Új privát üzeneted érkezett!

Ittragadtam, nosztalgiázva, a saját albumaimat nézegetve... Hüpp! Mostmár tényleg megyek!

Ugye, az előző oldal utolsó hozzászólását is elolvassátok? Útálok utolsó lenni egy lapon!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gabella,

én olvastam:)

Ezt a C&A-s dolgot hogyan gondolod kivitelezni? Mert hozzánk közel van egy és szívesen segítek, csakhát nem tudom mire volna szükségetek, vagy egyáltalán hogyan kell ezt a kupont használni.

meteor
 
 


Ez a buta nem írja az and jelet... Szóval valami egyszerű ötlet kellene ezzel a kuponnal kapcsolatban... Mert már az is sokba kerül, hogy elküldöm a kupont, elküldöm a pénzt, vki megveszi nekem a rucit, elküldi postán... Nem is tudom.

Olyan ez, hogy féláron lehet venni egy ruhát, de egyik kupon érvényes március, május, július hónapban, a másik meg április, június, augusztusban. Esetleg egyiket odaadom annak, aki segít a beváltásban.

Panni is édes kis mackó! És ő se volt egy pici újszülött, jól látom?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

Megjöttünk a rövid sétából. Nem esett az eső, így gyorsan lerohantunk.
Gabella: írd le légyszi pontosan, hogy mit jelent ez a levásárlás, hogy tudunk segíteni. Mi is sokszor vásárolunk ott. Na mentem, majd még jövök.
Vendég
 


Gabella!

Én még a Rossmannos web-ről nem rendeltem. Azt hiszem Ex rendelt már!

Pár percesen:
Kép

Egy naposan:
Kép

3 hetesen:
Kép

És egy egészen friss, ma reggeli:
Kép

Ex!
Kb. 3 hete csodálkoztál rá, hogy még fent van a kiságyban a matrac. Két hete raktuk eggyel lentebb, 4 napja mégeggyel, tegnap mégeggyel. Ma reggelre Peti felállt, így este ha hazajön a párom fúr egy lyukat 10-15 cm-rel lentebb, mert a következő már teljesen lent van és én nem bírok a rossz derekammal behajolni! Szóval, roham tempóban süllyedt a kiságy matrac egyre lentebb! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Utólagos boldog hófordulót Misinek és Marcinak!!!


Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni! Nálunk csak két fokozata van a kiságynak, és elmúlt 9 hónapos, mikor leraktuk... Egyszerűen lusta volt a csaj, és nem is jutott eszébe, hogy a kiságyban is fel lehet állni. Már a nagymamám idegbajt kapott, hogy még mindig nem raktuk lentebb, aztán mikor látta, hogy lent van, mondta, hogy mostmár nyugodtan alszik! :D

Ma már nem tudok jönni, majd holnap reggel! Puszka!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jaj! Marcinak is boldog hófordulót!

Reni! A szopi párnátok anyaga nagyon ismerős! Lackónak olyanból van az ovis zsákja, a babzsákja, és egy párnahuzat meg egy kiskendő is van belőle! :-)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kép 1 naposan Kép 1 hetesen
Vendég
 


Gabella,

simán meg tudjuk azt oldani, hogy elküldöd a kupont, aztán én szépen elsétálok kétszer a C&Aba...nincs messze, szóval nem gond. Mondjuk március végén és április elején, vagy április végén + május elején és a két rucit egyben adom fel nektek. Így kevesebb a postaköltség is.
Az árát meg átutalod utólag. MKBnál meg OTPnél van számlánk, szóval ahonnan vagy ahova neked egyszerűbb és olcsóbb.

Csak azt kellene kitalálni, hogy mit szeretnél, meg hányas méretben stb.
Sőt akár azt is megcsinálhatjuk, hogy amikor ott vagyok felhívlak és egyeztetünk.

Lányok,
nekem még mindig kérdés, hogy hol tudom azt megnézni, hogy területileg melyik kórházhoz fogok a jövőben tartozni.
Ha valaki tudja akkor nagy köszi előre is.

Még valami. Nem tudom szed-e valaki közületek Cerazette tablettát, de én már leálltam vele, viszont maradt egy havi bontatlan adag. Szóval ha valakinek kell szívesen felajánlom.

meteor
 
 


Kimaradt:

Nem, Pancsi nem volt nagy baba. 2780 grammal született, csak a feje volt jó nagy kerek golyóbis, így szegénykém az utolsó fordulóban megakadt :)

meteor
 
 


Vendég
 


Rita! Köszi! Akkor erre a segítségre igényt tartanék! Elküldöd a címed priviben, hogy elküldhessem a kuponokat? A telefonos egyeztetés tetszik, mert ki tudja, hogy lesz-e amit előre megbeszélünk...

Köszi előre is!

(Akkor viszont Panni jól összeszedte magát az induló súlyához képest! :) )

Kimi! Milán is édes kis minike volt! Most is édes, naná, csak már nem mini!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Tök jó a nosztalgia!

Kimi! Köszi :-)

ha a lustaság fájna, na mindegy képek a blogban, ha rákattintotok, előjön nagyban. http://kovacs-telekes.org/juca/blog/?p=63

Rita!

Kinga feje is kerek volt, de miután kijött, mint egy ubi, bár tényleg pár perc is sokat számított, de az első pillanatban nagyon ijesztő volt, nem is mertük fényképezni :-)

Kitti!

Topikegyenbody???
Kép

Még itt is csúcsfej, pedig már vagy három hetes volt :-) Most már csak az arisztokratikus homlok a régi. Akkora, hogy keringőzni lehet rajta :twisted:

tjuca
 
 


Komoly az egyencucc, Juca! Nekünk volt kékben is ugyanilyen és annyira aranyos volt benne Ádám is, imádtam.

Csajok képzeljétek Ádi már megint nagyon köhög, de olyan nagyon hurutosan. Szerintem este megint elviszem a gyermekkórházba bár már a hócipőm is tele van.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Gabella: tényleg minike volt Milán, az utolsó hónapban fogyott a pocakban, már nem érezte jól magát.

Kitti: voltatok a múltkor a Budaiban? Mit mondtak?

Kitakarítottam a hűtőt, volt egy kis segítségem is, aki szépen mindent megrágcsált. :D
Vendég
 


Móni, voltunk, néztek vért, vizeletet, torok, orrváladékot, volt tüdő röntgen, hasi ultrahang, de szerencsére csak egy torokbacit találtak ami antibiotikummal kezelhető.
Dehát már egy hete szedjük és most meg megint köhög....

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Meteor: megkaptad a privit? lehet nem, lehet 2x. Nekem kellene a tabi....

Mást nem is írok, szar volt az éjszaka, alig aludtunk és ma is nyügi van...
sziasztok!

Holnap mikor hol lesz a tali pontosan?, de majd visszaolvasok....

Mári

Kép
mári
 
 


Tali időpont: holnap 11 óra körül, Ikea

Meteor-Pannus
Kitti-Ádám
Juca-Kinga
Mári-Vencel
Móni-Milán
Andi-Márk
Colett77-Noémi
WKata-Misi
Tandika-Kíra
Mézgombi-Julcsika
Vendég
 


Mári,
privit nem kaptam, de akkor holnap viszem!

meteor
 
 


sziasztok!

Megjött a babakocsi! Pont lementünk sétálni Petivel, amikor telefonált a futár, hogy itt van a ház előtt. Futás haza!
Háát, első ránézésre ( bár még össze kell rakni) nem tűnik nagynak, de gondolom egy esernyős sportkocsi sem vetekszik a hagyományos babakocsikkal. Nekem a képen valahogy nagyobbnak tűnt!!!

Nem tudom, hogy jövök e még ma, ezért ezúton kívánok nektek nagyon kellemes talizást holnapra!

Képeket csináljatok! Babákról mamákról egyaránt, plííízzzz!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Meteor! Köszi!

Mit,hogyan ebédelnek a babók az Ikeában?
Hogy oldjátok meg?

Mári

Kép
mári
 
 


Mári!

Konkrétan én viszek kaját, de ha elfogy, akkor ingyen kérhetsz kaját a babának. Én meg szeretném kihasználni a tömegeket, és suttyomban megebédelni. :twisted: Ha az ebéd nem jönne össze, akkor átszambázok az Árkádba valami kocsitologatás közben is ehető cuccért. (csoki)

tjuca
 
 


Reni: köszi, remélem Veletek is talizunk hamarosan!

Mári: aki akar szoptat, én spec elszaladtam a DM-be és beszereztem egy üveg babakaját.

Na teszek fel egy képet a két drágámról, Milán 2 hónaposan a Balatonon. Kép
Vendég
 


Lányok, tegyetek már fel Magatokról képet, légysziiiiiiiii! Jucát, Kittit, Wkatát megismerem, de a többieket nem hiszem.
Vendég
 


Bébi!

Járj elő példával :-)

tjuca
 
 


Megjöttünk a sétából, sőt az uzsin is túl vagyunk :) .

Délben végülis megvettük a babakocsit, mellékeltem képeket :) .

Marci köszöni az utólagos köszöntést :) !

Mi még mindig nem tettük le a matracot, még mindig a legfelső álláson van, mert Marci még messze nem áll, bár már igencsak kapaszkodik a rácsba, úgyhogy most már én is erősen gondolkodom.

Kitti: hogyhogy nem a házidokihoz viszed Ádit? Nekem ez olyan furcsa, hogy a kórházba.

Oriandy megkért, hogy mondjam meg, élnek és virulnak, csak a gép omlott össze otthon, úgyhogy azért nem tud jelentkezni :lol: !

Nagyon édesek a babók és tényleg jó nosztalgiázni :) :) :) !

Reni: szuper, hogy megjött a babakocsi, most már csak fel kell avatni :) ! Ugye mondtam, hogy nem túl nagy, na de én sem vártam sokat tőlük, a miénk is csak egy minimálissal szélesebb. Sikerült még egy színben hozzá passzoló napernyőt is venni, mert Marcit nagyon zavarja az erős napsugárzás.

Holnapi tali: én is jó szórakozást kívánok nektek így a távolból. Beszélgessetek nagyokat és közben gondoljatok a távol maradottakra :lol: . Sok-sok képet kérünk, biztos mindenki nagyon fotogén :wink: !

Puszi
Eni

Kép 2 naposan a kórházban :)

Kép Icurka-picurkán :)

Kép

Kép

Kép

Kép Szuper ez a babakocsi :) , hát persze, hiszen én választottam :) !

Eni
marcy
 
 


Juca: magamat megismerem :lol:

Eni: szuper a kocsi! Ebben már olyan nagyfiú Marcika.

Remélem nem hagyom itthon a gépet és csinálok sok-sok képet a csajokról+babákról!
Vendég
 


KimiBébi!

Csak akasztom a hóhért. No mindegy, majd Milánról megismerlek
:twisted:

Kinga most bótit eszik, édesköményes nyúlhús krumplival. Az apja elmagyarázta neki, hogy olyan lesz tőle mint a medvék (a medvék nyúltetemeket kapnak a farmon, többek közt a tesóm barátjáék nyúlászatából), szőrös, nagyfenekű, nagyfogú, és nagykarmú. :twisted: Kedves nem? Ezért szeretem. Profin bókol. :twisted:

tjuca
 
 


Férjem nagyon pihent, javasolta a szegfűt a gomblyukba. :lol: :lol: :lol: :shock:
Vendég
 


Sziasztok.

Túl jó híreim nincsenek, Ádám már megint iszonyat taknyos és köhög, s amennyiben ez nem változik holnap reggelig, nem tudunk menni a talira, pedig már tökre ráizgultam a dologra. :cry: :cry: :cry:
Azért még reménykedem a csodákban, nem tudom mi lesz holnap reggelre.
Most itt játszik mellettem a szőnyegen s időnként elég csúnyán köhizik.


Eni, azért hordom a Budai Gyermekkórházba a gyerekemet, mert a házioorvosunk két hónapig elintézte Ádit orrcsepp-orrszívás terápiával és a babó állapota semmit nem javult. A kórházban megkapta a megfelelő gyógyszert és kiderítették hogy milyen baktérium okozza nála a fokozott orrváladékot.
Egyébként nagyon jó kis babakocsit sikerült vennetek. Mondd, mekkora most Marci úr? Ebben az új verdában igencsak tekintélyes méretű pasinak tűnik. :D

Egyébként kicsit ki vagyok akadva. Ez a Kaszás Attila ügy nagyon lelombozott. Ismerem, remek színész, remek ember, nagyon jó apuka egy tüneményes feleséggel és egy aranyos pici gyerekkel. :-( Szorítsatok érte Ti is hogy felépüljön! :cry: Még pluszban ez is rányomja a bélyegét az egyébként sem túl rózsás kedvemre. Ráadásul egy olyan színésznővel beszéllgettem ma, aki az egyik legjobb barátja és az interjú alatt végig nyeldeste a könnyeit...tényleg kikészültem. :(

Tomi elment próbálni, egyedül vagyunk Ádival. Már megfürdettem, benyomta a kekszes piskótás tejpépét. Ha elalszik, még teregetnem, mosogatnom kell és vagy századjára összeszedni a szétszórt játékokat. Aztzán filmet szeretnék nézni, de az is lehet hogy egyszerűen csak "elborulok" én is. Lehet hogy még később felnézek.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti: sajnálom. :cry: Remélem reggelre jobban lesz Ádám!

Kaszás Attilát, mint színészt én is nagyon szeretem. Remélem hamar felépül!!!

A Budai Gyermekkórház tényleg nagyon jó. Nem túl nagy, én ezért is bírom és nagyon rendesek a dokik.
Vendég
 


Kitti: érdekes, mindenki úgy látja, hogy milyen nagy Marci (képen), de pl. amikor most voltunk anyóséknál a sógornőm megjegyezte, hogy nem is olyan nagy, mint ahogy a kép alapján várták (nagyon ritkán látják, legutóbb karácsonykor voltunk otthon, úgyhogy ők is csak a képekben gyönyörködnek :) ) . Szóval szerintem csalóka egy kicsit, na meg persze ő nekem a kicsi kis virágszálam, még mindig az én kisbabám :lol: :lol: :lol: .
Na meg persze a képen úgy látszik, mintha nagyban a lábtartón lenne a lába, pedig vagy 5 cm választja el tőle :lol: :lol: :lol: .
Egyébként pont tegnap állítottam rá megint a férjemet a mérlegre Marcival és úgy néz ki, hogy 10,5 kg körül van :) . Valószínű, hogy jövő héten megyünk tanácsadásra, akkor pontosabb adatot is tudok mondani :) .

Akkor megértem, hogy nem a házidokihoz viszed, azért jó, hogy van a környéken olyan kórház, ahol fogadják és ellátják a babót :) . Ez szimpatikus.

Én is hallgattam a Kaszás Attiláról szóló híreket. Hát nem semmi :( . Remélem erős a szervezete és felépül, még fiatal nagyon egy ilyen agyvérzéshez :( .

Kimi: ez tetszik, szegfűt a gomblyukba, vicces az apuka :lol: .
Ne hagyd otthon a gépet és készíts sok-sok képet :lol: !

Eni

Eni
marcy
 
 


Kitti, Ádámnak jobbulást! Szerintem azért esik vissza folyton, mert igazából nem is tud kilábalni. Nekem is volt ilyen időszakom, és egyszer aztán a doki telenyomott egy halom gyógyszerrel, és utána jobb lett. Lehet neki is az úgynevezett ágynyugalom kellene, hogy kifeküdje a betegséget. Bár írtad, hogy alaposan kivizsgálták, lehet, hogy a köhögés és az orrfolyás csak a tünete valami másnak. Csak találgatok.

Marcy, a 10,5 kg azért szép méret. :) Márk még mindig nincs 8 kg.

Születéskori képeket Márkról ott a www gombnál találtok.
Karácsony környékbeliek pedig itt: http://fototar.t-online.hu/media/medial ... &status=ok

A talira én is viszek kaját Márknak, bár nála elég necces, hogy fog-e enni egyáltalán. Egyébként én is úgy terveztem, hogy magamat is megebédeltetem ott. Legalább nem kell főzni :D Fényképezőt majd viszek, hacsak itthon nem felejtem. Mostanában nagyon szétszórt vagyok.

Andi

amandi
 
 


Üdv.

Esélyem sincs a Vészhelyzetig befejezni az irományomat, majd próbálozok...közben nézem, mert elkezdődött, de jelenleg reklám van...szóval kb. harmadjára fejezem be, amit írok.
Ma Peti visszaadta a vacsiját, a kelbimbós bárány valszeg nem egyezett az uzsira kapott almás-málnás rizzsel. :o

Kimike, kukoricafőzit ugyanúgy kell, mint bármi mást. Megfőzöd a fagyasztott kukoricát sós vagy vegetás vízben, és ma megfőtt, berántod, vagy behabarod.
Igen, vannak ilyen "teve típusúak", mint te. :) De általánosságban (nem szoptató anyukának is), minimálisan 2 liter folyadék kell(ene), értelemszerűen szoptatáskor több.

Reni, ez a baj, velünk, emberekkel, hogy egy idő után átesünk a ló túloldalára. Nekem is volt olyan, ami nálad, fáradt voltam, de az alvás nem ment, szenvedtem, mire lecsukódott a szemem.
Matrac :) . Nálunk csak három állásba helyezhető a matrac, így már egy jó ideje totál lent van, tény, hogy nem a legkellemesebb, mikor bele kell tenni a gyereket.

Kitti, tudom, hogy nem vigasztal, de Peti 4,5-5 hét alatt gabalyodott ki a torok- és mandulagyulladásból teljesen. Nekem az egyik doki azt mondta akkor, hogy akár 6 hétig is eltarthat, mire felépül rendesen.
Borozgatást és pezsizést én el se tudnék képzelni itthon, leginkább azért, mert antialkoholisták vagyunk, a férjem teljesen, és meg majdnem teljesen. :D
Nagyon édes volt Ádám...most bizti nem lesz időm, de holnap keresek kiskori képeket Petiről, és teszek fel néhányat azok kedvéért, akik nem látták törpeként.
Érdekes, hogy ellátják Ádit a gyerekkórházban, nálunk minden beutalóköteles. Miért nem keresel inkább egy megbízható házigyerekdokit?

Juca, na nekem meg edzőcipőim vannak, nekem az a maximális kényelem. Ami magas sarkú, az csak alkalomra van, meg ha tél van (a bakancsomnak is van egy kicsi sarka)...
Én Petivel való terhességem kezdetéig gyereknőgyászhoz jártam, őt ismertem, ő kezelt, és jól. Szűzesség...érdekes egy téma, én is elmúltam már 18...hiába, mi még a "későn érő" kategóriába tartoztunk akkoriban ezek szerint.
A kérdés szerintem sem logikus, érteni én sem értem, de mondjuk talán jobb lenne, ha valaki elvetetné, mintsem 9 hónap múlva bedobja egy kukába, ahol senki sem találja meg, és meghal.
Autó: hát én is úgy vagyok ahogy Te, de nem vezetnék Trabit vagy Wartburgot (ülni, ülnék benne, csak nem a vezetőülésen). Én is azt szoktam mondani, hogy van benne három pedál meg egy kormánykerék, van négy kereke, tehát jó. :D
Petit mi is állandóan hoztuk-vittük. Így ő is imád csavarogni, hál' Istennek a mindennapi betevőjét fedezte anno a mamákhoz való oda-vissza út (busz és némi séta) meg némi babakocsis rallyizás, most meg ugye sportbabakocsizás van, így megelégszik az oda-vissza úttal. :)
Nekünk nincs ilyen bodynk. :D Hát a férjedet se adnák el Afganisztánban...ilyen bókkal!

Gabella, nálunk van C&A, csak nem tudom, hogy itt be tudom-e váltani. De azt hiszem, majd valamikor bemegyek és megkérdezem!
Én a múlt hónapban rendeltem a Rossmannos webáruházból, azt tudom, hogy 10000 Ft felett ingyenes a házhozszállítás, egyébként meg ezt találtam az Üzletszabályzatban:

Szállítási információk:

A Rossmann internetes áruházában vásárolt termékeket futárszolgálattal juttatjuk el Önhöz, partnerünk a GLS Hungary Kft. A vásárlástól számítva 2-4 munkanap alatt juthat hozzá a csomagjához. Futáraink hétköznap 8 és 17 óra között végzik a kiszállítást, így kérjük, olyan címet adjon meg, ahol ez időszakban tartózkodik, illetve olyan telefonszámot, amin napközben elérhető. Amennyiben az első kézbesítési kísérlet sikertelen, futárunk telefonon egyeztet Önnel egy újabb időpontot, és felár nélkül újra kiszállítja a csomagot.

A szállítási költségek a következőképp alakulnak az ország egész területére vonatkozóan:
- ha a megrendelés értéke 9999 Ft vagy az alatti, akkor a szállítási költség 930 Ft
- ha a megrendelés értéke 10000 Ft vagy több, akkor szállítási költséget nem számolunk fel

Csomagolási és egyéb költség nincs.

A fizetés a csomag átvételekor történik, készpénzben.


Felhívjuk figyelmüket, hogy csak normál, háztartási mennyiségekre vonatkozó rendeléseket szolgálunk ki!

(Bocsi a többiektől az OFF-ért.)

Meteor, Peti már lassan egy hónapja csak köztünk hajlandó jót aludni. :o Elromlott...
Tegnap kimaradt, területi ellátásról itt: http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=3 ... ema=PORTAL

Na közben lassa vége a sorozatnak, lesz utána Grace Klinka. :D Nem vagyok függő...kicsit sem.

Szép estét mindenkinek.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


SOS! De csajok! Nincs cici, ok a babakaja, de hidegen?

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudtam jönni pár napja, úgyhogy nem lesz idő most mindent végigolvasni, inkább írom, ami eszembe jut:

Először is, Marcy, mi is nagyon jól éreztük magunkat nálatok, így utólag is még egyszer köszi a lehetőséget, és tényleg remélem, hogy még fogunk tudni máskor is találkozni veletek, ha arra járunk!!! :-)
Ja, és aranyos vagy, hogy feltetted a képeket, esetleg majd írd meg priviben, hogy hova töltitek fel, ahonnan le tudnánk vadászni :-)

Kata, testvérekkel kapcsolatban szerintem ne a rossz példa alapján dönts! Bízzál annyira az anyai ösztöneidben, hogy beléjük tudod nevelni a testvérszeretetet. Szerintem nagyon sok múlik a szülőn, nem az számít, hogy nagynéni-nagybácsi esetében hogyan volt, mert a szülői hozzáállást látja nap mint nap. Nekem két öcsém van. A nagyobbik 4,5 évvel fiatalabb nálam. Vele elég sokat püföltük egymást kicsinek, de ha ő nincs, akkor püföltük volna a többieket az oviban. Ennek ellenére mindig imádtam, és felnőttkorunkra még jobb lett a kapcsolatunk, és igyekszünk segíteni egymásnak, ahol lehet. Főleg mióta Kíra megszületett… Ha itt lakna az öcsém is, szerintem ő nevelné… :-) Szerintem kiskorunkban is csak annyi volt a probléma, hogy ő éppen akkor tanult meg menni és rombolni, amikor én végre megtanultam „építeni”, és kellett egy pár év, amíg egymáshoz igazodunk.
A kisebbik öcsém 12 évvel fiatalabb, mint én, őt a kezdetektől imádtam :-) :-) :-)

Nőgyógyász-kórház: Én a Rókusban szültem, a saját dokimnál, és amíg van lehetőségem, a nőgyógyászomhoz fogok ragaszkodni.

Szülés: nekem is „csak” gátmetszés volt. Elég nagyot vágtak, ennek ellenére semmit nem éreztem az első héten. Emiatt szívtam meg, mert azt hiszem (így utólag könnyű okoskodni), hogy az első két napban mégiscsak túl sokat ficánkoltam, mert egyáltalán nem fájt és nem húzódott. Viszont a sok ficánkolás következtében a következő 8 hét szörnyű volt! Nem kívánom senkinek! Már akkor is azt mondtam, hogy ehelyett inkább szülnék még egyet!

Cipő: mi most örököltünk egy 18-as Siesta szandit, de olyan, mintha új lenne, tényleg. Szerintem az kitart a nyáron.

Amúgy képzeljétek, Kíra 2-3 lépést már mászik, annyit nevettünk rajta tegnap este, úgy megy, mint a cirkuszi ló. :lol: :lol: :lol: Kezét-lábát az égig emeli, úgy lépeget :-) És tegnap felállt az apjába kapaszkodva, ma pedig egy nagyobb darab játékba, de aztán rögtön dől is el, mert nem tud megállni a lábán. Úgy érzem, lesznek itt még nagy puffanások!!!

Marcy, látom, azért összejött a babakocsi-projekt… :-)

Lányok! Holnapi taliról még írjatok gyorsan, hogy 11-kor hol és hogyan? Gondolom, megismerjük egymást a gyerekekről, vagy nem? Ti babakocsit visztek az IKEA-ba, vagy oda már csak kézben viszitek a gyerkőcöket?

tandika
 
 


Csajok, 11-kor az Ikea éttermi részénél talizunk.
Tandika: Én viszek babakocsit.
Ne aggódjatok, van mikro, ahol meg lehet melegíteni a kaját. Van baba-mama szoba is, ahol lehet pelenkázni, szoptatni stb. A felnőttek is tudnak enni és fognak is. :wink: :D
Fogalmam sincs hogy ismerjük meg egymást, de hát majd csak összegabalyodunk. Majd jó hangosan rászólok a gyerekemre, hogy Milán irgum burgum, arról megismertek. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mári!

Megmelegítik. Van mikró, meg valami melegítő. Ezek elég harcedzettek nyugi. (Amúgy én mindent szobahőmérsékletűen nyomok a gyerekbe, de a mai melegebb lesz, mert most kotyvasztom, és nem fog addig kihűlni).

Tandi!

Babakocsival, és gyerekkel kb. 11-re leszünk az IKEA második (a liftben azt hiszem 1. mindegy két emelet van össze vissza) emeletén az étteremnél van egy gyereksarok. Amúgy szerintem meg fogsz ismerni, de nyugodtan kérdezd meg az információt, többek között ezért vannak. :-)

tjuca
 
 


Eni: azért a 10.5 kg nagyon szép. Milán kb. 9 kg lehet és 2 hónappal idősebb baba. :)
Vendég
 


Sziasztok.

Összesen 2 órát sikerült aludnunk az éjszaka. :cry: Teljesen kivagyok. Ádi orra megint folyik mint az őrült, köhög nagyon, úgyhogy attól tartok, nem az ikea, hanem az orvos felé kell vennünk ma reggel az irányt.
Nagyon szomorú vagyok, öt hete küszködünk ezzel a nyavalyával és teljesen belefáradtam.
Ráadásul úgy szerettem volna találkozni Veletek és őszintén szólva most a bőgés kerülget hogy nem mehetünk.

Ráadásul a férjemnek ma mennie kell a bíróságra. Ja, ezt a barátságos storyt még nem is meséltem. Még a nyáron, amikor mindenórás terhes voltam, s a párom anyukája épp kórházbahn volt, Békásmegyerre igyekeztünk anyósomékhoz, hogy összeszedjünk neki hálóinget, papucsot, ezt azt. Tomi tiszta ideg volt aznap, egyrészt az anyukája válságos állapota miatt, aki akkor kapta az első agyérgörcsöt, másrészt, miattam hiszen tudta, hogy gyakorlatilag bármikor meginduéhat a szülés. No, ilyen lelkiállapotban volt a férjem, amikor egy őrült muki szabálytalanul elénk vágott a Szendendrei úton és Tominak akkorát kellett fékezni hogy én, azaz a terhes felesége, lefejeltem a műszerfalat. A férjem kicsit dühös lett, a piros lámpánál kiszállt, leteremtette a mukit és még a gallérját is elkapta. Tisztára mint egy akciófilmben. No de a lényeg, a hapsi feljelentette TESTI SÉRTÉSÉRT holott a két szememmel láttam, hogy nem bántotta az ürgét. Viszont én nem lehetek tanú, mivel a felesége vagyok. :( Szóval ma kettőkor a férjem a vádlottak padján fog állni. Ja és mellékesen aznap éjjel megszültem. Jó, mi?

Na nem kesergek tovább, megyek, intézem amit kell. Jó talizást kívánok Nektek és naaagyon nagyon irigykedem és azért bennünket se felejtsetek el, lélekben ott vagyunk!

Puszi:

Kitti

PS: Csináljatok jó sok fotót!!!!

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti!

Aput azért büntették meg mert nem fizette a vízdíjat a garázsban, ahol nincs is csap, szóval víz sem, vízóra sem. Elment egyedül, ügyvéd nélkül, mondván ebből csak nyertesként jöhet ki, majd szépen megbírságolták, és visszamenőleg egy évre ki kellett fizetni azt a vizet, amit nem használt, mert nem is tudná. Vicc? Magyarország. :evil:

IKEA miatt szomor, de lesz még alkalom, és Ádi az első! Férjednek pedig drukk.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Tegnap este jöttünk haza, még nem volt időm olvasni.

A talira mi is megyünk! :)
Én olyan kaját viszek Julcsinak, ami hidegen is jó (sertéshusi barackkal), tegnap a vonaton is ilyet evett. Hogy én mit eszek, azt még nem tudom, de ma szénhidrát napom van, így kicsit nagyobb a választék. :)
Egyébként az IKEA-ban nagyon kulturált babaszobák vannak, lehet pelenkázni, etetni, öltöztetni.

Na, most elaltatom a csajt, hogy bírja a randin. :)

puszi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!
Kitti! Sajnálom a betegeskedést, és teljesen együttérzek, mert Mesi megint elkezdte ugyanezt. Folyik az orra, és köhög is. Ma még csak cebion, köptető, kamillatea, orrszívás, orrcsepp, de holnap viszem a dokinénihez, tuti kapni fog antibiotikumot... Megint. Múltkor egy hétig szedte, jobban is lett, de ahogy elfogyott a gyógyszer, pár nap múlva újra kezdte. Nem is tudom szerintem kikúrálni. Csak Lackó ne esne vissza, olyan jó már, hogy oviban van!
Rita! Feladtam neked a kuponokat, köszi még egyszer a segítséget!
Ex! Neked is köszi, de már mikor láttam, megcímeztem Ritának a borítékot. Rossmann ügyben is köszi a tájékoztatást! Egész korrekt!

Most mennem kell, nem tudom, jövök-e még ma! Jó randizást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszka!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok,

nem sokan maradtunk, akik nem mentünk a talira :( !
Most szomorú vagyok.

Marci alszik, úgyhogy azt hiszem nekiállok tanulni :( .

Reni te mivel ütöd el az időt addig, amíg a többiek nem jelentkeznek???

Jelentkezett a védőnéni, holnap délelött eljön, délután pedig megyünk tanácsadásra Marcival :) .

Eni

Eni
marcy
 
 


Szia Eni!

Mit tanulsz? Egyébként tök jó a babakocsi, és Marci tényleg nagy! Mesi 2 hónappal idősebb, de nincs még 10,5 kiló! Nem is tudom mennyi, de holnap nem megyünk méretkőzni, betegen ugye nem kéne...

Megyek, főzök, mosogatok, takarítok meg még ami belefér...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella: a többieknek már biztos uncsi, de igazgatásszervező szakra járok a BCE-re és mivel a nővérem május végén, június elején szül, ezért 2 hét alatt szeretném lepörgetni a vizsgákat, ehhez viszont az kell, hogy lassan elkezdjek tanulni.
Egyébként válogathatok a tanulnivaló között: filozófia, szociológia, közig. alapintézmények, egy kis EU stb. szóval nem unatkozom.
De amint látod, még mindig itt ülök a gép elött, pedig tényleg ki kellene használnom az időt.
Marcika kajcsija készül, legalább ennyit fel tudok mutatni, na meg mosok és teregetek :) .

Eni

Eni
marcy
 
 


Minden elismerésem azoké, akik gyerek mellett tanulnak. Az egyik szakmámat én is így szereztem, de az csak egy középfokú suli volt, és számomra ismétlés volt az egész, nem új anyag, mégis megküzdöttem vele.

Én is ideragadtam egyébként, lusta vagyok. De legalább a nap süt. Nálunk csak tegnap volt rossz idő, de ez is kimerült abban, hogy esett az eső meg fújt a szél, de 10 fok megvolt minimum.

De jó, a csajok ezóta már pletyiznek!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Eni!
Én idáig nem unatkoztam. Csináltam a férjemnek túrós tésztát és káposztás tésztát, Petinek csirkehúsis karfiolos-répás-krumplit. Magamnak egy kis diétás sült csirkés csirkét káposztasalival. Voltam a boltban és a lottózóban, mivel volt az ötösön egy kettesünk és a hatoson egy hármasunk. Gyorsan el is játszottam a nyereményt újabb szelvényekkel.

Peti ma nagyon rendes gyermek volt 8-ig aludt. Egyszer szopizott 4-kor. Így most végre én is kialudtam magam!

Én is sokat a gondolok a többiekre! De jó nekik! Remélem csinálnak sok képet!
Képzeljétek, már 3. éjjel álmodtam, hogy Pesten bóklászok. Már nagyon vágyok Pestre, pedig másfél éve visszaszámoltam a napokat a haza költözésemig. Érdekes, hogy a rossz is tud hiányozni!

Reni
Kép
prenata
 
 


Nem egyszerű, de nem panaszkodom :) .

Nagyon jó a lányoknak, remélem tényleg közzéteszik a fotókat :) .

Megetettem Marcit, ma spenótot kapott krumplival, nagyon ízlett neki, szereti. Monjuk mit nem szeret??? Jó étvágya van a rosszcsontnak :) !

Egy kicsit még játszunk, aztán indulunk sétálni. Nincs rossz idő, de nem is süt a nap. Meglátjuk, hogy bírjuk kint.
Tegnap az eső és a hideg ellenére 2 órát voltunk kint. Na jó, csak az első fél órában esett. Amikor azt mondtam magamban, hogy most már elég a sétából, akkor meg hívott a barátnőm, hogy ők most indulnak sétálni, nem tartunk-e velük, hát nem kellett kétszer mondani :) .

Eni

Eni
marcy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?