Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,

Az Elevitet csak reggel lehet bevenni? Nem baj ha elfelejtem és délután veszem be?
Egyébként nekem lassan elfogy, akkor a Multivitamin Terheseknek-t fogom megvenni. Olcsóbb és állítólag kisebb szemű, de benne van minden ami kell (folsav is).

Puszi
Mamacica
Mamacica
 


Évike!

Az én nogyógyászom a vitaminokról azt mondta, hogy aki egészségesen, sokoldalúan táplálkozik, annak teljesen fölösleges bármiféle vitalmint szednie. Viszont Bejának igazga van a folsavval kapcsolatban: azt már a terherbeesés elott jó lenne szedni 1-2 hónappal. A spenótban nagyon sok folsav van (és azt hiszem, vas is). Úgyhogy én is rá fogok kérdezni a dokimnál a folsavval kapcsolatban.

Puszi: Laura
Laura
 


Szonja!

Neked koszonhetem,hogy onhatalmulag 3-at vettem be naponta-eddig nem hallottam,hogy emelni kell-nekem nem mondta az orvosom,de most mintha alakulna valami.Ork halam,hogy akkor ezt megirtad,picit feletem,hogy az orvosom tudta nelkul emeltem de mostmar nagyon orulok neki.Nekem kb.1 hetet kell meg izgulnom ugy szamolom,hogy jovo het vege fele lenne esedekes a mensim.

Bejja!

IGEN-IGEN!!!Nagyon klassz lenne,mi egeszen kozel vagyunk helyileg egymashoz.Mar megbeszeltem apaval is a MAV-ban fogunk szulni,ha most sikerult akkor dec 16 korul!KépJajjjj de jo lenne!

Pussszz-pussszz mindenkinek!Imadlak titeket!

Kriszti
kriszti
 

 
 

Kriszti!
Nagyon fogok neked drukkolni!!!! Már csak azért is mert én is decemberben születtem Kép
Pusz, Szonja
Szonja
 


Sziasztk!

Évike, szerintem a folsavat semmiképp ne hagyd ki, arról mindenhol azt írják. ELÕTTE el kell kezdeni!

Éva! Nekem úgy tûnik abból amit itt olvasok, hogy párodnak ez a problémája kezelhetõ. Fogd fel úgy a dolgot, hogy végre valamit találtak, ami oka lehet annak, hogy eddig nem sikerült, és végre történik valami konkrét lépés az ügyetekben!

Mariann! Szerintem nem teheti meg a doki, hogy ha te a császárhoz ragaszkodsz, hogy nem mût meg. Amúgy elég nagy esélyed van rá eleve, hogy úgyis az legyen. Azért fura, páran azon szurkolunk, hogy ne legyen második császár, mások meg éppen azt nem akarják, hogy ne legyen császár után hüvelyi.

Ildi
Pethes Ildikó
 


Hát lányok,
úgy tünik értm nem kell tovább reménykedni.Kép

Furcsa dolog történt, tök vidáman vagyok már hetek óta, optimizmussal tele. Erre most egyik pillanatról a másikra cefet rossz kedvem lett. Gondolkodtam, hogy mi lehet a baj, erre kb 5 percre rá elkezdett nagyon fájni a bal petefészkem és görcsölni kezdtem. Ezek után egy-két órával szokott nekem megjönni. Mostmár mindkét petfészkem cefetül fáj. Kép

Hát ennyit rólam..
Jázmin
 


Kriszti!
Bocs! Úgy látszik Cavintot kell szednem, olyan feledékeny vagyok! Azt szerettem volna megkérdezni toled, hogy neked ebben a ciklusodban végül is volt egyértelmuen pozitiv ovulációs teszted vagy csak olyan mint nekem, hogy halvány második csik (már egy éve használtam ezt a tesztet de csak most néztem meg, hogy itt a halvány második csik nem jelent pozitiv eredményt, én meg azt hittem ez is úgy muködik mint a terhességi teszt: halvány csik = pozitiv..)
Szóval, nálad hogy volt??
Szonja
Szonja
 


Jázmin!
Ne vezess félre! Már azt hittem, hogy megjött! Kép De még nem jött meg, ugye? Hát akkor tessék reménykedni!!!Kép
Szonja
Szonja
 


csaszaros Lanyok!

Az en teso is 3-at szult csaszarral de o is sokat mondogatta,hogy mit meg nem adna egy huvelyi szulesert.

Szonja!

Tunder vagy!hanyadikan szulettel?a kisfiam dec 23.-an szuletett tan meg arra is van esely,hogy egynapiak legyenek,bar a karacsony eleg szar a korhazban.Persze en meg nem is merek bizakodni,hogy sikerult.

Laura Evike!

a folsav nagyon-nagyon fontos,azt kotelezo szedni!!!!

Kriszti
kriszti
 


Kriszti!
Én 27-én születtem. A keresztfiam is erre a napra volt "kiirva", de végül szilveszterkor született meg 10 évvel ezelott...
Szonja
Szonja
 


Sziasztok,

Uristen mennyi iromany van, egyaltalan nem tudok lepest tartni.
Szomoru hir, hogy en ebben a ciklusban kilepek a körböl, mert holyaghurut gyulladasom van, mindennel (nem reszletezem) ami hozzatartozik. Mivel peniclint kell szednem az ötvos azt mondta, hadjam ki ezt a honapot. Hat nem bosszanto???

Sok a varomanyos-remenyes a listan, lehet hogy az lesz a hetek hete? Ha az igy megy tovabb egyedül maradok, es a sajat kerdeseimre fogok magamnak valaszolni.

Ildi!
Ezt nem tudom neked pontosan megmondani. De gy bizonyos idöpontban a zsaknak kell egy bizonyos merete hogy legyen, ha az egyik masfelszer nagyobb mint a masik, akkor az egyik nem fejlödik ki rendesen. Mivel ebben bizonytalan vagyok, meg fogom kerdezni az örvost, ha teged ez erdekel. Az a hobbija, hogy kerdesekre valaszol.

Mindenkinek nagyon drukkolok Hajra FradI!!!

Anna
Anna
 


Optimista Pityukám! (Anna) Kép

Úgysem maradsz egyedül, mert pl engem innen nem lehet lekoptatni! Kép Gyógyulj meg minél elõbb!
cuppppp, Beja
Beja
 


Szép napot,
most alusznak még a kicsinyeim, így írok pár sort.
KRISZTI! nekem a harmadik babám 4 éves elmúlt, ez a friss már a negyedik lesz!!!!!Korban, meg gyerekszámban magasan verem a bandát!(nagy ÉRDEM!!??).
OrSI-minden tüneted terhességre utal...,várjuk a tesztet!
Nekem a hétföi a MINISTICK volt(20-as érzékanységü) a tegnapi meg, de ezen már jóval férfisabb a lényeges csík, és ott is maradt, holott azt írja rajta, hogy fél óra múlva nem értékrlhetö..

Nem höméröztem eddig sem, úgy gondoltam öreg vagyok bohócnak, különben is majd minden éjjel kelek valamelyik fiúhoz..hajnalban meg már szállingóznak át, nem tudnék 5 percig nyugodtan mérni egyik nyílásomban sem...

DE:most is minden reggel melegebb vagyok, mint eddig, a kedvesem meg is jegyzi naponta

Zsofi.--ami a baba nemét illeti, mi pont e miatt 2 nappal az ov. elött, ill. 3-al utána voltunk összebújva, ezért is hittem, hogy ebben a hónapban túlcifráztuk, de nem vagyok benne biztos, hogy nem egy soronkívüli ovuláció eredménye nödögél bennem...???

A szagokat eddig is nagyon éreztem, most ellenben ha éhes leszek, vagyis ha kiürül a gyomrom azonnal kellemetlenül érzem magam, gondolom az alászálló vércukorszint is belejázszik..nekem ez eddig minden terhességemnél a legelsö jelek egyike volt, meg egy kellemetlen szájíz(szoktam fogat mosni!).

Szomjasnak az vagyok, és föleg a cicim nagyon érzékeny, alig tudom megmenteni a daraboska fiacskáim hegyes könyökétöl..
Dorka, Dzsili-köszi a gratulákat!

Jóóóó hosszan írtam, bocs.
Kinga
kinga (kinga)
 


Na végre betöltötte, kb. 4-szerre sikerült!

Laura!
Vasárnap elött nem szeretnék tesztelni, de már alig bírom ki!

Éva!
Köszi a drukkolást és fel a fejjel, hiszen a doki azt mondta, hogy befolyásolhatja, tehár tessék reménykedni és nem feladni! Azt meg, hogy a terhünkre vagy eszedbe se jusson!

Mariann!
Azok vannak elöl! Én is ezért tettem ciklus nap szerint sorrendbe, hogy láthassuk kiért lehet izgulni! Akkor holnap reggel várjuk a teszt eredményt? Szorítok!

Jázmin!
Remélem igazad lesz, és baba van a dologban Kép!
Ha jól értettem neked sem jött még meg, akkor mi ez a Kép? Nekem is fáj mindkét petefészkem, igazság szerint inkább az egész alhasam. Ez lehet jó jel is, szóval Kép.

Évike!
Egészen hasonlóak a tüneteink, de én még csak a 26. napon tartok. Erröl jut eszembe, ti hogy számoljátok melyik az elsö nap, amikor megjön, vagy az azt követö nap? Én eddig úgy számoltam, hogy a következö nap. Lehet, hogy már a 27. napon tartok?
Én Elevitet szedetk, egyenlöre csak másnaponta, majd ha kétcsíkos leszek, akkor szedem rendesen.


Na most már elhúzok haza, majd holnap jövök!

Orsi
Orsi
 


Bejacska,

remelem is hogy nem brunk lekoptatni, mert te peldakep vagy:

1. Türelem, nem tesztel, pedig mar mindenki tudja az orszagba (idegeit borzolgatja sorstrsainak)

2. Elszamolja a peteers idöpontjat, (nem szandekos felrevezetese sorstarsainak)

3. Nem "normalis" högörbe. (pelda sorstarsainak, hogy nem 38,6.-nak lennie, megis megfoggant)

4. Kiallas a nem lekoptatas mellett.

5. Pelda, hogy a ciklus nem mindig 38 napos, es peteeres nem mindig a 14.-ig napon van.

Na, ennek örülök, megnyugtattal. Meggyogyulok. Csak az a baj, hogy lehet, hogy a tulzott sextöl volt a dolog. Lehet, hogy tulzottan belelendültünk?

Mariann! el!
O-P
Puszi,
anna
anna
 


Kinga!

bocsass meg,hogy elszamoltam a fiacskaidat de en 3-nal mostanaban nem tudok tovabb szamolni!KépTe is szomjas vagy? en ugyan meg csak varom a mensit(1 het)de mar most a duplajat ittam meg a szokasosnak es meg hol az este?!Mi is leanyra koncentraltunk de mi 1 nappal elobb tenykedtunk.Asszem mindegy neked is mi lesz a laba kozt csak itt legyen az olemben.Kép

lanyok!

En elpalyazok holnap talalxunk,meg annyit,hogy leszakad a derekem es nagyon feszul az alhasam!!!!

Jok legyetek!Kép

puszi Kriszti
kriszti
 


Kriszti!
Nem válaszoltál az ovulációs tesztes kérdésemre! Szomorú vagyok...Kép
Szonja
Szonja
 


AnnaKépKépKépKép De bírlak! KépKépKép
Vegyetek vissza a tempóból! Egyáltalán volt idõtök másra? ;-) Tényleg: jobbulást Neked, gyógyulj meg minél hamarabb, hogy Te légy a legegészségesebb kismama! Kép
cuppppppp
Beja, a kopásálló
Beja
 


Beja,

Ezt nem hiszed el, mi egy eve nem csinalunk mast.

cuppiti cuppiti

Köszi, kopasallo

Anna
Anna
 


Évike,csak azt mondd meg:miért nem tesztelsz?Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

Kriszti,ha nekem is igen,akkor dec.15.

Jázmin:amíg nem jön meg addig felejtsd el a kettos pont után a kezdo zárójelet!(Ez kicsit bonyolult lett).

Orsi,szerintem te is a 27.napnál tartasz.Nem az az elso nap,amit annak számolsz.

Anna,tudod,hogy akkor sem hagylak egyedül,ha esetleg ketto csíkom lenneKépJa,a kávét se felejtsük el!Kép

Mariann
Mariann
 


Sziasztok lányok!
Még tényleg nem jött meg, de azt hittem minden percben megjöhet. Eddig még semmi, de nagyon érzem az elöszelét. Kép

Mariann, ezt csak neked! Kép

Szonja, téged sem akarlak ijeszgetni, csak ne bízz túlzottan a sikeremben, jó? Nem akarok csalódást okozni.

Orsi,
jó lenne, ha jó jel lenne!KépDe azért félek.

Találtam egy pár tök jó oldalt, itt az egyik:
[url=http://www.origo.hu/csalad/szuloknek/000210honnan.html" TARGET="_top]Honnan tudhatjuk, hogy terhesek vagyunk?[/url]

Puszi
Jázmin
Jázmin
 


Jázmin,a WC-paríron olyan halvány valamit láttam,ami sok mindent elorevetíthet,csak nem a holnapi pozitív tesztemet.KépRemek.
Na,mindegy,majd meglátom holnap.

Mariann
Mariann
 


Beja!
Egész pontosan azt kérdeztem,hány h. leszel, amikor tesztelsz.Közvetlen,mielött dokihoz mész fogod csinálni?
Mariann!
11.55-ös hozzászolásod:"ez igy szép,de az Amerika..."Ezt nem értettem egy picit.Az orvos Sándor Csaba
Jázmin!
Nekem a 2 terhességemnél SEMMI tünet nem volt, csak már egész a végefelé a 9-10. hét táján.(Most arrol ne beszéljünk,hogyan végzödtekKép )
De amugy is azt mondják minden terhesség más,még ua személy esetén is!
Jázmin!
Ne add fel !Még ha vérzel is vmennyit,akkor sem bizti,hogy nincs baba.!A nagy barátném a 4. hoig vérzett,meg sem fordult a fejében,hogy terhes.
Az okoskönyvem szerint:"a várhato idöben jelentkezö más szinü folyás v.a szokásosnál kevesebb vérzés nem zárja ki a terhességet de késöbb nehezitheti valodi korának meghatározását"
Én már eszt kivülröl fujom és ebben az 1 mondatban bizom nagyon! Kép
Nadin
Nadin
 


Nadin, nagyon köszi a bíztatást!Kép
Legyen igazad! Kép

Mariann,
nekem is így szokott kezdödni. Kép
Délután én is nagyon megijedtem, de egyezzünk meg abba, hogy mégsem fog nekünk megjönni, jó? Kép
Jázmin
 


Kedves Zebrasok es Nemsokara Zebrasok!!!!!

Orommel es szurkolva olvaslak benneteket,nalunk a baba jovore tervezve.
Remelem hogy az elmult honapok levelezeseit kinyomtatjatok es elteszitek ,mert 18 ev mulva sem nem lesz semmi elovenni a nagy izgalmak(csikos-nemcsikos)a varakozas, szurkolas, elso erzelmek "rosszulletek" dokumentumait.

Csikosok gratulalok Nektek,a Tobbieknek meg csak annyit:Ne adjatok fel,mindent bele!!!

Szilvia
sylvia
 


Kedves Lányok!

Már nagyon régen nem írtam ide, tuti, hogy már senki nem emlékszik rám.Tegnap éppen készültem Beját nyugtatgatni, hogy nekem csak a 7.!!héten lett pozitív a teszt, mikor írja, hogy o is bezebrásodott! Nem semmi amit ebben a hónapban eddig "muveltetek"!..és még csak április eleje van. Az biztos, hogy gólyáék a következo telet nem Afrikában töltik...KépKép
El szeretném még mondani, hogy nekem semmilyen terhességi tünetem nem volt, kicsi mellfeszülés talán. Szedtem clostylbegitet, ahogy itt valaki írta növekvo dózisban, és bejött. Most 14 hónapos.
A dokim egyébként nem követte nyomon UH.on a történéseket.
Szóval, a csíkosoknak nagyon gratulálok, nagyon szép terhességet kívánok nektek, élvezzétek minden percét, mert kevés annál nagyszerubb érzés van. De egy valami nagyon lényeges szerintem, nem szabad görcsösen akarni a babát, akkor sikerül, és a választott dokiban feltétlenül meg kell bízni!!
Elnézést a hosszú irományért, de olyan jó benneteket olvasni!
HAJRÁ!KépKép
Rita
ritasol
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hááát én úgy röstellem magam, de nem bírtam vasárnapig várni. Az egész úgy kezdödött, hogy nem bírtam aludni. Egész éjjel forgolódtam (jó, ha 3 órát aludtam) és gyözködtem magam, hogy nem tesztelek. Mindenféle feltételeket szabtam (ha 37 felett lesz a höm, ha fennt lesz a méhszájam stb). Reggel hömérövel kezdtem: 37,1 Kép, utána jött a méhszáj: fennt Kép. Végre mehettem pisilni. Gravi Hcg-t használtam és (eleinte azt hittem, hogy csak a szemem káprázik) 5 perc után kivehetö volt a második csík, kb. fele olyan erös volt mint a controll csík. A hasam továbbra is fáj, a szám most is ki van száradva, a melleim pedig olyanok, mintha nem is az enyémek lennének. Képzeljétek minden piros lámpánál megcsodáltam a két csíkomat, itt van most is velem. Délután beszerzek még egy pár tesztet, és pár nap múlva újra tesztelek. El sem merem hinni. Egyenlöre csak ti tudjátok. A páromnak is csak a második teszt után akarom elmondani, mondjuk húsvétkor. Úristen mehetek fogorvoshoz!

Anna!
Jobbulást! És ne félj hogy egyedül maradsz, maradok én is, még ha biztos is lesz a pocaklakóm!

Beja!
Neked fáj még a hasad?

Mariann!
Mi lett az eredmény?

Jázmin!
Látod nálam is jó jel volt a hasfájás, szóval nem feladni, reménykedni!

Gyólyavárók
Rony: 3 c 38 cn 23 ou Vidék 29 év
Jutka: 36 c 31 cn Videk 29 év
Évike: 3 c 31 cn Budapest 29 év
Mariann:3 c 28 cn Miskolc 30 év
Orsi: 8 c 28 cn 14 ou Komlo 26 év
Jázmin: 24 c 27 cn Pécs 22 év
Kriszti: 8 c 26 cn 11 ou Galagamacsa 29 év
Erika: 12 c 26 cn Románia 27 év
Boglárka:3 c 25 cn Györ 24 év
Eva: 19 c 24 cn Nyíregyháza 26 év
Zsófi: 1 c 22 cn 8 ou Lappeenranta-Finnország 25 év
Lotti: 3 c 22 cn 31 év
Anna: 5 c 8 cn Hamburg 36 év
Monika: 7 c / 9 hó 7 cn Budapest III. 27 év
Szonja: 55 c 3 cn Budapest 27 év

Babavárók
Niki: 10 c 31 cn 17 ou Bp(Érd)27 év 5 hét
Beja: 8 c 40 cn 22 ou Budapest 25 év 6 hét
Laura: 6 c 48 cn 29 ou Budapest 29 év 5 hét
Viráganya 4 c 6 hét
Kinga: 1 c 32 cn 18 ou Maglód 33 év 5 hét
Lara

Mindenkinek szép napot!
Orsi
Orsi
 


Jó reggelt,lányok!

Van egy halvány csíkomKépKépKép.A ho 37.A férjemet elszalajtottam még most egy érzékenyebb tesztért,kipróbálom azt is.Nagyon szeretnék bízni.

Nadin!Amerikát arra értettem,hogy Spocki az ottani gyakorlatot ismeri.

Ritasol,szerintem nem csak én emlékszem rádKép

Mariann
Mariann
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy tegnap el sem köszöntem, de rámtele-
pedtek itt, utána meg rohannom kellett haza.

Elõvettem a nõgyógyos papírjaimat és azt olvas-
tam, hogy mikor voltam hüvelyi uh-n a méhem
nyálkahártyája 7,8 mm volt. Erre mondta nekem
a doki, hogy jó vastag. De úgy emlékszem, hogy
Nektek sokkal vastagabb volt. Mennyi volt?
Most akkor ezek szerint bamba a dokim?
A follikuluszok viszont 40, illetve 48 mm-esek
voltak.
Kérlek írjatok véleményt és azt, hogy Nálatok
mennyi volt a méh nyálkahártyája, mert lehet
hogy azért nem esek teherbe, mert nagyon vékony
nálam.

Elõre is köszi és puszi Nektek!

Anna!

Gyógyulj meg hamar!

Éva
Éva
 


OOOOrsiiiiii!!!!!!!Gratula!!!!!!!!KépKépKépKépKép

Mariann
Mariann
 


Éva,nekem a 19.napon volt 9mm a nyálkahártya,ezt a középidohöz képest nem találták túl jónak.Az asszisztens azt mondta,olyan,mintha leválóban lenne.A dokim azt mondta,jó.Spocki szerint is elég.Úgy emlékszem,Orsinak volt 14mm,de nem tudom,hányadik napon.
A 40,ill.48mm irtó soknak tunik.Ilyen van?

Mariann
Mariann
 


Jó hosszan írtam, mégis kifelejtettem a lényeget: a hempergés az tuti bejön! A melegvizes fürdöt is csak a hó elején hagytuk ki. Elötte a havim megjöveteléig hétvégeken voltunk gyógyfürdöben. Tényleg lehet, hogy a rossz bolygóállás miatt nem sikerült eddig?

Ugye lehet hinni ezeknek a teszteknek? Valahol azt olvastam, hogy minden 7. eredmény téves.

Asszem ennyi elég belölem egyenlöre! Írjatok, döntsünk rekordot! Mindenkinek szorítok ezerrel!!!

Orsi
Orsi
 


Sziasztok lányok!

Engem sajnos a fönökök eltiltottak a netrol, de azért lopva bejárok!
Szoritok mindenkinek! Én is babaváró vagyok! Április 13-án nem kéne megjönnie.

Puszi: Niki
Catnet
 


Orsi!

Millió GRATULAAAAAAAAA! KépKépKépKépKépKépKépKép

Nagyon örülök a sikerednek. Borzasztóan
szorítottam. Nagyon ügyesek vagytok.
Úgy irigykedem.
Vigyázz magadra és a pici babócára is.

Sok boldogságot és jó egészséget.

Puszika

Éva
Éva
 


Mariann!

Nekem a 14. napon volt 7,8 mm-es a nyálkahártya.
Lehet, hogy mire oda kerül a petesejt, addig
még elegendõ vastagságúra nõ?
Azt írta az orvos, hogy a tüszõk 40 és 48 mm-esek.
Hát én nem értek hozzá, Õ mondta.

Éva
Éva
 


Mariann!

Köszike és neked is KépKépKépKéplink 2 red{GRATULÁLoK} KépKépKépKép!
Tényleg szuper ez a hónap! Neked mennyivel volt halványabb a második csík, milyen tesztet használtál?

Éva!
Mariann jól emlékszik nekem 14 mm volt, de akkor már (ha minden igaz) 5 napos terhes voltam Kép. Sajna ovulációkor nem nézték meg, mert a doki elfelejtett.

Orsi
Orsi
 


Orsi,
Nagyon nagyon örülök és gratulálokKép)))És tuti biztos hogy két csíkos lesz a 2. a 32. a 4. és a többi teszt isKép

Én nem tudom még nem merek tesztelni. Ma vagyok a 32. napon és 29 napos a ciklusom ez már a harmadik nap hogy késik. De kivárom a vasárnapot, bár a kiváncsiság lassan az agyamra megyKép

Kriszt, Ildi, Laura,
Köszi a tanácsot a folsavval kapcsolatban.
Hát lehet előtte kell kezdeni de én ebből már lehet kimaradamKép Ma feltétlenül beszerzem. Így lehet kapni hogy folsav? Vagy milyen néven és hol? Patika? Gyógynövénybolt? Nagyon várom a segítségeteket. Most nagyon elkezdtem aggódni hogy mi lesz mert én eddig tényleg nem szedtem és gőzöm sem volt róla hogy ajánlott. Na mindegy, ezen már úgysem lehet segíteniKép
Pussz mindenkinek,
Évike
Évike
 


Mariann!

Bocs, hogy neked nem gratuláltam. Elbambultam.

Neked is nagyon örülök természetesen, hogy
megjelent az a második csíkocska. Ugye még
írsz a fejleményekrõl? KépKépKépKépKép

Sok boldogságot Nektek is.

Éva
Éva
 


Niki és minden mensi nem váró!
Úgy látszik ez egy ilyen hónap! Sikerülni fog nektek is. Én még nem merem elhinni! 10 percenként ellenörzöm, hogy tényleg ott van-e a csík.

Mariann!
Nem úgy sikerült, ahogy elterveztem, de majd én megmutatom ennek a gépnek: <BLINK>GRATULÁLOK!</BLINK>
Átsoroltalak ám, csak még várok a lista frissitéssel, hátha lesz még kismama.

Jázmin, Évike!
Mi újság? Szorítok! Most nektek is biztos sikerült!

Éva!
Nagyon köszönöm! Én is szorítok ám továbbra is! Ebben a hónapban nektek is biztos sikerült!

Orsi
Orsi
 


Jázmin!
Tudatom veled, hogy nekem a doki már megállapította a terhességet, és másnap úgy fájt mindkét petefészkem, erosen, élesen, szúrósan, hogy nem tudtam egyenesen állni. Ne reménykedj, terhes vagy! Kép

Orsi!
Ezer gratula! Kép Kép Kép
Köszöntelek a babavárók táborában! Kép Kép Kép Kép
Látod, vége van a rossz bolygóállásnak! Vigyázz magatokra, nagyon jó egészséget kívánok!
Dokihoz mikor mész?

Puszi: Laura
Laura
 


Orsi,az én átsorolásommal még babonából várjunk.
Nehogy elkiabáljuk.
Ja,Monotesztet csináltam,és kb.1/3-a a kontrollcsíknak.Szóval elég halvány.
Alig várom,hogy jöjjenek Lauráék - a halvány csíkosok - és biztassanak egy kicsit.

Mariann
Mariann
 


ORSI ÉS MARIANN!!!!!!!

Nagyon örülök és gratulálok Nektek! Mi lesz itt decemberben... (ja én is decemberi vagyok 7-i).
Vigyázzatok magatokra, élvezzétek a gyönyöru tavaszt és a gömbölyödo pocakokat.

Vitamin: én csak a 7. héttol kezdtem szedni, bár az orvosom azt mondta, hogy az elso harmadban még nem szükséges, mert a szervezetnek van elég saját vitaminkészlete. A második harmadtól kell pótolni, de persze ártani nem árt. Hát én szedtem. Maternát, amire azt mondják, hogy nagy babák születnek tole. Kristóf 3920g-al született, ami egy fiúnál nem extra, úgyhogy szerintem nem kell ettol tartani. Nekem bevált, bár vasat külön szednem kellett, de a vérképem végig csak egyre rosszabb lett (határérték és valamivel alatta), de azt mondta az orvos, hogy ez nem vészes. Szóval szerintem kell a vitamin, de itt a nyár és a sok zöldség meg gyümölcs. Sokkal jobban szívódnak fel a természetes módon felvett vitaminok, mint a tablettások!!!

Bocs a hosszúságért, de nem akartam, hogy aggódjatok, ha esetleg idáig még nem szedtetek semmilyen bogyót Kép

Még egyszer nagyon gratulálok, és szép 9 hónapot kívánok Nektek!

Évike, TESZTELJ!!!!!!! Mi lesz velünk vasárnapig...megoszülünk????? KépKép

Pusszancs
Dorka
Dorka
 


Mariann!
100000000000000 bocsánat, de én sem gratuláltam még neked.
Tehát most NAGYON-NAGYON SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK Kép és NAGYON-NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKED, A BABÁNAK ÉS A PAPÁNAK IS!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Puszillak: elbambult Laura
Laura
 


Jaj, elfelejtettem, hogy a vitaminoknak feltétlenül nézzétek meg a szavatossági idejét!!!!

Velem egyszer megtörtént, hogy vettem egy 100db-os méregdrága Maternát a patikában. Hazaérve láttam (napi egyet kell bevenni, lejárat után tilos szedni), hogy következo hónapban leját. Azaz 60db-ot dobhattam volna a szemétbe!!! Kép Visszavittem, és a patikus azt mondta, hogy ok ezt még nyugodtan értékesíthetik, hiszen csak jövo hónapban jár le... És mit csináljak a maradék 60-al???? Amikor kifizettem!!!! Alig akarták visszavenni (pedig akkor már igencsak gömbölyu volt a pocakom, ami sok elonyt jelent minden bolti reklamációnál, meg az ellenor is elnézobb, nem beszélve a rendorökrol...de errol majd máskor mesélek szívesen, ha érdekel benneteket Kép ), szóval nagy nehezen váltották csak vissza, és még én fizettem rá így is...
Szóval legyetek résen Kép

Dorka
Dorka
 


Dorka,Laura,Éva,Orsi,köszi,köszi!!Jaj,csak el ne kiabáljuk...

Laura,megerosödnek a halvány csíkok is?Neked is halvány volt,nem?Hány nap múlva teszteltél megint?

Akinek ketto csíkja van,írja már le,hogy a számítás szerint mikorra lenne kiírva?

Mariann
Mariann
 


Éva!

Neked ki az orvosod? Én is nyíregyházi vagyok, és érdekelne, hogy kihez jársz.
Kérlek írj e-mail-t.
Köszi

BGabi
Bánhidi
 


Mariann!

A halvány csíkokról mondanám - tudod, nekem is az volt kétszer is - hogy én hétfon megyek a dokihoz újra, akkor a kórházban UH-gal megnézzük a kicsit, és ha ott lesz és minden rendben lesz, hát akkor kedden reggel tesztelni fogok. Hogy miért? Csak kíváncsiságból, úgyis maradt egy tesztem. Egyszeruen azért, mert én is szeretnék már két gyönyöru, határozott csíkot látni!
Úgyhogy azt hiszem, én vagyok az élo példa arra, hogy a "nagyítóval" látható csík is csík!

Más: Lányok, azt találtam ki, hogy elkezdek egy "naplót" írni a pocakomnak. Nem túl sokat, csak a fobb gondolataimat írom le neki 1-2 rövid mondatban. Ilyenek vannak benne: Teszteltem és a halvány csík miatt nem tudom, hogy itt vagy-e. Vagy: Ma voltunk dokinál, itt vagy!!! Vagy: Annyira fájt ma a hasam! Mit csinálsz ilyenkor? stb. stb. Lehet, hogy hülyeségnek találjátok, de o - ha megno - biztosan jókat fog rajta könnyezni és mulatni.

Puszi mindenkinek: Laura
Laura
 


Sziasztok, jó reggelt!Kép

Jóságos isten, mi van itt??? KépKépKép Lányok, én ezt már nem bíííírom követni! Kép

Kedves Orsi!!!!! Nagynagynagy gratula neked!!!!!!!!!!!!!!! KépKépKép Vigyázz nagyonnagyon magatokra, boldog elkövetkezõ kb. 8 hónapot!!!!

Kedves Mariann!!!!!! Még egyszer hadd gratuláljak így, írásban is Neked, nyugi bele öreganyám: a halvány csík is csík!!!!!! Ezt hótt tuti! KépKépKépKép
Én a babanetes szüléskalkulátor szerint dec. 3-ra vagyok kiírva.

Kedves Nadin! Én úgy szégyellem magam, hogy ennyire nem figyeltem... Most igyekszem tisztességesen válaszolni, tehát: Elõször is teszteltem már egyszer e héten szerdán, most vagyok a 6. héten (az uccsó mensi elsõ napjától számítva). Aztán tesztelni fogok holnap is, hogy lássak már erõsebb csíkot is! Kép (Remélem, most jól válaszoltam! Kép )

Kedves Ritasol! Köszönöm szépen azért, hogy leírtad, hogy neked csak a 7. héten lett pozitív az eredményed. Hidd el, még most is megnyugtatsz! Kép

Kedves Évike! Nagyon szépen megkérlek... tesztelj már légy szivesKépKépKép De hát ma már úgysem tesztelsz, aztán jön a hétvége, és csak hétfõn tudjuk meg az eredményt... egyszerûen kikészítesz minket!!! KépKépKép

nagy cuppppppppppppppantás mindenkinek!
Beja
Beja
 


Mariann!

Én november 28-ára vagyok kiírva. Ezt a doki az utolsó mensi idopontjából számolta ki. (Febr. 22.)Én viszont nem akartam okoskodni, hogy TUDOM, hogy március 9-én fogant a baba. Úgyhogy most nem tudom, hogy higyjek-e neki, vagy számoljak-e a saját kút fejembol 9 hónapot, mert az viszont december 9-e lenne.
Végülis én nem szeretném a karácsonyt a kórházban tölteni, és az is jó lenne, ha már a fa alatt lenne a baba. És ez a két dolog így is - úgy is teljesülni fog.
Ja, tényleg! A babaneten születéskalkulátor is a febr. 22-ébol indult ki, és fogamzásnak a márc. 8-át írta ki, születésnek 27-ikét. Tehát ebbol gondolom, hogy jó lesz a 28-ai dátum.
Bocs, ha kicsit zavaros voltam.
Neked mikor volt meg utoljára?
Mikor mész dokihoz?

Puszil: Laura
Laura
 


Mariann Orsi!

Fantasztikus ez a honap,gratulalok mindekettotoknek es nagyon boldob 8 honapot kivanok nektek.Ugy orulok,hogy csak NNa.

Szonja!

Ne haragudj tegnap nem lattam a kerdesedet csak ma vettem eszre.Tehat olyan vastag csikom nem volt mint amilyen az abran van,de 2 napig azert lehetett eszlelni.Mostmar megannyira sem tudom,hogy volt-e ov.-m vagy nem.Teljes kaosz uralkodik bennem ezen a teren.

Ritasol!

En biztosan nem feledtelek el,asszem ez nem olyan tarsasag aki oly konnyen felejt.Orulok hogy ujra itt vagy.

Orsi!

ha legkozelebb frissited a listat kerlek javiccs ki engem mert csak a 10. napon vagyok ov.utan,kicsit kesett a dolog,ha egyaltalan igazi volt nem csak a hasam fajt.Koszike!

Beja!

Hun vagy?

pussszzzz Kriszti
kriszti
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?