Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Beu! Örülök, hogy jól sikerült a kiruccanás. Mi nem megyünk sehova. Szerencsére dolgoznom most nem kell, de a Zuram szakdolit ír, én meg segítek neki.
De járunk ám esküvői táncoktatásra! Az nagyon tuti. Most is voltunk, ma este. Tök ügyik vagyunk már.

Nekem néha van cicifeszkó, néha nincs, de szerintem nem lényeges, mert olvastam már, hogy valakinek nem feszült és mégis terhes volt, és hát nekem is volt már, hogy feszült és nem voltam terhes. Most épp, az egyik fáj, a másik nem. Tök érdekes. A hasam viszont folyamatosan. Inszem óta. Remélem ez jó jel, mert ilyen viszont nem szokott lenni, csak utolsó pár napon. Amúgy ez nem olyan igazi fájás, csak úgy érzem folyamatosan a hasam. Na majd meglátjuk. Hőt nem mérek, csak majd a teszt lesz szerdán.

Puszi mindenkinek

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Angel!Ne haragudj amiért nem válaszoltam,de ahogy írtam már jött a sok meló.:(
Az az igazság hogy lenne időm jönni,de így jobb most nekem.Kevésbé foglalkozom így a babatémával.Olvasslak benneteket.De ennyi most elég.Mg igazán semmi nem történik velem.Mindig csak reménykedek hogy hátha most nem jön meg,de aztán nem így van.Erről tudnék mindig beszélni,de se nektek se nekem nem lenne jó.Így inkább csendes vagyok(itt).

Beuka!De jó lehetett nektek.Tényleg nagyon jó idő volt rátok.Boti biztos nagyon cuki volt,ahogy élvezte a vízet.

Kamilla!Rengeteg drukk neked.
Most nekem is sokkal hamarabb el kezdett fájni a cickóm,de miért azt nem tudom. :shock:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Szépnapot mindenkinek. :D
Olyan szépen süt a nap felénk.El sem akarom hinni,hogy jövöhéttöl munja a havat. :(
Ma is dolgozunk.Igaz csak 13óráig.De már nagyon várom,hogy haza mehesünk.Este moziba megyünk valami új magyar filmet fogunknk megnézni.

Beuka de jó,hogy megint vagy.
Boti baba biztosan nagyon élvezte a kirándulást.Ha estére jól elfáradt akkor biztosan jó nagyokat aludt. :D
Köszi a vigasztalást.Az-az igzság,hogy egyálltalán nem tört le a dolog.Én sem tudom megmagyarázni,hogy miért.Pedig most azt hittük,hogy sikerül mert minden jelem arra utalt.Teljesen pozítivan probálok hozzá állni.Ettöl meg jó kedvem lesz.

Kamilla remélem babásodsz.Küldöm a sok pozítiv energiát.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++És a megadrukokat.

Breni nekem is van olyan idöszakom mikor nem tudok ilyenekröl(babás dolgokról) beszélni.Olyankor csak úgy elvagyok magamba. :(
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 

 
 

Meliz!Mindjárt 1 óra,hamar eltelik ez a másfél óra.De jó hogy ilyen optimista vagy.Csak így tovább.Itt is szépen süt a nap.Szerintem nem lesz hó.
Én a múlt héten néztem meg az S.O.S. szerelem című filmet.Nekem nagyon bejött.Végig röhögtem az egészet.Állítólag lehúzták a kritikusok.:(Nem értem miért.

Kép
breni
 
 


Breni,
már haza értünk.)))
Most ebédelünk.Olyan éhes vagyok.
Mi a -Hasutasok- nézük meg.Kiváncsi leszek.Az S.O.S. szerelem cimü filmet sajna nem láttam.De biztos jó lehet ha végig rötyögted az egészet.
Remélem igazad lesz és tényleg nem fog esni a hó. :(

Megmelegedet a finom ebéd. :P
Puszi
meliz)))

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Editke
Olyan jó, hogy mindig így örülsz nekem :). Köszi a drukkokat, de én nagyon félek a végétől. Legkésőbb vasárnap kiderül.

Bea
szokott fájni, de jóval előbb, nem ennyire és nem ennyi ideig. De próbálom nem jelnek venni, de csak az agyam hallgat rám.

Kamilla
szinte azt írtad le ami nekem van. Remélem vagy mind a ketten jól járunk, vagy nem követed a példámat :).

Na puszi mindenkinek megjöttek a vendégek

Hajni
vkhajni
 
 


Hajni.Remélem, akkor mind a ketten hamarosan csíkozódunk.
Akkor ez azt jelenti, hogy ha nem jön meg addig vasárnap tesztelsz?
Drukkolok, nagyon.
Ha már a 34. napon vagy, akkor joggal lehet bizakodni! (Én még azért picit korábban vagyok, úgyhogy még nagyon kétesélyes.)

Na megyek. Késő van!
Joccakát!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok,
én meg új vagyok itt, szeretnék közétek tartozni,persze csak ha befogadtok, biztosan már egy összeszokott kis csapat vagytok!!!!
Már késő van,mindenkinek jóóó éjszakát kívánok!!!

Üdv. : Babszi27

Budapest -- Kaáli Intézet
2. lombik májusban indul :)
babszi27
 
 


Babszi!


Szia!
Gyere, amilyen gyakran csak tudsz! persze, hogy befogadunk (szerintem mindenki), ez itt internetes fórum, mindenki leírhatja a véleményét, segéítséget kérhet, és ha valaki tud, akkor segít, tapasztalatcsere, stb, zajlik itt...
Szóval, jó kis olvasgatást, böngészést!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kamilla
nagyon jó lenne, de egyre jobban nem bízom benne :(. Reméljük azért neked sikerül.

Tegnap este már annyira nagyon fájat a pocakom, azt hittem már éjjel megjön. Ráadásul megnéztem a tavalyi naptáromat és volt már novemberben 35-ös ciklusom. Szóval egyre kevesebb a reményem. Azért ha nem megy le holnap reggel a hőm megcsinálom a tesztet de nem bízom már benne. Tudjátok mennyire nem szeretnék negatívat. Most nagyon plötty vagyok és egész nap fájdogál a hasam, hol jobban, hol kevésbé. Jó lenne ha már valahogy vége lenne. Mondjátok meg mi a fene bajom van????
vkhajni
 
 


Hajni!
Nagyon drukkolok a holnapi teszthez. Ne add fel. Mindenki azt írja, hogy olyan "megjövős" érzése volt, még a + teszt után is. Úgyhogy még bármi lehet.

Írd majd meg reggel, hogy mi lett az eredmény!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hajni!Szurkolok holnapra!Kamillának igaza van,szóval drukk!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok csajok!!!

Hú de hiányoztok már!! :wink: :wink: De tényleg csak pihenek,fekszem,csak a legszükségesebbekhez kelek fel.Ágyban eszem,Apa most itthon van,így nagyon jó dolgom van.Nagyon sokat segít,imádom nagyon.. :lol: :D Ma itt voltak Tesómék,Sogornőm kitakarított,ablakot pucolt,függönyt mosott,meg mindent amit kell..főzni se kellett,mert hoztak ebédet.

4 napja kopp-kopp,egész jól vagyok,(halkan mondom)alszom éjjel,fájdalomcsillapító nélkül.Nem mondom,hogy nem fáj,néha érzem,nagyon kell vigyázni a mozdulatokra,nem hajolok,szóval mindent meg teszek,hogy gyógyuljak,és ne kelljen megint kórházba menni.Hétfőn megyek vissza dokihoz,kiderűl mi lesz... :?

Majd doki után jelentkezem,remélem jó hírekkel. :lol:

Puszi mindenkinek!!
csanita
 
 


Csanita! Jó, hogy benéztél.
Vigyázz magadra, pihenj sokat!

Hajni?
Teszteltél?

Szia Breni! Nálad most játszik ez a hónap, vagy majd a következő? De, veletek most már minden ok, ugye?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Cicik állapota annyiban változott, hogy nem fájnak, csak a bimbesz, de az nagyon!

apával reggel megszeretgettük egymást, most picit fáj a hasam......:(

Kép

Kép
kamilla306
 
 


halihó!

Kamilla hát szabad ilyet??? :lol: mellbimbó :( az kellemetlen. remélem 9 hó múlva már valami egészen más miatt fog fájni!!!!

Hajni :?: :?: :?:

Betti elfelejtettem írni, hogy akkor Ti jól megszenvedtetek a foggal :(
mikor jöttök? Kíváncsi vagyok hogy tetszett!!!

Anita várunk a hírekkel holnap! pihenj sokat, bár gondolom mennyire unod már :?
jövő héten úgysem lehet kimozdulni :(

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy ennyire izgultatok értem. Úgy néz ki, hogy http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 084.22.jpg [/img] sikeres volt :). Nem nagyon merek még boldog lenne, csak remegek mint a hülye gyerek. Remélem tényleg igaz. És egy ráadás Kép
vkhajni
 
 


Bocsi az egyiket nem mutatja meg, de nézzétek meg azt is.

Most mi van? Mit kell csinálni?
vkhajni
 
 


Hajni!!!!!!!

Ez csúcs szuper!
El sem tudod képzelni mennyire örülök neked.

Látod, pedig tegnap hogy le voltál törve, hogy nem sikerült!

Hogy mit kell csinálni? Először is örülni, aztán kb. 7 hetesen elmenni egy Uh-ra. Vagy előbb vérvétel? Fene se tudja, még sose voltam terhes.

Remélem pár nap múlva én is követlek téged.

Gratula!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hajni!Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaj,de jó!!!!!!Vigyázz magadra.
Remélem elindítod a zebraesőt.

Csanita!Nagyon vigyázz magadra!Pihenj sokat!

Kamilla!Minden hónap játszik nálunk.Két műtét közben is próbálkoztunk :oops:
A doki azt mondta semmi akadálya.Elvileg minden rendben.Majd kiderül.Remélem követjük Hajnit a zebrásodásba.Mit szólsz hozzá?
:wink: Nekem olyan pém,volt mint még soha.Még fájdalomcsillapítót is kellett bevenni,mert nem bírtam másképp.15.napon.

Kép
breni
 
 


Olyan édesek vagytok. Nem hittem volna hogy egyszer én is fogadhatom a jókivánságokat Annyira örülök, de még nem merem magam rendesen elengedni. Eléggé fáj még mindig a pocak. Remélem nem lesz semmi baj már.
Megnéztem és ez az 5. hét. Istenkém, remélem tényleg igaz és nem csak valami gyönyörű álom. Holnap veszek még egy tesztet, bizti, ami bizti.
Így is háromszor megnéztem a teszt leírását, hogy nem két kontroll csík van e hozzá :). Monjátok hogy őrült vagyok. Tegnap még itt nyafiztam a páromnak, hogy én nem akarok negatív tesztet látni. Tényleg nem gondoltam álmomban sem, hogy két csík lehet rajta :).

Szóval még üljek a valagamon és zabáljam a gyümölcsöket.

Bocsi, bocsi. Nagyon sokat dumálok megint. De csak nektek mondhatom el. Még korai lenne másnak. Megpróbálom visszafogni magamat. Szóljatok ám rám, ha valakit bántok.

Mégegyszer köszi mindenkinek

Hajni
vkhajni
 
 


Ja, és úgy szeretném ha most mindenki követne és senki nem esne le a tábla aljára. Talán még jobban izgulok értetek mint eddig. Már tudom milyen érzés a másik oldal.

Kamilla
továbbra is fájjon a poci meg a cici! +++++++++
vkhajni
 
 


Hajni!Szerintem nem zavarsz senkit!Sőt.Mondjad csak a mit csak akrsz.Ez a te napod!!!!!!!!!!! :D
Nekem is fáj a cicim,de nem a bimbóm,és nagyon szédülök egy órája.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Nagy-nagy gratula. De jó!!! Úgy örülök. Remélem én is, hogy mindenki követni fog! Ez az egyik legjobb időszak, amikor meglátod a tesztet és majd' kiugrassz a bőrödből örömödben :)
Vigyázz magatokra, egyél-igyál, amit csak megkívánsz!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok, véleményeteket kérdezem:

Nekem febr.4.-én volt utoljára mensesem, az után 22 napra lett egy kis 2 napos plöttyögés és azóta semmi, már meg kellett volna jönnie 2 hete.
Csináltam tesztet, még egy hete, de negatív lett, a doki meg mondta múlt héten, hogy vastag a méhnyálkahártyám.
úgyhogy szerinte gyanús.most kell a jöv. héten csüt. visszamennem uh-ra.
Semmi menses előjelt nem érzek, a cicim fájdogál úgy folyamatosan, a hőm egy hete 36,7-36,8 szájban mérve, nuniban még magasabb, 37,1-2.tesztet már nem akarok csinálni, de megőrülök csütörtökig :?
Volt már valakinek ilyen?
Vendég
 


ja, és a vasszeget is megenném :D , reggelente meg görcsöl a gyomrom
Vendég
 


Halihó!

Ez hihetetlen, ilyen jó hírre jönni :lol:

Hajni még egyszer nagyon nagyon gratulálok! Húú de megérdemeltétek már! Úgy néz ki a kitartás meghozta a gyümölcsét, ja és a sok baba, akiket nap, mint nap látsz :)
egyél igyál, örülJ! PÁrod mit szólt? hogy mondtad meg? gondolom ott toporgott a fürdőszobaajtóban :)

Reni nagyon drukkolok! ha már ilyen hatásos pé volt!

Melus én tuti nem bírnám ki teszt nélkül! Lehet, hogy még korai volt az első!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Ancsa, Zsu régen voltatok! ugye nem léptek le!

zsu! ugye hozol majd Ati képeket :) :wink:

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!Hát remélem hogy lesz eredménye a nagy pének.
Átírnád majd a ciklushosszt 29-30 napra?Köszike

Melus!Én sem bírnám ki teszt nélkül!Drukk!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Meliz :cry: ! Hányadik lombik volt?

Hajni, nagyon-nagy gratula, remélem elindítod a tavaszi babahullámot!!! Nagyon szép 2 erős csíkod van!

Beu, Botiról nincsenek új képeid?

Vicáról mit tudtok??

Moni?

Ancsa?

Breni, lassan te is teszt közelbe érsz! Csak is + lehet! :wink:

Mindenkinek minden jót!

Kép
kata05
 
 


Hajni!
Nem bírtam megállni, megírtam a jó hírt Vicának. Nagyon-nagyon örült ő is és boldog pocakosodást kíván neked.
Egyébként nagyon jól vannak.

Én hülye, meg most elkezdtem reménykedni, mert pont pár nappal ezelőtt beszéltük meg, hogy tök ugyanaz a tünetünk.
Na, majd meglátjuk. Bimbesz még fáj, de különösebben nem feszül a cickó.

Na megyek, örülök,hogy ez a jó hír kicsit feldobta a topikot. :)

Breni. Mennek a drukkok neked is. Együtt tesztelünk?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Te mikor fogsz,ha úgy alakul?
Én már kb. 4-5 hónapja nem teszteltem. :)

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Szakdoga 90 %-ban kész, már csak szerkesztgetni kell. A szép időt nem használtam ki.

Szia Babszi,

írj valamit magadról. Én is viszonylag új vagyok.


Hajni,

gratulálok.

Kamilla,

nagyon durkkolok.

Sziasztok

Kép
tancsi
 
 


Sziasztok!!

Csak gyors bekuk :D :D !!

Hajni!Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaj,de jó!!!!!!Vigyázz magadra.
Remélem elindítod a zebraesőt :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kamilla!!
Nagyon drukkolok neked is++++++++++++++++!!!!!!

Nálan végre beindult Beuka majd légyszi tegyél le a tábla aljára!! Ma az 1 cn . De ezt most vártam :lol: :lol:
Viszont hiztam 3-4 kg ,és végleg befejeztem a royal jellyt ,szerintem attol :( :( !! Szerdán nekiállok futni és egy kicsit mozogni!!

Holnap nem leszek 12 -ek :( :( !!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Emlékeztek még rám? Már nagyon régen nem voltam itt! De olvasgatok, mi van veletek.

HAJNI!!!!
Nagy-nagy gratula!!!! :D

KAMILLA!!!
Drukk!!!

Nálunk, mint látjátok, gyorsan jön a gyermekáldás szerencsére, sőt, rögtön nagycsaládosok leszünk, mert ikreket várunk! :)
Nehéz az eleje, és nehéz lesz, ha megszületnek, 3 pelenkás, hmmmm... De nagyon örülünk nekik.

Nektek is ilyen jókat!
Sziasztok!

Maminti

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti!Gratula az ikrekhez! :) De jó,hogy nem sokat kellett várnotok.

Kép
breni
 
 


Maminti
én is gratula az ikrekhez. De jó, hogy ilyen gyorsan jön is a többi.

Kamilla
köszi hogy írtál neki, aki babanetes az előtt nem titok. Csak a család nem tudja még. De szerintem nem bírom tovább.

Bea
azt hiszem te kérdezted, hogy hogy mondtam el. Hát nem kellett elmondanom, este megbeszéltük, hogy ha ne megy le a hőm akkor tesztelek. 37,3 volt. Aztán ő rángatott ki a fürdőből, hogy várjam ki azt az 5 percet, ne ott remegjek. Szóval együtt néztük meg. Különben ő már tudta előre (éltezik férfi megérzés is ezek szerint). Azt is mindig tudta,hogy meg fog jönni. Most pár napja, kérdeztem tőle, hogy mikor fog megjönni és azt mondta hogy 10 hónap múlva.
Én ugye protekciós vagyok tábla dologban? Én zebrát szeretnék, ha majd eljön az ideje, nem holmi tyúkokat. Ugye-ugye leheeeet?

Mindenki
nagyon-nagyon köszönöm, hogy így örültök nekem. Majdnem sikerült megríkatnotok. Tényleg nem hittem volna hogy egyszer ezt átélem, pláne, így hogy senki nem segített be nekünk :) (vagyis nem tudjuk ki :)).

Na, mára tényleg eldugulok, ha szerencsétek van holnap megint sokáig dolgozom. Bocsi a sok írásért.

Puszi

Hajni
vkhajni
 
 


Jó estét!

Kata hétvégén lagzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dejó!!! Izgulsz már igaz??? majd teszek fel új képeket Botiról, ha megjöttök nászútról (tényleg mentek?) akkor már látni fogod :) köszi az érdeklődést :)

jaj Kamilla remélem neked is bejön!!

Editke kitartás holnapra! hízás :(

Maminti nagy nagy gratula az ikrekhez! nem semmi hirtelen nagycsaládosnak lenni!

Hajni gondoltam, hogy ott volt veled a párod is :) csak hogy megnyugtassalak nem 10 hónap múlva fog megjönni (később :lol:
(de persze ez most tök mellékes).
persze, hogy lehet zebrád, de milyen tyúk helyett? :roll: a gólyára gondolsz?
megvárjuk a dokilátogatást, és felteszlek a következő mezőbe :)

én is beszéltem ma Vicával, de még azelőtt, hogy megtudtam volna Hajnit.
Jól vannak, sokat sétálnak, nappal kicsit nehezen alszik. lehet, hogy lesz otthon netük, de még nem biztos.

na megyek, jó éjt!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok,
Aaaaannyira éreztem, h be kell néznem!
Csak ezt az oldalt olvastam (bocsi érte...) és az első pár hsz után már kezdtem sajnálni Hajnit, aztán kiderült, h MIATTUK éreztem én a késztetést, h benézzek! :D

Drága Hajni,
NAGYON-NAGYON örülök a ZEBRÁDnak 8) (meg is könnyeztelek... :oops: ), és minden jót kívánok Nektek (a párodnak is gratu! :wink: ) az elkövetkező gyönyörű időszakhoz! :D

Beuka,
Bocsi, asszem, akkora ... voltam, h elfelejtettem megköszönni Vica-bébiről átküldött képet! ... KÖSSSZZII!

Vica,
Tündéri ééédes kisfiatok van! :D

Bocsi, de nem nagyon tudom, h Kamillán kívül kinek kell még drukkolni, de drukkolok ám azért mindenkinek! :)

Kamilla,
Az emlegetett drukkjaim: ++++++++++++++++++++++++++

Maminti,
Aaaaztamindenit! :D Nem apróztátok el! 8)
Minden jót Neked is a várakozás idejére aztán pedig sok-sok türelmet és energiát! :wink:
Néha dobhatnál képet Kingusról! :D (Hogy eltelt az idő, már kész nőci! :wink: )

Puszi Mindenkinek és üdv az újaknak:
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Hajni!! Micsoda hírek!! szívből gratulálok!!! vigyázz magadra nagyon!

Maminti! Nem semmi, gratula az ikrekhez, majd még írj , ha többet tudsz!!( pl. a nemüket)

Kamilla! hatalmas drukkok mennek, most már tényleg sikerülnie kell!

Breni, neked is nagyon drukkolok!

Igen taliztam a Vicával, nagyon édes Ati baba, Vica is nagyon jól néz ki, 1,5 kg + van rajta, de ugye ez nem is látszik! nagyon csini anyuka.

Rólam:

Nekem tegnap megjött 5(!!!!!!) napi barnázás után, azt hittem már hülyét kapok.
nem vagyok letörve, az utóbbi időben igen rossz történt velem, így hozzá szoktam már.

na és akkor az ígért képek: Kép Ati baba 5 hetes Kép Ati baba

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt Lányok!

Hajni!!! :)

Szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon boldog várandósságot kívánok.

Beu!

Megérkeztünk. Először úgy volt, hogy nem tudunk elmenni, mert a gyermek még mindig rosszul volt szerdán, aztán elmentünk mégis. Aztán szombat este úgy tűnt, hogy nem tudunk hazajönni, mert apa betegedett le. Végül szépen lassan hazagurultunk. Szóval brutális volt a múlt hetünk, először a gyerek (szegénykém fogyott fél kilót), aztán apánál jött ki a hányás-hasmenés-láz. Sajnos nem tudtuk élvezni Alsópáhokot, de szeretnénk visszamenni mindenképpen. Kicsit kivagyok én is a sok nemalvástól, de remélem, hogy hamarosan helyrerázódunk. A fogak is nagyon megkínozták Bendit, most már a negyedik is látszik. Ránk férne egy kis nyugi végre.

Vica!

Puszillak titeket!

Egyelőre ennyi!

Betti
betti73
 
 


Nagyon édes és szép Ati baba!Vica gartula hozzá!!! :D

Kép
breni
 
 


Sziasztok! :D

Hát érdemes ilyen jó hirekre jönni!!! :D
Hajni NAGY-NAGY GRATULA!!!!!

Kamilla,
Mennek A drukjaim.++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Kata,
most lesz a lagzi?Jaj de izgi!Gondolom már lázban vagy.Remélem ha megjöttök a nászútról raksz fel pár képet.Légyszi-légysz?????
Nekünk ez a 2 lombikunk volt. :cry:

Beuka,
Légyszi rakjál lejebb a táblába mert ma vagyok a 8-dik napon.Köszi szépen.

Vica,
milyen aranyos Ati baba.Olyan nyugot babának tünik. :D

Mi szerdán megyün kontrolra a 3 hetes Uh-ra.Ott mondják ki az áment és beszéljük meg a további teendöket.De ma szerintem bemegyek az itteni dokimhoz,hogy felírasam a Gynevacot.Megint beadatjuk magunknak.
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Kata örülök, hogy benéztél! Jöhetnél gyakrabban is!

Zsu sajnálom, hogy megjött :( :( de főleg azt az 5 nap barnit. nem csoda, hogy kivoltál már :(
köszi a képeket, nagyon édes Ati baba!!! micsoda barna! és milyen jó zsákja van!
Én nem vagyok csini anyuka :( kevesebb vagyok, mint amivel nekiindultam a terhességnek, mindenki gebének tart. pedig én próbálok enni!

Betti jaj úgy sajnálom ezt a sok csúnya betegséget. :( azt hittem Bendi a foga miatt hányt. de fél kiló :( te jó ég, az jó sok.
hátha most otthon tudsz pihenni egy kicsit. nem tud valaki néha "beugrani" sétálni Bendivel? (bár tudom milyen nehéz másra bízni)
Ja és megkésve, de Boldog hófordulót neki! Már 9 hónapos!
ha picit kipihented magad küldhetnél róla képet!

Hajni ne felejtsd el mérni majd a haskörfogatodat! Én elfelejtettem, és olyan pipa vagyok érte! :)

Ági, Pihi, Ancsa, Lara remélem Ti is jelentkeztek ma!

szép napot! Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Hajni,
nagyon nagyon gratulálok! :D :D
És tényleg milyen jó, hogy külső segítség nélkül! :)

Kamilla,
Mit is beszéltünk meg? :lol: Pontosan nem emlékszem, de azt hiszem kitaláltam! Rajtam ne múljék! 8)

Cicikkel u.ez a helyzet nálam is! :roll: Undok hormonok!!!

Drukkolok! ++++++++
angel37
 
 


Sziasztok,
Hajni,
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Hatalmas gratula!!!!!!! Dejóóóóóóóó!

Kamilla,
neked meg szorítszorít szerdára.
Remélem lesz megint jó idő s akkor tali.

Maminti,
gratulálok az ikrekhez. (Persze már "kémeink" jelentették a múlt héten, hogy láttak az ikres topikban. :)

Beu,
ma 1. cn. Léci vegyél ki a tábla próbálkozós részéből, és majd akkor rakj vissza, ha lesz normális ciklusom. Köszi. Peti annyit szopizik még mint egy kistehén, szerintem peteérésem sincs.

Betti,
sajnálom, hogy meghiúsult a pihenés. Remélem Beni lerendezi a fogzást hamar, a súlyát meg biztos gyorsan visszanyeri. Apának jobbulást.

Mi is a Balcsinál voltunk a 4 napos szünetben, Badacsonyban. Szuper volt, Peti jól viselte első "nyaralását". :D
potter_76
 
 


Anita,
szegény te, gyógyulj meg hamar. A műtét segített valamit szerinted?
Apának meg dícséret, hogy íly szorgos méh.
potter_76
 
 


Hi!

Ma nagyon elfáradtam a melóban. Ti hogy türtétek a hossssszzzúúúúúúúúúú hétvége utáni első munkanapot?

Hajni!

Gratulálok én is!!! :D

Vicus!

Atti nagyon szép babuci. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Minden kismamának gratulálok és sok boldogságot kívánok, akinek (akiknek), mostanában sikerült teherbe esni vagy aki már terhes, de még nem tud róla! :-)
Aki pedig még előtte áll, annak pedig kitartást és amennyire lehet, spontaneitást kívánok, hátha akkor előbb összejön!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Beu, Meliz, a hétvégén még csak a polgári lesz! Jövőhéten lesz a templomi és a lagzi! Már nagyon várom!!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?