagi részét hagyjuk is, de időm sincs ennyit nézelődni, meg próbálgatni!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Egy kis önreklám. :oops: :oops: :oops: Ha van kedve valakinek bekukkantani, tényleg nagyon édes cuccok vannak, különböző méretekben, fiú-lány vegyesen. :oops: :oops:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=192168

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Zsuzsa,
Lehet, hogy mi is mennénk pénteken! Lehet? Van még hely? :oops: :oops:

Kuha,
Anyukádnak boldog szülinapot! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Benianyu
Engem is elszomorít Kaszás Attila halála. Olyan fiatal volt....
Nehéz azt mondani, hogy jobb így. Én inkább úgy látom, hogy bár felépült volna. Volt már rá példa. De abban igazad van Kuha, hogy a méltatlan életnél "jobb"...valószínűleg.


Benianyu
Nagyon szorgos voltál ma!Ügyes vagy! Addig Danit lefoglalta Beni?

Majola
Péntekre mi is nevezhetünk esetleg? TErmészetesen ha meggyógyulunk teljesen addig...
Anna sűrün kel? Fáj a pocija?
Szegénykém jó fáradt lehetsz. Bízzunk benne, hogy hamarosan könnyebbek lesznek az éjszakák!

Csibb
Semmit nem értek... Alig volt folyós a tészta...
Lehet, hogy túl nagy lángon sütöttem?
Mert kívül meg igen megsült, belül pedig olyan maszatos maradt és beesett a teteje...

Morzsi
Egyrészt fény derült nagyjából a származására....
Nagyon durva dolgokat tudtunk meg szegény kutya nem sok jót tapasztalt eddigi életében.
Másrészt viszont ez megnyilvánul a viselkedésében is.
Ez a probléma. Most ezzel küzdünk.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Mi már meg is ebédeltünk. Dani az ágyban, Apa is :), Beni meg autózik. Beígértem neki egy muffinsütést, nagyon szeret segíteni és nyalakodni, de addig nem akarok zörögni a konyhában, míg Apa alszik. Egy óra múlva megcsináljuk. :)

Juci,
És mit terveztek Morzsával? Mi a baj? Megvadul? :oops: :oops:
Nem mondhatnám, hogy Beni foglalta le Danit. Egy részét megcsináltam, amíg Dani reggelizett, mert ő később kelt, mint mi és így mi előbb kajáltunk. A többit meg láb alatt, kóstolgatva, stb. :)

Zsuzsa,
Julcsi miből issza a vizet éjjel? Azért kérdezem, mert ha esetleg csöpögésmentes csőröspohárból is jó neki, akkor oda tudod készíteni az ágyába/ágya mellé, felébred, iszik és alszik tovább. Dani is szomjas néha, ott a pohara az ágy mellett, most már van, hogy kiszolgálja magát. De ha felébred és én adom neki, akkor is percek alatt visszaalszik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu, Juci, gyertek!
Benianyu, elmondjam, mit csinál Julcsi, ha bent hagyom a vizet (cumisüvegben)? Először kiabál, aztán meglátja, megissza, leül és nyújtogatja, miközben azt kiabálja: tessék, tessék :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


sziasztok!

most nem is írok semmit. ma reggel apa megkérdezte, hogy miért is mentem szoknyába csütörtökön :?: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa! gondold meg hány embert hívsz meg! :wink: már elég sokan mondtuk, hogy mennénk, szétszedjük a házat! :oops:

KépKép
KépKép
and
 
 


szép jó estét!

Ma nagyon hatékony, és tevékeny voltam.tavaszi nagytakarítottam(ablakpuci, függönycsere, stb, stb), holnapra már csak a fürdő, és a mosdó maradt.Panni is segített, apjával együtt.(Ők főzték az ebédet, krumplilevest, és szilvás gombit!!!)

Akartom kérdezni:
Nálatok hogy zajlik a Húsvét?????Csavarogtok, kirándultok, családoztok?????

Mi első napján anyuméknál ünnepeljük a névnapom(itthon nem bírom tartani, annyian szoktunk lenni), másnap meg csavargunk, ált.Szegeden.Az idén anyóséknál :? , és anyuméknál :D tojást keres Panni a fűben.Kérdeztük Tőle, mit hozzon a nyuszi, erre Ő:cicát!!!!! :D :D :D


Jaj Csibi:annyit gondolkoztam :oops: :oops: :oops: mit jelent az a szó, hogy kolbászos szenya!!!!!Mire rájöttem, hogy szendvics!!!!! :lol: :lol: :lol: Mifelénk egész más jelentése van a szenyának!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8)

Csóközön.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Éjjel óraállítás...... :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka,
Tényleg, el is felejtettem, meg a hiradót sem hallottam ma este! :) De jó, holnaptól még tovább lesz világos! :) Most már csak melegebbnek kéne lenni, mert már elég ebből a szürke hidegből, ami ma is volt! :twisted:
Kap Panni cicát? :)

Zsuzsa,
Akkor Julcsi tényleg téged akar és nem csak félálomban kortyolni egy kis vizet. De milyen kis okos még ilyenkor is. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Hahó!

Csak gyorsban!!

Köszi az üléshozzászólásokat!!!

Benianyu,Barbi!!!

Ti nem irtátok milyen ülést használtok!!
Érdekelne ám mind a 4 fiúé is!!! :D

Megann.

És a bebé c. után miért vettetek maxi c-t??
Az jobb???

Bocsi most ennyi!!!

Jó éjt!!

ancsi26
 
 


Ancsi!

Mind a két fiúnak concord ülése van. Leoné 0-18 kilóig, trimax talán?
Nolcsié 9-36 kiló, ultimax.

Leonét nagyon jól hátra lehet dönteni, nem bukik benne előre alvásnál, Nolcsikáé már nem annyira dönthető, de ugye ez nagyobb is.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ancsi,
Beninek 18-36 kg-os ülése van, Dani meg most örökölte meg a 9-18-ast, amit Beni még nem sokkal ezelőttig használt, főleg amiatt, hogy abban nem bukott előre a feje alvásnál. Ő még most is csak 18-19 kg, de már nagyon kilógott belőle.
A nevüket nem tudom fejből, semmi extra márkás, de nem "Tesco gazdaságos" fajta. Daniét lehet dönteni, Benié meg már olyan, amit az autó övével kell bekötni, lehet emelni a háttámláját, ami később levehető és marad csak az ülésmagasító.
Van egy Chicco 0-13 kg-os ülése is Daninak, vagyis a hordozó, ami még jó súlyban, csak amiatt cseréltem ki, mert abból nem látott ki rendesen és balhézott, ha épp nem aludt el. Legalábbis ezt gondolom, mert azóta, mióta magasabban ül, jobban kilát és szeret is nézelődni. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Én már át is állítottam az összes itthoni órát, nálunk már 11 óra van. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Köszi csajok!!!

Barbi.

Amibe Leon ül,nem kicsi már neki???
Mert úgy hallottam,hogy elég rövid az ülőfelülete!!??
És kabátban ia elfér benne???

ancsi26
 
 


Ancsi!

Lehet emelni a fejtámláját, állítólag kb. 100 centis gyerek fér bele max. Leon nem kicsi és még bőven jó neki, kabátban is simán belefér.
Mondjuk ha most kellene ülést venni, lehet nem ilyet vennék, hanem a nagyobbat...
Abban viszont előrebukik a feje alvásnál. Nolcsi már alig alszik a kocsiban, nála nem probléma, de Leon még sokat.

Most akartok ülést venni? Melinek milyen van most?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok.

Kuha, de nektek mégis csak van már rágó. nekünk meg egy sincs abból :( :(


Juci, hétfőn megyek uh-ra, majd megosztom veletek a hírt. Egyenlőre csak annyi, hogy nincs piri.

Mentem aludni, jó éjt!

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Barbi.

Igen,most.Mert mi a hordozó után megvettük a pierre c.9-36 kg-ig valót de rákellett jönnünk,hogy nagyon nem jó benne aludni,mert mindig előrebukik a feje Melinek.
És most hogy jön a tesó úgy gondoltuk,hogy még másfél évre beleülne Meli egy kényelmesebbe,ami jobban tartja és majd ha a tesó 1 éves lesz megkapja ő!!
Néztünk még bebé confortot,maxi-cosit,chiccot,concordot!!
De olyan nehéz dönteni...a régit meg már eladtuk!! :?

Körkérdés!!!!!

Pesten hol van nagyon jó választék ülésekből?????

ancsi26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?