Új privát üzeneted érkezett!

Rejo,
Köszi, a 28-a hiperszupertökéletes lenne! :lol:
Lányok lécci lécci Nektek is legyen jó :wink:

Beeeee (vagy Méhecske? :wink: )
A táblaszerkesztői képességeid fantasztikusak...
Márcsak az üres helyek kitöltéséhez (úm. eleje - közepe :cry: ) kellene valami módszer, hmmm?

Mniki,
Hogy vagy?

Jó éjt, megyek szaunázni..... :wink:

Kép
kikka
 
 


28a jó
megint veszettül fáj a fogam. íííígérem hétfőn elmegyek dokihoz.....de most ennyira futja. nagyon fáj....nem akarok bevenni gyogyót, de ha mégid muszáj mit vehetek be???
jaj, nekem....elmegyek dokihoz, ígérem, ígérem......
dimet
 
 


Bee, jó már így a tábla, 7Kincs, Alice 27 lemaradt!
Szerintem kicsnyítsd le az egészet, úgy mentsd el és akkor minden látszódni fog. Túl nagy betűméretben csináltad meg.

Anyoookám hát én is attól féle, hogy fitneszlédi leszek.... :wink:
Nyugi, az a kis süti kellett neked, az nem bűn, csak boldogság és finomsághormon. Hiszen fájt a lábad szerdán és most kaptál apától gyógyszert rá, nem?Ez gyógyszer volt, nem?
Vendég
 

 
 

Lafi, igen, ez finomsághormon volt :wink: Igen, gyógyszer - ma felvettem az edzőcipőmet és adott a félig begyógyult lábamnak :cry:
A baj az hogy tegnap meg máglyarakást csináltam... És azt is meg kellett kóstolni... :oops:
Holnap meg anyósomékhoz megyünk névnapozni, az az ebéd sem a diétás verzió lesz... Így simán visszajön a 2 kiló hipp-hopp...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Helló csajszikáim,

látom,azért ez a szeles idő ma többeteket bent tartott a lakásban.... én is bent voltam, egy darabig. Aztán mentünk fel a Mátrába, kisházikónkba, de ott is fújt nagyon a szél.... :cry:

Bee, tökéletes lesz ez a tábla kezelés !!! Én rögtön kérek szépen egy kis változtatást: ma 1 cn. Köszönöm !
Most úgy látszik, valamiért elcsúszott 2 napot az eddig (már vagy 3 hónapja... :oops: 8) ) óramű pontosságú mensim. Na, viszont ma bevettem az utolsó avandametet, és holnaptól MERCKFORMIN !!! És amint elmúlt (3 nap mostanában ) ezerrel baba gyártás !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem, hamarosan nekünk is sikerülni fog !! Egy dologtól félek: hogy nehogy visszaálljak a régi rossz működésre, így, cak metofrminnal.... bízom Tűűben, csak tudja, miért így csináljuk....

Dimet, komolyan, nem is tudom, mit mondjak.... :twisted: :twisted: :twisted: Annyira de annyira kuka vagy !!! na, a többit úgyis tudod..... remélem, hétfőn végre elmész fogorvoshoz.... egyébként vannak éjjel-nappali magánrendelők is, de ne a Mária utcába menjetek....!

Rejo, nekem jó a szerda is !! Egész héten facér leszek - apja sajnos elutazik hétfőn és csakszombaton jön haza, mi lesz így a babagyártással... :roll: - anyámnál alszunk Tücsökkel, bárhová, bármikor el tudok menni ! elvileg már nem lesza lábamon a járógipsz sem ! Remélem, minél többen el tudtok jönni, szeretnék minél több topic társat megismerni !! :lol:
És ha tényleg jön Kavics is, akkor a világ minden kincséért sem hagynám ki a találkozót !!
zsizsik
 
 


No akkor aki eddig jelezte ahogy jön, annak jó márc. 28 szerda, Mniki még nem írt vissza ma, (tényleg hogy vagy Nikikém, remélem nincs semmi baj, hogy nem írsz!!), de ő már korábban jelezte, neki jó a szerda is.

Akkor Lafi ráérsz 28-án szerdán??? Én nagyon örülnék neki, szívesen megismernélek!!! (gondlom a többiek is! :wink: )

Anyóka??? nem tudnád szerdán kihagyni a tornát? :shock: :roll: Vagy torna után esetleg beugrasz?

Lányok ki csatlakozik még, végre van időpontunk!!

Már csak a helyet kéne kitalálni, meg hogy hánykor. gondolom meló után, az olyan 5-6 körül, ugye? lehet ha hideg lesz - állítólag - akkor be kéne ülni mégiscsak valahova.

Zsizsik miért állnál vissza rossz működésre, most rendeb vagy rakva és kész!

Mniki írjál, jól vagy?

Kép

Kép
rejo
 
 


CSAKEGY!!!
Nagy-nagy gratula! Nagyon boldog vagyok! Örbendek, hogy minden rendben! Sok puszit küldök Neked és a kis Lilla-babádnak, aki ugyebár nem is túl picike! Várom majd a képeket és a szüléssztorit!!!


Mniki!!!
Neked is gratula! Tiszta szívemből kívánom, hogy simán menjen minden az elkövetkezendő hónapokban, persze majd utána is!!!


És persze Mindenki mást puszilok!
Kir

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok !

Anyoo, gratulálok a -2 kg-hoz ! Az a ritka kis elcsábulás pedig talán még belefér :wink:

Lafi, ejha, még egy tornát bevállalsz ? Ügyes vagy, a mozgás minden szempontból jó lesz, a hőd is beindul majd !!!!!

Rejo, nekem szinte mindegy mikor van a tali :wink: Jó az időpont és remélem többen leszünk, mint múltkor !

Kikka, kedden nagyon sokat fogok rád gondolni ! Az, hogy nem érzel semmit, semmit nem jelent ! Drukkkkkkk !

Dimet, Te csajszi, én igaz nem dorgállak meg :mrgreen:, de holnap mindenképpen menjél el a fogorvoshoz ! A fogfájásra biztosan be lehet venni olyan fájdalomcsillapítót, amit terhesek is szedhetnek!
Ne szenvedj feleslegesen !!

Zsizsik, a 2 napos csúszás semmi, kicsit később volt pé-d és kész :lol: Jön a Te időd, sikerülni fog, meglátod !!!!!

Reggel csináltam tesztet, hát ott a két csík, de nem erősebb, mint 2 napja :? Mivel a barnázás nem múlt el (igaz, nem is sok), de úgy döntöttem, hogy nem várok keddig, már holnap reggel felmegyek újabb vérvételre. 3 nap alatt csak változott annyit a HCG, hogy abból lehessen látni van-e ok az aggódásra.
Remélem nincs, mert be vagyok ám fosva, de nagyon..

mniki
 
 


Mniki, nyugi, ne paráztasd magad, minden rendben lesz! Vigyázz magatokra nagyon!

Csakegy, gratulálok, üdv a klubban (Karikás szemű boldog szülők klubja :) Várjuk a képeket Lilláról.
espero
 
 


örömmel jelenthetem, hogy az 57. napon végre megjött a pirinéni, ugyhogy Beebeey, kérlek írj át a tábliban 1. ciklusnapra, köszi :-)
krumplis pogácsa
 
 


Mniki holnap légyszi írd meg az HCG eredményt vagy küldj SMS-t, mert lerágom mind a tíz körmöm!! nagyon drukkolok nektek!

Kép

Kép
rejo
 
 


jaj. lányok...nem mentem orchidea kiállításra. annyira fájt a fogam, enni sem bírtam. kikunyiztam a patikába algopyrint, meg a macskámnak is el kellett mennem venni fogamzásgátlót....tüzel :?
aztán a fogfájás maradt, kajálni 1 szelet vajasknyeret ettem. rostosat ittam. férjem délutánra bepipult rám, és elmntünk az ügyeletre, a sote-ra. ott kaptam érzéstelenítőt (mondtam,hogy babás vagyok), és ki gyökérkezelte a fogamat. holnap majd el kell mennem betömteni. de végre nem fáj. de már annyira szarul voltam a fájdalomtól, a nem evéstől, az algopyrin így piszkálta a gyomromat, hogy hazajöttünk és akkorát hánytam..... :oops: életemben sose ennyit.....mint a 80as évekbeli horrorfilmekben, amikor hihetetl okádásokat mutatnak be :lol: de picit jobban vagyok.....basszus.

niki???
dimet
 
 


Sziasztok!

A talin nagyonnagyonnagyon szeretnék ott lenni (főleg ha Kavicskával is lehet találkozni) de nem lehetséges :cry: :cry:

Mniki ++++++++++++++

Pogi Zsizsik örülök a ciklusotoknaknak! Lehet ez lesz a nyerő! :wink:

Kikka neked is mennek a drukkok a teszthez++++++++++ (Kedd???)

Lafi hőd?? én nagyon egyenes csíkot húzok :?

Norka??? Pihiztél??

szép estét
Vendég
 


Sziasztok Csajszikák!

Szóval, Anyoookával MEGYÜNK a minitalira 28-án szerdán, de csak torna után tudunk menni!!!!Amint eldöntitek, hol lesztek, mi megyünk hozzátok torna után, az kb fél 7.

Jelentem, bár a hőm 36,6 lett reggel, viszont épp tanultam du. a közigazgatási szakvizsgámra, amikor tök benyilalt valami a bal oldalamba és tök melegem volt.
Na akkor hőmérés, 36,9.
Aztán még mingig fájt a poci.
Hát nézzünk lh-tesztet, bár nem bíztam benne....és akkor c és t oldal ugyanolyan erősségű volt!!!!!!!
Ilyen még nem volt, hogy lh-tesz kimutatna valamit, eddig mindig gyengébb volt a t rész!!!!!!Most UGYANOLYAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaj, annyira örülök!!!!Az élet apró örömei.....
Bár a hő nem mutat semmit, de van pé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaértünk Anyósoméktól - ma is bűnözős napom volt :oops:

Rejo, tornázni elmegyek 28-án de utána beugrok Hozzátok egy kicsit! Szertnélek megismerni Benneteket! :wink:

Niki, drukk++++++++++++++ Ne paráztasd Magadat! Reggel korán mész vérvételre? Egész délelőtt itt fogok csücsülni a jó híreket várni!

Kikka Neked meg keddre küldöm a drukkokat! :)

Dimet, jó kis napod volt! :? De végre nem fog kínozni tovább a fogad!

Pogi, gratula az új ciklushoz! :)

Szép estét mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lafi, apára fel!!!!! :wink: :lol: Miért itt csücsülsz még?! :lol:
Látod mondtam én hogy lesz itt PÉ! Éljen!!! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Majd lesz apára fel...... :oops:
Csak előbb vacsi.....
Vendég
 


Igazad van, teli pocakkal jobban esik :wink:
Csak el ne nyomjon a kaja :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nem fog elnyomni a kaja.... :oops:

És Anyoooka, ne aggódj a finom sütik miatt!Majd letornázod, annyi boldogság meg kell, nem lehet mindig önsanyargatóan élni....szerintem.Majd tornázol, sétáltok Dorkával, ahogy kinéz, nem lesz hó, nem fogunk hógolyózni szerdán sem, akkor is sétálunk, állítólag lehül az idő, de nem lesz hideg, mint ahogy mondták.
Szóval nem gond, hogy bűnöztél! :wink:
Vendég
 


Lafi, Te még mindig itt vagy?! :wink: :wink:
Olyan ari vagy hogy nyugtatsz a bűnözés miatt! Nem is tudnék annyira önsanyargatóan élni hogy soha egy falat boldogság sem...
Akkor szerdára megint kényelmes cipővel készüljek? :wink: (és ragtapasszal :lol: :lol: )
Szép estét! :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Anyoooka!

Gratula a fogyáshoz! Csak így tovább! Lassan jönnek a tavaszi zöldek, akkor talán még könnyebb lesz! :D

Dimet!

Elő a gyógyszerkönyvvel!
NSAID-k (Aspirin, Algopyrin, ibuprofen, diclofenac tartalmú bogyók) és paracetamol származékok is mehetnek.
DE csak a 3. trimeszterig! Akkortól már nem szedhetsz non-szteroidokat, mert szülés utáni vérzést okozhatnak! :!:
Na látom, közben eljutottál ügyeletre! Tessék ám visszamenni, v. elmenni a saját dokidhoz és betömetni! Ne a 3. trimeszterben legyen baj belőle! Szülés után már nem fogsz ráérni fogorvoshoz járni!!!!! :(
Macska… Hehe! Ugye mondtam! Szerelmetes! :lol: :lol: :lol: Tavasz van kérem szépen! :wink:

Zsizsik!

Pedig már reménykedtem! :(
De most aztán mindent bele! :wink:
Mire visszaállnál már randalírozni fog odabenn vki! :D

Mniki!

Nagyon szorítok, h. minden rendben legyen!

Pogi!

Gratula a pirihez! Máskor ne várj ilyen sokáig a Duphastonnal!

Lafi!

Te nagyon félreértetted a hőgörbét! A hő PÉ UTÁN emelkedik meg! Nyugi! Majd holnap v. holnapután fogsz magasabbat mérni! A hő emelkedését ugyanis a kiszabadult petesejt tüszőjéből kialakuló sárgatest által termelt progeszteron okozza!
De ma használd ki a lehetőséget! Apára fel! :wink:

Minitali???
És Kavits is ott lesz???? :D
Szívem szakad meg! ÚÚÚÚÚÚgy irigykedek! Énisénisénisénis!!!!!! :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Annyira gyönyörű volt ez a négy nap! Nagyon bírom az ilyen időjárást! A virágillatot, a lány szellőt, a napsütést. :)

Olvasni csak felületesen olvastam. De azt látom, hogy sokmindenkinek kell drukkolni! Hát akkor DRUKK mindenkinek!
Niki, Kika, Lafi! Hajrá! És a következő zebra hol bújkál???
Minitali időpont még nem tudom, hogy jó-e. Remélem.

Jó éjt!

Kép
mamint
 
 


sziasztok!

Én babanetes vagyok, de mivel PCO gyanúm van ide is majd szeretnék irogatni.
egyenlőre még pontos véreredményeim nincsenek, csak az FSH/LH arány nem jó , és UH-n látható a sok apró tüsző.
Volt HSG, az jó lett, volt egy csomó vizsgálat (clamydia, AIDS az a férjnek is stb...), volt apavizsgálat, (120 millio/ml, 70% mozgó)
szedtem Clostilt is, de nem lett eredménye. a mensesem nagyjából rendszeres, de előtte mindig van barnázás, de a prolaktin szintem az jó.

a kérdésem az lenne: a PCO összefügg a barnázással?

köszi a válaszokat előre is!

sziasztok!

zsuzska

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!

Pogi!
Grat az új ciklushoz!

Lafi!
Remélem kihasználtad az éjszakát apával :wink: ,mert hőemelkedés előtti napok nagyon esélyesek!!

Kikka!
Mennek a drukkok++++++++++++++++++++++++++++

Niki!
Én is nagyon várom, hogy jelentkezz, remélem, hogy minden rendben!

Zsuzska 80!
Üdv köztünk, jó helyre kerültél.
Én is mindig barnáztam mensi előtt, nem tudom, nálad néztek-e a ciklus második felében progeszteron szintet, mert ha alacsony, attól is lehet a barnázás, és a progi fontos a terhesség megtartása szempontjából.
Most jelenleg nem tudok a barnázáshoz többet hozzászólni, nekem kb. 3 havi metformin után nem lett ilyen gondom :D :D , amikor terhes lettem is barnáztam, és kaptam progit az első trimeszter végéig.
De majd jönnek a lányok, és ők is biztos segítenek Neked.
ezoterike
 
 


Köszi Ezoterike!
néztek de még nincs eredmény. remélem én is szehetek Metformint, és akkor ez megoldódik.

várom a többi hozzászólást! :lol: :lol:

köszi előre is!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Szia zsuzska80, üdv a bandában :-) A barnázás összefügghet a pcoval meg még egy csomó minden mással is, de a pcoval mindenképp.

Rambóka, szerinted melyik napon kellene elkezdeni a duphastont? ebben a kérdésben mindig habozok. Mert volt már olyan, hogy azt mondtam nem várok sokat, és ha nem jön meg a 35.napig akkor elkezdem, és elkezdtem a 36.-on, és aznap megjött. Szal általában azért a 40 napot kivárom, csak van hogy még elhúzódik. Sosem tudom mikor kellene elkezdeni :-(

beebeey, lehetne Krupogi? :D
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok! :)

Csupa jó hír a hosszúúúú hétvége alatt! :D

Csakegy, hatalmas gratula Lilla bébihez! :D

Niki, neked pedig a ++++++ teszthez! :D
Ezek szerint a március sem maradt zebra nélkül a topikban! :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


hali, rám jár a rúd.....
elkapott vmi nyavalya, émelygek, hányingerem van, stb...bementem a céghez, szólni, hogy nem leszek, no és persze a fogorvoshoz. naná, hogy tömeg volt. 5 perc után éreztem, ha nem megyek ki elhányom magam és összeesek....így eljöttem. 1re visszamegyek, hátha kevesebben lesznek. de mi van velem???? vmi vírust bekaptam?? hányinger gyötör, elgyengülök, enni nem bírok......
bocsi, többre most nem futja....
dimet
 
 


Zsuzska, barnázás nálam is volt (van).
Lehet összefüggés a pcos és a barnázás között - ahogy ezoterike is mondta - a progeszteronszint miatt (is). Bár biztos a többiek többet tudnak majd erről mondani neked.

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem bírtam ki és ma reggel csináltam tesztet holnap reggel helyett (inszem utáni 13. nap). Totál negatív. A 6. inszeminációnk eredménye egy nagy semmi. A 4 éves próbálkozás eredménye egy nagy semmi. Ki vagyok borulva. Ne haragudjatok, de csak úgy tudom összeszedni magam, ha legalább egy kis időre félreteszem az "állandóan a babaprojekt körül forog az agyam" gondolkozást. Elegem van az egészből.
Egy kis ideig nem jövök fórumozni, megpróbálok nem a babatémára gondolni (a topiktalira majd összeszedem magam)...
Mindenkinek drukkolok, hátha Ti szerencsések lesztek!

Puszi: Kikka

Kép
kikka
 
 


Kikka,

nagyon sajnálom! :cry:
És valahol megértelek...
Pihenj kicsit, "agyban" is.

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok !

Biokémiai terhességem van/volt, lecsökkent a HCG-m 24-re.
Ilyenem még úgy sem volt, nem tudom, talán már csak a mola terhesség hiányzik még a repertoárból. A rohadt életbe !!!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mniki
 
 


Kikka, sajnálom!

Nikim,annyira de annyira sajnálom!Ez szemétség!Nem lehet! :twisted:
Vendég
 


Mniki Kikka Kép Kép

Nem értem miért történik mindez,szomorú és mérges vagyok

ölelés nektek
Vendég
 


Jó reggelt,

Niki... ezt már nem lehet kommentálni. :cry: :cry: :cry: Biztatnálak, de gondolom most eleged van mindenből. Majd jövő héten. Tarts ki...

Csakegy Angelikájához (ez a név nagyon megragadt :wink: ) nagyon sok szeretettel gratulálok, és ahhoz is, hogy ilyen simán ment a szülés.

Ha a topiktali időpontja véglegesítődik és nem az esti órákban kerül rá sor, és netán szabaddá tudom magam tenni, odamehetünk Bogival 1 órácskára?
Vendég
 


Niki szólni nem tudok.

Kikka... ...

kicsit összeszedem magam aztán írok.

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka ha most jó kedvemben lennék poénkodnék, hogy na TE aztán végképp nem jöhetsz a topiktalira, hogy is jut eszedbe, :lol: :lol: meg különben is, ki hol látta kiírva, hogy ide csak kérvénnyel, vagy személyre szóló meghívóval lehet jönni? ja, és hogy még Bogit is akarod hozni????? :shock: :P :D Hát kérem szépen! :lol: :lol: de nem teszem, mert qrva szar kedvem van, írtó nagyot veszekedtünk éjszaka a férjemmel.

nagyon szeretnélek végre megint látni Norka!!! Többiek?? ti mit szóltok Norka kéréséhez? :wink: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Niki!

Hát...nem is tudok mit mondani,pedig annyira drukkoltam...

Kikka!
Neked szintúgy... :cry:
ezoterike
 
 


Na nee!

Ilyen tényleg nincs! :cry: :cry: :cry:
Mniki, én annyira sajnálom! Nem is tudom mit írjak! Annyira örültem a + tesztednek és most ez! A fene vigye el!!!!! (Ezt nem így mondtam, de azt nem bírná el a billentyűzet! :evil: )
Mi ez az egész?
Nem lehet, h. ennyi rossz történjen vkivel! :cry: :cry: :cry:
Kéne már egy kis levegőváltozás, mert kezd egyre depisebb hangulat kialakulni! :cry:
Szórakoznak ezek a zebrák? A farkuk végét nyújtják, aztán meg megrúgnak? Pofátlan dögök!!!! :evil:

Kikka!

Én megértem, h. eleged van. :cry:
De ez még csak a 13. dpo. Talán majd holnap + lesz!
Remélem!

Rakok fel nektek egy virágot, jobbkedvrederítőnek:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Na neeeee.....

Niki, annyira sajnálom...! :cry:

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Niki! Annyira sajnálom!!! Kép Olyan nagyon drukkoltam Érted!!!
Már kidühöngtem magamat. Hogy lehet a sors ennyire igazságtalan?! :evil: Miért történik ez Veled?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Niki, Kikka sajnálom!

Úgy látszik, ez egy ilyen időszak...sajnos nekem sincsenek túl jó híreim.
Múlt héten véreztem, bent voltunk a kórházban, de nem volt semmi gond. Egy kiadós bakonyi túra után kicsit elfáradt a méhszájam. Az nst rendben volt, szülés jelei sem mutatkoztak.
Ma voltam uh-n. Hát eléggé kicsi a baba..a súlybecslés szerint 1142 g. Ez így a 31. héten kb. 28 terhességi hétnek felel meg.
A dokim úgy döntött, hogy be kell feküdnöm a kórházba. Legalább egy hét megfigyelés, hogy fejlődik-e a bébi. Ha nem, akkor azt mondom, inkább kapják ki belőlem.
A vérnyomásom sem jó, előbb mértem 152/105 volt..úgy hogy lapátolom a vérnyomás-csökkentőt.
Szóval kockáztatni nem merek, utolsó vágyálmom volt a kórház, de hát ez van. :(

Kép
babancs
 
 


Babancs, tarts ki!!!!!!
Vendég
 


Lányok!
Segítsetek nekem ill. egy lánynak, akivel tornára járunk együtt Mnikivel és Anyoookával.
Szóval Pcos-ja van, férje eredményei rosszak, kevés és nem mozgó.
Volt neki minden gyógyi, closty és tsai és természetesen nem segített semmi.
Aztán elment Tűű dokihoz, inzulint megnézte és azt mondta, hogy nem kell gyógyi, metformin, mert nincs inzulinrezisztenciája.
Teljesen tanácstalan.Mit tegyen?
Miért nem menstruál SOHA?Mit tegyen?Hova forduljon, kihez??????
Szegényt sajnálom, nagyon tanácstalan.

Köszi nektek
Vendég
 


Kikka, tudom nehéz reménykedni, de hátha... Egy vérvételre nem tudsz elmenni ?

Babancs, sajnálom, hogy Te is rossz hírekkel jöttél ! Drukkolok, hogy a babádnak ne legyen semmi baja !!!

Köszönöm a vígasztalást, egyelőre nem tudok előre gondolkozni.
Most mondhatnám azt is, hogy hát lehet, a kézműtét, vagy mittudomén mi kavarhatott be. Talán igen, talán nem.
Az tény, hogy 3-ból 3 nem szüléssel végződő terhességem volt.
Elvileg az IR-án kívül más gond nincs, minket töviről hegyire kivizsgáltak már immunológiailag is.
Most már arra sem lehet fogni, hogy az Adimet még nem hatott rendesen.

Ezek szerint átjárható is vagyok

Hova a francba menjünk még el, hogy babánk lehessen ???

És tudjátok, pont a hétvégén volt szó a spontán vetélésről a tv-ben, amiben azt mondták Czeizelék, hogy a 2. után már 40 % az újabb vetélés valószínűsége.

Nem tudom Krizsa mit fog mondani a legközelebbi találkozónkon, de gondolom túl sok újat ő sem tud tanácsolni.

Komolyan mondom, ha bárkinek van valami ötlete, ossza meg velem, mert ezt már kapaszkodó nélkül nem bírom ki :cry: :cry: :cry: :cry:

mniki
 
 


Niki, Kikka...ne mán :cry: :cry: :cry:
ez egy nem jó nap :(

fogam: mégsem találták el tegnap, a 6os volt a nagy bűnös, nem a 4es. kaptam ideiglenes bazi nagy tömést. gyomrom szar. sőt, bazi szar. de ez piti hozzátok képest...annyira sajnálom!!!!!

nemtok niki mit mondani,hogy hova menjetek? nem értem én ezt már :(
dimet
 
 


Nikike,
Persze kíváncsi voltam, és benéztem, hogy mi van Veled, hogy legalább Veled minden OK legyen... :cry: :cry: :cry:
Hát basszus, ez iszonyat... :roll: nagyon sajnálom :cry: Küldtem privit!
Kikka

Kép
kikka
 
 


Sziasztok!

Dimet!

Örülök, hogy itt megtaláltalak! Kitartás a fogadhoz!!!!!! :(

Babancs!

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!

Mniki!

Annyira sajnálom! Nem tudok semmi okosat mondani meg amúgy is új vagyok itt, alig ismerhetsz, nem akarok ostobaságokat írni. Mindössze az jutott eszembe, hogy bár egyáltalán nem ismerem a napi életedet, de biztos munkával, sürgés-forgással telnek...nem lehet, hogy 100%-os pihenés, fekvés kellene a rendes beágyazódáshoz? Mármint amint + a teszt, ágyba bújni és min. 2 hétig feküdni??? Ne haragudj, tényleg nem okoskodás és azt sem szeretném írni, hogy "egyszer egy lánnyal ez volt", mert én meg azt utálom a legjobban, mikor hozzánemértők hasontörténetekkel jönnek, de esetleg lehet benne valami...

Pusz mindenkinek,

jokaliza
jokaliza
 
 


Hi!

Niki! Kikka!

:cry: :cry: :cry: :cry: No comment.

Babancs!

Drukk a babádnak!!

Remélem a holnapi nap nem lesz ilyen szomorkás!

Kép
lara26
 
 


Niki!

Szerintem egy kis levegő változás kellene. TV kikapcs a sok- sok baba reklám miatt is ( én szeretem, mert valamelyik egészen jól sikerült).
Gynevac-ot próbáltad (próbáltátok) már? Valakin az segített.

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?