Új privát üzeneted érkezett!

CSAKEGY GRATULA!!!!!!!!!!!!
Jó egészséget a babának!
Vendég
 


Csakegy Anyuka és Apuka!
Gratulálok a kiscsajszihoz! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

hű, mennyi hír ma!!!!! :lol:
csakegy és "csakegy apuka", gratula!!!!!

rejo, akkor jó, ha jó lett.
niki??
uh, besütiztem :? nem szoktam. persze nem egy tepsivel, csak 2 darab pici rétes :)
jó vót.
dimet
 
 


Niki!

Ó...szupper! Gratula :wink:

Csakegy! Grat! Sok egészséget boldogságot mindannyiótoknak!


Backával mi lehet lányok???
Vendég
 


Csakegy, gratulálok! Ügyes voltál! Sok boldogságot kívánok a kis családnak és hosszú, szép életet a kis Lillának!

Niki? :lol: :wink: Hogy érzed Magad kismami? Örülök hogy elmúlt a barnázás! Pihizz sokat, élvezd ezt a jó időt! :) (lassan elkezdheted majd csinálni a játszószőnyeget! :) )

Olyan jó ennyi szuper hírt hallani ma! :lol: :lol:

Kikka, drukk hogy Nálad legyen Niki zebrájának a párja! :lol:

Lafi, látod hogy nem fogsz kihűlni?! :P Még emelkedjen kicsit a hőd és maradjon is ott jó sokáig! :wink:
Apával jót röhögtünk mi is a tegnap esti "sétánkon" :lol: Jövő héten meg hógolyózni fogunk ha bejön amit jósolnak! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


[b]Csakegy[/b]! Gratulálok! Remélem minél hamarab hazaengednek!
Nem is lett kicsi Lilla baba! Egyébként is, van ideje itt kint is hízni! ;)

Ez egy nagyon szép nap volt!
Már csak Niki zebrapárjának kellene jelentkeznie!

Kép
mamint
 
 


Hűha, ez ám a nagy nap !!!

CSakegy család, gratulálok a kismanócska világrajöveteléhez, jó egészséget, sok boldogságot !!!!
Csakegy, le a kalappal, stramm kismami vagy !! És nem is pici Lilla, telejsen jó méretei vannak !!! Éjjjjjen !! :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Csakegy család, nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Kedves Csakegy család hatalmas gratula Nektek! :lol: :lol:

Tudtam én, hogy még vissza kell néznem ma ide. :wink:
beebeey
 
 


Javitott táblázat....Lafi szólt,hogy februárra írtam a kicsi Lillát! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csajok!

Ilyen klassz napot!!!! :D :D :D

Csakegy!

Gratula a bébihez!!!!! Sok boldogságot nektek!
És természetesen gratula a kispapának is!!!!! :D :D :D :D :D :D
(Csajok, ti tudtátok h. Lilla lesz? Nekem ez vhogy kimaradt! V. nem kérdeztük meg? V. én vagyok szenilis? :oops: )

Dimet!

Én ma átültettem az összes virágomat. Rejo a megmondhatója, ez nem kis mennyiség! 90 L föld fogyott el! Beszakad a hátam, a lakás meg fut, de olyan jó érzés, h. végre rendben vannak! Tavaly tavasszal más irányú elfoglaltságom miatt nem értem rá átültetni őket. :wink:
Már csak az orchideáimat kell friss közegbe ültetnem, de az már gyerekjáték lesz ehhez képest!

Kandika!

Tegnap nem akartam, mondani, de látom már mások is mondták, keress egy másik cicust! Nem lesz ugyanolyan, hiszen nem ugyanaz, sőt egy másik személyiség lesz, de éppen ez lesz benne a jó! Macska nélkül lehet élni, de macskával sokkal jobb! :D

De lehet, h. kapsz helyette vmi mást? :wink:

Zsizsik!

Teszt? Vagy esély sincs?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hi!

Niki!

Gratulálok!!!!!!! További boldog 36 hetet!!! :D


Csakegy!

Gratulálok! Minden földi jót kívánok a kis családnak!! :D

Kép
lara26
 
 


Rambóka, én csak keveset ültettem át. de majd a teraszt fogom beládázni!! fűszernövényeket is fogok ültetni.
ja, most hétvégén van orchidea kiállítás. megyünk, majd csinálok fotókat.
zsizsik, belekóstoltam a diabetikus őszibari dzsembe. isteni. kéretik közhírré tenni a receptet!!!!!!

én sem emlékeztem a Lilla névre.
dimet
 
 


Én kérdeztem csakegyet mi lesz a neve, nem válaszolt anno.

Dimet hááát...nem tudom...nem kismamának való hely az a kiállítás, ráadásul pocakkal...ott kezdődik, hogy kilóméteres sorok, mire jegyet kapsz, és bent olyan tömeg, hogy megéred vigyázni a pocakodra, meg oda se férsz a standokhoz gyönyörködni...fotóról mi nem is álmodtunk...a vásár a legjobb az egészben, azért érdemes bemenni.
nem lebeszélni akarlak, mert nagyon nagy élmény, csak készülj fel, pl. vigyél magaddakl vizet. meg egy erős támogató férjet! :lol:

Tényleg rambóka, te hogy-hoyg nem jöttél fel kiállításra?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo, Dimet!

A szívem szakad meg, de most nem tudtam felmenni! :cry: :cry: :cry:
Későn is tudtam meg, ráadásul megy a fognövesztés is ezerrel! De jövőre együtt megyünk!
Viszek vastag buxát, mert tutira beszerzek pár új példányt!
(Sajnos kettőt sikerült túllocsolnom! :cry: )
Dimet! Csinálj sok képet és küdd el őket! Hadd csorgassam a nyálam! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csakegy és kedves férje!

Gratulálok a babához! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

Kép
babancs
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
De korán keltem ma.....a tegnaphoz képest.

Niki??????

Hát asszem feladom ezt a hónapot, hőm kegyetlen sz...r görbét ad, 36,4-36,5, nincs emelkedés, a tegnapit is 36,55-re rakom, Kincs mondta, hogy inkbb a korábbit rakjam.
szóval sz...r, lh teszt is nagy -------.

Feladom. Nekem nem lesz pém, és ahogy kinéz maratoni ciklus lesz megint, az eddigi jó csak a véleteln műve volt.
Mindegy, április úgyis Kaáli.
Kincs, te mikorra kaptál időpontot?????
Mindent egyszerre csinálunk? :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Lafi, ne add fel! Dehogynem lesz péd!!! 3 hónap egymás után nem lehet a véletlen műve! Még csak a 13. nap! (nekem rendszeresen a 16-on van pé!!!)

A 36,4-36,5 pé előtt teljesen jó! Várjál még pár napot! És csak pozitívan tessék hozzáállni, irgum-burgum! :wink: Ráérsz 10 nap múlva elkenődni ha addig nem változik a helyzet! De úgyis fog!

Niki :?: :!:

Megyek ablakot pucolni :roll:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó reggelt!

itt még nem süt a nap :(

Lafi én is bőszen keresném a pé-s jeleket(sehol semmi)..de spontán ciklusban sztem bármikor jó,legalább legyen!
(Okr 20cn Csakegy 50cn pé-ből babásodott) engem ez vigasztal meg ,hogy sokan esnek a Kaális beavatkozások előtt spontán teherbe :wink: mit szólsz ha ezt is együtt csinálnánk :lol: :lol:
Csak pozitívan!!!
Kaáli a jövőhét nekem

Niki én is várlak!!!

Rambóka én is kérdeztem Csakegyet a névről kétszer is ,de sztem direkt hallgatott :lol:

Anyooka az ablakaim nekem is pucolásra várnak jöhetsz ide is! :)
Én lebeszéltem magam a takarításról mára :)
Vendég
 


Köszi lányok.Olyan jó, hogy állandóan azt szajkózom, hogy pozitív hozzáállás meg ilyesmi és én akarom most feladni.
Na majd összeszedem magam!

Kincs, mi ápr. 5......a Mágushoz!Előtte apának lesz még egy vizsgálata, hátha javult valamicskét nála a helyzet, szegény, annyira le van törve az eredményei miatt és tök bizakodó, hogy hátha most jobb lesz neki.

Anyoooka, ablakmosás????Brrrr, tudod,mikor mostam én utoljára ablakot?Kb tavaly ilyenkor, azt is anyám csinálta nagyobbészt, mert kivolt , hogy én nem szoktam sűrűn ablakot puvolni.
Takarítani kéne, de nincs kedvem, pláne, hogy megyek most fodrászhoz festetni és a szénaboglyából leszedeteni a felét.
Vendég
 


Lafi dobok egy görbét (bár nem mérem rendesen a hőm)sztem ez is forma -forma eddig :lol:
nekem tetszik, így szebb lesz a felugrás pé-nél :D

Kép

A Mágus! tuti babásodtok!! én nem a pesti kaáliba megyek Remélem a férjednek jobbak lesznek az eredményei!!Vitamint szed?
Vendég
 


Maca Vibét szed, q10+E vitamin.
Előbbit 2x naponta, utóbbi egy gyógyszer formájában kétnaponta egyet

hát az én görbém is hasonló, mindjárt mutitom....
Vendég
 


Kép
Vendég
 


[color=red]CSAKEGY ! HÚHA !! GRATULÁLOK, NAGYON ÜGYES VOLTÁL !![/color]

Látod, megelégelte a lány is ezt a sok macerát, jó lesz neki már idekint :) Sok boldogságot !!

Lafikám, nekem szinte mindig cikkcakkos volt a görbém eleje. Kíváncsi leszek a köv. 10 napra :lol: Pé bármikor jöhet !!!

Anyoo, a sétátok tényleg muris, de a szándék a fontos :wink:

Szóval...
HCG 63, kaptam progit és kedden újra vérvételre kell menni, hogy megnézzék milyen ütemben nő a HCG (tekintve a korábbi méhenkívülimre). Kicsit megnyugodtam, bár tegnap este fürdés után nem barna, hanem piros jött, de szerencsére azóta sem.
Barnázok kicsit, de az is lehet, hogy én is végig fogok, úgy mint sokan. Ez legyen a legkevesebb.
A családnak majd az első UH után mondjuk el, úgyhogy Ti tudjátok egyedül a jó hírt :wink:

mniki
 
 


Sziasztok

A tanácsotokat szeretném kérni, PCO-s vagyok (már jártam itt nálatok régebben) 5. hónapja szedem a metformint 2x850 mg-ot. Az előző két ciklusban stimuztak de nem lett baba. Ez most spontán ciklus. Ma van a 16. napom és már 7. napja hol barnás hol véres a hüvelyváladékom. Szerintetek mitől lehet? Méhszájsebem nem volt ... remélem nem az. Lehet a hormonok szórakoznak? Előre is köszi a válaszokat.
kokusz
 
 


Kokusz, én sajan nem tudok, mit mondani, de majd jönnek a dokilányok!

Niki, ez tök jó!Most minden tuti jó lesz és jön a kismniki!!!!!!
Remélem, igazatok lesz hőm-ügyileg, majd meglássuk, próbálok bízni, de én már lélekben a Kaálira készülök!
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Kókusz! Teszteltél már?

Próbálok dobni a táblát:

tablicsku

Húha Kandika ezt így kell?? Ez nagyon gyanús nekem....
beebeey
 
 


Aha. Akkor próba2.:

Anyoooka 32 D.haraszti 3x500mg 2007.01.09 változó 6 ? °° Dorka 2004.11.08
Babancs 27 Győr Propycil …………… változó :) 2006.09.12 30+6 *
Backa 34 Győr-M.S. 3x850mg 2005.01.18 28 10 *
Beebeey 31 Hodm.v.h. Hodm.v.h. 2006.04.28 változó :-) 2007.02.13 8+0 *
Csakegy 31 Budapest Budapest 2006.02.09 változó :) 2006.07.16 Lilla A. 2007.03.15.
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg 2006.04.,, változó :) Márton 2007.02.05
Dimet 30 Budapest 3x500mg 2006.09.23 változó :) 2006.12.04 18+5 *
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg 2006.01.31 változó :) 2006.06.19 ****** Miron 2007.03.06
Espero 28 Budapest 2x850mg 2006.01.30 változó :) :-) Sára 2007.01.31
K.p.Anita 25 Külföld 2x850mg 2006.08.04 változó 54 ? °° *
Kandi72 34 Budapest 3x850mg 2005.07.17 változó 33 ? °° Nátán 1998.11.09
Kikka 32 Pest megye 3x500mg 2006.10.28 30-36 28 ? °° *
Lafead 27 Budapest 3x500mg 2007.01.24 változó 13 ? °° *
Lara26 27 Komló Komló 2x850mg 2006.08.01 változó 23 ? °°
Lyutka 32 Eger 250-500 2006.10.24 31 22 ? °° *
Mamint 24 Budapest 3x500mg 2006.11.07 változó 7 ? °° *
Mir 29 Budapest 3x500mg 2006.04.,, 32 :) :-) Vince 2007.01.21
Mniki 30 Pest megye 3x750mg 2006.02.23 változó :) 2007.03.15 4+1 *
Niki26 26 Gyula 3x850mg 2005.02.,, változó :) 2006.08.23 33+0 *
Nóra1 29 Budapest L-Tyroxin 2006.04.,, változó :) 2006.08.03 36+4 *
Okr 29 Salgótarján 2x850mg 2006.03.,, 30 :-) 2007.02.22 7+1 Ada 2004.08.09
Rambóka 33 Pécs 2x850mg 2005.12.,, 28 ? ? °° Gergely 2006.09.25 *
Rejo 31 Pécs+B.p. 4évDiane ,,,,,,,,,,,,,, 28-33 ? ? °° Domi 2000.05.06
Rejo Johanna 2006.09.30
S_norka 27 Budapest 3x500mg 2006.12.01 változó ? ? °° Boglárka 2006.06.06
Szisza30 31 3x850mg 2006.07.04 változó ? ? °° *
Verona 30 Budapest 3x500mg 2005.03.26 35-42 ? ? °° Zsombor 2006.10.20
Vöcsök 34 Budapest 2x850mg 2005.10.13 változó :) ? °° Álmos 2002.09.13
Vöcsök Vilmos 2007.01.10
Zsizsik 32 Budapest 3x850mg 2006.08.,, változó 31 ? °° Eszter 2000.06.30
beebeey
 
 


Bocsi lányok! Csak egyszer kell megtanulnom.... :oops: :roll:
beebeey
 
 


Sziasztok lányok!

Csak most tudtam jönni... köszönjük szépen a sok-sok gratulációt.

Szóval: tavaly (2006) júniusában döntöttem el, hogy elég a túlsúlyból, és a 90 napos diétával álltam neki. Kétszer csináltam végig, majdnem harminc kiló az eredmény. Nagyon gyorsan beindult és csak "égtek" a kilók. Tök jól bírtam. Mellette még nyáron norbira itthon tornáztam, utána már nem.

Metformint most nem szedtem, egyszer kezdtem el régebben, pár éve, de nem volt türelmem csinálni, így nem vártam meg a hatását...

Igen, az első gyerkőc előtt dianet szedtem, három hónapig, utána teherbe estem, de ez lehetett a véletlen műve.

Most ahogy lefogytam, megjött kétszer egymás után a mensim spontán, a másodiknál teherbe estem. Mellette egy homeopátibán is otthon lévő orvos ajánlott két homeopátiás szert, azokat szedtem. Mást nem.

Szóval... lehet a véletlen műve is, de nem igazán hiszem. Évekig az orvosok a fogyást mondták, és úgy néz ki, bejött. Most sem vagyok sovány, még mindig a 90-es határt lépem, de úgy néz ki, ennyi elég volt hozzá. Kislányommal is ennyi voltam, mikor teherbe estem.

Hát ennyi... azért a metformint én is ajánlom, én is pont most akartam ráállni, mielőtt kiderült, hogy baba jön...


Mindenkinek sok sikert...

Szilvia/Emeseanyu
emeseanyu
 
 


sziasztok
megjöttünk a kirándulásból.
rejo, nem aggódok a fárasztó kiállítás miatt, 1-2 hete totál energiabomba vagyok. le kell lőnöm magam :D
ma visegrádon voltunk, múltkor meg a jános-hegyet, kilátóstul másztuk meg. persze pihegnem kell, és sok víz, de jól esik :)
úgyhigy, rambóka megküzdök majd aképekért. bevetem a "terhes vagyok, engedjenek előre, különben rosszul leszek" cselt :lol:
ja, ma mindenki visegrádra kirándult. tömeg volt......

szia, kokusz!!! régen jártál erre!! szerintem csinálj egy tesztet. vagy csináltál már?? nem hiszem, hogy seb lenne. nekem s volt régebben többször barnázás. és seb nem volt. a hülye hormonok.... :?
Niki, csak nyugi. barátnőm 3 hónapig barnázott. azóta megszülte (múlt héten) már a második gyerkőcöt :)

mit vacsizzak??? akartunk ma sütizni, de végül elmaradt. nem is hiányzik.

Beeeee, majd belejössz :) de az első megoldás sem volt rossz.
dimet
 
 


Hello :-)

Nem írtam a napokban, mert extra nyűgös vagyok a duphastontól, és fenemód fájok pocaktájékon, de tegnap elfogyott, és legkésőbb vasárnapra már valszeg mensizek majd! NNNAAAGGGYYYOOONNN VVVÁÁÁRRROOOMMM!!! (remélem elég nyomatákossan fejeztem ki, hogy nagyon várom)

Gratula mindenkinek a gratulálnivalóhoz :-) sok boldogságot a picikkel :-)))


sziiiaaa Pimplaaa :) :D :wink: :!: :idea:

bííbíí! szeretném kérvényezni, hogy a táblicskuban lécci írd át a nevem k.p.anitáról mongyuk krumplis pogira, vagy kruml.pogira, vagy krupogira....hmm... krupogi, hát ez teccik!... szóval valami másra, mert szerintem a k.p.anitából senkise tudja hogy ki vagyok, én legalábbis elég nehézkesen találom meg magamat :-) köszi :-) már régen akartam kérni, csak mindig elfelejtettem, és ha most úgyis átszervezés alatt van, akkor talán ideje megejteni cserét :-)


(55 cn.)
krumplis pogácsa
 
 


beebeey, amúgy boldogulsz a táblánk fórumbaapikálásával? mert ha nem megy a beszúrás, szólj, és leírom hogy kell :-)
krumplis pogácsa
 
 


Krupogi!
Szerintem,ha Nekem szólsz,átírtam volna a nevedet!-hogy megtaláld magad a táblázatban!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok !

Emeseanyu, én biztos vagyok abban, hogy nálad a fogyókúra, diéta rendbetette az IR-t (ha volt :wink: ) és utána már hamar babásodtál !! Minden elismerésem !
Nekem egyszer a Kaális dokim mondta azt, hogy sokan a candida diéta után lesznek terhesek.

Dimet, csak meresztem a szememet, milyen fitt vagy ! Irigyellek is, tegnap Dobogókőre mentünk volna kirándulni, de az okok miatt.. a Kaális várakozás alatt elmentünk a Normafára, pár perc séta aztán gyorsan vissza a kocsiba, mert reggel 8-kor kőkeményen hideg volt még.

Olyan jó dolgom van, a férjem kitakarítja és lomossa a kocsimat :lol: holnap meg itt bent takarít 8)
nekem csak henyélni kell és lelkileg a hétfői munkára készülni,. Tegnap kaptunk egy nagy adag csülkös körmöt (bográcsban főtt), így a levesen kívül még főznöm sem kell.
Furcsa lesz 2 hét után bemenni, még szerencse, hogy nem ér sok stressz :wink:

Norkán kívül kinek van dokija a Bajcsy kórházban ?

mniki
 
 


Niki, fitt, fitt...de nyugi, ez első 3 hónapban olyan voltam, mint egy mosott sza.....(bocs) :D
most reggel kipattan a szemem, és érzem,hogy mennem kell. mindegy hova, vhova. csak ne munkába, mert ott ülök, sokat.....grrr...
ja, én is a Bajcsyba járok, Norka dokijához.
párom még alszik, lehet kiugrok a piacra.
dimet
 
 


Niki
Annyira örülök!!!!!!!!De jóóóóó!!!!!
Nagy gratuláció,és legalább 36 hetet tölts együtt a babáddal!!!


Csakegy
Nagy gratula Lillához,és majd írj beszámolót a szülésről!!!!!!!!




Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kandikám, tudom ám, hogy te is átírtad volna, ez nem kritika volt, csak mondom mindig elfelejtettelek megkérni. Ne haragudj, remélem nem bántottalak meg! :( Eszembe se volt ilyet tenni! :!: Igazán! :oops:
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok Csajok!

nem tudtam jönni szerda óta, nagyon hiányoztatok ám :lol:
Most is csak röviden tudok benézni, mennem kell nemsokára

MILYEN SZUPER HIREK++++ (nincs hosszú i a gépen, bocs)

Nikike,
Gratulálok soksok szeretettel :lol: :lol: :lol:
Vigyázz jól a zebrádra!!!!

Csakegy!
Nektek is gratuláció a kis Lilla babához! Gyönyörű neve van (az Angelika is csodaszép név :) )

Topiktali:
A 26-ai héten a hétfő és a szerda jó nekem
vagy a 2-ai hét

Jaj, mennem kell - wellness hétvégézünk, alig találtam gépet, de most ezt is át kell adnom :cry:

Keddre drukkoljatok nekem (nem érzek sajna abszolút semmit, az előző terhességeimnél mindig éreztem vmit, namindegy)

Na megyek,puszi

Kép
kikka
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk...

Niki, élvezd a pihit, a kényeztetést! :wink: Barna?

Dimet, a második trimeszter ilyen pörgős, használd ki! Nagy pocival már nem lesz kedved ennyit menni :)

Okr, Magadról nem írtál! Hogy vagy?

Lafi, hőd :?:

Backa?!

Az én napom ma tök jól indult: ráálltam a mérlegre és a metformin előtti súlyomhoz képest -2 kg :lol: :lol: Pedig nem diétázok nagyon szigorúan, heti egyszer járok tornázni (+ a séta a gyerekkel, de az eddig is volt) Rendesen feldobódtam. :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Elutazom pár napra, és ilyen szuper hírek várnak!!!
Akkor majd sűrűbben utazom, jó?? :D

Niki!
Hatalmas gratula,ja és pozitív gondolkodás!!!

Csakegy!
Gratulálok a pici Lillához!!Sok boldogságot az egész családnak!! :D


Képzeljétek, az én anyukámnak valószínűleg nem egy, hanem két unokája születik az idén :D Bátyám elszólta magát, feleségének most lett pozitív a tesztje.A mázlisták talán egy vagy két hónapja próbálkoztak :D
ezoterike
 
 


Úú lányok én már belezavarodok hogy kinek melyik nap jó! :shock: :oops: egy ideig fejben tudtam tartani, de már elvesztettem a fonalat.

akkor inkább feldobok egy időpontot, ami úgy rémlik mindenkinek jó volt, és adjátok rá áldásotokat: március 30-a péntek. Ez nem húsvét péntek, Dimetnek is jó, zsizsiknek is jó kell legyen mert 26. után van, niki úgy emlékeszem oké, kikka remélem te nem csak hétfőn és szerdán érsz rá ezen a héten...többiek?
(úgy néz ki ez az időpont kavicskának is jó és jön! (ugrálós szmájli!) :lol: :lol: )
ki ér még rá ezen a héten, többi topiktag nem akar aktivizálódni? :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo,

Megkaparintottam megint a gépet :wink:
Sajnos azon a héten csak hétfő vagy szerda jó, a 30-a nem :( :( :( brühühü )

Kép
kikka
 
 


Anyoookám, hát a hőm, hm....36,5. Kemény, asszem beállt erre.Pedig érdekes, hogy a nyákom megváltozott már 2 napja, de a hőm alapján semmi. Ki érti ezt :?: :?: :?: :?:
Majd kiderül.Gratula a fogyásodhoz, szép ám!!!!
Képzeld, beírtakoztam Callaneicsre is....hátha az is segít egy kicsit, az pedig kedden és csütörtökön lesz. Jövő csüt kezdem is. Kívánci vagyok, az is jó erős lesz.
Még a végén tiszta sportb...i leszek, pedig hajh de lusta vagyok alapjáraton, de ezek most feldobnak.....
ha már a diétát nem tartom be, legalább tornázok....nem?

Rejo, engem is érdekelne a tali, de én nem mondok időpontot, hanem amiben megállapodtok, megnézem jó-e és el tudok-e menni.
Vendég
 


jó, Kikka akkor legyen mondjuk szerda, többiek? A hétfőt nem szeretem, az olyan depis mint a január... :lol:

Akkor első körben próbáljuk meg a március 28-át! (Johanna névnapja!! Akkor az indok is megvan miért iszunk!! :wink: :lol: :lol: )

Ez jó lesz? remélem azért már közelítünk a jó időpont felé... :lol:

Lafi nagyon jó lenne, ha te is jönnél, úgyis sajnáltam, hogy a múltkori tornás minitalira nem tudtam menni, és nem tudtalak ott megismerni! pedig szívesen megtenném! :wink: Köszi a rugalmasságot, így is olyan nehéz időpntot találni.
Látod Lafi Mnikinek is bejött a torna!

Lányok ha lesz végre fix időpont és valaki késztetést érez, ne fogja vissza magát! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Kép

Nos?
beebeey
 
 


Sziasztok!

Kandi köszönöm szépen!!! :lol:

Anyooka gratula a fogyáshoz! Így kell ezt csinálni: lazán, felhőtlenül. :lol:

Friss anyukák! Ugye majd fogunk szüléstörit olvasni?))) Tudom, még nem értettek net közelbe, de majd, ha időtök (csemetétek) engedi.... :lol:

Okriszti magadról nem írtál. Sehol sem. :cry: Jól vagy?

Mniki?

Nem akar valaki tesztelni??

Dimet jól teszed, hogy kihasználod ezt pár napot! Súlyod gondolom rendben. Igaz?

Rejoka hát én nem tartanám vissza magam talitól. :lol: De perpill fizikai határaim vannak. Gondolatban veletek leszek! :lol:

Láttam a PCO-s babás topikba csodaszép képeket a babákról!

További kellemes hétvégét!

Bee
beebeey
 
 


Lafi, meglátod hogy pár nap és itt a Pé!!! :lol: Múlt hónapban nekem is nyák után második nap emelkedett a hőm! Tudod, pozitív hozzáállás! :lol:
Callaneticsre kíváncsi leszek! Igazi sportlady leszel! :wink:
Diéta... Itt van egy cukrászda a szomszédben, Apa ma hozott fincsi tejszínes túrókockát... elcsábultam :oops:

Ezo, gratula tesódéknak is! :) De jó lesz Anyukádnak, babázhat ám!

Bee, táblicsku már majdnem jó csak lemaradt az eleje :wink: :P

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Bibi szuper vagy!!!! :wink: (lemaradt a magyarázat az oszlopok tetejéről...igaz mi tudjuk miről van szó...)

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?