Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok csajszikKép
Ma különösen jó kedvem van!!! Nem tudom miért, de ez van! Zolcsika is teljesen jól van. A hőm is felszökött 36.9re ( tehát volt pém!!!!!) A jövő héten én is elmegyek a dokimhoz egy vizsgálatra és szűrésre. Aztán nekiállunk Kép

Betty:
kb. 4 napon keresztül szurkál és fájdogál a hasam és rendesen "tojásfehérjés" vagyok ilyenkor. A hőmet is követem - akkor alacsony, aztán felszökik.

Christell:
Nekem semmi bajom nem volt az Elevit-től. Lehetséges, hogy te valamelyik összetevőjére allergiás vagy??? Szerintem tarts egy kis szünetet. Majd meglátod.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jaimee,

Én úgy gondolom, hogy 36,7 - 36.9 körül kellene lennie, és nem 36,5.

Pandácska,

Én is a progiszintre gondoltam, hiába van pé-em, ha a béka feneke alatt van, mégy ha teherbe is esnék, így nem hiszem hogy megmaradna a baba.
A progiszintet lehet valamivel növelni? Van rá valamilyen gyógyszer?? :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi olik22!

Akkor valószínűleg nekem a múlt hónapban nem akkor volt, amikor gondoltam, mert nálam nem ezek voltak a "tünetek" :)
Vendég
 

 
 


Végre megcsináltamKép
Kép

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Pandácska!
Nem baj... nagyon aranyos... :lol:


Nem váltottunk sem öblítőt, sem mosóport, se semmit.
De ezek a pattanás szerű pöttyök csak a lábszáramon vannak, és a térdemen. Nem túl sok. Kb.12. De rettenetesen viszket, már sebesre vakartam... Most nem szedem az Elevitet 3 napja. Már kevésbé viszket, és múlik. Lehet, hogy valamelyik vitamint túladagoltam? De nem szedtem mást, csak napi 1 Elevitet. Majd meglátjuk. Az is lehet, hogy mástól van. De mitől? Fogalmam sincs..

Judy!
Nem gondolom, hogy baba, mert ez még kivárós hónap, és védekeztünk. Kivéve 1x :lol:
Még nem állt be a ciklusom a fogamzásgátló után. De azért, ha már a 35 napot meghaladom, én is kezdek majd izgulni.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Judy,
Igen van rá bogyó, szuri, hüvelykúp. Nekem is rossz a progim így mindig szedek inszem után Duphaston bogyót.

Christell,
Ne vakard!!!
Kép
Vendég
 


sziasztok!

szerintetek mennyire jellemző ,hogy 30-34 napos ciklusok esetén akár a 20-22. napon legyen peteérés.Vagy akár még később.
Tegnap voltam a 20. napon és akcióztunk igen keményen... :wink:

Nekem egyébként elég hosszúak a ciklusaim, általában 31-35 naposak, ha valami komolyabb stressz ér akkor sajnos 40-45(de ez szerencsére ritka)

Soha nem szedtem fogamzásgátló tablettát, kicsit macerásabb volt így a védekezés, de én most már örülök ennek.

Szép napot Nektek!
k.vanda
 
 


Vanda: Egy cipőben járunk, én sem szedtem soha semmit, így volt jó. :D A ciklussak kapcsolatban már írtam egy s mást.

Képzeljétek, beszéltem a dokimmal (most az urológusról van szó), azt mondja, hogy rossz a leletem, menjek hozzá kivizsgálásra, mert lehet, hogy nem vesekövem van, hanem daganatom!!! Hát el tudjátok képzelni, hogy vesekő gyanúval kórházba kerülök, aztán kitalálják, hogy petefészek gyuszim van, majd kiderül, hogy soha nem volt, majd nem találják a vesekövet, nem találják, nem találják és most eszükbe jut, hogy talán daganat miatt rossz a lelet? Mindjárt kiugrom az ablakon (4. emelet)

Na mindegy, 5-re megyek a dokihoz, majd megmondja, mi van, mi legyen. Orvosok....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Jaimee:
Nem semmi :shock:
Gondolok Rád, majd jelentkezz doki után, jó? Kitartás!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jaimee!
Ezek a magyar orvosok... Ez most miből jutott eszükbe? Minden vizsgálat nélkül? Milyen daganat? Vese? Doki után jelentkezz!! Drukkolunk neked!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimee,
Doki után azonnal írj!!! nagyon drukkolok hogy végül minden rendben legyen!!!
Vendég
 


Christell/Olik: Köszi... :cry: Hólyag/uréter és hólyag daganat között válaszhatok. Lehet jóindulatú és rossz is, de a doki szerint ne izguljak, ha van is, kezdeti stádium. :cry: Hát fellélegeztem,

Onnan jutott eszükbe, hogy dec. óta rossz a laborom, követ ill. homokot viszont nem ürítek, legalábbis nem a minta pisibe.

Amióta kitalátuk, hogy babát szeretnénk, minden fenekestül felfordult. :cry: :cry:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!
Nagyon pörgős ez a topic, alig győzöm követni. :lol: Mióta beköszöntött a jó idő a lányomat alig lehet bent tartani. Egész nap csak menne. Így viszont ritkán jutok gép közelbe. :?

Omnia: gratulálok a pozitív teszthez!!! Kellemes pocakosodást! :lol:

Judyt: érdekes a görbéd, ilyet még én sem láttam.

Jaimee: nem jó hírek, de jó hogy időben gondolnak mindenre. Mikor tudnak már biztosat mondani? Nagyon szorítok, hogy semmi komolyabb bajod ne legyen. :wink:

Christell: gratulálok a szakdogádhoz, biztosan nagyon jól fog sikerülni.

Igyekszem még jönni, de holnap elutazunk párommal a nyaralóba :D , ott pedig nincs net :( . Úgyhogy lehet, hogy csak jövőhéten tudok legközelebb írni :oops:

Továbbra is mindenkinek drukkolok ezerrel!!!

Nicol

Kép
nicol
 
 



Jaimee:
Ne szomorkodj,jo? A rosszban mégis az a jó, hogy még BABÓCI elött (aki hamarosan ott lesz a pocidban) derülnek ki a bibik. Drukkolunk Neked!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jaimee!

Nem semmik ezek az orvosok! Gondolok Rád, minden rendben lesz, küldöm a pozitív energiákat! :) Doki után írj, hogy mi volt!


Nicol!

Jó időtöltést a nyaralóban! Mi is sokat vagyunk kint, jó hogy itt a tavasz, már alig vártuk! Nagy séták, biciklizés, játszótér, homokozás.. kell ennél több? ;) Gondolom, Vivit is elég nehéz becsalogatni egy-egy kint töltött nap után :)


Olik22!

Nagyon jó kis görbe :) Kár hogy én nem mindig ugyanabban az időben kelek, így gondolom, nem lenne értelme méregetni. .
Vendég
 


Köszi lányok, már jobban vagyok. Igazatok van. És igyekszem nem gondolni rosszra. Holnap jelentkezem, hogy mit mondott a nagyokos orvostudor.

Nicol: Jó pihit nektek!

Heni: Hol van a legfrissebb kismamák egyike?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok!
Olik jó neked, hogy már ennyire ismered a ciklusodat, akkor biztos hamar összejön a tesó!
Mi először elhatároztuk, hogy majd kesőbb legyen tesócska visszamegyek dolgozni, aztán mégis kitaláltuk, hogy most legyen, mert olyan helyen dolgozom és már nem leszünk fiatalabbak...Szóval akkor már jó lett volna tudni mindent.
Betty!nekünk Anna becsúszós baba volt és ezért nem is foglalkoztam eddig ezekkel dolgokkal, most meg nem győzöm találgatni, hogy miért nem sikerül :D
Jaimme! Remélem csak vaklárma, de ezt csak akkor kellene közölni, ha tényleg igaz nem ilyen találgatás szintjén, teljesen megrémítik az embert. Tuti minden rendben lesz!!!
Szerintetek amúgy hogy érdemes védekezni, mindenhol ezt szajkózzák és utána kiderül, hogy a gyógyszer felborítja a hormonháztartásodat, én is örülök, hogy nem szedtem, de én tuti elfelejteném. Annának mit tanácsoljak? :D bár ez még nem most lesz, azt nem mondhatom, hogy megszakítással :D
Nagyon izgulok a holnap miatt és lehet emiatt jön meg :D Most feszül kicsit a hasam, úgy emlékszem, hogy Annánál nem éreztem semmit csak a mensi utáni héten, akkor nem figyeltem ennyire, mert nem is tudtam, közben dolgoztam. A beágyazódás jár valamilyen érzettel? azt olvastam az is nagy hormonhatással jár, mert az is most lehet kb nem? Mennyi idő alatt ágyazódik be? 10 nap vagy kevesebb?
pusz mindenkinek

Kép, Kép
nemen
 
 


Nemen,
Én a fogigátló ellen szavazok azóta nem normális amensim... A beágyazódás 7-10 nap. valaki érzi a beágyazódást ismerek olyat akinek kicsit fájt a hasa tőle.
Vendég
 


Nemen: Fogigátló....hát ez is egyénfüggő. Egyik barátnőm leállt róla, rögtön a köv. ciklusban óramű pontossággal jött meg neki amíg babás nem lett. A másik barátnőm egy évig küszködött, mire szabályos lett neki. Én magam csatlakozom Pandácskához, ellene szavazok!! (Bár csendben mondom, hogy nem minden pasi fogadja ezt kitörő lelkesedéssel...)

A beágyazódásról pont tegnap olvastam valahol a neten, ott is 7-10. napot írták.

Pandácska, nem akarsz ledoktorálni? Lenne egy belevaló, normális doki a körünkben. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimme,
Ne mondj ilyet mert elpirulok :oops: Hol vagyok én egy dokihoz képest... csak pár dologról van fogalmam nem nagy ügy.
Vendég
 


Panda: Hááát, szerintem sokat tudsz és kéész. :D Van még egy találós kérdésem, mielőtt kilövök a dokihoz. Ha a 0. napon barnázik egy kicsit az ember és pár cseppet vérzik is, az már az új ciklusba számít, tehát 1. cn? Mert hallottam olyat is, hogy a barnázás az még az előző ciklus része... Mit gondoltok?

Holnap reggel jövök! Jók legyetek!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
Ha pár cseppet vérzik is akkor szerintem az már az új ciklus része. Kivéve ha csak pár csepp tényleg és nem erősödikbe mert akkor meg lehet babás :lol: Mennek a drukkok neked++++++++
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Heni! Hol vagy? Mi van veled? Kíváncsi vagyok!

Jaimee!
Nagyon szorítok Neked! Remélem minden rendben lesz!

Pandácska!
Én arra gondoltam, hogy a fiúkon ne vesszetek össze!

Vanda!
Az én ciklusom is 35 napos és simán volt a 20. napon!

Köszi Nicol!

Szóval akkor ha febr. 1-től számolom, akkor majdnem 6 hetes vagyok?
omnia28
 
 


Szia Davallia!

Jól megleptél! Gyorsan megtaláltál! Nem gondoltam! Köszi a rucikat előre is ! És tényleg senkinek egy szót se!!!!!!!!!!! De tényleg!!!!!!
omnia28
 
 


sziasztok!
végre ma időben hazajöttem!!!!
Kép

egy órácskát játszottam a gyerekkel, remélem, hamar elalszik, mert már itt ólálkodik az asztal alatt és szeretné a papucsomat... :roll:

babszika
 
 


pandának ígértem görbét...
szóval, a 36.2 mellett döntöttem és oda tettem a pöttyöt....

Kép

babszika
 
 


tudom, nincs itt senki, de mesélnem kell (szómenésem van)... hihi

szóval, már másodjára mérem meg a hőmet és egyre megy fölfele... most éppen 36,8.

Panda (te tudom, h szakértő vagy) és többiek.... vélemény??

babszika
 
 


babszika, segítessz hőgörbét csinálni nekem?????


most mérted a hődet?

Kép
Kép
gyablonka
 
 


persze Gyabi!!!!

babszika
 
 


igen, most is mértem

babszika
 
 


Gyabi!
privi ment!

babszika
 
 


Sziasztok!
Babszika: Napközben mérted a hődet? Az is mutat valamit? Én úgy tudtam, hogy min. 5 óra alvás után kell mérni, akkor használható valamire az adat. Amúgy én is megmértem most, ahogy olvastalak, hogy te is, és nekem reggel 36.6 volt most meg 36.9 (aludtam előtte másfél órát). De majd jön Pandácska, ő a szakértő dokink. :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy rövid leszek, de az idegeim pattanásig feszültek! A dokival megbeszéltem, hogy hétfőn megyek uh-ra, akkor már tud olyat mondani, hogy hol a baba ( de még szívhang nem lesz..) Mindenesetre már az is nagy könnyebbség lenne, ha tudnám, nem méhen kívüli....

Omnia: nagyon gratulálok a teszthez! Kellemes pocakosodást! Én hozzád képest nagyon le vagyok maradva, mert még csak 4 hetes vagyok...És egy paragép...

Jaimee: borzasztóan sajnálom a rossz híreket! Feltétlenül számolj be, hogy mit mondott az orvos!!! Nagyo drukkolok, hogy valamit csak elnézzen...Ilyenek a magyar orvosok!

Niki: köszönöm a gratulációt, de még nem akarok előre inni a medve bőrére! Szerintem nagyon rosszul gondolod, hogy Te felesleges vagy itt!!! Az, hogy többet beszélünk a leendő babákról ez természetes, mert még csak a próbálkozós időszak van...Akinek már biztosan bent növöget a pocakban, annak könnyebb...Ezt ne sértésnek vedd!! Hidd el, mindenkit érdekel, hogy a picuri miként fejlődik odabenn...

Mindenkinek további szép estét! És nagyon szorítsatok a hétfőhöz!! Köszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


én is csak azért mértem, mert kezdtem érezni, h egyre melegebb a hőérzetem.... emiatt ráharaptam a lázmérőre :wink:
lehet, h nem ér semmit, de tény, h kúszik ám fel.... valójában, a közérzetem sem a legjobb, mert a pocimban olyan fura dolgot érzek... jobban mondva, nem tudom, h ez a pocim, vagy a méhecském....

babszika
 
 


Csheni:
Biztos minden rendben lesz, ne aggódj. Bár tudom könnyű ezt mondani olyannak, akinek nem voltak hozzád hasonló rossz élményei. Hétfőig csak arra gondolj, hogy minden rendben van, és hétfőn csak azért mész dokihoz, hogy ezt megerősítse. Ha idegeskedsz az árthat a babának, úgyhogy tessék nyugodtnak lenni. :wink:
Nagyon szorítok Neked!! :wink:
Vendég
 


Heni!
Gondolatban mindenki veled lesz és hidd el, h minden rendben lesz!!!!!!!!

babszika
 
 


Babszika:

Biztos jó dolgok történnek a pocidban, pl. egy randevú. :wink:

Én is érzek valamit a hasamban, délelőtt a bal oldalt volt valami tompa nyomásérzetem, most már nem tudom eldönteni, hogy oldalt vagy középen nyom. Nem tudom mi ez (korábban nem figyeltem annyira magamat, mint ebben a hónapban), de szerintem nekem még nincs ovum, mert csinálok tesztet, és még nem volt erős csíkom rajta (a main sem).

A Te görbét szerintem egész jó, de ahhoz, hogy ovud legyen fel kell mennie a hőnek, és 3 napig magasan kell maradnia. Ha holnap reggel felmegy a hőd, akkor valószínű ma volt ovud. Ha jól tudom úgy kell értelmezni a görbét, hogy a csökkenéskorra kell tenni az ovut.
Vendég
 


babszika itt vagyok, ment a privi

Kép
Kép
gyablonka
 
 


na, hogy állsz Gyabi??!!

babszika
 
 


sehogy. nem hagy regisztrálni

Kép
Kép
gyablonka
 
 


:shock: :shock: :shock:

babszika
 
 


babszika, msnre tessék bejelentkezni

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Omnia,
Jaa :oops:

Babszi,
Napközben nem ér mérni! mindenkinek feljebb megy a mozgástól...
Vendég
 


Megkaptuk az 5. gynevacot és nem fájt :lol:
és a nővérem ma volt a 12.hetes genetikai uh-on és minden rendben van nagyon virgonc a babája :lol: most happy vagyok :lol:
Vendég
 


Heni!

Ne agódj! Minden rendben lesz... Nagyon drukkolunk neked.... Hétfőn is veled leszünk... Nagyon vigyázz magatokra! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Heni,
Hétfőre mennek a drukkok++ nem lesz méhenkívűli miért is lenne?Tudom könnyű mondani de erre nem szabad gondolni! Sokan szorítunk neked :D
Vendég
 


Heni!

Nagyon drukkolunk Neked, minden rendben lesz, majd meglátod!!! :lol: :lol: :lol: Hétfőn várjuk a híreket, addig is pihenj, és ne idegeskedj!
Vendég
 


panda!
de itt ülök már egy ideje.... és egyre megy fel.... remélem, nem leszek beteg.... :shock: :?

babszika
 
 


Babszika,
Hát lehet ma megrepedtek akkor!

Holnap nekem is drukkoljatok mert megyek tüsző nézőbe...
Vendég
 


te is dokihoz???
én drukkolok!!!
de tudod, én is megyek injekcióra!

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?