Új privát üzeneted érkezett!

jaa, Barbi, nem kérdeztem még, mehetünk csütörtökön? :)

KépKép
KépKép
and
 
 


még egy :)
Évi!
igen, újra kellett éleszteni, én meg most olvastam, borzalmas.....

KépKép
KépKép
and
 
 


Hahó!

De jó, hogy Hajni jobban van! :D

Kuha!
Tényleg jó hír, hogy Apukádnak sikerült munkát találnia! Gratula neki! :)

Barbi!
Édesek a fiúk, ahogy elmélyülten játszanak! :D
Mit vigyünk csütörtökön?

Csikken!
Mi is drukkolunk, hogy minden rendben menjen! :)
Milyen pecséteket gyűjtöttetek? :roll:

Annamami!
Gyógyulj meg gyorsan!
Megfáztál, vagy mi ez? :?

Benianyu!
Dani zabálnivaló, ahogy vigyorog! :D

Tök pipa vagyok. Ma tudtam meg, hogy holnap lomtalanítás lesz!
Eddig mindig ragasztottak ki erről egy értesítést, most meg semmit.
Állítólag a postaládába dobtak be papírt róla, de én nem láttam ilyesmit! :evil:
Lett volna mit kirakni, de így??????
Csütörtökön el is viszik a motyót, amit kiraktak az emberek.
Tök jó, hogy hétköznapra időzítik! :evil:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 

 
 

Sziasztok lányok, megjöttünk egyben, és nagyon jól éreztük magunkat! Hááát lányok, döbbenten néztem vissza a videónkat...és figyeltem Tüncsi miket mond már...és elszámolt 6 ig...azt hittem nem hiszek a fülemnek...

Nem tudtam még visszaolvasni...de a képeket megnéztem, nagyon édesek mind!

én is teszek fel pár kép!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Csikkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Akkor még nem gratulálok, csak csendben de nagyon erőssen drukkolok :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Totkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez hihetlen! :P :P :P
Ez igazi csoda...lehet hogy elkezdek megint hinni benne..
Annyian szoritottunk neked, és látod..........

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Itt volt Barbi és Róki a gyerekekkel és feldobták a napunkat :)
Nagyon helyesek voltak, Nolcsi eszméletlenül kedves, játszott Julcsival, puszilgatta Annát, Leon félálomban sétálgatott és közben nagyokat mosolygott. És iszonyú édesen beszél, nem nagyon lehet érteni, de annyira kifejező hangsúllyal mondja. Zsuzsa is egyfolytában nyomja a szöveget, nagyon édes, olyan angolos, csodálkozó, babyeinsteines hangsúllyal. Szilvi pedig annyira édes picurka, el sem hiszem, hogy Anna is ekkora volt két hónapja.
Barbi fotózott is, én sajnos nem.

A terep be van járatva, készen állok egy nagytalira is, ha van kedvetek. Egy tanulság: a kerti játékhoz kellene váltóruha a gyerekeknek.
Szerda vagy péntek legyen? Tudom, szerdát mondtam, de Rókinak nem jó, igy ha a péntek a legtöbb talizni vágyónak jó, akkor legyen péntek. Ha nem, maradjon a szerda.

Hajniszem gyógyulásának nagyon örülök, drukkolok, hogy ne is legyen nagyobb baj.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, szuper jól éreztük magunkat, én is, meg a fiúk is.
Nolcsi azt mondta itthon, hogy holnap is akar menni a Julcsihoz, ill., hogy a Julcsit nagyon szereti. :D
Arról már nem is beszélve, hogy apjának azt magyarázta a kádban, hogy ő csak olyan babát szeretne, mint az Anna és hogy vegyük meg :shock: :shock:
Nem tudom, ezt honnan veszi, de minden esetre mély benyomást tett rá :lol:

Bodza!
Ami vakus kép, azt nem külső vakuval csináltam, ez egy kis kompakt gép, nem is lehet hozzá külső vakut csatlakoztatni szerintem :roll:
A nem vakus meg saját beállítás.

Hajni!
De örülök, hogy jobb a szemed, akkor remélem csütörtökön találkozunk! :D

And!
Neked nem kell külön engedélyt kérni :wink: :wink:

Duda!
Hú, nem tudom, amit gondolsz :oops:
Nagyi süt cseresznyés sütit, meg sósat, lesznek szendvicsek.
Innivalót talán, az nemigen van itthon.

Csikken!
Akkor halkan örülök egyelőre csak. :wink:

Képek a mai napról:
Nem valami sok és nem is túl jók, ma nagyon béna voltam :oops: :oops:

Az egyetlen értékelhető kép Szilviről
Kép

Egy-két portré
Kép
Kép
Kép
Kép

Julcsi hisztizik
Kép

Anna baba
Kép
Kép

Leon, Noel és a légzésfigyelő
Kép
Kép

Julcsi már nagyon álmos
Kép

Gyere Julcsi, játszunk
Kép

Na jó, mutasd, mivel
Kép

Á, ez tök béna, hagyjáááááál máááááár
Kép

Leon a párnával
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


És még ...

Kuhaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Ez annyira fantasztikus....de jó hogy igy bejött apukádnak a meló.. :) :) :) :)

és Barbi,Majola,Róki

Annyira szuperek a képek.....most kicseszett irigy vagyok a 2 gyerekes családokra :D :D :D :D :D :D :D :D

Barbi!

Nem is csodálom hogy Nolcsi kész lett Julcsitól...
Jajj de cuki, meg akarja venni Julcsit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nincs mese Barbikám.....muszáj lesz egy kislányt is összerittyentenetek Apával :wink: :wink: :wink:

MINDEN BABA ÉDES..LEGYEN AZ KICSI VAGY MINI... :P :P :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!


Majola!

Mi is nagyon szépen köszönjük a vendéglátást! :) Nagyon jól éreztük magunkat és szokás szerint Zsuzsa megint meglepett valamivel... legutóbbi vendégeskedésünk óta a csirkecomb a nagy sláger Zsuzsával, az A hús amit hajlandó megenni. Most meg életében talán másodszor hajlandó volt megenni a rizst amit ebédre kaptunk, szóval Majola reszkessél, mert hozzátok kell járni úgy látszik hogyZsuzsa hajlandó legyen új kajákat kipróbálni!!! :)

Barbi:

Neked pedig köszönjük a képeket, bár szegény Szilvi tényleg elég gyűrötten néz ki... :lol: Nolcsi pedig mindig meglep hogy milyen nagyfiús, ezért is nézem állandóan sokkal idősebbnek mint amilyen! :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Majola,
Julcsika hányas body-t hord???? :roll:
Olyan picurka még mindig? :roll: :D


ÉLJENÉLJENÉLJEN TOTKA GYÓGYULŐBAN LÉVŐ SZEME!!!!! :D :D :D
annamami
 
 


Megann,
bocs tegnap nagyon fáradt és figyelmetlen voltam :oops: :oops: :oops: ,szóval:

Mazsi bizony nagyon szívesen barátkozik szépséges Lénácskával is!!!! :P :P :P :P
De bezony ám!!!! :wink: :wink: :P :P
annamami
 
 


Csikken!
Akkor én is csak nagyon halkan gratulálok, ámde annál hangosabban mesélem, hogy a hugom is pont így járt, hogy a vetélés utáni hónapban teherbe esett. Tündi vasárnap lesz 6 éves.... :P :P :P

És én szeretem a sprotnit :oops: , bár ezt Jansen úr megkísrtéséig nem tudtam.

Majolabuli nagyon jó hangulatú lehetett, gyerkőcök csodaszépek!

ayse
 
 


Ayse,

Janssen Úr nagyon jóóóóóó!
Én bizti kipróbáűlom! :wink:

Lilidumáktól pedig továbbra is kivagyok!!!!!
Olyan okos kislányod van és marha jó a humorérzéke! :wink: :D
annamami
 
 


Nem fogy a vasalnivaló, pedig már vége a Vészhelyzetnek is! :( Apa újra ingeket hord, ami nagyon csini, de a pulcsikat legalább nem kellett vasalni. Idejöttem egy kicsit pihenni. :wink:
De jól tettem! Milyen szép képeket láttam! :) :) :)
Egyetértek Megannal, nagyon édes, helyes, aranyos mind, legyen az kicsi, vagy pici! :)
Szilvi tényleg kicsit gyűrött, de nagyon cuki. Annababa meg olyan nagy már mellette és édesen mosolyog. Julcsi és Zsuzsa pedig annyira szép két kislány! :) A fiúk csinik és kedvesek, mint mindig. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Annamami!
Köszi! :D

Akkor egy kis Andrisduma és tett...

Andris rámutatott az ágyunkon egy famintázatra és mondta, hogy pepü, azaz repülő. Jobban megnéztem és tényleg. :P

Lilit levittük az ovis tornára. Andrisnak felfújtam egy lufit, de bedobta a terembe és utánaszaladt, ami tilos. A tornatanár (aki a férje és kisegítője a Judit néninek és egy fád f...ószer) dühösen visszadobta neki, amit Andris úgy értékelt, hogy jajj de jó, játszol velem! És megint odadobta neki! :lol: És még néhányszor :twisted:

ayse
 
 


Benianyu!
Nálam sem fogy a vasalnivaéó!
Lehet, hogy azért, mert nem vasalok???? :twisted: :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Csikken,
Nagyon halkan azért én is gratulálok és persze drukkdrukkdrukk! :)

Ayse,
De jó, hogy Lilinek van egy vele egyidős unokatesója! :)

Annamami,
Jobban vagy :?:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse! Áááá, valami más oka lehet :D
Én nagyon szeretem a sprotnit, ki is fogom próbálni areceptet. Már a neve miatt is.
Hihi, Andris jól kitolt a tornatanárral :lol:

Barbi, Julcsi jó morci a képeken, meg elég hisztis volt ma, pedig mostanában ez nem jellemző. Viszont Nolcsi jól megnevettette.

Annamami, hogy vagy? Képzeld, oda akartam adni a nacikat Barbinak, hogy csütörtökön, ha nem vagy beteg, tőle elvihetnéd, de elfelejtettem :cry: Mi legyen?
Julcsi pirinyó, de 80-as bodyt hord. A lábikója picurka.

Talira reagáljon, aki tud és akar, és akkor eldöntjük a napot! Illetve azt, hogy melyik napon legyen :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Fú már megint számítógépguruskodom :oops: :oops: :oops:

Andris benyomott valami gombot, amitől az a kék csík, ami alul szokott lenni a képernyőn, most oldalra került. Nem tudok rájönni, hogy hogyan kellene visszaállítani :oops: :oops:

ayse
 
 


Ayse!
"Fogd meg" a csíkot az egérrel és húzd lefelé!!!!!! :wink:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda!

Köszi, próbáltam, de nem reagál :roll:

ayse
 
 


Ayse,
Én már egy jó órát vasaltam, de még nincs vége. :( Mindjárt erőt veszek magamon és befejezem. :shock:
Andris nagyon édes, hogy játszani akart az undok bácsival. :)
Danit imádják az oviban, bejár a csoportszobába. Reggelenként kap kiflit, gyümölcsöt, most már számít is rá. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Duda!
De mégis meggondolta magát... hurrá!!!

ayse
 
 


Talis képek tényleg szuperek! :D
Jaj, olyan nagylányok már Zsuzsa és Julcsi is! :)

Zsuzsa!
Nekem mindegy, hogy szerda, vagy péntek! :) Egyelőre jó mindkettő.

Barbi!
Akkor üdítőt viszünk! :D

Lányok, ihatnak a gyerekeink már kakaót?
Úgy emlékszem, azt valami miatt nem lehet. :roll:
vagy igen??? :roll:

(a tejet már elkezdtük Kuha) :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Ayse,
Ha ráklikkelsz jobb egérrel, nem ad olyan lehetőséget, hogy vízszintes elrendezés. Azt hiszem, az lesz, de nem 100%. :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse!
:D :D

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Benianyu!
Bizony jó dolga van Lilinek, meg nekünk is a hugommal, hogy egyszerre vártunk babát (Majola, Rokica, ugye milyen jó kis perspektívák?). Lili és Tündi a legeslegeslegeslegjobb barátnők, imádják egymást :D.

Asszem megyek, mert vár a hátmasszázs....

ayse
 
 


Amikor meglátogattam a hugomat a kórházban akkor a 8. hónapban voltam (gigantikus hassal), rögtön mutatták is, hogy merre van a szülőszoba :lol: :lol: Szép idők voltak :D

ayse
 
 


Ayse :wink: :wink: :wink:


Majola,
semmi gáz,akkor majd jövő héten elmegyünk hozzád a "nagytalira" és akkor elhozom,jó?
Egyébként sokkal jobban vagyok,mint tegnap se láz még hőemelkedés se,de azért a fejem még nem az igazi és néhány pzs ma is elfogyott. :?
Szerintem csütörtökre kikúrálom magam! :wink:

Benianyu,
köszi az érdeklődést választ lásd fentebb! :D

Duda,
sziasziaszia neked is!
Natika még mindig NAGYON ssép kislány!!!!!! :D
Ezek szerint ugye veletek is talizunk csüt.-ön? :roll: DEJÓÓÓÓÓ!
Semmi komoly egyébként csak hajmosás után vizes fejjel kimentem,hogy mazsit kivegyem a kocsiból,mert felébredt és "megfújt" a szél,tegnap sz@rul voltaM,de mára már klasszisokkal jobb a helyzet. :wink:
annamami
 
 


Csikken! :D

Csak halkan gratulálok én is, viszont azt már hangosan mondom, hogy Gergő nálunk is így jött össze, és már 3 éves nagyfiú. Nekem nem is mondta a doki, hogy várjunk, az igaz. Úgyhogy hajrá!

Ayse! :D

Én szeretem a sprotnit. :) Banyu. :D

Zsuzsa! :D

Nekünk jó a péntek, legyen az, Gergő már évezredek óta nem látta Zsuzsát.

Barbi! :D

Nagyon jók a képek! Légyszi írd meg priviben a pontos címedet! Mit vigyünk?

Andi! :D

Bubus épp néhány napja kóstolta meg a kakaót, kinézte Gergő szájából. Ja, kakaót az alkaloidák miatt nem ajánlott túl korán, 1-1,5 éves kor előtt, de gondolom valamilyen formában kapott már, Túró Rudi, csoki stb. Mostmár nem gáz szerintem. Persze mértékkel.

Róki!:D

Még mindig gyönyörű Zsuzsa. Szilvi is nagyon cuki. Remélem, találkozunk hamarosan, szegény Gergő mióta nem látta Zsuzsát.
Az evés meg nálunk is úgy van, hogy ha nem otthon vagyunk, falnak, olyasmit is, amit otthon nem annyira. De szerintem mi is ilyenek voltunk. :D

Olyan jó, hogy Totka jobban van.

Zsófi

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Kész vagyok a vasalással!!! Jövő keddig még a vasalódeszkára sem nézek. Jól el is fáradtam, de legalább volt értelme.

Ayse,
Először nem értettem, hogy miért jó perspektívák ezek Rokicának és Majolának. (mondom, hogy fáradt vagyok), de aztán leesett....

Annamami,
De jó, hogy jobban vagy! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Tapasztalt mamik!!!!!!

Segítsetek!!!!
Akkor most csináljam úgy a cipővásárlást ahogy Bodza javasolta?
Vagyis megmértem Mazsi talpát 13 cm,akkor 13.5 cm belső talphosszó cipit vegyek?
és az oké lesz addi amíg jön a szandi-szezon? :roll: :roll: :roll:
annamami
 
 


Annamami,
Vidd Mazsit és próbáld rá, az a legegyszerűbb. Akkor jó, ha be tudod dugni a kisujjadat a sarkánál, mikor ő áll. Valószinű, hogy szandálig kihúzza egy mérettel. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

De jó híreket olvastam ma! Tudom, kicsit lemaradtam..... :oops:
Küldje el valaki Hajni számát légyszi! Köszönöm!


A nagyfiúk, nagylányok és persze a kislányok is nagyon helyesek! A portrék különösen jól sikerültek! Julcsi és Zsuzsa is milyen szép ezeken a képeken!
Anna már milyen nagynak tűnik Szilvi mellett.

Annamami
SZIA!!!!! Végre itt vagy!!!!!!! Hiányoztatok ám!! :D
Mazsi milyen nagyfiús már!
Tessék hamar meggyógyulni!

Benianyu
Dani igazán édes böngyöri és ahogy Benivel vigyorognak..... :lol:

Csikken
Én is gratulálok, persze csak csendben, csak halkan....settenkedve!

Ayse
Maresz és én is együtt voltunk pocakosok, Brigi csak 32 nappal fiatalabb Tominál.
Sok mindent együtt csináltunk, a végén már csak mi voltunk a Bálnanővérek!
Elolvastam a recepteket és szörnyen éhes vagyok!!!!!!!

Rólunk:
Kép


Már régi kép, de ezt az arcot mostanában gyakran látom! :wink:

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse
Régi restancia, a négylábú csirke:
Kép

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Csibb

Ha olvasod!
Nagyon jó a hajad! Ma megcsodálhattam élőben a mammutban, bár csak később esett le, hogy Te voltál, éppen Fannira koncentráltam. Bocsánat! :oops:
Azt hittem hirtelen Esztit látom, hihetetlen mennyire hasonlítanak!
És milyen szépek mindketten! :D

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Majola!

Leírnád az almás süti receptjét? Davidnek is ízlett és fogta és megette!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jó reggelt!

Tegnap talis képek nagyon jók lettek!!!
Szilvivi milyen édesen szunyókál.
Zsuzsán ismét elmerengtem egy picit, nagyon-nagyon szép kislány. És haja!!! :lol: :lol: Hát az továbbra is annyira bejön nekem!!!

Julcsiról se feledkezzünk meg, nagyon édi, ahogy fárad, és fekszik a földön. És nagyon szépek a sötét szemei.
És hát a Karácsony fiúk... Róluk is csak a szokásosat tudnám írni.
Noel kikészít, el tudom képzelni, ahogy nagy ártatlanul megkérdezi, hogy nem lehetne-e megvásárolni Annát... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamami!

Csatlakoznék Benianyuhoz, szerintem is az a jó cipő, ahol hátul be tudod dugni az ujjad. De én is vettem már úgy, hogy lemértem Gergő lábát, és ahhoz képest 1 cm-ert hagytam rá a belső talphosszra.

Cipőről jut eszembe:

Barbi!

Csütörtökön, akkor elhoznánk a szandit. Ill. felpróblom Gergőre, hogy jó-e még rá egyáltalán.

Bodza!

Elmerengtem, hogy ha Mazsi 74-es keresztelő ruhája nagy Kristófra, akkor lehet, hogy a miénk is nagy lesz.
De mindenképpen elviszem magammal csütörtökön, aztán majd eldöntöd...

Duda!

És hogy ízlett Natinak a tej? Felforraltad, és úgy adtad egy az egyben, vagy felesben???
Én úgy látszik, gyáva vagyok, vagy nem tudom, de egyelőre még mindig nem merem adni neki.
De jövő héten jön a doki, kapjuk az oltást, rákérdezek mégegyszer!!

Na, mit is akartam még???

Ja, igen!

Thomasanne!

Tomi hisztis arca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Mintha Gergőt látnám...

Maresz-ékkal mi újság??? Jó régen jelentkezett már!!!!

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Tőlem is kérdezik az Anyuék, hogy mikor ihat már Dani tejet, de nekem valahogy annyira nem sürgős. Dani szereti az általam babatejnek nevezett, híg 3-as tápit. Én még azt adom neki. A tejben, főleg a boltiban, annyi sok sz@rság van, bár én is iszom, nem is keveset, meg Beni is, de Daninak még korai. Szerintem..... :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Pont ez az, hogy én sem sürgetném még, nekem teljesen kényelmes így, meg az általad leírt dolgok miatt is.
És pont ez az, hogy engem is anyuék csesztetnek, hogy miért nem adok neki már rendes tejet, mit aggódom túl magam, stb.
De én már le sem állok nekik megmagyarázni, pláne nem vitázni, mert úgysem értik meg.
De a másik oldalról meg bennem van, hogy annyian adják, adjátok már a tejet a babának, és semmi bajuk tőle, hogy néha én is elgondolkodom, hogy ki kéne próbálni. De aztán valahogy mindig maradok a tápszernél...

Juciékról mit tudsz?? Ők jönnek holnap Barbiékhoz??


Juci!
Mizújs veletek???

Kép
kuha
 
 


Csajok!

Képek szupik!!!Méééég :D

Thomasanne!

Hú Tomi is milyen helyes nagyfiú már :)

Prüntyi!

De jó lehetett a wellness, mi egy hónap múlva megyünk, költözés után.
Már nagyon várom!
Szokásos Siófok lesz :wink:
Nagyon édes Tüncsi!

Kuha!Benianyu!

Én úgyanúgy vagyok vele, mint ti, még mindig 3-as tápit eszik Lívi és !!!!még cumisüvegből, de úgy szereti és mi is, mert még mindig egy nagy baba így :D

Mea
mea
 
 


Helló-Belló Csajok!!! :D :D :D :D

Megkaptam a zárójelentésem, szinte gyógyult vagyok!!!!!!! :D :D :D
Az ok:ismeretlen.A szaruhártyára is ráterjedt, s ha a látóideg is gennybe került volna, megvakulok. :( De hála a JÓITENNEK, nem így történt.
Szavakba, írásokban nem tudom Netek kijefezni azt a hálát, köszönetet, a rengeteg smsért, telefonhívásért, amit az utóbbi 3 napban kaptam Tőlletek!!!Talán akkor érkezett a telcsimre ennyi üzi, mikor névnapom van, ill.Panni születésekor.
Szóval nagyon örülök, hogy vagytok, és hogy a technika ilyen széles teret adott nekem.
A családom(anyumék, tesóm, férjem) nagyon kivoltak, a többiek engem okoltak, és le se szartak, mondván, én okoztam magamnak a lencsékkel a bajt.Hát köszi, ennyit a többiekről(anyósék, nagynénik, unokatesók, jóbarátok, és még sorolhatnám....)
Tehát Ti így "ismeretlen ismerősként" jobban aggódtatok, gondoltatok rám....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -ezt a meghatódottságom írja.


Szóval:a jobb szemem változatlanul lóg, ezért holnap Budapest Jahn Ferenc, utánna taliiii!!!(el se tudjátok képzelni, mennyire várom, és izgulok...!

Csóközön.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Thomasanne
:D :D :D
akkor most megfejtetted nekem a rejtvényt! mert én láttam, hogy mosolyogsz Fannira, és akkor elmélkedtem is, hogy vajon Te vagy-e, de gondoltam, se gyerek, se felismerés, akkor biztos nem..., csak hasonlít...
De akkor Te voltál!!! :lol: :lol: :lol:

Barbi
Én is kérek szépen egy pontos címet!
Süssek túró-rudi muffint??? az bejött a srácoknak is múltkor! :wink: meg akkor innivalót vigyünk még?
És hánytól lehet menni?

Hajni
azért remélem itt ezt a gyulladás dolgot is felülvizsgálják!!! én nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lehetett... :roll:
már csak azért is... :oops: :oops:, mert nekem is állandóan csóválják a fejüket a dokik, mikor megyek az új kontaktlencse adagomért, hogy csak nagy jóindulattal adnak még, mert ha szigorúak lennének, nem adhatnának, mert nagyon felkúsztak az erek a szaruhártyámig már... :(
nagyon örülök, hogy mégis jössz, és hogy ilyen gyorsan lement ez a gyulladás!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Nagyon örülök, hogy jobban vagy! :D További javulást annak a fránya szemnek! :D

Képek: nagyon szuper minden fotó, Zsuzsa elbűvölően szép kislány még mindig, sőt!!!!!!!!!:) Természetesen minden kis és nagybaba is nagyon tündéri! :)

Tej/ kakaó: én a 15 hós oltáskor kérdeztem a dokinénit, hogy mi legyen a tejjel, kakaóval, azt mondta, nyugodtan mehet, így Peti már keb 1,5 hónapja kap forralt tejet, meg kakaót is, és nagyon ízlik neki! :D (a tápit próbáltam előtte de nem issza meg, szopizni meg már csak este, éjjel, reggel szopik, de szerintem nem sokat, legalábbis ritkán hallom, hogy nyelne is )

Csikken!
Én is nagyon halkan gratulálok Neked, és szorítok, hogy minden OK legyen! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Totkaaa!!!!!!!!!
Nahát, de örülök, hogy írsz! :D Teljesen jól látsz már?
Örülök, hogy ilyen gyorsan elmúlt ez a valami! :)
Remélem holnap is jó híreket kapsz a kórházban!

Kuha, Benianyu!
Nati nem itta a babatejet és ugye már nem is szopizik. A tejpépet eszegette, de nem nagy étvággyal, így el is hagytuk.
Viszont szerettem volna mégis adni neki valamit, hogy ne mindig csak teát igyon szegényem.
A tejet úgy látom, szívesen issza, de nem iszik ám nagy mennyiséget, max 1,5dl-t egy nap. Nem is adok neki minden nap.
Ha elfogadná a babatejet, én is inkább azt adnám neki!
És csak azért, mert valaki sürget emiatt, én sem kezdeném el neki adni!
Kezdetben felesben kapta és forraljuk neki.

Na, nyünnyügés van. :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok,
csak gyorsba írok,mert sütöm holnapra az ALMÁSPITÉT! :mrgreen:

Benianyu,
köszi,akkor így csinálom majd!

Csibb :D :D :D
Szertintem süssél csak bátram túrórudist!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



TEJ:

én nem rég megpróbáltam megint mazsnak Bio tejet adni;de egyrészt két korty után nem kérte,másrészt ki is csapta. :(
Úgyhogy erről ennyit. :(
De nem aggódom,mert a reggeli és esti szopi bőséges és az egyéb tejtermékeket(ami nem édes) falja gond nélkül! :wink: 8)


Csá,én balra el sütögetni...........

Barbi,
hánykor kezdődik a buli? :roll:
annamami
 
 


Sziasztok,
csak gyorsba írok,mert sütöm holnapra az ALMÁSPITÉT! :mrgreen:

Benianyu,
köszi,akkor így csinálom majd!

Csibb :D :D :D
Szertintem süssél csak bátram túrórudist!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



TEJ:

én nem rég megpróbáltam megint mazsnak Bio tejet adni;de egyrészt két korty után nem kérte,másrészt ki is csapta. :(
Úgyhogy erről ennyit. :(
De nem aggódom,mert a reggeli és esti szopi bőséges és az egyéb tejtermékeket(ami nem édes) falja gond nélkül! :wink: 8)


Csá,én balra el sütögetni...........

Barbi,
hánykor kezdődik a buli? :roll:
És meddig tart? :roll: :oops: :oops: :oops:
annamami
 
 


Hajni!
Örülök, hogy jobban vagy, várunk holnap nagyon!!!!! :D

Csibb!
Küldtem :D
Persze, szuper a muffin!!!! :wink: Nekem is ízlett, nem csak a srácoknak...... :P

Annamami!
10-től lehet jönni :wink: Csak azért nem előbb, mert akkor lehet még alszunk........ :lol: :lol: :lol:
És sokáig kötelező maradni!!!!!!!!
Almáspite :P :P nyami-nyami-nyami

Na rohanok takarítani, amíg nagyim vigyáz a fiúkra.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hajni!
Szuperszuperszuper!!!!!
Megy a drukk holnapra!!!!

Thomasanne!
Köszi!!!! Ez aztán tényleg mestermunka volt :D.
Ha itt lesz a gép, cserébe megkapod Lili kilenclábú lovát :D.

Csibb!
Túrórudi muffin????? :shock: :shock: :shock:
Ugye nem titkkos a recept????

Rólunk:

Ma megvolt a tanítónénik bemutató órája Tyúkanyó Klári néni matek órát tartott. Itt én is tanultam egy újdonságot. :oops: :lol: Szorzás-osztás volt a téma, és a gyerekeknek a szorzásnál meg kellett becsülni, hogy mi lesz az eredmény, de nem ám összevissza, hanem kerekítés útján. Nagyon ügyesek voltak. És bevallom rájöttem, hogy elfelejtettem, hogy az írásbeli szorzásnál nemcsak jobbra lehet haladni, hanem balra is, aminek akkor van jelentósége, ha a szorzóban a második számjegy egyes. Pedig tuti tanultam, de már rég nem emlékeztem.
Versenyló Rózsika néni nyelvtant tartott. Ez az óra jobban irányított volt, mint a másik, de épp ezért nem is differenciált annyira, minden gyereknek kábé ugyanott kellett tartania (az igaz, hogy volt tollbamondás is és az nem működik másként). Ez a tanítónéni is aranyos volt, de az anya szívem továbbra is azt súgja, hogy Klári nénit kérjem. Bár most úgy hallottam, hogy elég sokan jutottak erre a következtetésre, hát majd meglátjuk mit hoz a sors.

Ma töki lompost akartam csinálni és amikor már kiöntöttem a tálba az élesztőt, akkor jöttem rá, hogy nincs itthon sajt :oops: . Mentő ötletem támadt: megcsináltam a kenyértésztát, olasz fűszerkeverékkel felturbózva és amikor megkelt, meg töltöttem a füstölt sonkával és olivabogyóval és kifliket formáltam belőle. Most sülnek, hmmmmmm nem tudom, megbírok-e állni egynél. :twisted:

ayse
 
 


A suliban volt még egy ledöbbentő tapasztalásom. A negyedikesek (az ő óráikat néztük, mivel a tanítónénik most negyedikben tanítanak),főleg a lányok, akkorák, mint tíz éve a hatodikosok :shock: :shock: :shock: . A férjem osztályaival szoktam régebben kirándulni, ezért van összehasomlítási alapom...hihetetlen :shock: :shock:

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?