Új privát üzeneted érkezett!

Megann,
Meg is adnám! Sőt, ott tarthatnánk a babatalikat! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is :P

A kemény mag 1/2 8-kor ment haza :lol: :lol: :lol: :lol:
Cleo, Nyúlné és Manka.......

Gabi is itthon volt már addigra, de nem baj, őt szerencsére nem zavarja az ilyesmi.
Fiúk időben ágyban voltak, csak egy pohár kakaó és Annamami iseni almás pitéje volt a vacsi. :D
Gabival 1/2 óra alatt rendet csináltunk, nem is volt akkora kupi!!!

CSAJOK!
Én örülök, hogy ilyen sokan el tudtatok jönni!

Hajni!
A kolbit nagyon szépen köszönjük, Duda jól írta, valóban leteszteltük, isteni fini :P :P
Gabi is megkóstolta már.....
Örülök, hogy sikeresen hazaértetek, meg hogy jól is éreztétek magatokat.
A pofám viszont ég, mert kellett volna valami kaját csomagolni nektek az útra, de a nagy sietésben elfelejtettem. :oops: :oops:
És igen, Csaba szerintem is jóképű, mond csak meg neki. :wink:
Remélem nagyon hamar újra láthatunk, de most már Pannástul.
Komolyan mondtam, bármikor tudtok itt is aludni, van hely. Állomásra szívesen kimegyek értetek, a vonatra megy csak sikerül fellszállni Szénáson :wink: :P

Nyúlné!
Itt maradt a takarótok, a tányérotok, ami Annamaminál volt, meg a kulacs és a felső is.

Benianyu!
Igen, itt volt Hari is Lilivel. :D
Én is azt hittem a képet nézve, hogy Léna....később esett le, hogy az Lili.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Emese!

Még ezt leírom 8)

Nolcsi este meséli apjának, hogy neki csak a Maja tetszett, meg csak a Marcival játszott.
Gabi kérdezi, hogy aranyos a Marci?
Erre: Igen, de legközelebb ne ebben a zöld pólóban jöjjön...... :shock: :lol: :lol:
Kérdezem én tőle, hogy miért, nem tetszik?
Nolcsi: De igen, de legközelebb akkor se ebben jöjjön, hanem pirosban :shock: :shock:

Honnan veszi ezeket?

Hajni!
Elfelejtettem, hogy köszönjük a szupi sapit, Nolcsi büszkén mutatta ám apjának, hogy milyen szuper sapit kapott! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

 
 

Jó reggelt!!

Itt esik az eső!! :evil: :evil:

Jujj,de irigy-birigy vagyok!!!! :twisted:
De jó kis tali lehetett!!!
Hajni.
De jó,hogy megismertél sok mindenkit!!
Én is szivesen tenném,de minket már nem is invitálnak!!! :( :(

Hát a gyerekekről meg nem is lehet mást irni:szépek,vagányak,huncutok,csinosak...... :D :D

Mea!!!
Gratulálok!!Nagyon ügyi vagy!!!! :D

Na egyébként egy körkérdés miatt jöttem.
Kinek milyen ülésben ül a gyerkőce a kocsiban?????

Ugyanis,mi anno megvettük Melinek a Pierre Cardin 9-36kg-ig valót,de rájöttünk(kicsit megkésve :oops: :oops: ),hogy mikor elalszik benne,igencsak kényelmetlen,mert a fejét nem tartja és mindig előrebukik szegénynek!!! :?
Ugyhogy apának tegnap sikerült eladni,annyiért amennyiért vettük és most kell vennünk egy kisebbet!!
De nem tudom,hogy milyet!!
Van most a Pierrnek egy új fazon 9-25kg-ig ami nagyon tetszik,de pocsék szinekben van!!! :evil: :evil:
Szóval kinek milyen van???
Ha fenyképet is tudtok róla küldeni,azt megköszönném,mert úgy legalább látom ,miről beszéltek!!!

Köszi-köszi-köszi!!!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

KÉpek nagyon édesek, fáj a szívem, hogy nem lehettünk ott! :cry:
Na majd legközelebb!
Hari Lilije tényleg gyönyörű kislány! Aztért őt emelem ki, mert nagyon régen láttam. Többiek hozták a formájukat :P
És Ancsi ne vicceljél! TErmészetesen Titeket is uolyan szívesen látunk, mint Totkáékat vagy bárki mást a topikból!
Az ülésünk márkáját megnézem jó? Én nagyon elégedett vagyok, mert tök jól dönthető miután elaludt és teljesen tágas, ami Marci esetében ugye szükséges.

Köszönjük a jókívánságokat. Hála Istennek Marci már egész jól van, hasmenés és hányás mentes 24 órát zártunk. Mondjuk nem aludt sajnos túl jól, ennek nem tudom az okát :roll:
Cserébe most én érzem olyan furán magamat, de remélem ez csak a fáradtság.

KÖrkérdés

Ki mikor oldja meg a házimunkát, takarítást és ezt hogy viseli a babócája?

Ja Duda
Dehogy haragszom! Egyszerűen én nem gondolom a feltett kérdésemet kellemetlennek, de tényleg köszönöm hogy reagáltál! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Mea
Gratulálok a vizsgádhoz!!!!!!

Barbi
Nolcsi :lol: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat, de nem volt egy ördöngös vizsga, azért lett ilye jó... :)

Ayse!

Vége ezzel ennek a ker. vállalkozóinak, de megyek a menedzserire, ami már 2 hete elkezdődött és hétfőnként lesz 5-7-ig (este).
Úgy-hogy jövő héten megyek először.

TALIS KÉPEK NAGYON JÓK!MÉÉÉÉG :D

Juci!

Én simán tudok Lívi mellet és addig ő elvan a szobájában, sőt még be is szoktam zárni az ajtórácsot, hogy ne sündörögjön körülöttem közben, mert azt nem szeretem, de van hogy kint van és akkor segít :D

Ancsi!

Nekünk Concordunk van, az is nagy fajta és nagyon régóta hazsnáluk, kb. 9 hónapos korától, mert hamar kinőtte a 15kg Maxit, ugye nagyon hosszú a csajszim :oops:
Nekünk is kényelmetlen, de már nem cseréljük le.
Nem sokat alszik benne.
De neki is ledől a feje, de a nyakpárnát kidobja :?

Mea
mea
 
 


Juci!

Amúgy péntek a takarítós napunk :D

Jaj Csajok, úgy irigykedem a talizókra, úgy-hogy feltétlenül szeretnék tartani egyet, remélem egy jó páran eljöttök ilyen messzire :) 10 perccel lesz hosszabb az út, mint ide Verőcére.
Ugye eljöttök azért????
Júniusra tervezem, mikor mehetünk le a Duna-partra.

Mea
mea
 
 


Juci.

Köszi ha megnézed!!Az tényleg jó hogyha tágas-kényelmes!!!

Házimunka:
háááát én nagyobb takaritást akkor csinálok,mikor Meli anyukáméknál van.
Ha itthon van akkor mondjuk mikor reggelizik elpakolok a konyhában,aztán amig elvan egyedül(mostanábn ritka :evil: )akkor a többi helyen is elpakolok.
Pórszivózás se gond,mert azt szereti,felmosni akkor szoktam mikor alszik.
Főzni akkor próbálok,mikor még felvan,általában sikerül is,azárt hogy mikor alszik ne csörögjek és én is tudjak kicsit pihizni!!! :D :oops: :wink:
De hogy két gyerek mellett hogy lesz?????? :shock: :shock: :roll:

Gyógyuljatok meg!!!

Ayse.
Remélem ti is jobban vagytok!!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk :) , mert férj még szarakszik :evil: :evil:

Juci!

Házimunka :D :lol: :lol: :lol:

Hát ugye takaritást az takinéni csinálja csütörtökönként...főzés hébe hóba csak...általában délelőtt, amúgy meg a helyi étterem 500 ft-os menüje nagyon megfelelő nekünk.
Mosás ugye az maga nem nagy téma, azt bármikor...
Vasalás viszont leginkább éjszka, miután Léna alszik..
És hogy hogyan tűri ha pl a konyhába serénykedem???
Nyöszörök, befurakszik a szekrény meg a lábam közé és tol el gőzerővel. :? :? :lol: :lol: :lol:

Ancsi!

Ülés:
Van egy BébéConfort az én kocsimba, és múlt héten vettünk egy MaxiCosi Priorit férj kocsijába, mert valszeg vissza kell majd szolgálatatnunk a bébét..mivel az kölcsönbe volt..
Mindkettőt tudom ajánlani nagyon jó. és tök jól dönthető..Lénának általában nem bukik előre a feje.. :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!!!

Először is köszönjük szépen Barbinak a vendéglátást! Még képeket is sikerült csinálni, igaz, még az elejéről. Ilyenkor még "kevesen" voltunk. :)

Nagyon jól éreztük mindannyian magunkat, és hoztuk a formánkat.... szétmorzsolt muffinok és kiöntött víz formájában. :? Szilvi fenekét mindig volt aki rázogassa, így ő is nagyon jól szórakozott! :lol: Én meg élveztem hogy végre társaságban vagyok, és nagyon örülök hogy ilyen sok mindenkivel sikerült újra találkozni! :)

Sajnos Szilvi szeme nagyon csúnya lett :( Mivel tegnap nem kezeltem le neki csak reggel és este miután hazajöttünk... ez az új csepp amit kapott ez gyulladáscsökkentő is, remélem hogy használ mert szegényt biztos zavarja a szeme, olyan csúnya piros még azután is hogy ki van tisztítva... A doki bácsi szerint még 3 hétig lehet próbálkozni hogy hat-e az új szemcsepp mielőtt elvinném átfújatni a könnycsatornáját. Zsuzsával hónapokig inkább törölgettem a szemét, nem akartam engedni hogy átfújják, de neki sose volt ilyen ronda. :( És most az is eszembe jutott hogy lehet hogy azért ilyen kis sírós baba Szilvi mert zavarja a szeme?

Szegény, tele az orra, folyik a szeme... nem csoda ha nem élvezi az ébrenlétet...

No mindegy...


Íme a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Barbi!

Sikerült otthagynom és teljesen megfeledkeznem azokról a kis napozókról amiket kiválogattam... :?


Majola:

Én minden hétfőn viszem Szilvit egészséges rendelésre mázsáltatni (mivel nincs itthon mérleg) és akkor megmutatom az aktuális nyűgjeinket a doki bácsinak... ő is csak azt mondta az orrára, hogy szívjuk, és Sterimart vagy más fiziológiás sóoldatot kapjon bele orrcsepp gyanánt. Nálatok nincs egészséges rendelés? Mondjuk nekem mázli, mert 5 perc séta, úgyhogy programszámba megy a dolog.


Juci:

Hozzánk is takarítónő jár, amúgy meg Zsuzsa egy csomó mindenbe "besegít." Pl a vizes ruhát imádja kipakolni a mosógépből, csak aztán ha hagyjuk akkor el is tünteti őket a lakás különböző pontjain... A muffint a talira meg úgy sütöttem, hogy Szilvi David kezében volt, Zsuzsa meg egy széken állva ott nézte hogy mit csinálok a pultnál, és mindig kapott a kezébe valamit ami lekötötte.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak most tudtam jönni, tegnap kidőltünk.

Barbi! Nagyon köszönjük a tegnapi vendéglátást, nagyon bátor voltál, hogy ennyi embert beengedtél a lakásotokba. Nekem lelkileg nagyon jót tett a kimozdulás
Nolcsi jó fej nagyon, még így ahogy te mondtad, „undok-korszakában” is. Velem kedves volt, amikor pelenkáztam Kristófot meg Sacit, készségesen becsukta az ablakot, hogy meg ne fázzanak. És utána engedélyt kért, hogy kinyithatja-e. Nagyon illedelmes volt!

Totka! Annyira örülök, hogy személyesen is megismerkedhettünk, élőben is olyan kis közvetlen vagy, mint írásban! Férjedet nem irigyeltem, enyémférj biztos megbolondult volna ennyi nő (sőt, kismama) között. :D
Bocs a büfiért, és a többiektől is, Kristóf most ilyen bukós korszakában van. :oops:
Páternoszteren meg ne aggódj, én városi gyerekként is a pesti bíróságon láttam ilyet először.

Kuha! Köszi a keresztelőruhát, férjnek is nagyon tetszett. Sőt megállapította, hogy milyen figyelmesen választottunk, mivel halak vannak rajta, és ugye ez a keresztények jelképe :).

Mea! Gratula a vizsgádhoz!

Megann! Jó pihenést nektek, bár már már biztos úton vagytok.

Thomasanne, Szilvi! Miután Megann mondta, tényleg én is megfigyeltem, hogy tisztára úgy nézel ki, mint Audrey Hepburn!!! :D

Nyúlné! Olyan jó volt már titeket is látni, külön köszönet, hogy olyan jól eljátszottál Sacival, elbűvölted őt!

Annamami! Olyan jó volt látni téged, és gyönyörű, kiskirályfi Mazsit is! És neked is köszi, hogy elcipelted a ruhákat, sajnálom, hogy nem lettek jók :(!

Juci! Házimunkáról most nem nyilatkozom, enyhe kifejezés hogy szalad a lakás...

Megyek is, később még jövök képekkel.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok.

elöszőr is talis képek szupik! :) Voltatok egy páran.

Mea, gratula a vizsgádhoz :)

Juci, takarítás: szombaton vagy vasárnap vagy férj vagy én sétálunk Rolival másik meg takarít.

Melcsi, autósülés: nekünk is kettő van. Az egyik a 9-18 kg-ig Maxi Cosi Piori, másik 9-36 kgig Chicco Max
mindkettő jó, de a Chiccosban szintén nem lehet aludni csak előrebukva.

Szóval azért inkább a Maxi Cosi. Árban nem túl olcsó mert 42-65 között van az ára.

De szerintem itt nézd meg az üléseket mert sok féle van kategóriákra bontva. www.bababirodalom.hu

Mennem kellene ki tesomért reptérre mert jönne Zürichből, de törölték a járatot.
Szóval most majd jön Bécsbe és onnan Bpre.


Sziasztok

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönjük a képeket, nagyon jól sikerültek!! Én szokás szerint itthon hagytam a gépet!
És a többiektől is várjuk ám a többit!!!

Nyúlné,

ha csak ezen múlik, és esetleg Csibb nem ér rá, nekem is küldheted a képeket, én is szívesen felteszem őket!!

Csibb!

Nem, nem, egyáltalán azért nem gondoltam volna rólad, amit írtam, mert olyanokat írsz, vagy mert hülyén írsz.
Egész egyszerűen nem gondoltam volna, és kellemesen meglepődtem.
Lehet, hogy magamból indultam ki, én egy kicsit feszélyezettebben viselkedem néha, egy számomra nagyrészt idegen társaságban.
De aztán eszembe jutott, hogy Te a csajok nagy részét valószínűleg már ismered korábbról is személyesen.

Azt elfelejtettem kérdezni Tőled, hogy mi lett végül Fanni fogával?? Voltatok fogdokinál???

Ancsi!
Én gyerekülés témában nem tudok hozzászólni, mégcsak azt sem tudom megmondani, hogy milyen súly kategóriájú.
Szégyen ide, vagy oda, mi arra mentünk, hogy minnél olcsóbbat vegyünk.
Végül a BabyOutlet-ben vettünk, a Soroksári úton, valami 13.000 Ft-ért.
Valahogy nem volt sem szívünk, sem pedig módunk 60-70 ezer forintot kifizetni az ülésért.

Juci!

Örülök, hogy Marci jobban van, és remélem, azért Téged sem a kórság kerülget!!!

Bodza!

Igazán nincs mit, használjátok egészséggel a rucit!!
És látod, mit meg nem tud az ember!!! Nem is tudtam a halak és a keresztények közti összefüggést!!! :lol: :lol: :oops: :oops:

Totka!

Gondolom, azért tegnap rendesen kifáradtatok!!
Remélem, nem okoztunk nektek csalódást, és nagyjából bejött az , amit vártál.
Én is úgy vagyok vele, mint Bodza, hogy élőben ugyanolyan közvetlen vagy, mint írásban (és mint telefonon). És a férjed tényleg egy hős, mert nagyon szuperul viselte ezt a rengeteg nőt egy rakáson... :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Barbi! :D

Köszönjük szépen a vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat! Nolcsit remélem nem rázta meg ez az élmény!

Totka! :D

Jó volt élőben találkozni, rendes a férjed, hogy bírta a sok nőt. A kolbász meg tényleg nagyon finom volt. Gergő két szendvicset is evett, pedig nem egy nagy kolbászevő.

Annamami! :D

Bocs, ha indiszkrét voltam. :oops: :oops: Utána gondoltam, hogy bunkóság volt. :oops: Remélem, nem haragszol.
Bubusnak nagyon szimpi volt Mazsi, lehet, hogy később jóbarátok lesznek.

Hari! :D

Jó, hogy ti is jöttetek, Lili nagyon szép kislány. Épp beszéltük, hogy ebben a topikban minden baba olyan szép. De tényleg! Ez vajon miért van?

Megann! :D

Jó volt veled is megismerkedni! Léna engem is elbűvölt. Érdekes, hogy azt mondtad, hogy nem ismertél volna fel a kép alapján. Biztos bányarém vagyok... :cry: :cry: :cry:

Bodza! :D

Tündériek a gyerekeid, Kristóf hatalmas.

Rókica! :D

Gergő azt mondta itthon, hogy azért nem ment oda Zsuzsához, mert szégyenlős. :oops: :D Szilvi nagyon cukimuki.

Csibb! :D

Fini volt a Túró Rudi muffin.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Ancsi! :D

Gergőnek Concord Trimax van, Bubusnak Römer King. A Römer a legbiztonságosabb a tesztek szerint, viszont szerintem kisebb, mint a Concord, 18 kilóig tuti nem lesz jó. Én a Römert a bababörzén vettem használtan 18 000-ért. Újonnan 55-60 000 körül van. :twisted:

Juci! :D

Én úgy szoktam, hogy kb. fél 8-kor kelünk Gergővel, reggeli, megcsinálom vagy előkészítem az ebédet, Bubus felkel, reggeli, felporszívózok, felmosok, odateszem a mosogatást, gyerekek fogat mosnak, felöltöznek, utána vagy kimegyünk vagy bent játszunk. Ebéd, alvás(vagy nem) utána uzsi, kimegyünk vagy bent játszunk, vacsi, fürdés, mese alvás. Mosni a férjem szokott ált. Vasalás elég ritkán van.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Ancsi!

Azt elfelejtettem, hogy szoktak mind a kettőben aludni, szerintem kényelmes lehet, nem buknak előre.

Juci!

Vagy lent vannak velem munka közben, vagy ketten fent játszanak.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Juci!

Nálunk nagyjából úgy zajlik egy nap, hogy felkelünk, kb. 8 óra felé, akkor én megpróbálok magamhoz térni a fürdiben, addig Gergő tök jól elvan.
Aztán megcsinálom a reggelit, együtt reggelizünk, utána beágyazok, és együtt felpórszívózunk. Az nagyon tetszik neki.
Komolyan, már tudja, hogy mikor mi következik, mert ágyazás után betoljuk együtt az ágyat, és tudja, hogy utána jön a porszívózás.
Ha valamiért aznap nem áll szándékomban porszívózni, akkor is rángatja a porszívót, és hozza a csövét, és mondja, hogy "bú-bú" . (nálunk így csinál a porszívó) :lol: :lol:

Szerencsére nekem Gergő nagyon jól ejátszik egyedül is, úgyhogy nem gond, ha nem vagyok vele. Általában én porszívózás után szoktam menni kaját csinálni. Persze, ha olyan kaja van, ami hosszadalmasabb vagy macerásabb, akkor azt általában előző este, mikor GErgő már alszik előkészítem, amennyire csak lehet.
Mert azért a végtelenségig ő sem bírja ám nélkülem...

Szóval, én ilyenkor főzök. Persze, ha Robi itthon van, sokkal könyebb minden, ilyenkorra időzítem a nagyobb pucoválásokat is.
Mikor délben alszik, akkor inkább én is pihenek, vagy netezek (mint most), mert olyan keveset alszik, max. 1 órát, hogy nem érdemes semmibe belekezdeni...

Kép
kuha
 
 


halihó,mindjárrt jövök,csak egy gyors kérdés!
KUHA!!!!!!!hova is küldjem a képeket?
csak azért nem Csibinek,mert mintha lenne még egy kis lemaradása! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


képzeljetek,eltűntettem a babanetes levelezésemet,az összeset kitöröltem,nemtom hogyan és nem is találom! :evil:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 



Kép
kuha
 
 


Na, akkor jöjjenek a képek:


Totka és And versengenek Kristófért
Kép

jött férj és mondta:Csak szólok,hogy van már egy gyerek otthon!
(hiába,tud valamit ez az ember,hogy nem engedte Totkát egyedül
Pestre:) )

Kép

Kristóf és Szilv,olyan furi megint ilyen csomagokat látni egy talin!
Kép


szuszogó,szortyogó kis csomagokat! :)

Kép

na most van szükség a nagyítóra!(Zsuzsa,Gergő,Totka,Leon?,And,Saci és
tuti ott van akkor Kristóf is,szerintem Bodza,Kuha,TotkaFérj

Kép

azért most sem árt...Saci,Kristóf,And,Totka,Leon,Róki,Szilvi

Kép

részlet közelebbről

Kép

Zsuzsa felszolgál

Kép

Kuha,Barbi és Leonszióóóó
Kép

Fanni
Kép

Zsuzsa
Kép

Nolcsi
Kép

a zajszűrésen megbuktunk!
Kép

igen,igen,ez itt Hari és Lili,ki emlékszik?
Kép

akvárium takarítás álá nyuszi,ez volt a jobbik eset a madár
szempontjából! :)
Kép

kedvenc party-girl-öm!
Kép

gyönyörűséges Mazsi herceg,gyönyörűséges mamijával!

Kép

Folyt. köv.!

Kép
kuha
 
 


a tűz és a víz,a jing és a jang...

Kép

nyuszi szórakoztatja a leglegényebbet a talpán(tényleg nincs párja
bátorságának)

Kép

na Eszti,szeretnél egy kistesót?
Kép

na mami,úgy érzed vicces vagy?
Kép

akkor én meg őket viszem!
Kép

ama bizonyos nagyítót ugye még nem tettétek el?!
(Eszti,Zsuzsa,Mazsi,Annamami,Csibi(szerintem Fanni is)Gergő(a
széken),Kuha,Nolcsi,Tomi,Totka,Bodza és Totkaférj és egy majom!
Kép

Totka megmondja a tutit!a háttérben AudreyHepburn(mellesleg BODZA!!!!
én mondtam,nem Megann vagy én is)
Kép

na itt valamit osztogatnak
Kép

Annamami és nyuszi és még sokan mások

Kép

Zsuzsa és az autók!
Kép

még egy lépés és ezt kipukkasztom!!!!

Kép

Folyt.köv. még mindig!!!

gyere máskor is,cupp!
Kép

Cicaaaaaa!
Kép

Megann és pöttömLéna,aki SZUPERédes!
Kép

már nem azért,de nyuszi teljesen jógyerek,Fanni az,aki ki tudja min
töri a kis fejecskéjét!
Kép


a legkedvesebb bébiszittyerünk
Kép

Kép
kuha
 
 


látom, jókor jöttem :wink:

Hajni, tényleg jól kikaptam a kezedből Kristófot, bocsi :oops: de nem bírtam ellenállni! :oops:

takarítás: nekünk is egy héten egyszer jön a takinéni, aki megcsinálja rendesen a takarítást, aztán a többit mindig akkor csinálom, amikor Eszti hagyja. mostanában pl nem szereti a porszívózást, de mosogatni, mosogatógépet-mosógépet pakolni, rendet tenni nagyon jól lehet vele, legalábbis magához képest.
vasalni csak akkor vasalok, amikor alszik, vagy itthon van az apja.

autósülés: Maxi Cosi priorifix van nekünk, és nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. kényelmes, biztonságos és az Eszti is szereti. meg lehet dönteni, amikor elalszik, de rendes állásban is aludt már, és nem esik előre a feje.
nekem a römer baby safe-fel olyan rossz tapasztalatom volt, hiába azt hozták ki a tesztek, hogy én olyat többet nem veszek.

http://autosules.lap.hu/
itt nézd meg, én az ADAC és ÖAMTC teszteket is megnéztem, ez elég megbízható, hogy melyik mennyire biztonságos, utána megjöhetnek az egyéb szempontok (ár stb)

KépKép
KépKép
and
 
 


Nati a cica bűvöletében!
Kép


Leon meg a párnák bűvöletében
Kép


ezt a fotót Fanni saját maga csinálta önmagáról!bizonyíték a nagyon
tudálékos arckifejezés!
Kép


kanalam már van,adtok végre enni is valamit?
Kép

Kristóf
Kép

Totka rabulejtette Bodzacsemetéket....vagy fordítva?
Kép

vadul integetünk és örülünk,hogy feltétlenül minket kell fotózni!
Kép

egy órával később....a vigyor már rámfagyott,Fanni is nagyon élvezi!
Kép

Totka és egy újabb potenciális pótgyerek jelölt!
Kép

na itt volt akció bőven,egyenlőre még Maja csücsül a széken....
Kép

már nem!
Kép

pókerarcúak,de én tudom,hogy ez szerelem:)
Kép


Tomi
Kép

nyuszi valamit magyaráz Lénának és Megannak
Kép

Megann,Léna,Leon,Totka,Barbi és a vasutas sapi!
Kép

Eszti,Maja és egy szőrős majom!
Kép

aki nyuszi szerelmét fogdossa!
Kép

Kép
kuha
 
 


Nyúlné!

Ennyi volt?

Kép
kuha
 
 


na elküldtem mindet,látom közben már szorgoskodik és Kuha!köszike! :wink: :P

szóóóóóva!
Barbi,
mi is nagyon,nagyon jól éreztük magunkat,azt hiszem nyuszim ezt egyértelműen ki is mutatta,rikoltozott végig,ahogy azt kell!(többiek!ha hallotátok volna a legvégén mit művelt :twisted: )
sikerült elő sem vennem a péksütiket :oops: ,de én azt sem tudtam hol áll a fejem néha!köszi a lehetőséget,hogy ennyi mindenki összejöhetett egy helyen,bár volt egy-két potyautas,de mindegy( :twisted: ugye,Harikám?! :lol: )
viszont!soha,de soha ne merészeljetek ennyi fincsi sütit hozni,mert szanaszét zabáltam magam(a fél kókuszosrudat éntöröltem be :shock: )és a gyomrom most aztán nagyon rendben van,mit ne
mondjak! :twisted:
Bodza,Saci bűvölt el engem,kikészültem a csajtól,annyira jófej és ma este megyek ám bulizni,szóval vinném magammal,hogy áttáncoljam vele az éjszakát! 8) és én voltam vagy én is,aki le AudreyHepburnozta Szilvit,de olyan is!mintha az egyik filmből lépett volna ki,ahol ilyen fekete,szűk cuccban moderntáncol!
na mindjárt itt vagyok újra....

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


igen ennyi,nekem csak kis táram van a gépben és letölteni csak otthon tudok! :? ráadásul szerintem szinte végig bevolt állítva a macro,ami vakuval kombinálva remek képeket csinál! :evil:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Hű, Nyúlné, köszi, hogy nem vitted 5 centivel arrébb a kamerád :D

sztem is hasonlít audrey Szlivire :wink:

az a kép, ahol Saci puszit ad Hajninak, az fantasztikusan jó!!

mellesleg Eszti is puszit adott ám Szlivi popójára, nehogy férlevezessen már itt a sajtósunk mindenkit :lol: :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Nyúlné!!!

Nincs mit!!

Most baromira ráérek, mert Gergő alszik (remélem, nem kiabáltam el... :roll: :roll: ). Igaz, egyszer már azt hittem, hogy felébred kb. 25 perc alvás után, mert beleordított a bébiőrbe, hogy haaaaaa-mmmmmaa, hammma, de aztán lecsendesedett...
Ez a legújabb mániája, kb. 4-5 napja csinálja, hogy ha felébred, elég érdekes hangsúllyal elkezd kiabálni, hogy hamma- hamma.
Ezzel csak az a baj, hogy nem csak ilyenkor, hanem éjjel is!!! Aztán persze, nem kap hammát, ettől sír egy pár percet, majd szépen álomba sírja magát.
Ezt eljátszotta ma kb. 4 óra 20 perckor is, amikor Robi kelt, és Gergőt meg áthoztam hozzánk.
A hajnali csendben, csak úgy zengett a ház tőle... :lol: :lol: :lol: :lol:

Én még azt akartam mondani, hogy nekem baromira ízlett Róki meggyes-kókuszo muffinja is!!!!!!

Úgyhogy Róki, ha lesz kb. másfél szabad perced, légyszíííí írd le nekem a receptet, kókusztejestül, mindenestül, és jó szájba rágósan!!!
Hú, akkor ez lehet, hogy több lesz , mint másfél perc??? :roll: :roll: :roll:
Ja, és azt is légyszí, hogy hol lehet kókusztejet kapni!!

Köszi előre is!!

Csibb túrórudis muffinjának receptjét már napokkal ezelőtt lementettem, megelőlegeztem a bizalmat neki. Nem volt hiába, mert az is nagyon fini volt!!!

Kép
kuha
 
 


Barbi, az a majom, erre nem találtunk szavakat, és csak bízunk benne, hogy nekünk nem kell majd egy fedél alatt élni egy ilyen szőrös óriásfüllel :lol: ezt nehogy elmondd Nolcsinak! :) :oops: :oops:
ilyenkor mindig megdöbbenek, hogy mennyire ki tudják találni, hogy mi kell a gyerekeknek, amitől nekünk égnek áll a hajunk.

KépKép
KépKép
and
 
 


And,vittem én,de mindig kitöröltem,mert pont olyan szögben ültem,hogy ahogy ott harisnyában,szoknyában ültél.... :oops: :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné!

Miért, lefelé fókuszáltál????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Eddig gyönyörködtem a gyerkőcökben, szuperek a képek. Bár az utolsókhoz tényleg nem ártana egy nagyítóféle. :lol:
Még jó, hogy készültek portrék is.
Gyerkőcök mind nagyon édesek, de hiába én fiús anyuka vagyok és hát Hari Lilijétől teljesen kész voltam, annyira gyönyörű. Bár továbbra is Maja a kedvencünk (távolról imádjuk, meg hát úgyis foglalt :( :roll: ), de Saci, Zsuzsa, Léna, Eszti és Fanni is nagyon édes!! (remélem nem hagytam ki egy lánygyermeket sem) Eszti és Fanni tényleg nagyon hasonlítanak. :)
Kispasik nagyon vagányak, Kristóf tényleg hatalmas babának néz ki, és a kedvenc képem ahol Saci puszit ad Hajninak. Annyira aranyos.

Hajni!
Nagyon jól áll a kezedben Kristóf, meg Szilvivi is. :wink: Férjurad tényleg jófejnek néz ki! :)
Írtam privit, kiváncsi vagyok ám, mit mondtak a vizsgálaton.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nyúlné, :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ilyenkor nem figyelek erre :oops: de, ha elmondom miért mentem szoknyába, még cikisebb :oops: :lol:

Barbi, nem sokkal korábban érhettem haza, mint a kemény mag, mert egyszer csak azon vettem észre magam, hogy kinnt vagyok az autópályán :lol: , de mégis jól jártam, mert mentem a lágymányosi híd felé a budaörsi leágazásnál...
ténzleg, Hajni, remélem nem féltek majd újra beülni mellénk a kocsiba! :oops:

KépKép
KépKép
and
 
 


Tudtam én, hogy kihagytam valakit.

Duda!
Nati is nagyon édes a halványrózsaszín csajos szerkójában. :)

Látom ment a versengés a legkisebbekért. Kézről-kézre jártak.. :) Legalább megpihentek kicsit az anyukáik.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Megann,GöndörZsófi :shock: :shock: :shock:
ti még nem is találkoztatok? :shock: :lol:
Totka is mondta,hogy például azt hiszi,hogy GöndörZsófit nem ismerné meg(nem nagyon látott rólad képet),kérdezte,hogy milyen vagy,mondtam göndör :lol: :lol: :lol:
és hogy a szivem szakadt meg nekem is,hogy gergő fürtjei le lettek vágva,persze már látom,hogy nyárra újra a régi lesz! 8)
ééééés a kókuszos tekercs nálam az első helyen végzett,tényleg a felét én ettem meg :oops: ,kérem a receptet!
persze a sós oldalon meg Barbi-nagyis,sajtos rúdjai nyertek,nyami! :twisted:
Csikken
úgy hírlik ám,hogy csak Roli vetekedhet nyuszim kukorékolásával,szóval szerintem ideje egy meccset is megszervezni,lehet majd fogadásokat is kötni! :lol:
And
tényleg nagyon köszi,hogy átvetted a reggeli fuvart,a kórházat megfigyelve velem nem is jártak volna jól Totkáék,ültünk volna a portás fején!a páternosz....bigyóra meg velem tuti nem szálltak volna fel,mert rettegek tőle! :oops:
Totka,
úgy,deúgy örülök,hogy jól éreztétek magatokat és hogy jó hírekkel és élményekkel mentetek haza!(igérem csak köztünk marad,hogy kiről mi a véleményed :wink: :twisted: ),jó volt villámcsivitelni a Keletinél!
és igen,szedd csak össze magad és gyertek,gyertek,gyertek!nyuszisságokat nagyon köszönjük,pláne a könyvet,attól teljesen elolvadtam!nagyNyúl majd a pálesztől fog :twisted: ,addig is köszöni,erőt gyűjt az azonnali halálra! :twisted:
Ancsi
szerintem már réges-rég fel lett ajánlva,hogy ,aki messze lakik,de mégis jönne,csak szóljon és megoldjuk!hidd el mindenki nagyon örülne nektek is! :P
Róki
remélem azért rendbejön Szilvi szeme,szegénykém,tényleg nagyon váladékozik! :( a muffinodat én meg se kostóltam :evil: ,pedig én aztán gyakran megfordultam a konyhában!(az a sok bélpoklos :twisted: )
Mea
ÓÓÓRIÁSI GRATULA!!!!!!nagyon ügyes vagy!és olyan jó,hogy mintha sokkal,de sokkal jobban éreznéd magad a bőrödben!hurrá!
és már nagyon várjuk a nyári talit! :P
Juci
:( :( :( ,olyan kár,hogy nem jöttetek!gyógyuljatok gyorsan!
Barbi
nem lehet,hogy ez a zöld dolog azért van,mert esetleg Nolcsinak ismerős volt a cucc?????a piros azért elbizonytalanít :roll:
és tényleg rengeteget játszottak Nyuszival....hm :twisted: ,ugri-bugriztak az ágyon,jó játék volt!
Nolcsi tényleg remek házigazda,nem sok gyerek bírja az ilyen kiképzést!és az undokoskodástól azért nagyon messze van!
örülök,hogy megismerhettemGabit,Nolcsit nagyban! :P
a keménymag legnyuszisabb tagja kibírta ébren hazáig,de ilyennek még nem láttam!mint aki be lenne rúgva(mit adtatok neki,amíg nem voltam? :twisted: ),dallamosan kurjongatva,félig becsukott szemekkel
mutogatott és rötyögött! :shock: :lol: :lol: :lol: ,aztán kb.ilyen ábrázattal azért megfürödtünk :lol: ,ettünk :lol: és már aludt is!álmában meg kacagott! :lol: :lol: :lol:
REND:pont mondtam pár lánynak,hogy csalókák ezek a talis kupik,mert elsőre rémisztő látvány,de első lépésben távozik a sreg,már jobb a helyzet,második lépésbe a játékokat kell összegyűjteni,sokkal,de sokkal jobb a helyzet és harmadik lépésben kell az összes kajamaradékot begyűjteni,de még a csillárról is :roll: ,ez a keményebb része,de kis segítséggel plána,fél óra az egész! :wink: de mindenképpen brutál a harci állapot látványa!le a kalappal Gabi elött,hogy segített! 8)
Megann :lol: :lol: :lol:
a képeken,amiket felraktál nyuszi elég érdekesen van,mondhatni vérlázítóan!!!!remélem nem vádolnak meg a kedves lányanyukák semmivel! :shock: :shock: :shock: :oops: ,esküszöm nem csinált nyuszi semmi rosszat! :roll: :twisted:
és JÓ UTAT NEKTEK!!!!!!pihenjetek sokat!
Ayse
nektek is jobbulást és nagyon drukkolok,hogy még idén eljussatok ti is egy kis pihire!
:shock: ,mennem kell....

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


And!

Mosmár akkor mond el légyszíííí, mert lyuk lesz az oldalamon!!! :D :D :D

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Köszi szépen. :)

A kókuszos muffin (eredeti) receptje:

2 bögre (cup) liszt
1 evőkanál sütőpor
2 evőkanál cukor
1 teáskanál só
1 tojás
1 bögre (cup) tej
0,5 bögre (cup) olaj
1 bögre (cup) édesített kókuszreszelék

A száraz hozzávalókat a kókusz kivételével egy tálban összekeverni. Egy másik tálban a tojást, tejet, olajat összekeverni. Azonnal hozzáadni a száraz cuccokhoz, és villával összekeverni, nem baj, sőt jó, ha csomós marad. Hozzáadni a kókuszreszeléket. Muffinformát 2/3-ig megtölteni a tésztával, és 375 Fahrenheit fokon :lol: 15-20 percig sütni amíg aranybarna nem lesz.

----

Használati utasítás:

Ezeket a bögre (cup) mértékegységeket lehet kapni pl az Ikeában, egymásba illeszkedő műanyag kanál formájában, ott van bögre méret, evőkanál és teáskanál méret is, mert ezek spéci űrtartalmak ám!

Mivel a kókuszreszelék amit én vettem nem volt édes, én még raktam bele cukrot, kb fél bögrényi lett a végén, de én nemes egyszerűséggel megkóstoltam a tésztát, hogy mennyire édes, és szájízem szerint raktam bele cukrot.

A kókusztej helyett simán használhatsz rendes tejet, az eredeti receptben is az van, én csak azért használtam kókusztejet, mert Zsuzsa nem ihat tehéntejet! Egyébként Tescóban lehet találni, általában a nemzetközi konyha részen, konzervdobozban. De van kókusztejpor bioboltokban, azt csak vízzel kell higítani.

A 375 F fokot most ki nem számolom neked, nekem amúgy is gázsütőm van, én simán 5-6-os fokozaton sütöttem amíg a beleszúrt késre már nem ragadt nyers tészta.

Ja, és cukrozott, magozott, lecsöpögtetett meggyet is kevertem a tésztába, mert én szeretem.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


most már engem is érdekelne ez a szoknya dolog! :roll:
amúgy nem oda fókuszáltam,csak pont olyan szögben voltam és And is!de amúgy teljesen rendben ült ám és nekem is csak a képeken tűnt fel,tudjátok a vaku! :lol: :lol: :lol:
na igen :oops: ,én se lepődnék meg,ha legközelebb mégiscsak autóval jönnének Totkáék! :lol: :lol: :lol: rengeteget sikongattam a kocsiban,mert úgy karatyoltam nekiek,hogy többször majdnem a Dunának mentünk!és And,sokszor előfordul velem is,hogy az ellenkező irányba megyek...nagyon az ellenkezőbe :roll: :oops:
és még azt nem is meséltük :shock: :shock: :shock: ,hogy amikor Totkáékat vittem a Keletibe,de elötte még And is lejött,hogy a csomagokat átpakoljuk,hatalmas felfordulást okoztunk a villamos-sín átkelőnél :shock: ,a végén egy autó elejét elvitte a villamos és a lábamtól egy méterre landolt az a bigyója,amit az elejére tesznek :lol: ,szóval nem semmi volt és hát így utólag nem vagyok abban biztos,hogy nekünk semmi,de semmi közünk hozzá! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Úristen hogy megnőttek ezek a gyerekek. Legfőképp Lilire és Mazsira gondolok, mert róluk még képet is ritkán látni. Nagyon jó lehetett a tali, Szilvi mesélte milyen jól érezték magukat. Azt is nagyon bánom, hogy Hajnival nem tudtam személyesen találkozni, de remélem ezt tudjuk pótolni.

Hajni
Örülök, hogy a szemeddel nem az a baj amire gyanakodtak, bár gondolom ennek a műtétnek sem örülsz.

Csibb
Fanni is hogy megnőtt és hallom már tipeg is :)

Annamami
Jó újra hallani felőletek.

And
Eszti is csudára megnőtt és tényleg hogy hasonlítanak egymásra Fannival.

Bodza
Kristóf nagyon édes és szép baba, és jó nagy is. Saci pedig szokás szerint gyönyörű.

Rókica
Szilvi mesélt az isteni muffin-ról amit sütöttél, én is nagyon várom a receptet.
Szilvivi gyönyörű kisbaba, dehát ezen nem csodálkozom Zsuzsa is nagyon szép kislány.

Kuha
Gergőről nem sok képet láttam, de ahol megtaláltam ott hozza a szokásos csajszi vadítós formáját. Ja, és köszönöm szépen a hiányolást, nagyon jól esett.

Barbi
Tényleg bátor voltál, hogy bevállaltál egy ilyen nagy talit. Mindkét srác írtó jóképű, járhat az agyatok már most, hogy vakarjátok le róluk a lányokat. Mert ugye emlékszel, Brigi nagyon szerelembe esett Nolcsi iránt.

Jajj, nem is tudok mindenkihez hozzászólni (ezért elnézést), mert velem lenne tele ez az oldal. De az biztos, hogy ebben a topikban minden baba gyönyörű, kivétel nélkül.

Szilvi
És tényleg, Hepburn. Most tűnik fel, hogy mondják a lányok. És tényleg szoknyában voltál? Bejelölöm a naptárban. Tomi piros pozsgás arcát összepuszilgatnám.
Ja, elfelejtettem mondani holnap megyünk 100 Folk Celsius koncertre. Kiváncsi vagyok, hogy ezt is végig pogózza-e a lányom :)

Na megyek, keresek néhány nem túl régi képet a Brigiről, nehogy elfeltsétek :wink: :)

Kép
Kép
maresz
 
 


És képzeljétek, van járókánk hála Annamaminak, aki nemcsakhogy elhozta ide, hanem még össze is rakta nekünk!!! Hát csúcsszuperség! Épp tegnap beszélgettünk Barbival hogy milyen jó hogy van ez a Babanet, mert olyan de olyan sok segítséget és törődést kap az ember. Mindjárt én is elérzékenyülök mint Totka! :wink: :lol: :D

Szóval így alszik Szilvi az új járókájában:

Kép

A szeme ma már azért jobban néz ki, drukkolok hogy ez az új szemcsepp beváljon. Ma már a kedve is jobb volt, nem bőgött állandóan mikor ébren volt, hanem volt nézelődés is...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Ja, és Barbi figyeled hogy megint a te fényképed díszeleg Zsuzsa vonalzóján? :) Olyan gyönyörű képeket tudsz róla készíteni mint tényleg senki más! (Pedig Nyúlné a babérjaidra törne, szegény egy ideig próbálkozott hogy lekapja Zsuzsát, de ő eszméletlen érzékkel mindig hátat fordított neki! :lol:)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


És látjátok hogy ez a 999. oldal?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Csináljak belőle 1000-et?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sorminta...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


a fene a ti kíváncsi oldalatokba! :lol: nem mondom el! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: így is elég cikiiii

a forgalmi fennakadást a villamosnál kokrétan én okoztam, mert a zebrán mindig megjön az önbizalmam, és ezt kimutattam a villamos felé is, szegény sofőr elég morcosan vette tudomásul, de szerencsére volt olyan rendes, hogy megállt a kedvünkért :oops: a többiről nem tehetek :oops: :lol:

Ancsi és mindenki, aki nem pesti! vagy budai és környéki!
nem azért nem hívunk, mert nem vagyunk rátok kíváncsiak! bármikor azt mondod, hogy jössz pestre, biztos vagyok benne, hogy rácsapunk a lehetőségre! most azért alakult így, mert Hajninak muszáj volt feljönnie.
szóval, mikor jöttök? :wink:
Davallia! három emberrel is elbírunk ám :wink: ne érezd magad emiatt kirekesztve!

KépKép
KépKép
and
 
 


Nyúlné! Viheted Sacit bulizni! Hányra jössz érte? :D :D

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?