Új privát üzeneted érkezett!

Dimet, gratula a kislányhoz! Eleinte én is azt mondtam, hogy mindegy milyen nemű lesz a gyerkőc, de most már el sem tudom képzelni, hogy nem lányom van. :D Sára annyira édes, imádom!

Ezo, nekem a Márk jön be. Én is ezt adtam a fiamnak, amikor kislány koromban nevet választottam a leendő gyermekeimnek. :lol: Egyébként nálunk Benedek lett volna, ha fijú.

Szegény Csakegy, pont vele történnek ezek a dolgok, pedig nagyon nem bírja a kórházat meg az orvosokat. Hajrá Csakegy, kitartás!
espero
 
 


Csajok,
A randevú jó ötlet :lol:
Én is becsatlakoznék :wink: de csak a 4napos hétvége után vmikor
(nekem a kedd du. nem jó)

Mniki,
Igen, vidámabb vagyok, irgum-burgum rosszkedv 8)
Bár valóban a lombikra "gyúrunk", de igazából most csak az foglalkoztat, hogy TAVASZ van!!!! NAPSÜTÉS 8) 8) 8)
(Lehet, hogy csak télvégi depresszióm volt? :wink: )

Na jó éjt csajok

Kép
kikka
 
 


kikka :wink: zebrajelölt :wink :lol: :lol:

én vacsim: 2 nagy pohár viz :(
Vendég
 

 
 

gina, ne koplalj!!!!! vmi kis husi, zöldséggel. ha koplalsz, hirtelen rádjön a farkaséhség és nagyon ehetnéked lesz!!!

tök furi volt, előttem a boltban egy pár vásárolt. és azon gondolkoztam mikor vettem utoljára olyan dolgokat,mint ők: haalmas fehér kenyér, 3 zacskó chips, tiramisuk, kekszek. hatalma cukros joghurt, csoki. hm.....én meg hajdinás kenyér, pulykahusi, diétás joghurt, zöldségek. azért jobb így sokkal. persze néha kellenek a bűnök.
na, nem trécselek itt tovább. vészhelyzet. pápá
dimet
 
 


:) dimet...ha éheznék...ennék :) Vacsizni sosem szoktam

Vendég
 


Dimet!

Nem lehet, h. kitör rajta a tavaszi macskaszerelem? :lol:

Görénytulajdonosok állítják, h. az csak pézsmaillat! :lol:
Mindenesetre az agrárkollégium elég sajátságos hely volt a szagok szempontjából. :shock: A kedves hallgatók éppen csak vizilovat nem tartottak (bár sosem lehet tudni! :wink: )

Zsizsik!

Kívánom, h. a talira már ketten gyertek! :wink:
Lábad hogy van? Szadiznak már a gyógytornászok? :shock:

Csajok!

Éhén ihis uhúgy mennék minitalizni!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Télleg itt Pécsen tök jó kerthelységek vannak! Nem ugrotok le egy minitalira? :D

Bee!

Miért nem simized a cicusokat? :shock: Toxoplazma miatt?
Csináltass toxoplazma szűrést és, ha már átestél rajta (ami cicusok tartása mellet nagyon valószínű), akkor nyugodtan dögönyözheted őket! :wink:
Gratula a jó hírhez! :D :D :D

Ezoterike!

Hát én tuti nem adnék két keresztnevet a gyereknek! Úgyis csak az egyiken fogjátok szólítani, nem? Akkor meg minek? Hogy majd nagykorában dönthessen? Ez esetben tuti, h. úgysem azt a nevet választaná, amit ti adtatok neki! :twisted:
Páromék 5-en vannak fiúk, az elsőt kivéve mindenki 3 nevű a családban. De vmi bolond módon egymás neveivel. :twisted: Tehát pl. mondjuk az egyik Szabó János Gábor, a másik Szabó Béla János (és így tovább). És mi van, ha a másik is a János mellett dönt? :twisted: :twisted: :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Bee, éljen!!! Az volt az a dübörgés amit itt is lehetett hallani hogy a sziklák potyogtak?! :wink: Most már tényleg nyugi! Továbbra is rendben lesz minden! :lol:

Rejo, minitalira nem hiszem hogy el tudok menni :cry: Apa így is minden szerdán hamarabb jön miattam haza hogy el tudjak menni tornázni. De majd a Petrányis talin megismerlek Benneteket! :)
Kavicska nekem is hiányzik!!!

Lafi, persze hogy megyek tornázni holnap! :wink: A képeket bekészítettem! :lol:

Niki, céklaehetnék?! :P Hajrá zebra! Csütörtökön már hajnalban itt fogok leskelődni, várni a jó hírt! :wink:

Gina, -18 kg az nagyon szép!!! Ha ennyire ügyes, kitartó vagy, akkor ez az 5 kiló nagyon hamar le fog menni! De ne koplalj, az nagyon nem jó!

Mamint?!

Lányok, kitaláltam hogy mi legyen ha a gólya nem akar jönni! Ehhez a megoldáshoz mit szóltok?! :lol: Kép

Összebújós, szép estét mindenkinek! :P

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hulla vagyok, szekrényt pakoltam.

Bee úgy örültem mikor olvastam a hírt!! grtaulálok!!!

Ezo, ma már nem csinálnak ilyet a sulikban, sőt már kukoricára térdeplés sincsen, ez ne legyen akadály a névválasztásban! :lol:

rambóka majd én elmegyek veled pécsen kerthelységbe minitalizni, jó? :wink: :lol: esetleg becsatlakozhat lara ő közel van!

nem jó ez a rohadt shift. Rá kell álljak, ha nagybetűt akarok. de gondolom már észrevettétek! :lol:

Jó, akkor négynapos hétvégére már mindenki szervezett programot, akkor Niki, Dimet, én, Kikka (miatta valamelyik csütörtökön) senki többet harmadszor? Azaz ki jelentkezik még?
csajok nekem március 24 vagy 25 nagggyon jó lenne, az a következő hétvége, akkor ugyanis egyedül leszek Johannával, a fiúk vidékre mennek. nem lehetne akkor? Akkor úgyis magányos vagyok, és nem veszem el a fiúk elől az időt! Lécci, lécci!

dimet sztrapi nemzeti ünnepre lesz ünnepi eledel, ma csak hozzávalókat hozattam meg apával. Áldott jó lélek, nálunk ő vásál, igaz ő is jár kocsival.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Nekem shiftből kettő van, neked nincs? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rami a másik nekem nem áll kézre! :oops: :lol:

na meghívjuk még tündit, kész is a pécsi minitali is! :wink:

Kép

Kép
rejo
 
 


lassan kéne már egy új billentyűzet, ezt már szétverték a gyerekek. A múltkor már Johanna is gépelt.

Kép

Kép
rejo
 
 


24-25 nem jóóóóó.....brühü......utazunk. utána csütörtök???
akkor már zsizsiknek is jó,attól a héttől. ugye zzzzsss?
lépjek aludni.
nekem is rossz a bal shiftem :?
ja, macska 2 hete kapott anticicát....nem tüzelhet.
dimet
 
 


Sziasztok lányok!

Annak idején én nyitottam ezt a topicot, pco-san, 5 éves (természetes úton teherbeesett és született) egészséges kislánnyal... nagyon szerettünk volna kistesót, rengeteg mindenen voltunk ennek érdekében (hsg vizsg, sperma vizsg, injekciók stb). Semmi...


Aztán lefogytam majdnem harminc kilót (egyáltalán nem indult be nehezen), majdnem 6 hónap alatt és időközben teherbe estem. Én, aki már letett a babáról, én aki annyit szenvedtem érte... itt rugdos édes második gyermekem és július végén születik. Hozzáteszem, ezért a babáért semmi gyógyszert nem szedtem, nem szurkáltam magam. Fogytam, nyugodtabb voltam és ennyi....

Azért írtam le, hogy lássátok, vannak még csodák és ne adjuk fel!

Puszi lányok....

Ha megszületett a kisbabám, egy fotót még "kaptok".

Szilvia/Emeseanyu
emeseanyu
 
 


Szilvi!! Gratula neked!!! és a rugdalózó pöttömnek is a pocakodban!!!!
dimet
 
 


Jó reggelt mindnekinek!

Szilvi, ez a fogyás nem semmi!Gratula a babócának!

Ma voltam a Szt. Lászlóban beutalóval a körzetitől toxoplasma, meg , cytomegalovirus, immonológia stb. vizsgálatokra, miket Backának is javasoltak. Gondoltma nekem sem árt.
Macsekom is volt 17 évig. Meg amúgy is.
Hát nem jártam szerecsével.
Nem ott csinálják, hanem állítólag ántsz-nél ahova tartozom és marha sok pénzért.
Na most aztán tök jó, hogy ide-oda küldözgetnek és még fizetek is egy csomót érte.
Még nem tom, mennyi lesz, aszerint eldöntöm belevágjak-e, hogy kibírom-e fizetni.
Pedig a macsekom miatt kéne legalább az a toxoplasma.

Amúgy a hőm így félúton: a kihűlés fenyeget....ez nem az én hónapom lesz asszem :cry:
Vendég
 


Jó reggelt! :)

Beebeey, nagyon gratulálok a dobogó szívű pici pöttyödhöz. :D Kb. el tudom képzelni a megkönnyebbülést a vizsgálatod után. :)

ginuska, a jövőre vonatkozó terveink megegyeznek: fogyni (+ hormoilag rendbe jönni) és gyereket szülni a szerelmemnek. :wink:

emeseanyu, példaértékű a történeted, legalábbis számomra. Bár én a fogyás mellett még adok esélyt a Metforminnak is (már csak azért is, hogy a PCOS "alapbaj" is "kezelve" legyen, ne csak a meddőség). :)

lafi, nem "orrológatni" a hőd miatt, hanem reménnyel nézni a jövőbe! Már csak azért is, mert itt a tavasz, a természet lassacskán felkészül a szaporodásra, növekedésre. Hátha mi is...! :wink: :)

Bee, mikor érdemes az endokrines dokinénit hívni? Én tegnap egész nap próbálgattam hívni őt (a pcos.hu-s telefonszámán), de hol foglalt volt a száma, hol pedig nem vette fel. :cry: Vagy van esetleg valami bennfentesebb telefonszámod (mondjuk mobil)?

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Jó reggelt!

Szilvi, gratulálok a fogyáshoz és a babához is! További gondtalan pocakosodást!

Lafi, szerintem még semmi sincs veszve, csak a 11. cn! Most nem annyira korai a PÉ, de még simán lehet!!! :wink:
És ezek a vizsgálatok beutalóval is fizetősek?! :roll: :shock: Miért fizetjük a TB-t?! :evil:
Délután torna?!

Gyönyörű idő van, szerda van => megyek piacolni! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Halihóó jó reggelt!

Mostanság nem sokat olvastam de a hétvégén bepótolom :)

Emeseanyu hatalmas gratula!!!
(Csajok akiknek nem kell fogyni (50kg),annak is van remény??akik nem soványak hamarabb kismamik ..)

Okr jó hogy jelentkeztél!! Nem szeretnél vagy nem tudsz otthon lenni?
Vigyázz magatokra!

Lafi a hőmet nem igazán van kedvem mérni,valahogy ez a hónap nem izgat...
(a doki miatt néha mérem,hogy lássa hogy működök spontán)
hogy pé-t érzek e? hát nagyon szerettem volna egy mensi utáni rögtön pé-t :lol: :lol: így arra gyúrtunk,néha éreztem szúrkálást is de semmi,és azóta sem..
a spontán pé-im csak a 20cn után jelennek meg..
Mensikor nem szoktam görcsölni és fájni,de a ciklus első felében itt ott szúrkál vmi picikét..ugye ez nem lehet endometriózis? hogyan lehet kimutatni?(lapar nélkül)

Kandi Kavics és Baca nekem is hiányzik!!!!!

Napsütéses napot!
Vendég
 


Anyoookám, még jó, hogy megyek!!!!! :lol:

A múltkor már azért jobb volt a hőm ilyenkor....

És igen, kell a beutaló és fizetni kell érte
Hívtam az antsz-t és azt mondták, hogy akkor nem kell fizetni, ha valami panaszom van.
Szupi. Akkor most legyen panaszom????Azt sem tudom, milyen panaszaimnak kéne lenni....
Ja és a vért a háziorvos veszi le és meg adjam le a gyáli útra vagy adassa le a körzeti ami persze nem valószínű.
Na ez is szép.
Röpke másfél órát utaztassam a véremet???!!!
Toxoplasma 7600 Ft!
A többit nem tudja a nő, mert más osztályhoz tartozik.

De még próbálkozom megtudni!!!!!
Vendég
 


Kincs, persze hogy van remény! :wink:
Én Dorka előtt nagyon vékony voltam (azóta ez már nagyon nem így van :roll: ) és akkor lettem terhes amikor híztam pár kilót! És másoktól is hallottam ugyanezt...
(ha nagy hülyeséget írtam, bocsi...)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lafi, szerintem, ha van nőgyógyász ismerősöd, akkor kérj tőle egy beutalót toxoplazmára!!! akkor szerintem megcsinálják. nehogy mán fizetni kelljen érte!!!!!!!!!! ez pofátlanság.
dimet
 
 


Sziasztok,

a mini talihoz énisénisénis csatlakoznék !!! De én is sajnos csak március 26-tól érek rá.... nem lehetne esetleg(mek-mek :lol: ) átpakolni arra a hétre ??

Emeseanyu-Szilvi: annyira jó, hogy írtál !! Igen, emlékszem, hogy te inditottad a topicot, bizony már jó pár éve, ha jól emlékszem... gratulálok a fogyáshoz és a picurihoz !!
Azt írod, hogy nem gyógyszereztél, akkor ez azt jelenti, hogy metformint sem szedtél ?? Akkor hogya ntudtál ennyit fogyni ?? Nekem, mint súlyos IR-esnek a fogyás egy álom volt, talán most, hogy végre beindult valami javulás, mintha szép lassan mennének le rólam a dekák.... elmesélnéd -persze csak ha van kedved, időd - hogy hogyan csináltad ? Nekem is kb 20 kg-ot kellene leadni.... :oops:
zsizsik
 
 


Kincsecske!
Én 49 kg vagyok (168 cm) és sokat, sokszor eszem (53-nál életemben nem voltam több....)
Egy amerikai cikk szerint a PCOS egy külön "válfaja" az ún. thin woman PCOS, ahol szintén a hormonegyensúly felbomlása a lényeg (kevés ösztrogén, sok LH, stb), azt írják, hogy az arány a lényeg, és hogy ez ne tolódjon el rossz irányba...

Minitalizók!
Kicsit bonyolultnak tűnik.... :cry:
Nekem sem jó sajna a 24-25, és az azt követő csütörtök sem jó pont :roll:
Jövő hét szerda-csütörtök-péntek nem jó vmelyik du. munka után??? Olyan jó lenne.... :wink:
(Vagy akkor marad a 2-ai hét??)

Lafi,, Anyóka
Még lehet jó ez a hónap, nem? :wink:

Kincsecske,
Az endometriózisnál jellemzően menzesz előtt közvetlenül vagy az alatt van poci görcs, szerintem inkább a petécskéid érnek... :wink:

Kandika?

Sziasztok, jók legyetek (vagy mégsem...? :wink: )

Kép
kikka
 
 


Zsizsik,
De jó lenne, ha jönnél Te is :lol:
Hát a 26-ai héten nekem sajnos csak a hétfő és a szerda jó, vki mondta, hogy neki pont azok a napok nem jók asszem? :roll:
Na majd meglássukkkkk :wink:

Kép
kikka
 
 


Rejo!

Látod ez az előnye az egykezes gépelésnek, h. alapvetően tökmindegy melyiket használom! :lol:
Gergő is rámoccant már a monitorra és a billentyűzetre, de mondtam neki, h. 20 oldalas írásos pályázatot kell benyújtania, melyben részletesen kifejti, h. miért jó az nekem, ha ő veri a billentyűzetet és nyálazza a monitort. Így azt hiszem nyertem vagy 10-15 évet! :lol: :lol: :lol:

Dimet!

Nem lehet, h. elkéstetek az anticicával?
(titkon drukkolok a cicusod zebrájának is!)

Emeseanyu!

Gratula a dedhez! :D :D :D Aztán várunk ám a felső topikban is!
Innentől már tényleg Kandika a soros!

Lafi!

Jó az alacsony hő a ciklus első felében, legalább van honnan emelkedni!
Toxora engem a nőgyógyász küldött el és teljesen ingyenes volt.


Sárga vagyok a minitalitok miatt! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


nekem nem jó a jöv. hét szerda-csüt-péntek....de utána bármikor jó bármi!!
dimet
 
 


Csatlakozom Dimethez, nekem sem jó a jövő hét egyáltalán.... de utána bármi !!
zsizsik
 
 


Sziasztok!!

Süt a naaaappp!!!!!! :lol: :lol: :lol:

No akkor jövő hét nem jó szinte senkinek. Akkor marad 2-val kezdődő hét. tessék nyilatkozni zsizsi, Niki, Dimet, Kikka melyik nap jó?

Emeseanyu!
Gratulálok a babához!! Engem is érdekelne hogy fogytál le, és szedtél-e metformint, bár úgy tűnik nem.

Kincs!
Egyszer erről már volt szó, és beszélgettünk erről Norkával itt. (tudod mikor a Willendorfi vénuszt emlegettem! :wink: )Hogy nem tetszik nekem ez a mindenáron mindenkinek fogyni kell minden helyzetben teória. merthogy lehet néhány embernek HÍZNIA kéne, hogy teherbe essen. És igazad van, a vékonyabb PCO-nak valahogy nehezebben sikerül. Náluk tényleg nem tűnik olyan csodaszernek a metformin. Egyszer azt olvastam, ha éhezik a szervezet (tehát ha sovány vagy), úgy érzékeli, nincs kaja, nem szabad gyereket szülni. Tudod, mint az őskorban. ha hízol, azt mondja jó idők járnak, most gyorsan egy baba. Mnikivel is beszéltem már erről.
A diane pl. nekem sztem azért is volt jó, mert segített felszedni pár kilót, és lehet ez is kellett a teherbeeséshez. De ez csak okoskodás, tudod nem vagyok orvos. De metformin mellett nem lehet hízni. és lehet a vékony csajoknak, ha már nagyon hosszú ideje van Pé-je, és mégsem esik teherbe, ki kell mozdítani valamivel a holtpontról. lehet ilyenkor nem hülyeség egy 3 hónapos Diane kúra.

Emeseanyu nálad is használt a Diane az első babánál.
persze mondhatjátok, hogy elfogult vagyok, mert nekem jó volt a Diane, azért mondom. Rambókának pl. nem volt jó. az is lehet hülyeség, mert csak bekavarna a hormonháztartásotokba, ami a metformin próbál rendezni. de ha hosszú ideig nem jön össze metformin mellett sem, valamit tenni kell, hogy kibillenjen az ember.

és elgondolkodtató, hogy vékonyaknál tényleg nem hat olyan gyorsan a metformin. ezt anno kavicska dobta fel.

Kép

Kép
rejo
 
 


ú lányok a kimaradt topiktársak mellett nagyon hiányzik a tábla is. valakinek csinálnia kéne, át kéne venni Kandikától.

lenne valaki aki bevállalja?

Kép

Kép
rejo
 
 


Csak hogy reményt nyújtsak a vékonyaknak is, nálam gyorsan hatott a metformin 55 kg-nál. :wink:

Kavicska még mindig sztrájkol?? :(
espero
 
 


de kandika miért nem jön???? lemaradtam vmiről...

Rambóka, ne tedd ezt!!! ne drukkolj a macsekom zebrásodásának. kétszer voltka már kiscicák, édesek voltak nagyon, de elég volt :D a mostani helyzetben nem lenne jó a kiscica. szüleimnek elég bevállalnia a két macskot, még a nyakukba varrnánk öt kis szőrgombócot kitérnének a hitükből..... :D

nekem a 4-e, szerda nem jó. de csak fél 6ig. utána az is jó. a többi nap okés.
dimet
 
 


Csak gyorsan: Emeseanyu, gratulálok!! :lol:

(Megsúgom: tavaly tavasszal volt levélváltásunk... a hármas alapkezelés elvei elhangoztak. Majd jön és mesél. )

Lányok, gyűlnek az adatok a statisztikához (bár még messze nem elegendő!! :twisted: ), és abból is ez sejlik ki, hogy gyorsabban jött a baba akkor, ha a kövér PCOS-os a metformin segítségével vagy anélkül fogyott. Kövérség egyenlő súlyosabb IR-rel, és nagyobb, drasztikusabb a változás a fogyással.

Vékonyaknál gáz a helyzet, mert nincs miből fogyni, erős a genetikus meghatározottság, ott nem marad más, mint az ésszel evés (nem kcal-megszorított diéta!!) és mozgás a metformin mellett.
Viszont tény, hogy életem legsoványabb korszakában estem teherbe Bogival. :shock: (174 cm-hez 58 kg.) Erre varrjatok gombot! Lehet tovább kéne fogynom?? :roll: (Most vagyok 61.)
Vendég
 


Mindenkinek ajánlom:

http://www.jarrettfertility.com/PCOS%20 ... andout.pdf

Ebben a prezentációban jelenik meg a "relative hyperandrogenism” fogalma, és a "thin woman pcos" speciális megközelítése....
(azt írja, hogy nálunk kicsit máshogy, másra hat -DE HAT!!!! :lol: - a metformin)
Norka, kiváncsi vagyok a véleményedre erről az anyagról, esetleg Petrányi mit mondana erről? Esetleg jó lenne ezt is tárgyalni a honlapon?

Topiktali:
Nekem a 2-ai héten kedd kivételével bármelyik du. jó munka után (kb 5-6tól)

Kép
kikka
 
 


Sziasztok!

Bocsi gyors leszek, mert rohanok házidokihoz metforminért:
544599 - Tükörvíz!!!!
Igen régebben én is a pcos.hu-n megadott számon hívtam, amit a nővérkék vettek fel (igaz ritkán), s általuk kaptam időpontot. De ez még a mostani átalakítások előtt történtek.
Ezen a számon rendelési időben (inkább délelőtt) hívd!

Minitali :cry: mint Makó Jeruzsálemtől

Rambóka köszi a tippet! :lol: tudod a kismami agyam...... :oops: Viszont egyre inkább azt olvasgatom a fórumokon hogy már ingyenes és automatikusan leveszik minden kismaminál a toxo-t (Lafi!!!).

Majd jövök!

Bee
beebeey
 
 


Szijjjjasztok :lol:

Topiktali : nekem kedd és péntek jó 5 körül

Emeseanyu , fogadd nagy nagy gratulációmat és köszönet Neked ezért a topikért :!:

Norka, az attól függ, mi a szándékod :lol: Jó, hogy benéztél ide is, már hiányoztál !!
A statisztikára nagyon kíváncsi vagyok ,de azt már én is elkönyveltem magamban, hogy vékony PCOSként nehezebben fog menni a dolog. De menni fog, egyszer már ment, akkor miért ne lehetnék újra terhes, igaz ?
Ja, azt nem is írtam meg, hogy néztek koleszterin és triglicerid szintet, most egyik sem magas (ez is jó jel :wink:)

Ginuska, a vacsidon elszörnyedtem, de ha soha nem szoktál vacsizni, akkor ez neked meg se kottyan !

Ezoterike, nekem a Márk név jobban bejön :)

Anyoo, nagyon aranyos a lufis bébi, remélem hozzám fog lepottyanni, holnap reggel :wink:
Bár barnázgatok, görcsölget is a pocim, de hőm fent van :roll:
Végülis majdnem minden ciklusban történik valami új. Ha holnap reggel még fent van a hő, ígérem, tesztelek :))

Lafi, az nem baj, ha most alacsony a hő, ez pé-kor ugrik meg, ne légy elkenődve, mert ez semmit nem jelent !!!
Képzeld, én még jövő héten sem mehetek tornázni a kezem miatt, de utána újra erősítem a csapatot. Még mindig olyan sokan vannak ?

Kiszedték ma a varratokat, sokkal jobb így a kezem, már nagyon nyomott, fájt a varratnál. és tudjátok mit főztem ma ? Gyümölcslevest, fokhagymás tejben áztatott pipicici rántva, petrezselymes krumplival .. és végre tudok enni, bár még a foghelyemet próbálom védeni. nyamiiii

Na, dobok egy görbét. Lenne egy kérdésem. Szerintetek is a 15.napon volt pé-m ???

Kép

mniki
 
 


Bee, hálás köszönet! :) (Igaz, közben írtam privit is ezügyben, mert nem láttam, hogy ide már válaszoltál.)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Niki, a görbéd igencsak ígéretes! S a napok haladtával egyre ígéretesebb lesz... :D

Időközben (Bee tel.számos segítségével) sikerült beszélnem az endos dokinénivel, és április elején mehetek hozzá! :D Most olyan boldog vagyok...! :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Csatlakozom Dimethez, nekem sem jó a jövő hét egyáltalán.... de utána bármi !!
zsizsik
 
 


Hali!

Rejó nem emlékszem az eszmefuttatásra :oops: néha csak felületesen olvasok.. :oops:
Hát soványnak nem mondanám magam!! de sztem az 50kg /154cm tűrhető :? 45 kilóval mentem férjhez és akkor sem mensiztem csak nagyritkán..
Diane már kétszer volt tesztelve nálam régebben de nem segített..

Van időpontom a kaáliba :shock: kicsit izgulok nem tudom mennyire tudom a dokit meggyőzni a nem hormonozásról..

Norka épp tejszeletet lakmározok :oops: :roll: néha kell vmi édesség ...

Mniki nagyon várom a holnap reggelt! +++++++++
Fincsit főztél!!!!!

Pogi???

pusszantás
Vendég
 


Niki, tesztelni kéne... :shock: barnázol még???
Vendég
 


niki már tűkön ülök!!!!

hát persze hogy menni fog!!!! hogy kérdezhetsz ilyet?? és az nagggyon jó, hogy voltál már terhes, te is tudod!!!! :wink:

Kép

Kép
rejo
 
 


na Kincs akkor ezt jó tudni, te már próbáltad a Dianét. Hmm, akkor miért mész a kaáliba drága?? :roll:

Mert már minden mást kipróbáltál, csak a hormont nem, igaz?

lehet egy kis pöccentés kéne a szervezetednek...

Tényleg, akkor most miért mész a kaáliba??? :shock: De komolyan!

Kép

Kép
rejo
 
 


ja minitalizók fejben tartva, hogy kinek mikor jó, április 6. péntek??
mit szóltok?

Kép

Kép
rejo
 
 


A Dianet még a metform előtt próbáltuk most került elő egy 2000-es nőgyógy papírom ott Femoden fogigátlót szedtem 3 hónapig alőtte pedig clostit+ tüszőrepi...és még a metform előtt hormonok is voltak...
a Kaáliba azért megyek mert nem találok normális nődokit akiben megbízok és normális cikluskövetést csinál
az utolsó uh-történetem leírtam :( itt legalább foglalkoznak velem rendesen,terminált ciklust próbálnék elsőkörben aztán insemet..ha clostira van pé-m nem feltétlenül akarok hormonokat...remélem nem voltam túlzagyva :oops: rohannom kell
Vendég
 


Rejo, nekem tökéletesen megfelel április 6. péntek :)

Kincs, szerintem majd mondd el őszintén a kaális dokidnak, hogy mit szeretnél. Ha normális - márpedig miért ne lenne -, akkor közös nevezőre fogtok jutni !!

Norka, "persze", barnázok :? Ilyen hosszú barnázás október óta nem volt, hogy a fene enné meg, pedig már azt gondoltam, hogy max. 2 napra beáll. :roll:
Azért az nem semmi, hogy az nlc-n milyen sok kismami van :lol:

mniki
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a hiányolást....sajna,olyan passzban vagyok mostanság.....hogyha Én leírnám mindazt,ami történik Velem,tuti többen azt mondanák magukban....hogy tuti hazudok,kitalálom......de bár úgy lehetne!Inkább lennék hazug,mint mindezeket átéljem.
Cicám elvesztése nagyon fáj,14évig élt velünk,hiányoznak a sztereotip mozgások....amiket az Ő ellátásával csináltam naponta!Natit is megviseli....ha hazaérünk,kézbe veszi a fényképét és elbeszélget Vele,mert Ő azt mondja:Őt hallja odafönt (imádom ezt a hapsit,Ő a legnagyobb vigaszom ebben a szar életben!Ha Ő nem lenne,tuti már Én se!)
Szóval ,csak naponta nyávoghatnék Nektek,így háttérből szurkolok mindenkinek....próbálok olvasni,hogy képben legyek....
mindjárt csinálok táblázatot!

MIRON baba nagyon jól van már,csak még az antibiotikum kúrát végig kell csinálniuk.....jövőhét péntek körül jöhetnek haza a kórházból!Tegnap óta Gabika bejárhat hozzá és ma a szopit is újrakezdhették!
-Gabika streptococcus fertőzése miatt ,alakulhatott ez ki!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
Lehet lesznek hibák,csak nagyjából átfutottam a hsz-eket.......aki át szeretné venni a táblázat vezetését...szóljon!De addig is nagy segítség lenne,ha a változásokat elküldenétek! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia drága Kandi!! Fel a fejjel, jön a tavasz, szép világ!!

Vegyetek egy új cicust! Tudom nem pótplja az előzőt, de egy pici cica vidámságot vinne az életedbe!
Köszönjük a táblát!

megnéztem, hát több vékony lány van, aki még nem babás, mint duci. és lassan elfogynak a kismamáink.

és szerintem írtóra jó nézni, hogy lassan mindenkinek lesz gyereke!!!! Lányok!! ez fenomenális!! És valami kéne a tábla közepén és elején...de jön a tavasz, itt is csak ezt tudom mondani... :wink:

minitalizól ugyanazok leszünk, mint múltkor, kikkával kiegészülve! Úgy várom már! :lol:
ha péntek ápr. 6 mindenkinek jó.

kincs , hajrá!!

Norka, szted Diane 3 hónapra metformin mellett nem tudja felpörgetni az eseméyneket?(mármint utána ha abbahagyja az illető :lol: ) vagy felesleges beleszólni a hormonháztartásba? :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 


Kandika !
Bár mi még személyesen nem ismerjük egymást, de borzasztóan megérint amin keresztül mész az utóbbi időben. Van az úgy, hogy minden összejön.. de remélem hamarosan feletted is kisüt a napocska !

mniki
 
 


Kandi, én is azt akartam javasolni, mint Rejo... :oops: mikor az én Palikámat megmérgezték, rá 1 hétre már megvolt Luca, nem bírtam elviselni a cicahiányt... már csak Nati miatt is pótolni kellene a veszteséget, ha teljes egészében nem is lehet...

Rejoka, összességében igaz, hogy a PCO-sok közt több a vékony, mint a duci... :? akár babások csoportját nézzük, akár nem. várj türelemmel, még várok beérkező táblákat, és megnézem, hogy tényleg igaz-e, hogy a 25 feletti BMI-jűeknél kevesebb ideig ment-e a próbálkozás metforminnal. Lehet nagyon szelektív is a meglátásunk.

A Diane-től én kicsit félek, mert kétélű fegyver. Egyrészt nem tudom, elég-e belőle 3 hónap. Másrészt a rebound effektus nem mindenkinél következik be, oszt az illető cseszheti, ha nem... a harmadik, hogy szinte mindenki hízik tőle és jelentősen rontja az IR-t. Szóval nem tudom. Metforminnal talán bevállalható. De még mindig ott van az, hogy nem is biztos, hogy utána a petefészek működésbe lép... nem értem, miért került ez most szóba pl. Kincsnél. Hiszen neki van peteérése. A Diane-s peteérés jobb? :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?