Új privát üzeneted érkezett!

Megann! :D

Szerintem ne nassoltasd és ne etesd egészségtelen kajákkal! Ezzel nagyon rosszat tennél neki. A dokink azt mondta, azon ne lepődjünk meg, ha a gyerek télen nem hízik, nyáron híznak és nőnek. Manapság nem a soványság, hanem az elhízás és az egészségtelen táplálkozás következtében kialakult betegségek a kockázat(cukorbetegség, magas vérnyomás, szívbetegségek stb.). Léna nem sovány, ő ilyen alkat, kisebb az átlagnál, de ez nem baj, nem kell átlagosnak lenni, mert nincs is átlagos ember. Az átlagos embernek 1,3 gyereke van, 0,6 kutyája stb. :D Szerintem jól csinálod.

Csibb! :D

Én is szoktam ezt a Túró Rudi muffint csinálni, nálunk is nagy kedvenc.

Mea! :D

Ez nem semmi, hogy Lívi 14 kiló! Gergő is alig több, pedig 3 éves!

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Zsuzsa,
Szenzációs a sorozat a két lányról! :) Annyira édesek, ahogy Julcsi tanítgatja Annát! :)

Totka,
Örülök, hogy jobban vagy és főleg, hogy ilyen hamar! :)
Remélem, jól fogod érezni magad holnap a talin és persze drukk, hogy a vizsgálaton minden rendben legyen!

LÁNYOK, HOLNAP FÉNYKÉPEZNI!!! DE SOKAT ÁM!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Halihó!

Lányok!

Köszi a hozzászólásokat kajáltatás ügyben..én is igy gondolom..csak néha felülkerekedik a kisördög bennem... :evil: :evil:

Egyébként dokinéni is azt mondta hogy ne aggódjak nincs semmi gond..Léna majd kicsattan..
Férj még hozzátette itthon hogyha én is annyiszor másznék föl egy nekem mellig érő székre, ahányszor Léna...talán még én is lefogynék... :lol: :lol: :lol: :lol: :? :? (milyen kedves, mi??? :twisted: :twisted: )

Egyébként (talán a tegnap esti hányás miatt), ma reggel úgy csináltam, hogy ahogy felkelt Léna, gyorsan felvittem a szobába a tápis tejet...azt meg is itta, majd rá másfél órára mi is megreggeliztünk apával(szökőévben egyszer van ilyen :shock: ), és Léna velünk megevett egy teljes szelet (toaskenyér formájú szelet) vajas párizsis barnakenyeret és egy kis paradicsomot...
Úgyhogy nagyon meg vagyok elégedve :D :D :D :D :D :D

Göndörzsóf!

Most hogy mondod...mindig az van...hogy ismerős gyerekeken ősszel döbbenünk meg a nyári szünet után hogy mekkorát nőttek.. :D :D :D

Thomasanne!

Én is akartam irni hogy milyen nagyfiú lett Tomiból :shock: :shock: Helyes kiskrapek nagyon...

Egyébként lehet hogy elfogult vagyok a topikunkkal szemben :oops: :oops: :oops: :oops: , de itt tényleg kivétel nélkül olyan szép, bájos, kedves, vonzó babák vannak, nem??? :oops: :oops: :oops:
Vagy tényleg elfogult vagyok??? :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Benianyu!

Jól veszem ki a soraidból, hogy Ti ma nem jöttök Barbihoz??? :roll:

Kuha!
:(
Azért nem szabad feladni...hátha mégis :) :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 

 
 

Lányok!

Jó talizást!!!

Hajnit puszilom és nagyon drukkolok, hogy ne találjanak semmit!!!!

Nálunk most itt van a szembeszomszéd 3 hónapos baba (alszik). Tegnap Andris volt náluk, amíg én mentem le megkuksizni a tanítónéniket, ma meg Orsi. Állítólag tegnap is rendületlen nyugalommal aludt, amíg Andris berregett az autókkal a fejénél. Dehát szokva van, 2 nővérkéje folyamatosan edzi.

Aztán kénytelen leszek vasalni (a nemcsinálás is visszaüt valamikor), meg pakolni...de ez jóóóóóóóó!!!! :P

ayse
 
 


Sziasztok!

Tali ugrott, Marci éjszaka hányt. Dokinéni szerint valami vírus :cry:
Jó talizást Nektek! Totkát üdvözöljük!

Duda
Köszi a hsz-t.Pontosan arra gondoltam, hogy azt írjátok le, hogy Ti mit csinálnátok.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja BArbi megkaptam az útvonalat! Azért köszönöm! :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,

druszánk Marcikának gyógypuszkók. :(

Jó lett volna kicsit dumcsizni....... :( :( :(

Nincs skype-od????
annamami
 
 


Rokica,
írtam tegnap este sms-t lehet nem láttad,sztem mi 11 körül indulunk,hogy marci tudjon aludni az autóban ebéd előtt.
annamami
 
 


Annamami

MSN (doncos@freemail.hu)
De inkább mail szerintem mert nagyon ritkán tudok a gép előtt "ülni". mato.angela@gmail.com
És én is nagyon sajnálom. Olyan rég láttunk Titeket! :cry:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci
Marcinak jobbulást!!! :( Kár, hogy nem jöttök...

Muffin készen, tegnap fél 1-ig sült... kicsit későn kezdtem...

Fannit most raktam le aludni, ha felkelt megyünk! ha sokat alszik, akkor még ebédelünk is indulás előtt.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Juci!
Remélem nincs harag! :?
Marcinak gyors gyógyulást kívánunk!


Nati is alszik, ha felébredt, indulunk! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Jó talizást Nektek! Hajnit üdvözlöm! (valaki adja át légyszi :oops: )

Juci!

Marcinak gyors gyógyulást kívánunk! :(

Aztán majd várom a gyönyörűséges képeket a sok-sok minimanóról! :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Már jó régen nem írtam és olvasni is csak hébe-hóba jutott időm. Brigi mostanában nagyon anyás és múlt héten, hogy jó idő volt, csak aludni jöttünk be.
Velünk minden rendben, Brigi fogzik nagyon, kicsit taknyos is miatta, de a kedve és az energiája változatlan.
Ha tudok, este jövök, mert Brigi felébredt.
Ja, a talik miatt nagyon irigy vagyok, dehát kocsi nélkül nagyon nehezen mozgunk. Puszi mindenkinek

Kép
Kép
maresz
 
 


Hát ilyen nincs....Andris láza 38 (hónaljban)...a doktornénink elutazott...szerintetek mit csináljak?????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ayse
 
 


Ayse, szerintem egyelőre csillapitsd, aztán ha holnap is magas lesz, ráérsz hivni az ügyeletest.

Tényleg, Róki, te elvitted doktornénihez a náthás Vivit? Anna is náthás és én most nem hivtam ki. Ez felelőtlenség? Csak mert a múltkor sem mondott mást, mint az orrszivást.

Talis lányok, annyira izgulok, jelentkezzetek gyorsan, mi van Hajnival. Ugye nem az a baj, amire gyanakodtak????

KépKép

KépKép
majola
 
 


Csajok!!!

Köszönöm a sok sok drukkot, és segített mert 5-öst kaptam a végén a bizibe!!!
Juhhhéééjjj :D
Mondjuk laza volt a vizsga és jófejek a vizsgáztatók is :wink:
Azért lett ilyen jó :wink:

Talis képeket várom én is nagyon!!!!!!!!!!!!! :)

Puszika mindenkinek
!!!

Mea
mea
 
 


Áhhh, csajok, tiszta ideg vagyok, kb. egy egész oldalnyi beszámolót írtam, a taliról, meg mindenről, és úgy ahogy volt, elszállt az egész...

Úgyhogy nem is erőlködöm, csak néhány mondatban:

Totkát nagyon örülök, hogy megismerhettem, nagyon aranyosak, és közvetlenek mindeketten a férjével.
Szerencsére nincs semmi (komoly) baj a szemével, azért műteni majd kell.
De ezt majd ő részletesen elmondja.

Amit még szeretnék, hogy nagyon örülök, hogy Csibbéket is megismerhettem személyesen.
Csibb, légyszí ne értsd félre, amit mondok, de nem gondoltam volna, hogy ilyen jó fej és közvetlen vagy. És nem azért, mert esetleg már kép alakult ki rólad bennem, hanem egész egyszerűen nem gondoltam.
Ja, és ha nem tudnám, akkor simánt azt gondolnám, hogy Nyúlnéval tesók vagytok!!!

Fanni élőben is nagyon szép, és nagyon barátságos, vidám kislány!!!
Csak abban nem vagyok biztos, hogy jót tesz-e neki, ha ennyit találkozik Kisnyuszival... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mert ahogy elnéztem, Kisnyúl mindenbe beleviszi, és ez később mégjobban így lesz...
Remélem, azért rikoltozni nem fog ő is elkezdeni...


Na, most ennyi, én le nem írom mégegyszer az egészet, mert agybajos leszek, ha ez is elszáll.

Barbi!

Mégegyszer nagyon köszönjük a lehetőséget, hogy teret adtál ennek a találkának!!!



Mea!

Neked pedig nagy-nagy gratula a vizsgádhoz!!!!
Most elárulok valamit: tudtam ám én, hogy így lesz!!

Kép
kuha
 
 


Ja, és azt nem is újságoltam, hogy ha a fentiek is úgy akarják, és minden jól megy, akkor Thomasanne Tomija, és Gergő egy bölcsibe fognak járni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Halihó!

Barbi!

Szinte végigsuhantunk a városon..végig zöldön..meg is lepődtem :) :)
Mégegyszer nagyon nagyon köszönjük a vendéglátást és remélem kellemesen csalódtál, hogy takaritócsajszi ide vagy oda...azért csak odaértünk, nem lustiztuk el.. :wink: :wink:
Bár azt hiszem...lehet hogy nem hiányoztunk volna nagyon.... a létszám igy is maximális volt :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
Minden tiszteletem a tiéd hogy igy bevállaltad...
Meséltem is férjnek hogy mi volt hogy volt, és hogy milyen vagány vagy..., és hogy nekünk ezt viszonoznunk kell...és hogy én már mindenképp csak kertipartyra tudok gondolni :oops: :oops: :oops:
Férj csak bólogatott serényen :lol: , úgyhogy én ezt máris beleegyezésnek veszem.. :wink: :wink:

Ja és már le is zsiroztam barátnőmmel, aki megy áprilisban Németországba, hogy Bob the builder bögre nélkül haza se jöjjön :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

Lányok!

Annyira örülök hogy láttalak Titeket és a babákat.
Annyira jó érzéssel jöttem el. :) :) , remélem nem voltam senki számára túl harsány, de annyira örültem nektek.. :)
Minden baba édes volt...és mint ott ki is elemeztük..bájos aranyos és szép mindegyik :D :P :P :P

Totka!

Nagyon örülök, hogy megismertelek titket..
Garantálom hogy maximálisan jól néztél ki :wink: :wink:
És a párod is nagyon szimpi kedves ember :)
És nagyon örülnék ha egyszer Pannit is láthatnám élőben :)

Képek majd jönnek...talán éjszaka vagy jövő héten :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Nekem is lett egy 37,5-öm, ami másnál már lehet, hogy negyven lenne, nem szoktam lázas lenni. Fáj a fejem-torkom-hátam...Sopront lemondtuk, újabb időpont árilis 6-7. Szerintem már fogadásokat kötnek ránk a Hotel Lővérben, hogy létezünk-e egyáltalán :lol: :lol: :lol:

Várjuk a képeket!!!!

ayse
 
 


Mea!
Gratula a vizsgádhoz!!!
Ezzel vége, vagy van folytatás?

ayse
 
 


Barbi
Mégegyszer nagyon köszönjük a vendéglátást!!!! szuper jól éreztük magunkat!!!

Fanni már alszik 10 perce, úgy kidőlt!!! :lol: :lol:
a kocsiban is rögtön kidőlt!

Nagyon örülök minden új és régi ismerősnek is, hogy találkoztunk!!!!

Kuha
Hát sok mindent eltanult már Fanni Nyuszitól, de azért nagy a különbség vérmérsékletben köztük... a kukorékolást csak nem lesz szíve eltanulni... :lol: :lol: :lol:

Hülyén írok??? vagy miért nem gondoltad??? :lol: :lol:

Mondjuk azon már gondolkodtam, hogy vajon bunkó vagyok-e, hogy nem reagálok mindenkinek, csak aki megszólít, csak még olyan bepofátlankodónak érzem magam... :oops: :oops: :oops:
meg az rengeteg energia...

most elrohanok tornázni, mert ez az én estém tornaügyben. apával versengünk... :lol:

este még jövök képeket nézegetni, remélem lesz energiátok felrakni!

Jaj, de jó kis nap volt ez!!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ja, és TOTKA!!!
nektek külön nagyon örültem, nagyon helyesek vagytok!!!
és nem tudom végül sikerült-e Fanninak elcsábítani a férjed, de úgy láttam, mindent bevetett!!! :lol:

és hogy egyszer megszállunk Titeket, ezt nyugodtan veheted fenyegetésnek!!!! :wink: :twisted: :lol:

Panni hogy bírta nélkületek a napot?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Gyorsan jólsikerült portrék...

Az elsők és legfontosabbak:

Kép
Kép

És még:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Vannak még csak nem portrék...
Azokat is próbálom majd feltenni, de lehet hogy már csak jövő héten..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ki az a kis cuki, aki autós csíkos bodyban az igazak álmát alussza?

ayse
 
 


Ayse!
Kristóf! :D
Fene vinné már ezeket a betegségeket! :evil: :evil:
Ez már tényleg hihetetlen! :shock:

Barbi!
Nagyon szépen köszönjük, hogy ott lehettünk, nagyon jól éreztük magunkat! :)
Ég a fejem, hogy ilyen rumlit hagytunk! :oops:
Örülök, hogy sok mindenkivel találkozhattam! :)

Nati is már kidőlt, hazafelé is elaludt, aztán fürcsi után szinte rögtön!
És amikor Apja hazaért, közölte vele, hogy"szia Apa" :D :D
Még soha nem kötött össze két szót! :D
Persze az első szava is Apa volt. :? :D

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok! :) :)

Úgy tűnik, hogy jó nagy tali volt és nagyon jól éreztétek magatokat! Még még képeket, így nem ér :!: :!: Azt hittem, mire idejövök, már tele lesz az oldal szebbnél szebb képekkel! :)
Lehet, hogy Hari Liliét látom az egyik képen? :oops: Gyönyörű kislány! Remélem, nem tévedek, az nagyon ciki lenne. :? De a többiek, fiúk, lányok is nagyon szépek! Bubus nagyon hasonlít Gergőre, róluk rég láttunk képeket! Kristóf meg Kristófgombócságra hajaz! :)

Ayse,
De sajnálom, hogy megint lebetegedtetek és főleg egy nappal az utazás előtt! Micsoda pech! :( De áprilisban még sokkal szebb tavaszi idő lesz!

Mea,
Ügyes vagy!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


sziasztok!

mi sem vártuk meg apát a fürcsivel, mondjuk ember még mindig nem jött haza...

Barbi!!
kösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZIkösziKÖSZI

tudom, ezt tiltja a netikett, de akkor is, ez jár neked!

mi is annyira jól éreztük magunkat!!! Eszti már 3-4 körül tudott volna aludni, de hősiesen bírta, 7 után értünk haza. ezzel el is dőlt, hogy holnap nem megyünk szegedre :wink:

tényleg jó nagy buli lett ebből a kis összeröffenésnek induló valamiből. látod Hajni, mennyien akartak veletek találkozni? :)

következőú alkalmat bevállalom, csak valahogy ne én szervezzem, mert egyszerűen rém idétlenül kavarok állandóan :oops: és ez annyira zavar, hogy mindig igyekszem, hogy ne, és mégis :oops:
szóval majd megmondom mikor megyek szegedre, visszafelé felveszem Hajniékat, nálunk alszanak, másnap bulizunk!!
Hajni vetted? milyen jó lesz majd, együtt pancsolhat a két lány este :wink:

Rokicának köszönöm, hogy babusgathattam az édes kis Szilvivit! olyan nagyon jó érzés volt!! a család befogadta, Eszti puszilgatta és símogatta (a popsiját), szóval nem vette zokon :)

Kristóf meg tündéri vigyori kiscsávó!!

Fannitól meg kész voltam, élőben is olyan, mint a képeken. egy nagyon huncut viháncka! :D

a "nagyok" meg gyönyörűek, mint mindig :) :) :)

Nolcsi remélem kiheveri hamar ezt a bulit, olyan kis rendes kiskrapek, hogy nem undokoskodott velünk, pedig már nagyon díjazta volna, ha eltűnünk :wink:

Hajni, rendben megérkeztetek??

KépKép
KépKép
and
 
 


Benianyu!
igen, Hari és Lili is ott voltak! és nagyon szép kislány :) mármint most Lilira céloztam :wink: tényleg sokan voltunk!

Ayse! gyors jobbulást mindkettőtöknek!!!

Juci! Marcinak is!!

Mea! én is gratulálok! nagyon ügyes vagy, hogy ennyi teendő mellett így abszolválsz egy vizsgát!!

KépKép
KépKép
and
 
 


Helló-belló!
Fél kilencre itthon voltunk Pannistul, mindenestül! :D
Mondja anyukám, hogy jól érezte magát Panna, de nagyon sokat mondta, anya, anya, anya!Jól össze-vissza puszilgattuk, most már alszik, apjával együtt!
Na, Panniapu is jól elfáradt ennyi NŐ között!!!!

Jaj, gondja is volt rendesen:szopis kismamik(Annamami, Bodza, Rokica):nem tudta Csaba, hogy kimenjen szopi alatt.v.elég ha elfordulUgye nem zavart BENNETEKET?????(gondolom, szóltatok volna neki, hogy lécci kifáradni)De úgy láttam, szemérmesen elfordult.

Szóval el sem tudjátok képzelni(de komolyan), hogy mennyire boldog voltam, hogy ott lehettem VELETEK!!!Olyan ez, mintha egy ötéves kislánynak egyszerre van szüli-névnapja, karácsony, és elhalmozzák a szerettei nemcsak ajándékokkal, hanem rengeteg érdeklődéssel, kedvességgel!
Az otthonmaradottakat sajnálom nagyon, hogy nem látthattam, de a lányok nyúznak nagyon, hogy menjünk egyszer Pannával, és lehet, eleget teszünk a kérésnek!!! :twisted: :twisted:

Benianyu
ha tudnád, mennyire szerettelek volna látni...!!!De majd legközelebb!!
Csibb
Panniapu elájult Fannitól, sikerült a csábítás!!!!Jófejek vagytok ám a lányoddal!-ja, és Nyúlné nevű barinőddel !!! :D :D :wink:


Barbi
köszönjük a taliszervezést, nagyon klassz, tágas a lakásotok, de őrület mennyien voltunk, és mekkora kupi maradt!!!
And
férj el sem hiszi, hogy doki vagy!!!!!!!(azt mondta, nem létezik ilyen orvos, akár magánemberként is, aki ennyire kedves, önzetlen!Szóval Neked is még egyszer mindent köszi!!!

Jaj, és a kórházban az a hülye páternosztra............ :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :oops: :oops: (gőzöm nem volt mi az, jól beégtem!!)
Nyúlné
Panni meg van elégedve NyusziMarci fotóktól, dobott is Neki egy csókot!!(Fannimami vigyázat, Panna rácsaphat ám Kisnyúlra!!! :twisted: )Neked is köszi mindent, kár, hogy nem tudtunk többet dumcsizni, szívesen hallgatnálak órákon át!!!Andrásnak üzenjük:A cucc ütős, 55 fokos!!!!! :twisted:

Rokica, Bodza
nagyon kedvesek voltatok, hogy pesztrálhattam Kristófot, és Szilvit, olyan jóóó volt!!!!Szilvinek gyors gyógyulást a szemikéjére!!!!
Bodza:
Kristóf illatát magammal hoztam, lebüfizett jól indulás előtt!!4A vállam jó tejcsiiillatúú!!! :D :D :D :D :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


visszaolvastam a lemaradésom, Benianyu, igenis pocakos Dani! :D
visszakerestem, nézd meg a bakancsos képen mekkora pocakja van és még tokával is büszkélkedhet! :wink: (Eszti is) nem hiába Gombi a beceneve :D

KépKép
KépKép
and
 
 


BARBI!!!!!!

KÖSZÖNJÜK!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nem tudom fokozni!!!!!

Totka,
nagyon örülök,hogytalálkozhattam Veletek a férjes nagyon szimpi és kedves és igazán helyes volt,ahogy ott csücsült egy halom nő meg baby között és hősiesen viselte a csivitelést! :lol: :lol: :lol:
Tök jó fej!!! :lol: :lol: :lol:


Ayse,
ez nem lehet igaz! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Gyógyuljatok! :(


nem csináltam képeket,mert itthon maradt a fényképező..... :oops: :oops: :oops:

tűzök aludni,Mazsi már durmol,de azért még bevágott egy adag tejbegrízt!!!!! :shock: :shock: :shock:
annamami
 
 


Mea :D :D :D
Ügyi vagy!!!!GRATULA! :D
annamami
 
 


Hajni!
páternoszter :lol: :lol: :lol: :lol: kellett volna menni vele egy kört :wink: lent megfordul a sötétben :wink:
a többi meg :P :twisted: :x :? :shock: :) :D :oops: :twisted: :x :P :P :twisted: :o :lol: :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


remélem érted mire gondolok Hajni :wink:
Csaba tényleg megérdemel egy pár pirospontot :D

ember még mindig sehol... pedig azt írta, hogy nagyon szeret....

KépKép
KépKép
and
 
 


Zsóf
szerintem nen is láttam még a fiaidat, irtó helyesek, Gergő megbabonázott a göndi hajával!!!!
Annamami
jaj, remélem nem haragszol, de élőben, hús-vér emberként sokkal sokkal jobban, üdén, frissen, vagányan, nőcisen nézel ki, mint fényképen!!!!Szóval bombanő vagy, nyugtázta férj-is-! :twisted:
Duda
Natid szempilláitól is elájultunk!!Férjem szerint az Ő mamija is csini volt! :twisted: (gondolom, Ő inkább Titeket nézett, mint a gyerkőcöket!!! :twisted: :twisted: )
Megann
Léna engem totál elbabonátozz, nagyon csinos, szép, és a göndi-böndijei!!!!Te meg annyira közvetlen, jófej csaj vagy!!!!!
Kuha
Na, látod hogy láthattuk egymást?,Remélem, mondtad Gergőnek, hogy a fuvart ne felejtse el!!! :D
Szilvi
Tomin ámulok, olyan nagy baba!!!!Tetszett a piros pofija!!


Na, kit hagytam ki?? :oops: Majd holnap, zsong a fejem...!

Holnap de.-t még ezt a tetű gázszámlát is rendeznem kell, hát nem megint kiszámláztak 25.e.pénzt?????(már így is vagy 20e.rel túl vagyunk fizetve!)


Szép álmokat, rózsás csókokat!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


And
na, páterakármi, végképp égő............. :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De itt Szénáson ilyen nincs!!!Csaba meg ugye városi gyerek, ott van!!!!
Tényleg mentem, mert beliftezem!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hali!

Ej csajok, mindenki igy kidőlt... :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak én pakolok ész nélkül... 8) 8) 8)
Holnap ugye elhúzunk Zalakarosra Benianyu Mendan-jába 8) 8)
Úgyhogy majd azért visszanézem ám a képeket..tessék csak fölpakolászni....

Totka!

Örülök hogy ilyen jól éreztétek magatokat :D

And!

Ok akkor én megszervezem neked, és egyszer csak majd azt veszed észre hogy ott tömörülünk az ajtód előtt és ráfekszünk a csengőre :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jaj tényleg olyan élménydús volt a tali :P :P :P :P :P

Nálunk az van, hogy Léna sajnos megint kihányta a vacsit... :shock: :( :( de majdenem biztos vagyok benne, hogy nem betegség..hanem tök fáradt volt...de azért evett egy két nagy kanál tejbegrizt..noha nem túl nagy kedvvel...és hát ugye napközben meg annyit evett hogy csak néztem....
Még Annamami kezéből is kikapta az almát.. :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy nagyon bizom benne hogy nem betegség.....merthát akkor egész nap lett volna valami tünete :roll: :roll: :roll: :roll: de semmi... :roll: :roll:
Na majd elválik...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mea!

Na ugye én megmondtam :P :P Gratulálok :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Totka!
Örülök, hogy rendben hazaértetek! :)
Godolom, jól elfáradtatok!
Panniapu tényleg egy hős! Ennyi nő között nagyon aranyosan elvolt! És nem mellesleg olyan kis jóképű. :oops: :D :wink:

(nem tudom, elárulhatom-e, de úgy 5 óra tájban fini vajas kenyérrel, ubival leteszteltük a szalámit, amit Barbinak hoztatok. :oops: Hááát, valami isteni volt, az isten fizesse meg nektek! :D Pesti ember ritkán jut ilyen jó kis házihoz! :D
Remélem, azért a Barbiéknak is maradt belőle )


Ugye, Barbi? :roll:

Mea!
Gratula a vizsgádhoz! Ügyes vagy! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Megann, ok :D ha lehet csütörtök legyen, a többi nem számít :)
és jó pancsolást-pihizést-masszázsolást nektek!!!!

KépKép
KépKép
and
 
 


Az iszákos:
Kép
Hát ez meg mit keres a járgányomon:
Kép
Tudjátok mit...ezt nektek:
Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Nekem tiszta a lelkiismeretem, Léna segitett Barbinak :P

Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Bájos királylány várja hős lovagját kiszabadulás illetve beszabadulás okán....

Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


And,
Csak vicceltem! :) Daninak eszméletlen pocakja van. Látnád meztelenül a kádban! :) :) :) Nem véletlen gombi ő is! :)

Totka,
Örülök, hogy ennyire jól érezted magad, meg Panniapa is! :)
Én is sajnálom, nagyon nagyon nagyon, hogy nem lehettünk ott, de ezt a családi programot nem mondhattam le.
De, ha a lányok jól aggitáltak, visszajöttök majd Pannával és akkor megyünk mi is! :)

Megann,
Sajnos még nem a mienk a Mendan, pedig bírnám! Viszont érezzétek nagyon jól magatokat! Csinálj sok sok fényképet! :)

Duda,
Az apróbetűs rész is izgalmas ám! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


A zabagép:
Kép

Hmmmm......hogy kellene elhappolni azt az almát.... :roll:
Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
MÉG MÉG MÉG!!!! A pakolás megvár! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Kár :( Pedig akkor igény tartanék 50% kedvezményre minimum :lol: :lol: :lol:

Köszi :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hopp, mégegy rabságba esett királylány.....de hol vannak a hős lovagok????? :lol: :lol:

Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Barbi
Köszönjük szépen a vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat!
Csak nem azért nem jössz, mert még pakolsz? :oops: Nagyon-nagy kupit hagyhattunk... :oops:
Annyira jó volt találkozni Veletek, mindenkivel, Kristófot is babusgathattam! Csúcsszuper! Druszámat nem mertem megfogni, olyan picike!

Tomi jól elfáradt, kidőlt az autóban, de egy kis szundi után már vígan hancúrozott a kertben, alig lehetett berángatni. :shock:
Remélem holnap sokáig alszunk!

Mea
Gratulálok!

Ayse
Mi lenne, ha meglepetésszerűen támadnátok meg a szállodát, félrevezetve így a virnyákat és bacikat? :wink:

Manka
Nagyon örültem, hogy láttalak Titeket, legközelebb talán beszélgetni is tudunk... :wink:

Még jövök, de Apa akar valamit a géppel.

Kép
Kép
thomasanne
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?