Új privát üzeneted érkezett!

Éva! Most nézem a vonalzódat, BAlázskának most van a szülinapja? Akkor BOLDOG SZÜLINAPOT neki!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Most sikerült csak végigolvasnom. Sajnos megint egyre ritkábban jutok a gép közelébe. Mér nem is hiányoltatok :oops:
A hétvégén is csak a meló, meg a meló. Nekiestem a nagytakarításnak, ami elég lassan haladt. még szerencse, hogy szép volt az idő, és a lányok kinnt tudtak lenni apával.
Látom mindenki elutazott a hétvégén.
Titi!

Jó nehéz napokat éltél akkor most át. Ez a sok kérdés. Szerintem jól döntött a dokid. Ha emlékszel még rá, akkor én is szedtem a Sáránál az Utrót. Nekem azt mondta a doki, hogy szedjem, ha megnyugtat. Meghogy mostanság nagyon szeretik felírni a kismamáknak. A lényeg: Ő nem nagyon szerette a gyógyszereket, sőt még a vitaminok szedését se. Azt mondta, hogy látogassam sűrűn inkább a zöldségest.
Szóval biztos nem árt az Utró. Ne izgulj miatta.

Koda!
REmélem sikerült pihennetek a hosszú hétvégén. Nagyon jók a képek.

Momo!
Hát.. jó kérdés, hogy mit adunk a babára. Nekünk a védőnő mindig azt mondja, hogy egy réteggel kell több rá. Én már nem adtam rá az overált, csak egy vastag macis pullovert. Alatta:body, harisnya, meg egy kis tréning. Persze azért betakartam, de nem fázott, mert mikor levetkőztettem ,akkor jó meleg volt.
Már kezdél neki almát adni?

Juci!
Köszi az infót a Pku-ról. Még nem kaptuk meg az eredményt, de remélem nem is kapunk semmit.
Most biztos jól kipihentétek magatokat. Irigykedem az élményfürdő miatt.

Sziszi!
Szuper tortát csináltattál, és egyben jó ötletet adtál nekem, mivel a páromnak is mpst lesz a szülinapja. Remélem már az új házban vagytok, és sikerült elpakolnod. Jó nagy meló.

Ági!
Egyre ritkábban írsz nekünk. Hány kilót híztál? Sikerült már szerezned a függőnyre olyan díszt? Hogy áltok a babaszobával?

Zseppy!
köszönöm az aloés tippet. Nekem is van itthon, de nem is gondoltam, hogy rá, hogy használjam. Sajnálom a - tesztet.

Bufo!
Hogy telt a hétvége? Már megint csavarogtatok?

Ja már akartam kérdezni anyukák, hogy hányszor szoptattok egy nap?

Éva!
Balázskának Boldog Szülinapot! Majd rakj fel képeket

Verzsike!
Vigyázz magadra! Nem tett jót neked, akkor ez a kirándulás.

Virág!
Te is elég ritkán jelentkezel mostanában. Most akkor csak ketten vagytok Nimróddal? Mikor jön haza a párod?

Óóóóóóó...mennem kell, mert ébredeznek a lányok. Bocsi, hogy nem írtam mindenkienk.
puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Most látom csak, hogy jó sok a helyesírási hiba. BOCSI ÉRTE, DE NAGYON SIETTEM.
Ja, és azt akartam írni, hogy Már nem is hiányoltatok? :oops:

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is benéztem egy percre,sokat takarítottam ,de még bőven volna mit. :evil: 16-án azért sikerült kijutnunk a margit szigetre is.Gyertek haza és meséljetek,ki merre járt és hogy van,mert hiányoztok. :oops: :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk. Látom szinte mindenki elutazott valahová. Remélhetőleg jól telt a hosszú hétvége.

Majd jövök még bővebben is, de most csak bejelentkezni van időm.

Balimama
Boldog szülinapot Balázsnak!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!!!

Jelentem, hazaértem!!! Igaz már 6 körül, de még átmentünk az anyósomékhoz, beszámolni az útunkról (mivel a párom megint külföldön volt dolgozni), aztán 7 körül értünk haza. Olyan vagyok, mint akit kimostak.

Mintha az egyik felem otthagytam volna apukámnál... nagyon nehéz... annyira hiányzik! Eszméletlenül szeretem!!!
Nagyon jól sikerült a hétvége, természetesen sokat tettem-vettem, a sírt is megcsináltuk, árvácskákat ültettünk rá. Keresztanyámnak elmondtam a sír dolgot, még mielőtt észrevette volna... hát, szegény, el kezdett zokogni. De azt mondja, ő nem mutatott a sírra, mármint hogy melyiket kell kiásni, csak annyit mondott a hivatal vezetőjének, hogy az édesanyjáét ássák ki... erre az édesapját ásták. :(

Szegény apukám, láttam, hogy nagyon boldog, mégis folyton sírt. Annyira meghatott, azt mondta: "kislányok, azt hittem már megőrülök, hogy még mindig nem jösz". Ennyire várt!

Persze, azért nagyon szarul is esett az egyik mozzanata... tegnap este mialatt vasaltam a kimosott ágyneműjét eltűnt... egyszer csak jön haza, látom, hogy baromian becsípett... kérdeztem, merre jártál? Erre a szemembe mondta, hogy a temetőn, meg a kocsmában. Mondtam is neki, hogy ez azért nem volt szép. Nem is szólt, itt izgultam, hogy hová lett, és akkor megy kocsmában, mikor itt vagyok? Menjen akkor, amikor nem látom. Szóval, a pia ismét hatalmába kerítette. De amúgy nem érzem és látom rajta, hogy ivott volna, csak az a mozzanat... mégis annyira, de annyira hiányzik!

Lányok, elkezdtem az Utrot használni, és képzeljétek, se barnázás, se vérzés! Hihetetlen! Valahogy eszméletlenül megnyugodtam! Rá sem ismerek magamra. Most már valahogy még biztosabb vagyok a kicsiben.
Szerdán megyek dokihoz!!! Mindjárt itt van! :) Talán akkor már lesz szívhang is! :)

Látom, mindenkinek tevékenyen teltek a napok!

Éva, de jó, hogy eljutottatok az állatkertbe! Mi is tervezzük már évek óta... én is boldog szülinapot kívánok utólag is a kisfiadnak!!!

Eszter, mindjárt itt az idő!!! :) Hogy érzed magad? A hőd hogy áll? Vezeted a görbét, ugye? Nem futunk össze valamikor, hogy odaadhassam az LH tesztet?

Verzsike, sajnálom, hogy így alakult a kirándulás... igen, hát ismeretlenekkel... nem mindig jó döntés!
A párom meghozta az olajat!!! Ha gondolod, kedden elugrom vele a fodrászhoz. Vagy akár kiugrom eléd a buszhoz, 17.00-ig dolgozom, simán odaérünk 17.15-re. Mit szólsz hozzá?

Koda, drága vagy!!! Jaj, nem is tudod... de nem is mondok semmit. Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!! De tényleg valami teljesen egyszerűt, oké???!!!

Oné, hát, jó sokat takaríthattál. Jó nagy az a ház. Az egészet magad takarítod?!

Ági, megnézted a kórházlistát?

Lányok, nekem utolsó infóm az, hogy nem biztos, hogy vonatkozni fog ez a kórházválasztás a szülészetre is!
Ugyanis Eszter, ahogy azt említetted már... valóban nem kiküszöbölhető az, ha mint vajúdó nő "épp arra jársz a kórháznál, és beugrasz szülni".
Pl. Verzsike esetében, ha elmegy a magzatvíz, akkor utazzon haza? Nem teheti, inkáb bemegy a Szent Imrébe szülni. Akkor meg hogy fizettethetik ki vele a pénzt? Max akkor leszünk érintettek, ha a dokink épp nincs ügyeletben. Ezt múlt héten a Máv-os ismerős dokitól hallottam.
Egyelőre még nincs semmi sem eldöntve! Bár tényleg így volna!

Na, megyek, talán sikerül egy jót aludnom, annyira fura, Liszkán már korán (7 körül) fenn voltam, itthon meg délig tudnék aludni. Ott valahogy bennem volt, hogy nem aludni mentem, meg apukám kint van egyedül... felkeltem, és kimentem hozzá. Olyan jót tett a kis lelkemnek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!

Jajj de örülök,hogy hazaértél,és hogy minden rendben van veled.Nagyon sokat gondoltam rád.Annyira örülök,hogy megszünt a barnázgatás.Most nem akarok okoskodni,de ha nem az alacsony progiszint miatt lett volna,akkor nem szűntette volna meg a progipótlás.Szóval ez is azt igazolja,hogy jól tetted,hogy addíg mondtad a dokidnak,amíg felírta és nagyon örülök,hogy megnyugodtál és szuper,hogy máris szerda és láthatod a babódat. :D Természetesen talizhatunk és előre is köszi a tesztet.Péntek jó nekd,vagy mikor talizzunk,amikor neked megfelelő?Örülök,hogy összességében jól telt a pihenésed apudnál és a párod is hazaért. :wink:

Erzsike!

Szegénykém,biztos rossz volt,hogy zizik voltak az ismeretlen "barátok".Én is utálom az ilyen szitukat.Hogy fájogatott a hasad?Ugye nem vészesen? Te szedsz magnéziumot? Az segíthet ilyenkor.

Éva!

Én is nagyon sok boldog szülinapot kivánok Balinak. :D Örülök,hogy jól telt az Állatkeri sétátok.Én is imádom,tervben van nekünk is egy kiruccanás oda.

Ági!

Ugye nem kellett dolgozni a párodnak? :roll:

Bufo!

Tessék jönni és mesélni,hogy milyen volt,hogy éreztétek magatokat.

Momo!

Hová költöztetek a kerület melyik részsére? Tegnaop elmentem egy társasház előtt és hülyén hangzik,de olyan érzésem volt,mintha oda költöztél volna. :roll: :lol:

Én is bocs,hogy nem tudok mindenkinek írni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Titi!

Jajj de örülök,hogy hazaértél,és hogy minden rendben van veled.Nagyon sokat gondoltam rád.Annyira örülök,hogy megszünt a barnázgatás.Most nem akarok okoskodni,de ha nem az alacsony progiszint miatt lett volna,akkor nem szűntette volna meg a progipótlás.Szóval ez is azt igazolja,hogy jól tetted,hogy addíg mondtad a dokidnak,amíg felírta és nagyon örülök,hogy megnyugodtál és szuper,hogy máris szerda és láthatod a babódat. :D Természetesen talizhatunk és előre is köszi a tesztet.Péntek jó nekd,vagy mikor talizzunk,amikor neked megfelelő?Örülök,hogy összességében jól telt a pihenésed apudnál és a párod is hazaért. :wink:

Erzsike!

Szegénykém,biztos rossz volt,hogy zizik voltak az ismeretlen "barátok".Én is utálom az ilyen szitukat.Hogy fájogatott a hasad?Ugye nem vészesen? Te szedsz magnéziumot? Az segíthet ilyenkor.

Éva!

Én is nagyon sok boldog szülinapot kivánok Balinak. :D Örülök,hogy jól telt az Állatkeri sétátok.Én is imádom,tervben van nekünk is egy kiruccanás oda.

Ági!

Ugye nem kellett dolgozni a párodnak? :roll:

Bufo!

Tessék jönni és mesélni,hogy milyen volt,hogy éreztétek magatokat.

Momo!

Hová költöztetek a kerület melyik részsére? Tegnaop elmentem egy társasház előtt és hülyén hangzik,de olyan érzésem volt,mintha oda költöztél volna. :roll: :lol:

Én is bocs,hogy nem tudok mindenkinek írni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Nagyon gyorsan telt a hosszú hétvége.
Sajnos a páromnak vissza kellet jönnie, mert dolgozni kellett így én a gyerekekkel maradtam anyukámnál és vele jöttünk haza.
Sokkal hidegebb volt ott mint itthon, állandóan fújt a szél, de azért így is sokat voltunk kint a kertbe. Dávid nagyon élvezte a gyümölcsfa metszését és persze fára is mászhatott. A kutyák teljesen el lettek kényezteteve, mert folyton kézből kaptak enni Dávid gondoskodott róla. Én főleg pihiztem és olvasgattam amire itthon nem jut időm.

Titi
Örülök, hogy kaptál gyógyit a dokitól és azóta nem volt barnázás.
Gondolom, hogy kipurcantál a papádnál,de, ott ezt nem is érezted.Itthon próbálj pihenni ha tudsz, mert neked most nem árt. Biztosan neki is jót tett, hogy együtt lehettetek egy kicsit. Ilyenkor a párod nem szokott veled menni, mindig egyedül mégy haza?

Oné
Már biztosan csillog villog a lakás. Nem is tudom, hogy tudod rendben tartani azt a nagy házat. Nekem néha még a mi lakásunk is bőven elég.
Én napközben 4-5x szpotatok és van egy éjszakai szopi is. Mellette már délelőtt két szopi között eszünk egy kis gyümit.Még nem nagy mennyiséget csak néhány kanállal. Azt viszont nem tudom, hogy mennyit szopizik mert nem mérem.

Balimama
Biztosan nagyon jó lehetett az állatkert. Balázs már élvezte? Nekem Dávid ebben a korban nem volt annyra odáig érte.

Eszter
Juj újra szurkolhatunk neked igaz? Jól teszed, hogy nem vársz még,ha készen állsz rá úgyis jönni fog a baba.
Látom azért ti is kimozdultatok egy kicsit ha nem is utaztatok el. Ez is jó kis kikapcsolódás lehetett. Én már nagyon régen vágyom a Margit szigetre de valahogy soha nem jutunk ki. Akkor voltam utoljára amikor még dolgoztam és futóversenyekre jártam a gyerekekkel. Na az sem most volt.

Juci
Nagyon irígy vagyok a jó kis kikapcsolódásért kettesben. Hogy tudod ezt megoldani este már csak tápit kap Dudi. Nálunk az a baj, mire eljön az utolsó szopi az 9- fél10. Én csak azután tudok mozdulni na akkor meg már javában megy egy színházi előadás. Ha anyukáméknál vagyunk akkor tudok csak én is menni és általában bowlingozni megyünk barátokkal, mert az nincs időhöz kötve.

Ági
Túléltétek az ünnepet. Gondoltam ám a párodra sokat. Sajnos megint volt mit csinálniuk.
Nektek, hogy telt ez a néhány nap? Továbbra is csinosítgatjátok a lakást? A nappaliba belekezdtetek már?

Verzsike
Nagyon sajnálom, hogy nem úgy sikerült a kis krándulás ahogy vártad. Lényeg, hogy túl vagytok rajta. A keményedésre nem szedsz valamit? Magnézium?
Az is lehet, hogy nagyon felhúztad magad és attól volt a hasfeszülés.
Én is kaptam cipőt, úgyhogy boldog vagyok.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziszi
Nagyon szuper ötletes a párod tortája és gyönyörűek vagytok rajta. Megkérdezhetem, hogy hol csináltattad? Fényképet kellett vinni hozzá?
A lakással mi a helyzet sikerült átvenni?

Momo
Nagyon jól haladhat az építkezés ha mára falakat csinálják.
Gondolom most még több dolgod van. Még azt is folyamatosan ellenőrizni kell, hogy mindent jól csinálnak e. Legyél ügyes!

Koda
Mi a helyzet alvás terén? Jobbak már az éjszakák? Marci megygógyult?
Fürdő elkészült szép lett? Gondolom az utánna való takarítás sem lehettett egyszerű. Főleg úgy, hogy már nincs segítséged. Ha Marci újra oviban lesz azért egy kicsit talán egyszerűbb lesz napközben.

Virág
Szupi, hogy saját géped lesz. Tessék gyakrabban jönni akkkor!

Jaj nem tudom kit hagytam ki. Remélem senkit. :roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok:)

Zsuzsa:)
Hogy alszunk? Egyik éjszak alszunk 3 szopival megszakítva, másik éjszaka meg végig felvagyunk. 15-20 perceket alszik Bence, én meg leginkább semmit.....Most is ilyen éjszakánk volt :roll:
Marci már jár oviba, így nappal kicsit könnyebb. De azért fáradt vagyok mindig. Majd csak alakulunk :) Anyósom mindig főz, anyukám meg másban segít, ahogy a munkahelye engedi. Na meg Gabi is itthon van: Azért ez sokat számít.

Titi:)
Annyira örülök, hogy a hétvégén minden rendben volt. Főleg a barnázgatásra értem! Azért ahogy olvasom apukáddal is aránylag jól mentek a dolgok. Ilyen kilengések szerintem mindig lesznek nála, ez ellen nem tehetsz......csak rosszabb ne legyen!

Képzeljétek! Ebben a pillanatban jött meg a babakocsink!!!!!!!!! Megyek kibontjuk!!!!!!!!!!

felrakok két képet, most csináltuk őket Nektek:)F


Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kodaaaaaaaaaaa!!! Csodaszép, ééééééééééédes a kicsi Bence! És Te is nagyon szuperül nézel ki!!!! Úgy sugárzol!!!
De kíváncsi vagyok a babakocsira!!! Majd fotózd le azt is légyszi!!!

Bufo, de örülök, hogy Te is pihiztél egy kicsit a hétvégén! Igen, eléggé csípett a szél Liszkán is. Gondolom, mennyire élvezte Dávidka is a kertben létet! Meg a szüleid, de boldogok lehettek, hogy ott voltatok!

Na, Eszter, akkor majd megbeszéljük a talit. Szerintem a péntek jó lesz nekem, de mindenképp megbeszélem a párommal is, nehogy valamit elfelejtsek!

Lányok, én is nagyon boldog vagyok, hogy minden ilyen szuperül sikerült a hétvégén, és még a barnázgatás is elkerült.
És képzeljétek, amitől tök boldog vagyok, hogy reggel a fogmosáskor megint rosszul voltam, úgy, mint régen! :)

Apukám épp most van a hagyatéki leltár miatt a polg.mesteri hivatalban. Alig várom már, hogy hívhassam, vajon hogy alakult minden. Szegényke, baromi nehéz most neki! :( Bárcsak ott lehetnék mellette!

KépKép
titi_27
 
 


Koda

Akkor nem sokkal jobb a helyzet mint volt.
Napközben próbálj meg aludni ha Bence is alszik, talán akkor megy. Nálunk mindig akkor voltak rosszak az éjszakák Dáviddal ha nagyon fújt a szél. Lehet, hogy tegnap nálatok ez is lehetett a nem alvás oka.
A képeken egyáltalán nem látszik, hogy fáradt volnál, a szemed alatt sincsenek karikák. :) Milyen jó kis barna bőre van Bencusnak

Kérek szépen képeket az új babakocsiról4
Tényleg a Marci babakocsijával mi lett, hogy újat kellett vennetek?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda, tényleg nem látszik cseppet sem, hogy folyton éjszakázol! De azért az nagyon jó, hogy van segítséged, és már Marci is jár oviba! Reméljük, hamarosan kialakul valami jó kis napirend, és végre fogsz tudni aludni is kicsit!

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Örülök, hogy továbbra is fel vagy dobva.
A fogmosásos rosszullétet nem irigylem, de az is egy bíztató jel, hogy minden rendben van. Már csak néhány nap és újra láthatod a pocaklakót. Gondolom, már te is készülsz rá. :)

Megyek, mert közben fő az ebéd és nem akarom odaégetni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Lányok!
Anyosom kórházban van, így egész nap rohangálok és szervezkedek, de azt le kell írnom Titi, hogy nagyon boldog vagyok, amiért minden rendeződik körülötted!
Este jövök!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jaj, Éva, ez nem jó hír! Mi történt vele? Azért remélem, hamarosan tudsz jönni, és beszámolsz, hogy most hogyan tovább?! Tesztek-e még valamit a dokival a babáért?! Vagyis persze, biztos tesztek, de mit tud csinálni? Fog esetleg UH-val pé-t figyelni? Erre nincs lehetőség?

Juci, nagyon várunk, hogy mesélj a hétvégéről! Biztos szuper volt, hogy végre sikerült a pároddal is és a tesóddal is kimozdulni!
És nagyon kíváncsi vagyok a meglepire is!!!

Virááááááááááág!!! Hahóóóóóóóóóó!!! Hát már van saját géped, nem??? Akkor hol vagy???!!!

Bufo, remélem, nem égett oda az ebéd, mi jót főztél? Igen, már nagyon várom a szerdát!!! :) De annyira bízom benne, és érzem, hogy minden a lehető legnagyobb rendben van.

Tudjátok lányok, tényleg tök fura, hogy nincs barnázás az Utro óta. Csak most gondolom, akkor "szedni" kell a 12. hétig legalább. És csak 15 napi adag van egy dobozban. Szóval, most megkérdem szerdán a dokit, nem tud-e legalább 1 havi adagot felírni. Mert most ha még fel is ír, akkor azzal is csak a 10. hét végéig húzom ki. Akkor pedig kénytelen vagyok még egyszer beugrani hozzá legalább egy receptért.

Lányok, ha Ti esetleg csak egy ilyen receptért mennétek be, akkor is odaadnátok a pénzt, amit egy alkalomért szántok? Ugye nem?

KépKép
titi_27
 
 


Titi! Ne haragudj, hogy megkérdezem, de már nem emlékszem, neked azelőtt, hogy babád lett, voltak barnázgatások a mensi előtt? Nekem ez csak fél éve van és nagyon aggaszt, teherbe esem e így megint, mert a hormonvizsgálatokra még jó ideig nem lesz lehetőségem! Szóval szeretném tudni, így is van-e esélyem?

Zora
Kép
zora7
 
 


Ja, és eszedbe ne jusson minden apróságért fizetni! Az orvosok hozzáállása sajnos a mi bűntudatos fizetgetéseink miatt is ennyire gyalázatos, tisztelet persze a kivételnek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Titi
Köszi szépen, annyira örülök most. Már a legrosszabbakra gondoltam.
Én most vagyok a 6 hét 4 napon szóval tényleg egyszerre fogunk szülni. Neked múltkor csináltak Uh-ot? Hogy hogy mész megint ha szerdán voltál, miért kell ilyen sűrűn menned a dokihoz? Én is most kértem egy másik receptet, hogy kitartson az Utro a 12 hétig. Neked is 2X1-et kell szedned?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Titi! De jó, hogy jól sikerült a hétvége, meg te is jól vagy a babával. Az a kocsma dolog tényleg nem volt szép apukádtól, de mivel nagyon örült neked, egy picit ki akart engedni és nem akart előtted inni.
Próbálj meg nem mindig aggódni, apukád is biztosan el tudja rendezni a hagyatéki ügyelket, ha meg nem, akkor szólni fog.
A dokinak a recept miatt én nem adnék pénzt. BB.nél ki vannak írva az árak és még ott is csak jelképes 200 Ft-t kell fizetni a gyógyszerfelírásért, pedig nem is csak odaadta a recepteket, hanem pár szóra be is hívta a receptért jövőket. Pedig az egy magánrendelés.

Az olajnak nagyon örülök, köszönöm szépen! Néztem a neten a Rákóczi utcát, kispest felé a XX. Kerületben találtam, remélem az lesz az. A 3-as villamossal kell menni a Htár úton és onnan besétálni. Ha a fodrászhoz átjössz az tök jó lenne.

Eszter! Ugye már készülsz? Nemsokára itt a pé, én annyira izgulok…
A hasam nem vészesen fáj, csak egyszerűen érzem, hogy nől, szoktam enni magnéziumot amikor nem felejtem el. Most a hétvégén nem igen láttam tükörben és igencsak megdöbbentem itthon, pár nap alat rengeteget nőtt. Már egy kilót híztam is.

Bufo! Biztosan jól esett a pihizés, sűrűn tudtok menni anyukádékhoz? Meddig tervezed még a sok szopizást?

Koda! Nagyon édes a kisfiad. Egyáltalán nem tűnik úgy, hogy lelkiismeret furdalása van, mer nem hagyja anyucit aludni… Nem írigyellek, de az a lényeg, hogy a bébi jól van és a képek alapján teljesen elégedett. Egyszer majd csak hagy majd pihizni egy kicsit.

Juci! Várjuk az élménybeszámolót!

Puszi mindenkinek.
verzsike
 
 


sziasztok!ne haragudjatok tudom megigértem jövök mostmár sokat de hétvége ota nagyon nincs kedvem még irni sem!felkelek rendet rakok kaját csinálok aztán filmezek meg játszok!nem tudom mi van velem!meg már fejem is három napja fáj!

titi örülök hogy jo volt a hétvége!az meg hogy apukád elszökött az szerintem természetes mert aki sokat iszik nem tud egyik naprol másikra leállni!majd a kisunoka megváltoztatja ne aggodj!de jo hogy elmult a barnázás:)

koda jajj de jo a képetek olya hihetetlen hogy kisbabád van én ugy örülök nekiii!

éva utolag is boldog szülinapot a kisfiadnak

ági 15én gondoltam ám rtok ugye karcsi nem dolgozott?minden oké veletek?rakhatnál uj képet is magadrol meg hát mesélhetnél egy kicsit

verzsik jajj téged még nem is láttunk pocisan lécci lécci csinálj nekünk képet

többiek örülök hogy mindenkinek jo volt a hétvége!péntek nekünk is elmentünk uszodába és jot csuszdáztunk!nimike ott menözött hogy egyedül megy engem meg szivbaj kerülgetett!

jövöhéten ha elmulik addig a ho(ami ma esett) megyünk haza és akkor talihatunk!

ha nem jövök mert rossz kedvem vn akkor is nagyon szeretlek titeket!millio puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak bekukkantottam, mert egyszerűen szerintem aludni sem fogok a héten! Holnap mindent leírok részeletesen!

Titi!
A kérdésedre: Csütörtöktől 2 naponként járok UH-ra és amikor aktuális lesz kapok tüszőrepesztőt!
Nem tudom, hogy ilyen körülmények között, ami itthon van....

Annyira (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) hiányoztok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szuiasztok!

Éva:(
Nagyon nem vagy jó hangulatban. Annyira sajnálom, hogy anyósod kórházba került. Gondolom emiatt van nálatok ez a felfordulás.......de majd leírod, ha lesz ránk időd!
Gondolunk rád!

Titi:)
Olyan jó olvasni a soraidat:) Teljesen átsüt a jókedv és a vidámság:) És köszi a dícsérete, hogy jól nézek ki. Ezekebe a nyúzott napokban igazán jó hallani ilyet :wink:
És a szerdát nem csak te várod, hanem valamennyien , ez tuti :)

Erzsike:)
Olyan jót nevettem a soraidon....Ez tény, hogy a kicsi fiamat nem izgatja, hogy alszok -e vagy sem :) Bencét egyenlőre csak a cici érdekli, de az nagyon :) Órákig képes aludni rajta. Ilyenkor szoktam én is 10 percekre bealudni, de olyan mélyen, hogy nem is igaz......

Zsuzsa:)
Az sajnos nem barna bőr Bencénél, hanem még a sárgaság.......lassan csak elmúlik róla. Marcival is ugyan ez volt. hetekig dícsérgették, hogy milyen szép barna bőre van a kicsinek. De mondtam, hogy sajna ez még az élettani sárgaság rajta. A kórházba is mondták, hogy sárga Bence, de nem vészes, idővel elmúlik.

Na Bencus csak sír és sír......mennem kell!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kicsiiiii wááááá ez jo kis meglepi volt!hu ledöbbentem!de azért ám a rövid hajjal is csini vagy:)de azt a szép hosszu hajad le merted vágatni?puszka

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Végre megint van élet a topicunkban! :D

Koda!

Nagyon jók a képek,de azt is hozzáteszem,meg nem mondaná senki,hogy most szültél.Jól nézel ki nagyon és tényleg nem látszik a kialvatlanság,bár gondolom ez annyira nem vígasztal,eklég ha érzed.

Juci!

Jó lett a hajad én is gyakran eljátszom a gondolattal,hogy levágatom,de apa nem pártolja,pedig valljuk be sokkal könnyebb kezelni.Persze én eddíg ahányszor levágattam,másnaptól megint növeszutettem.Te nem így vagy vele? Dehogy írsz nekem keveset.Én ilyennel sosem foglalkozom,hogy ki mennyit ír nekem,érzem,hogy kedveltek én egyenesen imádlak titeket és csak ez számít. :wink: Egyébként nagyon előnyös a rövid haj is,és nem mintha amúgy nem lennél kislány,de ezzel a hajjal még 5 évet lecsalhatsz. :lol:

Éva!

Jajj de sajnálom,hogy anyósoddal gond van.ha tudsz kérlek mesélj,mi történt? Ez a tüszőrepi szuri nagyon biztatóan hangzik.Mondjuk a 2 naponta Uh-ért nem irígyellek.Már odamenni is sok ennyiszer a dokihoz,de persze bármit a cél érdekében. :wink:

Virág!

Jössz haza? :D Jajj de jó volna megint talizni veled? Nagy hó esett felétek? Olyan furi,itt meg elmaradt a tél érdeklődés hiányában. :roll: Hogy telnek a napjaid? Nagyon hiányzik a párod? Na jó,ez egy idióta kérdés volt tőlem. :oops: :wink:

Titi!

Nagyon várom,hogy talizzunk és gondolhatod,nem csak a teszt miatt,de persze annak is nagyon örülök, és remélem,hogy nekem is szerencsét hoz.Szerintem se kell a dokinak egy receptírásért pézt adni,ne érezd magad kínosan,csak írasd fel és kész. :wink:

Erzsike!

1 kilót híztál? Mondjuk neked ezek a hányós napok jól betettek.Azért biztos nagy már a pocid.Ha tudsz tegyél fel róla képet,olyan jó volna látni. :wink:

Ági!

Ugye jól vagytok,miért nem jelentkezel? :roll:

Magamról annyit,hogy nagyon várom a pé-t,szerintem hamarabb lesz,úgy a 14 nap körül,mert a jobb petefészkemben érik és a másikból szokott a 18 nap körül megérni,szóval nem is olyan messze az a pé. :D Nagyon optimista vagyok,alíg várom a hó 2.felét és remélem sikerrel járunk. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szep jo reggelt mindenkinek!Bar esik az eso :cry:

Ugy unom mar hogy en is mindig rohanok,es nyugiban nem tudok irni,es elnezest is ezert,de mindig annyi dolgom van.tudom,kinek nem :?:

Koda!

Nagyon edi Bence...es te is jol nezel ki.AZ meg majd kialakul hogy mikortol es hol fog aludni...nalunk csak mostansag erzem hogy kezd ok lenni ez a dolog...es nemsokara johet a fogfajasos mizeria :lol:

Balimama!

Nem lehet konnyu,mi tortent az anyosoddal??,

Verzsike!
Bar en nem lattalak meg eloben :lol: de egy pocis kepet en is megneznek!

Agi!

Tenyleg ,merre vagy?

Virag!

Megertem a nincs kedvem semmihez napokat...nekem is van...(csakaht most Mishallal ezt nem tehetem meg),de ha o nem lenne es a ferjem nelkul lennek,valoszinuleg agyban maradnek jo sokaig es nem csinalnek semmit csak merengenek.Mennyi van meg hatra???

Juci!

Jol nezel ki rovidebb hajjal,azert ez se olyan rovid. :lol:
Dudi fogacskai nem kezdtek meg kijonni??,
Csak azert kerdem mert par napja Mishal nagyon nyugos volt es ugy a karomra cuppant allandoan hogy tiszta kek-lila foltos lettem,tisztara mint akinek kiszivtak. :lol: Mondtam is a ferjemnek,hogyha jon akkor nehogy meggyanusitson,a kicsi fia csinalja ezeket.AZtan az ujjamat ragta egesz ejjel...de elmult.Olvastam hogy szakaszosan jon a fog...tehat nem folyamatosan faj neki es kibujik.

ONe!

Tenlyeg mekkora is a hazatok...arra emlekszem hogy nagyon szep es nagy.Egyedul nem menne nekem.EN most osztott ablakokon filozok,de ha belegondolok hogy nekem kellene lemosni...akkor mar meggondolando.
SZopizas...nem ,en nem adok Mishalnak meg semmit csak anyatejet.Napi 6x szopizunk,es bar volt par nap amikor este 8tol reggel 6ig aludt,most ujabban megint felkel korabban..gondolom mar ehes.Igaz nalnk soha nem is voltak olyan maratoni ejszakai alvasok mint Jucinal :lol: ,de altalaban 7.30kor van az utolso szopi,ma peldau 5kor kelt,es sikerult szopi utan visszaaltatnom egy orara...de 6kor mar kukorekolni szokott.Tiszta anyja ez a gyerek :roll:
Probalom 6 honapos koraig kihuzni hogy csak tejet kapjon.

Es most megint biztosan kihagytam valakit!!!

Anubias!

Ja,igen..a Madardombon lakunk egy sorhazban a Marabu utcaban.A talit majd ossze kellene hozni valahogy.Es drukkolok am nektek nagyon!!!!! :lol:

Bufo!

Hogy alszik most Aron hogy kap mar mast is,vegigalussza az ejszakat vagy meg midndig felkel??,
Epitkezes halad(vagyis most az eso miatt gondolom all),de mar ezen a heten ki kell fizetnemm az elso reszletet+most jonnek a tovabbi egyeztetesek,(gepeszet,cserep,..stb)..ezek mar izgalmasabb dolgok.

Na,megyek,ugy elkezdett csuklani Mishal! :roll:

Jaj Titi!

Majdnem kihagytalak.Jo sok mindent csinaltal a hetvegen.Edesapadtol azert ez varhato volt...nem lehet egyik pillanatrol a masikra megvaltozni...sot szerintem azert varhato hogy nem fog teljesen lemondani az italrol.
Ugy orulok,hogy semmi barnazas!!!!!!!!!!!!!!!!!!
En csak ket hetig szedtem...de ekem anno beverzes is volt es felt a dokim( a kinti) hogy emiatt nem tud majd jol beagyazodni.Vagyis o azt mondta,hogy megprobalt beagyazodni,de onnan levalt(itt volt a beverzes) es masik helyen agyazodot tbe.Gondolom ott neki kenyelmesebb volt :lol: :lol:
A lenyeg a lenyeg,hogy novekszik a kis angyalkad masaallah es holnap mar doki!!!!
vigyazz magadra es ne dolgozz mar annyit konyorgom!!!!Meg kell tanulnod lassitani!!!!!!!Gondolj ra..neki szuksege van egy nyugodt kipihent mamira!!!!Kerlek!!!!

Par fotot kuldhetek majd Mishalrol majd valamikor??Koszi szepen elore is.Na,en mondom hogy ne dolgozz annyit es ezzel is terhellek!

Puszi mindenkinek!

Ha valakit kihagytam ,ne haragudjon,nem direkt volt.
momo35
 
 


Sziasztok,

Lányok, aranyosak vagytok, hogy hiányoltok, de semmire nincs időm... :(

Ma is rohangálnom kell, mennem kell a melóhelyemre... Persze semmi kedvem ilyen időben.
Egész hétre van program, úgyhogy nem tudom, mikor tudok jönni hozzátok. Vivivel is megyünk holnap ortopédiára. Remélem ott (heim pál) alaposabbak lesznek, mint itt az újpestiben a múltkor...
Apa persze dolgozott folyamatosan márc. 14.-től minden éjszaka, de szerencsére ki nem kellett menniük a diliházba...
A babaszoba készülődik a szabadidőnkben most azt csinálgatjuk. Már a fele bútor össze van rakva :) A nagyszoba még várat magára, most erőt gyűjtünk. :roll:
És tegnap kaptam egy babakocsit is! :D Majd rakok fel róla képet!
A kórházbezárásoktól hülyét kapok, ráadásul a Péterfyhez nem is tartozik csak az 5, 6, 7 kerület. Ott meg még ismerősöm sincs... Úgyhogy emiatt meg el is vagyok keseredve.

De amúgy nagyon jól vagyunk, a drágám folyamatosan rudos, és lassan bejelentkezek 4D-re is, hogy láthassuk! :D

Bocsi, de tényleg nincs időm irni nektek most egyesével...
Millió puszi mindenkinek,
Jövök amint tudok kicsit hosszabban!

Ági
csné
 
 


sziasztok!rtlklubon most néztem kismamák nektek milyen szépségápolás szabad mi nem!szoli tilos!!!hajfestés-melir nyugodtan!mükörmösnél ajánlott maszkot felvenni ha a mükörmös is használ de nem kötelezö!lehet mükörmöd nyugodtan de szülésnél nem épp a legjobb meg az elsö idöbe sem a babaápolásnál!na ennyi csajok!ugyhogy titi a hajfestés miatt ne aggodj szabad!csak szolit kell mellözni!
puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Annyira csúnya trutyis idő van itt, nincs is kedvem semmihez sem. Most beszéltem apával, minden nap hívom, de valahogy magamon is megdöbbentem, mert nincs türelmem semmihez. Szegényke mindig ugyanazt mondja el, néha kétszer is, de persze tudom ám, nincs kivel beszélgetnie, örül, ha nekem elmondhatja. Ott még nem esik az eső, még tud kint dolgozni a kertben, de aztán ha elkezd esni, hát biztos bent fog megint ülni és csak bambulni fog. De valahogy most nem izgatom magam. Tegnap jobban magam alatt voltam miatta, ma olyan hetyke vagyok.
Folyamatosan változik a hangulatom. Annyira jó volna csak otthon feküdni, bámulni a fejemből, tv-t nézni.
Tegnap este nem is csináltam semmit (Momo jelentem, tényleg lassítottam), a férjemnek még vacsorát sem tettem ki, gondoltam, ha éhes, majd szed magának! Elég nagy már hozzá. A rengeteg mosogatnivalót is otthagytam, telepakoltam edényekkel, tányérokkal, úgyhogy mára meg van a munkája, el kell mosogatni. (Mivel ma még otthon van cserébe a hétvégéért, amikor külföldön volt céges kiküldetésből.)

Én is nagyon várom már a holnapot!

Ági(2), azért megyek holnap is dokihoz, mert megcsináljuk a rákszűrést, megírja a beutalókat a vérvételre, és megbeszéljük a tennivalóimat. Eddig azért voltam nála, mert barnázgattam, akkor csak UH-val ránézett a picurra. Most lesz igazán az érdemleges látogatásom nála. Igen, én is 2x1-szer használom az Utrot.

Momo, még jó, hogy mondtad a párodnak a Mishal „harapgatásait”, nehogy azt higgye, valaki mást szívta ki a karod! Létezik, hogy ilyen hamar már jönne a fogacskája? Bár már lassan fél évesek vagytok (mi is annyiak lennénk már???!!!).
Még mindig nem tudni, mikor jön legközelebb a párod?
Hát, az építkezés miatt folyton csak ismételni tudom magam, mennyire ügyes vagy, hogy mindent így magad intézel!!! A férjed büszke lehet rád! És hogy ilyen szép idők voltak, biztos jól tudtatok haladni az alapozással.
Én nem is tudtam, hogy annak idején ilyen problémák voltak a terhességed elején. De talán azért, mert mikor csatlakoztál hozzánk, már volt pocilakód! Hogy levált, és máshol ágyazódott be?! Ilyen létezik? Húúú, így utólag belegondolni… nem sokon múlt, de ezek szerint nagyon jó volt a dokid, és a gyógyszer is segíthetett! De jó, és itt van a gyönyörű kisfiad most melletted!

Jucikám, hát, nagyon meglepődtem! Erre nem számítottam! Mikor megláttalak a tükör előtt, gyorsan el kezdtem lapozgatni lefelé, mert már azt hittem, pocis fotót látok. Most tudom, hogy hülyén hangzik, de komolyan, az volt az első gondolatom, hogy biztos eltitkoltad előlünk (bár ilyet biztosan nem igazán tudnál), és pocis vagy (így a szülés után 5 hónappal). Bele se gondoltam igazán… na jó, nem magyarázkodom, tényleg ez volt az első gondolatom, még ha hülyeség is. Aztán mikor megláttam a hajacskád!!! De gyönyörű lett!!! Annyira jól áll, nekem személy szerint nagyon-nagyon tetszik!!! Húúú, gondolom, mennyivel egyszerűbb lesz kezelned!
És hogy-hogy így döntöttél? Meguntad a hosszút?
Én is úgy vagyok, mint Eszter, szinte minden nap levágatnám, aztán mikor esküvő után sokat vágtunk belőle, rögtön megbántam, és másnap már el kezdtem növeszteni. Aztán évente legalább néhányszor rámtör, hogy le kellene vágatni, mert már annyira unom. Én is már 12 éve hosszú hajú vagyok! És ráadásul festett, néha visszasírom az eredeti hajszínem, amit már sosem fogok látni teljesen, mivel marhára őszülök. 
A dokin rettenetesen sokat rágódom. Daninak folyamatosan mondogatom, hogy a barátja mennyit jelentene nekünk a Mávban, egész más volna egy ismerőssel végigcsinálni a terhesgondozást, még a szülés is biztosan nagy élmény volna Daninak is. De ő folyton csak azt mondogatja, hogy most az a lényeg, hogy a lehető legjobb helyen legyek, más nem számít. És ebben viszont maximálisan igaza van.

Virág, miért vagy ilyen rossz hangulatban?! Ott is ilyen ramaty idők vannak? Nahát, hogy csak játszol, meg tv-zel? És mit játszol? Nem jársz már dolgozni? Vagy az csak átmeneti volt? Tényleg jösz haza? Mikor???

Éva, most gondoltam bele, hogy 2 naponként UH-ra járni… biztos nem lesz rózsás, de megéri!!! Már megint a dokis kérdésem… Neked ilyenkor mindig kell vizitdíjat fizetned? Hivatalosan is oda tartozol, ugye? Akkor „csak” 300 Ft-ot kell fizetned, igaz?

Jaj, abba kell hagynom, a fene egye meg, dolgoznom kell, ne haragudjatok, este igyekszem folytatni!

KépKép
titi_27
 
 


Na, megpróbálom folytatni, max részletekben.

Eszter, annyira, de annyira örülök, hogy így várod a pé-ed!!! Nagyon-nagyon bízom benne, hogy a kis tündérke nem várat sokat magára! Én pedig csak remélni tudom, hogy a tesztek segítenek. Bár Te nagyon tudod, mikor van pé-ed, nincs is igazán szükséged az LH tesztekre, de gondolom a „biztos, ami biztos”-ra akarsz menni. Nagyon úgy néz ki Eszter, hogy jó lesz a péntek.

Verzsike, de jó, akkor mi este talizunk a fodrásznál. Jut eszembe, Edinának (a fodrásznak) is hoztam már ilyen olajat!
Mindig elfelejtem megkérdezni… nem érzed még a magzatmozgásokat? Annyira fura, hogy már 17 hetesek vagytok!

Ági, tényleg rég jelentkeztél! De jó, hogy itt vagy, és írsz néhány sort. Miért kell bemenned a munkahelyedre? Tényleg, odabent minden rendben van? De jó, hogy Karcsinak nem kellett kimennie 15-én! Gondolom, mennyire aggódhatsz ilyenkor érte!

Na, megint mennem kell!

KépKép
titi_27
 
 


Huh jó sokat írtatok és persze olyankor amikor nem tudtam benézni este. Tegnap vendégeink voltak utánna vllám fürdetés és altatás, aztán mosogatás.. így nem volt időm és energiám sem.
Áron ma fél éves, istenem, hogy megy az idő. Mától már " hivatalosan" is lehet kezdeni a kajákat kóstoltatni.

Juci
Nagyon meglepődtem a hajadon Nem is tudom mire számítottam meglepi gyanánt, de erre nem. :)
Jól áll a rövid haj is és ezzel még néhány évet letagadhatsz az amúgy is kislányos kinézetedből. :)
Miért vágattad le? Nehéz volt kezelni vagy meguntad és valami gyökeres változász akartál?
Most amíg otthon voltam én is elmentem fodrászhoz, mert 3 hónapja voltam utoljára és egy kis csinosítás ráfért már.

Momo
Várjuk nagyon a képeket . Már nagyon kíváncsi vagyok mekkorát nőtt Mishal. Mi jól el vagyunk maradva kilókban Tőletek és Juciéktől is. Ma fogom megmérni Áront kíváncsi leszek mennyit hízott. Pont ma 6 hós így jobban érdekel mennyit mutat a mérleg. Még csak délelőtt adok egy kis gyümölsöt vagy sütőtököt, de úgy látszik elég, mert a szokásos egyszer szopi visszaállt éjszaka.
Nem lehet szép látvány a kiszívott kezed. Nekem Dávid csinált ilyet jó ronda volt utánna és nehezen múlt el.
Hogy érzitek magatokat az új házban, megszoktátok már sikerült belakni?
Továbbra is ügyesen az építkezés felügyelésében. Ha tudsz majd hozzál képet róla.

Csné
Ügyes rohangálást neked. Megértem, hogy tolod még a nappali szétszedését, nem egy könnyű melő, fóleg a feújítással járo kosz eltüntetése.
Kíváncsi vagyok mit mondanak az ortopédián, remélem semmi rosszat.
Kérünk képet a te babakocsidról is és a szépülő babaszobáról is. :)

Virág
Teljesen megértem a depis hangulatodat. Egyedül vagy sz@r az idő ... Nekem sem lenne kedven semmihez. Tényleg már nem jársz dolgozni?
Jó lehetett az a csúszdás dolog én is szívesen mennék ilyen helyre.
Mikor jössz haza? Esetleg egy tali úgy mint a múltkor belefér?

Verzsike
1 kg nem sok, de ilyen hányós rsszullétek után nem is nagyon szokott több feljönni. Várd ki a végét fogsz még göbölyödni. Pocakról kérhetünk képet?
A szoptatást addig tervezem amíg Áron igényli. Még csak most kezdtük a kóstolgatást ahhoz, hogy kiváltsak egy szoptatást kb 1 hónap is kell. Legalább is most még nem eszik olyan menbyiséget a ajákból, hogy elég legyen.

Titi
Igazad van lassíts. Ha nem csinálsz meg mindent akkor sincs baj.Sőt legalább a párod is rá van kényszerítve, hogy segítsen neked. Írtó rossz érzés úgy hagyni a mosatlant, de hatásos mert ő sincs ehhez hozzászokva. :) 8)
A papád miatt neg ne aggaszd magad folyton. Már az is haladás, hogy kicsit jobban viselkedik. Nem megy egyik napról a másikra neki sem a változás, mert a szervezete igényli az eddig megszokott életmódot.
Én is küldenék képet Áronról, ha lehet.

Eszter
Mikor indul a próbálkozás? Nagyon elszántnak tűnsz, remélem hamar sikerül elérned a kétcsíkos tesztet. :wink:

Balimama
Jaj nem lehet most könnyű neked. Bocs hogy ez jutott eszembe, de ugye nem az ital miatt van Anyósod a kórházba? Csak múlkor írtad, hogy mi a helyzet náluk és ezért gondoltam rögtön erre.
Gyere mesélj hátha tudunk segíteni! Légy erős és kitartást!
Nem lesz könnyű a 2 naponkénti Uh -ra járás sem, de te erős vagy. Ha már eddig eljutottal ezt is végig tudod csinálni. Fel a fejjel!

Koda
Nekem nem tünt sárgának Bencus, de lehet, hogy a fénykép nem adja vissza úgy a színeket. Viszont akkor nem értem az ilyen babák aluszékonyabbak, nem? A fiatalúr pedig nem alszik valami jól.
Na milyen az új babakocsi felavattátok már?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo, Momo, bármikor nagyon szívesen teszem fel a képeiteket, küldjétek azokat nyugodtan!!!

KépKép
titi_27
 
 


csajok naná hogy tali azért is irtam hogy megyek haza!na persze most parázok!mert tudjátok nekem négy éve van jogsim de azota vezetek érdemlegesen miota elment a drágám igy ez lesz az elsö ilyen hosszu utam,de én már nagyon várom hétvégén is elakartam indulni!na hát mára fél méter ho esett és még esik!remélem jövöhétre jobb idö lesz!

titi nem vagy egyedül én egy pozitiv tesztre számitottam jucitol de ezen jobban meglepödtem:)

munka nem nem járok dolgozni a kisfiu jön hozzám de mostmár csak hétvégéken mert hétköznap este lenne mire ideérne mert ovi délutáni alvás stb..

na puszi mindenkinek megyek rendbevágni a kecot:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, nézzétek már milyen nagy lett Áronbaba!

Annyira helyes nagyfiú már! Igazán gyöntölni való!

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok:)

Bence itt alszik az ölemben, úgyhogy az elírásokért bocsi:)

Titi:)
Hajrá, ez a az! Ne hagyd magad, dolgozzanak a fiúk is:) Jól csinálod, hogy lassítasz!

Momo:)
Igazad van. Mikor végre beállna egy kis rend a gyerkőcnél, jön valami változás, pl. a fogzás és borul minden :roll:
Azért ahogy olvasom, elég jól alszik neked is Mishall. Vagy nekem már minden alvás, ami 20 percnél tovább tart, az jól hangzik? :D
Ezen a rácuppanáson-kiszíváson nagyon jót nevettem. Szép lehet rajtad az a lilás folt. Férjem is jót kuncogott rajta. :wink:
Képeket küldd ide hozzám, ha akarod! Már mondtam máskor is!:) Titi i s meg én is szívesen felrakjuk őket :)

Zsuzsa:)
Kérdezted, hogy miért kellett új babakocsi. Az az igazság, hogy Marciét használtan vettük és jól le is laktuk.....nagyon sokáig használzuk, én azzal már nem szívesen megyek ki utcára. na meg borzasztó volt vele közlekedni. Kicsi kereki voltak, a miskolci járdák meg szörnyűek. Tiszta hepe-hupa minden. Álandóan rázkódott szegény marci. Akkor megfogadtam, ha lesz megint babánk, veszek egy vadíúj, nagykerekes babakocsit. Teszek fel képeket alulra.
Áron pedig hatalmas! De jó már, hogy ekkora. Már nevetgél, kommunikál. Én is nagyon várom ezt a korszakát bencének!

Hogy megy az ovi???? nem is meséltél mostanában erről.

Juciiiiiii:)
Naggyon aranyos vagy a képeken. Tényleg mint egy kislány:) Én is levágattam a hajam Marci születése után. Szerintem is parktikus!
És sajna nem, nem alszik ágyban Bence. Sikoltozik, ordít, lilul, vörösödik, nem vesz levegőt......így meg nem merem hagyni sírni.....Az ölünkben viszont 3 órát is nyugodtan elelszik :roll: Marcival ezt már végigcsináltuk és nagyon nehéz volt. Ezért félek ennyire. Ő is csak fél évesen aludt a kiságyában előszőr.


Gyöngyi:)
Már hogy ne hiányolnánk! Mint mindenkit, aki eltűnik! Rimar is keves ír, de tudjuk, hogy a gyerkőc miat nem tud jönni, ezért nem is cseszegetjük :)
Képeket nem tudnál felrakni? Olyan kíváncsi vagyok rátok!

Eszter:)
Köszi neked is a dícséretet:) Aránylag én is meg vagyok elégedve magammal, bár 3,5 kiló rajtam maradt. Ez a csípőmön főleg. Na meg a hasam sem ment még vissza egészen. Igaz farmerban nem látszik, olyan lapos benne a hasam, hogy az oviban, amikor vittem Marcit, az egyik anyuka azt mondta szó szerint, hogy megrémült tőlem....mármint attól, hogy szülés után 1 héttel hogy lehet ilyen vékony valaki.. :) Sőt, valaki hirtelen azt hitte, nem is én voltam terhes....alig merték megkérdezni, hogy megszülette a baba? Én meg bizonygattam, hogy de igen, én voltam itt pár napja nagy pocakkal:)

Éva!
Nagyon várunk vissza!

És itt van a 3 kerekű babakocsink. Marcit nem tudtam kiimádkozni belőle, pedig most újszülött méretére van a kocsi beállítva. Még a mózeskosár is benne van :) Amúgy 4 éves korig használható. Szóval nagyon nagy a babakocsi, csak Marci miatt kisebbnek látszik :wink:



Kép

Kép


Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi!

Kuldtem at fotokat,elore is koszi!

Koda!

Hat,jol kisajatitotta Marci a babakocsit. :lol: Azert biztosan jobban igenyli most a szeretetet mint korabban,nem?Nem semmi,egy het alatt lement a pocakod,nekem azert tovabb tartott am!!!Es meg most se olyan kemeny mint volt. :cry:

Bufo!

Hogy milyen szep Aron!Es mar van haja!!!Nekunk szinte nincs is.
Miert,hany kilo?

Virag!

Azert hoban,fagyban ne indulj el.!!Nekem is mar lassan 10 eve van jogsim,de en cska szep idoben vezettem otthon.Bar a ferjem azt mondta,hogyha en ott az orultek kozott mertem es tudtam vezetni akkor ne feljek itthon.
Ja,szerelmes lettem(na nem a fiamba,ot mar regota imadom) a Nissan Quasqaiba,csak senki nem tudja megmondani nekem hogy mikor lesz automatavaltoval.Ferjem nyustol,hogy vegyek mar kocsit..jelenleg csak a babakocsival kozlekedunk. :lol:

Agi!

majd irjal hogy mi volt az ortopedian.Hogy telik az ido,az olyan fantasztikus erzes amikor Picur rugdos.ANnyira vagyom arra,hogy ujra ateljem ezt a csodat.Tudom,nem vagyok komplett,...anyukam,hugom szerint hogy kepes lennek megegy terhesseget vegigcsinalni egyedul...stb..hiszen most is egyedul nevelem a fiacskam.. :lol: De a valasz igen.Persze ehhez a ferjem is kellene... :lol:

Virag,amugy meg midnig nem tudom hogy mikor jon...nem is kerdem..majd beallit.

Ja,a pelenkas fotot azert kuldtem mert kb. akkor igy nezne ki kis kuwaitikent ha otthon lennenk. :lol:
Nem a legfrissebb kepek,vannak sokkal jobbak a telefonomon,deazt at kellene valahogy vinni a gepre.

Na,kit hagytam ki megint.
Tenlyeg,Rimar,milyen volt Gyulan,jol viselkedett Bazsi???

Es Mishalom el van maganak a szonyegen mar miota!!!!!Megjartuk a Tescot is(vegig aludta),voltunk a Nissan salonban,...es en most itt vagyok...nem eleg szokatlan ez ????? :lol: :lol: :lol:

Ja,jUcikam,azert hivhatnal!!!Vagy hivjalak.Tenyleg fogunk talalkozni,de ez a het mar megint be van programozva(kivitelezok,bank...),jovo het???

A konyveim meg mindig dobozokban allnak..es lehetne ablakokat mosni,stb(a tulaj itt hagyta koszos ablakokkal,poklhalokkal) de nincs kedvem.
Hazrol kepeket majd kuldok titinek es akkor lathatjatok,bar most meg nem sokat latni,varok egy kicsit.ALLitoalg jovo het vegere (ha nemesik) akkor kezdik a fodemet,vagyis a betonozasat..elegge hihetetlen.Banatom,hogy mogottem egy 6 lakasos tarsashazat epitenek,mellettem ketlakasos van ami nem olyan zavaro.Hgy a masik oldalon mi lesz nem tudom???Kicsit tul kozel lesznek hozzam,dehat manapsag ekkorak a telkek...tobbet meg nem tudtunk venni.Na,eleg magambol...es Mishal meg mindig csendben van,szhopja az ujjat. :lol:

Millio puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Koda
Nagyon szuper ez a babakocsi, és tényleg jó nagy. Marci szájában az cumi? Dávid is mindig azt akarta, mert így érezte magát pici babának.

Juci
Nagyon jók a képek. Az alvós hihetetletündéri, olyan kis békés.
Én is kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak egymáshoz a kicsik. Most már jobban érdeklődnek minden iránt. Ha tali lesz akkor te is tutira hozod magaddal Dudort igaz.

Momo
Na látod vannak még csodás napok. :)
A végén még nem fogsz tudni mit kezdeni a sok szabadidőddel ha így haladtok. :lol:
Áron két hete volt 6920g és 68cm. Azért mondtam, hogy el vagyunk maradva, mert Mishal már jóval 7kg fölött volt.

Titi
Nagyon köszi a képek felrakását.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kép

Kép

Kép

Lányok, én annyira irigykedem rátok, hogy ilyen csodás gyermekeitek vannak! De tudjátok mi lesz a szuper?! Hogy ha megszületik a kislányunk, akkor ennyi jó kis pasi közül fog tudni válogatni, na és lesz már nagyobb játszótársa is, akkor jó barátnője is, mint Dudi.

Képzeljétek, mire hazajöttem, bizony, elmosogatott a párom! Úgyhogy tényleg megérte itt hagyni a mosatlanokat. Pedig nagyon nehezemre esett Juci, ahogy gondoltad... de tényleg jót tettem vele.

Koda, nagyon szuper a babakocsi, jó nagy! És hogy elfér benne Marci!!!

Lányok, képzeljétek, én olyan hurkás maradtam, mármint a hasam, aztán ugye nem is jártam tornázni, így maradt jócskán rajtam. Közel 10 cm plusz! Aztán most meg már simán észrevehetnék, vagy gondolhatnák az emberek, hogy baba van a pocimban, mert olyan nagy a hasam. Megmértem, 84 cm!!! Hihetetlen, komolyan mondom, holnap csinálok Nektek róla fotót, majd meglátjátok!

KépKép
titi_27
 
 


Bufo, nagyon szívesen, bármikor!!!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!hu bufo és momo micsoda pasi lesz a kisfiatokbol!egyik szebb mint a másik!uh miért nem most születek már ki is választanám egyiket férjemnek másikat szeretönek:) na jo ez csak vicc volt de az tuti hogy a csajokat nem tudjátok leszedni majd roluk!

most megyek BK-t nézni azán pancsi és visszatérek!addig is puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág! Mi is szeretünk, és jöhetsz akkor is, ha rossz kedved van. Nem lehet könnyű a párod nélkül. Mindenképpen írj, ha jöttök haza.

Juci! Nagyon jó lett a hajad! Tök jól áll. Csak meg ne bánd… Én egy éve vágattam le, de már növesztem is vissza.
Nagyon jó képek készültek rólatok.

Eszter! Örülök, hogy megint jó hangulatban vagy, valahogy lesüt az írásaidról… Nagyon megérdemelnéd a pocaklakót.

Momo! Mindenkinek rengeteg a dolga, még ha ketten vagyunk is elintézni mindent. Te meg egyedül babázol, építkezel, stb… Egy percig se legyen lelkiismeret furdalásod.
Mishal csodaszép kisfiú, ma este csak a gyönyörű babákat nézegetem és ábrándozok, h nemsokára én is ilyen képeket rakhatok fel…

Ági! Végre rólad is hallunk egy picit… Örülök, hogy jól vagy. A babaszobáról is kapunk képet?

Éva! Van valami javulás anyósod állapotában? Ez már tényleg nem hiányzott neked. Ugye azért az uh-kat megcsinálod?

Bufo! Egy picit írígy vagyok! Nagyon ari kisfiad van… Már most elég huncut a mosolya, mi lesz később?

Koda! Jó a babakocsi! És ha Marcit is elbírja, akkor biztosan sokáig jó lesz. Szerintem az a 3,5 kiló akár rjatad is maradhat, még így is extra sovány vagy.


Most légyszi ne verjetek meg, de még mindig nem készült fotó a pocakomról…

Én is voltam ma fodrásznál, de növesztősen vágattam, csak egy picit belőle.
Titi! Annyira ari vagy, hogy eljöttél.

Puszi mindenkinek.
verzsike
 
 


Titi! Köszönöm szépen! Ez azért jó nekem, mert ezek szerint lehetek babás, sőt meg is maradhat a baba még ha alacsony is a progiszintem. Őszintén szólva most szeretném egy kicsit természetes alapokra helyezni a babakérdést, mielőtt begőzölök. Én ezt a barna maszatolást hírből sem ismertem, valahogy olyan kétségbeejtőnek érzem valamiért. De most nem fogok vele törődni, hiszen neked is sikerült ennek ellenére. Nagyon sok boldogságot kívánok neked!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Csak egy pár szó erejéig, de muszáj volt jönnöm. Annyira jó képeket tettetek fel.

Juci!

Úgy látszik egyedül én vagyok az, aki nem arra gondolt mint a többiek (mármint a + tesztre). Én rögtön a kicsi lányodra gondoltam, hogy biztos meglepett titeket azzal, hogy már tud ülni.
Vannak már kísérletek e téren? Én fürdetés előtt szoktam néha felültetni a Sárát, és nagyon ügyesen tartja magát.
A hajat téyleg szuper lett, és biztos könnyebb lesz kezelni. Mit szólt hozzá a párod?
Dudi egy tündér az alvós képen. Majd én is küldök nektek néhány képet a héten.

Momo!
Hogy mekkora szemei vannak Mishalnak. Nagyon szép baba, és milyen nagy már.
Mit csináltok a héten, ha ilyen esős idő lesz? Ilyenkor is elmentek sétálni?

Bufo!
Nagyon tetszik a kisfiad. Bennem még az a kép él, amikor elől alig volt haja. Most pedig lassan már le kell vágni. Pont ma vagytok fél évesek.
MI PEDIG PONT MA VAGYUNK 4 HÓNAPOSAK!
Hogy szalad az idő, nem?

Koda!
Tényleg nem látszik rajtad a 3 kiló +.
Nagyon szupi a babakocsi. Látom Marci tesztelte.

Titi!
Holnap sokat gondolok rátok. Remélem este lesz időm jönni közétek.

Ja, kérdeztétek a házat. Szerencsére csak a kis ablakokat mostam én, a nagyokhoz már volt segítségem. Azért így is estére hulla voltam, de annyira, hogy fájt mindenem. Azért a szoptatás is rendesen elveszi az erőmet, de nincs nála jobb érzés.

Lassan mi is elérjük a 7 kilót. Majd holnap lemérem nektek pontosan mennyik vagyunk.
Ja, és már minden este hangosan nevetünk. Tündéri hangja van. Ha tudnám akkor felteném nektek is, hogy halljátok. Múltkor én is annyira nevettem, hogy már a könnyeim is hulltak.

Verzsike4
Várjuk a pocis képet!

Balimama!
jobbulást anyósodnak!

Ági!
Azért vigyázz magatokra. Ne dolgozz nekem annyit!

Eszter!
Nagyon jó volt olvasni, ohgy már így készülsz, és én nagyon drukkolok nektek.

Sziszi!
Beköltöztetek már az új házikóba?

Rimár4
Merre Vagy?

Virág!
Vigyázz az úton, és semmi depis hangulat. A lányok biztos szerveznek megint talit.

Jó volna találkozni veletek, csak ez a távolság. Nem akartok eljönni hozzánk? Most komolyan!!!
Momo megkapja az új autóját, és már jöhetek is. Juci is tud vezetni, még lejárt jogsival is! :lol:

Na mostmár mennem kell. Ha valakit kihagytam, akkor bocsi :oops:
Puszi Mindenkinek

Kép

Kép
oné
 
 


Ja, és a pár szóból végül majdnem regény lett!!
Jó éjszakát!

Kép

Kép
oné
 
 


Szep jo reggelt!

Titi!

Koszi szepen hogy feltetted a kepeket.Na,varod mar a dokilatogatasodat nagyon,igaz???!!! :lol:

One!

A kacagas az olyan isteni,en is imadom! :lol: KOcsi???!!!Mar szerintem azt hiszik,hogy nem vagyok komplett,par naponta betolom Mishalt a babakocsiban a kocsiszalonba es megkerdem,hogy Quasqai van????Szerintem nem vesznek komolyan. :cry:
De tegnap irtam egy masik salonnak,es felhivom oket,hatha ok fognak arulni automatat. :roll:

Juci!

Talira jo lenne elmenni,csakhat bar itt kozelebb vagyunk mar az Orshoz,bebuszozni es haza csucsforgalomban borzalmas(ezt a dugot te itt nem ismered,talan Eszter tudna meselni).Es ha delutan fel 6 fele tali,az mar keso,mert nalunk akkor van szopi,majd 7kor mar furdes,szopi,alvas.Tudom mi koran fekszunk,de ne felejtsd el hogy nagyon koran is kelunk,ma peldaul fel 6kor es nemalszik vissza. :roll: :roll: :roll:

Tegnap megmertem,7520g voltunk pont 20 hetesen.De nagyon lelassult a hizasa az utobbi honapban.

Virag!

Tudod mi a fura???Hogy mikor meglatjak a lanyok,nok Mishalt,nem azt mondjak,hogy milyen aranyos baba stb...hanem hogy uristen,milyen pasi lesz belole(masaallah) :lol:
El nem tudom kepzelni,hogy elengedjem valaha is a kisfiam,es hogy mas lanyt,not szeressen. :cry:
Borzalmas anyos lenne belolem valoszinuleg. :roll:
Na,nagyon eloreszaladtam azidoben.
Tenyleg,pocakosok....hadd lassunk mar pocakos kepeket!!!!

Megyek,Mishalt ott hagytam a kisagyaban hatha elalszik,de hallom ahogy dumal.
Nektek hullik meg a hajatok???

Nekem meg iszonyatosan,szinte markostol....

Es Juci,meg nekem se jott meg...nem is varom...a hugomnak majdnem masfel evig nem volt,igaz o sokaig szoptatott.De a hasam gorcsolget rendszeresen.

Na,puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok Lányok,

Aztán volt termés bőven!!!
Képzeljétek ma éjszaka megjött. Pedig pénteken mennék dokihoz. Most mi legyen a dokival?

Virág,
De jó, hogy jössz haza!!!!!!!! Csak óvatosan vezess. És akkor TALI. De jó, mert úgy hiányoztok.

Juci,
Speciel én is arra gondoltam Dudi örvendeztetett meg valami újdonsággal. :oops: :oops:
A hajad jó lett tényleg. De azért még ezt is fogja tudni húzogatni Dudi.

Momo,
Nem könnyű neked. Azért nem semmi, hogy hol tartanak már az építkezéssel.
Mishal szerintem gyönyörű. És ne izgulj van még időd hozzá szokni, hogy majd lesz más nő is az életében.

Koda,
Én nem csináltam gondot soha sem az együtt alvásból. De kézben azért nem hordozgattam Encit. Viszont Nagyfiam kedvenc idő töltése a mellkasunkon alvás volt.
Mivel nálunk Encinél a csaszi után voltak gázok, ezért éjszaka mellettem aludt, hogy ne nagyon kelljen emelgetnem. De ő nem volt hasfájós, Nagyfiamhoz képest hihetetlen jó baba volt.
Babakocsi nagyon szupi. Had élvezze csak Nagyfiú is! :P :P

Titi,
egyetértek a többiekkel. Most lassíts egy picit. A dokiban nem merült fel, hogy betegállományba vegyen? Engem ugyan nem ezzel, de már a 7. héttől betegácsiban voltam. Mindig volt valami, ami miatt nem dolgozhattam. Gyakorlatilag a terhesség első felét leginkább fekvéssel tölthettem.
És ami fontos ne emelgess. ne hajolj, hanem inkább guggolj. És ha lehet ne simigasd a pocidat, mert az is méh összehúzódásokat csinálhat.

Balimama,
Nagyfiúnak boldogságos szülinapot utólag is.

Megyek viszem Nagyfiút oviba. Akinek nem írtam még fogok...

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Anníira bosszantó....hétfőn voltunk szerződést aláírni, 14én aták át a házat, 42 napot késtek az ígérthez képest..5000/nap lenne a kötbér.
Találjátok ki mit találtak ki, mivel mi beköltözünk a hitel folyósítása előtt, ezért az kb annyi idő, amíg ők a pénzükhöz jutnak vagyis..nem kapunk semmit.
Annyira fura, hogy ezt megtehetik.

Valakinek nincs redőnyös ismerőse?
Ezenkívül kaput kellene még csinálnunk, és ugye a föld feltőltés...
Kellene valahonnan olcsó termőföld vagy 20 köbméter...

A 4napot végig dolgoztuk és közben egy kis bacit is összeszedtek a gyerekek..BEnce is köhizett kicsit és nagyon nyügi volt..kimerült vagyok és még mindig nincsen vége.

Később írok még mi lett Bence eredménye a vévételkor.
Tegnap az UH-on mindent rendben találtak.:)

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hétfő óta a párom viszi Dávidot az oviba, hogy több időm legyen reggel és ne kelljen rohanni. Hát mit mondjak nem vagyok előrébb vele, mert sajnos teljesen eltökölöm az időt. :roll:

Momo
Nagyon gyönyörű Mishal. Tényleg nekem is rögtön az jutott az eszembe, hogy milyen pasi lesz belőle. :lol:
A lányokhoz pedig hidd el hozzá fogsz edződni lesz rá időd bőven.

Sziszi
Elhiszem,hogy ki lehetsz purcanva.
Nem semmi gátlástalanok ezek az építtetők. Még a saját hanyagságukból is jól jönnek ki. :cry:

Zseppy
Most hogy megjött már felesleges a doki? Azért mentél volna, mert nem jött meg igaz?Szerintem hívd fel és kérdezd meg mi legyen.
Mi a helyzet a bölcsivel, találtatok már valami megoldást?

Oné
Nagyon megy az idő, el sem hiszem. Már 7 kg körül jártok, nem semmi. Én tegnap mértem és 7140g kicsit lassult a súlygyarapodás nálunk. Biztosan lemozogja. Már csak a földre merem letenni, mert állandóan pörög forog és félek, hogy leesik az ágyról.

Titi
Látod megcsinálja ha rávan kényszerítve. :)
Tudom borzasztó érzés otthagyni de hatásos. Nyugodtan mással is próbálkozhatsz így be tudod vonni Danit a házimunkába.

Verzsike
Hidd el nagyon hamar eljön az az idő, hogy a te babád fényképeit nézegetjük itt. :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Na, eljött a nap, megint megyek dokihoz. Tegnap kérdezte az apósom, miért megyek ilyen gyakran. Tulajdonképpen most kezdjük a terhesgondozást. De hogy hogy fogom megkapni a papírokat, hát, nagyon kíváncsi vagyok rá. Mert tegnap Erzsike elmesélte, milyen tortúra volt megkapni a beutalót az UH-ra, ahová annak idején nekem nem is kellett... meglátjuk. Talán annyi lesz a szerencsém, hogy a doki UH-z, és így ennyivel is kevesebb a probléma.

Igen, tényleg gyakrabban fogom Danit nyúzni a tennivalókkal. Tegnap pl annyira rossz kislány voltam, lefeküdtem tv-t nézni, és szó szerint nyígtam neki egy kis narancsléért, persze, amit facsarva iszunk néha, szóval jó kis vacakolás... aztán nem csinálta meg, de muszáj jobban noszogatnom, hátha egyszer elérem, hogy magától csináljon meg néhány dolgot.

Bufo, igen, akármennyi idő is legyen, akár picivel több amit magatokra fordíthatsz, sosem lesz elég. Én folyton kicsúszok az időből, ha több lenne belőle, az is kevés volna.

Sziszi, ne bosszankodj! Tudod, milyenek ezek a cégek is, mindig mi húzzuk a rövidebbet. Redőnyös ismerősöm van... műanyag ablakoznak, és redőnyöket is készítenek. Ha gondolod, priviben megírom az elérhetőségüket.
Termőfölddel kapcsolatosan mi is az idén akarunk hozatni, csak előtte még fel kellene ásni a sittes részeket, de én már nem fogom megcsinálni, úgyhogy akkor lesz kész, ha a párom ráveszi magát. Csak attól félek, akkor aztán várhatunk még éveket. De kaptunk tavaly egy szórólapot, amit eltettem, ha szükség lesz rá. Szóval, termőföld szállítással együtt kb 18.000/3 köbméter, ha jól emlékszem. Elhozzam a számát?

Zseppy, na csak megjött?! Szerintem fölösleges így dokihoz menned, ha csak nem nyugtat meg. Gondolom, még nem állt helyre a hormonháztartásod, és lehet, hogy amiatt volt ez a késés. De ha elmész, akkor legalább tudtok tenni valamit, hogy helyreálljon odabent a rend.
Én is gondolkodtam a betegállományon, csak a pénz a gond. Bár Ági mesélte, hogy ő most majdnem annyit kap, mintha dolgozna, mivel a táppénz jár a munkaszüneti napokra is. Szóval, igen elgondolkodtató. Az tuti, hogy ősszel már nem akarok dolgozni. Még nem tudom pontosan, egyelőre mindenképp meg akarom várni a 18-20 heti UH-t, hogy tudjam, makk egészséges. Nem szeretnék még egyszer úgy járni, hogy aggódni kelljen az állásomért. Mert ha felvesznek valakit a helyemre, utána hogy jövök vissza? Kis cégnél azért ez nem olyan egyszerű. :(

Oné, de jó, hogy volt segítséged, igen, ekkora háznál, nem könnyű a takarítás!
Én személy szerint élnék a lehetőséggel, és szívesen mennék el hozzátok.
Akkorra már hátha meg lesz a kocsija Momonak is, de ha jól tudom, Eszternek, Jucinak van autója, csak összehozzuk valahogy, mindenhová befér még valaki. Jaj, most teljesen belelkesedtem.

Virág, mikor jösz haza? Tök jó volna akkor lemenni Onéhoz, ha Te is itthon leszel!!!

Jucikám, megcsináltatod a jogsid, ugye?

Momo, ez komoly? Mármint hogy nem vesznek komolyan autó ügyben? Akkor szerintem tényleg nézz másik autókereskedőt. Ez Nissan lenne ugye? Miért pont ilyet szeretnél?

Én is próbálom fűzni a párom, és úgy látom, bele fog menni, hogy év végén, vagy ha már otthon leszek, vegyünk nekem egy kis autót, csak olyan 2-300.000 Ft-unk lenne rá, de nekem egy kis Maruti vagy Suzuki tökéletesen megtenné, ami addig kitart, amíg otthon vagyok. Annyira sajnálnám a havi 8.000 Ft-ot a bérletre, és még a gyerkőccel is balettozhatnék a babakocsival. Itt nekem igazából csak villamos jöhente szóba, gondolom, nem volna egyszerű le-fel szállni. Majd meglátjuk, hogy alakul. Ha így emelik a rezsi számlákat, akkor lehet, hogy nem lesz rá pénzünk. :( Bár abba bele sem merek gondolni, hogy fogunk megélni abból a havi 30-40.000 Ft-ból, ami marad. De ha másnak megy, nekünk is fog!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: