Új privát üzeneted érkezett!

Viki!

A minimalber 16 %-at kell fizetni ami jelen pillanatban 10.480.-forint. Az APEH-hoz kell bemenni ott tudod elintezni.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc! :)

az igen, azt hittem kicsit kevesebb lesz.Mi egy tanári fizuból éldegélünk, és nem mondom, hogy ez nem visel meg minket. Hülye ez az egész rendszer.
Nem tudom mi lesz.... olyan nehéz
Te hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Vikimi!
9000,- Ft. körülről tudok, de valószínűleg Jucmuc értesülései jobbak, hiszen ő fillérre tudja az összeget!
Nagyon szorítok!!!!++++++++++++++++++++++++++
dezsina
 
 

 
 

Viki!

Köszi, jol vagyok. Holnap reggel indulunk haza, penteken lesz megbeszeles a dokival. Nagyon szoritok Neked, hogy minden rendben legyen!

Igen, nagyon sok a amit fizetni kell.
Amit fizetni kell ugy hivjak, hogy: egeszsegbiztositasi jarulek.
Es fontos, hogy mar nem a TB-nel intezik hanem az APEH-nal.

Remelem tudtam segiteni.

Dezsike!

Igen, tavaly meg "csak" 9375.-forintot kellett fizetni mert akkor meg a minimalber is kevesebb volt valamennyivel es akkor 15%-ot kellett fizetni.
Januar 1-tö viszont sajna 65.500.- lett a min. ber es annak a 16%-at kell fizetni.

Nem kommentalom inkabb...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok!
úgy néz ki sikerült. A mai 18 napi hcg-m 2734 lett. :) Kedden uh, addig nagyon nagy izgibe vagyok.Most
pihenek és várom, hogy teljen az idő!:)

köszönöm midenkinek a kedves szavait! :)
Vendég
 


Vikimi - hurrrrrráááááááááá!!!!!!!! Keddig nagyon szurkolunk, azt tedd, ami neked a legjobb addig is!!!!!!! Meg ugye felírtad a házi feladatot? Pocaksimogatás, beszélgetés, éneklés (ha papi nem túl drasztikus tőle is :lol: ). Sokszor és sokat. Mindig. Úgy örülök neked!!!! :lol:
julika79
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: tudtam, tudtam :lol: :lol: :lol: :lol: ja ezt már mondtam? :) Gratulálok Viki...ó annyira örülök :wink
Vendég
 


Viki!

Ez szuper!Végre megtört ez a rossz széria!Nagyon gratulálok nektek,vigyázz nagyon magatokra,és hidd el végre,hogy a csoda most veled történt meg!!!!
Keddre drukkolok,és várjuk a híreket!
Vendég
 


Vikimi,
ez nagyon szuper!!! Hurrrrrrrrrrráááááááááááá!!!
Várjuk a fejleményeket. Szerintem több babót is fogtok látni ilyen HCG szint mellett!!

Mi is kedden megyünk ahhoz a dokihoz aki genetikai szempontból is megvizsgál minket. :? Kicsit bennem van a cidri, de csak túláljük azt a napot is minden rossz hír nélkül. Ha már a sors így akarta, akkor adasson is meg hogy ez a csöpp gyermek velünk maradhasson egészségben. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

VIKIMI!
ANNYIR ÖRÜLÖK ÉS GRATULÁLOK!
:D (ÉN MÁR AZ ELŐZŐ EREDMÉNYEDNÉL IS BIZTOS VOLTAM BENNE, HOGY SIKERÜLT! BIOKÉMIAI TERHESSÉG KÉPTELEN ILYEN HCG-T PRODUKÁLNI! :D )

Többiek!
Mindenki így fog járni hamarosan! Nem kérdés! Úgyhogy mindent bele, lányok! Akár spontán, akár szurival!

Ígérem, hogy többet fogok majd jönni, de most egy kicsit "lazulok"! :wink: Persze apával! :wink: :oops: (lehet, hogy mostanában lesz egy pici pé-m!)

Kép Kép
backa
 
 


Vikimi,
ez nagyon jó hír!!!! :lol:
Talán több babó is lapul ott? :roll: :lol:
Biztos minden jó lesz az uh-n, csak ne aggódj - ifjú anyuka!! :D

Backa,
még jó, hogy mindent bele!! Különben hogy jönne össze a babó? :roll: :lol:
Méred a hődet? Vagy closty? (Csak mert írtad, hogy "talán lesz egy pici pé"?)
Én nem váltottam ki a clostyt, még várok vele.
Kaptam pm gyogyit, ezért valószínű, hogy most egy-két hónapig túl fogok működni, addig - elvileg - nem sok esélyem van a teherbe esésre. Apával megyünk 2 hét múlva dokihoz, talán okosabbak leszünk valamivel. Addig is nagyon jó ez a kis nyugi, a suliban nemsokára úgy is beindul az év végi hajtás :evil:
wandrea
 
 


Vikimi!
Annyira, annyira, annyira örülök! :lol: :lol: :lol: Gratulálok! Vigyázz magatokra! :D

Nálunk festés-csempézés van (fészekrakás ezerrel :lol: ).
Ha készen leszünk kicsit többet jövök!
Puszi mindenkinek! :D
Vendég
 


köszönöm köszönöm köszönöm!!!!! :):):):):)
Nagyon boldog vagyok, de nagyon nehéz elhinni, valahogy nem merem még beleélni magam, majd ha látom az UH-t, akkor talán.
Nem tudja valaki hogy lombikosoknál,hogy számolják a heteket? nálunk is az utolsó menszesztől?

Backa!:)
igen valóban féltem hogy biokémiai terhesség lesz ismét...
Jó lazulást apával! :lol:

Lexa!:)
nincs is jobb egy kis lakberendezésnél!Ez új ház? kellemes fészekrakást! :)

Wandrea!:)
remélem igazad lesz a keddi uh-val kapcsolatban!
hogy hogy túl fogsz működni?lehet tudatlan vagyok de mi az a pm gyogyi?

Hajnóca!:)
kicsi kismamink! nagyon szorítok nektek!szerintem minden rendben lesz a doki csupa jó hírt fog mondani!!! :)

Ginus!:)
"Bocsi...ismeretlenül, de belepofázom!! Feladtad??? Miert??? Tessék bizakodni és az a hcg már lehet kicsit a tied is!!!"
Ez a mondatok nagyon helyrerakott!!!!
köszönöm neked is!!!!

Julika! :)
köszike a tanácsokat elolvastattam a párommal, már köszörüli a torkát(de jobb lesz ha csak simogatja őket :) )
Örülök, hogy boldog vagy nagyon nagy erő van benned!

Nyulasz!:)
:) :) neked is köszi!

mindenkinek minden jót! :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Vikimi!
Nagyon örülök Nektek! Biztos vagyok benne, hogy ilyen Hcg szinttel talán ketten is vannak a pocidba! Nagyon szorítok keddre! :)

Lányok!
Nekem elég rossz szériám van. Befejeztem a mesit 4 nap alatt, majd most megint barnázgatok. Aztán csalánkiütésem van, de olyan, hogy kétszer voltam éjjel az ügyeleten, mert a szám is feldagadt és halálra vakartam magam. Kaptam szurikat, fájdalmasakat :cry: Az egyik doki azt mondta ételmérgezés, a másik azt, hogy lehet candida :roll: , allergia, vagy a hirtelen hormongyogyik leállása. Szóval szenvedek, és ideges vagyok, mert szörnyen nézek ki és vakaródzok mint egy kutyus :?
dezsina
 
 


dezsina!:(

szegénykém, jól elkaptak ezek a betegségek! Remélem hamarosan kilábalsz belőle! rendes dokinál nem voltál? még nem hallottam ilyet hogy a hormongyogyik leállása miatt lennének ilyen tünetek!
Gyógyulgass! Vigyázz magadra!
Vendég
 


Szia Viki! :lol:

Nagyon sok gratula,és szoritok neked!!!!!!!!!!! :D

Én tegnap voltam ulh,és vérvételen.Hétfön lesz a tűsző leszívás.
Nekem most egész másképp lett csinálva mint az elözönél.Suprefactot kapok kb:3hete a múlt héten megjött töle, hogy egy teljesen új mnyh épüljön fel. Múlthét péntektöl Gonalf most szombatig.
Gondolom csütörtökön lesz a beülti,és követem a példát hogy jó legyen nekem is most a hcg.

Meg látod minden oké lesz!!!!!!!!!

Többieknek is gratula akinek sikerült!!!!!! :D

Virág
virág32
 
 


Dezsina,
ez sz**ul hangzik :cry: remélhetőleg nem tart sokáig. Kitartás...
A candidára van gyors teszt, nem csináltak nálad?

Vikimi,
pm gyogyi = pajzsmirigy gyógyszer. autoimmun eredetű pm gyulladásom van feltehetően a lombik óta (hashimoto szindróma) és ennek következménye, hogy a pajzsmirigyem szép lassan leépül = alulműködik. erre kaptam gyogyit, de az adagot csak akkor tudják pontosan beállítani, ha már 2-3x (2 havonta) voltam kontrollon. valószínű, hogy eleinte túlreagálok a gyógyszerre, tehát túlműködök, majd az adag beállításával normális lesz az érték. remélem legalábbis :D
Mindenesetre örülök, hogy egy nagyon klassz dokinőhöz kerültem. tényleg. másfél év után :evil: a pco-m is valszínű összefügg ezzel a nyavalyával.
bocs, hogy kicsit hosszú voltam :roll: talán túlságosan is ráérek, így péntek délután :lol:
Feltétlenül írj az uh után. Szorítok neked/nektek!!!!
wandrea
 
 


Sziasztok!
Ritkán jövök...de itt vagyok. :D

Vikimimi
hatalmas gratula!!!!

Én a 27 napon vagyok, 14. cn. Napi 3x1 Utroval próbálom eltolni a menzit jövő hét csüt -ig...azaz 4 napot. Nem tudom sikerül-e. Semmi tünetem se erre se arra. Nem tesztelek...majd kiderül, esély úgyse sok van.
29-én Kaális megbeszélés, azért szeretném addig húzni a következő ciklus beköszöntét...hogy ha indulhatunk, tudjam kezdeni a fogigátlót...ha egyáltalán olyan lesz a protokoll. Fő vizsgálatok megvannak:nem vagyok se Clamydiás, se aids-es, se hepa-s, és a férjem se az utóbbi kettő.
Még hétfőn megyek teljes vérképre. Tüsdőszűrőm van féléven belüli. Remélem indulhatunk minél hamrabb...mert sztem az endom nem hagy békén. :(

Puszi mindenkinek.
Hőm:
Kép
vizkriszisback
 
 


Vikimi,
bízom benne én is, hogy minden rendben lesz. Ha gond lenne vagy nem lennék teljesen megnyugtatva, akkor az egyik ismerős megtudja adni Dr. Czeizel Endre telefonszámát. :)

Dezsi,
tényleg rendesen kikaptad erre az időre. Bőrgyógyásznál nem voltál?

Wandi,
a múltkori nőklapjában azt olvastam, hogy a pajzsmirigy dolgokra jó a jód illetve gondolom a jódozott só. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép
vizkriszisback
 
 


Viki!

GRATULÁLOK!!! A lombiknál a beültid napja -két hét lesz a terhességi heteidnek a száma,de ez lényegében az utolsó menszid első napja.

Kép
andrea23
 
 


Hajnóca,
nálam pont nem ajánlottak a jódozott dolgok. A lombik előtt egy hétig betadin kúpot kaptam, laparon aztán utána is lettem altatva - ezek mind elősegítették a nyavalyámat. Na meg a rakás hormon, elsősorban az borított fel nálam mindent. A jód az én esetemben csak ront a dolgon. Azért köszi.
Mikor kell mennetek legközelebb? Uh lesz vagy más is?

Vizkrisz,
ez a görbe eddig egész jó, nem? :lol: Drukk, hogy a hőd fent maradjon - és ne csak 4 napig!
wandrea
 
 


Wandi,
kedden megyünk UHra (szerintem arra). Cytogenetikára vagy mire kell mennem. :? Sajnos ennél többet majd csak utána fogok tudni.

Akkor ez a jódos dolog nem midenkinek ajánlott. :?
Bocs.

Pusza

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca! :)

Kívánok nagyon sok boldog névnapot!!!! Kép
Vendég
 


Viki!

Gratulalok! Latod-latod ott van az a hcg! :wink: :D Nagyon örülök! :D

Dezsina!

Sajnalom a betegseget! Most hogy vagy? Remelem jobb mar!

En is benyaltam egy jo kis influenzat, nagyon rossz volt par napig igy meg soha nem voltam megfazva. Mara viszont mar szinte kutya bajom! :)

Hajni!

Nagyon boldog nevnapot kivanok Neked!
Kép

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Mindenkinek nagyon köszönöm a névnapi köszöntést. :D

Velünk minden rendben. 1 hó múlva menni kell kontrollra.
Végülis az eredményeink:
'Egy élő magzat fejvégű fekvésben. Placenta a hátsó falon. "0" típusú. Átlagos magzatvíz. Köldökzsinórban három ér. Anomália jele nem látható. Telt gyomor és hólyag. Vesék mindkét oldalon ábrázolódnak. Négy üregű szív, jó szívműködés. Se. AFP: 117,8 ng/ml 3,6 MOM
BPD: 43mm
OFD: 53mm
AC: 144mm
FL: 29mm
Magzati súly: 290g (+-10%)
Az érvényben lévő szakmai protokoll szerint végzett vizsgálat során durva eltérésre utaló jel jelenleg nem észlelhető.
Diagnózi: Grav. s. 19"

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!
Szuperr...örülök, hogy minden rendben van :D Vigyázz magatokra :)

Viki!
Nem ma voltál UH-s babalesen?

Pussz
Vendég
 


Hajnóca!:)
nagyon örülök nektek! Szuper hír! innentől nagyon vigyázz magatokra! Pocakod nőtt már látványosan? Nem kaphatunk pocakképet??? :)

Gina! :)
Igen tegnap voltunk Uh-on, egy szép petezsákot láttunk, 2 hét múlva megyünk ismét , addig izgulunk a szívhangért. Azt hittem hogyha megtudom ,hogy sikerült, akkor milyen nyugi lesz minden, de tévedtem, innentől valóban izgalmas ez az egész. A petefészkemben van egy ciszta is, de az nem okoz gondott, a stimuláció miatt nőtt tűsző nem tudott kipukkanni, mert megfogant a kismonink... remélem minden rendben lesz.

És te hogy s mint????

Jucmuc!:)
Igen ez a hCG jól átverte afejem, mert bizony totál nem éreztem semmit, most sem nagyon jellemző.Érdekes nagyon ez a természet! :)
Vendég
 


Hajni,

Ugyan nem ertek ezekhez a szamokhoz, de latom minden rendben aminek nagyon örülök! :D

Viki,

Orülök, hogy az uh-n is minden okes volt! :D Es valoban furcsa a termeszet mert en a mostani lombikomnal mindent "ereztem" es megsem sikerült...de legközelebb nem dölök am be! :wink:

Lanyok, többiek jol vagytok?

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Vikimi,
az semmi! Én nagyon sokáig nem is tudtam, hogy terhes vagyok. Pedig voltam fejröntgenen és előtte - biztos ami biztos - megnézett egy szívultrahangos doki, aki épp a röntgennel szemben rendelt, de nem látott semmit. Három hónapig rendesen megjött, így eszembe sem jutott tesztet csinálni :D

Hajnóca,
akkor mostantól élvezd a kismamák nyugis, ráérős életét :lol: ami persze enyhe túlzás... de semmi esetre se idegeskedj!
Utólag is boldog névnapot! :D

Kép
wandrea
 
 


:lol: Szupper..nagyon örülök nektek Viki! Élvezd ki a terhesség minden pillanatát!

Pussz!

Gina
Vendég
 


Sziasztok!

Megpróbáljuk élvezni!! A helyzet az, hogy úgytűnik 2 hetente mennem kell majd UHra. Ne ijedezzetek! Nincs baj, csak pont úgy jön ki, hogy 2 hét múlva a saját dokimhoz, rá 2 hétre meg kontroll genetikai uhra kell mennem. .... Ja és közbe tervezünk egy 4Dt is!!! :wink: :lol: :lol:

Csináltunk pocakképet, de .... annyira még nem látványos.
Azért felteszem. :)
Kép 17. hetes pocakkép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


sziasztok!

Hajnóca
Örülök a szép eredményeknek!! :D

Nekem tegnap este megjött, szóval ma első cn. :)
Megyünk ma 1-re a Kaáliba lombikos megbeszélésre. :D
Majd jelentkezem.
Szép napot!!! :lol:
vizkriszisback
 
 


Gina!:)
köszönöm! ha lehetne legszívesebben minden nap mennék UH-ra vagy szereltetnék be egy mini akmerát, hogy tudjam minden oké odabent!

Hajnóca! :)
azért látszik ott aminek kell!!! már kezd kerekedni!!! De jó! :)
Vendég
 


Vizkriszisback! :)

majd gyere és mesélj mi volt a Kaáliban!!!!!
Vendég
 


csendes itt mindenki! :? pihiztek???
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk.

A doki és a többiek mind tök rendesek és aranyosak.
Indult is volna a lombik holnap egyből-semmi fogigátló- mivel megvolt hozzá minden papírom....de a természet nálam is közbeszólt...vannak vmi kis cisztáim...valószínű még az inszem utóhatásai...és reeméljük majd a köv ciklusra elmúlnak. Ezért csúszunk. Amúgy volt vérvétel és persze egy uh. 14. napon uh lesz, 21-en vérvétel és uh...és ha akkor minden rendben...kivehetem a gyógyszereket és indulhatunk. Szóval mindenkitől cisztaűzőket kérek!!! Megpróbálom Babcsi (ma megint megjött) múltkori módszerét:hasazni fogok ezerrel. :D (Nem is árt.) Azzal vigasztalom magam, hogy jobb is, hogy csúszunk mert úgyis eléggé náthás vagyok. Amúgy 100%, hogy ICS lesz az endo miatt..meg a már összesen 5 sikertelen inszem miatt. Hát ez volt ma.

Köszi a drukkokat. :lol:
vizkriszisback
 
 


vizkriszisback! :)

akkor én küldöm a cisztaűzőket! :evil: :evil: :evil: és náthaűzők is egyben!
A felülések valóban jók én is hallottam...biztosan minden rendben lesz és jövő hónapban indultok! Tök izgi!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Vikimi!
Nagyon örülök, hogy jól mennek a dolgok! Megértem az állandó UH-s gondolataidat! Jómagam is így tennék!

Hajnoca!
Isteni a pocid! :wink:

Jucmuc!
már jobban lennék, de még rám telepedett betegség :evil: A kiütéseket végül is 2 hatalmas szurival sikerült legyőznöm, igaz még erőlködtek, mert elő akartak mászni :twisted: Errre iszonyú hólyaghurutom volt! Kiszenvedtem. Aztán újra elkezdtem vérezni.
Mindez a sok betegeskedés arra enged következtetést, hogy a lombik kezelés igen legyengítette a szervezetem és fel is borította. Most a héten tutira eldöntöttem, hogy nem indulok neki nyáron saját költségre, hanem szépen kivároma sorom oktoberig. Muszáj, hogy regenerálódjon a szervezetem. Végül is egészségesnek kell lenni mire gyermeket várunk....
Remélem, Te már kitörtél az influenzából!

Vizkriszisback!
mennek az űzők :twisted: :twisted: :twisted:

Wandrea!
Mizus? Spontánozás? Nálunk nem annyira megy most a betegségek miatt, de azért a jövő hónapban már belevágunk :D
dezsina
 
 


Hajni,

Szep a pocak, es latvanyos hidd el! :wink:

Vizkrisz,

Hamarosan kezdhetitek a lombikot, ez jo hir! Lombikkal sokkal bagyobb az esely! :) :wink:


Dezsina,

Sajnalom ezt a sok kellemetlenseget, es sajnos egyetertek veled abban, hogy a lombik megviseli a szervezetünket! Erdekes modon en is rögtön utana betegedtem le de ugy, ahogy meg soha! Mostanra persze mar kutya bajom de egy kerek hetig nagyon rossz volt. Nem beszelve az arcomrol amit most probalok valahogy helyrehozni mert a hormonoktol föleg a progitol total ragyas lettem...
A holyaghurut sem ajandek, sajnos volt hozza szerencsem..abban az a legrosszabb, hogy egyik pillanatrol a masikra elöjön es nagyon lehet vele szenvedni!
Nagyon sokat kell inni ilyenkor!

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


sziasztok!
azt hittem csak engem viselnek meg a hormonok!nekem decemberben volt hormonkezelés,de most is olyan a bőröm,hogy katasztrófa.tudtok rá valamit?hiába kezeltetem kozmetikussal
is minden napra újabb pati.
és az újabb terhesség és műtét se tett jót.most lesz hat hete a műtétnek és még nem jött meg.idén még nem menstruáltam!ez hagyján,hüvelyi gombás fertőzés érzetem van!megőrülök,és még meg nem jön addig nem is fog elmúlni.tudtok rá valamit?én nagyon sokszor érzem ezt mensi előtt,és ez tuti a hormonoktól van!
lola29
 
 


Jucmuc!
Nekem szerencsére a progitól illetve ha elkezdődik a terhesség :roll: mindig csodaszép lesz a bőröm. Ez most is így volt. sőt nekem inkább kiszáradt és éjszakára be kellett kennem vastagon. De babás volt :)

Lola!
Ha csak érzed a gombás fertőzést, szerintem azonnal cselekedj! Én már csak így szoktam. Nem mindig megyek (mentem el) orvoshoz, mert feltaláltam a Canesten kenőcsöt. Én azzal kenegetem picit belülre is. Aztán most hirdetik, hogy lehet recept nélkül Canesten hüv.kúpot is venni a kenőccsel egy csomagba! és nekem ami még bevált Pevaryl G. recept nélkül gombára hüv. kúp. és használok olyankor tejsavas öblítőt is. Nekem használ, de csak akkor, ha nem hagyom, hogy nagyon kitörjön. Ha már nagyon kitör, akkor orvos.... :twisted:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Dezsina,
örülök, hogy jobban vagy :D . Teljesen egyetértek veled abban, hogy nem erőlteted. Biztos mindenképpen jobbak az esélyek, ha a szervezet egészséges. Az ősz is olyan gyorsan itt van, meglátod!

Lola, Jucmuc, Dezsi,
már azt hittem, én jártam csak "pórul" a lombikkal. Ragyák a hátamon, pajzsmirigy gyulladás - jó kis ajándék... :twisted:
Ha viszont spontán nem sikerül, akkor nincs más választásunk.
Úgy beszéltük meg apával, hogy várunk jövő nyárig a következő stimuval. Ha jó lesz a pm-em, megpróbáljuk a clostyt. Addig is spontán... ez nem kerül semmibe :lol: , testileg sem megerőltető (annyira 8) ) és lelkileg sem okoz aaaaakkora traumát :wink: :lol:
Megyünk apával kedden dokihoz, nagyon kíváncsi vagyok, mit fog mondani. Nagyon pozitív vagyok :D

Lola,
mit mondtak, mikor kellene megjönnie? Hátha már meg se fog jönni, legalábbis 9 hónapig! :lol: Én kiegyeznék valami ilyesmiben... 8)

Kép
wandrea
 
 


Jo reggelt a ragyasok klubbjaban! :D :D :D

Megmondom öszinten en is azt hittem egyedül vagyok a problemaval!


A hüvely-dologhoz nem ertek sajna, de szerintem amit Dezsina irt krem jo lehet. Viszont az is igaz, hogy ha mar elörehaladott a dolog akkor inkabb dokinak mutatnam meg.

A pttanasokrol: nekem nem sima pattanasok vannak hanem acnes lett a böröm. De! Felvettem a harcot es kiütöm öket!
Talaltunk a gyogyszertarban ket nagyon jo Vichy termeket.

Tudom nagyon dragak, de meg csak ket napja hasznalom es erzem, hogy segit.
Az egyok egy melytisztito zsele, olyan mint egy folyekony szappan. A masik pedig egy krem, anti-imperfezioni. Mind a kettö a NORMADERM nevet viseli.

Mindig is sajnaltam a Vichy termekekre a penzt, de megfogadtam, hogy ha ez most bevalik akkor csak ilyet fogok hasznalni mindig.

Zsani, mi ujsag van veled? Jol vagy?

Szep napot lanyok!
Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!


Jucmuc
Kiváncsi leszek, hogy beválk-e.
Én alapból zsírosbőrű vagyok, úgyhogy a sok hormontól nekem is még szarabb a bőröm. Jobban begyulladnak a pattik és nehezebben múlnak el. :(

Ma már csnáltam reggel 80 hasprést...kevés...na majd belejövök...meg a hullahoppázás jó...nekem az is van. :D Remélem felszívódnak a cisztáim...akkor lehet, hogy sok tüszőm érett az inszem utáni ciklusban is, végülis úgy görcsöltem félidőben mint még soha...meg is ilyedtem. :shock:

Nem tudjátok ha ICSI lesz, azért külön fizetni kell vagy állja a tb???

További szép hétvégét!!! Remélem holnap is jó idő lesz, mert akkor kirándulunk. :D
vizkriszisback
 
 


Lányok!!!! :?
sajnálom, hogy ennyire megviseli a szervezeteteket a stimu.Lekopogom, de nekem semmi mellékhatása nem volt...(kopp-kopp-kopp). A doki nem mondott nektek erre valamit???

Lola!:)
nekem az intimzuhany vált be anno a kolis éveim során....az turira kimos mindent.

Vizkriszisback! :)
az ICSI is a program része így azt is fizeti a tb!(ha biztosított vagy!)
Vendég
 


Vizkrisz,
nekünk is ICSI volt, de mi semmiért se fizettünk (a gyogyikat kivéve). Szerintem ugyanaz, mintha csak úgy simán összeugrasztanák a két felet :wink:

Jucmuc,
nekem is volt Vichy arctonikom, nagyon szerettem. Szerencsére - mint írtam - nekem csak a hátamon jöttek ki, ott is kétoldalt a mellékveséknél, tehát tuti a sok hormontól volt. Mára elég jól rendeződött.
Gombás fertőzésem még nem volt (legalábbis nem tudok róla), ehhez én se tudok hozzászólni. Hogy lehet 1általán észrevenni? Viszket? Csíp? :roll: :shock:

Úgy lerobbantam 7végére mint a fene. Apa sem volt dolgozni, bizti tőle kaptam el :twisted: alig kapok levegőt és fáj mindenem. Azért nem tüsszentek a monitorra, nehogy ti is kifeküdjetek... 8) :lol:
Jó pihizést mindenkinek!

Kép
wandrea
 
 


Wandrea! :)
Jobbulást!
Kép
Vendég
 


Hihi,
valahogy így nézek ki :lol:

Kép
wandrea
 
 


Vizkrisz,

Küldök Neked cisztaüzöket! Az ICSI-röl mar megirtak a lanyok.
Mindent fizet a TB ha amugy is TB-re mesz.
Jo kirandulast holnapra!

Viki,

Jo neked, hogy igy megusztad a ragyakat! :D

Andi,

Akkor biztos nekem is elmulnak majd a ragyak csak idö kell hozza. Mire elmulik kezdem majd a következö lombikot (ha nem sikerül a fagyis) :lol: 8)

Gyogyulj meg! Igyal sok-sok teat! Gondolom mar a könyöködön jön ki! :D

A gombas dolgot en sem tudom, Lolanak vannak panaszai. De gondolom viszket meg ilyesmi.

Jo pihit lanyok holnapra! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?