Új privát üzeneted érkezett!

Annamami
Neked és Mazsinak:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Totka
:wink:
Én is megyek ám megismerni!!!! :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


tényleg, a frizkó élőben is megtekinthető csütörtökön! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

 
 

hoppá,hoppá ,de sokan lettünk! :shock: :P :P :P

Juci :wink: :):):)
Annamamiiiiiiiii!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol:
Totka,jól látod a dolgokat,te csak gyere,aztán az lesz,amit mondunk! :twisted: :lol: :lol: :lol:

na,nekem is fergeteges lett a kedvem már megint ettől a topiktól!de most akkor is megyek,Totka holnap jelentkezem és próbálj meg aludni és nem álmatlanul forgolódni,hogy mi lesz!lassan jobban izgulsz miattunk,mint a vizsgálat miatt,ami mondjuk értehető! :twisted:
azért lazíts! :P :P :P

jóóóó éjt!
ja!és Anikó,már majdnem,pedig tényleg nem láthatatlanok a soraid! :wink: ,
én se hittem volna soha,hogy nyuszi ilyen ágybamenős lesz!
drukkolok a jóidőért és emlékszem ám a képekre is ,amit legutóbb feltettél és tényleg nem semmi szemekkel áldották(főleg te :lol: )meg a fiaidat,főleg azok a zöld nagyfiús szemek!ejha! :shock: 8)
Benianyu
már kezdtelek sajnálni a rendrakás miatt,aztán rájöttem,hogy mondtad,hogy imádod!hát akkor örülök,hogy ilyen jóóóó napod volt! :wink: :lol: :P
Danigombóc és a takarodó :P :P :P
Majola
nem semmi,hoyg Julcsi miatt kell kelni éjszaka és nem Anna miatt!de túl szép lenne,ha Julcsi még éjszaka is sziporkázó lenne!hiába a zseniknek azért mindig meg kell küzdeniük az élet egyszerűbb dolgaival,biztos ilyenkor is az élet nagy dolgain töpreng :P
Davallia és Bodza képek is nagyon cukik voltak! :P :P :P
na de most tényleg végem van,majd máskor folytatom...

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


így boboznak a nyulak!
Kép
várakozás

Kép
ő adta mindig a jegyet a bácsinak!

Kép
pókerarc1

Kép
Pókerarc2

Kép
juhééééééj!

Kép
helyett Pókerarc3

Kép
4

Kép
és 5.!!!
azért remélem élvezte :),mert az arca végig ilyen volt,kivéve,amikor
kérdeztük,hogy akar e még menni,akkor vigyorgott és indult sorba
állni! :))))
majd ismét pókerarc!:))))

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


na jó, mára elég volt a képfeltöltésből... :lol:
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Jóóóóó reggelt!

Nyúlné!!

De jó, hogy feltetetted ezeket a képeket is!!!! VAsárnap készülünk Visegrádra, és pont azon gondolkodtam, hogy vajon Gergő kipróbálhatja-e már a bobot??? De így, hogy látom, Nyuszi mennyire élvezte, talán Gergővel is bepróbálkozunk!!!

Juci!

Játszó: hát ez a Duna felőli oldalon van. Tudod, vannak azok a bazi nagy, 10 emeletes panel házak. Ott van valami piac is, meg Plus áruház is. Na, ott a házak között vannak ezek a játszók. Több is van, de volt egy kimondottan nagy, hatalmas zöld területen, millió gyerkőccel. Tök nagy élet volt ott.

Barbi!

Mi van veled??? Régen olvastalak, és azért egy-egy mondatból leszűröm ám, hogy valamiért rossz kedved van...
:( :(
Mi a baj???

Totka!

Jujj, én is tök izgatott vagyok, remélem, hogy fogunk tudni találkozni!
És tényleg nagyon rendes Nyúlnétól, hogy kalauzol Titeket, meg And-tól is, hogy felajánlotta.

És remélem, hogy jó idő lesz, és a Margitszigeten tudunk találkozni.
Ha mégis Nyúlnénál lesz a tali.... Háááát, nem tudom....
Egyrészt nem tudom, Nyúlné hány emberre van kapacitálva, lehet-e menni, másrészt, én még soha nem voltam náluk, és azon kívül, hogy a XI.-kerületben laknak, többet nem tudok.
És én tömegközlekednék, és azt sem tudom, hogyan kell(ene) oda menni...

Nyúlné???

Kép
kuha
 
 


Ja, még azt akartam mondani, hogy Csibb!!! Nekem tetszett a szőke hajad is, a fazonja mindenképpen nagyon ütős, és tenyleg jól áll neked.
De az a haj is tetszik, ami a felhasználó neved alatti képen van!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy így érdeklődtök, nincs semmi különös bajom, csak összejött egy-két apróság, anyagi dolgok is pl.
Emiatt nem volt olyan jó kedven mostanában, de tegnap már jobb volt! :D
Voltunk a telken, kipakoltunk mindent, takarítottunk, a teraszt rendbekatuk, talicskáztak a fiúk.
Ebéd után mind a 3 gyerekem jó nagyot aludt, én meg a napsütésben egy nyugágyban olvasgattam.
Indulás előtt sárkányt eregettünk és Nolcsi volt a legügyesebb.
Tök egyedül felvitte a sárkányt és olyan sokáig eresztette, hogy nem is tdtam olyan fényképet csinálni, amibe belefért volna a sárkány és Nolcsi is. :shock: :shock:

Ma nem tudom, mi lesz a program, szerintem megyünk sétálni, lehet mi is elnézünk bobozni......
Vasárnap megyünk Orsi barátnőmékkel libegőzni.

Királykat!
Nem felejtettem el a cipőket, csak nem volt már tegnap energiám fotózni :oops:
De ma pótolom mindenképpen!

Davallia!
De jó, hogy ilyen jól boldogulsz a két kislánnyal :D
Képen nagyon helyesek vagytok, Te meg extra fiatal is :wink:

Zsuzsa!
Anna hogy van?

Bodza!
Nem semmi, mekkora Kristóf! :shock:
De nagyon szép kisbaba, olyan formás! :D
Saci meg tündéri a bongyori hajával :D

Annamami!
Jaj de jó, hogy van végre gép is, meg net is!!!!!!!!
Mazsi meg a kockás ingben igazán szívdöglesztő!!! :D :D

Juci!
Jesszusom, na ezt a filmet se fogom megnézni, az tuti! :(
Suli mikor lesz megint?

Benianyu!
Én is szerdán takarítottam ki az egész lakást, csak én este 6-ra végeztem, de ebben nem volt se ablakpucolás, se függyönymosás. :?
Jövő hét után jön anyu és segít, mert egyedül ennek a rengeteg ablaknak nem állok neki, meg a függönyöket se vállalom egyedül....

Ayse!
Andris továbbra is végigalussza az éjszakákat? Ébredés nélkül alszik 1/2 10-ig???

Anikó!
Jaj de jó lesz nektek a tengernél! :D
Ez a csúszda biztos nagyon szuper, a kertben lesz?

Hajni!
Csütörtökön mi is ráérünk, úgy szerveztem! :wink:
Ezt a milyen nem vagyok dumát meg tényleg felejtsd el!!!!!!
Miért nem vásárolsz Pannának a babaszobán?
Én is nagyon sok holmit ott veszek a fiúknak, még cipőt is......
Nem vagyok hajlandó 12 ezret egy cipőért kiadni!

And!
Állatkertben mi jövő héten megyünk, ha jó idő lesz :roll:

Csibb!
Jó a rövid haj, de a barna nekem is jobban tetszik! :wink:
Ja tényleg, van két 19-es cipőnk is, nem érdekel Fanninak?
Az egyik egy v.kék siesta, a másik egy nike cortez, fehér-piros.

Emese!
De jó képeket csináltál megint, a katicás szuper jó lett, de a virágosak is!!
Kisnyuszi meg nagyon ügyin bobozik :shock:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kuha
Köszi! Azért is lehet jobb a barna, mert az az eredeti szinem. (de azért nekem is tetszett anno, még most is tetszik a képeken, de most nincs kedvem befestetni, egy ideig biztos barna maradok. sőt lehet, hogy már mindig.

Barbi
Pont mostanában gondolkodtam azon, hogy megkérdezem itt, hogy nincs e valakinek kiscipője eladó, mert Fanninak vettünk ugyan egy nagyon szép rózsaszín cipőt, de már tökre lekoptatta az orrát, és jó lenne egy játszós, mert tegnap kipróbáltam lerakni a földre itt a házunk előtt, és nagyon élvezte a járássegítő tologatást, meg a kavicsok nézegetését, úgyhogy aktuálissá vált... A rózsaszín meg megmaradna kimenősnek, amíg ki nem növi.

csak az a baj, hogy nagyon picike a lába, most a 17-es elefanten pont jó rá. mikor vettem, a 18-as nagy volt, simán beraktam az ujjamat a sarkához. azért ha csütörtökön találkozunk szívesen megnézném, hátha nem olyan nagyon nagy, és akkor hamarosan belenőhet. bár azért a 19-es tuti nagyon nagy lesz... :? de majd meglátjuk! Köszi! :D

De ha másnak lenne eladó kiscipője, azt is szívesen megnéznénk!
nem baj, ha kicsit viseltesebb, mert nekünk is arra kellene! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


na de a bobozás semmi a biciklizéshez képest!óriási volt nyuszi!felszereltük a karira kapott(örökölt)gyerekülést,persze közös bütykölés volt a jóidőben és lehet már ez is meghozta a kedvét,de a mókához katcás bukósisak is járt 8) ,amitől nagyon menőnek érezhette magát,mert le sem akarta venni! :P először a szokásos pókerarc volt,már kezdtem tudomásul venni,hogy nyuszi így marad estig,de egyszercsak rájött micsoda jó cangázni az apja mögött és vadul vigyorgott!a legédesebb,hogy az első körök csak úgy mehettek,ha engem végig látott,aztán kezdett lazáskodni ,majd nyomott pár pápát ,dobott pár puszit és mutatta apjának,hogy irány a világ! :shock: 8) :P ,nagyon nagyon élvezte....lehet akkor a bobozást mégsem?vagy az ennyire nagyobb dolog?végül is! :roll:
nyulak már alszanak is,lassan pedig érkeik egy örökölt gyerek canga,amihez rúd is van,hogy lehessen tolni,állítólag még pici hozzá,de csak a pedál miatt,amúgy élvezheti is akár! :P
nyuszi a napokban csupa új dolgot csinál! :P :P :P
úgy néz kis most visszaszorítottuk a bacikat,remélem a biciklitől sem kapott huzatot...
du.elmegyünk anyumért a telekre,legalább ott is felfedezheti az új dolgokat!hurrááááá jó időőőőőő!

KUha
szerintem nyugodtan próbálja ki gergő is,max.majd többet nem ültök fel egy ideig! :roll: :twisted:
és természetesen majd elküldöm a címet,leírást mindenkienek,aki kéri!és hátha valaki felvesz titeket útközben :roll: :wink:
Barbi
lényeg,hogy jobban érzed magad,átérzem a bajod,már az én hátam is borsózik a "megszorítás" szó hallatán! :?

jaaaaa és holnap jönnek az ikrek!!!!!!!lesz sok-sok kép! 8)

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni még nem tudtam, majd valószínűleg ha Zsuzsát újra elviszi anyukám, magyarul a hosszú hétvége után...

addig is, hogy el ne felejtsetek minket:

Sétálunk:
http://smg.photobucket.com/albums/v684/ ... img020.flv

Vivi baba:

Kép

Testvérek:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


sziasztok!

mi megjártuk ma a városligetet. későn indultunk, úgyhogy nem jutottunk messzebb, de nem baj, mert volt minden, kacsa, játszótér, sok gyerek, Eszti nagyon élvezte.
az állatkertbe viszont akkora sor állt, hogy majd kiesett a szemem, úgyhogy holnap csak úgy megyünk, ha reggel 9-re odaérünk, remélem akkor nincs ekkora sor.

Nyúlné, nem semmi ez a bobozás, Kisnyuszi tényleg nagyon vagány! :) képektől elolvadtunk, katicás nagyon szép lett! HVCS-k :lol:
Fanni meg továbbra is ennivaló :)
Csibb, remélem találkozunk csütörtökön :)

most már úgy izgulok, hogy mit fog mondani a prof hétfőn.....

tegnap ragasztottam albumba az én gyerekkori képeimet (nem végeztem, mert megint elfogyott az a fránya képsarok), és teljesen elérzékenyültem magamtól, olyan volt, mintha látnám felnőni az Esztit :D :D :D jót nevettem magamon :lol:

most jut eszembe, Csibb, nekünk mintha lenne egy 17-es cipőnk, soha nem volt Eszti lábán. ha nem pakoltam el a garázsba, megnézem, ha felébred. de nagyobb is van, azokat majd összeszedem, mert már nem tudom a méreteket :oops:

KépKép
KépKép
and
 
 


nem tehetek róla, de imádom a testvéres képeket! :D olyan aranyos Zsuzsa, ahogy ott kiváncsiskodik, azaz őrködik a hugicája felett :) Vivi pofijába is úgy jól bele lehet cuppantani :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Emese!

A bobpály pontosan hol van? És mennyibe kerül? :oops:
Mert ma délután már tuti nem megyünk, de holnap kinéznénk.
Mi is szeretnénk ülést venni a biciklikre idén, régebben mi is tök sokat bringáztunk, pl. megkerültük a Balcsit is.
Én már nem ültem bicajon vagy 3-4 éve, de nagyon hiányzik.

Rokica!
Nagyon édes Zsuzsa, ahogy tolja a babakocsit, de látom a fellépőt is szereti :D
Vivinek a kötött takarói irtó jól néznek ki, de azért ő szebb :lol:
Egyébként Vivinek szólítjátok, nem Szilvinek?

Rakok fel jóóóóó sok képet a tegnap meg a mai napról:

Tegnap a telken
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Délutáni sárkányeregetés
Kép

Gabinak is sikerült
Kép

Leonnak még csak ennyire megy....
Kép

Viszont Nolcsi volt a szupersztár
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ma kézenfogvan mennek a játszótérre
Kép
Kép

Mi Gabival egy padon üldögéltünk, napoztunk, uzsonnáztunk és néztük, hogy játszanak a fiúk :P :P
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na jó, azért néha segítettünk csúszdázni....
Kép
Kép
Kép

meg hintázni is :D
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


És akkor a cipők.

Csibb!
Siesta világos kék 19-es, kívűl-belűl bőr, belső talp hossz: 12 cm.
Kicsi kopott az orra, mert egyszer négykézlábazott benne Nolcsi a játszin :?
Egyébként alig hordta, Leon meg egyátalán nem, mert kicsi volt rá már 1 évesen.......
Ára: 2500
Kép

Nike cortez, szntén 19-es, bőr, Bth: 11-11,5 cm.
Szintén csak Nolcsi hordta, pici kopás van az orrán, nem vészes.
Ára: 2500
Kép

Királykat, meg akit esetleg érdekel!

Baren-Schuhe (deichmanos), 23-as szandi. Leon csak a lakásban hordta párszor, kívűl-belűl bőr. Bth: 14,5 cm.
Ára: 1500
Kép

Baren-Schuhe 21-es, sötékék cipő, kívűl-belül a talpa bőr, többi textillel borított, 1-2x hordta Nolcsi, Leon csak karácsonykor a lakásban. Bth: 13,5-14 cm
Ára: 1500
Kép

Nike cortez nem tudom mekkora, kivágtam a címkét :oops:
Bth: 13,5 cm
Orra kicsit kopott
Ára: 2500
Kép

Baren-Schuhe oroszlános, 22-es kívűl-belűl bőr cipő, Bth: 13,5 cm
Orra kicsit kopott, nem vészes.
Ára: 2000

Skippy szandál (humanic), 22-es, belül bőr, kívűl részben, Bth: 13, 5 cm, szép állapotban.
Ára: 1500
Kép

És a vége, skippy 23-as, Bth: 12,5 cm, bőr szandi.
AJÁNDÉK valamelyik cipihez :wink:
Kép


Remélem nem haragszik senki, hogy feltettem a cipőket, de hátha valakinek jó lenne. Nem keresni akarok rajta, tényleg nem lehordott cipők, én is megvenném a fiúknak.
Tudom, hogy a cipő a legdrágább dolog a gyereknek :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na ennek nincs meg a képe :evil: :evil:

Baren-Schuhe oroszlános, 22-es kívűl-belűl bőr cipő, Bth: 13,5 cm
Orra kicsit kopott, nem vészes.
Ára: 2000

Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok! :) :)

Eladtuk a fiúkat, na jó, csak a Nagyiéknak. :) :) :) Most szokatlanul furcsa csend és nyugalom van. :? :wink:
Este elmegyünk Apával moziba, remélem....

Barbi,
Éljen a jobb kedved, a telek és tavasz! :)
Nagyon jók a képek! :) A fiúk nagyon helyesek a csíkos sapijukban. :) A telken szépen nyílnak a fák, szép tavaszi minden. :)
Azt is nagyon bírom, hogy egyforma a farmergatyójuk. :) De a legjobban az tetszik, amikor a fiúk kézenfogva mennek a játszóra. :) És annyira jól vannak felöltöztetve mindig. :)
Ha esetleg ma délután is ott lesztek, akkor még esélyes, hogy az én gyerkőceimmel is találkoztok. :)
A cipők is nagyon jók és tényleg nem drágák. Kár, hogy 30-as méretben nincs neked, mert nálunk Beninek van hiánya cipőben. Daninak most 3 db 20-as cipője is van. Szoktam én is ruhát venni a neten, de használt cipőt nem szívesen vennék ismeretlentől. :? :?

Totka,
Sajnos mi nem fogunk tudni találkozni. :( Csütörtökön jön haza Apa nagyfia és mi megyünk érte a reptérre, délután 3-kor indulunk, de így Benit el kell hoznom az oviból már evéd után. Sajnálom.... Ezt a programot nem tudom áttenni másik napra. De majd legközelebb. :)
Remélem, doki nélkül is feljöttök egyszer Pannával.
Nyúlné biztos beizzítja a fényképezőgépét a nagy tali kapcsán! :)

Nyúlné,
A ti képeitek is nagyon nagyon jók! HVCS király! De a katicás is nagyon tetszik nekem is. Meg a Kisnyuszi-Kisapanyuszi és Kisanyanyuszi képek is. :) Nem beszélve a pókerarcos bobozásról. :) Nektek igazán közel van a pálya, 5 percre?

Csibb,
Fanni is édes és már olyan nagy lány ő is! :) (csak a lába pici :)) Éljen az új hajad. :)

Zsuzsa,
Én is drukkolok ám, hogy ügyes három csajszi legyetek, amíg Apa nincs otthon :!: Nem lesz semmi gond! :)
Furcsa, hogy Julcsi ilyen sokszor kel éjjel. Remélem, beáll neki is az alvása, főleg, hogy Annababa már alig ébred.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Szép jó napot!


Jaj, nagyon bírom ezt a napsütést!!!!!! :D :D :D :D :D
lehet, hogy jövő héten csizma, sapka nagykabát kell a fővároshoz...... :evil: :evil: :evil: :evil:
Rokica
Zsuzsa nagyon ügyin tolja a Hugicáját, nagyon praktikus a testvérfellépő!!!-erre mifelénk nem használ seni, lehet nem is tudják, hogy van!!!!! :lol: -
Barbi
imádom a képeiteket!Nagyon ari, a kedvencem, ahol kézenfogva sétál a két fiú, az egyforma gatyóban!Ill.kiszúrtam, a szuper grillsütőtöket!!!!!!!!!Jaj, nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!
And
képzeld, mi 4-5 éve voltunkHúsvétkor az állatkertben, egy órát!!!álltunk sorba a jegyekért!!!!
akartam már rég kérdezni:vettél Esztinek Milupa babatejet??????Panna úgy rákapott(pedig rá se nézett), szereti nagyon.Jaj, és hatalmas kő esett le a szívemről, így mégse akasztom fel magam!!!
:wink:
Nyúlné
na, kellet Neked feltenni a bobos képeket!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Panniaput tisztára bebuzeráltad vele!!!!!!! :D :D :D A kádba esténként mindíg boboznakPannával, és nem is tudta, hogy van ilyen pálya!!!!!(még jó, hogy csütörtökön nem lesz annyi időnk, mert tuti kimenne....)! :twisted:


Mi egész délután anyuméknál voltunk kint a kertbe, Panna állandóan a katicákat kereste!!! :D Imád kint lenni!Jó koszos is lett!!! :twisted:
Délelőtt meg a városban voltunk, futómuskátlit venni.Megann, ill.a többi kertész megöl, de nállunk tudjátok ki rendezi az erkélyt, a virágoskertet????????Szégyen nő létemre,de Csaba!!!!! :oops: Imádja!!!!!
Tényleg, Megann hol vagy?????




Jaj, eszembe jutott, mit csinál Csaba, még mi csivitelünk, csacsogunk!!!!!!Ő lesz a fotós!!!!!! :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Barbi,
Odavan még Nolcsi a Verdás dologokért? Vagy már csak a Thomas a menő? :wink: :)
Találtam egy Verdás linket a babaszobán, bár lehet, hogy ismered. http://kep.tar.hu/bibaba/50381699#2

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Én is hazaestem, csaviztam ma a barátnőmmel, főleg Árkádban és Ikeában lazáztuk.
Gergő egy darabig velünk volt, aztán, mikor Robi végzett a munkájából, akkor jött érte az Árkádhoz, és hazahozta, mi meg szépen vásárolgattunk, dumáltunk tovább.
Jaj, de jó is volt!
Vettem Gergőnek végre az IKEÁban Gergőnek fellépőt, úgyhogy mostmár pancsolhat a csapban!!!

Holnap hajnalban meg megyünk anyumékhoz!!

Nyúlné!

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!!!:wink: :wink:
Bobozásra kíváncsi leszek, majd beszámolok!!


Barbi!

Telkes-játszós képek nagyon aranyosak, nekem is az tetszik a legjobban, ahol a két tesó kézenfogva menetel. :wink: :wink:

Cipők tök jól néznek ki!!!

Ha még nem jelentkezett rá senki, akkor engem érdekelne kis kéki 23-as Baren-Schuhe szandi, Gergőnek jó lesz itthon mászkálni benne.
Köszi! A részleteket meg megbeszéljük!!!

Totka!
Jajj, de szeretnék veled találkozni!!

Kép
kuha
 
 


Benianyu!

Elfeljtettem Neked mondani: hajrá édes kettes apával, és az esti mozizás.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Megann!

Te hová tűntél???? Téged is régen olvastalak!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Csibb
Hogy megnőtt Fanni is! Ilyen pici lábikót! Marcinak talán születéskor is nagyobb volt :lol:

Barbi
Örülök, hogy jobb a kedved. Nagyon édesek a fiúk! Nekem is a kézenfogva című tetszik a legjobban meg az amikor nézed Leont, olyan szép az a kép!
És az egyiken egy kiköpött nagy Nolcsi van GAbi személyében!


Kuha
Ha megyünk akkor szívesen összebeszélünk és megoldjuk a dolgot, jó?
Bár most pillanatnyilag nem tudok semmit ígérni.
Én is vacakul vagyok és Marci is köhécsel :cry:
Így zártkörűre biztos nem megyünk. Bár addig még van majdnem egy hét.
Tényleg aki allergiás. Elkezdődött már a szezon?
Úgy értem,hogy lövésem nincsen mi van velem. Már lassan egy hete taknyos vagyok, kicsit köhécselek, néha totál bedugul az orrom. Én már allergiára gyanakszom.
Mondjuk annyi van, hogy a bölcsesség fogam épp nő :? és teljesen beállt. Ilyenkor ha jól tudom legyengül az ember immunrendszere(And?)

Tényleg And
Olyan voltál kiskorodban, mint Eszti?

Aniko
Most jut eszembe, hogy kérdezte a székrekedést!
Kedves vagy, hogy érdeklődsz.
Valamivel jobb a helyzet, de még közel nem olyan természetesen működik sajnos, mint ami normális.
Olyan aranyos, mert tudja mondani, hogy kaka és amikor azt akarja, hogy Rá figyeljek, vagy simán nem tetszik Neki valami akkor azt mondja, hogy kaka-kaka.
Múltkor a pörköltöt is "lekakázta " Anyuéknál :? :lol:

Most megérkezett Árpád vezérünk és pakolnom kell a bevásárolt holmikat.

Barbi
Hétfőn lesz anatómia gyak, aztán már jön a vizsga rá egy héttel.
Izgi!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Szuper képek, gyönyörű gyerkőcök és szépséges virágzó fák! De jó vidám lett ez az oldal! Kézenfogva menetelő fiúk nagyon édesek. A katicás és a dombok felett suhanó sárkányos képek gyönyörűek.
Egy kicsit irigykedem a játszótér miatt, annyira hiányzik itt nekem.
Na de nem panaszkodom, ma szuper napom volt, itt volt két régi barátnőm, az egyik a két gyerekével, akik nagyon jól elszórakoztatták Julcsit.

Benianyu, szerintem is furcsa ez a sok éjjeli kelés. Úgyhogy most közrebocsátom a kérdést: szerintetek mi lehet az oka? Kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hátha én rontok el valamit, és emiatt szorong..., de ahogy próbálom elemezni a helyzetet, nem jövök rá, mi lehet a háttérben, hiszen rengeteget foglalkozom vele, Annát szereti, napközben vidám és egyre önállóbb is. Néha kiabálok vele, ha rosszalkodik, meg szoktam parancsolóan is szólni, de szerintem enélkül nem megy a gyereknevelés. Ráadásul Julcsi nem az az érzékenylelkű kisgyerek, aki egy hangosabb utasitásra sirva fakad.

Hú, ez a cipőbiznisz nekem is tetszik, épp tavaszi cipőt keresek Julcsinak, úgyhogy ha valakinek van 19-20-as, akkor beneveznék rá. Igazából nem tudom, hogy a 12 centi hosszú jó-e még, majd lemérem. A többi Barbicipő meg még óriási, szerintem julcsinak évek múlva lesz csak ekkora lába. Ja, és Barbi, találd ki, melyik nadrágjában játszott ma is Julcsi? :oops:

Tényleg, hol van Megann?
És jucc már ezer éve nem jelentkezett. Hé, Jucc, ugye nincs semmi baj????

KépKép

KépKép
majola
 
 


Kipakoltam

Szóval zártkörű alatt természetesen a lakásban tartott talit értem :lol: Bánatos vagyok, mert az egyik barátnőm Nagykátán lakik és a 3 hónapos kisfiát még nem láttuk :cry:
Vasárnap szerettünk volna menni, de így nem merünk vlószínűleg :cry:

Majola
Mióta van ez az ébredés? És egyre sűrübb?
Fogzás nem állhat a hátterében? Nem alakult ki valamilyen szokása éjszakánként? Úgy értem, hogy nem iszik, vagy nem veszed ki, vagy bármi változás?

Egyébként én elképzelhetőnek tartom, ha ezekre nemleges a válasz, hogy Julcsi ugyan nem tűnik érzékenynek, vagy nem az túlzottan (Te ismered nyilván), de azért rengeteg változás állt be a kis életében. Költözés, kistesó, új emberek. És egyre több dolgot fog a világból, ezek mind valahogy meg kell, hogy emésztődjenek.

Nyúlné
Pókerarcú Nyuszi szerintem ilyenkor ezerrel koncentrál, mert úgy érzi hogy kicsúszott a kezei közül az irányítás :lol: És nem tudja, hogy akarja e ezt, mivel jó érzés bobozni csak olyan fura :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Majola!

Én is pont azt akartam kérdezni, hogy nem szokott rá Julcsi arra, hogy igyon éjjel?? Sajnos nálunk ez a helyzet, Gergő min. 3x kel éjjelente, addig nyűglődik, míg végül átmegyek megitatom vízzel, majd alszik is tovább.
Többen mondták már (köztük a gyerekorvos is), hogy nyugodtan hagyjam egy kicsit sírdogálni, és higyjem el, napok alatt átáll a szervezete .
Egyszer már sikerült, csak aztán beteg lett, lázas is volt, úgyhogy kezdődött minden előlről. És most meg az a baj, hogy ha felébred, elég kitartóan nyűglődik, ált. nagy sírás a vége. Ezt meg nincs kedvem megvárni, főleg, hogy mire bemegyek, már álldogáll a kiságyban. Inkább átmegyek hozzá, gyorsan megitatom, és már alszunk is tovább.
Csak sajnos elég fárasztó, időnként én is dünnyögök, meg mondom a magamét, pláne, mikor már legalább harmadszor megyek egy éjjel.
(Azt meg már csak csendben jegyzem meg, hogy naná, hogy nekem kell mindig menni...)

Kép
kuha
 
 


Juci!

Nektek gyors gyógyulást, semmi, nem fordul komolyra a dolog.
Tessék magatokat kikúrálni!

A felajánlást pedig köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!! :D :D :D :D :D

Kép
kuha
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: semmi = remélem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (nem is értem, hogy miért írtam pont ezt a szót?????)

Kép
kuha
 
 


Benianyu!
Pont arra gondoltam én is a játszin, hogy hétha itt vannak Beniék is :D :D
Mert emlékeztem, hogy írtad, hogy valamikor mostanában nagyiznak majd a fiúk, körbe is néztem, de nem láttam őket. De akkor csak kicsit korábban nézelődtem :lol:
Én találtam a babaneten egy csajt, most tőle veszem a cipőket Nolcsinak. Ő Angliából rendeli a vad új clarks cipőket, csak az ő fia hordja. Nemrég vettem tőle 4 pár cipőt 9E forintért. 3 szandit és egy zártat Nolcsinak, szinte tiszta vadi új, alig hordta a kisfiú. Hozzá kell tenni, hogy egy ilyen clarks cipi 10-12 E forint átszámítva :roll: Sokkal jobb mint a siesta, jobban is néz ki.
Na ez a zárt
Kép

Ja köszi az oldalt, nem ismertem és IGEN, megy még a verda őrület is :lol:

Évi!
Oké, Tiéd a kék szandi :D
Érezzétek jól magatokat anyudéknál!
Anyukád hogy van egyébként?

Juci!
Hú, máris vizsga lesz, akkor majd drukkolok nagyon!!
Jobbulást nektek, azért gyógyuljatok meg csütörtökkre!!

Zsuzsa!
Nem tudok én se semmi okosat írni az éjjeli ébredésekre :(
Inni nem adnék neki, de azt asszem már Te sem, ugye?! :roll:

Davallia!
Szerintem is jó a kis korkülönbség, meglátod, 1 év múlva még jobb lesz. Nálunk is olyan szépen eljátszanak együtt a fiúk.
Na jó, azért vita-veszekedés is van a játékokon.......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na, akkor válaszolgatok, hátha lesz még energiátok tovább elemzni a dolgot :?
Nem tudom pontosan, mióta van igy. Julcsi sohasem volt jó alvó, de volt olyan időszak, hogy átaludta az éjszakákat (azt hiszem). Arra emlékszem, hogy október-novemberben is sokszor kelt.
Meg arra, hogy Anna születése után kábé kétszer egy éjszaka. Aztán elkezdett teát követelni, és kapott (nem tőlem :roll: ), és azóta egyre többször kelt fel. Akkor zord anya módjára betiltottam az éjjeli teázást, de ugyanúgy felkel. Általában csak sir, illetve inkább kiabál, aztán teát kér, vagy azt, hogy takarjuk be (merthogy feláll és ugye lejön róla a takaró). Nem vesszük ki sosem. illetve múlt éjjel kivettem, mert nem hagyta abba a sirást (egyébként abbahagyja viszonylag hamar), de ettől csak rosszabb lett. Azt kiabálta, hogy aludni, aludni, mintha azért nem tudna aludni, mert kivettem. nem akart mellettünk aludni, pedig megpróbáltuk, hátha ettől megnyugszik..., de csak mérgesebb lett.
Hosszú szünet után kijött egy fogacskája és jön egy másik, de nem nyálzik, nem rágcsál.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Anna meggyógyult, azt hiszem. Pedig tegnap bedobtuk a mélyvizbe, szinte egésznapos programon voltunk, régi ismerősökkel. Elvittem, mert csak náthás volt és vidám, mosolygós volt, láztalan, mára pedig már a nátha is szinte elmúlt.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Bocs hogy csak a saját gondunk erejéig ugrom be, de Szilvinek betömődött az orra! Tisztára mint aki náthás, szürcsög-szörcsög, és nehezen kap levegőt!!!

Ilyenkor mit lehet egy két hetes babával csinálni? Már fújtam neki Sterimart (pedig azt hiszem csak 3 hetes kortól ajánlják) és kiszívtuk az orrát, jött is ki belőle takony, de utána ugyanúgy szürcsögött. :?

Természetesen már megint egy négynapos ünnep alatt történik valami. :evil:

Más ötletem nincs... gondolom Nasivint még nem szabad adni neki.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jó reggelt!

Azt tegnap elfelejtettem, hogy Rokica
nagyon szépek a lányaid!
Zsuzsát mindig megcsodálom, hogy milyen szép kislány és Szilvi is nagyon édes!
Orrdugulásra nem tudok mást ajánlani :cry:
Lehet, hogy megfázott Szilvi?

Majola
Akkor marad az élmények feldolgozása....
Sztem. Marci is csinált ilyet, hogy ha kivettük az sem volt jó.
Szerencsére ez az időszak elmúlt, bár még Ő is ébred.
És nincsen erőm leszoktatni az ivásról, pedig valamit ki kell találnom.
MÉg gondolkodom rajtatok, jó?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ma "csak" három ébredés volt. Éljen!

Tegnap Julcsit meg akarta szöktetni egy hős lovag:
Kép
Ő annyira álmos volt, hogy egykedvűen tűrte:
Kép

Anna újságot olvas:
Kép
Ebből Julcsi sem maradhat ki:
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Rokica, most hirtelen nekem sincs ötletem az orrdugulásra. hű de régen volt az Eszti ilyen pici..
szopizni tud tőle?

Davallia,
nem tudok szkennelni, úgyhogy egyelőre nem tudom megmutatni a képeket, de majd egyszer...
olyan érdekes, ma is azt mondtákaz Esztire, hogy tiszta apja, és én is őúgy látom, mégis a kiskori képek alapján meg olyan, mint én

basszus, tiszta sárga zsírkréta a klaviatúra, most látom :evil: :evil: :evil: apja és a lánya...... ha ketten vannak, mindig kupi, kosz lesz belőle, ami persze jórészt nekem jut :?

ma margitszigeten voltunk, állatkertezést elnapoltuk
viszont láttunk kinyitott tollú pávát :) én megmondom őszintén még sosem láttam, tényleg nagyon szép volt!

Csibb, megnéztem azt a cipőt. tök aranyos, csak az a baj, hogy abszolút nem tartja a lábat, sztem az kocsicipő, de azért odaadom csütörtökön, ha mindenki úgy akarja, hogy ott legyek :)

ma reggel ember ébresztőórájára keltünk reggel 7-kor :evil: úgyhogy Eszti napját jól összezutyáltuk, alig evett és a kedve is olyan fura, már másodszor alszik, remélem azért betegség nincs benne. ha felébredt visszük sogórnőmhöz, és megyünk mi is moziba! :)

Barbi!
annyira aranyosak a fiúk, ahogy fogják egymás kezét!!!!! nagyon-nagyon tetszik :)
inkább nekem is kistesón kéne agyalnom, nem a munkán? :roll: :D
a sárkányos is szép kép :)
a feneketlen tónál van ez a játszótér? tök jól néz ki! csak, hogy tudjam, mert volt már, hogy arra jártunk az Esztivel.

Zsuzsa!
nem irigyellek az éjszakai kelések miatt. én annyira-annyira élvezem az éjszakai alvásokat, mintha kicseréltek volna.
én nem értem, hogy Julcsi miért mondja azt, hogy aludni? feláll és utána mi történik? ha bemész hozzá, beszélsz hozzá, lefekszik és visszaalszik? esetleg ha hálózsákot adnál rá, akkor nem tudna kitakarózni, nem történhet vele semmi baj.
én folyamatosan kopogok, mint az őrült, hogy Eszti milyen jól aszik. pedig tényleg milyen rossz alvó volt, és megtanultuk, és most kifejezetten jó alvó. kocsiból ki-bepakolás, ruhalevétel nem jelent gondot, este puszi, ágyba be és alvás :)
bocs Zsuzsa, nem ezt akartad hallani, hogy nekünk milyen jó :oops: :oops:
szóval biztos a sok változás befolyásolja őt is, de ha nem volt olyan periódus, hogy tartósan átaludja az éjszakát, akkor az a szoktatás kérdése is szerintem. de tudom, hogy ti is tanítottátok őt, de ő sem egy könnyű eset.
sztem nincs mit tenni, tanítani kell tovább. olyat tenni csak, amiért nem érdemes felkelnie. ha a figyelmed a fontos, akkor este nem kaphat meg :( ha baj van, az más.

KépKép
KépKép
and
 
 


jaj, el is felejtettem, ez az újságolvasós kép szenzációs!!!

KépKép
KépKép
and
 
 


Juci!
a fog áttörése behatolási kaput jelent a baciknak, ami az immunrendszert ugye megdolgoztatja, ezért fogékonyabb ilyenkor az ember.
remélem te is hamar túl leszel ezen, Marci meg a kakázáson :D

majd megpróbálom lefényképezni az én kiskori képeimet, de most nincs gépem, mert a húgom elvitte messzire, maj jövő héten :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok :)

Rokica!
En ugy tudom, hogy az is tok jo, ha anyatejet csoppentesz az orraba Vivinek, azt biztos lehet ujszulottkortol :)

Barbi!
Edesek a sracok es milyen jol oltozettek mindig!! :) Nekem a sotetkek fuzos tetszik nagyon a cipok kozul, de csak akkor jelentkezem ra ha juniusig senki :D (akkor koltozuk vegleg el Algirbol es a nyarat Bp-n toltjuk) viszont raerunk, mert David meg 20ast hord:)

Nyulne :) Kisnyul "jolvan, hajlando vagyok szorakozni" arca zabalnivalo
Fanni is gyonyoruuu!!

Majola:)
A Te lanyaid is csodaszepek, Julcsit eleg koran szoktetik :D
David is kel meg egyszer ejszakankent. En amugy egyetertek teljesen Anddal, de mi sokat utazunk es tobbszor idegen helyen alszik David, ugyhogy en igy kihagyom meg egy darabig a tanitast, ha birom. :)

Juci,
Nem is akarok semmit tanacsolni, mert tudom, hogy mar millio dolgot kiprobaltal, csak leirom, hogy nekunk hogy oldodott meg. Eloszor is tejcukor szirupot kapott reggelente az meghajtotta annyira, hogy konnyen kakilt, es igy mar nem felt a dologtol. A kajajaba mindennap keverek egy kanal buzakorpat (DM-ben vettem otthon) es eszik szinte mindennap egy kiwit vagy narancsot. Mostmar mindennap minimum egyszer van kaki, hang nelkul (regen sirt), illetve annyi maradt meg, hogy bejelenti, hogy kaksi :D

Kép

Kép
ppanna
 
 


Szépjó estét!


Remek kis napunk volt!!!! :D Egész du.-tán Szegeden voltunk tesómékkal a Vadasparkban!!Panna annyira de annyira élvezte, nem is gondoltam volna!!!
Ezren voltak, jegyért 10percet álltunk sorba, és ki sem borult a várakozástól, pedig útálja.
A kedvencek persze a nagycicák(oroszlánok, hópárduc, hiúz, ill.minden macskaféle volt, ), onnan alig lehetett elvonszolni.Ja a másik imádnivaló jószága Panninak a szurikáta volt!!!!

Úgy, de úgy elfáradt, hogy az egész utat hazafelé végigaludta, pedig nemigazán szeret kocsiba aludni.Picit melegnek éreztem a homlokát fürcsi előtt, gyors hőmérőzés-37.7 :cry: kapott Panadolt, most alszik, remélem ennyi, és holnapra kutya baja!


Rokica
Szerintem Sterimart adhatsz Szilvinek, ill.fiz.sót(patikában lehet ampullás formában kapni).
Majola
Annácska már most egy tudós, nagyon édi!!!!!!!! :D
And
oroszlánok nézegetése közben gondoltam ám rátok, vajon Pesten hány ezer ember van az állatkertben-de olvasom, hogy nem voltatok.Hűűű, én gyerekkoromban minden nap láttam pávát, nagyiméknak volt, annyi farktoll van még mindíg(valahol a padláson)-de őrület milyen hangja van-borzalmas, én ezért útáltam nagyon szerencsétlent!!! :twisted:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Kép szurikáta
Kép Keriékkel
Kép Mi
Kép Pink lady I.
Kép Pink lady II.
Kép III.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jaj, én mit meg idétlenkedtem két szemüveggel...... :evil:
A szemem miatt el vagyok egy időre tiltva a lencséktől :cry: , így szemüveget hordok. :evil: De a szemem zavarta a szikrázó nap(még mindíg ölég gyulladt), így cserélgettem mint egy hülye a fantörpikus napszemcsimmel!! :twisted:
Szikrázó napsütés, és 20 fok körül volt, nagyon kegyes volt hozzánk azt időjárás!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!


Majola:

Még az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy az alvási rend változás miatt ébred Julcsi olyan gyakran? Azt mondtad, nemrégiben változtattatok a felálláson...


Totka:

A testvérfellépő tényleg nagyon jó, együtt kaptam a babakocsival mikor egy ismerőstől megvettem mielőtt Zsuzsa született. Náluk is két lány van, mondjuk jóval nagyobb korkülönbséggel és nagyon dícsérte az anyuka. Akkor még nem izgatott a testvérfellépő, csak kaptuk plusszban, és mivel már rá volt szerelve a csatlakoztató a vázra, én nem szedtem le, csak elraktam a "szörfdeszka" részét. És lám, lám, milyen jól jön most...


Barbi:

Hol Szilvinek, hol Vivinek hívjuk... Vivi baby, csak hogy ne baba legyen, mert azt Zsuzsa magára érti. Egyszer mintha már Zsuzsa is mondta volna, hogy "Bibi" de nem biztos mert azóta nem ismételte meg. Viszont olyan füle van hogy hihetetlen, általában ő hallja meg először hogy sír Vivi és akkor "baba!" csatakiáltással tudatja velünk. És állandóan mutogatja rajta a testrészeit, a füleit, a kezét, az orrát...

Úgy tűnik, hogy egyre jobban viseli Vivi jelenlétét közöttünk... vagy lehet csak kezd kialakulni egy bizonyos rend(szer), amivel sikerült minimalizálni a hisztiket... majd meglátjuk. Ez a négynapos hétvége az első alkalom, hogy négyesben egész napra itthon vagyunk, anyukám lement a vidéki házába, úgyhogy most mély vízbe kerültünk Daviddel, mert se kaja se gyerekmegőrzés (jól el voltunk kényeztetve). De mivel jó idő volt, ezért minden délelőtt és délután a játszótérre mentünk, ez nagyon jól bevált... reggel játszóterezés előtt bevásárlás vagy a Tescóban vagy a piacon, a délelőtti játszóterezést egyedül csinálom a lányokkal addig David dolgozik, utána haza, ebéd, alvás (eddig még nekem is sikerült velük aludni), utána megint tömegesen ki a játszótérre. Ma mivel ilyen undok szeles idő lett délutánra a játszótér helyett a Duna Plazaba mentünk sétálni. Hazajövetel után Zsuzsa nézhet egy kis Baby Einsteint, utána vacsora. Próbáljuk most már úgy időzíteni, hogy Vivi pocakja tele legyen mire Zsuzsa megy fürdeni, akkor David ringatja míg én Zsuzsát megfürdetem és lerakom aludni.

Az vált be a legjobban Zsuzsa hisztijei ellen, hogy egyre jobban bevonjuk őt az elintézendő házimunkákba.

Pl itt apjának "segít" mosogatni:

Kép


Annamami!

Üdv újra itt! :)


Davallia, Majola, Bodza:

Hogyan oldjátok meg azt, ha a kicsi éppen szopizik de a nagy akar valamit? Zsuzsa mindig akkor akar valamit, mikor én moccanni se tudok Vivi miatt. Most már a földön ülve szoptatok, akkor általában jön és ráül a lábamra, hoz egy könyvet, vagy rátehénkedik a szopipárnára... de ha elkalandozik valamerre a lakásban, nem tudom követni...

Vagy ha a pici épp nem szopizik de ordít és csak kézben szeretne lenni, és a naggyal kéne foglalkozni, mondjuk ebédet rakni neki...

Vagy nálatok nagyobb a rend és a békesség? Mert nálunk eddig csak úgy sikerült sírás nélkül megoldani a dolgot, hogy David addig ringatja Vivit, vagy próbál Zsuzsával foglalkozni, de ha Zsuzsa vérszemet kap hogy azért nem tudok vele foglalkozni, mert Vivi van a kezemben, akkor nem kell ám neki az apja!!

Ha sétálni indulunk, gyakran van az, hogy Szilvi addig ordít a babakocsiban amíg egyszer csak el nem ájul, ez legkésőbb akkor van ha már mozgásban van a babakocsi...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Róki:
Alvás: igen, megváltozott többször a felállás, de sajnos a tyúk volt előbb, aztán a tojás..., azaz épp a felkelések miatt változott.
Szopi: Anna nagyon rövid idő alatt jóllakik és nem is cumizik tovább a cicimen, ezt Julcsi is ugyanigy tette annó (jó határozott lányaim vannak, azt hiszem :roll: ). Ezt a kis időt Julcsi simán kibirja. Néha két teát, vagy valami mást, de akkor rászólok, hogy később kap, és ezt általában meg is érti.
Séta: dettó

Hajni, panni nagyon aranyos a rózsaszin szerkóban, kis huncut, látszik rajta.

And, úgy irigyellek, hogy sikerült a tanitás. Én is azt hittem az elején, hogy sikerült, de most felborult a rend. pedig elég következetes vagyok, nem kap semmit, viszont odamegyek, beszélek hozzá, betakarom. Az a baj, hogy ha sirni hagyom sokáig, annát is felveri. Egyedül hagyni meg nem akarom úgy, hogy a testvére velem alszik.

A ma esti szertartás szuperül ment egyedül :) Anna sirt ugyan egy kicsit, amig Julcsi vacsizott, de utána szépen megfürdettem, megetettem, lefektettem. Addig Julcsi aranyoskodott, játszott az új tehenével (kérdezte tőle: Idejössz anyához? vagyis őhozzá :D ), elvitte Anna ruháját, segitett odavinni a tisztát. Utána ő fürdött, és már mindketten alszanak.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Róki!
Sterimart szerintem is lehet orrdugulásra, de orrcseppet én tuti nem adnék még. :(
Hogy van egyébként Szilvi?
Zsuzsa nagyon házis, nálam is mind a két fiú folyamatosan segít főzni.........
Csak ha pl. hagymát pirítok, megy a hiszti, ha én is akarom keverni, de ugye egyébként meg odaég az egész :D

Zsuzsa!
Közös újságolvasós kép nagyon cuki, Julcsi nagyon rád hasonlít, de Anna inkább Karcsira, nem?

Hajni!
De jól néztek ki a képeken, Panna nagyon vagány, szuper a cipője!
Ez az új? :wink:

And!
Igen, ott van a játszi és tényleg nagyon jó.
Ha erre jártok, mindenképpen szóljál ám! :wink:

Mi ma elmentünk bobozni, fiúk nagyon élvezték, de főleg Nolcsi. Amint leértünk, azonnal kiabált, hogy még egyet!
Utána voltunk játszin is, Leont úgy kellett elrángatni a csúszdától, egyedül mászik, csúszik, nagyon élvezi.
Holnap viszont elmarad a libegőzés, nem jó az idő hozzá. :?
Nem baj, megyünk helyette Orsi barátnőmékhez délután, úgyis rég látta Nolcsi Rékát :P

Na egy két kép a mai napról, úgyis velem van tele az egész oldal.......

Sorbanállás a bobnál
Kép
Kép

Nolcsika nagyon izgul
Kép

Gabi önarcképe Leonnal
Kép

Itt a vége
Kép

Leon "főz" a játszin
Kép

Egyedül mászik a csúszdára
Kép

Anyával
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Zsuzsa!
először is, nagyon ügyes vagy, látod, milyen rendes lányaid vannak! :D remélem könnyű estéd-éjszakád lesz!
lehet, hogy nem jó ötlet, de én ilyenkor megkértem apát, hogy ő menjen be az Esztihez. azért nem tudom elképzelni, hogy milyen lenne, ha nekem lenne két gyerekem, és tudom, hogy nekem sok idő kellene hozzá, hogy eljussak oda, hogy na jó, már nem bírom, és csináljunk valamit...
talán akkor azt tenném, hogy megbeszélném az Esztivel, hogy mi a helyzet, hogy éjszaka aludni kell, ha ezután felébred apa fog bemenni. és akkor bemegy apa, ha felébred, nem beszélget vele, csak elmondja, hogy aludni kell, lefekteti és kimegy a szobából. ha sír, újból bemegy, stb. sztem Julcsi annyira okos, hogy hamar megtanulná. vagy gondolod, hogy csakazértis tovább sírna?
talán megérne egy próbát.
hű, nagyon nehéz tanácsot adni, ha már két gyerek van.......
azért drukkolok nektek!

még egy, ha már egyszer sikerült, akkor sokkal jobb esélyekkel indultok! :wink:

Rókica, ti is nagyon ügyesek vagytok!
kezdem magam egy lusta léhűtő házisasszonynak érezni magam, mert "csak" egy gyerekem van :D
minden elismerésem a tiétek, hajrá! :D

Hajni!
kiszúrtuk ám a bombázó napszemcsidet! :wink:
de jó, hogy mondtad ezt a vadasparkot, majd remélem lemegyünk egyszer az Esztivel is, és akkor vadasparkozunk :)
remélem nem lesz beteg Panni! küldünk puszit, hogy jól aludjon ! :)

Ppanna, és egyébként veletek mi újság? :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Ppanna!
Ha megmarad a cipő addig, akkor a tiétek! :D
Ki tudja, lehet addigra ki is nőné Dávid..... :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


na most már engem is érdekel a bobozás :lol:
a játszótér is ott volt, vagy ez az, ahova menni szoktatok?

KépKép
KépKép
and
 
 


holnap délelőtt megy valaki a művészetek palotájába? vagy valahova máshova? :)

KépKép
KépKép
and
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?