Új privát üzeneted érkezett!

Jaimee,
Most kell folytatnom a szurikat már meg is vettem és ha majd lesz tüszőm akkor lehet lesz inszem. Szombaton megyek uh-ra megint...
Vendég
 


Pandácska: No, akkor neked is küldök sok pozitív energiát szombatra.++++++++++++++++++++++++

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Majd visszaolvasok, és reagálok, de most rohanok..

Jaimee!

Csak egy kérdés! A sógornődnek kisfia vagy kislánya lett?
Vendég
 

 
 

Betty: Kislánya.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!
Olyan jó, hogy tartja magát ez a jó idő!
Pandácska én is sajnálom, de hátha szombatra már minden jobb fényben tűnik majd fel!!!
Hozzánk még nem érkezett meg Miki, amúgyis most nyuszis ünnep van, szóval nincs itt helye!
Nekünk Fundamentával kombinált FHB-s hitelünk van, azért jobb így mert +30% állami támogatás, 8 éves és utána betörlesztés.
Anna már tök jól használja a bocsi-t :D :D ha megbotlik vagy valami nem sikerül mondja, hogy bocsi :D minden nap tanul valami új szót már nem tudom lassan követni.
puszpusz jó pihit a hosszú hétvégére én is megyek pakolni, mert meglátogatjuk nagymamiékat

Kép, Kép
nemen
 
 



Sziasztok!
Gyorsan benéztem, de már megyek is! Holnap utazunk el a hétvégére :D Már alig várom!!!
Mindenkinek szép időt és sok-sok akciót :wink:
Puszpusz


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: De jó lesz nektek!!! Érezzétek magatokat nagyon jól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Pandácska!
Sajnálom... De fel a fejjel... Ennél már csak jobb lehet... :wink:

Nemen, Olik!
De jó nektek, hogy elutaztok a hétvégén... Jó pihenést!


Nekünk nem lesz hosszú hétvégénk. Férjem dolgozik pénteken és szombaton is szokás szerint, csak holnap lesz itthon, akkor is csak délután, mert délelőtt megy maszekolni. Nem sok pihi lesz... A hétvégére jön a fia is, nálunk soros... Úgyhogy nem lesz nyugis hétvége... :(

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Heni!

Ne izgulj, minden rendben lesz a dokinál, nem is kell arra gondolni, hogy méhen kivüli lenne. Csak POZITIVAN!!!!

Kérdeznék valamit: hétfőn voltam nőgyógyásznál, mert ilyen felfázós vagyok és elmentem, mert megint volt sárga folyásom. Ma hivtam az eredmény miatt, és azt mondta, hogy kell gyógyszer nekem is meg a férjemnek is, meg plusz még kúpok is. De viszont azt is mondta, hogy 12-én, hétfőn volt egy nagy peteérésem. Ezt a tesztelők is mondták, mert nem lehetett nem észrevenni. Mi akkor együtt voltunk a párommal, és talán... tudjátok! Most nemtudom, hogy ha fel vagyok fázva meg minden, akkor mennyi esélyem lehetett, meg, hogy a gyógszer ártana-e a babának, ha esetleg van?!

Ja, lehet, hogy unalmas vagyok, de csak még egy kérdés, a peteérés azt jelenti, hogy tüszőrepedés is van, és akár megtermékenyülhet a petesejt? Tudom, hogy buta vagyok... :D

Üdv. mindenkinek!

Sirkici
sirkici
 
 


Csendes volt ez a mai nap..

Babszika? Kamilla?

Én legközelebb hétfőn leszek, akkor beszámolok, hogy elkezdődik e a 2. HSG utáni ciklusom vagy mi a helyzet.

Kellemes pihenést mindenkinek a hétvégére!!

Szóval hétfőn...Csak győzzek majd utánaolvasni...

Sirkici: Húúú...ez inkább egy nőgyógyi szaktudását igényli...Bár Pandácska biztosan tud valami okosat mondani.

A gyógyszert illetően biztos van mellette betegtájékoztató, elvileg alig van olyan gyógyszer, amit terhesen lehet szedni...

Mondjuk, amikor nekem volt hüvelygyulladásom, akkor azt mondta a doki, hogy a vérzés után 2 hétig nincs hancúr, vagyis nem is eshettem teherbe...Kaptam gyógyszert és kúpot, az "uram" semmit, helyrejöttem.

Esélyed lehet a terhességre, ha a spermácskák ki nem nyiffantak a hüvelyben a gyulladás miatt. Ehhez nem értek, bocsi....

Szóval jó hétvégét, lányok!!

Puszi!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Tényleg gyönyörű napsütéses nap volt!

Jaimee! Szörnyű ez az egészségügy! Soha nem bíztam az orvosokban! Remélem minden OK!

Pandácska! Sajnálom! Igazán megérdemelnél már egy picurka Pandát!

Heni! Biztos rendben lesz minden! Mind szorítunk Neked! Én még nem tudom mikor megyek dokihoz. 1-1,5 hét?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sirkici,
A peteérés nem egyenlő a tüszörepedéssel. A peteérés egy folyamat ami valószínüleg megreped.Van olyan hogy nem reped meg akkor lesz ciszta és olyan is van hogy felszívódik a pete. Mivel nem tudok arra hogy cisztád lett volna ezért szerintem megrepedt és van esély arra hogy meg is termékenyült. Van olyan hüvelykúp amit terhesek is használhatnak. A tablettát nemtudom errőla dokidat kérdezdd meg.
Vendég
 


Pandácska! Szedd össze minden erődet! Jó oldalon van a kicsi tüsző? Ha igen, akkor tessék érlelgetni szombatig! Neked is azt mondom, amit Heninek: tudatosan győzködd magad, hogy tökéletesre meg fog érni az inszemhez! Múlt ciklusod is hosszú volt! Naná, hogy később nő meg érettre! Ne izgulj! Tudom, hogy te is sokat idegeskedsz (vagyis gondolom) Kényesztesd magad, hogy a jövőbeli babódnak legyen a legszebb anyukája :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
nekem stimulált ciklusaim nem hosszúak 26-27 naposak. Ez egy kicsit más mint a spontán hónap sőt teljesen más. Az elsők ét inszememnél ilyenkor már jó nagy tüszőm volt.
Vendég
 


Jaimee! Tudom, hogy a bizonytalanságnál nincs rosszabb, de az megnyugtató, hogy az aktuális dinka kizárta a daganat lehetőségét!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Hát most később lesz nagy tüsződ! Azért, mert ez sokkal jobb tüsző akar lenni! És még időre van szüksége, hogy be akarjon engedni egy katonát, mert ez egy szemérmes tüsző lesz, és kislány lesz belőle :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Krisztinka ! Merre vagy????? Voltál dokinál????? Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Szia Omni! Nem "hánykolódsz"? Minden rendben?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Úgy legyen... szemérmes kislány :oops: jajj de jó lenne :roll:
Vendég
 


Szia Kamilla!

Nem tulképp semmi bajom. Leszámítva, annyit iszok, mint egy szivacs.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Nem baj Omni! Mindent tegyél meg amihez kedved van! Mindent egyél ,igyál amit kívánsz!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Képzeljétek itt a szomszéd kislány és betévedt a hálóba. Az ágy mellett vannak a lázmérőim(digi, mert gyors, higanyos néha kontrollnak) Szegényem kétségbeesetten jött, hogy ki lázas??? :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Vagy amit szabad? Most olvastam, hogy a reggeli 1 nem túl erős kávé semmi bajt nem okoz. A fene se tudja már mit higgyen az ember!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


:D Aranyosak tudnak lenni!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omni! Egy igazi vízimádó babód lesz :D Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Christell!

Az előző ciklusod milyen hosszú volt? Tudom, hogy ez még nem próbálkozós hónap, de mintha írtad volna, hogy egy alkalom azért mégis csak volt.. ;) Az hányadik napon?

Mercure!

Gratula a P2-höz!!!

jaimee!


Szerintem is jobb lesz másik dokit keresni. Örülök, hogy a daganatot kizárták! A sógornőd gyerkőcének a nemét csak azért kérdeztem, mert nekem is 6 hónapig volt hányás, de nekünk kisfiunk van :lol:

Pandácska*!


Ne legyél befordulva, szombatra biztos megérik az a tüszőcske :lol: Küldtem Neked mailben”vidítókat”, de ha nem volt elég, akkor küldök még ;)


Nemen!


Jó időtöltést a nagyiéknál!


Krisztinka79!

Hol vagy?
Vendég
 


Betty!
Az az igazság, hogy 2x huncutkodtunk. Egyszer a 12. napon, utána pedig a 24.-en. A múltkori ciklusom 34 napos volt.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Betty!
Gondolod, hogy nemcsak véletlenül késik? Nem gondolom, hogy baba lenne. Vagy ha igen, akkor nagyon meg akar születni :) Ugyanis együttlét után rögtön kiöblitettem. Vagy szerinted így is van esélye?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell!

Persze, hogy van esély. A környezetemben 3 baby jött össze egyetlen alkalomból, nem is középidőben, ráadásul megszakítással.. Csak azért kérdeztem, mert írtad, hogy ma, meg holnap se nagyon várható a mensi, kivi voltam, milyen hosszú a ciklusod.
Vendég
 


Betty!
Az a baj, hogy én sem tudom milyen hosszú a ciklusom, ezért nem tudom, hogy izguljak-e vagy sem. A múlt hónapban 34 napos volt, előtte pedig 29. Megcsináltam a Jónás naptáramat, még régen. Ma kíváncsiságból megnéztem, és képzeld. Pont a 2. Jónás napon voltunk együtt, és kislányt írt. :) Most már én is kíváncsi vagyok, nagyon. Ma vettem tesztet. De azt hiszem még várok pár napot. Semmi mensi előjelet nem érzek, csak pár napja szúrkál a hasam bal oldalon, és nagyon érzékeny a mellbimbóm.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell!

Ez nagyon izgi.. ;) Szerintem még minimum 5 napot várj a teszttel! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Csa egy gyor bekukkra jöttem! Nagyon pozitív vagyok :D Hála nektek is...

Jaimee: azért remélem, hogy úgy jössz vissza hétfőn: nem indult el a 2. HSG utáni ciklus :lol: Kellemes hétvégét!

Christell: mindig van esély...Nálunk az első baba úgy jött össze, hgy közvetlenül mensi után voltunk együtt 1X, utána a férjem elutazott...És lett baba...A mostani gyöngyszemem, pedig 2 alkalom eredménye :D Alig várom a hétfőt!

Omnia: nekem hála az égnek elmúlt a szúrkálás, néha elöjön egy kis derékfájás, és rettentő álmos vagyok...Ennyi a tünet! Az jó,ha ennyit tudsz inni! 6 hetesen már tudnak szívhangot mutatni!! 1 kávé tényleg nem okoz semmit!

Pandácska: igaza van kamillának!! Mond a kicsi petéidnek, hogy legyenek szép nagyok!!!!Drukkolol!

Sirkici: igyekszem pozitívnak lennni! Szerintem bőven van rá esély, hogy teherbe estél...A gyógyszer ilyenkor még nem árt, csak ha már a szervei kezdenek fejlődni, szóval ne aggódj emiatt. Pandácska leírta már a többit! Van remény mindenképpen! Drukkolok!!!

Szép csütörtököt mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Hogy vagy? Van valami tüneted már? Mindenkinek jó pihenést mi megyünk a családomhoz :D
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

Kamilla! Csak kopoltyúi ne legyenek! Én is szeretem a vizet, bár nem annyira inni... Úgy tűnik, a görögországi nyaralás ugrott.

Heni! Örülök, hogy minden rendben! Maradjon is így!

Christell! Veled izgulunk! Mikor szeretnél tesztelni?

Niki! Miskolcon vasárnap Babaexpo lesz!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Cs.Heni!

Hányadik volt ez a 2 nap? Hány napos a ciklusod? Nagyon várom már a hétfőt, gyöngyszemetek biztos jó helyen van! :lol:
Vendég
 


Pandácska: egyenlőre néha derékfájás, és álmosság...Ennyi...Ne is legyen semmi...!Akkor nyugodt vagyok!

Betty: 27 napos a ciklusom, abból az első 8 napon vérzek (sajnos baromi hosszú ideig)...Ebben a ciklusban a 10. és 12. napon voltunk együtt...Használtam az ovulációs tesztet, ami a 11. napra tette az LH csúcsot, én úgy gondolom, hogy a 12. napon repedt meg és termékenyült meg (akkor este, azt hittem leszakad a derekam és a petefészkem, utána elmúlt).

Omnia: ez legyen a legnagyobb gondod, hogy ugrik a nyaralás :D A babóval majd mindent bepótoltok!!!Neked hány napos a ciklusod?

További szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Köszike a választ :) Még annyit megkérdezhetek, hogy megírnád (csak ha nem túl fájdalmas kérés), hogy az első babó pontosan melyik nap (év hó nap) jött össze? Csak valamit megszeretnék nézni visszamenőleg. Azt írtad, hogy mensi után volt 1 nap..
Vendég
 


Heni!

Már nem kell megírnod, közben visszanéztem. Sok sikert hétfőre!!! Gondolok majd Rátok :)

Mindnekinek kellemes időtöltést erre a 4 napra!
Vendég
 


jaimee, pandácska*, csheni26

KÖSZIKE a válaszokat, majd ma délután megyek a dokihoz, mert délelőtt nem jutottam el, majd meglátom mit mond...

Üdv. mindenkinek!!!
sirkici
 
 


Sziasztok lányok!

Most már én is kezdek izgulni. Pláne, hogy elolvastam a hozzászólásaitokat.

Heni!
Fáj a derekad? Az enyém 4-5 napja majd leszakad. És időnként szúrkál és görcsöl a hasam. Olyan, mint mensikor, csak sokkal rövidebb ideig, kb. 10 másodpercig tart.

Betty, Omnia, Heni!
Azt hiszem vasárnap reggel fogok tesztelni, ha addig nem jön meg. Azért nem várok a 40. napig, pedig azt terveztem, mert egy néptánc csoportban táncolok, (és vasárnap délelőtt van próba), és az eredmény függvényében megyek próbára, vagy sem.

Na ez jó hosszú lett, remélem azért értitek mit akartam írni.

Mindenkinek kellemes délutánt!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell!

Nagyon várjuk a teszet, remélem pozitív lesz!!!!! :lol: :lol: :lol: Én is néptáncoltam amúgy gyerek koromban ;)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Szeretnék csatlakozni, hozzátok, mert mi is úgy döntöttünk a férjemmel, hogy szeretnénk az 5 éves kisfiam mellé egy kistestvért. Ő az első próbálkozásra összejött, persze akkor friss házasok voltunk és minden másnap együtt voltunk. Azért abban reménykedem, hogy most se kelljen nagyon sokáig várni.
Nekem 29 napos a ciklusom és vettem Lh tesztet ami a 14. napon vagyis hétfő reggel jelzett. Mi pont vasárnap éjjel ( 12 órával előtte) voltunk együtt a férjemmel ami után sajnos elutazott. Szerintetek az túl korán volt és egy nappal később kellett volna? Az, hogy 24-36 órán belül lesz peteérés azt jelenti, hogy min. 24 max 36 óra? Akkor a kis spermáknak 48 órát kellett élnie ugye?
Köszönöm a segítségeteket előre is. Maja
maja2
 
 


sziasztok!
bocsi, h tegnap nem jöttem, de hihetetlenül rosszul voltam... majdnem dokit kellett hívni hozzám :?
annyira fájt a fejem, h már azon gondolkodtam, h ha talán egy kicsit odaütögetném a falhoz, talán nem fájna... (tudom, h hülyeség, de már nem voltam teljesen képben, annyira fájt)

dokinál: 18mm-es petécske várja, h megérjen és megtermékenyüljön... megkaptam a szurit is, de amin kiakadtam, h most dupla adagot kaptam! (biztosra ment a dokim).... az sem kizárt, h ettől voltam olyan rosszul. :?

mára még mindig lent maradt a hőm... :?

panda!
sajnálom! de a kamilla annyira jól leírta, h hogyan növeszd a sejtecskédet, h én már csak helyeselni tudok!!! :wink:

maja!
üdv köztünk!
szívesen látunk!!!!
sajna én még nem nagyon tudok neked segíteni... de vki biztos tudja a választ!

christell!
küldök neked zebrát!!!
lopjad róla csíkokat!!!
Kép

omnia!
én is szívesen feladnám a nyaralásomat egy bébiért!!!! :)

babszika
 
 


maja2!

Üdv köztünk! Szerintem nagyon esélyes a baby :) A spermiumok akár 7 napig is életképesek maradhatnak- de csak 48 óráig termékenyítőképesek . A női petesejt csupán 2-3 napig életképes - de csak 24 óráig termékenyítőképes.
Vendég
 


Maya! Érezd jól magad köztünk! Sok sikert Nektek! Kép

Christell remélem 2 csíkos tesztet vettél! Tök szupi, hogy táncolsz!

Heni! 35 napos volt.

Babszi! Remélem már jobban vagy!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


köszi omnia!
minden ok. kész vagyok a babagyártásra! :wink:
el is kaptam már ma apát.... hátha....
persze, megpróbálok nem rá gondolni és nem is figyelni magam... kevés sikerrel :roll:

és te jól vagy? minden ok?

babszika
 
 


át én már nem értem, mi van. :? tényleg a teszt negatív, de már több mint 2 hete nem jött meg.Mi a túró ez?a hőm meg egy hete folyamatosan 36,8.
A mellem akkora lett, mint állat, a hasam néha szúrkál, egy nap aztán semmi :shock:
szed valaki mastodynon cseppeket?
ha valakinek van valami véleménye, segítsen, köszönöm

CHRISTELL! Tolna megyében hol laksz?
én hőgyészi voltam, most várpalotán lakom :)
Vendég
 


melus!
csinálj újabb tesztet, de reggeliből!
sztem van esély a bébire.

babszika
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást!
Hát nagyon jó lenne ha már így elsőre sikerülne, bár titeket olvasva kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem is olyan egyszerű ez a dolog!
A furcsa csak az, hogy fáj a cicim és hányingerem van 3 napja, pedig az első gyerekkel semmit sem éreztem az állandó éhségen kívül. Még hát nagyon korai is lenne a tünetekhez szinte egyből utána. Mégis furcsa.

Melus! Nekem az előző terhességemet nem mutatta ki teszt a 6. hétig pedig én biztos voltam benne. Persze az már 5 éve volt, lehet, hogy fejlődtek, bár azokon is az volt, hogy 10 nap után 90%-os eredmény. Szóval van még remény szerintem.

Jó hétvégét Nektek, használjátok ki a szép időt, mert jövő héten állítólag mégegyszer visszatér a tél
.
maja2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?