Új privát üzeneted érkezett!

Óvoda után, amikor apa is hazaér a munkából, társasozni szoktunk. Apa a legügyesebb, sokszor legyőz minket, lányokat. Egyszer az oviban az óvónéni megkérdezte a lányomat, mit szoktak otthon csinálni. Tündi válasza:
- Apa hazajön, és jól megver minket.

Ágyba dugtam a három és ötéves lányaimat. Átöltöztem egy régi melegítőalsóba és kinyúlt pólóba, majd bementem a fürdőszobába hajat mosni. Még ott is hallottam, hogy veszekednek. Egy ideig hallgattam, majd törölközőt csavartam a fejemre, berontottam a szobájukba és leordítottam őket. Útban visszafelé még hallottam, ahogy a hároméves megkérdezi nővérét:
- Te Réka, ez meg ki volt?
Vendég
 


Eper akart volna lenni!
Vendég
 


Egyet elmerek mesélni: csináltunk olyant, hogy kék neilon harisnyát húztunk a fejünkre, aminek a lábában két kísztök volt (a derék rész volt a fejen, a láb rész volt a szarv) Az egyik kisfiú egész de. azzal játszott, mikor levette tök le volt lapulva a haja, én meg önkéntelenül azt mondtam neki : Dani olyan lett a fejed, mint egy szopott gombóc. Nem volt semmi különös bírják az ilyesmit, jót nevettünk kollektíven. Aztán pár perc múlva az egyik kisfiú odagaloppozott a kolleganőmhöz és fagyott arcal azt mondta: Óvónéni, milyen az a szopott bohóc? én még soha nem találkoztam vele :shock: :D :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 

 
 

Hat hónapos terhes voltam a második gyerekemmel, amikor lányommal elmentünk egy kicsit vásárolni. Bementünk egy baba-mama boltba is, hogy szoknyát vegyünk nekem. A gyerek egy ideig nézte, ahogy a tükörben sürgölődöm, majd megjegyezte:
- Nagyon kövér vagy, anya.
Kedvesen elmagyaráztam neki, amit úgyis tudott, hogy egy kisbaba van a pocimban, attól látszik nagynak. Erre pikírten hozzátette:
- És a popsidban mi van?


Tömött buszon utazunk kétéves kislányommal. A gyerek nyűgös, így megígérem neki, hogy mesélek.
- Jóóó! - sikítozik, és felcsillan a szeme. - Azt mondd, amelyikben a kurtafarkú malac kúr!
Vendég
 


Kamilla!

Tervek be vannak adva Építésügyi hatóságnak. Hitelünk még nincs... Nem is tudjuk még, hogy melyik bank ajánlata kedvezőbb. Fhb, vagy KH lesz kóbelőle azt hiszem...

Szakdoga már 90%-nál jár... Gyakorlat rész már van benne. Még bevezetés, és befejezés nincs :) De alakul. 2 hét múlva kell leadnom a tanárnak ismét, hogy nézze meg...

Mensim még nincs... Nem is érzem, hogy pár napon belül lenne.. Ki tudja hány napos lesz ez a ciklusom?! :)

Nálatok mizu?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kész vagyok tőletek!!!!!!

babszika
 
 


De volt, hogy lufival játszottunk. Az egyik kiscsak meg egyre csak: "nyufi" Mondtuk neki: Fannika! Lufi! Támaszd fel a manócskát (nyelvét) a padlásra! Erre ő: L-l-l-l-lnyufi :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Christell! Ez igen!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia!

Mi igen?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell! 23. nap, várakozás, fogalmam sincs...

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Christell!!!

KH????
az jó!!!
én is KH-s vagyok.... igaz, csak a biztosító részében vagyok (és leginkább Győrben van kapcsolatom), de én is most veszek fel KH-s hitelt....

babszika
 
 


Christell! Szakdoga, tervek...

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Babszika!

Nekünk valami életbiztosításos konstrukciót ajánlottak.. Azt mondták az a legkedvezőbb...
Te mit tudsz róla? Te milyet veszel fel?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Az sem semmi ám csajok, mikor kikéretőznek "pisáni" :D Visszakérdezek, hogy hova mennél? (merthogy azt várom, hogy a mosdóba kéretőzzön) Erre ő azt hiszi, hogy nem hallottam és mégegyszer elmondja: Pisáni! :D (ilyenkor póker arcot erőszakolok magamra) és Mégegyszer megkérdezem:Hova? Erre megvilágosodik, kikerekedik az arca (Eszébe jutott!!!!Jupppy) és válaszol: Hugyálni! :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


UUUU, bocs! Lemaradtam ,hogy ti már bankoztok!!!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kép


Úgy is ez a kedvenc gifem :D Szegény cic...
Jaj, múltkor megkérdeztem a párom, hogy a macska megeszi-e a cickányt. Buta képpel visszakérdezett: A macska megeszi-e a cicát???? :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


igen, az életbiztosítást most nagyon favorizálják. áltaában egyszri díjassal csinálják... ebben az a rossz, h azt nem vonják le a folyósított összegből, hanem előre be kell fizetni....

mi a szabadfelhasználású mellett döntöttünk (ingatlan fedezettel), mert így nem kell az építekzésről mindenféle szlával igazolni, h mire költöttük a pénzt.

nagyjából hasonló a konstrukció, csak kicsivel drágább.... de nekünk ennyit megér.

valójában, amivel szivathatnak, az adóvisszaigénylés....
csak támogatott hitelnél vehető fel és CHF alapon csak 10M Ft-ig jár...

babszika
 
 


Képzeljétek! A mi ciciánk meg újabban hazahordja a barátnőjét! Ilyet még nem láttam! Gondoltuk, kandúr előnye, hogy nem lebzsel a környéken annyi macska, hanem ő megy! Erre!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sok sikerta hitelhez! Kemény dió az biztos! Jól járjátok körbe!!!!
Megyek aludni!!!
Puszi

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Mi is ingatlan fedezetest veszünk fel... De nekem az nem tetszik benne annyira, hogy hiába törlesztem a hitelt, a tőketörlesztés az életbiztosításba megy 10 évig, és csak utána vezetik át a hitelbe, és akkor csökken a részletem is...

Kamilla!
Semmi gond... Ne maradj ki... Írd csak nyugodtan... Mi nagyon jól szórakozunk ezeken a töréneteken... Már ezért megéri az oviban dolgozni... :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Szép álmokat mindenkinek! Sziasztok!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


A mi macsekunk (már rég, most nincs :( ) haza hozta a környék összes csaját és kajáltatta őket :D Mindig vacsira hívta meg őket :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Lassan én is megyek, mert lassan jön haza apa....

Legyen szép álmotok!!!!!

babszika
 
 


Jó éjt még 1X!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Akkor erre számítsak.... :roll:

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


na látod, én ezért nem is választottam azt....
inkább kicsit drágább (hosszú távon nem hiszem), de semmi gondunk nincs vele!!!!
(ha gondolod, még beszélünk róla)

na, megyek, most már tényleg!

sziasztok!

babszika
 
 


Jaimee!

Sajnálom hogy mindez megtörténik veled! :cry:
De gondolom volt UH-od, amikor a "vesekövet" keresték? Hát azon már látszódnia kellett volna akármilyen eltérés is van a vesékben! Vagy pedig keress egy másik orvost!!!!!!!
Vendég
 


Heni!

Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen veletek!
Ismerem ezt az érzést úgyhogy tudom min mész most keresztül, de most már itt az ideje hogy ennyi kudarc után végre hozzátok is bekopogtasson a gólya!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!!

Heni: Pont azt akartam mondani, hogy jövő héten már aktuális a doki neked, szívhang nélkül is megéri megnyugodni, hogy jó helyen van az a baba!!! Gondolok rád hétfőn, ahogy a többiek is. Aztán gyors beszámolót!!

Babszika/Panda: Nektek mára mennek a drukkok!

Ditke és mindenki aki még szorított nekem tegnap: Köszönet. Ma voltam utoljára a kórházban, mielőtt bezárják. A doki megnézte minden létező urol. szervemet UH-n, nem látott semmit, aztán belemerült legutóbbi leletembe és megszületett az isteni szikra a fejében, hogy mégsem kell a daganatot kizárni, semmi bajom urológiailag, hanem kapaszkodjatok meg: szerinte MAGAS A CUKROM, keressek egy belgyógyászt. Igaz, hogy az elmúlt 3 labor alkalmával mindig rendben volt a cukrom, a laborom mégis rossz, a vesém pedig fájdogál, de ez nem zavarta. Nem szóltam semmit, nem tiltakoztam, szedtem a motyóm, aztán otthagytam. Ennyit a nem-privi rendelésekről.

Lehet, hogy nincs igazam, de ez a mostani magas cukor talán a HSG miatta idegbaj miatt volt. Vagy hormonálisan. Vagy nem tudom, miért, de mindenek előtt majd keresek egy másik urológust, ha rá tudok nézni egy orvosra pár héten belül. Elegem van az izgalmakból.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt Lányok!

Köszönöm a drukkokat és a kedves szavakat, nagyon jól esnek!!! Hétfő most már mindjárt itt lesz....

Omnia: jó a vonalzód!!! :D Mikor mész dokihoz?

Jaimee: mit mondott az orvos?

Betty: igen, nagyon fontos, hogy az óvonéni aranyos és szimpatikus legyen...Biztosan a legjobbat fogod Peti számára választani!! Az én jelem cseresznye volt...Férjemé: mérleg... :D Ezek olyan aranyos dolgok....

Pandácska: jók a képek :D

Ditke: a várakozás és a bizonytalanság kombinációja nagyfokú kétségbeeséssel, valami borzasztó....Próbálok agykontrollozni, de az előzmények ismeretében, nem nagyon működik...De legalább próbálkozom :D

Mindenkinek szép napot és sok hancúrozást apuka jelöltekkel a hoszzú hétvége alatt.... :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: ehhez nem tudok mit szólni...Kész vicc, hogy nem tudják pontosan megállapítani mi a baj.... :D Szorítok, hogy találj egy jó orvost! Arra esetleg nem gondoltál, hogy inkább egy természetgyógyászhoz menjél? Nagyon sok jót hallottam róluk és a férjemet is meggyógyították!! Egy próbát megér! Ne hagyd, hogy kisérletezzenek rajtad!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Az az egészben a legrosszabb, hogy ezt már egyszer eljátszották velem nőgyógyi fronton is. Bekerülök vesegörccsel a kórházba, de neeeeeem, nekem súlyos petefészek gyulladásom van. Tömnek egy hétig egy vagon erős antib.-al, hogy majdnem kinyúvadtam, mert nem tudtam tőle enni 5 napon át, aztán kiderülhetett a konzíliumon, hogy semmi bajom, mert egyenesen a háziorvoshoz küldtek, anélkül hogy szóltak volna hozzám. A házidokinak fogggalma nem volt, mit tegyen velem, de felírt még egy adag antib. Ezen a ponton mentem nőgyógyi dokihoz, kettőhöz is priviben és mindkettő megerősítette, hogy a petefészkeimnek semmi baja. Mivel vonzom a téves diagnózisokat??

Nekem locsoló volt a jelem az oviban, amit úúútáltam, mert eredetileg szőlő volt, de amikor új kislány jött az oviba, elvették tőlem. Ez volt gyermekkorom első traumája. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Csak pozitívan!!!!!!!! Nem lehet semmi baj!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ja, bocs, ha sok vagyok, a hőmérőzéssel kapcsolatban akartam még annyit írni, hogy én a 12. naptól este is mérem a hőt, mert ha a 13. napon leesik, mint szokott, akkor már előző este is alacsony. Egyébként hőmérő nélkül is érzem a hőleesést, mert nem "ég a fejem". Szóval szerintem napközben is megéri mérni.

Na most már befogom a szám és dolgozom tovább.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


sziasztok!

gyors bekukk...
reggelre megint lejjebb ment a hőm (36,1).... :?
az hozzátartozik, h nem aludtam eleget.... sőt, volt vagy 1/2 3, mikor le tudtam feküdni..... hosszú a sztori, nem untatlak vele benneteket.

ma reggel viszont nagyon sz*rul vagyok...
hányingerem van... talán az injekció okozza a stresszt, vagy nem is tudom. 10 óra körül megyek injekcióra.... drukkoljatok!

legyen szép napotok!!!

babszika
 
 


Babszika: küldök sok sok poz. energiát!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


köszi!!!!!!!
ez most jól jön!!!!!

babszika
 
 


Jó reggelt,

Nagyot vidultam a tegnap esti képeiteken. Nagyon jók, honnan szeditek ezeket? Én is szeretnék ilyen vidám, vicces képeket feltenni.

Heni,

Csak nyugi, biztos, hogy jó helyen van a babuci, bár igazán majd akkor lesz jó helyen ha már a karjaidban tartod. Gondolok rád hétfőn. :P :P :P NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA.

Babszika,

36,1 nagyon ovus hőnek tűnik. Nekem is mindig 36,1 és 36,2-re esik le amikor ovulációm van. :P :P

Betty,

Óvónéni választásnál tényleg nagyon oda kell figyelni, már csak azért is mert ha nem a megfelelőt vásztjuk, akkor sajnos a gyerek sem fog szívesen oviba járni. Nekem nagy mázlim volt mind a 2 gyerek óvónénijével. Mindegyik szakmailag nagyon a top-on van, és végtelen nagy a türelmük, nagyon kedvesek. Szeretik a gyerekek. Az egyik múlt évben elköltözött innen, a gyerekek még meg is síratták. :P :P

Mai hő, 36,7. Jó lenne, ha már itt maradna és nem ingadozna.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt Lányok!

Jaimee!
Szerintem is keress egy másik orvost. Sajnos ez a magyar egészségügy... :cry: Dobálóznak mindenféle súlyos betegséggel anélkül, hogy kivizsgálták volna. Az emberre a frászt hozzák. Azt mondják milyen fontos a megelőzés. Ha mész valami tünettel, vizsgálat nélkül adnak valamit, és részükről kezelve vagy... Szörnyű!

Heni!
Nagyon drukkolunk nektek! Biztosan minden rendben lesz... Hinned kell benne, és teljesül... Pihenj sokat a hétvégén...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Lányok! Szurkálok össze-vissza, jobb oldalon, bal oldalon, középen....Olyan, mintha egy sündisznó lenne bennem... :cry:

Christell: Igen, majd keresek egy privi dokit, nyakába öntöm az össze leletem, elmesélem a históriám, aztán mondjon valamit!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok! majd visszaolvasok alaposabban, ha lesz rá módom, úgyhogy bocs ha valamire esetleg nem reagálok. Azt láttam milyen jó kedvetek volt :D
Heni gyorsan eltelik ez a pár nap és akkor megnyugodhatsz, hogy jó helyen van a kis babszemed! :)

Jaimee nem semmi, felejtsd el tényleg ezt a dokit, hogy valaki ennyire ne tudja mi van... :evil:

Viszont most hívtam a dokimat és szerencsére minden ok, p2 és a tenyésztésnél sem találtak semmit, annyira örülök, úgyhoyg most elrugdosom apát vizsgálatra és ha az is ok, akkor rinyálunk tovább :D

Kép
mercure
 
 


Jaimee!
Ezt nagyon jól teszed.. :)

Megint meg kellett hosszabbítani a vonalzómat, mert ki tudja milyen hosszú lesz a ciklusom. Az biztos, hogy ma sincs semmi, és valószínűleg holnap sem lesz...


Állítólag a nők érzik, ha terhesek. Milyen érzés? Mit éreznek? Ti mit éreztetek?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell:Ha én lennék a 34. napon és a 14. DPO-n, akkor biztos lennék benne, hogy holnap megjön. Főleg, ha öngyilkos lett a hőm...Ez nektek ugye nem aktív hó. De mivel nem az enyém....

Mercure: Gratula a P2-höz!!!! Szupi hír!

A sógornőm onnan tudta, hogy terhes mert már akkor rókázott, amikor még semmit sem mutatott volna a teszt. És folytatta is a hányást egészen a 6. hónapig. A barátnőmnek egyszerűen kimaradt a vérzés, nem érzett semmit.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


szia Christell!
Hát én annak idején nem emlékszem hogy éreztem volna, mondjuk arra emlékszem, hogy volt egy együttlét ami után másnap olyan könnyű volt minden, jó kedvem volt, éhes voltam, hatalmasat regeliztem... aztán semmi extra és cilkus végén azt hittem megjön, mert rettentően fájt a hasam... egyéb érzésre nem emlékszem. A vetéléses terhességnél szintén csak a hasam éreztem egy idő után, a párom mondta többször, hogy tuti terhes vagy, mert másképp viselkedsz

Kép
mercure
 
 


Sziasztok!

Reggel voltam orvosnál, szerinte minden oké.
Ezt írták:
Ép portio hátul, kp.nagy méh mellül, anteflexoban van, környezete szaba.

hüvely:PH 4.0, natív kenetben gombafonalak nincsenek, vizelet általános negatív

Javaslat:
SE-hormon vizsgálat, (2-21 napon), férj vizsgálata, Control.

Ma is vettek vért, ma a 22. napon vagyok, legközelebb akkor mennem vérvételre amikor a mentst. 2-3 napján leszek.
Aztán férj vizsgálat, mondjatok valamit, az :D hogyzajlik?
Mármint nagyjából gondolom, de mégis...
:D

szóval egyenlőre ennyi, szeritem még kicsit túlbuzgóak is vagyunk ,hiszen igazából mostanában kezdtünk ráállni a dologra!

Szép napot mindenkinek!

Vanda
k.vanda
 
 


Vanda: ügyes vagy!! Nekem nem voltak hajlandóak hormont nézni még, várjak 3 hónapot...

A spermateszt előtt 3 nap önmegtartóztatás van, aztán mi a megadott napon bevittük a kis mintát (teljes minta) a kórházba, közben testmelegen kell tartani, úgyhogy én melengettem a kis harcosokat. A levételtől számítva 2 órán belül meg kell hogy vizsgálják. Megnézték, kiértékelték, közölték az örömhírt azonnal és kész.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szia!

Köszi az infókat!
Nagyon jó, hogy itt mindent meg lehet tudni!
Férjem nagyon parázik az orvostól, más tehát nem is történik csak ennyi.
És mindenképpen lehet vinni az ondót, mert van olyan is amikor ott adják egy zárt szobában...
Szerintem a férjem inkább vinné otthonról :D
k.vanda
 
 


Vanda: Először az enyém fel volt egy picit háborodva, hogy idegenen túrkálnak az ő kincset érő spermájában, de meggyőztem, hogy ezzel az ő részéről vége a kivizsgálásnak és gondoljon bele, hogy mit élek én át, ilyen-szűrés, olyan szűrés, UH... Úgyhogy belement. MI otthonról vittünk mintát, közel a kórház és kényelmesebb otthon, de helyben is megoldható lett volna egy mosdóban.

Szerintem is vigyétek otthonról!

Na aztán amikor mondták az eredményt, Apa kihúzta magát és láttam a szemében, hogy marha büszke a 90%-ban ficánkoló harcosokra. Ja, a legjobb az volt, amikor megmutatták nekünk őket a mikroszkóp alatt...Komolyan mondom, majdnem meghatódtam...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!
Jaimee,
Örülök hogy a daganatot kizárták de azért nem vicces amit veledművelnek...

Vanda,
3. napi hormonra menjél és ne 2. napora!
Nálunk úgy volt az SZTK-ban meg a meddőségiben is hogy a párom bemnet és ott produkált egy adagot (ez a jobb mert ugye így azonnalvizsgálhatják) Utánna feltettek neki rengeteg kérdést mindenről és volt prosztata vizsgálat.


Rólam: Totál befordultam. Nincsen használható tüszőm csak picike így folytatnom kell a szurizást. Vennem kellett új szurit is. Szomorú vagyok nagyon és akkor az anyagiakról nem is beszélek mert az is elkeserít :(
Vendég
 


Pandácska: Hát ez nem jó hír..... :cry: Akkor mi a következő lépés? Szuri és jövő hónapban megint tüszőkukk? Próbálj a jövőre koncentrálni...és hát itt a hosszú hétvége is!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?