Új privát üzeneted érkezett!

nem semmi ez az ezer oldal.... ez mindenből sok :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Wow, én nyitottam meg az 1000. oldalt!!!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Mea
Az előbb elfelejtettem, gratula a vizsgádhoz. Mindenkire felnézek, aki gyerek mellett tanul.

Hajni
Nem is mondtam (írtam) Te is milyen jól nézel ki és a férjed is igen csinos.

Rókica
Köszi a receptet, mentettem.

Hirtelen ennyi képet találtam.

Harisnya, rövidnadrág, szoknya, body, hosszú ujjú poló, nyári top és téli mellény. Lehet, hogy szeretek öltözkodni?

Kép

Vad motoros (Tomi járgányával)

Kép

Kép
Kép
maresz
 
 

 
 

jujj de rég láttuk Brigit! csini kis karkötőjére emlékszem ám, az hiányzik az összeállításból :wink: azért így is modellkedhet :D

KépKép
KépKép
and
 
 


1000 oldal??? A nemjóját!!! Ez igen!!
Totka, látod ezt?? Te vagy, aki mindezt számont tartotta eddig!!


And!
Na jó, akkor én lerántom az ügyről a leplet, ha már te nem vagy hajlandó elmondani, és képes lennél végignézni a sok lyukas oldalú anyukát.
Na, fogadjuk, hogy azért jöttél szoknyában, hogy legyen némi önbizalmad a zebrán. Az egy dolog, hogy megállt a sofőr, mégis okoztál egy kis kalamajkát. És most, hogy már az esti Híradóban is benne volt a forgalmi dugó, most pedig mentegetőzöl, hogy ilyen cikis, meg olyan cikis a helyzet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Hú, de jó képek kerültek fel!

Mi ma délelőtt bábszínházban voltunk, a Futrinka utcát néztük meg, Nolcsinak nagyon tetszett, addig anya vigyázott Leonra.
Hozott isteni fini spagettit, ma már főzni se kell. :P

Aztán bábszínház után elmentünk ügyeket intézni, meg a csajhoz, akinek a cipőt meg szoktam venni a fiúknak. Megint volt clarks szandija, ami jó Leonnak, vadi új, mert a fiának tavaly kicsi lett. Nolcsinak meg 2 cipő, amit kinőtt, darabja minimál áron.
Kérdezte, hogy van kinőtt ruha is, érdekel-e? :evil: :evil:
Persze nem bírtam megállni, hogy ne nézzem át és az összeset el tudtam volna hozni, olyan jó cuccai voltak.........
Azért csak egy pár darabot válogattam ki......

Maresz!
Brigi irtó édes jóóóól felöltözve. Kár, hogy tegnap nem tudtatok eljönni. :(

Mea!
Én is gratulálok a vizsgához, ügyi vagy! :D

Róki!
Hát én ha szólok Zsuzsának, rögtön belenéz a kamerába, megáll egy helyben, tök könnyű fotózni :P

And!
Nekem is persze kilyukad az oldalam a kíváncsiságtól..... :evil: :evil:
Persze megértem, ha nem publikus :wink:

Emese!
Ma is buli, hú, hogy bírod ezt a sok bulit??? :wink: :wink:

Én most meg se tudtam kóstolni Csibb muffinját, mert elfogyott, de Rókié isteni fini volt, meg Annamami almáspitéje is, meg a kókuszrolád is.
Ja és And, meggyes pitét anyu és nagyi is ettek, sőt Gabi is vitt magával a munkahelyére..... :D
Én meg most eszem, nyami-nyami :P :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Bejelentkezem én is, hogy írhassak az 1000. oldalra :) :wink:

Nagyon jó hangulatú lehetett a buli :), így utólag nagyon jó, hogy mégsem mentünk el Veletek Annamami, mert ez a vírus már bennünk dúlt, csak még nem tudtuk...

Hajni!
Szuper, hogy nincs nagy baj! :D:D:D

A sors végül is, ha úgy vesszük, kegyes volt, mert nem valami szuper időt fogtunk volna ki.... (Andris eddig ma nem volt lázas, csak a kis arcocskáján látszik, hogy valami nem stimmel :))

ayse
 
 


Kuha!
Ezen a hamíííí kiáltáson behaltam :lol: :lol: :lol: ... bár gondolom éjjel 3-kor nem lehet annyira vicces :?

ayse
 
 


Az ezredik!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hurrá!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni!!
Ez szuper nagyon örülök neki!! :D

Én is írtam az 1000.-re :lol:

Egy kis vidámító ebben a mocsok időben. :D
Kedvencünk a Vizipók:

http://s166.photobucket.com/albums/u91/ ... 1663-1.flv

Jó hétvégét!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!

Én már a másikban meglestem Bendegúzt, nagyon édes és látszik, hogy Neki is tetszik, ahogy mondja :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Ma az idegrendszerem kikészült.nyolcra mentünk anyuval a városba a gázosokhoz, Panna dédizett, és mit gondoltok, hányra végeztünk????Du.-tán fél háromra!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Ha még éltetek milló hülye embert( konkrétan 23-an voltak előttünk....), akiktől 150x kellett az anyázást, istenkáromlás hallatni.De vigye el a kánya, elintéztük, és még így is van 12.e.ft.túlfizetésünk, amit kb.3 hét múlva bvisszaadnak postán.De ez a várakozás kikészített, dédi jól bírta Pannival a kiképzést, egyre ment apja érte.Szegény Panna ki van borulva, egész nap anya kell neki, gondolom, ő is besokallt az állandó lepasszolgatástólol.

Majd mindjárt tüzetesebben visszaolvasok, a képeklen elolvadtam olyan helyesek, báár mondtam, hogy a totkatokát ki kéne retusálni!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Hohooo!!!megvan And mér jött szoknyiba!!!!Panniapu miatt!!!! :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (jó And, még a végén megölsz, de a kíváncsiságom beindult erre a találgatásra!!!!!!!)


Jaj, még akartam mondani, hogy kedden este (napi 3x min.)mesléem Pannának, hogy hogy hívják Hófehérke törpéit:Szende, Szundi, Morgó, Hapci, Tudor, Vidor, és KUHA(a kuka helyett) észre sem vettem, csak férj kérdezi, hogy mi az a kuha, .Jót vigyorogtam!! :) :) :)


A Sacipuszit küldjétek át lécci nagyban!!!!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Márti!

Megnéztem én is Bendegúzt, vagy 3x is, annyira édes!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


most vettem észre, hogy ki sem szálltam....

Bendegúz haláli!! nagyon aranyos!!!!!!

Barbi, de jó, hogy ma tudtál kettesben lenni Nolcsival, biztos örült neki!
nekem a meggyes pitéről most már mindig az fog az eszembe jutni, amit egyszer Nyúlnénálé ettem és Rokica hozta. hát az valami isteni volt, életemben nem ettem olyan fincsit! az asszem az újpesti cukrászdából volt, ugye?

Évi! lerántottad a leplet :lol: itt az embernek nem lehetnek titkai, mert mindent kiszagoltok :lol: :lol:

mi ma voltunk a talán leendő bölcsink játszószobájában. első óra jó volt, szimpi másik két gyerek másik két szimpi anyukával. aztán jött három nem annyira szimpi anyuka a 4 nem annyira szimpi gyerekével és hát nem tudom. ilyen lesz majd, amikor bölcsis lesz az Eszti? a gyerekek mondjuk jól érezték magukat, én nem annyira. nekem ezt még szokni kell azt hiszem. és olyan furcsa érzés, mert nem hiszem, hogy nagyképű vagy nem tudom milyen lennék, de mégis, olyan jó lenne, ha mondjuk nyitnánk egy közös bölcsit :wink: :wink:
máshol hogy van ez?

KépKép
KépKép
and
 
 


Totka!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
kuha
 
 


Márti
Milyen szépen, tisztán mondja Bendegúz!!!!Ügyi nagyon!!!!


Csaba kapott a tegnapi hősies viselkedéséért egy pirospontot az ellenőrzőjébe!(bár azt mondta, még egyszer nem palizom be, tuti, de ha egyedül enged, lehet az osztrákoknál kötök ki, annyira béna vagyok tájékozódásügyileh!!!


Húú, de sok hibát ejtek, ütöm a billentyűzetet mint a güzü...


Remélem este jövök még...!

Csóközön!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


And!

Megkérdezhetem, hogy mitől nem érezted jól magad, mikor azok a nemszimpik megérkeztek???
Ezen már én is annyit gondolkodtam, hogy vajon mennyire fogok tudni jó képet vágni bizonyos dolgokhoz, ha Gergő elmegy majd bölcsibe.
Aztán rájöttem, hogy semennyire, és ezt csak úgy fogom tudni kiküszöbölni, ha megpróbálok egyfolytában nem azon rágódni, hogy vajon milyen bunkó szülők milyen neveletlen (vagy mást ne is mondjak) gyerekeivel tölti Gergő a napot.
Lehet, hogy szelektálhatnék, de nem egy állami bölcsiben, az tuti...

Nagy, közös bölcsi, marha jó ötlet!!! Nekem ez tökre tetszik, és már tovább is fejlesztettem, mert utána mehetnek majd a közös oviba, meg suliba is!!!
Milyen szép is lenne!!
Az esküvőkről meg már ne is beszéljünk, mert a párok már úgyis alakulnak, ugye bár!!!
Most egy kicsit el is gondolkodtam, hogy Gergőnek nincs is még meg a párja, mikor Kisnyúl meg a csajok már egymás kegyeiért versengenek. :lol: :lol: :lol:

Na jó, akkor én első lépésként fel is tenném a kérdést: ki szeretne Gergő párja lenni???:lol: :lol: :lol:
Jelentkezhetnek ám többen is, ilyen korban a hárem még nem gond.
Aztán majd később Gergő eldönti, hogy ki legyen az igazi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Totka!

Gázszolgáltató :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: De legalább elintéztétek, és utána jártatok az igazatoknak.
Sajnos én is, de sajnos teljesen helyesen számláztak nekünk.
Igaz, befogom, mert a legutóbbi is csak 13.000 Ft volt...

Kép
kuha
 
 


Leon 1/2 6-kor kelt fel, ami önmagában semmit se jelent.
Csak 1-kor feküdt le........ :P
Azt hiszem kipihente a bulit.

Róki!
Mit is választottál ki? Elviszem szívesen pénteken Zsuzsához.
Csak azt hittem, nem kell, azért nem is szóltam.... :oops:
Bocsi

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hajni!
szoknya Kép Kép Kép Kép
Kuka-Kuha Kép

KépKép
KépKép
and
 
 


egytől fél hatig???! más ennyit alszik egész éjjel! bár most az idő is mocsok, úgy sem lehet kimenni, akkor már jobb aludni :wink:

Hajni, most jól megijesztettél, mert épp azon vagyok, hogy bevállalom a sok elintéznivalót embertől, de én kikészülök, ha egy egész munkaidőt állok sorba! ez nagyon durva! tiszta balkán..

Eszti egész nap apázik. most is emelgeti a kis kocsiját, majd meg szakad és közben harsogja, hopgy apa. délutáni alvásában is mondta, hogy apa.

KépKép
KépKép
and
 
 


Hát nálunk mindent én intézek, Gabi alkalmatlan lenne pl. gázművekben való ügyintézésre :oops:
Alapból az egész pénzkérdés igen távol áll tőle, látszik igazi művészember.......
Úgyhogy megbeszéltük még az elején, hogy ha büntetni akarom, csak akkor kérjem meg ügyintézésre :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


SOS KÖRKÉRDÉS !!!!!!!

Ti általában miket szoktatok a gyerkőcöknek vacsira-reggelire adni?????? :roll: :roll: :roll:

NAGYON FONTOS!

Köszike és még jövök fektetés után de most nem lehet,mert Mazsi rángat...... :? :? :? :evil:
annamami
 
 


Annamami: 2 dl tápi, reggel utána, este előtte (konkrétan most) szendvics sonkával, sajttal, joghurt, gyümi, amit épp megeszik.

KépKép
KépKép
and
 
 


Annamami!

Reggeli: 2 deci kakaó, utána vagy esznek, vagy nem.....
Ha igen, joghurt, túró rudi, kenyér felvágottal, paradicsommal, paprikával, uborkával, nyers lilahagymát is szeretik, sajtot, májkrémet, kolbászt.

Vacsi:
Virsli sajttal töltve és megsütve
Melegszendvics
rántotta
ami éppen van főtt kaja
sima szendvics zöldségekkel
vajas kalács mézzel, lekvárral
tejbegríz

Ha sós volt a vacsi, akkor a kádban kapnak még joghurtot, pudingot.

Most hirtelen ennyi jut eszembe, megyek is, mert vacsi time van :D
Ma jó kis Hajni féle kolbis kenyeret eszünk olivabogyóval meg hagymával :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Annamami!

Reggeli: 260 ml tápszer, utána általában vajas kenyér felvágottal, sajttal, retekkel, vagy tojásrántotta, vagy főtt virsli.

Vacsi: kb. 5-6 óra felé eszék még Gergő vagy szendót, vagy valami főtt kaját, és este fél 8 felé kapja meg a szintén 260 ml tápszert, utána már nem kajál mást.

Kép
kuha
 
 


Annamami!

Reggelire szendvicset, vagy kalácsot eszünk, az idő szűkössége miatt, illetve, hogy Andris még mindig tejfehérjeallergiás. Egyébként ő nem nagy reggelis, bedobja a jó kis szopiját előtte, úgyhogy inkább tízóraizik, vagy azt se, csak ebédre éhezik meg. Akkor viszont nagyon....

Vacsira szintén szendvics, virsli, tojásételek, gyümölcs, a salátákért nem rajong (pedig mostanában én azon élek, mindig kísérletezek, hátha...)

Miért sürgős?

Bölcsi-Ovi
hát igen, vannak meredek családok...és a magán helyeken minimum ugyanannyian...én ezt úgy fogom fel, hogy az életben is mindenféle emberrel találkozunk, és mindenkivel jó lenne megtalálni a hangot, valamint elfogadni, hogy különbözünk és örülni annak, amilyenek mi vagyunk. Úgyhogy szerintem nem baj, ha nem tetszik mindenki :wink: (én az egészségügyi problémákat nem tudnám tolerálni, úgy mint tetü, hepatitisz és társai).

4 ellenszenves testvér??? Csak nem Lynett járatja oda a gyerekeit??? :lol:

ayse
 
 


Gázművek...végre felvették a telefont! Kiderült, hogy csak márciusban írják jóvá azt az összeget, amivel kevesebbet kell fizetni a gázártámogatás miatt... hiába adtuk be a kiírt határidő előtt és hiába minden média összes tájékoztatása, ami ezzel ellenkező értelmű volt. Az ügyintéző (majd azt írtam hölgy) még emelt hangon ki is oktatott, hogy attól, hogy a kormány kitalál valamit, a gázszolgáltató nem tudott egy hónap alatt átállni. Mondjuk ezt nem egy hónap alatt találták ki és nyílván azt aknázzák ki, hogy úgysem tudnak velük mit kezdeni... Végül is abban maradtunk, hogy két részletben fizetem be márciusban és májusban, amikor a túlfizetés miatt nem kell fizetni.... a fene egye meg, állami alkalmazottként annyit szeretnék keresni (mindketten 20 éve dolgozunk, én egy kicsit kevesebb, a férjem egy kicsit több), hogy ne kelljen ilyen gázártámogatásért kuncsorognunk és ne úgy kelljen a postaládát kinyitnom, hogy most vajon milyen számla fog belőle kihullani...egy családi hát fűtése talán nem tartozna a luxusigények közé....

PUFF-PUFF-PUFF, bocsánat a puffogásért :oops: :oops:

ayse
 
 


a családi háté se, hát még a családi házé :lol:

ayse
 
 


Ayse!

Nektek nem szerepel a gázszámlán olyan tétel, hogy "Szociális támogatás 2007", és egy betű (nálunk speciel a D betű, ami azt jeletni, hogy a legkevesebb támogatást kapjuk, vagyis épp, hogy belefértünk)???????
Nézd már meg legyszíves!

Egyébként, ha nem, akkor kíváncsi lennék, hogy miért nem???
Ennek nem egységesnek kéne lennie??

Kép
kuha
 
 


Én akárhogy csűrtem, csavartam, és próbáltam a hibát keresni, sajnos nálunk minden okés a számlán.
Először ugyan felördültem, mikor észrevettem, hogy kevesebb támogatást adtak, mint amiről az Állam Kincstár határozatban tájékoztatott, de aztán hosszas próbálkozások után, végre nekem is felvették a telefont, és mondta az egyébként tényleg nagyon segítőkész hölgy, hogy de-de, bizony azt a támogatást kaptuk, csak a számlán nettó szám szerepel, és ha felszorzom, akkor bizony az fog kijönni, amit "ítéltek" nekünk.
És így is lett... :? :? :? :? :?
Másba meg már nem tudok belekötni, mert én a havi diktálást választottam, és tökéletesen stimmel minden a számlán...
Lehet, hogy pont ezért, mert én diktálom, és nem a tavalyit átlagolják, meg nem az alapján készítenek átalányt??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Hahó!

Na, gyorsan írok pár sort, nehogy már lemaradjak az 1000. oldalról! :lol:
Aztán később jövök még! :wink:

Márti!
Bendegúzt meg kell zabálni! :D

Nagyon jó kis képeket tettetek fel!

Nyúlné
kaptál tőlem emilt? :roll: Kicsit szerencsétlenkedtem. :?

Barbi!
Húú, ti aztán fáradhatatlanok vagytok! :D
Mi Natival ma 8 után keltünk csak fel. Tudom, ez neked korai lenne, de Nati mostanság 6 után kicsivel kel. :evil:
Azt reméltem, ő is kialudta magát, de nem. Egész nap nyünnyögött. :?

Róki muffinjáról lemaradtam. :(
De elmentettem a receptet! :D

Viszont az a sós rúd tényleg fini volt! :D

Annamami!
Nati is hasonlóan vacsizik, mint ahogy a többiek írták!
Szendvics, szalámi, felvágott, zöldség hozzá, virsli, rántotta, mikor mi.
Vacsi után szokott még kapni kis joghurtot is.
A reggeli is hasonló.

jövök még...

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Ma családilag voltunk fogorvosnál. Egy kedves ismerősünkhöz járunk, aki májusban szül, így gyorsan még útba ejtettük. :)
Miután végzett velünk, Natival is beültem a székbe.
Valószínűleg ehhez a lányhoz hordjuk majd kezelésekre, így nem árt, ha szép lassan ismerkednek.
A rendelőben már nagyon otthon érezte magát, gondoltuk, kipróbáljuk mit csinál a székben.
Tök nyugdtan nézelődött, pakolászott volna. :D
A fogorvos közben lifteztette a széket, amit külön élvezett.:D
Megnézte a fogait is és azt mondta, már most látszik, hogy Nati cumizik. :(
Még nincs nagy gáz, de ő azt javasolta, hogy szép lassan vegyük el tőle a cumit.
Fogalmam sincs, hogy csináljam. Leginkább alvásnál kell, vagy ha valami nagy nyűgje van.

Van valakinek jó ötlete? :roll:

Én vártam volna ezzel addig, amíg meg nem tudom vele beszélni.
(pl.: a Mikulásnak adjuk, vagy ilyesmi)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


úgy néz ki ma nem lesz meccs, úgyhogy jóéjt lányok :wink:

KépKép
KépKép
and
 
 


And! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kellemes időtöltést!! Aztán pedig jó éjt Neked is!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Kicsit elkésve :oops: ,Barbi, nagyon szépen köszönöm én is ezt a jó kis talit Neked, tényleg nem semmi egy ilyet bevállalni, igazi hős vagy :D .
Sajnos Hajnival, Kuhával és Rókicával sem találkoztunk :( , mert Jack marathoni alvást rendezett aznap, szerintem még soha nem aludt nappal ennyit (majdnem 3 és fél órát).
Szilvit is csak két percre kaptam el, de legalább láttam Tomit :D .
Én hoztam a formámat, teljesen kukán, elbambulva gyönyörködtem a gyerekeinkben :oops: . Azért sikerült egy kicsit dumcsizni is, ami nagyon jólesett :) . Már alig várom a következő alkalmat!!

Nálunk a reggeli pirítós, joghurt, virsli, Nestle Cheerios, frissen facsart narancslével. A vacsi tejpép, pirítós (Jack imádja a pirítóst) és joghurt.

Hú, Duda, én is megdöbbentem azon, hogy már most látszik a cumizás a fogakon :shock: . Akkor miért van ráírva ezeknek a cumiknak a csomagolására, hogy úgy vannak tervezve, hogy ne befolyásolják a fogak és az álkapocs fejlődését :evil: ??

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Még mindíg pihenem a hat órányi gázos bulit!!!! :evil: :evil: (de most én vagyok itthon a hős)

Reggelink:májas, baconos fornetti, v.fornettis kakaós csiga, vajas kenyér, Nesguik gabonapehely, szalámi, sonka, mackó , trapistasajt, virsli majonézzelkb.ezek.Vacsira hasonló.v.főzi.

Barbi, ill.kolbidícsérők:örülök, hogy ízlett, és garantáltan bio, tartósítószer nélküli volt!

And :D :D :D :D :D :D

Nyúlné
ehh, Nyuszidnak különös gonddal válogattuk a mesekönyvet, pár eladót meg is hüyítettünk, mert mondtuk, hogy NYUSZINAK visszük, azok meg így :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: , néztek!!!Szerintem is ari!!!! :wink: :wink: :wink:

Duda
áááh, ne is mond ezt a cumitémát....!Pannánál ugyan ez a helyzet!!!!!!!!! :cry: A fogorvos is csak hümmögöt rá.De szerintem üvöltene v.szó szerint három órát, ha nem kapná meg alváskor!!!Nála csak alvásnál kell, de akkor nagyon!!!



Jaj tényleg, a talis finomságok...Hmm, végigettem...(ugye nálam nincs gond az evéssel, pláne ha édes, és nasi..... :oops: )A kókusztekercsből én is ettem v.3 szeletet, ill.a z almásból is(Annamami pont olyan ízű volt, ahogy a beiglisütő Dédim készíti-isteni fini)
Akkor ettem sajtos rudacskát, rudis, és kókuszos muffint is-mind mind kitűnő volt!!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Manka!
Azért, hogy megvedd! :evil: :(
A doki szerint ez egyébként a jobbik rossz. Tehát jobb, mintha az ujját szopná, mert ugye azt el sem lehet tőle venni. :?

Nem tudom, mi lesz. Szerintem hagyom még egy kicsit. Aug-ban lesz két éves, talán akkor már megérti, ha elmondom neki, hogy nincs tovább.
De lehet, hogy ez hiú ábránd.

A doki abból látta egyébként, hogy kicsit nagyobb a rés a felső metszői között és a cumi már elkezdte előre tolni őket.
Én mondjuk nem látom, de hát nem is vagyok fogorvos. :?
Mindenesetre jól elkeserített a csaj!
De azért kiemelte, hogy még nincs nagy baj, visszafordítható a dolog, csak ahhoz lassan meg kellene szabadulni a cumitól.

Totka, nektek mit mondott a doki?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Annamami! :D

Reggeli: kenyér, zsömle szalámival/ sonkával májkrémmel/kolbásszal sajttal

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Na ezt nem tudom, miért küldte el. Szóval

Annamami!

Reggeli: kenyér / zsömle sonkával/szalámival/ májkrémmel/kolbásszal
sajttal
bio tönkölypehely
tej/kakaó
rántotta
uborka(néha)
esetleg Túró Rudi/Kinder valami

Vacsora: maradék ebédről és/vagy
hideg mint reggel, gyümilé

+szopi

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Bocs, a virslit és a joghurtot kihagytam.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Manka! :D

Cumi: Reklám :twisted: Lehet, hogy a mostani cumik kicsit jobbak a régieknél, de sajna nem sokkal.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok! :)

Gyorsan, hogy én is felférjek az 1000. oldalra! :)
Totka, rögtön rád gondoltam, mikor megláttam, hogy már itt tartunk! :)

Bulis képek szuperek, bár néha tényleg nem ártott volna a nagyító! :) Totka, nagyon csini voltál, látszik, hogy nagyon készültél. Apának jár a pirospont, az én férjem nem bírt volna ki egy ilyen napot. :?
Csorog a nyálam a sok finomság hallatán, amit összeettetek tegnap. :)

Annamami,
Miért fontos annyira a reggeli és esti menü? Egyébként Dani is hasonlókat eszik, mint a többi babóca. Reggelire híg tápi (tejként) + vajaskenyér, sajt, uborka, retek, paradicsom, sonka. Esetleg kőrözött, amit én csinálok és imádják a fiúk, vagy Nestlé nyuszigolyó (nem tudom a becsületes nevét), esetleg kalács, vagy melegszendvics. Vacsora is hasonló, néha sütök pizzát. Mi elég kevés virslit eszünk, mert utálom, hogy tele van tartósítóval, de ha igen, akkor az is lecsúszik szépen.

folyt. köv, mielőtt lemaradok a jubileumról. :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Helló csajok! :D

Nehogymá'lemaradjak az 1000.-ről! :D :D :D

Mindenkinek kösziköszi a gyors válaszokat kajaügyben.

Igazából kicsit tanácstalan vagyok.
Mindjárt leírom miket reggelizik ill.vacsizik Mazsi.
Az a legnagyobb gondom,hogy 8 foga van alul-felül négy négy,egy szál rágó se!!!! :(
Ez azért baj,mert hiába enne(folyamatosan próbálkozunk)mindenfélét,leharapja de mivel nincs MIVEL összerágni,így hát kiköpi a darabkákat...... :( :( :(
Egy csomó mindennel próbálkoztam már azok közül,amiket írtatok,de nem ette pl.: mackósajt - öklendezik tőle,mert ráragad a szájpadlására,virsli,ubi,tojásrántotta,mézet-lekvárt nem eszi,egyátalán nem édesszájú :shock: ,pirítóst még nem próbáltuk........
........ált.puha szalámit vagy sonkát,paradicsomot,kefírt vagy joghurtot.
A másik nagy bajom az,gogy eddig megette a kiflit,barnakenyeret,most meg egy ideje szinte semmi ilyesmit nem hajlandó enni.
Sem vajasan sem üresen,sem összekatonázva sem harapva,sehogysem. :evil: :(

Viszont úgy érzem,hogy állandóan csak az üres sonka meg pari meg joghurt UNCSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
És egyoldalú is.

MI A FRÁSZT CSINÁLJAK????!!!! :evil: :evil: :evil:

Ma egyébként főzit vacsizott,mert a krumplistésztát sem kérte.


Zsóf,
nincs harag!!!!Dehogy!!! :wink:
Csak még mindig nehéz.................. :(
annamami
 
 


Duda,
Ez elég rossz hír, én sem örültem volna hallani. Gőzöm nincs, hogy mit lehet tenni, hogy Nati ne boruljon ki.
Dani takarót rág, talán az nem befolyásolja a fogait, de ha elvenném tőle, akkor a lelkét biztosan megviselné. :( Igaz, csak alváshoz kell neki, meg az autóban, ha épp nincs alvásidő.

Barbi,
Nálunk is minden adminisztrációs ügyet, intéznivalót én rendezem. Apa azt mondja, hogy ő hozza hozzá a lóvét. Végülis igaza van. :)
Bábszínház! :) Földalattival mentetek? Mert az csak fokozza az élményt! :)

Totka,
Te tényleg egy hős vagy gázügyben. Engem nem is a várakozás irritálna, hanem a sok bunkó, szemtelen, türelmetlen ember viselkedése. :?
Most már talán kevesebb intéznivalótok lesz és Panna visszakap téged napokra. :) Lehet már tudni, hogy a műtét mikor lesz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Totka,

te meg tök zavarbaejtettél!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Azért igyeszem,de elég nehéz sz@rból váratépíteni!!! :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: tudod ez mnost olyan sírvaröhögős :cry: :lol: :cry: :lol:
annamami
 
 


:twisted: :twisted: :twisted:

te=Te

igyeszem= igyekszem

mnost=most


grrrrrrr..... :evil: :evil: :evil: ...én is csak ütöm a billentyűzetet,mint egy hülye.....bocs......



Ayse,

Lynett!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez marha jó volt....már most hiányzik!
Az egyetlen sorozat volt amit néztem..... :(


Márti,
Bendegúz CSÚCSÉDES!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
annamami
 
 


Márti,
Bendegúz annyira édes! :) Most csak némán néztem meg, mert mind a három fiú alszik már, de holnap megnézem újra hanggal és Daninak is megmutatom. :)

Ayse,
Remélem, hamar átszalad ez a :twisted: :twisted: :twisted: vírus rajtatok!

Kuha,
Gergő kiabálása hajnalban tényleg jó hangos lehet. :( Olyan messze van a szobája a tiétektől, hogy kell a bébiőr éjszakára? :oops: :oops:

And,
Az oviban tényleg vannak kevésbé szimpatikus szülőknek kevésbé szimpatikus gyerekei. És nem lehet semmit sem tenni, max. kivenni a gyereket, de mi a garancia, hogy máshol nem lesznek. Ennél csak az a rosszabb, ha az óvónéni húzásai nem szimpatikusak. :? :?
Beniéknél a gyerekekkel szerencsére nincs is gond és a szülők is egész jó fejek. De az egyik óvónéniről tudnék mesélni.... neki vannak dolgai....pedig már változott is jó irányba és én azt hiszem szimpatikus vagyok neki. Milyen lenne, ha nem lennék az? :? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok,

megpróbáltam nagyjából átolvasni :)

Képek szupik, csak picik...

NYúlné, olyan jóóót mosolyogtam :) :) :) Hát állíthatom neked, hogy méltó ellenfele lenne Kisnyúlnak Roli :) Tényleg szert ejthetnénk egy versenynek.

Annamami, nálunk Roli iszik reggel este tápit, de utána meg előtte rendes kajálás van. Neki összesen 8 foga van és mégis csak a darabos kajákat eszi meg. Főzelékeket utálja.

Tényleg van rajtunk kívül még valaki aki csak ennyi foggal dicsekedhet? Egy ismerősünk ismerősének gyereke szintén ilyen alig fogú és a homeos orvostól kaptak valamit amitől beindult neki.
Nem tudja vki, hogy mi lehet?

Duda, érdekes ez a fog dolog- Rolinak olyan szünet van a két első foga között hogy csak na és ő sose cumizott. Vagyis csak italát-

Na megyek viszintesbe teszem magam mert babatapasztó kúpom kijön....

Jó éjt!
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


jaj, le ne maradjak én sem az ezredikről!!! :lol:

köszönjük a Fanni dícséreteket!!! szerintem is hasonlítanak nagyon Esztivel, de azért nagyon mások is egyben!!! de úgy szeretném egyszer megdögönyözni a kiscsajt, de így elsőre még elég morcosan vizsgált... :lol: de remélem még találkozunk sokat, és megszelidítem!!!

Kuha
még nem voltunk dokinál, mert elakadt az ügy az időpont egyeztetésen, ugyanis mondta anyu barátnője, hogy menjek x napon, de az sajnos nem volt jó, és azóta anyukám kérdezi :twisted: , hogy mikor lehet menni, mondjon már legyen szíves több időpontot, hogy választhassunk! de igazából azt mondták, hogy nincs vele teendő, csak ha nagyon izgat, akkor vigyem be, és megnézik. azért én el fogom vinni, csak most kicsit sűrű napjaim voltak, mert zh-zgattam a suliban, meg ilyenek...

Már nem is tudom, ki mondta, hogy reszkessünk Kisnyúl lenyúlása miatt... :oops: talán Totka??? :roll: de megnyugtathatom, hogy Kisnyúl és Fanni kapcsolata pusztán baráti, illetve testvéri jellegű, Kisnyúlnak Majás érdekeltségei vannak, arrafelé kell ütközni!!! :lol: :lol: :lol: Mi csak büszkén, mosolyogva figyeljük, hogy milyen sikeres a nagy és okos nyuszitestvérünk a lányok körében (vagy a mamijaik körében??? :lol: :lol: )

erről az jut eszembe, hogy volt egy osztálytársam általánosban, akiről a szüleim mindig áradoztak, hogy milyen helyes fiú, nekem nagyon jó barátom volt, csomószor hazakísért, meg sokat volt nálunk, de nekem persze teljesen más tetszett, így utólag ritka hülye ízlésem volt... viszont mostani fejemmel nézegetve az osztályképeket, tényleg írtó helyes srác volt, de milyen lett!!! :shock: km-eken keresztül tudnám folyatni a nyálam utána!!!! vertem is a fejem a falba, mikor gimiben találkoztunk egyszer :oops: :lol: :lol:

örülök a muffin sikerének :D , ha megyünk még talira, akkor 3 adagnyival megyek, úgy látom, a kettő kevés volt... :lol:

Annamami
Neked mégegyszer köszönjük a kiscipőt, nagyon kedves tőled, hogy kölcsönadtad!!! :D

amúgy most én is gondban vagyok ezzel a méretkiválasztással... hallottam a kálváriát ez ügyben, mikor Annamami nézegette a cipőket Barbinál, és én is abban a hitben voltam, hogy ha befér az ujjam a cipőjébe hátul, akkor az nagy, de sokan azt mondjátok, hogy az a jó... most akkor hogy van ez??? :roll:

Ayse
Andrisnak én is jobbulást kívánok, remélem a következő időpont a pihenésre sikeres lesz!

A kolbis szenya tényleg isteni volt, Fanni is falta rendesen (mondjuk mit nem??? :lol: ) a sütikről nem is beszélek, :twisted: ami ugye borzasztó volt, mert épp fehérje napom volt a 90 napos fogyókúrában, és az asztalon persze csak szénhidrát volt :lol: . és én még büszke voltam magamra, hogy megálltam, hogy nem ettem a muffinomból, mikor sütöttem... :roll: na Barbi konyhájában nem voltam ilyen erős... :oops: :oops: mindent végigkóstoltam majdnem!!! (azért nem bántam meg...)

Nem tudom, hogy beférünk-e még Majola a talidra, de ha igen, akkor szívesen csatlakoznánk mi is! és valakit tudunk vinni is, ha kell!!!

most nem jut eszembe más dolog... Igaza van Nyúlnénak, hogy jegyzetelni kéne... de azt mindig elfelejtem... :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Duda!

Leon meg az ujját szopja :(
Ő is csak alváshoz, meg ha napközben megtalálja a párnáját :lol:
Napközben a helyedben én nem adnám neki, de az alváshoz nem venném el. Ahhoz még tényleg elég kicsik, majd 2 éves kora után jobban meg lehet vele beszélni.
Mi is 2,5 évesen szoktattuk le Nolcsit az ujjszopásról. Szépen megértette, amit mondtunk és magától leszokott róla.

Ayse!
El is felejtettem, hogy jobbulást Nektek! :oops: :oops:
Április tényleg jobb lesz, most úgyis olyan sz@r az idő. :evil:

Hajni!
Gabi ma megkérdezte, hogy ebből a kolbiból nem lehet rendelni Tőletek? :wink: :lol:
Mert ő vevő lenne Rá!

Zsóf, Emese, Hajni!
Most nyomom be az utolsó két szelet kókusztekercset :P :P :P

Benianyu!
Persze, földalattival mentünk. Most így az esőben nem volt egy leányálom a bkv-zás, de Nolcsim élvezte. Én meg nem vittem ernyőt..... :evil: :evil:

Annamami!
Tudod, én mondtam, hogy nagyon BÜSZKE vagyok Rád!!!!!!!! :D
Kemény csaj vagy :wink:

Pedig a mackósajthoz, rántottához nem is kell rágófog.....lehet Mazsi is egy válogatósabb korszakában van. :?
Azért próbáld mindig kínálni az újdonságokkal is, hátha egyszer rákap. Volt időszak Nolcsinál és Leonnál is, hogy nem ették a kenyérféléket.
Most éppen a jó savanyú barna/rozsos/teljes kiörlésűt is eszik.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?